Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-07-03 |
Miejsce : | Czarna Górna |
Dystans : | 43 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 214 |
Wystartowało : | 158 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 156 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur (Diament) Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Czarna Dolna 14km | Bucznik 26km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TELESZ Elżbieta | 4176 | BARYCZKA | Senior Kobiet | 00:00:04 | 01:39:07 | 02:55:15 | ||
2 | MALECKA-LEŃ Patrycja | 4114 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Kobiet | 00:00:02 | 01:37:56 | 02:55:52 | |
3 | BIESZCZAD Magdalena | 4020 | TRESERTEAM | JASŁO | Master Kobiet | 00:00:05 | 01:41:41 | 03:08:57 | |
4 | ANTCZAK Jolanta | 4007 | SPORTOWE PUŁAWY | PUŁAWY | Senior Kobiet | 00:00:07 | 01:45:30 | 03:10:21 | |
5 | WARĘCKA Katarzyna | 4181 | LESKO | Senior Kobiet | 00:00:03 | 01:42:11 | 03:12:30 | ||
6 | WOJNAROWSKA Weronika | 4188 | GDYNIA | Master Kobiet | 00:00:06 | 01:53:47 | 03:19:03 | ||
7 | TRZEŹWIŃSKA Anna | 31 | Lubię Biegać Leniwe | KAJETANÓWKA | Master Kobiet | 00:00:05 | 01:58:06 | 03:25:14 | |
8 | RAJCHERT Joanna | 4146 | LUDWIKÓW | Master Kobiet | 00:00:21 | 02:00:45 | 03:34:56 | ||
9 | SZOT Iwona | 4168 | WWTEAM | LUBLIN | Weteran Kobiet | 00:00:08 | 02:01:50 | 03:37:34 | |
10 | BOGDAŃSKA Katarzyna | 4027 | SMASHING PĄPKINS | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:09 | 01:57:47 | 03:37:49 | |
11 | KUBACKA Marta | 3 | DRUŻYNA TVN | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:06 | 02:02:25 | 03:39:07 | |
12 | BUDEK Joanna | 4032 | ZAKRĘCONA | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:10 | 02:16:22 | 04:02:18 | |
13 | SAMBORSKA Anna | 4155 | ULKS LIPINKI | LIPINKI | Weteran Kobiet | 00:00:14 | 02:14:12 | 04:06:10 | |
14 | RYBAK Aneta | 4150 | WROCŁAW | Master Kobiet | 00:00:30 | 02:16:27 | 04:11:42 | ||
15 | KOTUSIEWICZ Ewa | 4089 | FUDU&CO SPORT TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Kobiet | 00:00:17 | 02:25:34 | 04:18:26 | |
16 | SOCHA Mariola | 4158 | STALOWA WOLA | Master Kobiet | 00:00:30 | 02:39:48 | 04:18:28 | ||
17 | CHWAŁOWSKA Agnieszka | 4038 | FUDU&CO. SPORT TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:22:04 | 04:18:31 | |
18 | NAMIOTA Urszula | 4125 | MARATOŃCZYK | DĘBICA | Dinozaur (Diament) Kobiet | 00:00:07 | 02:17:34 | 04:18:43 | |
19 | WITUSIK Dorota | 4185 | JASIELSKIE PIORUNY | JASŁO | Master Kobiet | 00:00:10 | 02:22:49 | 04:18:44 | |
20 | HUNKIEWICZ Ewelina | 4063 | MARKOWI BIEGACZE | MARKI | Master Kobiet | 00:00:11 | 02:27:44 | 04:21:28 | |
21 | LIPIŃSKA Katarzyna | 4109 | MARKOWI BIEGACZE | MARKI | Senior Kobiet | 00:00:11 | 02:27:42 | 04:21:33 | |
22 | HALASTRA Anna | 4062 | WOLA FILIPOWSKA | Master Kobiet | 00:00:19 | 02:29:22 | 04:28:48 | ||
23 | KOTLICKA Beata | 4088 | FUDU SPORT TEAM &CO | PIOTRKÓW TRYB | Master Kobiet | 00:00:18 | 02:26:51 | 04:29:37 | |
24 | JAKUBOWSKA Renata | 4065 | BIELSKO -BIAŁA | Dinozaur (Diament) Kobiet | 00:00:09 | 02:29:51 | 04:30:29 | ||
25 | WYDRO Agata | 4192 | FUN & RUN | STRZYŻÓW | Master Kobiet | 00:00:16 | 02:31:55 | 04:35:14 | |
26 | ŁUKASZEK Iwona | 4111 | LUBARTÓW | Weteran Kobiet | 00:00:18 | 02:44:00 | 04:40:48 | ||
27 | GŁOWACKA Renata | 4057 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Weteran Kobiet | 00:00:18 | 02:32:33 | 04:44:23 | ||
28 | MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna | 4122 | WKURW_TEAM / AKTYWNI WĘGRÓW | WĘGRÓW | Master Kobiet | 00:00:25 | 02:41:33 | 04:44:59 | |
29 | ŁUCZAK-POKÓJ Barbara | 34 | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | SARZYNA | Senior Kobiet | 00:00:11 | 02:39:43 | 04:51:37 | |
30 | BEŁDOWSKA Beata | 4016 | FUDU&SPORT.TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Weteran Kobiet | 00:00:19 | 02:54:02 | 04:51:54 | |
31 | WÓJCIK Monika | 4190 | ZAKRĘCONE | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:10 | 02:40:39 | 04:56:18 | |
32 | ALBIGOWSKA Magdalena | 4006 | POZYTYWNIE_ROZBIEGANA | KRACZKOWA | Senior Kobiet | 00:00:16 | 02:34:28 | 04:57:19 | |
33 | PLISZCZYŃSKA Justyna | 4136 | LUBLIN | Weteran Kobiet | 00:00:18 | 02:44:20 | 04:59:52 | ||
34 | RUTKOWSKA Małgorzata | 4149 | GOLUB-DOBRZYŃ | Weteran Kobiet | 00:00:18 | 02:43:58 | 05:00:17 | ||
35 | POTORĘCKA Ewa | 4141 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:26 | 02:58:44 | 05:07:39 | ||
36 | BUGAJSKA Katarzyna | 4033 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:25 | 02:55:06 | 05:16:07 | ||
37 | KRZEMPEK Bogusława | 4098 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Kobiet | 00:00:22 | 02:56:27 | 05:16:16 | |
38 | GAWEŁ Agata | 4053 | TRAWERS KRZESZOWICE | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:21 | 02:57:05 | 05:16:56 | |
39 | JUSZCZYK Małgorzata | 4070 | 3XL | NIEPOŁOMICE | Weteran Kobiet | 00:00:19 | 03:02:00 | 05:18:38 | |
40 | TUREK Karolina | 4178 | RUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKU | CZERWONAK | Master Kobiet | 00:00:11 | 02:56:45 | 05:20:42 | |
41 | WEYNA Anna | 4182 | BIAŁY DOMEK KICIN | KICIN | Weteran Kobiet | 00:00:11 | 02:56:45 | 05:20:45 | |
42 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 4203 | SPC | TORUŃ | Weteran Kobiet | 00:00:17 | 02:56:26 | 05:28:37 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
KRUSZEWSKA Emilia | 4096 | GDAŃSK | Senior Kobiet | DNF | 02:58:32 DNF | 05:29:54 DNF | |||
44 | ADAMOWSKA Justyna | 4004 | ZAKRĘCONA | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:11 | 03:03:06 | 05:30:00 | |
45 | WŁODARCZYK Anna | 4187 | ZAKRĘCONE | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:09 | 03:03:25 | 05:31:34 | |
46 | MASTEK Beata | 4117 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Kobiet | 00:00:21 | 03:06:39 | 05:34:20 | |
47 | KRAJEWSKA-PALUCH Ewa | 4092 | DĄBROWA GÓRNICZA | Weteran Kobiet | 00:00:24 | 03:07:53 | 05:34:33 | ||
48 | BRZOZOWSKA Paulina | 4029 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | STALOWA WOLA | Senior Kobiet | 00:00:28 | 03:33:27 | 06:33:29 | |
49 | KRZEMIŃSKA Agata | 4097 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Kobiet | 00:00:29 | 03:33:26 | 06:33:35 | |
50 | KOSTKA Małgorzata | 4087 | CUBE TEAM | KROŚCIENKO WYŻNE | Weteran Kobiet | 00:00:05 | 01:58:33 |
Znaleziono 50 wynik(ów)