BOJKO TRAIL 12 KM – HYRNIAK
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 12 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 56
Wystartowało : 48
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 48
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBystre
6km
   
1STODOLNY Krzysztof WORYTYWeteran Mężczyzn00:00:00
2ZATORSKA Izabela 7ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWROCANKAWeteran Kobiet00:00:0200:32:40
3PIOTROWSKA Magdalena 19Klub Biegacza Jura SzczytnoSWIĘTAJNOSenior Kobiet00:00:0200:39:27
4ŻELAZNY Agnieszka 1046GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEWeteran Kobiet00:00:0300:36:40
5REPELEWICZ Natalia 15NOWY SĄCZSenior Kobiet00:00:0300:40:14
6MALEC Łukasz 1NIEDZICA TEAMNIEDZICAMaster Mężczyzn00:00:0400:27:18
7ŚLEPIAK Adam 1039STAJNIA BALONANOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:0400:31:12
8TOMASZEWSKI Janusz 20CZARNA GÓRNAWeteran Mężczyzn00:00:0400:35:32
9ŚLIWIŃSKI Maciej 1040GDAŃSKSenior Mężczyzn00:00:0400:37:21
10RZEMIŃSKA Kinga 1031STRÓŻESenior Kobiet00:00:0400:37:18
11KOCHANIAK Kasia 1015SOWLANYMaster Kobiet00:00:0400:57:30
12PŁESZKA Marek 1029OTRYT LUTOWISKALUTOWISKAMaster Mężczyzn00:00:0500:32:23
13KAPRAL Adam 1012DWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKWeteran Mężczyzn00:00:0500:34:35
14KAPRAL Mateusz 1013DWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKSenior Mężczyzn00:00:0500:34:38
15DUDEK Arkadiusz 1007HUMNISKAWeteran Mężczyzn00:00:0500:41:19
16BIK Andrzej 27ZABRZEWeteran Mężczyzn00:00:0500:34:45
17KOSZ Monika 1019PAWŁÓWSenior Kobiet00:00:0600:33:53
18KRAWIEC Alan 1020PRZEWORSKSenior Mężczyzn00:00:0600:35:47
19WESOŁOWSKI Robert 8FUNDACJA NA RATUNEKDĘBLINMaster Mężczyzn00:00:0600:38:43
20BALAWEJDER Anna 1001KROSNOMaster Kobiet00:00:0600:40:49
21ROSTEK Andrzej 1030MARKIWeteran Mężczyzn00:00:0600:40:17
22SOCHAJ-GREGORCZYK Alicja 1034KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0600:43:27
23JANECZKO Piotr 1010DWERNIKMaster Mężczyzn00:00:0600:34:41
24CHLEWICKA Magdalena 22Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAMaster Kobiet00:00:0600:55:23
25BOJKO Krzysztof 1002LIPIEMaster Mężczyzn00:00:0700:33:56
26TALAROWSKA Agnieszka 1041KRASNYSTAWMaster Kobiet00:00:0700:43:38
27WIERCIŃSKA Aleksandra 1045WARSZAWASenior Kobiet00:00:0700:43:53
28PLIŻGA Justyna 1028BYDLAKITOMASZÓW LUBELSKIMaster Kobiet00:00:0700:44:46
29PLIŻGA Sebastian 1027BYDLAKITOMASZÓW LUBELSKISenior Mężczyzn00:00:0700:44:42
30CIELEPA Krzysztof 1003MOTOR_LBNLUBLINMaster Mężczyzn00:00:0701:01:44
31KOREWO Marcin 1017WKURW_TEAMGORZÓWMaster Mężczyzn00:00:0800:34:29
32WIELGOSZ Maria 10446X6 TEAMLUBLINSenior Kobiet00:00:0800:35:19
33STECIUK Dawid 1035CZARNA GÓRNASenior Mężczyzn00:00:0800:35:33
34STECIUK Robert 1036CZARNA GÓRNASenior Mężczyzn00:00:0800:35:37
35ONYSZKO Aneta 1025USTRZYKI DOLNESenior Kobiet00:00:0800:55:09
36DĘBNIAK Natalia 1006WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0800:58:07
37GĄBKA Jadwiga 1008USTRZYKI DOLNESenior Kobiet00:00:0801:01:55
38LUBACZEWSKI Krzysztof 25OSP CzarnaCZARNA GÓRNASenior Mężczyzn00:00:0900:31:31
39MATUŁA Przemysław 1022UMCS BIEGALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0900:35:22
40GARGAS Jerzy 36Weteran Mężczyzn00:00:0900:38:30
41KACZMARSKI Konrad 1011SOSNOWIECMaster Mężczyzn00:00:0900:36:16
42TOMKIEWICZ Bożena 1042CZARNA TEAMCZARNA GÓRNAMaster Kobiet00:00:0900:52:21
43TOMKIEWICZ Aleksandra 1043CZARNA TEAMCZARNA GÓRNASenior Kobiet00:00:0900:52:16
44DAWIDEK Agnieszka 1005MARKIMaster Kobiet00:00:1000:51:57
44DAWIDEK Tomasz 1004MARKIMaster Mężczyzn00:00:1000:51:52
46SKRUTEK Jan 1033SEKCJA SPORTÓW GÓRSKICH BIESZCZADZKA GRUPA GOPRDinozaur Mężczyzn00:00:1100:55:40
47PIOTROWSKA-ŚWICA Katarzyna 1026WARSZAWAMaster Kobiet00:00:1200:39:59
48NOSALSKA Aleksandra 1024BIBICESenior Kobiet00:00:1200:41:21
Znaleziono 48 wynik(ów)