BIEGUN ELITE

Organizator:
OCR Events
Data:
2021-03-27
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
170
Wystartowało:
156
Nie ukończyło:
26
Ukończyło:
130
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startu2.5km5km
     
1LIUTKUS Dainius 108OCR Baltic WarriorsPILIUONAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:16:5500:34:07
2SIMUTIS Gediminas 110OCR Baltic WarriorsKLAIPEDAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:16:5500:34:11
3KĄKOL Kacper 109Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:17:0300:34:22
4JANUSZEWSKI Bartosz 86Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:18:1100:35:42
5BĄK Daniel 71Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:17:5400:36:35
6BAŁDYGA Miłosz 122Biegun OCR TeamREDAElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:18:4800:37:21
7FORMELA Piotr 73Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:19:2200:38:13
8KALWAS Mateusz 137Rajsport ActiveMAŃSKOWOElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:19:1000:38:45
9STOKOWSKI Dariusz 67RUNMAGEDDONCIECHANÓWElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:19:3200:38:54
Niesklasyfikowani
DNCPAWLISIAK Paweł 133BBL PoliceElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:18:5200:39:00
11TRAPKOWSKI Przemysław 46xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:19:2600:39:03
12OLICHOWSKI Mateusz 5WOLF TEAMNAKIELNO 39Elite Mężczyźni00:00:032021-03-27 12:59:0100:18:4500:39:11
13LORYCH Krystian 186Biegun OCR TeamElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:19:2800:39:13
14PAŁDYNA Mateusz 82xRunnersWYDMINYElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:19:3700:39:14
15SZULWACH Czarek 509Biegun OCR TeamElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:20:1300:39:22
16WAŁDOWSKI Dominik 25xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:20:0400:39:33
17OBRĘBSKI Patryk 19Rajsport ActivePŁOCKElite Mężczyźni00:04:392021-03-27 13:03:3700:19:3100:39:35
18STEC Jakub 28Best BeastsNIEWIEROWO 6EElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:19:2900:39:47
19BURAS Radosław 138Elite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:20:0400:39:57
20DZIÓBEK Lech 115Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:19:2700:40:28
21ŁOSIN Marta 173Biegun OCR TeamGDYNIAElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:20:4700:40:59
22DOBRZYŃSKI Tomasz 21xRunnersGDYNIAElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:21:0400:41:23
23ZALEJASZ Sylwester 22xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:21:1900:41:52
24KOŁAKOWSKI Krzysztof 50CIECHANÓWElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:20:1800:41:56
DQMARKOWSKI Fabian 130MS-FIT STUDIOGARZYNElite MężczyźniDQ2021-03-27 13:27:4200:21:07 DQ00:43:14 DQ
26KROPIDŁOWSKI Grzegorz 9WOLF TEAMŁĘCZYN DOLNYElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:21:3200:43:36
27BRZESKI Robert 128CrossElite83-110Elite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:21:1600:43:38
28DASZKIEWICZ Małgorzata 160Power TrainingPŁOCKElite Kobiety00:32:092021-03-27 13:31:0700:20:2700:43:44
29IDCZAK Piotr 69Dirty SparrowsSULĘCINEKElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:20:5100:43:47
30PISKAŁA Daniel 84Power TrainingElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:20:5500:43:47
31KARBOWSKI Sławomir 6Nextream vikings runTORUŃElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:21:1200:43:58
32KURTA Rafał 23xRunnersSIERPCElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:19:5000:44:21
33PUZDROWSKI Jarek 114Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:22:1800:44:33
34WERYK Mateusz 35Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:21:0900:45:08
35KUCHARSKI Łukasz 42BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:11:242021-03-27 13:10:2200:22:5500:45:43
DQŁOTOCKI Rafał 10STGSZCZECINTRZCIANKAElite MężczyźniDQ2021-03-27 12:59:0200:21:35 DQ00:45:44 DQ
37GRZEGORZYCA Damian 11OCR BANINOElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:21:4700:46:00
38SIROCKI Dawid 113Biegun OCR TeamGDYNIAElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:22:3300:46:04
DNCMISSALA Magdalena 159Power TrainingSTARE BABICEElite Kobiety00:32:092021-03-27 13:31:0700:21:4000:46:31
40SADOWSKI Michał 16Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:23:1100:46:38
41HUDASZEK Zbigniew 129Dragon RunnersRUDNIKElite Mężczyźni00:28:592021-03-27 13:27:5700:23:5600:47:14
42GOLDA Michał 105Mad RunnersMIŁOSZYCEElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:23:1900:47:51
43CZAPRAN Marek 118xRunnersGDANSKElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:23:1100:48:09
44ŚWIERSZCZ Paweł 26LEGNICAElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:23:1000:48:22
45GAWLAK Damian 57Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:21:4600:48:39
DNCMACIEJEWSKI Łukasz 92RUDA ŚLĄSKAElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:23:1200:48:57
47JASTRZĘBSKI Sławomir 136BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:23:2200:48:57
48NOWICKI Marcin 107WOLF TEAMCHODZIEŻElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:21:1900:49:09
49PUSTOŁA Maksymilian 89Obstacle Center TeamCHROŚLAElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:23:5100:49:10
50ZIELIŃSKI Bartosz 209Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:23:2400:49:20
51STAMATEL Sebastian 72RUDA ŚLĄSKAElite Mężczyźni00:15:372021-03-27 13:14:3500:22:4800:49:42
DNCBARAŃSKI Radosław 51OCR MaltaMSIDAElite Mężczyźni00:11:212021-03-27 13:10:1900:19:5400:50:15
DNCDACIO Mirek 13JUSZKOWOElite Mężczyźni00:00:052021-03-27 12:59:0300:23:3000:50:32
54WITKA Patryk 68Mad RunnersNOWA RUDAElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:23:4600:50:45
55MALCZEWSKI Daniel 81Rajsport ActiveRĄBIEŃElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:22:2600:50:58
56ŁAWNICZAK Paweł 139Rajsport ActiveElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:25:2900:51:20
57STROJNY Paweł 52www.sprawdzonytrener.plKRAKÓWElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:24:4700:51:27
58MALCZEWSKI Tomasz 80Rajsport ActiveRĄBIEŃElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:24:1000:51:46
DNCKUNCEWICZ Szymon 112CrossEliteTCZEWElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:25:1000:51:55
60DALKIEWICZ Dariusz 55Crossfit Team SuszSUSZElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:25:5300:52:22
61WIECZOREK Mateusz 44xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:25:5700:53:02
62WYSŁUCH Iza 172Carbon Silesia SportRUDA ŚLĄSKAElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:26:2400:53:12
DNCKOWALSKI Mariusz 102OCR Team Zielona GóraZIELONA GÓRAElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:24:5200:53:20
64GAŁUSZYŃSKI Paweł 4Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:27:0900:54:28
65TRZEBIATOWSKA Sylwia 174xRunnersGDAŃSKElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:27:1300:54:28
DNCBŁAŻKIEWICZ Dawid 135BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:24:1800:54:44
67JAGODZIŃSKI Damian 45xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:26:1600:54:53
68DUKIEWICZ Dariusz 76WOLF TEAMPIŁAElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:25:3200:55:23
DNCKOWALSKI Bartosz 126Positive Freaks TeamGRUDZIĄDZElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:24:5900:55:24
70KASPRZAK Sebastian 58Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:15:372021-03-27 13:14:3500:26:5300:55:38
71PERKOWSKI Paweł 99Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni00:24:582021-03-27 13:23:5600:25:4400:56:15
72SZCZUKA Leszek 17BRANICEElite Mężczyźni00:00:032021-03-27 12:59:0100:27:1300:56:26
73FORNALSKI Ireneusz 95Obstacle Center TeamSOCHACZEWElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:25:2900:56:41
74KOCZOROWSKI Paweł 15Baltic SealsUSTKAElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:26:1700:56:44
75PONTUS Piotr 40OSPRO OCRWARSZAWAElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:27:0500:57:21
DNCJANISZEWSKI Grzegorz 63WARSZAWAElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:26:0700:57:24
77REDZIK Mateusz 125Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:28:5800:57:24
78ZIMIŃSKI Paweł 70WOLF TEAMRAJGRÓDElite Mężczyźni00:15:362021-03-27 13:14:3400:26:2200:58:09
DNCZALEJASZ Paulina 156xRunnersGDAŃSKElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:26:0100:58:46
DNCKUZNICKI Pawel 94WARSZAWAElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:28:4900:59:11
DNCPILAWSKI Ryszard 20WOLF TEAMCZARNKÓWElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:27:2400:59:39
82ŁAPACZ Tomasz 127Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:29:1201:00:35
DNCGAŁUSZYŃSKA Katarzyna 151Active FlowGDYNIAElite Kobiety00:32:092021-03-27 13:31:0700:28:0201:00:47
84KARCZMAR Kornelia 167WF OCR Team Kostrzyn nad OdrąKRZEŚNICAElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:28:5001:00:58
DNCRACZYŃSKA Anna 183Baltic SealsSŁUPSKElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:28:0601:01:04
DNCŁUCZAK Łukasz 117xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:32:102021-03-27 13:31:0800:25:0701:01:30
DNCPŁAŻALSKI Przemysław 29Positive Freaks TeamBROJCEElite Mężczyźni00:04:412021-03-27 13:03:3900:29:3201:01:48
88RYBICKI Marcin 8OLSZTYNEKElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:29:4501:02:12
89BŁASZCZYK Brunon 201BorsukCrewWARSZAWAElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:30:1701:02:15
90TADZIK Tomasz 47LESZNOElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:30:1801:02:16
91HANUSIAK Leszek 31Koniu SquadKRAKÓWElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:25:4901:02:19
92KOŁODZIEJEK Robert 140Rajsport ActiveElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:26:3001:02:50
DNCFÓRMAN Daniel 30CHODZIEŻElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:30:2201:03:22
DNCNAJDEREK Michał 27CHODZIEŻElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:30:2301:03:22
95BARAN Dawid 121Dzicy OgrodnicySIEPRAWElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:28:2701:03:42
DNCBERNACKA Katarzyna 175WOLF TEAMROMANOWO DOLNEElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:31:0001:03:55
97. . 13100:04:422021-03-27 13:03:4000:31:1401:04:13
DNCLATOPOLSKI Piotr 97Crossfit Team SuszKWIDZYNElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:29:5701:04:14
99DROZD Dariusz 111EichhörnchenSZCZECINElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:27:3701:04:26
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
100GRYŻEWSKI Karol 59Obstacle Center TeamKIEŁPINElite Mężczyźni00:15:362021-03-27 13:14:3400:29:5501:04:33
101JESKA Tomasz 18Dirty SparrowsŁUKOWOElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:31:1901:05:08
DNCSZCZYGLAK Mariusz 2CrossEliteTCZEWElite Mężczyźni00:00:042021-03-27 12:59:0200:32:4101:05:34
DNCMANGONI Francesco 106OCR SQUAD FRIULI VENEZIA GIULIANAPOLIElite Mężczyźni00:24:572021-03-27 13:23:5500:31:0601:05:52
104JARZYNA Bartłomiej 132OSPRO OCRElite Mężczyźni00:28:462021-03-27 13:27:4400:29:0801:05:57
DNCMISZEWSKI Grzegorz 120xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:28:4801:06:11
DNCLIMANOWSKA Olga 153Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:31:2901:06:16
DNCSZCZECH Szymon 64WOLF TEAMŁUGI UJSKIEElite Mężczyźni00:15:352021-03-27 13:14:3300:32:0301:06:20
108MACIEJAK Anna 43United RunnersElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:31:2701:06:25
109PLUCIŃSKI Jakub 101Dragon RunnersKRAKÓWElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:30:2901:06:43
110KULAGA Peter 100Dragon RunnersKRAKOWElite Mężczyźni00:24:592021-03-27 13:23:5700:30:3401:06:44
DNCWEIS Michał 116Obstacle Center TeamŚREMElite Mężczyźni00:28:452021-03-27 13:27:4300:27:0101:06:51
DNCŁOBOCKI Andrzej 56Positive Freaks TeamJEŻEWOElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:30:3101:09:32
DNCŁUŃSKI Maciej 83WOLF TEAMZŁOTÓWElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:33:4801:09:43
DNCJULIKOWSKI Karol 90Power TrainingPIASECZNOElite Mężczyźni00:20:132021-03-27 13:19:1100:32:0501:10:07
115RATAJCZAK Małgorzata 154OCR Team Zielona GóraZIELONA GÓRAElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:33:0201:10:54
116ŁUSZCZAK Anna 168Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:34:5201:11:44
DNCŁAWNICZAK Justyna 157ZŁOTÓWElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:29:4201:12:32
DNCSTĘPIEŃ Paulina 184WARSZAWAElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:38:0401:12:32
119N Dariusz 98Dynamic Strong GnieznoElite Mężczyźni00:20:162021-03-27 13:19:1400:31:0601:12:39
DNCBOREK Marcin 134MASZEWOElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:32:5501:13:03
DNCGAŁUSZYŃSKI Łukasz 78Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni00:28:462021-03-27 13:27:4400:34:3701:14:06
DNCJAŁOCHA Sylwia 205Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:38:2101:14:06
DNCŁĘPICKI Mateusz 54Lemon TeamKRAKÓWElite Mężczyźni00:11:222021-03-27 13:10:2000:34:1001:14:35
DNCMAREK Anna 185EichhörnchenSZCZECINElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:30:1101:14:52
DNCSERAFIN Mariusz 32WITNICAElite Mężczyźni00:04:402021-03-27 13:03:3800:33:3601:15:09
DNCBOIŃSKA Agnieszka 155WOLF TEAMPIŁAElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:36:1201:15:38
DNCRYBAK Paulina 164WARSZAWAElite Kobiety00:32:102021-03-27 13:31:0800:32:5501:15:59
DNCSTACHYRA Rafal 119ŁĘCZNAElite Mężczyźni00:28:432021-03-27 13:27:4100:28:4301:17:03
DNCCUDNIK Sebastian 88Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:36:5001:17:17
130GAŃKO Mateusz 60Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni00:15:362021-03-27 13:14:3400:37:4201:18:20
DNCSZCZEPEK Michał 91Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Mężczyźni00:20:142021-03-27 13:19:1200:35:1701:18:31
132KOCHANEK Agata 152Kontener Formy | Intel RunnersDĘBOGÓRZEElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:35:4201:18:43
DNCBARTŁOMIEJCZYK Sylwia 169Socios SilesiaGLIWICEElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:39:5901:18:57
DNCKACZOR Paulina 158GDYNIAElite Kobiety00:37:342021-03-27 13:36:3200:37:4801:19:29
DNCBARAN Konrad 123Brygiery OCRSKIERNIEWICEElite Mężczyźni00:28:442021-03-27 13:27:4200:36:4101:22:59
136SZAŁKOWSKA Agnieszka 207BYDGOSZCZElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:39:1801:23:25
DNCNOWAK Paweł 53Baltic SealsSŁUPSKElite Mężczyźni00:11:232021-03-27 13:10:2100:43:1901:25:40
DNCGAWRON Monika 177ŁÓDŹElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:42:3701:26:49
DNCKWIATKOWSKA Daria 176Brygiery OCRŁÓDŹElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:42:4901:26:51
DNCTUPACZEWSKI Piotr 85Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Mężczyźni00:20:152021-03-27 13:19:1300:37:3501:28:05
DNCMACIAK Grzegorz 74WARSZAWAElite Mężczyźni00:20:162021-03-27 13:19:1400:42:4801:28:44
142SIERPIŃSKA Monika 166Obstacle Center TeamJÓZEFÓWElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:46:0401:30:16
DNCŁYSZKIEWICZ Roger 87Obstacle Center TeamPRUSZKÓWElite Mężczyźni00:20:162021-03-27 13:19:1400:45:0801:30:38
DNCKURPIOS Milena 161Obstacle Center TeamWARSZAWAElite Kobiety00:32:122021-03-27 13:31:1000:42:2901:31:24
DNCGAŃKO Karolina 162Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Kobiety00:32:112021-03-27 13:31:0900:42:3201:31:57
DNCALAMENCIAK Angelika 178Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:49:0201:41:35
DNCKAMIŃSKA Justyna 181Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:49:0401:41:35
DNCREDZIK Angelina 182Dynamic Strong GnieznoGNIEZNOElite Kobiety00:34:582021-03-27 13:33:5600:50:1201:44:30
DNCDĄDELEWSKA Joanna 180Piękni i BestieMALBORKElite Kobiety00:34:572021-03-27 13:33:5500:51:2501:52:52
DNCŻUCHOWSKA Oliwia 187MALBORKElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:51:2601:52:53
DNCDĄDELEWSKA Oliwia 179MALBORKElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:50:3001:52:53
DNCPILSAK Agnieszka 171LUBLINElite Kobiety00:34:562021-03-27 13:33:5400:58:0901:55:50
DNCWOJTASIK Marta 170BERLINElite Kobiety00:34:552021-03-27 13:33:5300:58:0801:55:52
154KOCHANEK Paweł 124Kontener Formy | Intel RunnersDĘBOGÓZEElite Mężczyźni00:28:462021-03-27 13:27:4400:31:0902:27:33
DNCŻUCHOWSKA Oliwia 187MALBORKElite Kobiety00:00:00
DNCBOREK Marcin 134MASZEWOElite Mężczyźni00:00:00
Znaleziono 156 wynik(ów)