Organizator : OCR Events
Data : 2021-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 430
Wystartowało : 392
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 385
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg najszybszego okrążenia, czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
          
1PRZYBYLSKI Krzysztof 666STUCCO TEAMOkr 1 - M2M 382021-07-03 09:02:3100:41:37.055,01000:41:378:197,200:41:37
2JAKIMSKI Mariusz 730Okr 2 - M3M 72021-07-03 09:30:3801:36:51.1510,02100:45:229:416,200:48:25
3AUGUSTYNIAK Mariusz 718Crossfit Team SuszOkr 3 - M2M 22021-07-03 09:20:5703:00:42.0015,03200:45:4312:025,001:00:14
4ZAWADZKI Piotr 800BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M6M 102021-07-03 10:01:2001:49:42.6010,02100:48:1410:585,500:54:51
5PTASZNIK Michał 709Harpagan RunnersOkr 1 - M13M 492021-07-03 09:20:5700:53:18.755,01000:53:1810:395,600:53:18
6WERYK Mateusz 1010Biegun OCR TeamOkr 1 - M14M 502021-07-03 11:37:2200:54:23.405,01000:54:2310:525,500:54:23
7MALEŃCZYK Sylwester 908Okr 2 - M17M 222021-07-03 10:42:3702:17:09.3010,02100:55:2913:424,401:08:34
8KRĘGIELSKI Bartosz 1072Okr 1 - M16M 522021-07-03 12:03:0900:56:18.855,01000:56:1811:155,300:56:18
9SZYMAŃSKI Artur 898Calisthenics PłockOkr 2 - M8M 122021-07-03 10:42:3301:59:19.4510,02100:57:0111:555,000:59:39
10KWIATKOWSKI Tomasz 739Biegun OCR TeamOkr 1 - M19M 552021-07-03 09:30:3900:57:25.505,01000:57:2511:295,200:57:25
11KOTŁOWSKI Marcin 693BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M9M 132021-07-03 09:11:5901:59:52.7010,02100:58:1111:595,000:59:56
12WANAGOS Przemysław 721OCR Park TeamOkr 1 - M22M 582021-07-03 09:20:5600:59:47.655,01000:59:4711:575,000:59:47
13GORNOWICZ Marcin 679Okr 2 - M16M 212021-07-03 09:11:5702:15:56.4510,02101:00:1713:354,401:07:58
14RADOMSKI Adam 921OCR Park TeamOkr 1 - M23M 602021-07-03 10:51:0101:02:04.655,01001:02:0412:244,801:02:04
15STANISZEWSKI Marcin 1083Move FactoryOkr 1 - M26M 642021-07-03 12:03:1101:04:42.805,01001:04:4212:564,601:04:42
16LASKOWSKI Przemysław 957Calisthenics PłockOkr 1 - M28M 662021-07-03 10:42:3301:06:04.305,01001:06:0413:124,501:06:04
17WIECZOREK Dariusz 925Okr 2 - M29M 362021-07-03 10:51:0203:13:16.6010,02101:06:1919:193,101:36:38
18CHOMICKI Dominik 932NordeaOkr 1 - M29M 672021-07-03 09:52:1401:06:33.655,01001:06:3313:184,501:06:33
19PIĘTKA Grzegorz 650Hell's Heaven SzczecinOkr 3 - M4M 42021-07-03 09:02:3704:33:38.5015,03201:09:2118:143,301:31:12
20KULCZAK Paweł 985Okr 2 - M21M 262021-07-03 11:22:5802:21:29.6010,02101:09:5914:084,201:10:44
21PEK Dariusz 912Okr 1 - M41M 802021-07-03 10:51:0001:11:48.805,01001:11:4814:214,201:11:48
22SCHMIDT Waldek 911MTB-Małe Trójmiasto Biega Wejherowo/ AMBASADOROkr 1 - M42M 812021-07-03 10:51:0101:12:06.055,01001:12:0614:254,201:12:06
23DETTLAFF Sławomir 861Okr 1 - M43M 822021-07-03 10:21:3001:12:45.005,01001:12:4514:334,101:12:45
24MATYSIEWICZ Grzegorz 905Okr 1 - M50M 892021-07-03 10:42:3601:14:44.655,01001:14:4414:564,001:14:44
25SITTERLEE Piotr 763Okr 1 - M52M 912021-07-03 09:42:5401:15:08.055,01001:15:0815:014,001:15:08
26FRANCHE Julien 777NordeaOkr 1 - M53M 922021-07-03 09:52:1501:15:09.355,01001:15:0915:014,001:15:09
27CZARNECKI Krzysztof 916Okr 1 - M58M 972021-07-03 10:51:0101:16:07.205,01001:16:0715:133,901:16:07
28JĘDRASZCZYK Tomasz 998Okr 1 - M64M 1032021-07-03 11:22:5601:17:54.955,01001:17:5415:343,901:17:54
29CHOLEWIŃSKI Tomasz 923Okr 1 - M67M 1072021-07-03 10:51:0301:18:50.005,01001:18:5015:463,801:18:50
30PLEBANEK Paweł 931Okr 1 - M70M 1102021-07-03 10:51:0101:19:11.255,01001:19:1115:503,801:19:11
31WIŚNIEWSKI Norbert 723Okr 1 - M71M 1112021-07-03 09:21:0001:19:42.105,01001:19:4215:563,801:19:42
32LIBERADZKI Marcin 854Okr 1 - M72M 1122021-07-03 10:21:3101:20:27.755,01001:20:2716:053,701:20:27
33DOMZAŁA Paweł 757BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M28M 352021-07-03 09:42:0802:58:46.5010,02101:21:0217:523,401:29:23
34ZIEMANN Daniel 860Okr 1 - M75M 1152021-07-03 10:21:3001:21:25.805,01001:21:2516:173,701:21:25
35BEDNARZ Maciej 863Okr 1 - M88M 1302021-07-03 10:21:3201:28:27.605,01001:28:2717:413,401:28:27
36ŚWIGOŃ Daniel 934Okr 1 - M89M 1322021-07-03 09:42:5601:28:31.305,01001:28:3117:423,401:28:31
37MARZEION Grzegorz 799Athletic ApolloOkr 1 - M91M 1352021-07-03 10:01:2301:28:32.955,01001:28:3217:423,401:28:32
38WICA Janusz 793Okr 1 - M93M 1372021-07-03 09:52:1601:29:08.455,01001:29:0817:493,401:29:08
39LEWANDOWSKI Leszek 1044Lacroix TeamOkr 1 - M94M 1382021-07-03 11:52:0701:29:44.305,01001:29:4417:563,301:29:44
40ROKICKI Czeslaw 1046Lacroix Electronics TeamOkr 1 - M104M 1482021-07-03 11:52:0701:32:19.855,01001:32:1918:273,201:32:19
41KORCZEWSKI Grzegorz 1078Okr 1 - M105M 1492021-07-03 12:03:1001:32:51.905,01001:32:5118:343,201:32:51
42FABIŚ Sebastian 815Black Water ArcheryOkr 1 - M107M 1512021-07-03 10:01:2201:33:38.105,01001:33:3818:433,201:33:38
43POPESCU Eduard 745Okr 1 - M117M 1612021-07-03 09:42:5501:35:11.905,01001:35:1119:023,201:35:11
44JAGODDA Adam 1061CMFTOkr 1 - M121M 1652021-07-03 12:03:0901:37:38.605,01001:37:3819:313,101:37:38
45WÓJCICKI Łukasz 677Hell's Heaven SzczecinOkr 1 - M124M 1682021-07-03 09:11:5801:39:07.605,01001:39:0719:493,001:39:07
46DOMARECKI Marek 830Okr 1 - M127M 1712021-07-03 10:11:2601:39:56.505,01001:39:5619:593,001:39:56
47NIZIOŁ Marcin 795Best BeastsOkr 1 - M134M 1792021-07-03 10:01:2101:43:46.905,01001:43:4620:452,901:43:46
48GRZEŚKOWIAK Adam 1055Dirty SparrowsOkr 1 - M141M 1882021-07-03 11:52:0801:46:56.705,01001:46:5621:232,801:46:56
49GOLIŃSKI Łukasz 680Okr 1 - M143M 1902021-07-03 09:02:3401:49:30.255,01001:49:3021:542,701:49:30
50HULEWICZ Przemysław 969Euro StylOkr 1 - M161M 2172021-07-03 11:12:2502:07:31.505,01002:07:3125:302,402:07:31
51KOWALCZYK Krzysztof 950Okr 1 - M162M 2182021-07-03 11:04:1902:07:51.805,01002:07:5125:342,302:07:51
52KIEDROWSKI Remigiusz 943Okr 1 - M167M 2262021-07-03 11:04:2102:17:56.155,01002:17:5627:352,202:17:56
53MIKŁASZEWICZ Radosław 949Okr 1 - M169M 2282021-07-03 11:04:1902:18:48.805,01002:18:4827:452,202:18:48
54GŁOWINSKI Cezary 975Euro StylOkr 1 - M178M 2382021-07-03 11:12:2602:31:43.305,01002:31:4330:202,002:31:43
55STAWICKI Tomasz 971Euro StylOkr 1 - M179M 2392021-07-03 11:12:2502:31:45.355,01002:31:4530:212,002:31:45
56PACEK Marcin 967Euro StylOkr 1 - M180M 2402021-07-03 11:12:2602:31:50.655,01002:31:5030:222,002:31:50
57KIJEWSKI Jacek 907Okr 1 - M181M 2412021-07-03 10:42:3502:43:49.805,01002:43:4932:451,802:43:49
Znaleziono 57 wynik(ów)