BUKOŁAZ 6K INTRO

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data:
2017-10-07
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
47
Wystartowało:
43
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
43
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SAWICKI Krzysztof 96UKS MICL SZCZECINSZCZECINM-OPEN1M 100:25:33.75 4:1514,1
2KUCHTA Piotr 73KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-OPEN2M 200:27:07.85+00:01:344:3113,3
3ŻYWICKI Janusz 97KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-OPEN3M 300:28:41.25+00:03:074:4612,6
4WASILEWSKI Andrzej 91SZCZECINM-OPEN4M 400:29:18.60+00:03:444:5312,3
5GRECZUK Jan 95SZCZECINM-OPEN5M 500:29:35.70+00:04:014:5512,2
6GALOR Piotr 64SZCZECINM-OPEN6M 600:29:46.00+00:04:124:5712,1
7KOWALSKI Przemysław 69NIDZICA BIEGASZCZECINM-OPEN7M 700:31:31.75+00:05:585:1511,4
8MURAWSKI Marcin 79SZCZECINM-OPEN8M 800:32:03.25+00:06:295:2011,2
9BOŻEK Marek 56GRALEWOM-OPEN9M 900:32:06.40+00:06:325:2111,2
10JUSTYŃSKI Andrzej 67SZCZECINM-OPEN10M 1000:32:22.45+00:06:485:2311,1
11KUŹBIK Jakub 74SZCZECINM-OPEN11M 1100:32:29.20+00:06:555:2511,1
12BARSZCZEWSKI Jacek 53MORZYCZYNM-OPEN12M 1200:32:35.85+00:07:025:2511,0
13KORZONEK Marcin 68SZCZECINM-OPEN13M 1300:33:46.85+00:08:135:3710,7
14ADAMOWICZ Daniel 51KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-OPEN14M 1400:34:04.90+00:08:315:4010,6
15GRABIŃSKI Michał 65SZCZECINM-OPEN15M 1500:34:05.75+00:08:325:4110,6
16CZARNECKA Daniel 59SZCZECINM-OPEN17M 1600:34:24.30+00:08:505:4410,5
16WAHN Przemysław 90SZCZECINM-OPEN16M 1700:34:22.95+00:08:495:4310,5
18SLOTWINSKI Mariusz 85MAJA BIEGASZCZECINM-OPEN18M 1800:35:00.70+00:09:265:5010,3
19ZGUTKA Maciej 93SZCZECINM-OPEN19M 1900:35:07.95+00:09:345:5110,2
20MEJNA Radosław 77SZCZECINM-OPEN20M 2000:35:13.50+00:09:395:5210,2
21MOSZYŃSKI Patryk 78SZCZECINM-OPEN21M 2100:35:16.90+00:09:435:5210,2
22DŁUGOSZ Marcin 60SZCZECINM-OPEN22M 2200:36:06.65+00:10:326:0110,0
23CHEŁMINIAK Sławomir 57CZARNA ŁĄKAM-OPEN23M 2300:36:23.55+00:10:496:039,9
24SIĄKAJŁO Łukasz 84SZCZECINM-OPEN24M 2400:36:53.85+00:11:206:099,8
25ZEMANKIEWICZ Łukasz 92KANAŁ 6 AMSZCZECINM-OPEN25M 2500:37:27.55+00:11:536:149,6
26KOZŁOWSKI Adam 72WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN26M 2600:38:24.25+00:12:506:249,4
27ROSIK Sebastian 83SZCZECINM-OPEN27M 2700:41:10.95+00:15:376:518,7
28HALEJCIO Andrzej 66SZCZECINM-OPEN28M 2800:42:05.85+00:16:327:008,6
29ŻELUK Bartosz 94SZCZECINM-OPEN29M 2900:44:14.55+00:18:407:228,1
30PRZYBYLSKI Przybysław 82DOGONIĆ SŁOŃCEMORYŃM-OPEN30M 3000:44:33.20+00:18:597:258,1
31KOWNACKI Bartosz 71AT - TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-OPEN31M 3100:49:36.80+00:24:038:167,3
32ORŁOWSKI Marcin 80SZCZECINM-OPEN32M 3200:55:43.55+00:30:099:176,5
Znaleziono 32 wynik(ów)