Organizator : OCR Events
Data : 2021-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 430
Wystartowało : 392
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 385
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg najszybszego okrążenia, czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
          
1DAMPS Kasia 740Biegun OCR TeamOkr 1 - K3K 122021-07-03 09:30:3900:57:11.855,01000:57:1111:265,200:57:11
2DUBIEL Monika 665Hell's Heaven SzczecinOkr 2 - K1K 12021-07-03 09:02:3202:20:40.9510,02101:00:1014:044,301:10:20
3KLIMKIEWICZ Beata 812BigYellowFoot Adveture TeamOkr 2 - K2K 22021-07-03 09:30:4102:21:29.6010,02101:06:4214:084,201:10:44
4KACZOR Anna 864Big Yellow FootOkr 2 - K3K 32021-07-03 09:30:4102:21:31.5510,02101:06:4514:094,201:10:45
5WANAGOS Dorota 712OCRPark TeamOkr 1 - K9K 182021-07-03 09:20:5601:07:54.155,01001:07:5413:344,401:07:54
6OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 750brak/ AMBASADORKAOkr 1 - K12K 212021-07-03 09:42:5301:10:26.655,01001:10:2614:054,301:10:26
7NIZIOŁ Małgorzata 797Best BeastsOkr 2 - K5K 52021-07-03 10:01:2002:26:26.4010,02101:12:5214:384,101:13:13
8GODLEWSKA Magdalena 901Crossfit Team SuszOkr 2 - K8K 82021-07-03 10:42:3502:50:46.1510,02101:16:5317:043,501:25:23
9ROZMUS Ewelina 844BigYellowFood Adventure TeamOkr 1 - K18K 292021-07-03 09:30:4101:22:06.155,01001:22:0616:253,701:22:06
10LEŚNICZAK Barbara 1024Okr 1 - K23K 342021-07-03 11:37:2201:26:49.605,01001:26:4917:213,501:26:49
11PIEKARSKA Kasia 710BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K27K 382021-07-03 09:19:4601:28:40.155,01001:28:4017:443,401:28:40
12WILCZYŃSKA Dorota 1043Lacroix TeamOkr 1 - K28K 392021-07-03 11:52:0901:29:58.305,01001:29:5817:593,301:29:58
13SIGITA Korsun 842Okr 1 - K39K 502021-07-03 11:52:0701:34:52.105,01001:34:5218:583,201:34:52
14KRAWIEC Anna 918Atomówki OCR Park Team/ AMBASADORKAOkr 1 - K40K 522021-07-03 10:51:0001:36:01.805,01001:36:0119:123,101:36:01
15MOKSIK Agnieszka 1075Fit & More RybnikOkr 1 - K42K 542021-07-03 11:52:0701:36:08.255,01001:36:0819:133,101:36:08
16RĘBACZ Kamila 1067Starostwo Powiatowe w TczewieOkr 1 - K46K 602021-07-03 12:03:0801:37:27.705,01001:37:2719:293,101:37:27
17BOGATY Gabriela 674LEMON TEAMOkr 1 - K58K 752021-07-03 09:02:3501:48:44.455,01001:48:4421:442,801:48:44
18SZYCA Renia 771Okr 1 - K61K 782021-07-03 09:52:1701:52:56.555,01001:52:5622:352,701:52:56
19WICA Jolanta 733Okr 1 - K62K 792021-07-03 09:52:1601:52:59.355,01001:52:5922:352,701:52:59
20BEMOWSKA Anna 790Kontener formyOkr 1 - K64K 812021-07-03 09:52:1401:53:34.055,01001:53:3422:422,601:53:34
21KOWALSKA Wiesława 829Okr 1 - K67K 842021-07-03 10:11:2701:56:53.405,01001:56:5323:222,601:56:53
22BISKUP Magdalena 1016Okr 1 - K68K 862021-07-03 11:37:2301:58:40.955,01001:58:4023:442,501:58:40
23GRABOWSKA Beata 984Fuck the PESELOkr 1 - K73K 932021-07-03 10:01:2302:01:28.955,01002:01:2824:172,502:01:28
24HULEWICZ Grażyna 968Euro StylOkr 1 - K76K 982021-07-03 11:12:2602:07:28.105,01002:07:2825:292,402:07:28
25KRUGLAK Anna 661HELLS HEAVENOkr 1 - K77K 992021-07-03 09:02:3402:07:52.705,01002:07:5225:342,302:07:52
26MORAWSKA Katarzyna 992Fuck the PESELOkr 1 - K82K 1072021-07-03 11:22:5602:12:56.455,01002:12:5626:352,302:12:56
27CICHOCKA Małgorzata 995Fuck the PeselOkr 1 - K83K 1082021-07-03 11:22:5602:12:56.855,01002:12:5626:352,302:12:56
28ZWATYKANICZ Martyna 878WILD MorsyOkr 1 - K87K 1122021-07-03 10:32:4602:13:38.605,01002:13:3826:432,202:13:38
29OTREMBA Beata 876Okr 1 - K89K 1142021-07-03 10:32:4602:14:16.905,01002:14:1626:512,202:14:16
30PIÓRKOWSKA Justyna 875Wild MorsyOkr 1 - K90K 1152021-07-03 10:32:4702:14:31.355,01002:14:3126:542,202:14:31
31ŻÓŁĆ Beata 873Okr 1 - K91K 1162021-07-03 10:32:4702:14:32.005,01002:14:3226:542,202:14:32
32STEFANOWICZ Jolanta 1052Obstacle Center TeamOkr 1 - K95K 1212021-07-03 11:52:0602:17:33.705,01002:17:3327:302,202:17:33
33GAŃKO Katarzyna 1056OBSTACLE CENTER TEAMOkr 1 - K96K 1222021-07-03 11:52:0602:17:35.755,01002:17:3527:312,202:17:35
34GRABOWSKA Beata 984Fuck the PESELOkr 1 - K106K 1332021-07-03 11:12:2502:23:26.905,01002:23:2628:412,102:23:26
35ANDLER Agnieszka 966Fuck the PESELOkr 1 - K107K 1342021-07-03 11:12:2402:23:27.905,01002:23:2728:412,102:23:27
36PLATA Agnieszka 965FUCK THE PESELOkr 1 - K108K 1352021-07-03 11:12:2402:23:28.555,01002:23:2828:412,102:23:28
37BYSZUK Justyna 972Euro StylOkr 1 - K111K 1382021-07-03 11:12:2502:27:36.205,01002:27:3629:312,002:27:36
38GŁOWIŃSKA Żaneta 976Euro StylOkr 1 - K112K 1392021-07-03 11:12:2602:31:47.205,01002:31:4730:212,002:31:47
Niesklasyfikowani
DNCGORTAT Agnieszka 780Okr 1 - K2021-07-03 09:52:1402:12:23.105,000:002,302:12:23
PAPRZYCKA Irena 8282021-07-03 10:11:26 DNF--0
Znaleziono 40 wynik(ów)