Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-07-03 |
Miejsce : | Czarna Górna |
Dystans : | 12 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 56 |
Wystartowało : | 48 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 48 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur (Diament) Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Bystre 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STODOLNY Krzysztof | WORYTY | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | ||||
2 | ZATORSKA Izabela | 7 | ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM | WROCANKA | Weteran Kobiet | 00:00:02 | 00:32:40 | |
3 | PIOTROWSKA Magdalena | 19 | Klub Biegacza Jura Szczytno | SWIĘTAJNO | Senior Kobiet | 00:00:02 | 00:39:27 | |
4 | ŻELAZNY Agnieszka | 1046 | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | GORLICE | Weteran Kobiet | 00:00:03 | 00:36:40 | |
5 | REPELEWICZ Natalia | 15 | NOWY SĄCZ | Senior Kobiet | 00:00:03 | 00:40:14 | ||
6 | MALEC Łukasz | 1 | NIEDZICA TEAM | NIEDZICA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:27:18 | |
7 | ŚLEPIAK Adam | 1039 | STAJNIA BALONA | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 00:31:12 | |
8 | TOMASZEWSKI Janusz | 20 | CZARNA GÓRNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 00:35:32 | ||
9 | ŚLIWIŃSKI Maciej | 1040 | GDAŃSK | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 00:37:21 | ||
10 | RZEMIŃSKA Kinga | 1031 | STRÓŻE | Senior Kobiet | 00:00:04 | 00:37:18 | ||
11 | KOCHANIAK Kasia | 1015 | SOWLANY | Master Kobiet | 00:00:04 | 00:57:30 | ||
12 | PŁESZKA Marek | 1029 | OTRYT LUTOWISKA | LUTOWISKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 00:32:23 | |
13 | KAPRAL Adam | 1012 | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | DWERNIK | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 00:34:35 | |
14 | KAPRAL Mateusz | 1013 | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | DWERNIK | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 00:34:38 | |
15 | DUDEK Arkadiusz | 1007 | HUMNISKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 00:41:19 | ||
16 | BIK Andrzej | 27 | ZABRZE | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 00:34:45 | ||
17 | KOSZ Monika | 1019 | PAWŁÓW | Senior Kobiet | 00:00:06 | 00:33:53 | ||
18 | KRAWIEC Alan | 1020 | PRZEWORSK | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 00:35:47 | ||
19 | WESOŁOWSKI Robert | 8 | FUNDACJA NA RATUNEK | DĘBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 00:38:43 | |
20 | BALAWEJDER Anna | 1001 | KROSNO | Master Kobiet | 00:00:06 | 00:40:49 | ||
21 | ROSTEK Andrzej | 1030 | MARKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 00:40:17 | ||
22 | SOCHAJ-GREGORCZYK Alicja | 1034 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:06 | 00:43:27 | ||
23 | JANECZKO Piotr | 1010 | DWERNIK | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 00:34:41 | ||
24 | CHLEWICKA Magdalena | 22 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | Master Kobiet | 00:00:06 | 00:55:23 | |
25 | BOJKO Krzysztof | 1002 | LIPIE | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 00:33:56 | ||
26 | TALAROWSKA Agnieszka | 1041 | KRASNYSTAW | Master Kobiet | 00:00:07 | 00:43:38 | ||
27 | WIERCIŃSKA Aleksandra | 1045 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:07 | 00:43:53 | ||
28 | PLIŻGA Justyna | 1028 | BYDLAKI | TOMASZÓW LUBELSKI | Master Kobiet | 00:00:07 | 00:44:46 | |
29 | PLIŻGA Sebastian | 1027 | BYDLAKI | TOMASZÓW LUBELSKI | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 00:44:42 | |
30 | CIELEPA Krzysztof | 1003 | MOTOR_LBN | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:01:44 | |
31 | KOREWO Marcin | 1017 | WKURW_TEAM | GORZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 00:34:29 | |
32 | WIELGOSZ Maria | 1044 | 6X6 TEAM | LUBLIN | Senior Kobiet | 00:00:08 | 00:35:19 | |
33 | STECIUK Dawid | 1035 | CZARNA GÓRNA | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 00:35:33 | ||
34 | STECIUK Robert | 1036 | CZARNA GÓRNA | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 00:35:37 | ||
35 | ONYSZKO Aneta | 1025 | USTRZYKI DOLNE | Senior Kobiet | 00:00:08 | 00:55:09 | ||
36 | DĘBNIAK Natalia | 1006 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:08 | 00:58:07 | ||
37 | GĄBKA Jadwiga | 1008 | USTRZYKI DOLNE | Senior Kobiet | 00:00:08 | 01:01:55 | ||
38 | LUBACZEWSKI Krzysztof | 25 | OSP Czarna | CZARNA GÓRNA | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 00:31:31 | |
39 | MATUŁA Przemysław | 1022 | UMCS BIEGA | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 00:35:22 | |
40 | GARGAS Jerzy | 36 | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 00:38:30 | |||
41 | KACZMARSKI Konrad | 1011 | SOSNOWIEC | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 00:36:16 | ||
42 | TOMKIEWICZ Bożena | 1042 | CZARNA TEAM | CZARNA GÓRNA | Master Kobiet | 00:00:09 | 00:52:21 | |
43 | TOMKIEWICZ Aleksandra | 1043 | CZARNA TEAM | CZARNA GÓRNA | Senior Kobiet | 00:00:09 | 00:52:16 | |
44 | DAWIDEK Agnieszka | 1005 | MARKI | Master Kobiet | 00:00:10 | 00:51:57 | ||
44 | DAWIDEK Tomasz | 1004 | MARKI | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 00:51:52 | ||
46 | SKRUTEK Jan | 1033 | SEKCJA SPORTÓW GÓRSKICH BIESZCZADZKA GRUPA GOPR | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:11 | 00:55:40 | ||
47 | PIOTROWSKA-ŚWICA Katarzyna | 1026 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:12 | 00:39:59 | ||
48 | NOSALSKA Aleksandra | 1024 | BIBICE | Senior Kobiet | 00:00:12 | 00:41:21 |
Znaleziono 48 wynik(ów)