BUKOŁAZ 21K EXTREMUM
BUKOŁAZ 2019
Organizator : Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data : 2019-12-14
Miejsce : Szczecin
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 81
Wystartowało : 74
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 74
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1MINKO Arkadiusz 137SZCZECINM-OPEN
2KIEŁBASIEWICZ Dawid 125er-team wypoczywaj aktywnieSZCZECINM-OPEN
3SZCZEPAŃSKI Adam 160ALBATROSYMILANÓWEKM-OPEN
4WOJNACH Andrzej 170SZCZECINSZCZECINM40
5ORZECHOWSKI Adam 145PatopeletonSZCZECINM-OPEN
6WŁODARZ Marcin 168SZCZECINM40
7ZGUTKA Tomasz 178Husaria Race TeamSZCZECINM40
8PŁUSA Robert 150KontuzjaSZCZECINM-OPEN
9LIPERTOWICZ Sebastian 133Lovelasy/Wieczorne bieganie w Szczecinie ♥️POLICEM-OPEN
10PELC Marek 14812 Brygada ZmechanizowanaSZCZECINM-OPEN
11OSOJCA Mateusz 146Kongsberg K-Runners / Puszczyk BukowySZCZECINM-OPEN
12UŁANOWICZ Tomasz 166Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM40
13PIETRASIK Dawid 149SZCZECINM-OPEN
14OLEJNIK Przemek 142SZCZECINM50
15DZIEDZIC Paweł 115inProjectsKIEŁPINOM-OPEN
16YALTUSHENKA Vitali 176SZCZECINM-OPEN
17KMIECIK Tomasz 127SZCZECINM40
18WAHN Przemysław 167SZCZECINM-OPEN
19MISARKO Arkadiusz 138NOWOGARDM40
20GANCARZ Piotr 116Drużyna GSZCZECINM-OPEN
21OPASKA Marcin 144K-Runners / Przebiegłe JenotySZCZECINM-OPEN
22MURAWSKA Wioletta 140SZCZECINK50
23DROŹDZIŃSKI Konrad 114RAZ SzczecinSZCZECINM-OPEN
24KWIATKOWSKA Aleksandra 131Wieczorne Bieganie w SzczeciniePOLICEK-OPEN
25BARTOSIEWICZ Adam 105GRYFINOM40
26WOLSKI Tomasz 173Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM40
27BAŁAMĄCEK Tomasz 103Progdar Marathon TeamRURZYCAM40
28ROLLA Dorian 153WARZYMICEM40
29CHLEWIŃSKI Łukasz 109STARGARDM-OPEN
30RYBICKI Janusz 155PolicePOLICEM60
31JARMOLIŃSKI Piotr 122MarcinSwiercTeamSZCZECIN MIERZYNM40
32WYPYCH Maciej 175K-Runners / Przebiegłe JenotyWOŁCZKOWOM-OPEN
33STELMACH Mariusz 158SZCZECINM-OPEN
34PANKOWSKI Jerzy 147SZCZECINM-OPEN
35MICHALAK Jacek 136SZCZECINM50
36STRĄK Izabela 159Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK40
37ŻURAWSKI Michał 179TotalShineSZCZECINM-OPEN
38KUĆ Dariusz 130STARGARDM50
39WÓJCIK Krzysztof 174Dąbrowski TeamBANIEM-OPEN
40KIRILOW Piotr 126STARGARDM-OPEN
41SERWIN Krzysztof 156Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINM-OPEN
42ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 102SZWLA StargardSTARGARDK-OPEN
43MACIASZCZYK Magdalena 134SZCZECINK40
44BARANOWSKI Michał 104KontuzjaWARZYMICEM-OPEN
45SZCZEPAŃSKI Adam 161KB Pionier SzczecinSZCZECINM-OPEN
46MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 135Husaria Race TeamBEZRZECZEK-OPEN
47SIDORKIEWICZ Anna 157Klub Biegacza Kamień PomorskiMIĘDZYWODZIEK40
48SZYMAŃSKI Sławomir 163SZCZECINM-OPEN
49GIERASIMOWICZ Szymon 117totalsport.plSZCZECINM40
50JAROSZEWICZ Grzegorz 123POLICEM40
51SZELĄGIEWICZ Arek 162SZCZECINM40
52GLEBKOWICZ Agnieszka 119Przebiegłe JenotySZCZECINK40
53GIERLIK Grzegorz 118NCDCPRZECŁAWM40
54KOZUBOWSKA Agnieszka 129SZCZECINK-OPEN
55RADOŻYCKI Radek 152SZCZECINM40
56ROMAŃSKA Karolina 154Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEK-OPEN
57KOWALCZYK Paweł 128RADZISZEWOM-OPEN
58LALIK Rafał 132102 Batalion OchronySZCZECINM-OPEN
59CHOWAŃSKI Bartosz 111LIPIANYM40
60JASAK Michał 124Royal Runners TeamGRYFINOM-OPEN
61BOBROWICZ Jakub 106SGO SzczecinWELTYNM-OPEN
62ADAMCZYK Piotr 101ŚWINOUJŚCIEM40
63NIEWADZIK Ula 141Husaria Race TeamSZCZECINK40
64ŻYLUK Bożena 180Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK40
65MOSIEJOWSKI Bartosz 139SZCZECINM40
66WOJSZCZYK Michał 171Bridgestone Stargard RunersSZCZECINM-OPEN
67WOJSZCZYK Marlena 172Tryton Bike TeamSZCZECINK-OPEN
68ZABROCKI Karol 177ŚWINOUJŚCIEM-OPEN
69UŁANOWICZ Katarzyna 165Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK40
70BUDNA Anna 107SZCZECINK40
71BUDNY Wojciech 108SZCZECINM-OPEN
72CHROBOCINSKI Daniel 112SZCZECINM-OPEN
73CHROBOCIŃSKA Elżbieta 113SZCZECINK50
74OLEJNIK Marzena 143SZCZECINK50
Znaleziono 74 wynik(ów)