Organizator : | OCR Events |
Data : | 2024-06-29 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 102 |
Wystartowało : | 94 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 88 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite 13-17 K | Elite 13-17 M | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Moment startu | Split 2.5km | Drugie okr. 5.53km | Split 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | KOLAK Eliza | 188 | Aniołki Charliego | WARSZAWA | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:17:25 | 00:51:27 | 01:33:01 | ||
2 | PIWOWARCZYK Anna | 229 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:38 | 00:30:12 | 00:51:20 | 01:25:57 | |
DNC | HOŁDA Magda | 242 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:39 | 00:40:15 | |||
DNC | RYBIŃSKA Anita | 240 | xRunners | GDAŃSK | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:39 | 00:44:58 | 01:27:16 | ||
5 | PRUSKO Paulina | 230 | WATAHA | ZIĘBICE | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:39 | 00:37:01 | 01:17:42 | 02:15:00 | |
DNC | NESTEROWICZ Magdalena | 248 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:40 | 00:53:17 | |||
DNC | JASIONOWSKA Katarzyna | 249 | xRunners | GDAŃSK | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:40 | 00:51:35 | |||
8 | TEMPSKA Ania | 208 | Biegun OCR Team | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:40 | 00:30:12 | 00:51:20 | 01:24:49 | ||
DNC | MACHTYL Marta | 243 | Best Beasts | BIERKOWO | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:40 | 01:16:07 | |||
10 | WĄDOŁKOWSKA Paulina | 226 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:40 | 00:31:01 | 00:53:13 | 01:33:44 | |
DNC | POMIERSKA Anna | 241 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:40 | 00:40:00 | 01:09:18 | ||
12 | KARPOVICH Alena | 222 | ocrbelarus | BYDGOSZCZ | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:40 | 00:43:52 | 01:13:33 | 01:53:08 | |
DNC | OPASIŃSKA Martyna | 223 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:40 | 00:44:53 | 01:19:15 | 02:15:58 | |
DNC | NIKOŁAJUK Julia | 149 | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:41 | 01:02:04 | |||||
DNC | MARKOWSKA Natalia | 244 | WATAHA | GARZYN | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:41 | 01:02:04 | |||
16 | POREBSKA Katarzyna | 224 | Dzik Komando | ŁÓDŹ | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:41 | 00:37:51 | 01:06:19 | 01:47:31 | |
DNC | MOTYLSKA Aleksa | 189 | OCR Runners Mogilno | MOGILNO | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:41 | 01:07:20 | 01:56:33 | ||
DNC | WILKOWSKA-CIEŚLIK Ewa | 227 | ŁÓDŹ | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:42 | 01:04:42 | ||||
DNC | ZAREMBA-GĄSKA Olga | 228 | BeFit24Team | WARSZAWA | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:42 | 01:16:22 | |||
DNC | DOBRZELEWSKA Dominika | 246 | Dzik Komando | ZGIERZ | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:42 | 01:09:54 | |||
Przekroczony limit czasu: 03:00:00 | ||||||||||
DNC | PIATNYTSKA Oleksandra | 245 | Aniołki Charliego | WARSZAWA | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:42 | 01:07:35 | 02:17:22 | 02:49:30 | |
DNC | LOBA Anna | 247 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Kobiety | 2024-06-29 13:46:43 | 01:39:40 |
Znaleziono 22 wynik(ów)