Organizator : OCR Events
Data : 2021-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 430
Wystartowało : 392
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 385
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMoment startu
  
1WEŁNA Rafał 656Okr 1 - M2021-07-03 09:02:31
2PRZYBYLSKI Krzysztof 666STUCCO TEAMOkr 1 - M2021-07-03 09:02:31
3GINTER Karolina 660Wojowniczki trójmiastoFor Fun2021-07-03 09:02:32
4DUNAJ Kamil 657Big Yellow Foot Adventure TeamOkr 1 - M2021-07-03 09:02:32
5GRUSZKA Beata 659Wojowniczki Real BigYellowFoot Adventure TeamFor Fun2021-07-03 09:02:32
6SCH Mirka 663BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:02:32
7HOŁDA Dominik 670BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M2021-07-03 09:02:32
8ARCISZEWSKA Magda 671BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:02:32
9DUBIEL Monika 665Hell's Heaven SzczecinOkr 2 - K2021-07-03 09:02:32
10DYMEK Joanna 653żarta watahaFor Fun2021-07-03 09:02:33
11DYMEK Julia 654For Fun2021-07-03 09:02:33
12PODBIELSKI Krystian 669Ospro OCR TeamOkr 1 - M2021-07-03 09:02:33
13BUDZISZ Rafał 667Okr 1 - M2021-07-03 09:02:33
14PODBIELSKA Gosia 668Ospro OCR TeamOkr 2 - K2021-07-03 09:02:33
15DUNAJ Mateusz 687Okr 1 - M2021-07-03 09:02:33
16KRUGLAK Anna 661HELLS HEAVENOkr 1 - K2021-07-03 09:02:34
17ARENDT Agnieszka 651For Fun2021-07-03 09:02:34
18JAKUBIK Anna 662Okr 1 - K2021-07-03 09:02:34
19HINC Stanisław 658Żarta WatahaFor Fun2021-07-03 09:02:34
20GOLIŃSKI Łukasz 680Okr 1 - M2021-07-03 09:02:34
21NOWICKA Elżbieta 683Żarta WatahaFor Fun2021-07-03 09:02:34
22MICEK Jan 672Lemon TeamOkr 1 - M2021-07-03 09:02:35
23BOGATY Gabriela 674LEMON TEAMOkr 1 - K2021-07-03 09:02:35
24WITKOWSKI Mateusz 664Hell's HeavenOkr 1 - M2021-07-03 09:02:35
25PIĘTKA Grzegorz 650Hell's Heaven SzczecinOkr 3 - M2021-07-03 09:02:37
26GORNOWICZ Marcin 679Okr 2 - M2021-07-03 09:11:57
27WÓJCICKA Anna 676Hell's Heaven SzczecinOkr 1 - K2021-07-03 09:11:58
28SZCZODROWSKA Marta 681CrosseliteOkr 1 - K2021-07-03 09:11:58
29ZATORSKA Karolina 684Okr 1 - K2021-07-03 09:11:58
30SĘKOWSKI Piotr 686Okr 1 - M2021-07-03 09:11:58
31KOZA Damian 689Okr 1 - M2021-07-03 09:11:58
32SHTYPULIAK Sergii 691Okr 1 - M2021-07-03 09:11:58
33WÓJCIK Maciej 742Okr 1 - M2021-07-03 09:11:58
34WÓJCICKI Łukasz 677Hell's Heaven SzczecinOkr 1 - M2021-07-03 09:11:58
35OWCZARZAK Krzysztof 675Okr 2 - M2021-07-03 09:11:59
36KUCHTA Emilia 682CrossEliteOkr 1 - K2021-07-03 09:11:59
37RYNKOWSKI Marcin 688Crossfit Team SuszOkr 2 - M2021-07-03 09:11:59
38CHILCZUK Piotr 690Okr 1 - M2021-07-03 09:11:59
39CZAPIEWSKI Sylwester 694BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M2021-07-03 09:11:59
40SZUMIELEWICZ Kinga 698BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:11:59
41MARZEC Joanna 728BigYellowFoot Adventure TeamFor Fun2021-07-03 09:11:59
42KOTŁOWSKI Marcin 693BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M2021-07-03 09:11:59
43MEŃKO Michał 697OCR Park TeamOkr 1 - M2021-07-03 09:12:00
44ZIOBRO Aśka 685For Fun2021-07-03 09:12:01
45KACZYŃSKI Marek 692Okr 1 - M2021-07-03 09:12:01
46PIEKARSKA Kasia 710BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:19:46
47BRASZKA Robert 705Okr 3 - M2021-07-03 09:20:56
48BANACH Mateusz 707Okr 2 - M2021-07-03 09:20:56
49CYMERYS Michał 711Okr 1 - M2021-07-03 09:20:56
50WANAGOS Dorota 712OCRPark TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:20:56
51PIWOWARCZYK Anna 713BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:20:56
52WANAGOS Przemysław 721OCR Park TeamOkr 1 - M2021-07-03 09:20:56
53RADZIEŃSKA Kamila 701BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:20:57
54TOMCZAK Artur 703Dirty SparrowsOkr 2 - M2021-07-03 09:20:57
55SKOCZYLAS Łukasz 708Okr 1 - M2021-07-03 09:20:57
56PTASZNIK Michał 709Harpagan RunnersOkr 1 - M2021-07-03 09:20:57
57AUGUSTYNIAK Mariusz 718Crossfit Team SuszOkr 3 - M2021-07-03 09:20:57
Niesklasyfikowani
DNCWĄDOŁKOWSKA Paulina 724Bigyellowfoot Advemture TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:20:57
59DWORAKOWSKI Kamil 719Okr 1 - M2021-07-03 09:20:57
60WEINER Patryk 714Okr 1 - M2021-07-03 09:20:58
61CZARNECKI Mateusz 715Okr 1 - M2021-07-03 09:20:58
62RADZIEŃSKI Maciej 716Okr 1 - M2021-07-03 09:20:58
63WINNICKI Łukasz 717Okr 1 - M2021-07-03 09:20:59
64WIŚNIEWSKI Marcel 722Okr 1 - M2021-07-03 09:21:00
65WIŚNIEWSKI Norbert 723Okr 1 - M2021-07-03 09:21:00
66JAWORSKI Kamil 817Okr 2 - M2021-07-03 09:28:52
67JAKIMSKI Mariusz 730Okr 2 - M2021-07-03 09:30:38
68KAPICA Damian 818BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M2021-07-03 09:30:38
69LIEDTKE Kacper 731Okr 1 - M2021-07-03 09:30:39
70KWIATKOWSKI Tomasz 739Biegun OCR TeamOkr 1 - M2021-07-03 09:30:39
71DAMPS Kasia 740Biegun OCR TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:30:39
72PRZYBYSZEWSKI Kamil 819Okr 1 - M2021-07-03 09:30:39
73BELLING Piotr 729Sii Running TeamOkr 1 - M2021-07-03 09:30:40
74OŚCIK Krzysztof 736Vikings Run TeamOkr 2 - M2021-07-03 09:30:40
75WINKLER Mateusz 737Vikings Run TeamOkr 2 - M2021-07-03 09:30:40
76MEGGER Piotr 738Okr 2 - M2021-07-03 09:30:40
77CIROCKA Wiesłąw Cirocki 741Okr 1 - M2021-07-03 09:30:40
78MATYSIUK Magdalena 725Outdoor Training BiałystokOkr 1 - K2021-07-03 09:30:41
79POBŁOCKA Hanna 727Okr 1 - K2021-07-03 09:30:41
80LANNOY Igor 732Okr 2 - M2021-07-03 09:30:41
81KACZOR Anna 864Big Yellow FootOkr 2 - K2021-07-03 09:30:41
82ROZMUS Ewelina 844BigYellowFood Adventure TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:30:41
83KLIMKIEWICZ Beata 812BigYellowFoot Adveture TeamOkr 2 - K2021-07-03 09:30:41
84MAJCHRZAK Bartłomiej 735Vikings Run TeamOkr 2 - M2021-07-03 09:30:41
85DZIEKIEWICZ Jan 700Okr 1 - M2021-07-03 09:30:42
86ŁUSZCZEWSKA Julia 734Okr 1 - K2021-07-03 09:30:42
87RATAJCZAK Dawid 1051Okr 1 - M2021-07-03 09:30:42
88DOMZAŁA Paweł 757BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M2021-07-03 09:42:08
89MIŁOŚ Barbara 748BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:42:53
90PROKOPOWICZ Weronika 749BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:42:53
91OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 750brak/ AMBASADORKAOkr 1 - K2021-07-03 09:42:53
92DANIEL Monika 765Ninja Squad LublinOkr 1 - K2021-07-03 09:42:53
93KAWECKI Piotr 752Okr 1 - M2021-07-03 09:42:54
94KULIŃSKI Aleksander 756Okr 2 - M2021-07-03 09:42:54
95MAĆKOWSKA Edyta 760NextremeOkr 1 - K2021-07-03 09:42:54
96PAGÓRSKI Łukasz 762TeamPagórOkr 1 - M2021-07-03 09:42:54
97SITTERLEE Piotr 763Okr 1 - M2021-07-03 09:42:54
98CYMAN Izabela 764Okr 1 - K2021-07-03 09:42:54
99PODGÓRSKI Michał 743Psychiatryk KopernikaOkr 1 - M2021-07-03 09:42:54
100POPESCU Eduard 745Okr 1 - M2021-07-03 09:42:55
101DOROBCZYŃSKI Marek 746Okr 1 - M2021-07-03 09:42:55
102WĄDOŁOWSKA Marta 755Okr 1 - K2021-07-03 09:42:55
103PUŁA Karolina 761Psychiatryk KopernikaOkr 1 - K2021-07-03 09:42:55
104KUREK Marcin 767Okr 1 - M2021-07-03 09:42:55
105PIERZECKI Kamil 766Okr 1 - M2021-07-03 09:42:56
106NGUYEN CANH Oskar 768Okr 1 - M2021-07-03 09:42:56
107SPIEREWKA Maciej 1007Okr 1 - M2021-07-03 09:42:56
108KLEINSZMIDT Radosław 744Okr 1 - M2021-07-03 09:42:56
109ŚWIGOŃ Daniel 934Okr 1 - M2021-07-03 09:42:56
110FURTAN Krystian 1008Okr 1 - M2021-07-03 09:42:56
111GRUBBA Rafał 747Okr 1 - M2021-07-03 09:43:53
112OSTROWSKI Robert 781NordeaOkr 1 - M2021-07-03 09:52:13
113KOŃCZAK Łukasz 794Okr 1 - M2021-07-03 09:52:13
114SMYKOV Dmitrii 779NordeaOkr 1 - M2021-07-03 09:52:14
DNCGORTAT Agnieszka 780Okr 1 - K2021-07-03 09:52:14
116MACHCIŃSKI Łukasz 783NordeaOkr 1 - M2021-07-03 09:52:14
117PIOTROWSKA Magda 789Kontener formyOkr 1 - K2021-07-03 09:52:14
118BEMOWSKA Anna 790Kontener formyOkr 1 - K2021-07-03 09:52:14
119CHOMICKI Dominik 932NordeaOkr 1 - M2021-07-03 09:52:14
120SOBOCZYŃSKA Justyna 785NordeaOkr 1 - K2021-07-03 09:52:14
121KORNIK Marek 770NordeaOkr 1 - M2021-07-03 09:52:15
122FRANCHE Julien 777NordeaOkr 1 - M2021-07-03 09:52:15
123MALICKI Paweł 778Nordea RunnersOkr 1 - M2021-07-03 09:52:15
124NOGAŃSKI Paweł 782POWER TRAININGOkr 2 - M2021-07-03 09:52:15
125KUKLINSKI Patryk 787Okr 1 - M2021-07-03 09:52:15
126WICA Zuzia 791Okr 1 - K2021-07-03 09:52:15
127BRUSIŁO Bartosz 933United RunnersOkr 1 - M2021-07-03 09:52:15
128WICA Jolanta 733Okr 1 - K2021-07-03 09:52:16
129SZYCA Klaudia 772Okr 1 - K2021-07-03 09:52:16
130GAWRON Agnieszka 774Okr 1 - K2021-07-03 09:52:16
131WASKOWIAK Aga 775Okr 1 - K2021-07-03 09:52:16
132WASKOWIK Wojciech 776For Fun2021-07-03 09:52:16
133SZYCA Kacper 792Okr 1 - M2021-07-03 09:52:16
134WICA Janusz 793Okr 1 - M2021-07-03 09:52:16
135SZYCA Renia 771Okr 1 - K2021-07-03 09:52:17
136WAŚKOWIAK Michał 773Okr 1 - M2021-07-03 09:52:17
137NIZIOŁ Małgorzata 797Best BeastsOkr 2 - K2021-07-03 10:01:20
138ZAWADZKI Piotr 800BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M2021-07-03 10:01:20
139GIEJŁO Monika 814Kontener FormyOkr 1 - K2021-07-03 10:01:20
140SZTYLKA Karol 955Best BeastsOkr 2 - M2021-07-03 10:01:20
141NIZIOŁ Marcin 795Best BeastsOkr 1 - M2021-07-03 10:01:21
142NIZIOŁ Patryk 796Best BeastsOkr 1 - M2021-07-03 10:01:21
143ZAWADZKA Monika 801KontenerFormyOkr 1 - K2021-07-03 10:01:21
144CZARNECKA Adrianna 809BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2021-07-03 10:01:21
145BRODZIK Ireneusz 811For Fun2021-07-03 10:01:21
146CICHOCKA Martyna 865Okr 1 - K2021-07-03 10:01:21
147PESTKA Michał 953Best BeastsOkr 1 - M2021-07-03 10:01:21
148JĘDRYKA Anna 807brak/ AMBASADORKAOkr 2 - K2021-07-03 10:01:22
149ŁAWSKI Kamil 808Razem Trenujemy SportOkr 1 - M2021-07-03 10:01:22
150FABIŚ Sebastian 815Black Water ArcheryOkr 1 - M2021-07-03 10:01:22
151TRYBUŚ Filip 816Okr 1 - M2021-07-03 10:01:22
152MARCHLEWICZ Dawid 769United RunnersOkr 1 - M2021-07-03 10:01:22
153HAJDUKIEWICZ Mirosław 803Okr 1 - M2021-07-03 10:01:22
154MARZEION Grzegorz 799Athletic ApolloOkr 1 - M2021-07-03 10:01:23
155SZMYTKOWSKI Łukasz 805Okr 1 - M2021-07-03 10:01:23
156SZMYTKOWSKI Patryk 810Okr 1 - M2021-07-03 10:01:23
157SZYCHUŁDA Joanna 855United RunnersOkr 1 - K2021-07-03 10:01:23
158GRABOWSKA Beata 984Fuck the PESELOkr 1 - K2021-07-03 10:01:23
159MARZEION Paweł 802Okr 1 - M2021-07-03 10:01:24
160MATYSIAK Sławomir 806brak / AMBASADOROkr 3 - M2021-07-03 10:01:24
161MIKIELSKI Paweł 837Okr 1 - M2021-07-03 10:11:25
162ROPELA Radosław 956WOLF TEAMOkr 2 - M2021-07-03 10:11:25
163BIERNACKI Rafał 841xRunnersOkr 1 - M2021-07-03 10:11:25
164DĄBROWSKA Angelika 869WOLF TEAMOkr 1 - K2021-07-03 10:11:25
165DĄBROWSKI Damian 883WOLF TEAMFor Fun2021-07-03 10:11:25
166ROPELA Monika 884Wolf TeamOkr 1 - K2021-07-03 10:11:25
167DOMARECKI Marek 830Okr 1 - M2021-07-03 10:11:26
168BOGUSZ Paula 838Wolf TeamOkr 1 - K2021-07-03 10:11:26
169TALAREK Patryk 843Wolf TeamOkr 1 - M2021-07-03 10:11:26
170BUTKIEWICZ Piotr 826Okr 1 - M2021-07-03 10:11:27
171PAPRZYCKA Aleksandra 827Okr 1 - K2021-07-03 10:11:27
172KOWALSKA Wiesława 829Okr 1 - K2021-07-03 10:11:27
173PETRYSZYN Marzena 834Okr 1 - K2021-07-03 10:11:27
174ŚLUSAR Wojciech 836Okr 1 - M2021-07-03 10:11:27
175MAJEWSKI Piotr 839Okr 1 - M2021-07-03 10:11:27
176ŚLIWIAK Dawid 832Okr 1 - M2021-07-03 10:11:27
177KURKOWSKA Małgorzata 822For Fun2021-07-03 10:11:28
178KUJDA Kamil 824For Fun2021-07-03 10:11:28
179ŚLUSAR Marcin 831Okr 1 - M2021-07-03 10:11:28
180ŚLIWIAK Grzegorz 833Okr 1 - M2021-07-03 10:11:28
181SZPAKOWSKI Kamil 820For Fun2021-07-03 10:11:29
182PRYCZKOWSKA Marta 823For Fun2021-07-03 10:11:29
183ORŁOWSKI Piotr 825For Fun2021-07-03 10:11:29
184DETTLAFF Sławomir 861Okr 1 - M2021-07-03 10:21:30
185DETTLAFF Magdalena 862Okr 1 - K2021-07-03 10:21:30
186BŁASZCZYK Brunon 866Borsuk Crew - AmbasadorOkr 1 - M2021-07-03 10:21:30
187FALKOWSKI Krystian 867Okr 1 - M2021-07-03 10:21:30
188ZIEMANN Daniel 860Okr 1 - M2021-07-03 10:21:30
189STRZYŻEWSKI Tomek 846Okr 1 - M2021-07-03 10:21:31
190KALISZEWSKA Emilia 847For Fun2021-07-03 10:21:31
191LIBERADZKI Marcin 854Okr 1 - M2021-07-03 10:21:31
192PREWYSZ-KWINTO Marta Jolanta 856Obstacle Center TeamOkr 1 - K2021-07-03 10:21:31
193PAKUŁA Ewa 857Obstacle CenterOkr 1 - K2021-07-03 10:21:31
194WSZELAKA Kasia 848For Fun2021-07-03 10:21:32
195WSZELAKI Włodek 850For Fun2021-07-03 10:21:32
196BIAŁEK Paweł 853Borkowo TeamFor Fun2021-07-03 10:21:32
197BEDNARZ Maciej 863Okr 1 - M2021-07-03 10:21:32
198LEMCZAK Klaudia 858For Fun2021-07-03 10:21:33
199BARNA Marek 859For Fun2021-07-03 10:21:33
200KOPCYCH Piotr 851For Fun2021-07-03 10:21:33
201JANCEWICZ Dominik 880WildMorsyOkr 1 - M2021-07-03 10:32:45
202BOBCOV Dżoana 870Wild MorsyOkr 1 - K2021-07-03 10:32:46
203WOŹNIAK Andrzej 872WildMorsyOkr 1 - M2021-07-03 10:32:46
204DZEMIDOK Natallia 874Okr 1 - K2021-07-03 10:32:46
205OTREMBA Beata 876Okr 1 - K2021-07-03 10:32:46
206ZWATYKANICZ Martyna 878WILD MorsyOkr 1 - K2021-07-03 10:32:46
207MILER Dawid 879WildMorsyOkr 1 - M2021-07-03 10:32:46
208LEWANDOWSKI Dawid 881WildMorsyOkr 1 - M2021-07-03 10:32:46
209SAJEWICZ Magda 882Wild MorsyOkr 1 - K2021-07-03 10:32:46
210DOMARACKA-WOŹNIAK Katarzyna 871Wild MorsyOkr 1 - K2021-07-03 10:32:46
211ŻÓŁĆ Beata 873Okr 1 - K2021-07-03 10:32:47
212PIÓRKOWSKA Justyna 875Wild MorsyOkr 1 - K2021-07-03 10:32:47
213ŻÓŁĆ Sebastian 877WildMorsyOkr 1 - M2021-07-03 10:32:47
214LASKOWSKA Malwina 892Crossfit Team SuszOkr 1 - K2021-07-03 10:42:33
215SZYMAŃSKI Artur 898Calisthenics PłockOkr 2 - M2021-07-03 10:42:33
216LASKOWSKI Przemysław 957Calisthenics PłockOkr 1 - M2021-07-03 10:42:33
217DURKA Michał 889Calisthenics PłockOkr 2 - M2021-07-03 10:42:34
218DALKIEWICZ Marta 893Crossfit Team SuszOkr 1 - K2021-07-03 10:42:34
219JUSIŃSKI Sebastian 894Okr 1 - M2021-07-03 10:42:34
220PAŁACHA Andrzej 899OCR Park TeamOkr 2 - M2021-07-03 10:42:34
DNCPAŁACHA Mikołaj 900OCR Park TeamOkr 2 - M2021-07-03 10:42:34
222POHLID-DODA Anna 887Crossfit Team SuszOkr 2 - K2021-07-03 10:42:35
223ŁUGOWSKI Maciej 890Crossfit Team SuszOkr 2 - M2021-07-03 10:42:35
224GRABOWSKI Michał 903For Fun2021-07-03 10:42:35
225KIJEWSKI Jacek 907Okr 1 - M2021-07-03 10:42:35
226LASKOWSKI Waldemar 959Crossfit Team SuszOkr 1 - M2021-07-03 10:42:35
227GODLEWSKA Magdalena 901Crossfit Team SuszOkr 2 - K2021-07-03 10:42:35
228MROCZKO Karolina 891Okr 1 - K2021-07-03 10:42:36
229KOLODZIEJCZYK Jan 902OCR Park TeamOkr 1 - M2021-07-03 10:42:36
230KIERBEDŹ Roksana 904Okr 1 - K2021-07-03 10:42:36
231MATYSIEWICZ Grzegorz 905Okr 1 - M2021-07-03 10:42:36
232NOWACKI Kamil 909Okr 1 - M2021-07-03 10:42:36
233KUBIAK Maciej 885Okr 1 - M2021-07-03 10:42:37
234MALEŃCZYK Sylwester 908Okr 2 - M2021-07-03 10:42:37
235MATYSIEWICZ Patryk 906Okr 1 - M2021-07-03 10:42:37
236ŁĄCZKOWSKI Mateusz 895MOVE.Okr 1 - M2021-07-03 10:42:38
237WIĘCKOWSKA Martyna 896Okr 1 - K2021-07-03 10:42:38
238BARANOWSKA Katarzyna 980Okr 2 - K2021-07-03 10:42:38
239MIKULEWICZ Przemysław 981MOVE.Okr 2 - M2021-07-03 10:42:38
240WIĘCKOWSKA Marcelina 897Okr 1 - K2021-07-03 10:42:39
241PEK Dariusz 912Okr 1 - M2021-07-03 10:51:00
242WIANECKA Agata 913OCR Park TeamOkr 1 - K2021-07-03 10:51:00
243WIĘCŁAWSKA Magdalena 914Atomówki OCR Park TeamOkr 1 - K2021-07-03 10:51:00
244ZIOMEK Anna 915Atomówki OCR Park TeamOkr 1 - K2021-07-03 10:51:00
245KRAWIEC Anna 918Atomówki OCR Park Team/ AMBASADORKAOkr 1 - K2021-07-03 10:51:00
246ZABŁOTNA KOWALSKA Dominika 919OCR Park TeamOkr 1 - K2021-07-03 10:51:00
247MIELEWCZYK Zbigniew 920Dziki OCROkr 1 - M2021-07-03 10:51:00
248BOBROWSKI Dawid 927OCR ParkOkr 1 - M2021-07-03 10:51:00
249CZARNECKI Krzysztof 916Okr 1 - M2021-07-03 10:51:01
250SCHMIDT Waldek 911MTB-Małe Trójmiasto Biega Wejherowo/ AMBASADOROkr 1 - M2021-07-03 10:51:01
251KROGULEWSKA Anna 917OCR Park TeamOkr 1 - K2021-07-03 10:51:01
252RADOMSKI Adam 921OCR Park TeamOkr 1 - M2021-07-03 10:51:01
253LIS Maciej 926OCR PARK TEAMOkr 1 - M2021-07-03 10:51:01
254PLEBANEK Paweł 931Okr 1 - M2021-07-03 10:51:01
255MARCINIAK Zofia 928Okr 1 - K2021-07-03 10:51:01
256ZIOMEK Artur 983Okr 1 - M2021-07-03 10:51:01
257MICHALIK Piotr 922OCR Park TeamOkr 2 - M2021-07-03 10:51:01
258WIECZOREK Daria 924Okr 1 - K2021-07-03 10:51:02
259WIECZOREK Dariusz 925Okr 2 - M2021-07-03 10:51:02
260POHLAND Paweł 910Okr 1 - M2021-07-03 10:51:02
261VEREDYN Ihor 930Okr 1 - M2021-07-03 10:51:02
262CHOLEWIŃSKI Tomasz 923Okr 1 - M2021-07-03 10:51:03
263BIELIŃSKI Bartosz 929Okr 1 - M2021-07-03 10:51:03
264MIKŁASZEWICZ Radosław 949Okr 1 - M2021-07-03 11:04:19
265KOWALCZYK Krzysztof 950Okr 1 - M2021-07-03 11:04:19
266KRZESZOWIEC Aleksandra 954Okr 1 - K2021-07-03 11:04:19
267FILIP Krzysztof 945noClubFor Fun2021-07-03 11:04:20
268FILIP Nina 948For Fun2021-07-03 11:04:20
269MARJUSZYC-KAJZER Emilia 951Okr 1 - K2021-07-03 11:04:20
270MIKŁASZEWICZ Liliana 9582021-07-03 11:04:20
271KAJZER Piotr 952Okr 1 - M2021-07-03 11:04:20
272KRZESZOWIEC Adam 947Okr 1 - M2021-07-03 11:04:20
273KIEDROWSKI Mateusz 944Okr 1 - M2021-07-03 11:04:21
274KUPCZYK Mateusz 938Okr 1 - M2021-07-03 11:04:21
275KUPCZYK Sebastian 940For Fun2021-07-03 11:04:21
276SEWERYN Mirosław 941Big Yellow FootFor Fun2021-07-03 11:04:21
277KIEDROWSKI Remigiusz 943Okr 1 - M2021-07-03 11:04:21
278KIEDROWSKI Adrian 946Okr 1 - M2021-07-03 11:04:22
279KOSTUCH Łukasz 942Okr 1 - M2021-07-03 11:04:22
280KUBIAK Dominik 960Okr 1 - M2021-07-03 11:12:23
281HOLEWA Grzegorz 964Cross Heroes-Ogień!Okr 1 - M2021-07-03 11:12:23
282MUSIAŁ Krzysztof 982Okr 1 - M2021-07-03 11:12:23
283SENEJKO Paweł 961Okr 1 - M2021-07-03 11:12:24
284OWOCKI Tomasz 962Okr 1 - M2021-07-03 11:12:24
285PLATA Agnieszka 965FUCK THE PESELOkr 1 - K2021-07-03 11:12:24
286ANDLER Agnieszka 966Fuck the PESELOkr 1 - K2021-07-03 11:12:24
287GRZYB Albert 1058Okr 1 - M2021-07-03 11:12:24
288HULEWICZ Przemysław 969Euro StylOkr 1 - M2021-07-03 11:12:25
289STAWICKI Tomasz 971Euro StylOkr 1 - M2021-07-03 11:12:25
290BYSZUK Justyna 972Euro StylOkr 1 - K2021-07-03 11:12:25
291HULEWICZ Monika 973Euro Styl2021-07-03 11:12:25
292GRABOWSKA Beata 984Fuck the PESELOkr 1 - K2021-07-03 11:12:25
293PACEK Marcin 967Euro StylOkr 1 - M2021-07-03 11:12:26
294HULEWICZ Grażyna 968Euro StylOkr 1 - K2021-07-03 11:12:26
295HULEWICZ Filip 974Euro Styl2021-07-03 11:12:26
296GŁOWINSKI Cezary 975Euro StylOkr 1 - M2021-07-03 11:12:26
297GŁOWIŃSKA Żaneta 976Euro StylOkr 1 - K2021-07-03 11:12:26
298MORAWSKA Katarzyna 992Fuck the PESELOkr 1 - K2021-07-03 11:22:56
299CICHOCKA Małgorzata 995Fuck the PeselOkr 1 - K2021-07-03 11:22:56
300JĘDRASZCZYK Tomasz 998Okr 1 - M2021-07-03 11:22:56
301DYMEK Mirella 699Okr 1 - K2021-07-03 11:22:56
302STANKIEWICZ Ilona 991FUCK THE PESELOkr 1 - K2021-07-03 11:22:57
303KACPRZAK Przemysław 987For Fun2021-07-03 11:22:57
304KACZMAREK-ŁUSZCZAK Tomasz 988For Fun2021-07-03 11:22:57
305SROKA Monika 999Okr 1 - K2021-07-03 11:22:57
306JEŻYNA Igor 1000For Fun2021-07-03 11:22:57
307ŚLIWIŃSKI Jarosław 1005For Fun2021-07-03 11:22:57
308DOBROWOLSKA Dorota 1009Active FlowOkr 1 - K2021-07-03 11:22:57
309PIECZYŃSKA Hanna 993brak/ AMBASADORKAOkr 1 - K2021-07-03 11:22:58
310PIECZYŃSKI Paweł 994Okr 1 - M2021-07-03 11:22:58
311TOKAREK Justyna 989Okr 1 - K2021-07-03 11:22:58
312MILEWSKA Marta 990Okr 1 - K2021-07-03 11:22:58
313RACZKO Nikola 1001Okr 1 - K2021-07-03 11:22:58
314PREKOP Patryk 1003Gnojki TeamOkr 1 - M2021-07-03 11:22:58
315GENGE Olga 996Okr 1 - K2021-07-03 11:22:58
316KULCZAK Paweł 985Okr 2 - M2021-07-03 11:22:58
317KRUMPAL Dominik 997Okr 1 - M2021-07-03 11:22:59
318PAC Aleksander 1006Okr 1 - M2021-07-03 11:22:59
319BOGALECKA Paulina 1004Gnojki teamOkr 1 - K2021-07-03 11:23:00
320PLISZKA Dominika 1033BigyellowfootOkr 1 - K2021-07-03 11:37:21
321KONDEJ Michał 1035Active FlowOkr 1 - M2021-07-03 11:37:21
322GĄSIOROWSKI Rafał 1017BigYellowFoot Adventure TeamFor Fun2021-07-03 11:37:22
323WERYK Mateusz 1010Biegun OCR TeamOkr 1 - M2021-07-03 11:37:22
324SKOWROŃSKI Andrzej 1011Byle Dobiec TeamOkr 1 - M2021-07-03 11:37:22
325LEŚNICZAK Barbara 1024Okr 1 - K2021-07-03 11:37:22
326POMKOWSKI Marek 1090Okr 1 - M2021-07-03 11:37:22
327GĄSIOROWSKI Rafał 1019BigYellowFood Adventure TeamFor Fun2021-07-03 11:37:23
328GĄSIOROWSKI Rafał 1020BigYellowFood Adventure TeamOkr 1 - M2021-07-03 11:37:23
329BISKUP Magdalena 1016Okr 1 - K2021-07-03 11:37:23
330GĄSIOROWSKI Rafał 1021BigYellowFood Adventure TeamOkr 1 - M2021-07-03 11:37:23
331GLANER Łukasz 1025Okr 1 - M2021-07-03 11:37:23
332ŁOPUSKA Agata 1027Okr 1 - K2021-07-03 11:37:23
333GLANER Wojciech 1029Okr 1 - M2021-07-03 11:37:23
334ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz 1018Okr 1 - M2021-07-03 11:37:24
335PORĘBSKA Katarzyna 1023Okr 1 - K2021-07-03 11:37:24
336GLANER Dawid 1026Okr 1 - M2021-07-03 11:37:24
337LISOWSKI Rafał 1030For Fun2021-07-03 11:37:24
338LISEK Alicja 1031For Fun2021-07-03 11:37:24
339KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKI Konstanty 1032BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M2021-07-03 11:37:24
340GALIŃSKA Aleksandra 1028Okr 1 - K2021-07-03 11:37:24
341HEBANOWSKI Łukasz 1012For Fun2021-07-03 11:37:24
342PORĘBSKI Michał 1022Okr 1 - M2021-07-03 11:37:25
343RÓŻEŃSKI Szymon 1057Fitmania OlsztynOkr 1 - M2021-07-03 11:52:05
344WIŚNIEWSKI Arkadiusz 1041Lacroix TeamOkr 1 - M2021-07-03 11:52:06
345ŚLIWA Krzysztof 1042Lacroix TeamOkr 1 - M2021-07-03 11:52:06
346BEDNARCZYK Olivier 1050PolishArmyOkr 1 - M2021-07-03 11:52:06
347STEFANOWICZ Jolanta 1052Obstacle Center TeamOkr 1 - K2021-07-03 11:52:06
348MUZYK Marta 1053BRBK biegli w podatkachOkr 1 - K2021-07-03 11:52:06
349GAŃKO Katarzyna 1056OBSTACLE CENTER TEAMOkr 1 - K2021-07-03 11:52:06
350BŁOŃSKI Dawid 1045Lacroix teamOkr 1 - M2021-07-03 11:52:07
351LEWANDOWSKI Leszek 1044Lacroix TeamOkr 1 - M2021-07-03 11:52:07
352ROKICKI Czeslaw 1046Lacroix Electronics TeamOkr 1 - M2021-07-03 11:52:07
353GOLAK Sebastian 1047Okr 1 - M2021-07-03 11:52:07
354KAJDANOWICZ Anastazja 1048Okr 1 - K2021-07-03 11:52:07
355LEDZIŃSKA Helena 1049Okr 1 - K2021-07-03 11:52:07
356MOKSIK Agnieszka 1075Fit & More RybnikOkr 1 - K2021-07-03 11:52:07
357SIGITA Korsun 842Okr 1 - K2021-07-03 11:52:07
358BIELICKI Wojciech 1040Lacroix TeamOkr 1 - M2021-07-03 11:52:07
359MIODEK Adrian 1054Dirty SparrowsOkr 1 - M2021-07-03 11:52:08
360GRZEŚKOWIAK Adam 1055Dirty SparrowsOkr 1 - M2021-07-03 11:52:08
361ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 1013For Fun2021-07-03 11:52:08
362WILCZYŃSKA Dorota 1043Lacroix TeamOkr 1 - K2021-07-03 11:52:09
363BIAŁKOWSKI Kacper 1060Okr 1 - M2021-07-03 12:03:07
364KOWALSKI Dominik 1065For Fun2021-07-03 12:03:08
365KOSZYK Alicja 1066STAROSTWO POWIATOWE w TCZEWIEOkr 1 - K2021-07-03 12:03:08
366RĘBACZ Kamila 1067Starostwo Powiatowe w TczewieOkr 1 - K2021-07-03 12:03:08
367GALIŃSKA Marzena 1064Nie Łam SięOkr 1 - K2021-07-03 12:03:08
368STĘPNIAK Marlena 1079RAJSPORT ACTIVEOkr 1 - K2021-07-03 12:03:08
369ZIELONKA Mateusz 1080Baltic SealsOkr 1 - M2021-07-03 12:03:08
370KOCHANEK Paweł 1082Kontener Formy | Intel RunnersOkr 1 - M2021-07-03 12:03:08
371JAGODDA Adam 1061CMFTOkr 1 - M2021-07-03 12:03:09
372KRĘGIELSKI Bartosz 1072Okr 1 - M2021-07-03 12:03:09
373KUREK Łukasz 1063Nie Łam SięOkr 1 - M2021-07-03 12:03:09
374PAWLAK Rafał 1074Okr 1 - M2021-07-03 12:03:09
375MŁYŃSKA Joanna 1076R.AMBOOkr 1 - K2021-07-03 12:03:09
376MŁOTKOWSKA Katarzyna 1077Okr 1 - K2021-07-03 12:03:09
377BĄK Kuba 1036Orzeł trąbki wielkieOkr 2 - M2021-07-03 12:03:10
378POŁOCZAŃSKI Piotr 1068Szwagry BiegająOkr 1 - M2021-07-03 12:03:10
379POŁOCZAŃSKI Wojciech 1069Okr 1 - M2021-07-03 12:03:10
380KORCZEWSKI Grzegorz 1078Okr 1 - M2021-07-03 12:03:10
381MRÓZ Sebastian 1062For Fun2021-07-03 12:03:10
382BAŁDOWSKA Monika 1014Okr 1 - K2021-07-03 12:03:10
383PODHAJNY Tomasz 1071For Fun2021-07-03 12:03:11
384SZCZYGIEŁ Bartosz 1081Move FactoryOkr 1 - M2021-07-03 12:03:11
385STANISZEWSKI Marcin 1083Move FactoryOkr 1 - M2021-07-03 12:03:11
KOPCYCH Ania 849For Fun2021-07-03 10:21:32
TOMCZAK Joanna 704Dirty SparrowsFor Fun2021-07-03 09:20:57
MIKULSKI Jakub 8402021-07-03 09:30:40
LENIEC Dorota 784Nordea RunnersFor Fun2021-07-03 09:52:15
WIŚNIEWSKI Maciej 1034BigYellowFoot Adventure Team2021-07-03 11:37:21
LUBOCKI Mateusz 886For Fun2021-07-03 10:43:03
PAPRZYCKA Irena 8282021-07-03 10:11:26
Znaleziono 392 wynik(ów)