BIEGUN ELITE

Organizator:
OCR Events
Data:
2021-03-27
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
170
Wystartowało:
156
Nie ukończyło:
26
Ukończyło:
130
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startu2.5km
    
1LIUTKUS Dainius 108OCR Baltic WarriorsPILIUONAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:16:55
2SIMUTIS Gediminas 110OCR Baltic WarriorsKLAIPEDAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:16:55
3KĄKOL Kacper 109Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:17:03
4BĄK Daniel 71Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:17:54
5JANUSZEWSKI Bartosz 86Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:18:11
6OLICHOWSKI Mateusz 5WOLF TEAMNAKIELNO 39Elite Mężczyźni00:00:032021-03-27 12:59:0100:18:45
7BAŁDYGA Miłosz 122Biegun OCR TeamREDAElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:18:48
Niesklasyfikowani
DNCPAWLISIAK Paweł 133BBL PoliceElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:18:52
9KALWAS Mateusz 137Rajsport ActiveMAŃSKOWOElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:19:10
10FORMELA Piotr 73Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:19:22
11TRAPKOWSKI Przemysław 46xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:19:26
12DZIÓBEK Lech 115Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:19:27
13LORYCH Krystian 186Biegun OCR TeamElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:19:28
14STEC Jakub 28Best BeastsNIEWIEROWO 6EElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:19:29
15OBRĘBSKI Patryk 19Rajsport ActivePŁOCKElite Mężczyźni00:04:392021-03-27 13:03:3700:19:31
16STOKOWSKI Dariusz 67RUNMAGEDDONCIECHANÓWElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:19:32
17PAŁDYNA Mateusz 82xRunnersWYDMINYElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:19:37
18KURTA Rafał 23xRunnersSIERPCElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:19:50
DNCBARAŃSKI Radosław 51OCR MaltaMSIDAElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:19:54
20WAŁDOWSKI Dominik 25xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:20:04
21BURAS Radosław 138Elite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:20:04
22SZULWACH Czarek 509Biegun OCR TeamElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:20:13
23KOŁAKOWSKI Krzysztof 50CIECHANÓWElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:20:18
24DASZKIEWICZ Małgorzata 160Power TrainingPŁOCKElite Kobiety00:32:092021-03-27 13:31:0700:20:27
25ŁOSIN Marta 173Biegun OCR TeamGDYNIAElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:20:47
26IDCZAK Piotr 69Dirty SparrowsSULĘCINEKElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:20:51
27PISKAŁA Daniel 84Power TrainingElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:20:55
28DOBRZYŃSKI Tomasz 21xRunnersGDYNIAElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:21:04
DQMARKOWSKI Fabian 130MS-FIT STUDIOGARZYNElite MężczyźniDQ2021-03-27 13:27:4200:21:07 DQ
30WERYK Mateusz 35Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:21:09
31KARBOWSKI Sławomir 6Nextream vikings runTORUŃElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:21:12
32BRZESKI Robert 128CrossElite83-110Elite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:21:16
33ZALEJASZ Sylwester 22xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:21:19
34NOWICKI Marcin 107WOLF TEAMCHODZIEŻElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:21:19
35KROPIDŁOWSKI Grzegorz 9WOLF TEAMŁĘCZYN DOLNYElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:21:32
DQŁOTOCKI Rafał 10STGSZCZECINTRZCIANKAElite MężczyźniDQ2021-03-27 12:59:0200:21:35 DQ
DNCMISSALA Magdalena 159Power TrainingSTARE BABICEElite Kobiety00:32:092021-03-27 13:31:0700:21:40
38GAWLAK Damian 57Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:21:46
39GRZEGORZYCA Damian 11OCR BANINOElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:21:47
40PUZDROWSKI Jarek 114Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:22:18
41MALCZEWSKI Daniel 81Rajsport ActiveRĄBIEŃElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:22:26
42SIROCKI Dawid 113Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:22:33
43STAMATEL Sebastian 72RUDA ŚLĄSKAElite Mężczyźni00:15:372021-03-27 13:14:3500:22:48
44KUCHARSKI Łukasz 42BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:11:242021-03-27 13:10:2200:22:55
45ŚWIERSZCZ Paweł 26LEGNICAElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:23:10
46SADOWSKI Michał 16Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:23:11
47CZAPRAN Marek 118xRunnersGDANSKElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:23:11
DNCMACIEJEWSKI Łukasz 92RUDA ŚLĄSKAElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:23:12
49GOLDA Michał 105Mad RunnersMIŁOSZYCEElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:23:19
50JASTRZĘBSKI Sławomir 136BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:23:22
51ZIELIŃSKI Bartosz 209Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:23:24
DNCDACIO Mirek 13JUSZKOWOElite Mężczyźni00:00:052021-03-27 12:59:0300:23:30
53WITKA Patryk 68Mad RunnersNOWA RUDAElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:23:46
54PUSTOŁA Maksymilian 89Obstacle Center TeamCHROŚLAElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:23:51
55HUDASZEK Zbigniew 129Dragon RunnersRUDNIKElite Mężczyźni00:28:592021-03-27 13:27:5700:23:56
56MALCZEWSKI Tomasz 80Rajsport ActiveRĄBIEŃElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:24:10
DNCBŁAŻKIEWICZ Dawid 135BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:24:18
58STROJNY Paweł 52www.sprawdzonytrener.plKRAKÓWElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:24:47
DNCKOWALSKI Mariusz 102OCR Team Zielona GóraZIELONA GÓRAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:24:52
DNCKOWALSKI Bartosz 126Positive Freaks TeamGRUDZIĄDZElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:24:59
DNCŁUCZAK Łukasz 117xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:32:102021-03-27 13:31:0800:25:07
DNCKUNCEWICZ Szymon 112CrossEliteTCZEWElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:25:10
63FORNALSKI Ireneusz 95Obstacle Center TeamSOCHACZEWElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:25:29
64ŁAWNICZAK Paweł 139Rajsport ActiveElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:25:29
65DUKIEWICZ Dariusz 76WOLF TEAMPIŁAElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:25:32
66PERKOWSKI Paweł 99Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:25:44
67HANUSIAK Leszek 31Koniu SquadKRAKÓWElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:25:49
68DALKIEWICZ Dariusz 55Crossfit Team SuszSUSZElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:25:53
69WIECZOREK Mateusz 44xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:25:57
DNCZALEJASZ Paulina 156xRunnersGDAŃSKElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:26:01
DNCJANISZEWSKI Grzegorz 63WARSZAWAElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:26:07
72JAGODZIŃSKI Damian 45xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:26:16
73KOCZOROWSKI Paweł 15Baltic SealsUSTKAElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:26:17
74ZIMIŃSKI Paweł 70WOLF TEAMRAJGRÓDElite Mężczyźni00:15:362021-03-27 13:14:3400:26:22
75WYSŁUCH Iza 172Carbon Silesia SportRUDA ŚLĄSKAElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:26:24
76KOŁODZIEJEK Robert 140Rajsport ActiveElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:26:30
77KASPRZAK Sebastian 58Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:15:372021-03-27 13:14:3500:26:53
DNCWEIS Michał 116Obstacle Center TeamŚREMElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:27:01
79PONTUS Piotr 40OSPRO OCRWARSZAWAElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:27:05
80GAŁUSZYŃSKI Paweł 4Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:27:09
81SZCZUKA Leszek 17BRANICEElite Mężczyźni00:00:032021-03-27 12:59:0100:27:13
82TRZEBIATOWSKA Sylwia 174xRunnersGDAŃSKElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:27:13
DNCPILAWSKI Ryszard 20WOLF TEAMCZARNKÓWElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:27:24
84DROZD Dariusz 111EichhörnchenSZCZECINElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:27:37
DNCGAŁUSZYŃSKA Katarzyna 151Active FlowGDYNIAElite Kobiety00:32:092021-03-27 13:31:0700:28:02
DNCRACZYŃSKA Anna 183Baltic SealsSŁUPSKElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:28:06
87BARAN Dawid 121Dzicy OgrodnicySIEPRAWElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:28:27
DNCSTACHYRA Rafal 119ŁĘCZNAElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:28:43
DNCMISZEWSKI Grzegorz 120xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:28:48
DNCKUZNICKI Pawel 94WARSZAWAElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:28:49
91KARCZMAR Kornelia 167WF OCR Team Kostrzyn nad OdrąKRZEŚNICAElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:28:50
92REDZIK Mateusz 125Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:28:58
93JARZYNA Bartłomiej 132OSPRO OCRElite Mężczyźni00:28:462021-03-27 13:27:4400:29:08
94ŁAPACZ Tomasz 127Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:29:12
DNCPŁAŻALSKI Przemysław 29Positive Freaks TeamBROJCEElite Mężczyźni00:04:412021-03-27 13:03:3900:29:32
DNCŁAWNICZAK Justyna 157ZŁOTÓWElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:29:42
97RYBICKI Marcin 8OLSZTYNEKElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:29:45
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
98GRYŻEWSKI Karol 59Obstacle Center TeamKIEŁPINElite Mężczyźni00:15:362021-03-27 13:14:3400:29:55
DNCLATOPOLSKI Piotr 97Crossfit Team SuszKWIDZYNElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:29:57
DNCMAREK Anna 185EichhörnchenSZCZECINElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:30:11
101BŁASZCZYK Brunon 201BorsukCrewWARSZAWAElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:30:17
102TADZIK Tomasz 47LESZNOElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:30:18
DNCFÓRMAN Daniel 30CHODZIEŻElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:30:22
DNCNAJDEREK Michał 27CHODZIEŻElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:30:23
105PLUCIŃSKI Jakub 101Dragon RunnersKRAKÓWElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:30:29
DNCŁOBOCKI Andrzej 56Positive Freaks TeamJEŻEWOElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:30:31
107KULAGA Peter 100Dragon RunnersKRAKOWElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:30:34
DNCBERNACKA Katarzyna 175WOLF TEAMROMANOWO DOLNEElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:31:00
109N Dariusz 98Dynamic Strong GnieznoElite Mężczyźni00:20:162021-03-27 13:19:1400:31:06
DNCMANGONI Francesco 106OCR SQUAD FRIULI VENEZIA GIULIANAPOLIElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:31:06
111KOCHANEK Paweł 124Kontener Formy | Intel RunnersDĘBOGÓZEElite Mężczyźni00:28:462021-03-27 13:27:4400:31:09
112. . 13100:04:422021-03-27 13:03:4000:31:14
113JESKA Tomasz 18Dirty SparrowsŁUKOWOElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:31:19
114MACIEJAK Anna 43United RunnersElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:31:27
DNCLIMANOWSKA Olga 153Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:31:29
DNCSZCZECH Szymon 64WOLF TEAMŁUGI UJSKIEElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:32:03
DNCJULIKOWSKI Karol 90Power TrainingPIASECZNOElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:32:05
DNCSZCZYGLAK Mariusz 2CrossEliteTCZEWElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:32:41
DNCBOREK Marcin 134MASZEWOElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:32:55
DNCRYBAK Paulina 164WARSZAWAElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:32:55
121RATAJCZAK Małgorzata 154OCR Team Zielona GóraZIELONA GÓRAElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:33:02
DNCSERAFIN Mariusz 32WITNICAElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:33:36
DNCŁUŃSKI Maciej 83WOLF TEAMZŁOTÓWElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:33:48
DNCŁĘPICKI Mateusz 54Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:34:10
DNCGAŁUSZYŃSKI Łukasz 78Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni00:28:462021-03-27 13:27:4400:34:37
126ŁUSZCZAK Anna 168Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:34:52
DNCSZCZEPEK Michał 91Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:35:17
128KOCHANEK Agata 152Kontener Formy | Intel RunnersDĘBOGÓRZEElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:35:42
DNCBOIŃSKA Agnieszka 155WOLF TEAMPIŁAElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:36:12
DNCBARAN Konrad 123Brygiery OCRSKIERNIEWICEElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:36:41
DNCCUDNIK Sebastian 88Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:36:50
DNCTUPACZEWSKI Piotr 85Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:37:35
133GAŃKO Mateusz 60Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni00:15:362021-03-27 13:14:3400:37:42
DNCKACZOR Paulina 158GDYNIAElite Kobiety00:37:342021-03-27 13:36:3200:37:48
DNCSTĘPIEŃ Paulina 184WARSZAWAElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:38:04
DNCJAŁOCHA Sylwia 205Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:38:21
137SZAŁKOWSKA Agnieszka 207BYDGOSZCZElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:39:18
DNCBARTŁOMIEJCZYK Sylwia 169Socios SilesiaGLIWICEElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:39:59
DNCKURPIOS Milena 161Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Kobiety00:32:122021-03-27 13:31:1000:42:29
DNCGAŃKO Karolina 162Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:42:32
DNCGAWRON Monika 177ŁÓDŹElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:42:37
DNCMACIAK Grzegorz 74WARSZAWAElite Mężczyźni00:20:162021-03-27 13:19:1400:42:48
DNCKWIATKOWSKA Daria 176Brygiery OCRŁÓDŹElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:42:49
DNCNOWAK Paweł 53Baltic SealsSŁUPSKElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:43:19
DNCŁYSZKIEWICZ Roger 87Obstacle Center TeamPRUSZKÓWElite Mężczyźni00:20:162021-03-27 13:19:1400:45:08
146SIERPIŃSKA Monika 166Obstacle Center TeamJÓZEFÓWElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:46:04
DNCALAMENCIAK Angelika 178Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:49:02
DNCKAMIŃSKA Justyna 181Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:49:04
DNCREDZIK Angelina 182Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:50:12
DNCDĄDELEWSKA Oliwia 179MALBORKElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:50:30
DNCDĄDELEWSKA Joanna 180Piękni i BestieMALBORKElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:51:25
DNCŻUCHOWSKA Oliwia 187MALBORKElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:51:26
DNCWOJTASIK Marta 170BERLINElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:58:08
DNCPILSAK Agnieszka 171LUBLINElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:58:09
DNCŻUCHOWSKA Oliwia 187MALBORKElite Kobiety00:00:00
DNCBOREK Marcin 134MASZEWOElite Mężczyźni00:00:00
Znaleziono 156 wynik(ów)