BUKOŁAZ 21K EXTREMUM
Organizator : Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data : 2016-10-22
Miejsce : Szczecin
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 107
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBike_All
10km
   
1DROBCZYŃSKI Bartosz 17PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-OPEN00:00:1100:41:17
2SIECZKOWSKI Michał 74SZCZECINM-OPEN00:00:1100:41:38
3JANAS Kacper 35BIEGNIJ AZ SPUCHNIESZ :)SZCZECINM-OPEN00:00:1100:42:05
4ŻYWICKI Janusz 104KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM4000:00:1100:43:05
5PIETROWICZ Dariusz 107PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-OPEN00:00:1100:45:15
6CZOSNOWSKI Krzysztof 14KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN00:00:1500:46:26
7MASZTALER Tomasz 52WARZYMICEM-OPEN00:00:1200:46:30
8ORZECHOWSKI Adam 6SZCZECINM-OPEN00:00:1300:46:34
9GOŁĘBIEWSKI Tomasz 30JRG3 SZCZECIN / PARUNMEDIKSZCZECINM-OPEN00:00:2000:46:36
10ZEMBIK Grzegorz 103KB HERMES GRYFINOGRYFINOM4000:00:1400:46:38
11ROTKIEWICZ Marek 71GOGGLE PAE TEAMSZCZECINM-OPEN00:00:1300:46:50
12CZERWIŃSKI Artur 13GOGGLE PAE TEAMSZCZECINM4000:00:1300:46:50
13SZCZYGIELSKI Radek 83KOŁOBRZEGM-OPEN00:00:1300:47:20
14BAŁAMĄCEK Tomasz 2PROGDAR MARATHON TEAMRURZYCAM4000:00:1200:47:32
15PYSIAK Marcin 67PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-OPEN00:00:1400:47:45
16ALUCHNIA-JOPEK Piotr 1NIE MAM MIEJSCASZCZECINM-OPEN00:00:1800:47:59
17RUTA Przemysław 73MOTIV HOME TEAM / 1BPZMOTSZCZECINM-OPEN00:00:1200:48:12
17DYCZYŃSKI Leszek 201BPZMOT/12 BZSZCZECINM-OPEN00:00:1200:48:13
19ŚLUSARZCZYK Natalia 91FITNESS I ZDROWIEPRZELEWICEK-OPEN00:00:1100:48:25
20CHOMONT Robert 10GOLENIÓWM-OPEN00:00:1200:48:25
21STEFAŃCZYK Przemysław 80ŚWINOUJŚCIEM4000:00:1600:48:47
22SZYMAŃSKI Radosław 87SZCZECINM4000:00:1200:48:51
23PLUTA Marcin 65SZCZECINM4000:00:1500:49:27
24GANCARZ Piotr 23SZCZECINM-OPEN00:00:2300:49:30
25JASTRZĘBSKI Leszek 38PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM4000:00:1500:49:33
26WAJS Sebastian 9412 BZSZCZECINM-OPEN00:00:1300:49:50
27BULIKOWSKI Paweł 7SZCZECINM4000:00:1900:50:14
28BRUDNIK Adam 5MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM5000:00:1600:50:16
29CZYLKOWSKI Patryk 15BAŃSKI KLUB BIEGOWYBANIEM-OPEN00:00:1700:50:17
30ZAKRZEWSKI Paweł 99TU CZY TAM?SZCZECINM-OPEN00:00:2000:50:32
31BARTNIK Jarosław 3PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM4000:00:1500:50:42
32OTOKA Kasia 62MONIA TEAMSZCZECINK-OPEN00:00:1300:50:54
33SURDACKI Piotr 82MONIA TEAMGRYFINOM4000:00:1400:50:55
34SZTUBA Bartłomiej 85KOSZALINM4000:00:1200:51:02
35MISIAK Arkadiusz 55TT SZCZECINSZCZECINM4000:00:1700:51:02
36KOZANECKA Iwona 45SZCZECINK5000:00:1600:51:06
37ŁUGOWSKI Marek 48SZCZECINM4000:00:1500:51:08
38GAJLEWICZ Piotr 21SZCZECINM-OPEN00:00:1800:51:14
39SZYMOŃSKI Marek 88SZCZECINM-OPEN00:00:1700:51:19
40NIEMIRO Dominika 58JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEK-OPEN00:00:1900:51:20
41TIJEWSKI Maciej 92BEZRZECZEM-OPEN00:00:1800:51:25
42HERMAN Paweł 31WRZOSKIMRZEŻYNOM4000:00:2000:51:42
43NIEMIRO Paweł 59JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEM-OPEN00:00:2000:52:08
44JANUS Grzegorz 36SZCZECINM-OPEN00:00:1800:53:02
45MAZUREK Robert 53SZCZECINM-OPEN00:00:1600:53:12
46JÓŹWIAK Maciej 39ORLĘTA AKSZCZECINM4000:00:2000:53:12
47PLUTA Anita 66SZCZECINK4000:00:1500:53:17
48ORLOF Michał 61SZCZECINM-OPEN00:00:2100:53:19
49MĄDRAWSKI Tomasz 54SZCZECINM4000:00:1600:53:30
50GIEC Anna 26SZCZECINK4000:00:1300:53:35
51RADOŻYCKI Radek 68SZCZECINM4000:00:2200:53:38
52RUBINOWSKI Jarek 72STARGARDM4000:00:2500:53:46
53KWIATKOWSKI Grzegorz 46DOWÓDZTWO 12DZSZCZECINM4000:00:1900:54:29
54MARCZEWSKI Bartosz 50SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W SZCZECINIESTARGARDM-OPEN00:00:1900:54:30
55DALESZYŃSKI Michał 16SZCZECINM-OPEN00:00:1500:54:40
56SKOTARCZAK Maciej 106SDOSZCZECINM4000:00:1400:54:41
57CZECHOWICZ Krzysztof 12UBEZPIECZENIA-CZECHOWICZGORZÓW WLKPM-OPEN00:00:2200:55:02
58JASTRZĄB Maciej 37WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4000:00:1100:55:04
59OLEJNICZAK Konrad 60MORSOBIEGACZESZCZECINM4000:00:1500:55:13
60ROLA Bogusław 70RESKOM4000:00:2300:55:18
61ŚLIŻEWSKI Marcin 90OSOM! RUNNERSSZCZECINM4000:00:1100:55:23
62BORCZEWSKI Paweł 4UBEZPIECZENIA-CZECHOWICZGORZÓW WLKPM-OPEN00:00:2200:56:11
63IGNALEWSKI Wojciech 33BEZRZECZEM-OPEN00:00:1800:56:13
64CZAJKOWSKI Tomasz 11WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN00:00:1700:56:16
65KŁYS Adrian 41SZCZECINM4000:00:2000:56:17
66MOSIŃSKI Michał 56SZCZECINM-OPEN00:00:1300:56:28
67SOBAŃSKI Artur 7612 BZSZCZECINM-OPEN00:00:1300:56:52
68SOBCZYK Marcin 7712 BZSZCZECINM-OPEN00:00:1300:56:53
69GLEBKOWICZ Agnieszka 27PRZEBIEGŁE JENOTYSZCZECINK-OPEN00:00:1800:57:20
70JAKUBOWSKI Jan 34GRUPA SZCZECIN -BUKOWOSZCZECINM6000:00:1700:57:35
71WILCZYŃSKA Sylwia 97SZCZECINK4000:00:1700:58:08
72STEFAŃCZYK Małgorzata 79ŚWINOUJŚCIEK4000:00:1600:58:49
73MARSZAŁ Michał 51SZCZECINM-OPEN00:00:1800:59:10
74DUDA-RELIGA Ewelina 18OZKBSZCZECINK4000:00:1400:59:19
75LICHACZEWSKI Konrad 47OZKBSZCZECINM4000:00:1400:59:19
76PASZEK Tomasz 63NORTH TEAM SZCZECINSZCZECINM-OPEN00:00:1401:00:04
77HRYMAJŁO Marcin 32MORSOBIEGACZESZCZECINM4000:00:1401:00:12
78CHAMULAK Wioleta 8MORSOBIEGACZESZCZECINK-OPEN00:00:1401:00:14
79SZYBALSKI Tomasz 86SZCZECINM-OPEN00:00:1801:00:23
80ZAROBIAK Piotr 101SZCZECINM-OPEN00:00:2101:00:24
81SZYSZKA Konrad 89WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN00:00:2101:00:26
82ZAROBIAK Katarzyna 100SZCZECINK-OPEN00:00:2101:00:26
83WOJCIECHOWSKI Marcin 98WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN00:00:2201:00:31
84KOWALSKI Hubert 44ONE MAN TEAMSZCZECINM-OPEN00:00:1101:02:13
85WIECZOREK Mariusz 96SZCZECINM4000:00:2201:03:08
86GANCARCZYK Jacek 22WARZYMICEM4000:00:1701:04:36
87GĄCIARSKI Krystian 25SZCZECINM-OPEN00:00:2301:05:26
88WARSIŃSKA Monika 95GRYFINOK-OPEN00:00:2201:06:44
89TOKARZ Joanna 93WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN00:00:2101:11:14
90GŁAZEK Seweryn 28WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN00:00:2101:11:21
91RADZISZEWSKA Bogna 69PRZEBIEGŁE JENOTYSZCZECINK-OPEN00:00:1801:12:34
92ZAWADKA Andrzej 102SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM5000:00:1601:18:45
93ZAWADKA Zuzanna 105SZCZECINK-OPEN00:00:1601:18:59
94SOROKA Kinga 78INTER SYSTEM TEAM:)SZCZECINK4000:00:1601:20:00
95PILAT Agnieszka 64INTER SYSTEM TEAMSZCZECINK4000:00:1601:20:01
96KOŁECKA Aleksandra 42SZCZECINK-OPEN00:00:2401:21:28
97KOŁECKI Przemysław 43SZCZECINM-OPEN00:00:2401:21:29
Znaleziono 97 wynik(ów)