Organizator : OCR Events
Data : 2021-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 430
Wystartowało : 392
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 385
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
          
1ROPELA Radosław 956WOLF TEAMOkr 2 - M1M 52021-07-03 10:11:2501:28:52.5010,02000:40:518:536,800:44:26
2BĄK Kuba 1036Orzeł trąbki wielkieOkr 2 - M2M 62021-07-03 12:03:1001:36:49.2510,02000:42:009:406,200:48:24
3JAKIMSKI Mariusz 730Okr 2 - M3M 72021-07-03 09:30:3801:36:51.1510,02000:45:229:416,200:48:25
4SZTYLKA Karol 955Best BeastsOkr 2 - M4M 82021-07-03 10:01:2001:40:57.2010,02000:48:1610:055,900:50:28
5KULIŃSKI Aleksander 756Okr 2 - M5M 92021-07-03 09:42:5401:46:45.4510,02000:50:4310:405,600:53:22
6ZAWADZKI Piotr 800BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M6M 102021-07-03 10:01:2001:49:42.6010,02000:48:1410:585,500:54:51
7PAŁACHA Andrzej 899OCR Park TeamOkr 2 - M7M 112021-07-03 10:42:3401:58:42.7510,02000:47:1311:525,100:59:21
8SZYMAŃSKI Artur 898Calisthenics PłockOkr 2 - M8M 122021-07-03 10:42:3301:59:19.4510,02000:57:0111:555,000:59:39
9KOTŁOWSKI Marcin 693BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M9M 132021-07-03 09:11:5901:59:52.7010,02000:58:1111:595,000:59:56
10NOGAŃSKI Paweł 782POWER TRAININGOkr 2 - M10M 142021-07-03 09:52:1502:00:08.5010,02000:51:3612:005,001:00:04
11MAJCHRZAK Bartłomiej 735Vikings Run TeamOkr 2 - M11M 152021-07-03 09:30:4102:05:33.3510,02000:55:4012:334,801:02:46
12OŚCIK Krzysztof 736Vikings Run TeamOkr 2 - M12M 172021-07-03 09:30:4002:08:20.5010,02001:01:4612:504,701:04:10
13DURKA Michał 889Calisthenics PłockOkr 2 - M13M 182021-07-03 10:42:3402:09:24.9510,02000:57:3712:564,601:04:42
14MICHALIK Piotr 922OCR Park TeamOkr 2 - M14M 192021-07-03 10:51:0102:09:36.6510,02000:53:0312:574,601:04:48
15ŁUGOWSKI Maciej 890Crossfit Team SuszOkr 2 - M15M 202021-07-03 10:42:3502:14:35.6510,02000:57:1513:274,501:07:17
16GORNOWICZ Marcin 679Okr 2 - M16M 212021-07-03 09:11:5702:15:56.4510,02001:00:1713:354,401:07:58
17MALEŃCZYK Sylwester 908Okr 2 - M17M 222021-07-03 10:42:3702:17:09.3010,02000:55:2913:424,401:08:34
18LANNOY Igor 732Okr 2 - M18M 232021-07-03 09:30:4102:17:48.4510,02001:03:2713:464,401:08:54
19BANACH Mateusz 707Okr 2 - M19M 242021-07-03 09:20:5602:18:49.1010,02000:58:0013:524,301:09:24
20MEGGER Piotr 738Okr 2 - M20M 252021-07-03 09:30:4002:20:11.3010,02001:01:1314:014,301:10:05
21KULCZAK Paweł 985Okr 2 - M21M 262021-07-03 11:22:5802:21:29.6010,02001:09:5914:084,201:10:44
22RYNKOWSKI Marcin 688Crossfit Team SuszOkr 2 - M22M 272021-07-03 09:11:5902:21:49.8010,02001:04:5014:104,201:10:54
23TOMCZAK Artur 703Dirty SparrowsOkr 2 - M23M 282021-07-03 09:20:5702:25:58.9510,02001:07:0314:354,101:12:59
24WINKLER Mateusz 737Vikings Run TeamOkr 2 - M24M 292021-07-03 09:30:4002:30:15.9010,02001:03:5915:014,001:15:07
25MIKULEWICZ Przemysław 981MOVE.Okr 2 - M25M 302021-07-03 10:42:3802:40:34.5510,02000:35:3116:033,701:20:17
26JAWORSKI Kamil 817Okr 2 - M26M 312021-07-03 09:28:5202:42:58.4510,02001:03:3816:173,701:21:29
27OWCZARZAK Krzysztof 675Okr 2 - M27M 342021-07-03 09:11:5902:48:15.1510,02001:06:4016:493,601:24:07
28DOMZAŁA Paweł 757BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M28M 352021-07-03 09:42:0802:58:46.5010,02001:21:0217:523,401:29:23
29WIECZOREK Dariusz 925Okr 2 - M29M 362021-07-03 10:51:0203:13:16.6010,02001:06:1919:193,101:36:38
Niesklasyfikowani
DNCPAŁACHA Mikołaj 900OCR Park TeamOkr 2 - M2021-07-03 10:42:3401:44:55.3510,000:005,700:52:27
Znaleziono 30 wynik(ów)