Organiser : | Fundacja Na Ratunek |
Date : | 2022-07-09 |
Place : | Czarna Górna |
Distance : | 12 km |
Map : | Show |
Registered : | 54 |
Started : | 48 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 48 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | OPEN Kobiet | OPEN Mężczyzn | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur (Diament) Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Start time | Cerkiew Bystre 6km | Net time 12km | Clock time 12km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MALEC Łukasz | 114 | NIEDZICA TEAM | NIEDZICA | Master Mężczyzn | 1 | M 2 | 00:00:02 | 00:57:30.20 | 00:57:32.90 | 4:47 | 12.5 (100%) | |||
2 | JAKUBIK Marcin | 136 | MKS HALICZ PSG KROŚCIENKO | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 2 | M 3 | 00:00:03 | 00:57:47.80 | 00:57:50.80 | +00:00:17 (0.5%) | 4:48 | 12.5 (100%) | ||
3 | PODOLAK Paweł | 143 | KAMIEŃ DWERNIK | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 3 | M 4 | 00:00:03 | 01:03:02.85 | 01:03:06.80 | +00:05:33 (8.8%) | 5:15 | 11.4 (91.2%) | ||
4 | KAWIAK Marek | 109 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 4 | M 6 | 00:00:04 | 01:06:11.50 | 01:06:16.25 | +00:08:43 (13.2%) | 5:30 | 10.9 (87.2%) | |||
5 | GRASELA Ernest | 146 | JASŁO | Master Mężczyzn | 5 | M 8 | 00:00:04 | 01:10:46.80 | 01:10:51.55 | +00:13:18 (18.8%) | 5:53 | 10.2 (81.6%) | |||
6 | DYDA Krzysztof | 127 | KACWIN | Master Mężczyzn | 6 | M 11 | 00:00:04 | 01:14:54.15 | 01:14:58.70 | +00:17:25 (23.2%) | 6:14 | 9.6 (76.8%) | |||
7 | SZCZEKALA Łukasz | 328 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 7 | M 12 | 00:00:04 | 01:16:52.90 | 01:16:57.00 | +00:19:24 (25.2%) | 6:24 | 9.4 (75.2%) | |||
8 | FIRCOWICZ Piotr | 110 | LUTOWISKA | Master Mężczyzn | 8 | M 15 | 00:00:04 | 01:17:45.75 | 01:17:50.55 | +00:20:17 (26.1%) | 6:28 | 9.3 (74.4%) | |||
9 | MARCINEK Krzysztof | 112 | PZU SPORT TEAM | LUBLIN | Master Mężczyzn | 9 | M 17 | 00:00:05 | 01:23:31.70 | 01:23:36.90 | +00:26:04 (31.2%) | 6:57 | 8.6 (68.8%) | ||
10 | SZANIAWSKI Krystian | 121 | SANOK | Master Mężczyzn | 10 | M 20 | 00:00:07 | 01:33:48.80 | 01:33:56.25 | +00:36:23 (38.7%) | 7:49 | 7.7 (61.6%) | |||
11 | WODNICKI Rafał | 5 | BIAŁA PODLASKA | Master Mężczyzn | 11 | M 22 | 00:00:06 | 01:37:09.30 | 01:37:15.95 | +00:39:43 (40.8%) | 8:05 | 7.4 (59.2%) | |||
12 | PANEK Wojciech | 125 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 12 | M 23 | 00:00:06 | 01:39:53.80 | 01:39:59.80 | +00:42:26 (42.4%) | 8:19 | 7.2 (57.6%) | |||
Przekroczony limit czasu: 02:00:00 | |||||||||||||||
13 | CIELEPA Krzysztof | 107 | EKIPA DROMBO | LUBLIN | Master Mężczyzn | 13 | M 26 | 00:00:07 | 02:13:46.40 | 02:13:54.05 | +01:16:21 (57.0%) | 11:08 | 5.4 (43.2%) |
Total 13 results.