BUKOŁAZ 21K EXTREMUM
Organizator : Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data : 2016-10-22
Miejsce : Szczecin
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 107
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 97
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBike_All
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ŻYWICKI Janusz 104KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM401M 300:00:1100:43:0501:35:14.0001:35:25.35 4:3213,2
2ZEMBIK Grzegorz 103KB HERMES GRYFINOGRYFINOM402M 500:00:1400:46:3801:39:10.6501:39:25.20+00:03:564:4312,7
3CZERWIŃSKI Artur 13GOGGLE PAE TEAMSZCZECINM403M 1000:00:1300:46:5001:44:55.0501:45:08.15+00:09:414:5912,0
4BAŁAMĄCEK Tomasz 2PROGDAR MARATHON TEAMRURZYCAM404M 1300:00:1200:47:3201:45:19.6501:45:32.30+00:10:055:0012,0
5STEFAŃCZYK Przemysław 80ŚWINOUJŚCIEM405M 1600:00:1600:48:4701:47:33.3501:47:50.00+00:12:195:0711,7
6JASTRZĘBSKI Leszek 38PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM406M 1900:00:1500:49:3301:49:24.5001:49:40.35+00:14:105:1211,5
7ŁUGOWSKI Marek 48SZCZECINM407M 2000:00:1500:51:0801:50:09.7501:50:24.85+00:14:555:1411,4
8SZYMAŃSKI Radosław 87SZCZECINM408M 2400:00:1200:48:5101:50:58.6001:51:11.10+00:15:445:1711,4
9PLUTA Marcin 65SZCZECINM409M 2500:00:1500:49:2701:51:16.2501:51:31.75+00:16:025:1711,3
10BULIKOWSKI Paweł 7SZCZECINM4010M 2700:00:1900:50:1401:51:28.0501:51:47.50+00:16:145:1811,3
11SURDACKI Piotr 82MONIA TEAMGRYFINOM4011M 2800:00:1400:50:5501:51:35.7501:51:50.45+00:16:215:1811,3
12SZTUBA Bartłomiej 85KOSZALINM4012M 3200:00:1200:51:0201:54:03.2001:54:15.25+00:18:495:2511,0
13BARTNIK Jarosław 3PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM4013M 3300:00:1500:50:4201:54:34.3501:54:49.75+00:19:205:2711,0
14HERMAN Paweł 31WRZOSKIMRZEŻYNOM4014M 3500:00:2000:51:4201:55:09.7501:55:29.75+00:19:555:2910,9
15MISIAK Arkadiusz 55TT SZCZECINSZCZECINM4015M 3600:00:1700:51:0201:55:58.8001:56:16.25+00:20:445:3110,9
16JÓŹWIAK Maciej 39ORLĘTA AKSZCZECINM4016M 4000:00:2000:53:1201:58:43.5501:59:03.85+00:23:295:3910,6
17SKOTARCZAK Maciej 106SDOSZCZECINM4017M 4200:00:1400:54:4101:59:15.0501:59:29.85+00:24:015:4010,6
18RUBINOWSKI Jarek 72STARGARDM4018M 4300:00:2500:53:4602:00:32.3002:00:57.80+00:25:185:4410,5
19RADOŻYCKI Radek 68SZCZECINM4019M 4600:00:2200:53:3802:01:19.0502:01:41.40+00:26:055:4610,4
20ROLA Bogusław 70RESKOM4020M 4700:00:2300:55:1802:01:46.7002:02:09.95+00:26:325:4710,3
21OLEJNICZAK Konrad 60MORSOBIEGACZESZCZECINM4021M 4800:00:1500:55:1302:03:20.8002:03:35.90+00:28:065:5210,2
22KWIATKOWSKI Grzegorz 46DOWÓDZTWO 12DZSZCZECINM4022M 5000:00:1900:54:2902:03:21.0502:03:40.90+00:28:075:5210,2
23MĄDRAWSKI Tomasz 54SZCZECINM4023M 5200:00:1600:53:3002:04:48.3502:05:05.00+00:29:345:5610,1
24JASTRZĄB Maciej 37WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM4024M 5400:00:1100:55:0402:06:32.0502:06:43.90+00:31:186:0110,0
25ŚLIŻEWSKI Marcin 90OSOM! RUNNERSSZCZECINM4025M 5500:00:1100:55:2302:06:58.9502:07:10.90+00:31:446:029,9
26KŁYS Adrian 41SZCZECINM4026M 6100:00:2000:56:1702:12:37.1502:12:57.35+00:37:236:189,5
27LICHACZEWSKI Konrad 47OZKBSZCZECINM4027M 6600:00:1400:59:1902:15:55.8502:16:10.15+00:40:416:289,3
28HRYMAJŁO Marcin 32MORSOBIEGACZESZCZECINM4028M 6800:00:1401:00:1202:16:07.9002:16:22.45+00:40:536:289,3
29GANCARCZYK Jacek 22WARZYMICEM4029M 7400:00:1701:04:3602:39:10.3002:39:27.60+01:03:567:347,9
30WIECZOREK Mariusz 96SZCZECINM4030M 7500:00:2201:03:0802:42:58.1502:43:20.65+01:07:447:457,7
Znaleziono 30 wynik(ów)