Organizator : | OCR Events |
Data : | 2021-11-06 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 116 |
Wystartowało : | 96 |
Nie ukończyło : | 28 |
Ukończyło : | 68 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Elite Mężczyzn | Drużynowa Elite Kobiet | Drużynowa Elite Mężczyzn | Masters 40+ K | Masters 40+ M
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Moment startu | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SERAFIŃSKI Maciej | 10 | RAJSPORT ACTIVE | KONIN | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:46 | 00:21:59 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | LIUTKUS Dainius | 84 | OCR Baltic Warriors | PILIUONA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:41 | 00:23:40 | |
3 | KRAUCHANKA Aliaksandr | 91 | WARSZAWA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:41 | 00:23:57 | ||
4 | BĄK Daniel | 18 | Biegun ocr team | GDAŃSK | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:46 | 00:23:58 | |
5 | SZULWACH Cezary | 0107 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:43 | 00:24:14 | ||
DNC | RUTKOWSKI Mariusz | 9 | WOLF TEAM/Spichlerz | LUBOWIDZ | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:48 | 00:24:38 | |
7 | JACIÓW Paweł | 15 | WATAHA | PRZEMYŚL | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:46 | 00:25:03 | |
8 | JANUSZEWSKI Bartosz | 0103 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:33 | 00:25:03 | ||
9 | KATOLIKAH Raman | 0111 | xRunners | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:47 | 00:25:32 | ||
10 | LORYCH Krystian | 100 | Biegun OCR Team | BORKOWO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:41 | 00:25:32 | |
DNC | MARKOWSKI Fabian | 89 | RAJSPORT ACTIVE | GARZYN | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:41 | 00:25:51 | |
12 | KASPRZYK Wiesław | 38 | ZACHARZYN | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:32 | 00:25:58 | ||
DNC | SZULWACH Maciej | 0117 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:42 | 00:26:02 | ||
14 | SNALKOUSKIY Vadzim | 0112 | xRunners | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:47 | 00:26:03 | ||
15 | FORMELA Piotr | 87 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:42 | 00:26:23 | |
16 | WÓJCIK Adam | 64 | Ex Team /Ambasador | CHOCZNIA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:41 | 00:27:20 | |
17 | JAKUBCZAK Marcin | 81 | Best Beasts | BYDLINO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:42 | 00:27:35 | |
18 | BAŁDYGA Miłosz | 45 | Biegun OCR Team | REDA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:33 | 00:27:55 | |
19 | OLICHOWSKI Mateusz | 80 | WOLF TEAM | NAKIELNO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:41 | 00:28:07 | |
20 | OBRĘBSKI Patryk | 8 | RAJSPORT ACTIVE | PŁOCK | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:46 | 00:28:10 | |
21 | PUZDROWSKI Jarek | 85 | Biegun OCR | GDYNIA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:43 | 00:28:23 | |
22 | ZALEJASZ Sylwester | 4 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:46 | 00:28:36 | |
DNC | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 58 | WOLF TEAM/Spichlerz | ŁĘCZYN DOLNY 4 | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:33 | 00:28:42 | |
DNC | WAŁDOWSKI Dominik | 035 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:33 | 00:28:46 | |
25 | SKRODZKI Mateusz | 73 | Biegun OCR | GDAŃSK | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:44 | 00:28:58 | |
DNC | ĆWIRZEŃ Marcin | 86 | WOLF TEAM | TRZCIANKA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:40 | 00:28:59 | |
DNC | MULCZYŃSKI Piotr | 52 | BOŻEWO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:33 | 00:29:28 | ||
28 | PUSTAŁA Maksymilian | 0118 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:43 | 00:29:40 | ||
DNC | GRABOWIEC Arkadiusz | 78 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:41 | 00:30:37 | |
30 | WŁODARCZYK Dawid | 55 | Jungle Nextreme | SÓJKI / KUTNO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:34 | 00:31:08 | |
DNC | BACEVICIUS Mindaugas | 0101 | OCR Baltic Warriors | KAUNAS | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:43 | 00:31:28 | |
DNC | TESKA Patrycja | 175 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:15 | 00:31:34 | |
DNC | ŁOTOCKI Rafał | 23 | TRZCIANKA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:48 | 00:32:00 | ||
DNC | KNOP Marcin | 2 | Lemon Team / Ambasador | 30-350 | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:47 | 00:32:02 | |
DNC | ROPELA Radosław | 5 | WOLF TEAM | KACZKOWO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:47 | 00:32:03 | |
DNC | ABRAMOWICZ Michał | 185 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:34 | 00:32:05 | ||
DNC | DARGA Marcin | 6 | WOLF TEAM/Spichlerz | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:48 | 00:34:21 | ||
DNC | BERNACKI Grzegorz | 11 | WOLF TEAM | 64-704 | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:47 | 00:34:23 | |
DNC | KRUS Viktor | 0110 | OCRhub | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:49 | 00:34:26 | ||
DNC | MORAWSKI Grzegorz | 66 | WARSZAWA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:41 | 00:34:33 | ||
41 | WIECZOREK Mateusz | 26 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:48 | 00:34:45 | |
DNC | ŚLIZ Arkadiusz | 48 | WOLF TEAM | TRZCIANKA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:36 | 00:34:53 | |
DNC | ŁAWRENCZUK Paweł | 57 | RAJSPORT ACTIVE | ŁOWICZ | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:35 | 00:35:19 | |
44 | KUCHARSKI Łukasz | 68 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:44 | 00:35:48 | |
DNC | STASEVICH Aleksandr | 82 | OCR Belarus | MINSK | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:44 | 00:36:19 | |
DNC | NAJDEREK Michał | 67 | CHODZIEŻ | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:42 | 00:36:24 | ||
DNC | NOWICKI Marcin | 90 | WOLF TEAM | CHODZIEŻ | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:42 | 00:36:31 | |
DNC | TRZEBIATOWSKA Sylwia | 155 | xRunners | GDYNIA | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:17 | 00:36:31 | |
DNC | ZALEJASZ Paulina | 176 | xRunners | GDAŃSK | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:16 | 00:36:53 | |
DNC | KNIOŁA Łukasz | 42 | WOLF TEAM | PIŁA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:34 | 00:36:59 | |
51 | DUKIEWICZ Dariusz | 76 | WOLF TEAM | PIŁA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:42 | 00:37:44 | |
DNC | LEWANDOWSKI Patryk | 47 | PAJĘCZNO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:36 | 00:37:50 | ||
53 | WYKURZ Krzysztof | 71 | WOLF TEAM | PILA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:43 | 00:37:50 | |
DNC | WROŃSKI Mateusz | 30 | WOLF TEAM/Spichlerz | ŁĘCZYCE | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:34 | 00:38:13 | |
DNC | GADULA Jakub | 44 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:36 | 00:38:13 | ||
56 | LEJK Beniamin | 74 | xRunners | PĘPOWO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:44 | 00:38:39 | |
DNC | PROŃ Patryk | 29 | WOLF TEAM/Spichlerz | ROZŁAZINO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:36 | 00:38:44 | |
DNC | DĄBROWSKI Michał | 31 | WOLF TEAM/Spichlerz | ŁĘCZYCE | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:37 | 00:38:44 | |
DNC | SZCZESNY Damian | 25 | BraveRunnersOCR | BABI DÓŁ | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:50 | 00:38:46 | |
DNC | JANISZEWSKI Grzegorz | 56 | Dziady OCR | WARSZAWA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:35 | 00:38:50 | |
DNC | DALKIEWICZ Dariusz | 37 | GIERZWAŁD | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:34 | 00:39:02 | ||
DNC | BARZOWSKI Kamil | 24 | BraveRunnersOCR | ŻUKOWO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:49 | 00:39:16 | |
DNC | RACZYŃSKA Anna | 170 | Baltic Seals/AML | SŁUPSK | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:15 | 00:39:53 | |
DNC | LATOPOLSKI Piotr | 83 | CrossFit Susz | KWIDZYN | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:43 | 00:39:54 | |
DNC | MONTVILE Sandra | 177 | OCR Baltic Warriors | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:16 | 00:39:59 | ||
DNC | PILAWSKI Ryszard | 40 | WOLF TEAM | CZARNKÓW | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:34 | 00:40:46 | |
DNC | POGRZEBSKI Roman | 39 | WOLF TEAM | NOWY DWÓR | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:34 | 00:40:49 | |
DNC | KOŁODZIEJEK Robert | 1 | RAJSPORT ACTIVE | ŁODŹ | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:49 | 00:41:57 | |
DNC | GABELGAARD Claus | 60 | RIBE | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:51 | 00:43:14 | ||
DNC | ZIÓŁEK Krzysztof | 28 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:35 | 00:43:44 | |
DNC | KOWALEWSKI Filip | 16 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:51 | 00:44:24 | |
DNC | ŁUSZCZAK Anna | 151 | KRAKÓW | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:16 | 00:45:22 | ||
DNC | POLUS Peter Piotr | 79 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:50 | 00:46:43 | |
DNC | FALARSKI Lucjan | 0113 | Husaria Race Team | GDYNIA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:46 | 00:46:44 | |
DNC | KOTALA Arkadiusz | 13 | WROCŁAW | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:48 | 00:46:46 | ||
DNC | LAMECKI Rafał | 75 | Husaria Race Team | BANINO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:45 | 00:46:46 | |
DNC | SKONIECZKO Adam | 0125 | Fabryka Dzika | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:37 | 00:47:06 | ||
DNC | GAŁUSZYŃSKI Paweł | 33 | Active Flow | GDYNIA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:34 | 00:47:45 | |
DNC | ROPELA Marcin | 32 | WOLF TEAM/Spichlerz | KACZKOWO | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:35 | 00:48:17 | |
DNC | KOCHANEK Paweł | 63 | Kontener Formy | Intel Runners | DĘBOGÓRZE | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:44 | 00:48:31 | |
DNC | HOLEWA Grzegorz | 12 | Cross Heroes - OGIEŃ! | WIELICZKA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:49 | 00:48:34 | |
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
82 | GABELGAARD Tanja | 159 | RIBE | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:17 | 00:49:08 | ||
83 | GAŃKO Mateusz | 17 | Obstacle Center team | DĘBE WIELKIE | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 12:59:50 | 00:50:32 | |
DNC | BERNACKA Katarzyna | 166 | WOLF TEAM | ROMANOWO DOLNE | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:17 | 00:50:46 | |
DNC | KOCHANEK Agata | 152 | Kontener Formy | DĘBOGÓRZE | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:18 | 00:51:12 | |
DNC | CUDNIK Sebastian | 168 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:19:44 | 00:51:48 | ||
DNC | NOWAK Paweł | 43 | Baltic Seals | SŁUPSK | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:35 | 00:53:38 | |
JAŁOCHA Sylwia | 158 | Lemon Team / Ambasador | KRAKÓW | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:17 | 00:53:38 DNF | ||
DNC | ŚLIZ Mariusz | 53 | WOLF TEAM | TRZCIANKA | Elite Mężczyzn | 2021-11-06 13:09:36 | 00:53:41 | |
DNC | ŁAWNICZAK Justyna | 156 | WOLF TEAM | ZŁOTÓW | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:16 | 00:54:39 | |
DNC | BOIŃSKA Agnieszka | 173 | WOLF TEAM | PIŁA | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:17 | 00:56:13 | |
TROJAN Anna | 160 | BeFit24Team | KRAKOW | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:18 | 00:56:27 DNF | ||
DNC | DĄBROWSKA Angelika | 162 | WOLF TEAM | ŁĘCZYCE | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:16 | 01:06:10 | |
DNC | OSUCH Dorota | 164 | WARSZAWA | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:18 | 01:06:10 | ||
DNC | LACH Magdalena | 174 | WOLF TEAM | DOLASZEWO | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:17 | 01:06:11 | |
DNC | ZACHARA Katarzyna | 157 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiet | 2021-11-06 13:30:18 | 01:11:56 |
Znaleziono 96 wynik(ów)