BIEGUN OPEN

Organizator:
OCR Events
Data:
2021-03-27
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
383
Wystartowało:
356
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
356
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
           
1PRZYBYLSKI Krzysztof 375Crossfit StoczniaOkr 3 - M2M 22021-03-27 09:15:2302:17:48.4503:33:03.7015,03000:41:289:116,500:45:56
2WITCZAK Krzysztof 595Okr 3 - M4M 42021-03-27 10:50:3802:49:07.5505:39:37.7015,03000:23:3111:165,300:56:22
3KOTŁOWSKI Marcin 343BigYellowFoot Adventure TeamOkr 3 - M5M 52021-03-27 08:47:1602:54:17.5003:41:26.3515,03000:49:5011:375,200:58:05
4DYKIER Krzysztof 266Dominator TeamOkr 3 - M7M 72021-03-27 08:04:5303:04:05.1003:08:50.3015,03000:52:2712:164,901:01:21
5PIĘTKA Grzegorz 320Hell's Heaven SzczecinOkr 3 - M10M 102021-03-27 08:42:1604:32:07.7505:14:16.0015,03001:14:0718:083,301:30:42
6ZAWADZKI Piotr 514BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M1M 112021-03-27 10:21:3201:31:25.7503:52:50.6010,02-100:43:469:086,600:45:42
7AUGUSTYNIAK Mariusz 296Crossfit Team SuszOkr 2 - M11M 212021-03-27 08:22:1901:45:45.0002:07:56.7510,02-100:44:1710:345,700:52:52
8PTASZNIK Michał 253Harpagan RunnersOkr 2 - M13M 232021-03-27 08:00:2001:47:48.7001:48:01.5510,02-100:49:2510:465,600:53:54
9SZYMAŃSKI Artur 260Calisthenics PłockOkr 2 - M14M 242021-03-27 08:00:2201:50:11.7001:50:26.5010,02-100:54:1011:015,400:55:05
10LASKOWSKI Przemysław 263Calisthenics PłockOkr 2 - M17M 272021-03-27 08:00:2301:56:34.7501:56:49.7510,02-100:56:0711:395,100:58:17
11TATAREWICZ Arkadiusz 342BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M18M 282021-03-27 08:47:1501:57:48.0502:44:56.0010,02-100:51:0611:465,100:58:54
12KNIAŹ Tomasz 331Hell's heaven szczecinOkr 2 - M20M 302021-03-27 08:42:1602:00:01.7502:42:10.0010,02-100:55:5312:005,001:00:00
13SEWERYN Mirosław 620BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M24M 342021-03-27 10:58:3902:20:30.9505:19:02.8010,02-101:07:4714:034,301:10:15
14OBUDZIŃSKI Marcin 381Cross trening Mazovia CiechanówOkr 2 - M25M 352021-03-27 09:15:2302:21:57.3003:37:12.3510,02-101:01:4914:114,201:10:58
15KOZŁOWSKI Wojciech 632Okr 2 - M28M 382021-03-27 11:01:2802:25:35.3505:26:55.8010,02-101:12:1914:334,101:12:47
16ULICZNY Konrad 547Okr 2 - M30M 402021-03-27 10:39:4702:27:27.6005:07:07.2510,02-100:39:3014:444,101:13:43
17KŁOS Krzysztof 250Okr 2 - M31M 412021-03-27 08:00:2102:30:05.8502:30:19.2510,02-100:58:4015:004,001:15:02
18ZALEWSKI Adam 538CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOkr 2 - M32M 422021-03-27 10:34:5002:32:23.2005:07:05.4510,02-100:39:3115:143,901:16:11
19DUDA Grzegorz 615Best BeastsOkr 2 - M34M 442021-03-27 10:56:3202:34:10.0505:30:34.8510,02-100:42:2015:253,901:17:05
20MACHTYL Zygmunt 586Best BeastsOkr 2 - M37M 472021-03-27 10:50:3602:41:19.5005:31:47.5010,02-100:43:4116:073,701:20:39
21LIBERADZKI Marcin 469Okr 2 - M38M 482021-03-27 09:50:0002:44:28.8004:34:20.9510,02-101:12:5516:263,601:22:14
22KWIATKOWSKI Tomasz 604Biegun OCR TeamOkr 1 - M12M 702021-03-27 10:58:3900:50:58.1503:49:29.855,01-200:50:5810:115,900:50:58
23RADOMSKI Adam 315Okr 1 - M19M 772021-03-27 09:15:2400:56:37.1502:11:53.205,01-200:56:3711:195,300:56:37
24KRĘGIELSKI Bartosz 644Okr 1 - M21M 792021-03-27 11:01:2800:56:38.8503:57:59.605,01-200:56:3811:195,300:56:38
25TRELA Zenek 427Okr 1 - M28M 872021-03-27 09:39:4601:00:55.8502:40:34.505,01-201:00:5512:114,901:00:55
26BRANDT Arkadiusz 629Best BeastsOkr 1 - M34M 932021-03-27 10:56:3301:04:16.7504:00:42.605,01-201:04:1612:514,701:04:16
27JAKSZEWICZ Sławomir 365Gladiators by RMF4RTOkr 1 - M40M 1002021-03-27 09:06:4101:08:05.9002:14:39.705,01-201:08:0513:374,401:08:05
28ZIOMEK Daniel 605Okr 1 - M45M 1052021-03-27 10:58:3901:10:34.1004:09:05.155,01-201:10:3414:064,301:10:34
29ŚLIZ Mariusz 599WOLF TEAMOkr 1 - M48M 1082021-03-27 10:58:3901:11:05.7504:09:37.455,01-201:11:0514:134,201:11:05
30MALEŃCZYK Sylwester 597Okr 1 - M51M 1112021-03-27 10:50:3701:12:19.8004:02:49.155,01-201:12:1914:274,101:12:19
31SCHMIDT Waldek 204Okr 1 - M56M 1162021-03-27 08:42:0101:15:18.8001:57:12.455,01-201:15:1815:034,001:15:18
32DETTLAFF Sławomir 486Okr 1 - M70M 1302021-03-27 10:10:5401:19:58.9003:30:45.455,01-201:19:5815:593,801:19:58
33PEK Dariusz 637Okr 1 - M71M 1312021-03-27 09:39:4801:21:49.1003:01:29.805,01-201:21:4916:213,701:21:49
34GORNOWICZ Marcin 257TREC TEAMOkr 1 - M73M 1332021-03-27 08:00:2101:22:35.6501:22:49.605,01-201:22:3516:313,601:22:35
35SITTERLEE Piotr 428Okr 1 - M75M 1352021-03-27 09:39:4601:22:57.8003:02:36.505,01-201:22:5716:353,601:22:57
36ZIEMANN Daniel 487Okr 1 - M77M 1372021-03-27 10:10:5501:24:25.4003:35:12.555,01-201:24:2516:533,601:24:25
37TARTANUS Andrzej 480Power TrainingOkr 1 - M81M 1412021-03-27 10:00:2601:29:10.4503:29:29.155,01-201:29:1017:503,401:29:10
38ŚWIGOŃ Daniel 413Błotniaki Team BytowOkr 1 - M82M 1432021-03-27 09:32:1801:29:42.3003:01:53.055,01-201:29:4217:563,301:29:42
39LEWANDOWSKI Leszek 411Okr 1 - M84M 1452021-03-27 09:32:1801:32:13.6003:04:24.555,01-201:32:1318:263,301:32:13
40STAWIARZ Bartłomiej 522Okr 1 - M86M 1472021-03-27 10:21:3301:32:31.2003:53:56.905,01-201:32:3118:303,201:32:31
41DOMZAŁA Paweł 520Okr 1 - M89M 1512021-03-27 10:21:3301:33:10.7003:54:36.105,01-201:33:1018:383,201:33:10
42JEŻYNA Igor 567Okr 1 - M90M 1522021-03-27 10:43:3501:33:11.4504:16:38.605,01-201:33:1118:383,201:33:11
43RUSAK Michał 1271Okr 1 - M95M 1572021-03-27 08:42:0301:38:56.2002:20:51.505,01-201:38:5619:473,001:38:56
44FRANCHE Julien 505NordeaOkr 1 - M97M 1592021-03-27 08:36:1501:39:10.5502:15:18.405,01-201:39:1019:503,001:39:10
45BRZECZKOWSKI Paweł 515POWER TRAININGOkr 1 - M106M 1692021-03-27 10:21:3401:42:24.2004:03:50.655,01-201:42:2420:282,901:42:24
46WIETESKA Grzegorz 558Biegun OCR TeamOkr 1 - M107M 1702021-03-27 10:39:4901:42:51.1504:22:32.905,01-201:42:5120:342,901:42:51
47MIKOŁAJCZYK Tomasz 414Błotniaki Team BytowOkr 1 - M112M 1752021-03-27 09:32:1801:44:43.9503:16:54.205,01-201:44:4320:562,901:44:43
48DANKOWSKI Marek 494MAKOkr 1 - M116M 1792021-03-27 10:10:5401:47:28.3503:58:15.005,01-201:47:2821:292,801:47:28
49KORCZEWSKI Grzegorz 573Okr 1 - M119M 1822021-03-27 10:47:0301:50:12.7504:37:08.405,01-201:50:1222:022,701:50:12
50NOWACZYK Michal 512Okr 1 - M131M 1952021-03-27 10:21:3301:56:53.8004:18:19.655,01-201:56:5323:222,601:56:53
51MARZEION Grzegorz 463Okr 1 - M133M 1972021-03-27 10:10:5601:56:58.3004:07:46.755,01-201:56:5823:232,601:56:58
52KMERA Rafał 351Okr 1 - M144M 2082021-03-27 10:58:4002:06:52.3505:05:25.205,01-202:06:5225:222,402:06:52
53PETRYKOWSKI Mariusz 513Okr 1 - M149M 2132021-03-27 10:21:3402:13:05.3004:34:31.805,01-202:13:0526:372,302:13:05
54SIERECKI Zbigniew 598WOLF TEAMOkr 1 - M150M 2142021-03-27 10:58:4002:14:18.2505:12:50.905,01-202:14:1826:512,202:14:18
55GAJEWSKI Jacek 510Kurczak i AgatkaOkr 1 - M152M 2162021-03-27 10:34:5102:15:42.2004:50:25.205,01-202:15:4227:082,202:15:42
56JEGLIŃSKI Jarosław 559Crossfit StoczniaOkr 1 - M157M 2212021-03-27 10:39:4902:21:56.1005:01:37.405,01-202:21:5628:232,102:21:56
57DOMARECKI Marek 495Okr 1 - M160M 2242021-03-27 10:10:5302:24:22.2004:35:07.905,01-202:24:2228:522,102:24:22
58KIJEWSKI Jacek 391Okr 1 - M165M 2292021-03-27 09:21:1803:34:04.3504:55:14.805,01-203:34:0442:481,403:34:04
Znaleziono 58 wynik(ów)