Organizator : OCR Events
Data : 2021-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 430
Wystartowało : 392
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 385
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
          
1PIWOWARCZYK Anna 713BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K1K 102021-07-03 09:20:5600:52:50.455,01000:52:5010:345,700:52:50
2WIĘCŁAWSKA Magdalena 914Atomówki OCR Park TeamOkr 1 - K2K 112021-07-03 10:51:0000:53:57.155,01000:53:5710:475,600:53:57
3DAMPS Kasia 740Biegun OCR TeamOkr 1 - K3K 122021-07-03 09:30:3900:57:11.855,01000:57:1111:265,200:57:11
4ARCISZEWSKA Magda 671BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K4K 132021-07-03 09:02:3200:57:13.555,01000:57:1311:265,200:57:13
5MIŁOŚ Barbara 748BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K5K 142021-07-03 09:42:5301:00:21.005,01001:00:2112:045,001:00:21
6SCH Mirka 663BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K6K 152021-07-03 09:02:3201:03:09.905,01001:03:0912:374,801:03:09
7SOBOCZYŃSKA Justyna 785NordeaOkr 1 - K7K 162021-07-03 09:52:1401:06:31.905,01001:06:3113:184,501:06:31
8PROKOPOWICZ Weronika 749BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K8K 172021-07-03 09:42:5301:07:43.155,01001:07:4313:324,401:07:43
9WANAGOS Dorota 712OCRPark TeamOkr 1 - K9K 182021-07-03 09:20:5601:07:54.155,01001:07:5413:344,401:07:54
10CZARNECKA Adrianna 809BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K10K 192021-07-03 10:01:2101:10:00.855,01001:10:0014:004,301:10:00
11WIANECKA Agata 913OCR Park TeamOkr 1 - K11K 202021-07-03 10:51:0001:10:19.405,01001:10:1914:034,301:10:19
12OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 750brak/ AMBASADORKAOkr 1 - K12K 212021-07-03 09:42:5301:10:26.655,01001:10:2614:054,301:10:26
13ZABŁOTNA KOWALSKA Dominika 919OCR Park TeamOkr 1 - K13K 222021-07-03 10:51:0001:12:02.705,01001:12:0214:244,201:12:02
14WÓJCICKA Anna 676Hell's Heaven SzczecinOkr 1 - K14K 232021-07-03 09:11:5801:12:13.955,01001:12:1314:264,201:12:13
15LASKOWSKA Malwina 892Crossfit Team SuszOkr 1 - K15K 262021-07-03 10:42:3301:15:55.155,01001:15:5515:114,001:15:55
16STĘPNIAK Marlena 1079RAJSPORT ACTIVEOkr 1 - K16K 272021-07-03 12:03:0801:20:21.555,01001:20:2116:043,701:20:21
17POBŁOCKA Hanna 727Okr 1 - K17K 282021-07-03 09:30:4101:22:02.655,01001:22:0216:243,701:22:02
18ROZMUS Ewelina 844BigYellowFood Adventure TeamOkr 1 - K18K 292021-07-03 09:30:4101:22:06.155,01001:22:0616:253,701:22:06
19DETTLAFF Magdalena 862Okr 1 - K19K 302021-07-03 10:21:3001:23:21.705,01001:23:2116:403,601:23:21
20DALKIEWICZ Marta 893Crossfit Team SuszOkr 1 - K20K 312021-07-03 10:42:3401:24:54.055,01001:24:5416:583,501:24:54
21CYMAN Izabela 764Okr 1 - K21K 322021-07-03 09:42:5401:25:20.505,01001:25:2017:043,501:25:20
22GIEJŁO Monika 814Kontener FormyOkr 1 - K22K 332021-07-03 10:01:2001:26:42.005,01001:26:4217:203,501:26:42
23LEŚNICZAK Barbara 1024Okr 1 - K23K 342021-07-03 11:37:2201:26:49.605,01001:26:4917:213,501:26:49
24PLISZKA Dominika 1033BigyellowfootOkr 1 - K24K 352021-07-03 11:37:2101:27:12.755,01001:27:1217:263,401:27:12
25MAĆKOWSKA Edyta 760NextremeOkr 1 - K25K 362021-07-03 09:42:5401:27:23.955,01001:27:2317:283,401:27:23
26DOBROWOLSKA Dorota 1009Active FlowOkr 1 - K26K 372021-07-03 11:22:5701:27:28.455,01001:27:2817:293,401:27:28
27PIEKARSKA Kasia 710BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K27K 382021-07-03 09:19:4601:28:40.155,01001:28:4017:443,401:28:40
28WILCZYŃSKA Dorota 1043Lacroix TeamOkr 1 - K28K 392021-07-03 11:52:0901:29:58.305,01001:29:5817:593,301:29:58
29ZAWADZKA Monika 801KontenerFormyOkr 1 - K29K 402021-07-03 10:01:2101:30:12.155,01001:30:1218:023,301:30:12
30MUZYK Marta 1053BRBK biegli w podatkachOkr 1 - K30K 412021-07-03 11:52:0601:30:30.255,01001:30:3018:063,301:30:30
31CICHOCKA Martyna 865Okr 1 - K31K 422021-07-03 10:01:2101:32:02.705,01001:32:0218:243,301:32:02
32DANIEL Monika 765Ninja Squad LublinOkr 1 - K32K 432021-07-03 09:42:5301:32:03.005,01001:32:0318:243,301:32:03
33KAJDANOWICZ Anastazja 1048Okr 1 - K33K 442021-07-03 11:52:0701:32:23.405,01001:32:2318:283,201:32:23
34BAŁDOWSKA Monika 1014Okr 1 - K34K 452021-07-03 12:03:1001:32:36.105,01001:32:3618:313,201:32:36
35KUCHTA Emilia 682CrossEliteOkr 1 - K35K 462021-07-03 09:11:5901:33:24.205,01001:33:2418:403,201:33:24
36SZCZODROWSKA Marta 681CrosseliteOkr 1 - K36K 472021-07-03 09:11:5801:33:26.455,01001:33:2618:413,201:33:26
37DĄBROWSKA Angelika 869WOLF TEAMOkr 1 - K37K 482021-07-03 10:11:2501:33:41.105,01001:33:4118:443,201:33:41
38ROPELA Monika 884Wolf TeamOkr 1 - K38K 492021-07-03 10:11:2501:34:16.455,01001:34:1618:513,201:34:16
39SIGITA Korsun 842Okr 1 - K39K 502021-07-03 11:52:0701:34:52.105,01001:34:5218:583,201:34:52
40KRAWIEC Anna 918Atomówki OCR Park Team/ AMBASADORKAOkr 1 - K40K 522021-07-03 10:51:0001:36:01.805,01001:36:0119:123,101:36:01
41KROGULEWSKA Anna 917OCR Park TeamOkr 1 - K41K 532021-07-03 10:51:0101:36:02.205,01001:36:0219:123,101:36:02
42MOKSIK Agnieszka 1075Fit & More RybnikOkr 1 - K42K 542021-07-03 11:52:0701:36:08.255,01001:36:0819:133,101:36:08
43MŁYŃSKA Joanna 1076R.AMBOOkr 1 - K43K 552021-07-03 12:03:0901:36:21.205,01001:36:2119:163,101:36:21
44MŁOTKOWSKA Katarzyna 1077Okr 1 - K44K 562021-07-03 12:03:0901:36:21.705,01001:36:2119:163,101:36:21
45KOSZYK Alicja 1066STAROSTWO POWIATOWE w TCZEWIEOkr 1 - K45K 592021-07-03 12:03:0801:37:18.755,01001:37:1819:273,101:37:18
46RĘBACZ Kamila 1067Starostwo Powiatowe w TczewieOkr 1 - K46K 602021-07-03 12:03:0801:37:27.705,01001:37:2719:293,101:37:27
47PORĘBSKA Katarzyna 1023Okr 1 - K47K 612021-07-03 11:37:2401:37:47.105,01001:37:4719:333,101:37:47
48ZIOMEK Anna 915Atomówki OCR Park TeamOkr 1 - K48K 622021-07-03 10:51:0001:37:49.255,01001:37:4919:333,101:37:49
49PETRYSZYN Marzena 834Okr 1 - K49K 632021-07-03 10:11:2701:38:58.755,01001:38:5819:473,001:38:58
50GALIŃSKA Marzena 1064Nie Łam SięOkr 1 - K50K 642021-07-03 12:03:0801:39:30.105,01001:39:3019:543,001:39:30
51MATYSIUK Magdalena 725Outdoor Training BiałystokOkr 1 - K51K 672021-07-03 09:30:4101:42:32.305,01001:42:3220:302,901:42:32
52ŁUSZCZEWSKA Julia 734Okr 1 - K52K 682021-07-03 09:30:4201:42:45.005,01001:42:4520:332,901:42:45
53DYMEK Mirella 699Okr 1 - K53K 692021-07-03 11:22:5601:45:02.405,01001:45:0221:002,901:45:02
54PIECZYŃSKA Hanna 993brak/ AMBASADORKAOkr 1 - K54K 702021-07-03 11:22:5801:45:18.355,01001:45:1821:032,801:45:18
55ZATORSKA Karolina 684Okr 1 - K55K 712021-07-03 09:11:5801:46:01.005,01001:46:0121:122,801:46:01
56BOGUSZ Paula 838Wolf TeamOkr 1 - K56K 722021-07-03 10:11:2601:46:17.255,01001:46:1721:152,801:46:17
57RACZKO Nikola 1001Okr 1 - K57K 742021-07-03 11:22:5801:47:51.205,01001:47:5121:342,801:47:51
58BOGATY Gabriela 674LEMON TEAMOkr 1 - K58K 752021-07-03 09:02:3501:48:44.455,01001:48:4421:442,801:48:44
59SZYCHUŁDA Joanna 855United RunnersOkr 1 - K59K 762021-07-03 10:01:2301:50:32.955,01001:50:3222:062,701:50:32
60RADZIEŃSKA Kamila 701BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K60K 772021-07-03 09:20:5701:52:11.105,01001:52:1122:262,701:52:11
61SZYCA Renia 771Okr 1 - K61K 782021-07-03 09:52:1701:52:56.555,01001:52:5622:352,701:52:56
62WICA Jolanta 733Okr 1 - K62K 792021-07-03 09:52:1601:52:59.355,01001:52:5922:352,701:52:59
63SZYCA Klaudia 772Okr 1 - K63K 802021-07-03 09:52:1601:53:07.905,01001:53:0722:372,701:53:07
64BEMOWSKA Anna 790Kontener formyOkr 1 - K64K 812021-07-03 09:52:1401:53:34.055,01001:53:3422:422,601:53:34
65BOGALECKA Paulina 1004Gnojki teamOkr 1 - K65K 822021-07-03 11:23:0001:54:17.405,01001:54:1722:512,601:54:17
66WICA Zuzia 791Okr 1 - K66K 832021-07-03 09:52:1501:54:34.805,01001:54:3422:542,601:54:34
67KOWALSKA Wiesława 829Okr 1 - K67K 842021-07-03 10:11:2701:56:53.405,01001:56:5323:222,601:56:53
68BISKUP Magdalena 1016Okr 1 - K68K 862021-07-03 11:37:2301:58:40.955,01001:58:4023:442,501:58:40
69SZUMIELEWICZ Kinga 698BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K69K 872021-07-03 09:11:5901:58:42.205,01001:58:4223:442,501:58:42
70PIOTROWSKA Magda 789Kontener formyOkr 1 - K70K 882021-07-03 09:52:1401:59:02.005,01001:59:0223:482,501:59:02
71MILEWSKA Marta 990Okr 1 - K71K 892021-07-03 11:22:5801:59:03.505,01001:59:0323:482,501:59:03
72PAPRZYCKA Aleksandra 827Okr 1 - K72K 922021-07-03 10:11:2702:01:09.655,01002:01:0924:132,502:01:09
73GRABOWSKA Beata 984Fuck the PESELOkr 1 - K73K 932021-07-03 10:01:2302:01:28.955,01002:01:2824:172,502:01:28
74JAKUBIK Anna 662Okr 1 - K74K 942021-07-03 09:02:3402:02:13.505,01002:02:1324:262,502:02:13
75TOKAREK Justyna 989Okr 1 - K75K 972021-07-03 11:22:5802:05:02.105,01002:05:0225:002,402:05:02
76HULEWICZ Grażyna 968Euro StylOkr 1 - K76K 982021-07-03 11:12:2602:07:28.105,01002:07:2825:292,402:07:28
77KRUGLAK Anna 661HELLS HEAVENOkr 1 - K77K 992021-07-03 09:02:3402:07:52.705,01002:07:5225:342,302:07:52
78WIECZOREK Daria 924Okr 1 - K78K 1022021-07-03 10:51:0202:09:09.055,01002:09:0925:492,302:09:09
79PUŁA Karolina 761Psychiatryk KopernikaOkr 1 - K79K 1042021-07-03 09:42:5502:11:47.155,01002:11:4726:212,302:11:47
80STANKIEWICZ Ilona 991FUCK THE PESELOkr 1 - K80K 1052021-07-03 11:22:5702:12:55.355,01002:12:5526:352,302:12:55
81LEDZIŃSKA Helena 1049Okr 1 - K81K 1062021-07-03 11:52:0702:12:55.505,01002:12:5526:352,302:12:55
82MORAWSKA Katarzyna 992Fuck the PESELOkr 1 - K82K 1072021-07-03 11:22:5602:12:56.455,01002:12:5626:352,302:12:56
83CICHOCKA Małgorzata 995Fuck the PeselOkr 1 - K83K 1082021-07-03 11:22:5602:12:56.855,01002:12:5626:352,302:12:56
84GENGE Olga 996Okr 1 - K84K 1092021-07-03 11:22:5802:13:19.605,01002:13:1926:392,302:13:19
85WĄDOŁOWSKA Marta 755Okr 1 - K85K 1102021-07-03 09:42:5502:13:24.905,01002:13:2426:402,202:13:24
86PREWYSZ-KWINTO Marta Jolanta 856Obstacle Center TeamOkr 1 - K86K 1112021-07-03 10:21:3102:13:32.055,01002:13:3226:422,202:13:32
87ZWATYKANICZ Martyna 878WILD MorsyOkr 1 - K87K 1122021-07-03 10:32:4602:13:38.605,01002:13:3826:432,202:13:38
88BOBCOV Dżoana 870Wild MorsyOkr 1 - K88K 1132021-07-03 10:32:4602:13:53.505,01002:13:5326:462,202:13:53
89OTREMBA Beata 876Okr 1 - K89K 1142021-07-03 10:32:4602:14:16.905,01002:14:1626:512,202:14:16
90PIÓRKOWSKA Justyna 875Wild MorsyOkr 1 - K90K 1152021-07-03 10:32:4702:14:31.355,01002:14:3126:542,202:14:31
91ŻÓŁĆ Beata 873Okr 1 - K91K 1162021-07-03 10:32:4702:14:32.005,01002:14:3226:542,202:14:32
92DZEMIDOK Natallia 874Okr 1 - K92K 1172021-07-03 10:32:4602:14:34.205,01002:14:3426:542,202:14:34
93SAJEWICZ Magda 882Wild MorsyOkr 1 - K93K 1182021-07-03 10:32:4602:14:34.655,01002:14:3426:542,202:14:34
94SROKA Monika 999Okr 1 - K94K 1192021-07-03 11:22:5702:15:44.505,01002:15:4427:082,202:15:44
95STEFANOWICZ Jolanta 1052Obstacle Center TeamOkr 1 - K95K 1212021-07-03 11:52:0602:17:33.705,01002:17:3327:302,202:17:33
96GAŃKO Katarzyna 1056OBSTACLE CENTER TEAMOkr 1 - K96K 1222021-07-03 11:52:0602:17:35.755,01002:17:3527:312,202:17:35
97WIĘCKOWSKA Martyna 896Okr 1 - K97K 1232021-07-03 10:42:3802:18:40.705,01002:18:4027:442,202:18:40
98WIĘCKOWSKA Marcelina 897Okr 1 - K98K 1242021-07-03 10:42:3902:18:42.405,01002:18:4227:442,202:18:42
99GAWRON Agnieszka 774Okr 1 - K99K 1262021-07-03 09:52:1602:20:01.305,01002:20:0128:002,102:20:01
100WASKOWIAK Aga 775Okr 1 - K100K 1272021-07-03 09:52:1602:20:02.205,01002:20:0228:002,102:20:02
101KIERBEDŹ Roksana 904Okr 1 - K101K 1282021-07-03 10:42:3602:21:24.105,01002:21:2428:162,102:21:24
102DOMARACKA-WOŹNIAK Katarzyna 871Wild MorsyOkr 1 - K102K 1292021-07-03 10:32:4602:22:21.955,01002:22:2128:282,102:22:21
103GALIŃSKA Aleksandra 1028Okr 1 - K103K 1302021-07-03 11:37:2402:22:25.855,01002:22:2528:292,102:22:25
104ŁOPUSKA Agata 1027Okr 1 - K104K 1312021-07-03 11:37:2302:22:51.005,01002:22:5128:342,102:22:51
105KRZESZOWIEC Aleksandra 954Okr 1 - K105K 1322021-07-03 11:04:1902:23:17.755,01002:23:1728:392,102:23:17
106GRABOWSKA Beata 984Fuck the PESELOkr 1 - K106K 1332021-07-03 11:12:2502:23:26.905,01002:23:2628:412,102:23:26
107ANDLER Agnieszka 966Fuck the PESELOkr 1 - K107K 1342021-07-03 11:12:2402:23:27.905,01002:23:2728:412,102:23:27
108PLATA Agnieszka 965FUCK THE PESELOkr 1 - K108K 1352021-07-03 11:12:2402:23:28.555,01002:23:2828:412,102:23:28
109MARJUSZYC-KAJZER Emilia 951Okr 1 - K109K 1362021-07-03 11:04:2002:23:41.505,01002:23:4128:442,102:23:41
110PAKUŁA Ewa 857Obstacle CenterOkr 1 - K110K 1372021-07-03 10:21:3102:26:19.805,01002:26:1929:152,102:26:19
111BYSZUK Justyna 972Euro StylOkr 1 - K111K 1382021-07-03 11:12:2502:27:36.205,01002:27:3629:312,002:27:36
112GŁOWIŃSKA Żaneta 976Euro StylOkr 1 - K112K 1392021-07-03 11:12:2602:31:47.205,01002:31:4730:212,002:31:47
113MARCINIAK Zofia 928Okr 1 - K113K 1402021-07-03 10:51:0102:34:14.455,01002:34:1430:501,902:34:14
114MROCZKO Karolina 891Okr 1 - K114K 1412021-07-03 10:42:3602:42:26.855,01002:42:2632:291,802:42:26
Niesklasyfikowani
DNCWĄDOŁKOWSKA Paulina 724Bigyellowfoot Advemture TeamOkr 1 - K2021-07-03 09:20:5700:44:25.905,000:006,800:44:25
DNCGORTAT Agnieszka 780Okr 1 - K2021-07-03 09:52:1402:12:23.105,000:002,302:12:23
Znaleziono 116 wynik(ów)