Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-07-03 |
Miejsce : | Czarna Górna |
Dystans : | 65 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 82 |
Wystartowało : | 78 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 77 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur (Diament) Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 0.1km | Zatwarnica 13km | Polana 29km | Czarna Dolna 36km | Bucznik 47km | Żłobek 57km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka | 6013 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:26 | 01:33:50 | 03:06:39 | 04:18:40 | 05:55:58 | 07:23:14 | |
2 | WAŁACH-BIŚTA Zuza | 6047 | KATOWICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:34 | 01:46:10 | 03:31:14 | 04:56:35 | 06:33:54 | 08:01:35 | ||
3 | KONDZIELNIK Magdalena | 6020 | PSZCZYNA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:31 | 01:48:26 | 03:35:14 | 05:01:15 | 06:44:24 | 08:17:25 | ||
4 | CZEPIEL-RAK Katarzyna | 6005 | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | JASŁO | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:55 | 01:43:15 | 03:29:57 | 04:56:39 | 06:48:30 | 08:24:16 | |
5 | ŁYCZKO Anna | 6027 | STREFA FIT | RZESZÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:35 | 02:00:46 | 03:49:10 | 05:14:50 | 07:05:37 | 08:46:59 | |
6 | BIEŃCZAK Zuzanna | 6002 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:48 | 01:53:35 | 03:49:27 | 05:21:18 | 07:16:00 | 09:18:17 | ||
7 | WILK Magdalena | 28 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:47 | 01:59:10 | 04:18:53 | 06:10:32 | 08:31:07 | 10:50:21 | ||
8 | GARGAS-MARUT Małgorzata | 6011 | PZU SPORT TEAM | JÓZEFOSŁAW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:55 | 02:11:34 | 04:25:18 | 06:25:34 | 08:43:47 | 10:56:06 | |
9 | KWIATKOWSKA Beata | 6025 | CHOJNICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:40 | 02:01:59 | 04:14:37 | 06:13:06 | 08:43:28 | 11:07:10 | ||
10 | DŁUGOSZ-SAWICKA Marta | 9024 | ZBÓJ TEAM | ŁÓDŹ | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:43 | 01:57:21 | 09:50:24 | 11:53:12 | 14:20:19 | ||
11 | BONDARCZUK Sylwia | 9007 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:43 | 01:57:22 | 09:50:35 | 11:53:18 | 14:20:56 | ||
12 | PIWOWARCZYK Magdalena | 9092 | SZKOŁA WSPINANIA KLAMA | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:48 | 02:03:24 | 09:57:13 | 11:50:09 | 14:22:11 | ||
13 | STANEK Marzena | 9115 | JAGODZIANKI :-) | GÓRSKO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:44 | 01:59:02 | 09:52:57 | 11:48:06 | 14:21:04 | ||
14 | NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta | 9083 | SANOK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:49 | 01:47:10 | 09:11:13 | 11:15:49 | 13:29:26 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
KOWALSKA Małgorzata | 6023 | WARSZAWA | Weteran Kobiet | DNF | 00:00:45 DNF | 02:16:17 DNF | 04:35:43 DNF | 06:52:30 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 15 wynik(ów)