BUKOŁAZ 6K INTRO

Organizator:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data:
2016-10-22
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
72
Wystartowało:
66
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
65
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_All
2km
   
1WOJNACH Andrzej 179SZCZECINM-OPEN00:00:0800:07:48
2KUCHTA Piotr 143KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-OPEN00:00:0700:07:51
3WIŚNIEWICZ Paweł 17212 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINM-OPEN00:00:0800:07:57
4CHENON Guillaume 182MAYETM-OPEN00:00:0900:08:37
5JUSTYŃSKI Andrzej 132SZCZECINM-OPEN00:00:0700:08:40
6ADAMOWICZ Daniel 112FUNDACJA KROKSZCZECINM-OPEN00:00:0700:08:43
7KOWALSKI Przemysław 139NIDZICA BIEGANIDZICAM-OPEN00:00:1100:08:58
8KOSIŃSKI Mateusz 137DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM-OPEN00:00:1000:09:00
9MAŚLANKA Klaudia 147GRYFINOK-OPEN00:00:0800:09:01
10LOKOCZ Rafał 180WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN00:00:0800:09:03
11NOWOSAD Wojciech 155WIECZORNE BIEGANIESZCZECINM-OPEN00:00:0900:09:16
12PELC Marek 15612 BZSZCZECINM-OPEN00:00:0900:09:23
13JASZCZYK Łukasz 130SZCZECINM-OPEN00:00:1200:09:28
14BRODZIK Adam 117POLICEM-OPEN00:00:0800:09:31
15MORAWIAK Krzysztof 151SZCZECINM-OPEN00:00:0900:09:32
16KALINOWSKI Daniel 133MOSKORZYNM-OPEN00:00:1300:09:38
17KOTLIŃSKI Michał 138SZCZECINM-OPEN00:00:1100:09:48
18PIETKIEWICZ Paweł 157SZCZECINM-OPEN00:00:0900:09:49
19ROJEWSKI Mateusz 159SZCZECINM-OPEN00:00:1000:09:51
20KUŹBIK Jakub 144SZCZECINM-OPEN00:00:0900:09:55
21MISARKO Arkadiusz 148NOWOGARDM-OPEN00:00:1300:09:56
22SAWIŃSKA Anna 160NORDICANIA TEAMSZCZECINK-OPEN00:00:1100:09:57
23TORZYNSKI Piotr 16812BZSZCZECINM-OPEN00:00:1000:09:58
24RACINOWSKI Paweł 158GRYFINOM-OPEN00:00:1100:10:08
25KORDACZUK Emil 136TRI-FORMASZCZECINM-OPEN00:00:1200:10:09
26SZUDERA Kamila 181SZCZECINK-OPEN00:00:1000:10:19
27GRABIŃSKI Michał 127SZCZECINM-OPEN00:00:1200:10:27
28BETHKE Aldona 114SZCZECINK-OPEN00:00:1400:10:29
29GAWROŃSKI Piotr 125SZCZECINM-OPEN00:00:1400:10:29
30ADAMCZYK Szymon 111SZCZECINM-OPEN00:00:1400:10:30
31NASTAROWICZ Tomasz 154SZCZECINM-OPEN00:00:1100:10:35
32BOHUŃ Daniel 116PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-OPEN00:00:1100:10:42
33SZCZEPAŃSKI Konrad 165SZCZECINM-OPEN00:00:1000:10:48
34MIZGALSKI Wojciech 149W...A-M TEAMWĘGORZYNOM-OPEN00:00:1300:10:48
35JARMOLIŃSKI Piotr 129MIERZYNM-OPEN00:00:0900:10:51
36WALENT Marta 169WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYNK-OPEN00:00:0900:10:59
37MOSKWA Martyna 153GO SPORTSZCZECINK-OPEN00:00:0900:11:01
38SOWA Krzysztof 163SZCZECINM-OPEN00:00:0700:11:05
39BUCZKO Agata 177WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN00:00:1100:11:13
40KRUKOWSKA -ŚWIĄTEK Joanna 141SKS HUSARIASZCZECINK-OPEN00:00:1300:11:34
41STAŃCZYK Urszula 164SZCZECINK-OPEN00:00:1100:11:35
42TOKARCZYK Katarzyna 167POLICEK-OPEN00:00:1200:11:43
43WOLSKA Agnieszka 173RANDOWTALK-OPEN00:00:1200:11:43
44IWANIUK Adam 128MOTOCYKLIŚCI DLA DZIECISZCZECINM-OPEN00:00:1400:11:57
45SZCZYPEK Ola 166SMTSZCZECINK-OPEN00:00:1400:11:59
46ALEKSANDRUK-DUTKIEWICZ Agnieszka 113SZCZECINK-OPEN00:00:1100:12:09
47KAŚNICKA Małgorzata 135SZCZECINK-OPEN00:00:1200:12:22
48UFNIARZ Katarzyna 124SZCZECINK-OPEN00:00:1300:12:26
49GIBAS-JASTRZĘBSKA Iwona 126WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN00:00:1100:12:38
50MOKANEK Agata 150SZCZECINK-OPEN00:00:1000:12:45
51WERAKSO Leszek 171SZCZECINM-OPEN00:00:1300:12:49
52CIELNIAK Joanna 120SZCZECINK-OPEN00:00:1300:12:50
53WOSZCZYK Renata 175SZCZECINK-OPEN00:00:1100:12:56
54JÓŹWICKA Aneta 131SZCZECINK-OPEN00:00:1100:12:56
55ZALESKA Beata 176WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN00:00:1100:13:07
56CHROBOCIŃSKA Elżbieta 119SZCZECINK-OPEN00:00:1400:13:10
57LATAŃSKA-WALENT Małgorzata 145MIERZYNK-OPEN00:00:1000:13:27
58BOGACKA Małgorzata 115POLICEK-OPEN00:00:0900:13:31
59BARCZ Karol 178SZCZECINM-OPEN00:00:1400:13:36
60DĄBKIEWICZ Olga 123SZCZECINK-OPEN00:00:1200:14:03
61DĄBKIEWICZ Wojciech 122SZCZECINM-OPEN00:00:1200:14:03
62KARCZEWSKA Danuta 134MIERZYNK-OPEN00:00:1000:14:13
63MOSKWA Grzegorz 152IMPREZOWICZESZCZECINM-OPEN00:00:1000:14:50
64CIEŚLAK Katarzyna 121GO SPORTGRYFINOK-OPEN00:00:0800:14:51
64KRUCZEK Małgorzata 140PYRZYCEK-OPEN00:00:1100:14:51
66LIS Klaudia 146IMPREZOWICZEREDŁOK-OPEN00:00:0900:14:52
Znaleziono 66 wynik(ów)