BUKOŁAZ 6K INTRO

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data:
2019-12-14
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
41
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
41
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIECZKOWSKI Michał 238KB Pionier SzczecinSZCZECINM-OPEN1M 100:24:19.85 4:0314,8
2JURKOWSKI Tomasz 220SZCZECINM-OPEN2M 200:24:28.75+00:00:084:0414,7
3GORSZKA Damian 213Parkrun SzczecinSZCZECINM-OPEN3M 300:24:33.55+00:00:134:0514,7
4WASILEWSKI Andrzej 244SZCZECINM-OPEN4M 400:27:55.65+00:03:354:3912,9
5FRYCZ Szymon 210SZCZECINM-OPEN5M 500:28:22.80+00:04:024:4312,7
6TRYCH Adrian 243KM PSP SzczecinSZCZECINM-OPEN6M 600:29:10.00+00:04:504:5112,3
7TRELA Krzysztof 242SZCZECINM-OPEN7M 700:29:28.40+00:05:084:5412,2
8JANAS Dominik 217Rada Osiedla PodjuchySZCZECINM-OPEN8M 800:29:30.05+00:05:104:5512,2
9KUŹBIK Jakub 226SZCZECINM-OPEN9M 900:30:03.00+00:05:435:0012,0
10OWCZAREK Marcin 233KLINISKA WIELKIEM-OPEN10M 1000:30:15.30+00:05:555:0211,9
11GALOR Piotr 212SZCZECINM-OPEN11M 1100:31:17.50+00:06:575:1211,5
12KOTLIŃSKI Michał 222SZCZECINM-OPEN12M 1200:31:17.80+00:06:575:1211,5
13ANIOŁA-KUSZ Dominik 201SZCZECINM-OPEN13M 1300:31:28.65+00:07:085:1411,4
14PAŃCZYK Tomasz 234SZCZECINM-OPEN14M 1400:31:38.65+00:07:185:1611,4
15ŻEMOJDZIN Marcin 249Husaria Race TeamSZCZECINM-OPEN15M 1500:32:01.05+00:07:415:2011,2
16GOZDYRA Darek 214Raz SzczecinSZCZECINM-OPEN16M 1600:32:49.80+00:08:295:2811,0
17CIEŚLA Paweł 207SZCZECINM-OPEN17M 1700:33:16.40+00:08:565:3210,8
18DYWELSKI Marcin 209STARGARDM-OPEN18M 1800:33:36.45+00:09:165:3610,7
19STACHOWSKI Andrzej 240SZCZECINM-OPEN19M 1900:33:42.20+00:09:225:3710,7
20CICHOCKI Jakub 205Drużyna Szpiku / HKS SkautSZCZECINM-OPEN20M 2000:33:47.75+00:09:275:3710,7
21PAWLOWSKI Piotr 236SZCZECINM-OPEN21M 2100:34:08.85+00:09:495:4110,5
22NAKLICKI Marcin 230SZCZECINM-OPEN22M 2200:34:17.45+00:09:575:4210,5
23HYŻY Krzysztof 216Husaria Racing TeamSZCZECINM-OPEN23M 2300:34:32.95+00:10:135:4510,4
24NUREK Łukasz 231Piwne Brzuszki Race TeamSZCZECINM-OPEN24M 2400:35:51.95+00:11:325:5810,0
25BROŻYNA Miłosz 204BEZRZECZEM-OPEN25M 2500:37:04.55+00:12:446:109,7
26ZEMANKIEWICZ Łukasz 246Kanał 6amSZCZECINM-OPEN26M 2600:37:18.85+00:12:596:139,7
27KRÓLIK Szalony 225SZCZECINM-OPEN27M 2700:37:30.55+00:13:106:159,6
28WILCZOPOLSKI Kamil 245SZCZECINM-OPEN28M 2800:37:52.20+00:13:326:189,5
29ŻELUK Bartosz 248SZCZECINM-OPEN29M 2900:41:35.15+00:17:156:558,7
Znaleziono 29 wynik(ów)