Organizator : OCR Events
Data : 2021-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 430
Wystartowało : 392
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 385
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
          
1PRZYBYSZEWSKI Kamil 819Okr 1 - M1M 372021-07-03 09:30:3900:40:57.355,01000:40:578:117,300:40:57
2PRZYBYLSKI Krzysztof 666STUCCO TEAMOkr 1 - M2M 382021-07-03 09:02:3100:41:37.055,01000:41:378:197,200:41:37
3SĘKOWSKI Piotr 686Okr 1 - M3M 392021-07-03 09:11:5800:43:46.505,01000:43:468:456,900:43:46
4BIERNACKI Rafał 841xRunnersOkr 1 - M4M 402021-07-03 10:11:2500:44:42.605,01000:44:428:566,700:44:42
5MILER Dawid 879WildMorsyOkr 1 - M5M 412021-07-03 10:32:4600:45:04.705,01000:45:049:006,700:45:04
6BŁASZCZYK Brunon 866Borsuk Crew - AmbasadorOkr 1 - M6M 422021-07-03 10:21:3000:46:28.355,01000:46:289:176,500:46:28
7KAPICA Damian 818BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M7M 432021-07-03 09:30:3800:46:40.005,01000:46:409:206,400:46:40
8MIELEWCZYK Zbigniew 920Dziki OCROkr 1 - M8M 442021-07-03 10:51:0000:47:11.455,01000:47:119:266,400:47:11
9CZAPIEWSKI Sylwester 694BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M9M 452021-07-03 09:11:5900:48:08.905,01000:48:089:376,200:48:08
10KOZA Damian 689Okr 1 - M10M 462021-07-03 09:11:5800:48:55.805,01000:48:559:476,100:48:55
11DWORAKOWSKI Kamil 719Okr 1 - M11M 472021-07-03 09:20:5700:51:14.755,01000:51:1410:145,900:51:14
12WEŁNA Rafał 656Okr 1 - M12M 482021-07-03 09:02:3100:52:14.655,01000:52:1410:265,700:52:14
13PTASZNIK Michał 709Harpagan RunnersOkr 1 - M13M 492021-07-03 09:20:5700:53:18.755,01000:53:1810:395,600:53:18
14WERYK Mateusz 1010Biegun OCR TeamOkr 1 - M14M 502021-07-03 11:37:2200:54:23.405,01000:54:2310:525,500:54:23
15HOŁDA Dominik 670BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M15M 512021-07-03 09:02:3200:55:26.105,01000:55:2611:055,400:55:26
16KRĘGIELSKI Bartosz 1072Okr 1 - M16M 522021-07-03 12:03:0900:56:18.855,01000:56:1811:155,300:56:18
17JUSIŃSKI Sebastian 894Okr 1 - M17M 532021-07-03 10:42:3400:56:33.955,01000:56:3311:185,300:56:33
18KAWECKI Piotr 752Okr 1 - M18M 542021-07-03 09:42:5400:56:38.655,01000:56:3811:195,300:56:38
19KWIATKOWSKI Tomasz 739Biegun OCR TeamOkr 1 - M19M 552021-07-03 09:30:3900:57:25.505,01000:57:2511:295,200:57:25
20WÓJCIK Maciej 742Okr 1 - M20M 562021-07-03 09:11:5800:59:22.505,01000:59:2211:525,100:59:22
21RÓŻEŃSKI Szymon 1057Fitmania OlsztynOkr 1 - M21M 572021-07-03 11:52:0500:59:24.305,01000:59:2411:525,100:59:24
22WANAGOS Przemysław 721OCR Park TeamOkr 1 - M22M 582021-07-03 09:20:5600:59:47.655,01000:59:4711:575,000:59:47
23RADOMSKI Adam 921OCR Park TeamOkr 1 - M23M 602021-07-03 10:51:0101:02:04.655,01001:02:0412:244,801:02:04
24SZMYTKOWSKI Patryk 810Okr 1 - M24M 612021-07-03 10:01:2301:02:27.155,01001:02:2712:294,801:02:27
25BUTKIEWICZ Piotr 826Okr 1 - M25M 622021-07-03 10:11:2701:04:10.905,01001:04:1012:504,701:04:10
26STANISZEWSKI Marcin 1083Move FactoryOkr 1 - M26M 642021-07-03 12:03:1101:04:42.805,01001:04:4212:564,601:04:42
27KUBIAK Maciej 885Okr 1 - M27M 652021-07-03 10:42:3701:05:53.155,01001:05:5313:104,601:05:53
28LASKOWSKI Przemysław 957Calisthenics PłockOkr 1 - M28M 662021-07-03 10:42:3301:06:04.305,01001:06:0413:124,501:06:04
29CHOMICKI Dominik 932NordeaOkr 1 - M29M 672021-07-03 09:52:1401:06:33.655,01001:06:3313:184,501:06:33
30BIAŁKOWSKI Kacper 1060Okr 1 - M30M 682021-07-03 12:03:0701:07:20.105,01001:07:2013:284,501:07:20
31KOŃCZAK Łukasz 794Okr 1 - M31M 692021-07-03 09:52:1301:08:12.905,01001:08:1213:384,401:08:12
32BELLING Piotr 729Sii Running TeamOkr 1 - M32M 712021-07-03 09:30:4001:08:42.855,01001:08:4213:444,401:08:42
33MEŃKO Michał 697OCR Park TeamOkr 1 - M33M 722021-07-03 09:12:0001:09:03.805,01001:09:0313:484,301:09:03
34MATYSIEWICZ Patryk 906Okr 1 - M34M 732021-07-03 10:42:3701:09:33.005,01001:09:3313:544,301:09:33
35KONDEJ Michał 1035Active FlowOkr 1 - M35M 742021-07-03 11:37:2101:10:25.155,01001:10:2514:054,301:10:25
36PODBIELSKI Krystian 669Ospro OCR TeamOkr 1 - M36M 752021-07-03 09:02:3301:10:39.655,01001:10:3914:074,201:10:39
37SKOCZYLAS Łukasz 708Okr 1 - M37M 762021-07-03 09:20:5701:11:01.005,01001:11:0114:124,201:11:01
38CIROCKA Wiesłąw Cirocki 741Okr 1 - M38M 772021-07-03 09:30:4001:11:05.155,01001:11:0514:134,201:11:05
39KOLODZIEJCZYK Jan 902OCR Park TeamOkr 1 - M39M 782021-07-03 10:42:3601:11:23.205,01001:11:2314:164,201:11:23
40BEDNARCZYK Olivier 1050PolishArmyOkr 1 - M40M 792021-07-03 11:52:0601:11:46.605,01001:11:4614:214,201:11:46
41PEK Dariusz 912Okr 1 - M41M 802021-07-03 10:51:0001:11:48.805,01001:11:4814:214,201:11:48
42SCHMIDT Waldek 911MTB-Małe Trójmiasto Biega Wejherowo/ AMBASADOROkr 1 - M42M 812021-07-03 10:51:0101:12:06.055,01001:12:0614:254,201:12:06
43DETTLAFF Sławomir 861Okr 1 - M43M 822021-07-03 10:21:3001:12:45.005,01001:12:4514:334,101:12:45
44PAGÓRSKI Łukasz 762TeamPagórOkr 1 - M44M 832021-07-03 09:42:5401:12:49.855,01001:12:4914:334,101:12:49
45SKOWROŃSKI Andrzej 1011Byle Dobiec TeamOkr 1 - M45M 842021-07-03 11:37:2201:13:30.355,01001:13:3014:424,101:13:30
46VEREDYN Ihor 930Okr 1 - M46M 852021-07-03 10:51:0201:13:38.755,01001:13:3814:434,101:13:38
47LIS Maciej 926OCR PARK TEAMOkr 1 - M47M 862021-07-03 10:51:0101:13:56.005,01001:13:5614:474,101:13:56
48DUNAJ Kamil 657Big Yellow Foot Adventure TeamOkr 1 - M48M 872021-07-03 09:02:3201:14:00.455,01001:14:0014:484,101:14:00
49SMYKOV Dmitrii 779NordeaOkr 1 - M49M 882021-07-03 09:52:1401:14:36.555,01001:14:3614:554,001:14:36
50MATYSIEWICZ Grzegorz 905Okr 1 - M50M 892021-07-03 10:42:3601:14:44.655,01001:14:4414:564,001:14:44
51BRUSIŁO Bartosz 933United RunnersOkr 1 - M51M 902021-07-03 09:52:1501:14:56.055,01001:14:5614:594,001:14:56
52SITTERLEE Piotr 763Okr 1 - M52M 912021-07-03 09:42:5401:15:08.055,01001:15:0815:014,001:15:08
53FRANCHE Julien 777NordeaOkr 1 - M53M 922021-07-03 09:52:1501:15:09.355,01001:15:0915:014,001:15:09
54ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz 1018Okr 1 - M54M 932021-07-03 11:37:2401:15:17.505,01001:15:1715:034,001:15:17
55TRYBUŚ Filip 816Okr 1 - M55M 942021-07-03 10:01:2201:15:20.605,01001:15:2015:044,001:15:20
56HOLEWA Grzegorz 964Cross Heroes-Ogień!Okr 1 - M56M 952021-07-03 11:12:2301:15:36.255,01001:15:3615:074,001:15:36
57NGUYEN CANH Oskar 768Okr 1 - M57M 962021-07-03 09:42:5601:15:40.355,01001:15:4015:084,001:15:40
58CZARNECKI Krzysztof 916Okr 1 - M58M 972021-07-03 10:51:0101:16:07.205,01001:16:0715:133,901:16:07
59DOROBCZYŃSKI Marek 746Okr 1 - M59M 982021-07-03 09:42:5501:16:11.155,01001:16:1115:143,901:16:11
60CZARNECKI Mateusz 715Okr 1 - M60M 992021-07-03 09:20:5801:16:25.805,01001:16:2515:173,901:16:25
61WEINER Patryk 714Okr 1 - M61M 1002021-07-03 09:20:5801:16:28.555,01001:16:2815:173,901:16:28
62FALKOWSKI Krystian 867Okr 1 - M62M 1012021-07-03 10:21:3001:16:37.705,01001:16:3715:193,901:16:37
63MIKIELSKI Paweł 837Okr 1 - M63M 1022021-07-03 10:11:2501:17:27.605,01001:17:2715:293,901:17:27
64JĘDRASZCZYK Tomasz 998Okr 1 - M64M 1032021-07-03 11:22:5601:17:54.955,01001:17:5415:343,901:17:54
65POMKOWSKI Marek 1090Okr 1 - M65M 1042021-07-03 11:37:2201:18:23.105,01001:18:2315:403,801:18:23
66KUKLINSKI Patryk 787Okr 1 - M66M 1062021-07-03 09:52:1501:18:42.505,01001:18:4215:443,801:18:42
67CHOLEWIŃSKI Tomasz 923Okr 1 - M67M 1072021-07-03 10:51:0301:18:50.005,01001:18:5015:463,801:18:50
68KOSTUCH Łukasz 942Okr 1 - M68M 1082021-07-03 11:04:2201:19:07.005,01001:19:0715:493,801:19:07
69RATAJCZAK Dawid 1051Okr 1 - M69M 1092021-07-03 09:30:4201:19:08.305,01001:19:0815:493,801:19:08
70PLEBANEK Paweł 931Okr 1 - M70M 1102021-07-03 10:51:0101:19:11.255,01001:19:1115:503,801:19:11
71WIŚNIEWSKI Norbert 723Okr 1 - M71M 1112021-07-03 09:21:0001:19:42.105,01001:19:4215:563,801:19:42
72LIBERADZKI Marcin 854Okr 1 - M72M 1122021-07-03 10:21:3101:20:27.755,01001:20:2716:053,701:20:27
73BUDZISZ Rafał 667Okr 1 - M73M 1132021-07-03 09:02:3301:20:51.105,01001:20:5116:103,701:20:51
74BOBROWSKI Dawid 927OCR ParkOkr 1 - M74M 1142021-07-03 10:51:0001:21:13.955,01001:21:1316:143,701:21:13
75ZIEMANN Daniel 860Okr 1 - M75M 1152021-07-03 10:21:3001:21:25.805,01001:21:2516:173,701:21:25
76SHTYPULIAK Sergii 691Okr 1 - M76M 1162021-07-03 09:11:5801:21:40.255,01001:21:4016:203,701:21:40
77FURTAN Krystian 1008Okr 1 - M77M 1172021-07-03 09:42:5601:21:52.005,01001:21:5216:223,701:21:52
78CHILCZUK Piotr 690Okr 1 - M78M 1192021-07-03 09:11:5901:22:35.105,01001:22:3516:313,601:22:35
79POHLAND Paweł 910Okr 1 - M79M 1202021-07-03 10:51:0201:23:31.205,01001:23:3116:423,601:23:31
80DUNAJ Mateusz 687Okr 1 - M80M 1212021-07-03 09:02:3301:23:58.255,01001:23:5816:473,601:23:58
81ZIELONKA Mateusz 1080Baltic SealsOkr 1 - M81M 1222021-07-03 12:03:0801:23:59.555,01001:23:5916:473,601:23:59
82CYMERYS Michał 711Okr 1 - M82M 1232021-07-03 09:20:5601:24:45.655,01001:24:4516:573,501:24:45
83OSTROWSKI Robert 781NordeaOkr 1 - M83M 1242021-07-03 09:52:1301:26:34.305,01001:26:3417:183,501:26:34
84BŁOŃSKI Dawid 1045Lacroix teamOkr 1 - M84M 1252021-07-03 11:52:0701:26:35.605,01001:26:3517:193,501:26:35
85SZMYTKOWSKI Łukasz 805Okr 1 - M85M 1262021-07-03 10:01:2301:26:35.805,01001:26:3517:193,501:26:35
86KOCHANEK Paweł 1082Kontener Formy | Intel RunnersOkr 1 - M86M 1272021-07-03 12:03:0801:26:44.955,01001:26:4417:203,501:26:44
87PIERZECKI Kamil 766Okr 1 - M87M 1292021-07-03 09:42:5601:28:04.605,01001:28:0417:363,401:28:04
88BEDNARZ Maciej 863Okr 1 - M88M 1302021-07-03 10:21:3201:28:27.605,01001:28:2717:413,401:28:27
89ŚWIGOŃ Daniel 934Okr 1 - M89M 1322021-07-03 09:42:5601:28:31.305,01001:28:3117:423,401:28:31
90MARZEION Paweł 802Okr 1 - M90M 1342021-07-03 10:01:2401:28:32.755,01001:28:3217:423,401:28:32
91MARZEION Grzegorz 799Athletic ApolloOkr 1 - M91M 1352021-07-03 10:01:2301:28:32.955,01001:28:3217:423,401:28:32
92KUPCZYK Mateusz 938Okr 1 - M92M 1362021-07-03 11:04:2101:28:37.455,01001:28:3717:433,401:28:37
93WICA Janusz 793Okr 1 - M93M 1372021-07-03 09:52:1601:29:08.455,01001:29:0817:493,401:29:08
94LEWANDOWSKI Leszek 1044Lacroix TeamOkr 1 - M94M 1382021-07-03 11:52:0701:29:44.305,01001:29:4417:563,301:29:44
95JANCEWICZ Dominik 880WildMorsyOkr 1 - M95M 1392021-07-03 10:32:4501:30:35.005,01001:30:3518:073,301:30:35
96ŚLIWIAK Dawid 832Okr 1 - M96M 1402021-07-03 10:11:2701:30:43.705,01001:30:4318:083,301:30:43
97GRZYB Albert 1058Okr 1 - M97M 1412021-07-03 11:12:2401:30:52.905,01001:30:5218:103,301:30:52
98STRZYŻEWSKI Tomek 846Okr 1 - M98M 1422021-07-03 10:21:3101:31:00.505,01001:31:0018:123,301:31:00
99MUSIAŁ Krzysztof 982Okr 1 - M99M 1432021-07-03 11:12:2301:31:33.805,01001:31:3318:183,301:31:33
100HAJDUKIEWICZ Mirosław 803Okr 1 - M100M 1442021-07-03 10:01:2201:31:38.055,01001:31:3818:193,301:31:38
101KACZYŃSKI Marek 692Okr 1 - M101M 1452021-07-03 09:12:0101:32:17.255,01001:32:1718:273,301:32:17
102BIELICKI Wojciech 1040Lacroix TeamOkr 1 - M102M 1462021-07-03 11:52:0701:32:18.955,01001:32:1818:273,301:32:18
103GOLAK Sebastian 1047Okr 1 - M103M 1472021-07-03 11:52:0701:32:19.255,01001:32:1918:273,201:32:19
104ROKICKI Czeslaw 1046Lacroix Electronics TeamOkr 1 - M104M 1482021-07-03 11:52:0701:32:19.855,01001:32:1918:273,201:32:19
105KORCZEWSKI Grzegorz 1078Okr 1 - M105M 1492021-07-03 12:03:1001:32:51.905,01001:32:5118:343,201:32:51
106ZIOMEK Artur 983Okr 1 - M106M 1502021-07-03 10:51:0101:33:36.555,01001:33:3618:433,201:33:36
107FABIŚ Sebastian 815Black Water ArcheryOkr 1 - M107M 1512021-07-03 10:01:2201:33:38.105,01001:33:3818:433,201:33:38
108WIŚNIEWSKI Marcel 722Okr 1 - M108M 1522021-07-03 09:21:0001:33:40.555,01001:33:4018:443,201:33:40
109WIŚNIEWSKI Arkadiusz 1041Lacroix TeamOkr 1 - M109M 1532021-07-03 11:52:0601:33:43.255,01001:33:4318:443,201:33:43
110LIEDTKE Kacper 731Okr 1 - M110M 1542021-07-03 09:30:3901:33:44.255,01001:33:4418:443,201:33:44
111KRUMPAL Dominik 997Okr 1 - M111M 1552021-07-03 11:22:5901:33:49.205,01001:33:4918:453,201:33:49
112DZIEKIEWICZ Jan 700Okr 1 - M112M 1562021-07-03 09:30:4201:33:57.655,01001:33:5718:473,201:33:57
113MIODEK Adrian 1054Dirty SparrowsOkr 1 - M113M 1572021-07-03 11:52:0801:34:20.905,01001:34:2018:523,201:34:20
114PAWLAK Rafał 1074Okr 1 - M114M 1582021-07-03 12:03:0901:34:34.105,01001:34:3418:543,201:34:34
115ŚLIWA Krzysztof 1042Lacroix TeamOkr 1 - M115M 1592021-07-03 11:52:0601:34:35.555,01001:34:3518:553,201:34:35
116SPIEREWKA Maciej 1007Okr 1 - M116M 1602021-07-03 09:42:5601:34:48.605,01001:34:4818:573,201:34:48
117POPESCU Eduard 745Okr 1 - M117M 1612021-07-03 09:42:5501:35:11.905,01001:35:1119:023,201:35:11
118ŚLUSAR Wojciech 836Okr 1 - M118M 1622021-07-03 10:11:2701:36:00.505,01001:36:0019:123,101:36:00
119KUREK Marcin 767Okr 1 - M119M 1632021-07-03 09:42:5501:36:12.405,01001:36:1219:143,101:36:12
120KUREK Łukasz 1063Nie Łam SięOkr 1 - M120M 1642021-07-03 12:03:0901:37:17.705,01001:37:1719:273,101:37:17
121JAGODDA Adam 1061CMFTOkr 1 - M121M 1652021-07-03 12:03:0901:37:38.605,01001:37:3819:313,101:37:38
122PORĘBSKI Michał 1022Okr 1 - M122M 1662021-07-03 11:37:2501:37:45.905,01001:37:4519:333,101:37:45
123SZCZYGIEŁ Bartosz 1081Move FactoryOkr 1 - M123M 1672021-07-03 12:03:1101:38:24.805,01001:38:2419:403,001:38:24
124WÓJCICKI Łukasz 677Hell's Heaven SzczecinOkr 1 - M124M 1682021-07-03 09:11:5801:39:07.605,01001:39:0719:493,001:39:07
125NOWACKI Kamil 909Okr 1 - M125M 1692021-07-03 10:42:3601:39:12.705,01001:39:1219:503,001:39:12
126TALAREK Patryk 843Wolf TeamOkr 1 - M126M 1702021-07-03 10:11:2601:39:47.505,01001:39:4719:573,001:39:47
127DOMARECKI Marek 830Okr 1 - M127M 1712021-07-03 10:11:2601:39:56.505,01001:39:5619:593,001:39:56
128MAJEWSKI Piotr 839Okr 1 - M128M 1722021-07-03 10:11:2701:40:36.355,01001:40:3620:073,001:40:36
129MACHCIŃSKI Łukasz 783NordeaOkr 1 - M129M 1732021-07-03 09:52:1401:40:38.405,01001:40:3820:073,001:40:38
130ŚLUSAR Marcin 831Okr 1 - M130M 1742021-07-03 10:11:2801:40:43.305,01001:40:4320:083,001:40:43
131WITKOWSKI Mateusz 664Hell's HeavenOkr 1 - M131M 1762021-07-03 09:02:3501:41:36.355,01001:41:3620:193,001:41:36
132LASKOWSKI Waldemar 959Crossfit Team SuszOkr 1 - M132M 1772021-07-03 10:42:3501:42:42.105,01001:42:4220:322,901:42:42
133ŚLIWIAK Grzegorz 833Okr 1 - M133M 1782021-07-03 10:11:2801:43:29.455,01001:43:2920:412,901:43:29
134NIZIOŁ Marcin 795Best BeastsOkr 1 - M134M 1792021-07-03 10:01:2101:43:46.905,01001:43:4620:452,901:43:46
135NIZIOŁ Patryk 796Best BeastsOkr 1 - M135M 1802021-07-03 10:01:2101:43:56.005,01001:43:5620:472,901:43:56
136MICEK Jan 672Lemon TeamOkr 1 - M136M 1822021-07-03 09:02:3501:44:24.055,01001:44:2420:522,901:44:24
137KORNIK Marek 770NordeaOkr 1 - M137M 1832021-07-03 09:52:1501:44:28.155,01001:44:2820:532,901:44:28
138POŁOCZAŃSKI Piotr 1068Szwagry BiegająOkr 1 - M138M 1852021-07-03 12:03:1001:45:35.455,01001:45:3521:072,801:45:35
139POŁOCZAŃSKI Wojciech 1069Okr 1 - M139M 1862021-07-03 12:03:1001:45:38.205,01001:45:3821:072,801:45:38
140WINNICKI Łukasz 717Okr 1 - M140M 1872021-07-03 09:20:5901:46:20.205,01001:46:2021:162,801:46:20
141GRZEŚKOWIAK Adam 1055Dirty SparrowsOkr 1 - M141M 1882021-07-03 11:52:0801:46:56.705,01001:46:5621:232,801:46:56
142MARCHLEWICZ Dawid 769United RunnersOkr 1 - M142M 1892021-07-03 10:01:2201:47:22.855,01001:47:2221:282,801:47:22
143GOLIŃSKI Łukasz 680Okr 1 - M143M 1902021-07-03 09:02:3401:49:30.255,01001:49:3021:542,701:49:30
144KLEINSZMIDT Radosław 744Okr 1 - M144M 1912021-07-03 09:42:5601:49:38.555,01001:49:3821:552,701:49:38
145GĄSIOROWSKI Rafał 1021BigYellowFood Adventure TeamOkr 1 - M145M 1922021-07-03 11:37:2301:50:25.555,01001:50:2522:052,701:50:25
146GĄSIOROWSKI Rafał 1020BigYellowFood Adventure TeamOkr 1 - M146M 1952021-07-03 11:37:2301:50:27.805,01001:50:2722:052,701:50:27
147KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKI Konstanty 1032BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M147M 1962021-07-03 11:37:2401:50:29.255,01001:50:2922:052,701:50:29
148PREKOP Patryk 1003Gnojki TeamOkr 1 - M148M 1972021-07-03 11:22:5801:51:47.855,01001:51:4722:212,701:51:47
149RADZIEŃSKI Maciej 716Okr 1 - M149M 1982021-07-03 09:20:5801:52:19.605,01001:52:1922:272,701:52:19
150PESTKA Michał 953Best BeastsOkr 1 - M150M 1992021-07-03 10:01:2101:53:03.455,01001:53:0322:362,701:53:03
151SZYCA Kacper 792Okr 1 - M151M 2012021-07-03 09:52:1601:55:19.605,01001:55:1923:032,601:55:19
152PIECZYŃSKI Paweł 994Okr 1 - M152M 2022021-07-03 11:22:5801:56:21.655,01001:56:2123:162,601:56:21
153MALICKI Paweł 778Nordea RunnersOkr 1 - M153M 2032021-07-03 09:52:1501:57:55.755,01001:57:5523:352,501:57:55
154PAC Aleksander 1006Okr 1 - M154M 2052021-07-03 11:22:5901:58:33.055,01001:58:3323:422,501:58:33
155PODGÓRSKI Michał 743Psychiatryk KopernikaOkr 1 - M155M 2092021-07-03 09:42:5402:01:49.555,01002:01:4924:212,502:01:49
156ŁAWSKI Kamil 808Razem Trenujemy SportOkr 1 - M156M 2102021-07-03 10:01:2202:03:21.505,01002:03:2124:402,402:03:21
157OWOCKI Tomasz 962Okr 1 - M157M 2122021-07-03 11:12:2402:06:53.805,01002:06:5325:222,402:06:53
158KUBIAK Dominik 960Okr 1 - M158M 2132021-07-03 11:12:2302:06:55.555,01002:06:5525:232,402:06:55
159SENEJKO Paweł 961Okr 1 - M159M 2142021-07-03 11:12:2402:06:57.255,01002:06:5725:232,402:06:57
160GRUBBA Rafał 747Okr 1 - M160M 2162021-07-03 09:43:5302:07:26.305,01002:07:2625:292,402:07:26
161HULEWICZ Przemysław 969Euro StylOkr 1 - M161M 2172021-07-03 11:12:2502:07:31.505,01002:07:3125:302,402:07:31
162KOWALCZYK Krzysztof 950Okr 1 - M162M 2182021-07-03 11:04:1902:07:51.805,01002:07:5125:342,302:07:51
163WAŚKOWIAK Michał 773Okr 1 - M163M 2212021-07-03 09:52:1702:10:46.855,01002:10:4626:092,302:10:46
164ŻÓŁĆ Sebastian 877WildMorsyOkr 1 - M164M 2232021-07-03 10:32:4702:13:52.605,01002:13:5226:462,202:13:52
165LEWANDOWSKI Dawid 881WildMorsyOkr 1 - M165M 2242021-07-03 10:32:4602:13:53.355,01002:13:5326:462,202:13:53
166KIEDROWSKI Mateusz 944Okr 1 - M166M 2252021-07-03 11:04:2102:17:47.805,01002:17:4727:332,202:17:47
167KIEDROWSKI Remigiusz 943Okr 1 - M167M 2262021-07-03 11:04:2102:17:56.155,01002:17:5627:352,202:17:56
168ŁĄCZKOWSKI Mateusz 895MOVE.Okr 1 - M168M 2272021-07-03 10:42:3802:18:24.855,01002:18:2427:402,202:18:24
169MIKŁASZEWICZ Radosław 949Okr 1 - M169M 2282021-07-03 11:04:1902:18:48.805,01002:18:4827:452,202:18:48
170BIELIŃSKI Bartosz 929Okr 1 - M170M 2302021-07-03 10:51:0302:19:33.505,01002:19:3327:542,102:19:33
171KIEDROWSKI Adrian 946Okr 1 - M171M 2312021-07-03 11:04:2202:20:53.905,01002:20:5328:102,102:20:53
172WOŹNIAK Andrzej 872WildMorsyOkr 1 - M172M 2322021-07-03 10:32:4602:22:00.755,01002:22:0028:242,102:22:00
173GLANER Dawid 1026Okr 1 - M173M 2332021-07-03 11:37:2402:22:50.055,01002:22:5028:342,102:22:50
174KRZESZOWIEC Adam 947Okr 1 - M174M 2342021-07-03 11:04:2002:23:15.705,01002:23:1528:392,102:23:15
175KAJZER Piotr 952Okr 1 - M175M 2352021-07-03 11:04:2002:24:12.505,01002:24:1228:502,102:24:12
176GLANER Wojciech 1029Okr 1 - M176M 2362021-07-03 11:37:2302:24:17.655,01002:24:1728:512,102:24:17
177GLANER Łukasz 1025Okr 1 - M177M 2372021-07-03 11:37:2302:27:36.855,01002:27:3629:312,002:27:36
178GŁOWINSKI Cezary 975Euro StylOkr 1 - M178M 2382021-07-03 11:12:2602:31:43.305,01002:31:4330:202,002:31:43
179STAWICKI Tomasz 971Euro StylOkr 1 - M179M 2392021-07-03 11:12:2502:31:45.355,01002:31:4530:212,002:31:45
180PACEK Marcin 967Euro StylOkr 1 - M180M 2402021-07-03 11:12:2602:31:50.655,01002:31:5030:222,002:31:50
181KIJEWSKI Jacek 907Okr 1 - M181M 2412021-07-03 10:42:3502:43:49.805,01002:43:4932:451,802:43:49
Znaleziono 181 wynik(ów)