BUKOŁAZ 12K BIATHLON

Organizator:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data:
2019-04-14
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
42
Wystartowało:
40
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
40
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaPozycja leżąca karnePozycja stojąca karneStart_All
6km
    
1ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 1SZWLA STARGARDSTARGARDK-Open2200:37:27
2ALUCHNIA JOPEK Piotr 2SZCZECINM-Open4000:34:40
3BOGDANSKA Katarzyna 3SZCZECINK-Open3000:41:49
4CHROBOCIŃSKA Elżbieta 4SZCZECINK-Open5000:47:04
5CICHOCKI Jakub 5HKS SKAUTSZCZECINM-Open0000:38:49
6DURKIEWICZ Radosław 6ZAŁOMM-Open3200:36:08
7FURMANEK Konrad 7SZCZECINM-Open2100:34:32
8GIERLIK Grzegorz 8NCDCPRZECŁAWM-Open3300:36:26
9GOZDYRA Darek 9RAZ SZCZECINSZCZECINM-Open4300:43:08
10HRYNIEWICZ Jacek 10SZCZECINM-Open3200:36:22
11JAROCKI Bartosz 11SZCZECINM-Open4500:29:27
12JASZCZYK Łukasz 12SZCZECINM-Open5100:35:48
13JUSTYŃSKI Andrzej 13SZCZECINM-Open3500:31:41
14KALINOWSKI Daniel 14MOSKORZYNM-Open4100:32:36
15KOSTKOWSKI Patryk 15SZCZECINM-Open0000:34:24
16KOSZUTA Bartosz 16SZCZECINM-Open5100:35:24
17KRAWCZYK Mateusz 17KB PIONIER SZCZECIN/AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJŁABĘDZIE/SZCZECINM-Open4100:30:42
18MAJCHRZAK Dominik 18LK SZCZECINSZCZECINM-Open0200:32:38
19MATWIEJCZYK Piotr 20STARGARDM-Open0400:30:53
20MATWIEJCZYK Elwira 21STARGARDK-Open4200:41:55
21MIELNICZUK Marcin 22SZCZECINM-Open3200:41:45
22MILTYK Leszek 23SZCZECINM-Open2500:33:59
23MISARKO Arkadiusz 24NOWOGARDM-Open1100:34:21
24MOSKAL Tomasz 25SZCZECINM-Open2400:38:08
25OLEJNIK Przemek 26SZCZECINM-Open1500:31:21
26PAŃCZYK Tomasz 27SZCZECINM-Open0200:37:14
27PARZYCH Radek 28EXTREME WOLFSZCZECINM-Open2000:37:15
28PAWLUŚ Tomasz 29TANOWOM-Open5100:36:19
29POKRZYWIŃSKI Zbigniew 30BBL POLICEPOLICEM-Open3100:29:51
30PRZYBYSZ Marcin 31SZCZECINM-Open1000:31:42
31ROJEWSKI Mateusz 32SZCZECINM-Open0200:34:47
32SZCZYPEK Ola 33ORKA SZCZECINSZCZECINK-Open5000:37:59
33UŁANOWICZ Katarzyna 35SZCZECINK-Open5400:40:52
34UŁANOWICZ Tomasz 36SZCZECINM-Open2300:31:47
35WLAŹ Lucjan 37ALIGANCKOKOPICEM-Open2500:35:42
36WOŁOSZYN Konrad 38ADRENALINA TEAMSZCZECINM-Open3400:32:24
37WRÓBLEWSKI Jarosław 39RAZ SZCZECINSZCZECINM-Open3400:41:47
38ZAWISZA Tomasz 40SZCZECINM-Open5300:43:18
39ŻELUK Bartosz 41SZCZECINM-Open3300:43:22
40CHOMONT Robert 42GOLENIÓWM-Open5500:31:28
Znaleziono 40 wynik(ów)