BUKOŁAZ 6K INTRO

Organizator:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data:
2016-10-22
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
72
Wystartowało:
66
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
65
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 4km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_All
2km
Start_All
4km
    
1KUCHTA Piotr 143KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-OPEN00:00:0700:07:5100:15:54
2WOJNACH Andrzej 179SZCZECINM-OPEN00:00:0800:07:4800:15:56
3WIŚNIEWICZ Paweł 17212 BRYGADA ZMECHANIZOWANASZCZECINM-OPEN00:00:0800:07:5700:16:30
4CHENON Guillaume 182MAYETM-OPEN00:00:0900:08:3700:17:37
5KOSIŃSKI Mateusz 137DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM-OPEN00:00:1000:09:0000:17:38
6JUSTYŃSKI Andrzej 132SZCZECINM-OPEN00:00:0700:08:4000:17:50
7KOWALSKI Przemysław 139NIDZICA BIEGANIDZICAM-OPEN00:00:1100:08:5800:18:18
8ADAMOWICZ Daniel 112FUNDACJA KROKSZCZECINM-OPEN00:00:0700:08:4300:18:35
9LOKOCZ Rafał 180WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN00:00:0800:09:0300:18:55
10MAŚLANKA Klaudia 147GRYFINOK-OPEN00:00:0800:09:0100:18:59
11NOWOSAD Wojciech 155WIECZORNE BIEGANIESZCZECINM-OPEN00:00:0900:09:1600:19:19
12KALINOWSKI Daniel 133MOSKORZYNM-OPEN00:00:1300:09:3800:19:28
13JASZCZYK Łukasz 130SZCZECINM-OPEN00:00:1200:09:2800:19:31
14BRODZIK Adam 117POLICEM-OPEN00:00:0800:09:3100:19:34
15PELC Marek 15612 BZSZCZECINM-OPEN00:00:0900:09:2300:19:35
16MORAWIAK Krzysztof 151SZCZECINM-OPEN00:00:0900:09:3200:19:40
17ROJEWSKI Mateusz 159SZCZECINM-OPEN00:00:1000:09:5100:20:08
18MISARKO Arkadiusz 148NOWOGARDM-OPEN00:00:1300:09:5600:20:09
19KOTLIŃSKI Michał 138SZCZECINM-OPEN00:00:1100:09:4800:20:10
20TORZYNSKI Piotr 16812BZSZCZECINM-OPEN00:00:1000:09:5800:20:20
21KUŹBIK Jakub 144SZCZECINM-OPEN00:00:0900:09:5500:20:27
22SAWIŃSKA Anna 160NORDICANIA TEAMSZCZECINK-OPEN00:00:1100:09:5700:20:30
23KORDACZUK Emil 136TRI-FORMASZCZECINM-OPEN00:00:1200:10:0900:20:38
24NASTAROWICZ Tomasz 154SZCZECINM-OPEN00:00:1100:10:3500:20:40
25RACINOWSKI Paweł 158GRYFINOM-OPEN00:00:1100:10:0800:20:46
26PIETKIEWICZ Paweł 157SZCZECINM-OPEN00:00:0900:09:4900:21:07
27SZUDERA Kamila 181SZCZECINK-OPEN00:00:1000:10:1900:21:13
28BETHKE Aldona 114SZCZECINK-OPEN00:00:1400:10:2900:21:13
29GAWROŃSKI Piotr 125SZCZECINM-OPEN00:00:1400:10:2900:21:13
30ADAMCZYK Szymon 111SZCZECINM-OPEN00:00:1400:10:3000:21:14
31GRABIŃSKI Michał 127SZCZECINM-OPEN00:00:1200:10:2700:21:19
32JARMOLIŃSKI Piotr 129MIERZYNM-OPEN00:00:0900:10:5100:22:00
33MOSKWA Martyna 153GO SPORTSZCZECINK-OPEN00:00:0900:11:0100:22:27
34SZCZEPAŃSKI Konrad 165SZCZECINM-OPEN00:00:1000:10:4800:22:28
35BOHUŃ Daniel 116PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-OPEN00:00:1100:10:4200:22:53
36BUCZKO Agata 177WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN00:00:1100:11:1300:23:06
37MIZGALSKI Wojciech 149W...A-M TEAMWĘGORZYNOM-OPEN00:00:1300:10:4800:23:15
38WALENT Marta 169WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYNK-OPEN00:00:0900:10:5900:23:18
39TOKARCZYK Katarzyna 167POLICEK-OPEN00:00:1200:11:4300:24:01
40WOLSKA Agnieszka 173RANDOWTALK-OPEN00:00:1200:11:4300:24:01
41KRUKOWSKA -ŚWIĄTEK Joanna 141SKS HUSARIASZCZECINK-OPEN00:00:1300:11:3400:24:08
42SZCZYPEK Ola 166SMTSZCZECINK-OPEN00:00:1400:11:5900:24:22
43IWANIUK Adam 128MOTOCYKLIŚCI DLA DZIECISZCZECINM-OPEN00:00:1400:11:5700:24:29
44ALEKSANDRUK-DUTKIEWICZ Agnieszka 113SZCZECINK-OPEN00:00:1100:12:0900:24:51
45STAŃCZYK Urszula 164SZCZECINK-OPEN00:00:1100:11:3500:24:52
46KAŚNICKA Małgorzata 135SZCZECINK-OPEN00:00:1200:12:2200:25:05
47SOWA Krzysztof 163SZCZECINM-OPEN00:00:0700:11:0500:25:11
48UFNIARZ Katarzyna 124SZCZECINK-OPEN00:00:1300:12:2600:25:35
49ZALESKA Beata 176WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN00:00:1100:13:0700:26:09
50JÓŹWICKA Aneta 131SZCZECINK-OPEN00:00:1100:12:5600:26:37
51WOSZCZYK Renata 175SZCZECINK-OPEN00:00:1100:12:5600:26:40
52GIBAS-JASTRZĘBSKA Iwona 126WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN00:00:1100:12:3800:26:42
53MOKANEK Agata 150SZCZECINK-OPEN00:00:1000:12:4500:27:10
54CIELNIAK Joanna 120SZCZECINK-OPEN00:00:1300:12:5000:27:16
55WERAKSO Leszek 171SZCZECINM-OPEN00:00:1300:12:4900:27:17
56CHROBOCIŃSKA Elżbieta 119SZCZECINK-OPEN00:00:1400:13:1000:27:39
57BOGACKA Małgorzata 115POLICEK-OPEN00:00:0900:13:3100:28:14
58LATAŃSKA-WALENT Małgorzata 145MIERZYNK-OPEN00:00:1000:13:2700:28:15
59BARCZ Karol 178SZCZECINM-OPEN00:00:1400:13:3600:28:38
60DĄBKIEWICZ Olga 123SZCZECINK-OPEN00:00:1200:14:0300:28:54
61DĄBKIEWICZ Wojciech 122SZCZECINM-OPEN00:00:1200:14:0300:28:55
62KRUCZEK Małgorzata 140PYRZYCEK-OPEN00:00:1100:14:5100:31:10
63LIS Klaudia 146IMPREZOWICZEREDŁOK-OPEN00:00:0900:14:5200:31:12
64MOSKWA Grzegorz 152IMPREZOWICZESZCZECINM-OPEN00:00:1000:14:5000:31:12
65CIEŚLAK Katarzyna 121GO SPORTGRYFINOK-OPEN00:00:0800:14:5100:31:14
66KARCZEWSKA Danuta 134MIERZYNK-OPEN00:00:1000:14:13
Znaleziono 66 wynik(ów)