BUKOŁAZ 0.3K KIDS
Organizator : Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data : 2016-10-22
Miejsce : Szczecin
Dystans : 0.3 km
Zgłoszonych : 117
Wystartowało : 104
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 102
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ŻURAWSKI Krystian 308SZCZECIN200700:00:10
2BOGACKI Miłosz 205POLICE201400:00:11
3SOPIŃSKI Jan 345SZCZECIN201400:00:11
4LIS Amelia 259SZCZECIN201400:00:12
5KUŹBIK Weronika 254SZCZECIN201300:04:59
6JAROSŁAWSKA Natalia 239SZCZECIN201300:04:59
7LOKOCZ Emilia 347SZCZECIN201300:04:59
8PODKRÓLEWICZ Asia 279ADTAXSZCZECIN201300:05:00
9JANCZYK Maja 346SZCZECIN201300:05:00
10CEGLAREK Michał 208POLSKASZCZECIN201200:09:32
11RUTA Dawid 283PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 46 W SZCZECINIESZCZECIN201200:09:32
12DITTMANN Mayra 215FORTUNA SCHMÖLLNRANDOWTAL201200:09:32
13SZYSZKO Wincenty 293SZCZECIN201200:09:32
14JUSZCZYŃSKI Mikołaj 243BIOMASZYNASZCZECIN201200:09:33
15TOKARCZYK Milena 298POLICE201200:09:33
16MŁYNARCZYK Nikodem 267UKS MKL SZCZECINSZCZECIN201200:09:33
17KOŁACZ Tymoteusz 249SZCZECIN201200:09:35
18KRAŚNIAŃSKI Bartosz 251KŁODZINO201100:12:27
19LOKOCZ Wiktoria 262SZCZECIN201100:12:35
20BURZYŃSKI Filip 207POLICE201100:12:35
21CHOMONT Antonina 210PP2 GOLENIÓWGOLENIÓW201100:12:35
22GRUGEL Filip 230PRZELEWICE201100:12:35
23WÓJCIK Adam 303SZCZECIN201100:12:35
24KLEPINOWSKI Michał 247GOLENIÓW201100:12:35
25CIELNIAK Maja 212SZCZECIN201100:12:36
26ŚLUSARZCZYK Hanna 296FITNESS I ZDROWIEPRZELEWICE201100:12:36
27JANUS Gabi 238SZCZECIN201100:12:36
28KUŹBIK Zuzanna 253SZCZECIN201100:12:36
29KOŁACZ Wojciech 248SZCZECIN201100:12:36
30HALEJCIO Mateusz 231SZCZECIN201000:15:25
31RYBAK Zuzanna 285SZCZECIN201000:15:27
32LIS Nikodem 258SZCZECIN201000:15:27
33OGORZAŁEK Jakub 273UKS MKL SZCZECINSZCZECIN201000:15:27
34GÓRNY Filip 229SZCZECIN201000:15:27
35ALENKOWICZ Magdalena 310SZCZECIN201000:15:27
36DOŁĘGA Gabriela 218POLICE201000:15:27
37SZYSZKO Zofia 295UKS MKL SZCZECINSZCZECIN201000:15:27
38CEGLAREK Jan 209SZCZECIN201000:15:27
39MUCHA Marta 270SZCZECIN201000:15:27
40JAROSŁAWSKI Dawid 240SZCZECIN201000:15:28
41DZIĘCIELAK Jakub 221UKS MKL SZCZECINSZCZECIN201000:15:28
42LIS Michał 260REDŁO201000:15:28
43PETZOLD Kornel 276SZCZECIN201000:15:28
44DYJAK Karolina 349SZCZECIN200900:15:28
45SABADOSZ Mia 286SZCZECIN201000:15:28
46DITTMANN Marco 216FORTUNA SCHMÖLLNRANDOWTAL200900:16:44
47ZIELIŃSKA Dorota 306SZCZECIN200900:18:45
48ROŹMIEJ Beniamin 282SZCZECIN200900:18:45
49GARBACZ Damian 222SP MOSTYMOSTY200900:18:45
50JASIANEK Kinga 241UKS MKL SZCZECINSZCZECIN200900:18:46
51DOLOT Natalia 217ADTAXSZCZECIN200900:18:46
52KOTLIŃSKA Julia 250SZCZECIN200900:18:46
53LEMAŃSKA Dominika 256UKS MKL SZCZECINSZCZECIN200900:18:46
54WÓJCIK Wojciech 302SZCZECIN200900:18:46
55LULECZKA Zuzanna 263UKS MKL SZCZECINSZCZECIN200900:18:46
56CIEŚLAK Max 213GO SPORTGRYFINO200900:18:46
57PRZYBYLSKI Michał 280SZCZECIN200900:18:46
58ROLA Hanna 281SZCZECIN200900:18:48
59JUSZCZYŃSKI Wiktor 244BIOMASZYNASZCZECIN200900:18:54
60RUTKOWSKA Julia 284SZCZECIN200800:20:24
61ALENKOWICZ Mateusz 309SZCZECIN200800:21:29
62KANDYBA Szymon 246SZCZECIN200800:21:29
63MALINOWSKI David 265UKS MKL SZCZECINSZCZECIN200800:21:30
64DUMA Kacper 219GOLENIÓW200800:21:30
65BIZIO Mateusz 202UKS MKL LEKKOATLETYKA SZCZECINSZCZECIN200800:21:30
66BIZIO Szymon 203UKS MKL LEKKOATLETYKA SZCZECINSZCZECIN200800:21:30
67SZYSZKO Łucja 294SZCZECIN200800:21:30
68JASIANEK Adam 242SZCZECIN200800:21:30
69IGNASZAK Gabriel 234SZCZECIN200800:21:30
70JAKÓBIK Leon 235SZCZECIN200800:21:31
71MEJNA Medard 266SZCZECIN200800:21:31
72ZIELIŃSKA Zuzanna 307UKS MKL SZCZECINSZCZECIN200800:21:31
73GÓRNA Alicja 228BINOWO200900:21:31
74BEKIER Mateusz 201SZCZECIN200800:21:31
75RESZKE Kacper 344SZCZECIN200800:21:31
76WIECZOREK Monika 300SZCZECIN200800:21:31
77PASZEK Mateusz 275NORTH TEAM SZCZECIN / SP NAWIGATORSZCZECIN200800:21:32
78DYJAK Mateusz 220PRZECŁAW200700:21:36
79ZEMMER Maksymilian 305SZCZECIN200700:24:44
80SULEJ Julia 290UKS KUSYSZCZECIN200700:24:44
81KRAWIEC Bartosz 252SZCZECIN200700:24:44
82KALINOWSKI Dawid 245ŻUKÓW200700:24:45
83PIĄTKOWSKA Izabela 278SZCZECIN200700:24:45
84GŁUCHOWSKI Hubert 225UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MKL SZCZECINSZCZECIN200700:24:45
85LEMAŃSKA Maja 255UKS MKL SZCZECINSZCZECIN200700:24:45
86LEWANDOWSKI Mateusz 257SZCZECIN200700:24:45
87ŚWIĄTEK Marcin 297SZCZECIN200700:24:45
88ZAWADZKI Piotr 348SZCZECIN200700:24:45
89JAKUBOWSKA Matylda 236UKS MKL SZCZECINSZCZECIN200700:24:45
90NAJMARK Patrycja 271SZCZECIN200700:24:45
91BURZYŃSKA Martyna 206POLICE200700:24:45
92NASTAROWICZ Lena 272SZCZECIN200600:27:12
93ŁOZICKI Bartosz 264SZCZECIN200600:27:12
94OWIDZKA Helena 274SZCZECIN200600:27:12
95BOGACKA Wiktoria 204UKL 8POLICE200600:27:12
96JANCZYK Szymon 237UKS MKL- KRZYSZTOF SAWICKIBEZRZECZE200600:27:12
97WIECZOREK Marcin 301SZCZECIN200600:27:12
98GÓRALSKI Kacper 227SZCZECIN200600:27:12
99HAŁUB Patrycja 232SZCZECIN00:27:12
100SROKA Igor 289UKS MKL SZCZECINBEZRZECZE200700:27:12
101URBAŃSKA Weronika 350SZCZECIN200600:27:12
102SIĄKAJŁO Kamil 287SZCZECIN200600:27:12
103LITWINIUK Hanna 261UKS MKL SZCZECINSZCZECIN200600:27:13
104CZAJKOWSKI Tymoteusz 214UKS MKL SZCZECINSZCZECIN200600:27:13
Znaleziono 104 wynik(ów)