Organizator : | OCR Events |
Data : | 2024-06-29 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 102 |
Wystartowało : | 94 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 88 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite 13-17 K | Elite 13-17 M | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Moment startu | Split 2.5km | Drugie okr. 5.53km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIÓBEK Lech | 112 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:34 | 00:23:14 | 00:40:36 | |
2 | BĄK Kuba | 28 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:10 | 00:25:03 | 00:43:28 | |
3 | MEISSNER Jan | 27 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:10 | 00:25:28 | 00:43:38 | |
4 | OŻGA Paweł | 55 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:10 | 00:25:37 | 00:43:55 | |
5 | KAWECKI Piotr | 60 | Kwidzyn | CYGANY | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:46 | 00:27:06 | 00:44:44 | |
6 | WIELOGÓRSKI Karol | 123 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:33 | 00:25:58 | 00:44:50 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | ŁUKASIK Michał | 5 | Wallpro | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:10 | 00:26:38 | 00:45:18 | |
8 | GOŁĘBIOWSKI Bogdan | 124 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | RUDA ŚLĄSKA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:34 | 00:26:42 | 00:46:05 | |
9 | WILK Kosma | 12 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:11 | 00:28:05 | 00:48:23 | |
10 | KAPICA Damian | 35 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:45 | 00:29:00 | 00:49:34 | |
11 | GŁUSZCZAK Piotr | 13 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:11 | 00:29:07 | 00:49:57 | |
12 | ARTUR Derecki | 54 | Biegun OCR Team | CHWASZCZYNO | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:45 | 00:28:33 | 00:50:14 | |
13 | KRYGOWSKI Mateusz | 4 | Best Beasts | SŁAWNO | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:12 | 00:30:24 | 00:50:50 | |
14 | CHŁĄD Aleksander | 111 | ExTeam | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:35 | 00:28:23 | 00:51:51 | ||
15 | FIRER Radosław | 67 | Kiciaqi i dzieciaki | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:46 | 00:29:32 | 00:52:11 | |
16 | SEWERYN Mirosław | 128 | BigYellowFoot Adventure Team | ORLE | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:33 | 00:30:42 | 00:52:57 | |
17 | KOWALSKI Artur | 3 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:11 | 00:30:44 | 00:52:59 | |
18 | CYMERYS Michał | 36 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:45 | 00:31:29 | 00:56:17 | |
19 | PAWLICZAK Tomasz | 7 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:11 | 00:34:51 | 00:58:05 | |
20 | POLAK Jarek | 16 | BigYellowFoot Adventure Team | KOŚCIERZYNA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:12 | 00:33:34 | 00:58:11 | |
21 | PIASECKI Dawid | 24 | Calisthenics Płock | BRWILNO | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:12 | 00:34:53 | 00:58:44 | |
22 | SZULIMOWICZ Maciej | 210 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:36 | 00:34:17 | 00:58:57 | ||
23 | ŚLISZ Adrian | 25 | Legnica Pokonuje Przeszkody | LEGNICA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:13 | 00:35:26 | 00:59:05 | |
DNC | SZATKOWSKI Kamil | 53 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:46 | 00:34:16 | 00:59:40 | |
25 | BUDZYŃSKI Adam | 99 | United Runners | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:34 | 00:33:08 | 00:59:51 | |
26 | SZYMAŃSKI Artur | 97 | Calisthenics Płock | PŁOCK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 14:03:42 | 00:36:14 | 01:01:00 | |
27 | LIRKA Tomasz | 34 | Biegun OCR Team | SOPOT | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:47 | 00:34:33 | 01:01:24 | |
28 | LATOPOLSKI Piotr | 683 | TeamOCRKwidzyn | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:33 | 00:36:38 | 01:04:22 | ||
29 | WIATROS Kamil | 29 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:13 | 00:37:47 | 01:05:27 | |
30 | PÓŹNIAK Kamil | 38 | OCR Runners Mogilno | MOGILNO | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:45 | 00:38:47 | 01:05:41 | |
31 | UTSENIN Vadzim | 2 | ZOMBIERUN | POZNAŃ | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:12 | 00:37:34 | 01:06:38 | |
32 | KORDALSKI Jarek | 682 | xRunners | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:36 | 00:38:37 | 01:07:07 | ||
DNC | SĘKOWSKI Piotr | 18 | ŁĄSKI PIEC | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:11 | 00:35:39 | 01:07:35 | ||
34 | CZARNECKI Krzysztof | 116 | KIELNO | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:34 | 00:38:10 | 01:07:37 | ||
35 | DURKA Michał | 95 | Calisthenics Płock | PŁOCK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:35 | 00:38:04 | 01:08:11 | |
36 | OKOŃ Patryk | 118 | OSPRO OCR | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:35 | 00:37:13 | 01:09:21 | |
37 | KOMOROWSKI Mateusz | 64 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:45 | 00:40:03 | 01:10:40 | |
38 | WORWA Maciej | 11 | Chamska Siła | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:11 | 00:36:42 | 01:10:55 | |
DNC | KUPREWICZ Grzegorz | 119 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:34 | 00:38:24 | 01:11:00 | |
DNC | GAWINECKI Mateusz | 32 | CartelTeam | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:46 | 00:43:25 | 01:15:43 | |
DNC | JARMOC Kamil | 33 | JarMOCek | KLEOSIN | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:46 | 00:38:02 | 01:16:04 | |
DNC | BANACH Mateusz | 9 | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:12 | 00:38:56 | 01:17:01 | ||
43 | POKRANT Dariusz | 68 | CROSSFOXOCR | TORUŃ | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:46 | 00:44:48 | 01:17:02 | |
DNC | RYBCZYŃSKI Michał | 65 | Atlas Running Team | WAGANIEC | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:45 | 00:41:50 | 01:18:56 | |
Przekroczony limit czasu: 03:00:00 | |||||||||
45 | MORKOWSKI Damian | 61 | OCR Runners Mogilno | DĄBROWA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:46 | 00:47:43 | 01:21:21 | |
DNC | KARPAŁA Dominik | 58 | Hell's Heaven Szczecin | SZCZECIN | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:49 | 00:44:33 | 01:22:42 | |
DNC | GAJEWSKI Tomasz | 63 | Legnica Pokonuje Przeszkody | CHOJNÓW | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:48 | 00:45:56 | 01:23:15 | |
DNC | SUSZEK Mateusz | 66 | Legnica Pokonuje Przeszkody | LEGNICA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:47 | 00:45:53 | 01:23:16 | |
49 | ANTONOWICZ Mateusz | 14 | Dynamic Strong Gniezno | POZNAŃ | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:11 | 00:51:50 | 01:34:37 | |
DNC | GOŹDZIKOWSKI Sebastian | 98 | Logwin Racer Team | WOLA MROKOWSKA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:36 | 00:52:11 | 01:37:25 | |
51 | BRZOZOWSKI Ernest | 31 | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:12 | 01:01:57 | 01:39:45 | ||
DNC | DYRKA Wojciech | 20 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | SOSNOWIEC | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:12 | 01:07:19 | 01:49:41 | |
53 | SKOWROŃSKI Andrzej | 10 | Activity Sport Elbląg | MALBORK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:10 | 00:33:41 | ||
DNC | LEWIŃSKI Paweł | 17 | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:10 | 00:33:32 | |||
DNC | GÓRKOWSKI Rafał | 21 | Wolfteam | WEJHEROWO | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:11 | 00:54:43 | ||
DNC | KLIMCZAK Maciej | 22 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:12 | 00:34:59 | ||
57 | PAKUŁA Konrad | 8 | Moja | GLIWICE | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:13 | 00:40:17 | ||
DNC | MICEK Jan | 19 | Lemon Team | PRAHA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:13 | 00:49:09 | ||
DNC | GRESZTA Waldemar | 23 | Dziady OCR | PUŁTUSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:30:13 | 00:35:10 | ||
DNC | BIELICKI Wojciech | 90 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | KWIDZYN | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:46 | 00:46:12 | ||
DNC | MALISZEWSKI Arkadiusz | 69 | Fit-Stacja Iława | IŁAWA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:46 | 00:46:41 | ||
DNC | MISZEWSKI Grzegorz | 57 | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:35:47 | 01:04:35 | |||
DNC | ŚLIWA Krzysztof | 686 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:34 | 00:33:11 | |||
DNC | KACZMARCZYK Mateusz | 117 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:34 | 00:48:35 | ||
DNC | KRZYŻANOWSKI Julian | 56 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:34 | 00:46:52 | ||
DNC | DUNAJ Kamil | 685 | Jaszczomp OCR | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:35 | 00:32:49 | |||
67 | GRAUSAM Adrian | 113 | ŁÓDŹ | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:36 | ||||
68 | GRAUSAM Sebastian | 115 | ŁÓDŹ | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:40:36 | ||||
DNC | SIROCKI Szymon | 684 | Dakord | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:42:05 | 00:32:07 | |||
DNC | SIROCKI Dawid | 39 | DAKORD | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 2024-06-29 13:42:05 | 00:32:20 |
Znaleziono 70 wynik(ów)