Organizator : | GOKSiT Polańczyk |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | Polańczyk |
Dystans : | 23 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 193 |
Wystartowało : | 139 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 138 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | 16km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANDREARCZYK Patryk | 2 | GDYNIA | M-30 | 01:48:14 | ||
2 | ANTOSZ Bogdan | 3 | SIENIAWA | SIENIAWA | M-50 | 01:37:36 | |
3 | BANASIEWICZ Witold | 6 | SANOK BIEGA | ZAHUTYŃ | M-40 | 01:56:57 | |
4 | BANASIK Krzysztof | 7 | KAŃCZUCKA GRUPA BIEGOWA | PRUCHNIK | M-40 | 01:25:54 | |
5 | BERNAŚ Dariusz | 12 | BSCZADY | WETLINA | M-30 | 02:03:18 | |
6 | BERNAT Tomasz | 13 | USTJANOWA GÓRNA | M-40 | 01:34:53 | ||
7 | BIELÓWKA Roman | 14 | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIE | BUDY ŁAŃCUCKIE | M-60+ | 01:49:10 | |
8 | BILIŃSKI Tomasz | 15 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | M-40 | 01:54:31 | |
9 | BOCEK Sławomir | 17 | Dzikie Świnki | BOGUCHWAŁA | M-40 | 02:03:04 | |
10 | BOGDAN Jarosław | 18 | ZOFIÓWKA | M-40 | 02:17:08 | ||
11 | BRZEZICKI Maciej | 20 | TREC TEAM | GDYNIA | M-40 | 01:55:24 | |
12 | BURY Maro | 21 | MTB CZUDEC | BABICA | M-40 | 01:23:57 | |
13 | CEBERAK Bartek | 23 | BIAŁOBRZEGI | M-30 | 01:09:57 | ||
14 | CISEK Andrzej | 28 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | KIELANÓWKA | M-40 | 01:21:34 | |
15 | CZAJKA Tomasz | 30 | DZIKIE MORSY KARŁOWICE | KURZNIE | M-40 | 01:46:07 | |
16 | DELEŻUCH Wojciech | 34 | POZIOMKI | NIEMCE | M-40 | 01:37:52 | |
17 | FIL Hubert | 37 | JAROSŁAWSKI BIEGACZ | MUNINA | M-16 | 02:25:28 | |
18 | FOLTA Jan | 40 | Dzikie Świnki | ZARSZYN | M-60+ | 02:25:47 | |
19 | GAJEK Grzegorz | 44 | AKM PROMILEK | CZÓŁNA | M-40 | 01:46:29 | |
20 | GAWORECKI Tomasz | 45 | SANOK BIEGA | NIEBIESZCZANY | M-40 | 01:44:50 | |
21 | GOGACZ Sebastian | 46 | UKS TRÓJKA PUŁAWY | PUŁAWY | M-40 | 01:45:42 | |
22 | GRUSZCZYŃSKI Romuald | 48 | KRESOWIANIE | NAROL | M-30 | 01:36:05 | |
23 | GUT Jacek | 49 | BLACK JACK TEAM | HUCISKO | M-30 | 01:18:12 | |
24 | GWOZDA Grzegorz | 50 | KRESOWIANIE | SABAUDIA | M-40 | 01:56:20 | |
25 | HOŁUB Wacław | 54 | JAROSŁAWSKI BIEGACZ | JAROSŁAW | M-50 | 01:45:29 | |
26 | HYDZIK Łukasz | 56 | KOZACKI TEAM HŁOMCZA | KOSTAROWCE | M-40 | 02:01:10 | |
27 | JACHIMOWSKI Jarosław | 57 | SANOK BIEGA | SANOK | M-30 | 01:28:33 | |
28 | JAKUBIK Marcin | 58 | MKS HALICZ | USTRZYKI DOLNE | M-30 | 01:18:13 | |
29 | JANAS Marcin | 59 | ODRZYKOŃ | M-40 | 01:22:58 | ||
30 | JARACZ Marcin | 60 | KROSNO | M-40 | 01:53:55 | ||
31 | JARZYNKA Krzysztof | 61 | K2 | LUBLIN | M-50 | 01:52:25 | |
32 | JASTRZĄB Piotr | 62 | DEKAN LESKO | LESKO | M-50 | 01:36:47 | |
33 | KACZMARSKI Grzegorz | 65 | KACZMARSKI TEAM / K&O TEAM | RZESZÓW | M-30 | 01:27:56 | |
34 | KACZMARSKI Artur | 66 | KACZMARSKI TEAM | LESKO | M-40 | 02:04:58 | |
35 | KIELAR Daniel | 68 | KRESOWIANIE | CIESZANÓW | M-40 | 01:45:29 | |
36 | KIPER Maciej | 69 | JAROSŁAWSKI BIEGACZ | JAROSŁAW | M-40 | 01:15:34 | |
37 | KISIELEWICZ Marcin | 70 | ATHLETIC ZRĘCIN | KROSNO | M-30 | 02:04:26 | |
38 | KLATKA Kamil | 71 | ATHLETIC ZRĘCIN | KROSNO | M-30 | 01:45:46 | |
39 | KŁÓSEK Paweł | 72 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | M-40 | 01:50:14 | |
40 | KOT Łukasz | 76 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M-40 | 01:27:49 | |
41 | KOZŁOWSKI Sylwester | 80 | KOZACKI TEAM HŁOMCZA | SANOK | M-30 | 01:55:28 | |
42 | KRAKOWIAN Marek | 81 | JEST LEPIEJ RUN TEAM | CZĘSTOCHOWA | M-30 | 01:45:34 | |
43 | KUBICKI Łukasz | 82 | IWONICZ ZDRÓJ | M-30 | 01:52:13 | ||
44 | KURZYDŁO Michał | 84 | WAR TEAM | WARA | M-16 | 01:33:56 | |
45 | LEŚ Michał | 85 | SANOK BIEGA | SANOK | M-30 | 01:36:26 | |
46 | LEWCZUK Norbert | 86 | BIEGACZE POMAGACZE/EDYTA LEWANDOWSKA TEAM | ŁOSICE | M-30 | 02:04:34 | |
47 | ŁAKOMY Tomasz | 89 | KRESOWIANIE | OLESZYCE | M-30 | 01:27:34 | |
48 | MACHOWSKI Krzysztof | 92 | RZESZÓW | M-40 | 01:45:07 | ||
49 | MACIEJKO Rafał | 93 | KRESOWIANIE | DACHNÓW | M-40 | 01:35:30 | |
50 | MATERNA Roman | 101 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M-50 | 01:49:57 | |
51 | MITURA Wojtek | 107 | POZIOMKI | PARCZEW | M-40 | 01:58:41 | |
52 | MOGILANY Łukasz | 108 | OLSZANICA | M-30 | 02:14:03 | ||
53 | NAMIOTA Marek | 111 | DĘBICA | M-60+ | 02:25:13 | ||
54 | NAUKA Wiesław | 113 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | M-50 | 02:17:39 | |
55 | NAZIEMKOWSKI Bogusław | 114 | MORAWSKO | M-40 | 02:18:12 | ||
56 | NIEDZIELSKI Dariusz | 115 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | M-40 | 01:23:01 | |
57 | NYLEC Tomek | 117 | Dzikie Świnki | CHOTOWA | M-16 | 01:53:14 | |
58 | OCHYRA Krzysztof | 119 | LESKO | M-50 | 01:59:22 | ||
59 | OGŁUSZKA Michał | 121 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M-30 | 01:27:30 | |
60 | OŻÓG Jacek | 129 | KIELANÓWKA | M-40 | 02:09:59 | ||
61 | PASEK Janusz | 130 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | M-50 | 02:09:51 | |
62 | PASTERZ Piotr | 131 | RZESZÓW | M-30 | 01:35:02 | ||
63 | PEŁDIAK Mateusz | 132 | Dzikie Świnki | KROSNO | M-30 | 01:29:30 | |
64 | PIETRASIEWICZ Maciej | 133 | KRESOWIANIE | DACHNÓW | M-30 | 01:30:20 | |
65 | POLAŃSKI Robert | 135 | NOĆNE WOŁKI | STRZYŻÓW | M-40 | 02:18:17 | |
66 | POŹNIAK Grzegorz | 136 | KUPNO | M-40 | 01:54:31 | ||
67 | RACHWALSKI Tomasz | 138 | BŁĘKITNI ŻEGLCE | ŻEGLCE | M-50 | 01:33:56 | |
68 | ROMAN Krzysztof | 143 | KOZACKI TEAM HŁOMCZA | HŁOMCZA | M-30 | 01:39:02 | |
69 | ROŚĆ Dawid | 144 | RZESZOW | M-40 | 02:10:02 | ||
70 | RÓG Piotr | 146 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M-40 | 01:25:16 | |
71 | RYBA Piotr | 147 | Dzikie Świnki | DĘBICA | M-40 | 01:40:51 | |
72 | RYCAK Andrzej | 148 | NJNSABAUDY | TOMASZÓW LUBELSKI | M-50 | 01:36:59 | |
73 | SERAFIN Jacek | 150 | KGB KORCZYNA | RZESZÓW | M-50 | 02:11:47 | |
74 | SIEDLACZEK Zbigniew | 151 | LUBLIN | M-60+ | 02:16:08 | ||
75 | SIEŃKO Łukasz | 152 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | M-30 | 01:47:41 | |
76 | SMAGACZ Henryk | 153 | DĘBICKIE GEPARDY | STARA JASTRZĄBKA | M-60+ | 02:04:25 | |
77 | SOCHA Krzysztof | 154 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | MALAWA | M-30 | 01:39:01 | |
78 | SOJA Tomek | 155 | Dzikie Świnki | MIELEC | M-50 | 02:32:59 | |
79 | STADNYK Janusz | 156 | KOZACKI TEAM HŁOMCZA | HŁ♦OMCZA | M-16 | 01:37:57 | |
80 | SZMIST Jarosław | 159 | KB ATHLETIC ZRECIN | SWIERZOWA POLSKA | M-40 | 01:22:58 | |
81 | ŚCIUBA Tomasz | 163 | MILANÓW | M-40 | 01:37:09 | ||
82 | ŚNIEŻEK Piotr | 166 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | M-50 | 01:45:25 | |
83 | TELEGA Robert | 169 | BLOK_B | PRZEMYŚL | M-50 | 01:48:29 | |
84 | TRZONEK Andrzej | 170 | JGBS | JAROSŁAW | M-50 | 01:55:20 | |
85 | WAGNER Tomasz | 171 | KRESOWIANIE | BEŁŻEC | M-30 | 01:55:09 | |
86 | WEREMKO Grzegorz | 172 | MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY | PUŁAWY | M-40 | 01:25:16 | |
87 | WIERZBICKI Janusz | 176 | SIENIAWA | SIENIAWA | M-30 | 01:18:35 | |
88 | WILKOS Mateusz | 177 | NIEMCE TEAM | NIEMCE | M-30 | 01:15:34 | |
89 | WÓJCICKI Damian | 180 | AKM PROMILEK | LUBLIN | M-30 | 02:08:52 | |
90 | WYSKIEL Maciej | 182 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | M-40 | 01:59:05 | |
91 | ZATOR Janusz | 184 | DĘBICKIE GEPARDY | MOKRE | M-50 | 01:36:59 | |
92 | RECZKOWSKI Andrzej | 190 | ATHLETIC ZRĘCIN | M-60+ | 01:59:07 | ||
93 | ŻAK Paweł | 187 | KLUB BIEGACZA DYDMIA | KRZEMIENNA | M-16 | 01:34:30 | |
94 | KOBYLARZ Piotr | 73 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | M-30 | 01:43:27 | |
95 | ORŁOWSKI Wojciech | 126 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | STALOWA WOLA | M-50 | 02:46:26 | |
96 | DRĄG Piotr | 35 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | KRZAKI | M-30 | 03:02:42 | |
97 | TARKOWSKI Dawid | 168 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | M-30 | 03:00:10 | |
98 | OCHYRA Konrad | 90 | SOLINA TEAM | LESKO | M-30 | 03:15:23 | |
99 | BŁUDOW Walery | 16 | PARCZEW | M-60+ | 02:57:41 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||
MAJCHROWICZ Andrzej | 96 | KROŚCIENKO WYŻNE | M-50 | 02:40:17 DNF | |||
WÓJCIK Bolesław | 195 | ZAGÓRZ | M-60+ | 03:16:41 DNF |
Znaleziono 101 wynik(ów)