Organizator : | OCR Events |
Data : | 2021-03-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 170 |
Wystartowało : | 156 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 130 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite Mężczyźni | Masters 40+ K | Masters 40+ M
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Moment startu | 2.5km | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁOSIN Marta | 173 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Kobiety | 00:34:55 | 2021-03-27 13:33:53 | 00:20:47 | 00:40:59 | |
2 | DASZKIEWICZ Małgorzata | 160 | Power Training | PŁOCK | Elite Kobiety | 00:32:09 | 2021-03-27 13:31:07 | 00:20:27 | 00:43:44 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | MISSALA Magdalena | 159 | Power Training | STARE BABICE | Elite Kobiety | 00:32:09 | 2021-03-27 13:31:07 | 00:21:40 | 00:46:31 | |
4 | WYSŁUCH Iza | 172 | Carbon Silesia Sport | RUDA ŚLĄSKA | Elite Kobiety | 00:34:55 | 2021-03-27 13:33:53 | 00:26:24 | 00:53:12 | |
5 | TRZEBIATOWSKA Sylwia | 174 | xRunners | GDAŃSK | Elite Kobiety | 00:34:55 | 2021-03-27 13:33:53 | 00:27:13 | 00:54:28 | |
DNC | ZALEJASZ Paulina | 156 | xRunners | GDAŃSK | Elite Kobiety | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:26:01 | 00:58:46 | |
DNC | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 151 | Active Flow | GDYNIA | Elite Kobiety | 00:32:09 | 2021-03-27 13:31:07 | 00:28:02 | 01:00:47 | |
8 | KARCZMAR Kornelia | 167 | WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą | KRZEŚNICA | Elite Kobiety | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:28:50 | 01:00:58 | |
DNC | RACZYŃSKA Anna | 183 | Baltic Seals | SŁUPSK | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:28:06 | 01:01:04 | |
DNC | BERNACKA Katarzyna | 175 | WOLF TEAM | ROMANOWO DOLNE | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:31:00 | 01:03:55 | |
DNC | LIMANOWSKA Olga | 153 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Kobiety | 00:34:58 | 2021-03-27 13:33:56 | 00:31:29 | 01:06:16 | |
12 | MACIEJAK Anna | 43 | United Runners | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:31:27 | 01:06:25 | ||
13 | RATAJCZAK Małgorzata | 154 | OCR Team Zielona Góra | ZIELONA GÓRA | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:33:02 | 01:10:54 | |
14 | ŁUSZCZAK Anna | 168 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:34:52 | 01:11:44 | |
DNC | ŁAWNICZAK Justyna | 157 | ZŁOTÓW | Elite Kobiety | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:29:42 | 01:12:32 | ||
DNC | STĘPIEŃ Paulina | 184 | WARSZAWA | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:38:04 | 01:12:32 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||||
DNC | JAŁOCHA Sylwia | 205 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:38:21 | 01:14:06 | |
DNC | MAREK Anna | 185 | Eichhörnchen | SZCZECIN | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:30:11 | 01:14:52 | |
DNC | BOIŃSKA Agnieszka | 155 | WOLF TEAM | PIŁA | Elite Kobiety | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:36:12 | 01:15:38 | |
DNC | RYBAK Paulina | 164 | WARSZAWA | Elite Kobiety | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:32:55 | 01:15:59 | ||
21 | KOCHANEK Agata | 152 | Kontener Formy | Intel Runners | DĘBOGÓRZE | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:35:42 | 01:18:43 | |
DNC | BARTŁOMIEJCZYK Sylwia | 169 | Socios Silesia | GLIWICE | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:39:59 | 01:18:57 | |
DNC | KACZOR Paulina | 158 | GDYNIA | Elite Kobiety | 00:37:34 | 2021-03-27 13:36:32 | 00:37:48 | 01:19:29 | ||
24 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 207 | BYDGOSZCZ | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:39:18 | 01:23:25 | ||
DNC | GAWRON Monika | 177 | ŁÓDŹ | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:42:37 | 01:26:49 | ||
DNC | KWIATKOWSKA Daria | 176 | Brygiery OCR | ŁÓDŹ | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:42:49 | 01:26:51 | |
27 | SIERPIŃSKA Monika | 166 | Obstacle Center Team | JÓZEFÓW | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:46:04 | 01:30:16 | |
DNC | KURPIOS Milena | 161 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Kobiety | 00:32:12 | 2021-03-27 13:31:10 | 00:42:29 | 01:31:24 | |
DNC | GAŃKO Karolina | 162 | Obstacle Center Team | DĘBE WIELKIE | Elite Kobiety | 00:32:11 | 2021-03-27 13:31:09 | 00:42:32 | 01:31:57 | |
DNC | ALAMENCIAK Angelika | 178 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:49:02 | 01:41:35 | |
DNC | KAMIŃSKA Justyna | 181 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Kobiety | 00:34:58 | 2021-03-27 13:33:56 | 00:49:04 | 01:41:35 | |
DNC | REDZIK Angelina | 182 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Kobiety | 00:34:58 | 2021-03-27 13:33:56 | 00:50:12 | 01:44:30 | |
DNC | DĄDELEWSKA Joanna | 180 | Piękni i Bestie | MALBORK | Elite Kobiety | 00:34:57 | 2021-03-27 13:33:55 | 00:51:25 | 01:52:52 | |
DNC | ŻUCHOWSKA Oliwia | 187 | MALBORK | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:51:26 | 01:52:53 | ||
DNC | DĄDELEWSKA Oliwia | 179 | MALBORK | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:50:30 | 01:52:53 | ||
DNC | PILSAK Agnieszka | 171 | LUBLIN | Elite Kobiety | 00:34:56 | 2021-03-27 13:33:54 | 00:58:09 | 01:55:50 | ||
DNC | WOJTASIK Marta | 170 | BERLIN | Elite Kobiety | 00:34:55 | 2021-03-27 13:33:53 | 00:58:08 | 01:55:52 | ||
DNC | ŻUCHOWSKA Oliwia | 187 | MALBORK | Elite Kobiety | 00:00:00 |
Znaleziono 38 wynik(ów)