BUKOŁAZ 21K EXTREMUM
BUKOŁAZ 2018
Organizator : Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data : 2018-10-21
Miejsce : Szczecin
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 83
Wystartowało : 76
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 76
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ORZECHOWSKI Adam 143ENDODROGMAL BASKETBALL TEAMSZCZECINM-OPEN1M 101:31:53.55 4:2213,7
2SZCZĘSNY Maciej 180SZCZECINM-OPEN2M 201:33:06.30+00:01:124:2613,5
3OKRUTA Bartłomiej 138PROFIACTIVE.PLSZCZECINM-OPEN3M 301:33:58.05+00:02:044:2813,4
4KRAWCZYK Mateusz 122KB PIONIER SZCZECIN / AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJŁABĘDZIEM-OPEN4M 401:35:11.90+00:03:184:3113,2
5DROBCZYNSKI Bartosz 108PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-OPEN5M 501:35:51.55+00:03:584:3313,1
6WOŁOSZYN Konrad 166ADRENALINA TEAMSZCZECINM401M 601:39:41.15+00:07:474:4412,6
7MARCZEWSKI Bartosz 190STARGARDM-OPEN6M 701:39:48.15+00:07:544:4512,6
8ORSZULAK Łukasz 142SZCZECINM-OPEN7M 801:40:37.80+00:08:444:4712,5
9KIEŁBASIEWICZ Dawid 177DECATHLON SZCZECINSZCZECINM-OPEN8M 901:42:24.85+00:10:314:5212,3
10WŁODARZ Marcin 164SZCZECINM-OPEN9M 1001:42:58.25+00:11:044:5412,2
11LIPERTOWICZ Sebastian 125LOVELASYPOLICEM-OPEN10M 1101:43:21.05+00:11:274:5512,2
12OLEJNIK Przemek 141SZCZECINM402M 1201:43:42.95+00:11:494:5612,2
13MOMOT Grzegorz 135ŚWINOUJŚCIEM501M 1301:43:57.80+00:12:044:5712,1
14GANCARZ Piotr 113SZCZECINM-OPEN11M 1401:44:09.25+00:12:154:5712,1
15ZAKRZEWSKI Paweł 170SZCZECINM-OPEN12M 1501:45:04.60+00:13:115:0012,0
16PYREK Rafał 151RUN FOR FUN BEZRZECZEBEZRZECZEM403M 1601:45:18.50+00:13:245:0012,0
17GARBACZ Krzysztof 114GOLENIÓWM404M 1701:45:54.00+00:14:005:0211,9
18ŁUCZAK Przemek 127ŁUWUSZCZECINM405M 1801:46:13.90+00:14:205:0311,9
19MALEC Mariusz 128STARGARDZKI KLUB MORSOW MIEDWIANIESTARGARDM406M 1901:46:47.00+00:14:535:0511,8
20MIELCZAREK Krystian 131STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIEDOLICEM-OPEN13M 2001:46:59.85+00:15:065:0511,8
21KALINOWSKI Daniel 119MOSKORZYNM407M 2101:47:01.40+00:15:075:0511,8
22MISARKO Arkadiusz 133NOWOGARDM408M 2201:47:02.25+00:15:085:0511,8
23ZAWLIK Tomasz 172SZCZECINM409M 2301:47:02.30+00:15:085:0511,8
24PODLEŚ Rafał 148NOWOGARDM-OPEN14M 2401:48:23.70+00:16:305:0911,6
25BRUDNIK Adam 104MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM502M 2501:50:10.40+00:18:165:1411,4
26SZCZEPANOWSKI Andrzej 159SZCZECINM4010M 2601:50:39.10+00:18:455:1611,4
27DALESZYŃSKI Jacek 107SZCZECINM4011M 2701:52:50.50+00:20:565:2211,2
28MAZUR Marcin 130SZCZECINM-OPEN15M 2801:53:55.55+00:22:025:2511,1
29BANAŚ Daniel 102SZCZECINM-OPEN16M 2901:55:03.50+00:23:095:2811,0
30ŻURAWSKI Michał 173TOTALSHINESZCZECINM-OPEN17M 3001:56:14.75+00:24:215:3210,8
31PIETROWICZ Dariusz 147PUSZCZYK BUKOWYSTARGARDM-OPEN18M 3101:56:47.65+00:24:545:3310,8
32SZCZYGIELSKI Radosław 176KOŁOBRZEGM-OPEN19M 3201:57:05.40+00:25:115:3410,8
33KWIATKOWSKA Aleksandra 123WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN1K 101:57:35.45+00:25:415:3610,7
34HARASZCZUK Dawid 117SZCZECINM-OPEN20M 3301:58:12.35+00:26:185:3710,7
35CZYLKOWSKI Patryk 106100%EGBANIEM-OPEN21M 3401:59:11.20+00:27:175:4010,6
36ROŻKO Sebastian 154GRYF-INO TEAMGRYFINOM-OPEN22M 3501:59:14.30+00:27:205:4010,6
37WOLSKI Tomasz 165WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4012M 3601:59:42.65+00:27:495:4210,5
38ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 181STARGARDK-OPEN2K 202:00:21.30+00:28:275:4310,5
39JASIŃSKI Mateusz 182GIŻYCKOM-OPEN23M 3702:00:43.45+00:28:495:4410,4
40PODPORSKA Izabela 149WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK401K 302:02:34.45+00:30:405:5010,3
41POSTAWA Jacek 150GRYFINOM503M 3802:02:38.55+00:30:455:5010,3
42ELERT Mariusz 111PAPRYKARZESZCZECINM-OPEN24M 3902:02:59.50+00:31:055:5110,2
43LEWIKOWSKA Patrycja 124WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK402K 402:03:08.05+00:31:145:5110,2
44SANTAREK Wojciech 157SZCZECINM4013M 4002:03:10.35+00:31:165:5110,2
45DROZD Michał 109SZCZECINM-OPEN25M 4102:03:38.40+00:31:445:5310,2
46KORDACZUK Emil 121SZCZECINM-OPEN26M 4202:04:14.25+00:32:205:5410,1
47GŁOWACKI Adrian 115ŚWINOUJŚCIEM-OPEN27M 4302:04:57.65+00:33:045:5710,1
48ŁACHACZ Irmina 126ARTVENTURASZCZECINK-OPEN3K 502:05:15.95+00:33:225:5710,1
49ŻYGIEŁO Monika 174CHOSZCZEŃSKA 10CHOSZCZNOK403K 602:05:41.00+00:33:475:5910,0
50RADOŻYCKI Radek 153SZCZECINM4014M 4402:09:06.55+00:37:136:089,8
51SZYMAŃSKI Wojciech 162SZCZECINM-OPEN28M 4502:14:18.15+00:42:246:239,4
52STRĄK Izabela 158WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK404K 702:14:20.65+00:42:276:239,4
53ZABROCKI Karol 169ŚWINOUJŚCIEM-OPEN29M 4602:15:45.60+00:43:526:279,3
54ANTKIEWICZ Agnieszka 101BEZRZECZEK-OPEN4K 802:16:17.00+00:44:236:299,2
55ZAWADKA Andrzej 171SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMOCZYŁYM504M 4702:16:30.20+00:44:366:309,2
56OLECH Zbigniew 139MHTZSZCZECINM4015M 4802:17:32.25+00:45:386:329,2
57SADOWSKI Daniel 156SZCZECINM4016M 4902:17:34.50+00:45:406:339,2
58OSTAPOWICZ Małgorzata 145SDOSZCZECINK-OPEN5K 902:17:34.75+00:45:416:339,2
59BORCZEWSKI Paweł 103SIŁAGORZÓWM4017M 5002:18:35.40+00:46:416:359,1
60MIELNICZUK Marcin 132SZCZECINM-OPEN30M 5102:18:42.05+00:46:486:369,1
61MAŚNICKI Kamil 129SZCZECINM4018M 5202:21:02.75+00:49:096:438,9
62FRĄCKOWIAK Rafał 112SZCZECINM-OPEN31M 5302:22:24.10+00:50:306:468,8
63WIECZOREK Mariusz 163102 BATALION OCHRONYSZCZECINM4019M 5402:23:35.80+00:51:426:508,8
64PERKIEWICZ Tomasz 146STARGARDM-OPEN32M 5502:23:36.05+00:51:426:508,8
65MŁYNARCZYK Krzysztof 134RAZ SZCZECINSZCZECINM4020M 5602:24:38.95+00:52:456:538,7
66ŻYLUK Bożena 175WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK405K 1002:28:43.90+00:56:507:048,5
67GÓRECKI Mirosław 1168 PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINM4021M 5702:30:48.55+00:58:557:108,4
68DUDA-RELIGA Ewelina 110OZKBSZCZECINK406K 1102:32:37.70+01:00:447:168,3
69WOSZCZYK Renata 167WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK407K 1202:34:49.55+01:02:567:228,1
70RUTKIEWICZ Marek 155NIEDŻWIEDŻM505M 5802:36:48.45+01:04:547:288,0
71CHROBOCIŃSKA Elżbieta 105SZCZECINK501K 1302:38:24.25+01:06:307:328,0
72JÓŹWICKA Aneta 118WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK408K 1402:40:19.10+01:08:257:387,9
73SZYBALSKI Tomasz 161SZCZECINM-OPEN33M 5902:47:54.70+01:16:017:597,5
74NOWAK Małgorzata 178DOBRAK-OPEN6K 1502:48:25.20+01:16:318:017,5
75OLEJNIK Marzena 140SZCZECINK502K 1602:50:13.80+01:18:208:067,4
76MUSIAŁ Małgorzata 137WDUSTARGARDK-OPEN7K 1703:26:44.55+01:54:519:506,1
Znaleziono 76 wynik(ów)