BUKOŁAZ 6K INTRO

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data:
2018-10-21
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
53
Wystartowało:
49
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
48
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZIMNY Adrian 53STOBNOM-OPEN1M 100:25:34.65 4:1514,1
2SZCZEPAŃSKI Adam 36ALBATROSYMILANÓWEKM-OPEN2M 200:26:05.45+00:00:304:2113,8
3WASILEWSKI Andrzej 39SZCZECINM-OPEN3M 300:27:40.80+00:02:064:3613,0
4MILTYK Leszek 31SZCZECINM-OPEN4M 400:27:56.30+00:02:214:3912,9
5FRYCZ Szymon 10SZCZECINM-OPEN5M 500:28:21.20+00:02:464:4312,7
6KUŹBIK Jakub 25SZCZECINM-OPEN6M 600:28:55.85+00:03:214:4912,4
7KOWAL Tomasz 23SZCZECINM-OPEN7M 700:30:00.40+00:04:255:0012,0
8KUCZA Waldemar 24POLICEM-OPEN8M 800:30:16.50+00:04:415:0211,9
9WOJTKOWIAK Rafał 41SZCZECINM-OPEN9M 900:30:21.55+00:04:465:0311,9
10KOSTKOWSKI Patryk 22SZCZECINM-OPEN10M 1000:30:38.30+00:05:035:0611,8
11HAŚCIŁO Krzysztof 16SZCZECINM-OPEN11M 1100:31:07.05+00:05:325:1111,6
12JANAS Dominik 17SZCZECINM-OPEN12M 1200:31:15.65+00:05:415:1211,5
13TRELA Krzysztof 38ZAŁOMM-OPEN13M 1300:31:23.50+00:05:485:1311,5
14DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 9SZCZECINM-OPEN14M 1400:31:29.25+00:05:545:1411,4
15ROSIK Sebastian 34SZCZECINM-OPEN15M 1500:31:44.95+00:06:105:1711,3
16CHEŁMINIAK Sławomir 7CZARNA ŁĄKAM-OPEN16M 1600:31:49.10+00:06:145:1811,3
17KUCZA Szymon 48SZCZECINM-OPEN17M 1700:31:56.70+00:06:225:1911,3
18ANIOLA Dominik 2SZCZECINM-OPEN18M 1800:32:13.60+00:06:385:2211,2
19JASAK Michał 19GRYFINOM-OPEN19M 1900:32:41.70+00:07:075:2711,0
20BĄCZYK Adam 4MONIA GYMSZCZECINM-OPEN20M 2000:32:43.50+00:07:085:2711,0
21RUSIELIK Robert 35AMICUS ARSZCZECINM-OPEN21M 2100:33:16.15+00:07:415:3210,8
22FURMAŃSKI Marcin 11SZCZECINM-OPEN22M 2200:33:40.95+00:08:065:3610,7
23BALBUS Jerzy 3SZCZECINM-OPEN23M 2300:33:52.50+00:08:175:3810,6
24WIKTORZAK Kamil 40SZCZECINM-OPEN24M 2400:34:12.50+00:08:375:4210,5
25GŁÓWKA Marcin 13SZCZECINM-OPEN25M 2500:34:12.80+00:08:385:4210,5
26ROGOZIŃSKI Adam 51DECATHLON SZCZECINSZCZECINM-OPEN26M 2600:34:13.00+00:08:385:4210,5
27ROŹMIEJ Mateusz 52NP CONSULTSZCZECINM-OPEN27M 2700:34:18.80+00:08:445:4310,5
28RAK Rafał 33SZCZECINM-OPEN28M 2800:34:54.60+00:09:195:4910,3
29ZIELONKA Adam 45GDYNIAM-OPEN29M 2900:36:29.80+00:10:556:059,9
30MOSIEJOWSKI Bartosz 32SZCZECINM-OPEN30M 3000:37:08.45+00:11:336:119,7
31ZEMANKIEWICZ Łukasz 44KANAL 6AMSZCZECINM-OPEN31M 3100:38:11.55+00:12:366:229,4
32ŻELUK Bartosz 47SZCZECINM-OPEN32M 3200:40:12.70+00:14:386:429,0
33GWARDIAK Patryk 15GOLENIÓWM-OPEN33M 3301:10:21.65+00:44:4711:435,1
Niesklasyfikowani
JANYST Michał 18SZCZECINM-OPEN DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)