Organizator : | IST Software Sp. z o.o., B4SPORT, BIEGIGORSKIE.PL |
Data : | 2020-11-19 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 440 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 23 |
Wystartowało : | 20 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 20 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Ukończyli wyzwanie | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja miast | K - JUNIOR | M - JUNIOR | K - SENIOR 1 | M - SENIOR 1 | K - SENIOR 2 | M - SENIOR 2 | K - MASTERS | M - MASTERS | K - WETERAN 1 | M - WETERAN 1 | K - WETERAN 2 | M - WETERAN 2
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15 | Dzień 16 | Dzień 17 | Dzień 18 | Dzień 19 | Dzień 20 | Dzień 21 | Dzień 22 | Dzień 23 | Dzień 24 | Dzień 25 | Dzień 26 | Dzień 27 | Dzień 28 | Dzień 29 | Dzień 30
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Dni rywaliazacji | Czas netto | Czas brutto | Dyst. km | Okr. | Różn. | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KLUKACZ Tomasz | 13 | SIEDLCE | M - MASTERS | 2 | M 5 | 22 | 06:36:57 | 152:48:49 | 362,4 | 440000 | 0,000 | 1:05 | 54.8 (100%) | ||
2 | LIPIEC Ula | 5 | ŻYRARDÓW | K - MASTERS | 1 | K 4 | 9 | 02:43:13 | 122:40:38 | 203,1 | 203130 | -159,279 | 0:48 | 74.7 (136.3%) | ||
3 | BAZYLEWICZ Wojciech | 10 | WOŁÓW | M - SENIOR 1 | 1 | M 6 | 25 | 02:17:25 | 144:44:09 | 181,4 | 440000 | -181,029 | 0:45 | 79.2 (144.5%) | ||
4 | NOWAK Agata | 15 | KOSZYCE | K - SENIOR 2 | 2 | K 2 | 29 | 00:40:19 | 144:45:58 | 147,0 | 440000 | -215,447 | 0:16 | 218.7 (399.1%) | ||
5 | NAUKA Sebastian | 16 | ŚCINAWA | M - SENIOR 2 | 2 | M 9 | 30 | 02:47:39 | 146:25:00 | 129,5 | 129545 | -232,864 | 1:17 | 46.4 (84.7%) | ||
6 | WALCZAK Włodzimierz | 23 | LKK LESZNO | LESZNO | M - WETERAN 2 | 2 | M 3 | 15 | 03:29:53 | 101:02:01 | 124,9 | 440000 | -237,466 | 1:40 | 35.7 (65.1%) | |
Poniżej dystansu minimalnego: 110,0 km | ||||||||||||||||
7 | CHAŁUBIŃSKI Wojciech | 18 | SZCZECIN | M - MASTERS | 3 | M 7 | 30 | 00:38:21 | 133:48:59 | 83,0 | 440000 | -279,414 | 0:27 | 129.8 (236.9%) | ||
8 | BAJOR Damian | 14 | PRZYSUSKA GRUPA ROWEROWA | GIELNIÓW | M - SENIOR 1 | 2 | M 10 | 30 | 01:28:24 | 145:33:02 | 77,9 | 128030 | -284,491 | 1:08 | 52.9 (96.5%) | |
9 | GÓRSKA Katarzyna | 8 | GDAŃSK | K - SENIOR 1 | 1 | K 3 | 30 | 02:01:22 | 48:44:03 | 55,9 | 440000 | -306,539 | 2:10 | 27.6 (50.4%) | ||
10 | WIŚNIEWSKI Roman | 9 | BENEQ TEAM | SREBRNA | M - WETERAN 2 | 3 | M 4 | 20 | 02:55:44 | 02:55:44 | 43,2 | 440000 | -319,226 | 4:04 | 14.7 (26.8%) | |
11 | ADAMCZYK Natalia | 11 | RUDA ŚLĄSKA | K - SENIOR 1 | 2 | K 5 | 30 | 01:53:13 | 26:35:36 | 37,1 | 124508 | -325,298 | 3:03 | 19.7 (35.9%) | ||
12 | KACZMAREK Michał | 1 | MDK BOGUCICE ZAWODZIE | BĘDZIN | M - SENIOR 2 | 1 | M 8 | 30 | 02:03:12 | 02:03:12 | 30,1 | 161973 | -332,342 | 4:05 | 14.6 (26.6%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
DNC | STRZEŻYSZ Anna | 3 | SIEDLCE | K - SENIOR 2 | 17 | 06:01:38 | 06:01:38 | 75,1 | 75100 | -287,309 | 4:48 | 12.5 (22.8%) | ||||
DNC | MURAWSKI Przemysław | 4 | WARSZAWA | M - WETERAN 1 | 30 | 00:40:26 | 141:23:24 | 57,1 | 89029 | -305,266 | 0:42 | 84.8 (154.7%) | ||||
DNC | SZTELIGA Alicja | 2 | KRAKÓW | K - WETERAN 1 | 30 | 00:45:19 | 49:18:00 | 23,1 | 23120 | -339,289 | 1:57 | 30.6 (55.8%) | ||||
DNC | CHUDZIK Paweł | 12 | WARSZAWA | M - SENIOR 2 | 30 | 02:00:24 | 02:00:24 | 9,5 | 9451 | -352,958 | 12:44 | 4.7 (8.6%) | ||||
DNC | KUŁACZKOWSKI Konrad | 6 | STALOWA WOLA | M - SENIOR 2 | 30 | 00:32:29 | 00:32:29 | 5,0 | 5004 | -357,405 | 6:29 | 9.2 (16.8%) |
Znaleziono 17 wynik(ów)