BOJKO TRAIL 12 KM – HYRNIAK
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 12 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 56
Wystartowało : 48
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 48
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 6km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBystre
6km
   
1MALEC Łukasz 1NIEDZICA TEAMNIEDZICAMaster Mężczyzn00:00:0400:27:18
2ŚLEPIAK Adam 1039STAJNIA BALONANOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:0400:31:12
3LUBACZEWSKI Krzysztof 25OSP CzarnaCZARNA GÓRNASenior Mężczyzn00:00:0900:31:31
4PŁESZKA Marek 1029OTRYT LUTOWISKALUTOWISKAMaster Mężczyzn00:00:0500:32:23
5ZATORSKA Izabela 7ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWROCANKAWeteran Kobiet00:00:0200:32:40
6KOSZ Monika 1019PAWŁÓWSenior Kobiet00:00:0600:33:53
7BOJKO Krzysztof 1002LIPIEMaster Mężczyzn00:00:0700:33:56
8KOREWO Marcin 1017WKURW_TEAMGORZÓWMaster Mężczyzn00:00:0800:34:29
9KAPRAL Adam 1012DWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKWeteran Mężczyzn00:00:0500:34:35
10KAPRAL Mateusz 1013DWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKSenior Mężczyzn00:00:0500:34:38
11JANECZKO Piotr 1010DWERNIKMaster Mężczyzn00:00:0600:34:41
12BIK Andrzej 27ZABRZEWeteran Mężczyzn00:00:0500:34:45
13WIELGOSZ Maria 10446X6 TEAMLUBLINSenior Kobiet00:00:0800:35:19
14MATUŁA Przemysław 1022UMCS BIEGALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0900:35:22
15TOMASZEWSKI Janusz 20CZARNA GÓRNAWeteran Mężczyzn00:00:0400:35:32
16STECIUK Dawid 1035CZARNA GÓRNASenior Mężczyzn00:00:0800:35:33
17STECIUK Robert 1036CZARNA GÓRNASenior Mężczyzn00:00:0800:35:37
18KRAWIEC Alan 1020PRZEWORSKSenior Mężczyzn00:00:0600:35:47
19KACZMARSKI Konrad 1011SOSNOWIECMaster Mężczyzn00:00:0900:36:16
20ŻELAZNY Agnieszka 1046GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEWeteran Kobiet00:00:0300:36:40
21RZEMIŃSKA Kinga 1031STRÓŻESenior Kobiet00:00:0400:37:18
22ŚLIWIŃSKI Maciej 1040GDAŃSKSenior Mężczyzn00:00:0400:37:21
23GARGAS Jerzy 36Weteran Mężczyzn00:00:0900:38:30
24WESOŁOWSKI Robert 8FUNDACJA NA RATUNEKDĘBLINMaster Mężczyzn00:00:0600:38:43
25PIOTROWSKA Magdalena 19Klub Biegacza Jura SzczytnoSWIĘTAJNOSenior Kobiet00:00:0200:39:27
26PIOTROWSKA-ŚWICA Katarzyna 1026WARSZAWAMaster Kobiet00:00:1200:39:59
27REPELEWICZ Natalia 15NOWY SĄCZSenior Kobiet00:00:0300:40:14
28ROSTEK Andrzej 1030MARKIWeteran Mężczyzn00:00:0600:40:17
29BALAWEJDER Anna 1001KROSNOMaster Kobiet00:00:0600:40:49
30DUDEK Arkadiusz 1007HUMNISKAWeteran Mężczyzn00:00:0500:41:19
31NOSALSKA Aleksandra 1024BIBICESenior Kobiet00:00:1200:41:21
32SOCHAJ-GREGORCZYK Alicja 1034KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0600:43:27
33TALAROWSKA Agnieszka 1041KRASNYSTAWMaster Kobiet00:00:0700:43:38
34WIERCIŃSKA Aleksandra 1045WARSZAWASenior Kobiet00:00:0700:43:53
35PLIŻGA Sebastian 1027BYDLAKITOMASZÓW LUBELSKISenior Mężczyzn00:00:0700:44:42
36PLIŻGA Justyna 1028BYDLAKITOMASZÓW LUBELSKIMaster Kobiet00:00:0700:44:46
37DAWIDEK Tomasz 1004MARKIMaster Mężczyzn00:00:1000:51:52
37DAWIDEK Agnieszka 1005MARKIMaster Kobiet00:00:1000:51:57
39TOMKIEWICZ Aleksandra 1043CZARNA TEAMCZARNA GÓRNASenior Kobiet00:00:0900:52:16
40TOMKIEWICZ Bożena 1042CZARNA TEAMCZARNA GÓRNAMaster Kobiet00:00:0900:52:21
41ONYSZKO Aneta 1025USTRZYKI DOLNESenior Kobiet00:00:0800:55:09
42CHLEWICKA Magdalena 22Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAMaster Kobiet00:00:0600:55:23
43SKRUTEK Jan 1033SEKCJA SPORTÓW GÓRSKICH BIESZCZADZKA GRUPA GOPRDinozaur Mężczyzn00:00:1100:55:40
44KOCHANIAK Kasia 1015SOWLANYMaster Kobiet00:00:0400:57:30
45DĘBNIAK Natalia 1006WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0800:58:07
46CIELEPA Krzysztof 1003MOTOR_LBNLUBLINMaster Mężczyzn00:00:0701:01:44
47GĄBKA Jadwiga 1008USTRZYKI DOLNESenior Kobiet00:00:0801:01:55
48STODOLNY Krzysztof WORYTYWeteran Mężczyzn00:00:00
Znaleziono 48 wynik(ów)