Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-07-09 |
Miejsce : | Czarna Górna |
Dystans : | 45 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 49 |
Wystartowało : | 45 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 45 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiet | OPEN Mężczyzn | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur (Diament) Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Polana 17km | Czarna Dolna 25km | Przełęcz nad Żłobkiem 37km | Czas netto 45km | Czas brutto 45km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRZĄDKA Przemysław | 431 | PZU SPORT TEAM | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 1 | M 2 | 00:00:03 | 01:50:26 | 02:50:18 | 04:15:42 | 05:12:08.05 | 05:12:11.75 | 6:56 | 8.7 (100%) | ||
2 | BOHUCKI Piotr | 403 | REDA | Master Mężczyzn | 2 | M 3 | 00:00:04 | 01:59:14 | 04:31:35 | 05:28:41.40 | 05:28:45.80 | +00:16:34 (5.0%) | 7:18 | 8.2 (94.3%) | |||
3 | KAMIŃSKI Marcin | 438 | ZAWADÓWKA | Master Mężczyzn | 3 | M 5 | 00:00:05 | 01:52:05 | 02:58:56 | 04:32:56 | 05:35:17.80 | 05:35:23.00 | +00:23:11 (6.9%) | 7:27 | 8.1 (93.1%) | ||
4 | PODOLSKI Marek | 446 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | Master Mężczyzn | 4 | M 6 | 00:00:04 | 01:59:12 | 03:04:20 | 04:36:01 | 05:36:10.65 | 05:36:14.85 | +00:24:03 (7.2%) | 7:28 | 8 (92.0%) | |
5 | TALAROWSKI Paweł | 411 | HRT | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 5 | M 10 | 00:00:05 | 02:01:35 | 03:12:13 | 04:56:23 | 06:08:38.95 | 06:08:44.50 | +00:56:32 (15.3%) | 8:11 | 7.3 (83.9%) | |
6 | MASŁOWSKI Dominik | 408 | PODIUM | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 6 | M 11 | 00:00:06 | 02:01:32 | 03:25:40 | 05:12:50 | 06:11:14.65 | 06:11:21.15 | +00:59:09 (15.9%) | 8:14 | 7.3 (83.9%) | |
7 | DROBIŃSKI Krzysztof | 405 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | CHOJNICE | Master Mężczyzn | 7 | M 17 | 00:00:06 | 02:10:12 | 03:32:25 | 05:28:25 | 06:36:11.10 | 06:36:17.15 | +01:24:05 (21.2%) | 8:48 | 6.8 (78.2%) | |
8 | KORZENIOWSKI Damian | 442 | PAWŁÓW | Master Mężczyzn | 8 | M 18 | 00:00:03 | 02:09:31 | 03:34:48 | 05:34:36 | 06:43:25.50 | 06:43:29.10 | +01:31:17 (22.6%) | 8:57 | 6.7 (77.0%) | ||
9 | RUSIN Łukasz | 406 | RKS | CHEŁM | Master Mężczyzn | 9 | M 21 | 00:00:05 | 02:18:07 | 03:42:53 | 05:46:21 | 06:56:36.20 | 06:56:41.75 | +01:44:30 (25.1%) | 9:15 | 6.5 (74.7%) | |
10 | ZAWISZA Łukasz | 415 | IWONICZ | Master Mężczyzn | 10 | M 22 | 00:00:04 | 02:17:18 | 03:46:35 | 05:50:58 | 06:58:10.70 | 06:58:15.10 | +01:46:03 (25.4%) | 9:17 | 6.5 (74.7%) | ||
11 | KRAŚNY Arkadiusz | 440 | PAKOŚĆ BIEGA | PIECHCIN | Master Mężczyzn | 11 | M 26 | 00:00:05 | 02:30:53 | 04:03:20 | 06:07:46 | 07:20:05.15 | 07:20:10.50 | +02:07:58 (29.1%) | 9:46 | 6.1 (70.1%) | |
12 | FURYK Karol | 437 | PAKOŚĆ BIEGA | PAKOŚĆ | Master Mężczyzn | 12 | M 27 | 00:00:05 | 02:30:53 | 06:07:46 | 07:20:04.90 | 07:20:10.55 | +02:07:58 (29.1%) | 9:46 | 6.1 (70.1%) | ||
13 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 435 | SILESIA MARATHON CLUB | BĘDZIN | Master Mężczyzn | 13 | M 28 | 00:00:08 | 02:27:42 | 04:00:30 | 06:07:39 | 07:26:29.65 | 07:26:38.15 | +02:14:26 (30.1%) | 9:55 | 6 (69.0%) | |
Przekroczony limit czasu: 08:00:00 | |||||||||||||||||
14 | ABRAMOWICZ Daniel | 409 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 14 | M 31 | 00:00:04 | 02:35:25 | 04:32:42 | 06:53:25 | 08:21:01.70 | 08:21:06.60 | +03:08:54 (37.7%) | 11:08 | 5.4 (62.1%) | |
15 | ZAWÓŁ Paweł | 418 | BIKE EQIPA SANDOMIERZ | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 15 | M 32 | 00:00:07 | 02:59:29 | 04:48:49 | 07:09:45 | 08:37:13.15 | 08:37:21.05 | +03:25:09 (39.7%) | 11:29 | 5.2 (59.8%) | |
16 | MAŁEK Mariusz | 443 | CHEŁM | Master Mężczyzn | 16 | M 33 | 00:00:06 | 02:58:07 | 04:45:47 | 07:10:38 | 08:40:23.50 | 08:40:29.55 | +03:28:17 (40.0%) | 11:33 | 5.2 (59.8%) |
Znaleziono 16 wynik(ów)