Organizator : | Joanna Maciejewska reprezentująca firmę Life+ Joanna Maciejewska oraz Wojciech Wrzesiński i Arkadiusz Koryciński |
Data : | 2018-11-24 |
Miejsce : | BYDGOSZCZ |
Dystans : | 100 km |
Zgłoszonych : | 122 |
Wystartowało : | 97 |
Nie ukończyło : | 13 |
Ukończyło : | 84 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | STROINSKI Daniel | 51 | RYBNIK | M-Open | ||
2 | KALINOWSKI Dawid | 29 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
3 | BOROWSKI Adam | 3 | INOWROCŁAW | M-Open | ||
4 | PIETRYSZYN Emil | 120 | ŻNIN | M-Open | ||
5 | OLEJNIK Adam | 71 | REFERICON/ULTRAZDROWIE | WŁOCŁAWEK | M-Open | |
6 | OBRĘBSKI Grzegorz | 70 | BIEGASIE | BYDGOSZCZ | M-Open | |
7 | MUCHA Robert | 65 | FSD RUN DREZDENKO | DREZDEMKO | M-Open | |
8 | LEWANDOWSKA Marlena | 44 | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | TORUŃ | K-Open | |
9 | MICHALSKA Agnieszka | 58 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | K-Open | ||
10 | KLONOWSKI Mariusz | 35 | PRIMIGENIUS | ŁOCHOWO | M-Open | |
11 | NALAZEK Marcin | 67 | KALENJI BY DECATHLON | WARSZAWA | M-Open | |
12 | LIPIŃSKI Rafał | 48 | LEGBĄD | M-Open | ||
13 | ROCZKOWSKI Artur | 86 | SBD ENERGETYK RYBNIK | RYBNIK | M-Open | |
14 | RUDNICKI Michał | 87 | TASAK TEAM | NOWA WIEŚ WIELKA | M-Open | |
15 | KLIMCZEWSKI Andrzej | 34 | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M-Open | |
16 | BOGDANOWICZ Beata | 2 | BIEGOWY ŚWIAT | GDAŃSK | K-Open | |
17 | NOJMAN Rafał | 69 | SA WOLNIEJSI | DOBRE MIASTO | M-Open | |
18 | SŁUPECKA Liwia | 97 | ZAKROCZYM | K-Open | ||
19 | TOJZA Tomasz | 118 | DOBRZYCA | M-Open | ||
20 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 1 | NOWA WIEŚ WIELKA | M-Open | ||
21 | HAUPA Maciej | 22 | KS DEBIUT WIELEŃ | WIELEŃ | M-Open | |
22 | FICNER Iwona | 11 | FSD RUN DREZDENKO | STARE KUROWO | K-Open | |
23 | SIP Wojciech | 94 | FSD RUN DREZDENKO | DREZDENKO | M-Open | |
24 | GOLON Marlena | 16 | RUN PASJA | SICIENKO | K-Open | |
25 | LEWANDOWSKI Filip | 45 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
26 | KOWALSKI Marcin | 38 | KOWALE TEAM | TORUŃ | M-Open | |
27 | KONCZALSKI Krzysztof | 119 | TORUŃ | M-Open | ||
28 | DZWONKOWSKI Andrzej | 10 | WĄBRZEŹNO | M-Open | ||
29 | LUTOWSKI Wojciech | 49 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
30 | ZGIET Radosław | 111 | SIEMIATYCZE | M-Open | ||
31 | NIEDBAŁA Marek | 68 | SPORTOWE SUWAŁKI | SUWAŁKI | M-Open | |
32 | PANDER Marek | 75 | SAMOTNE WILKI | ORZESZE | M-Open | |
33 | SIERACKI Krzysztof | 92 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
34 | KARAŚ Marek | 31 | PODGÓRZ TORUŃ | TORUŃ | M-Open | |
35 | GALA Damian | 13 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M-Open | ||
35 | RATAJCZAK Konrad | 85 | TROCHĘ JUŻ BIEGAM :) | PNIEWY | M-Open | |
37 | PODLEŚ Zbigniew | 80 | WARSZAWA | M-Open | ||
38 | GUZIK Grzegorz | 20 | ING | BYDGOSZCZ | M-Open | |
39 | RATAJCZAK Joanna | 84 | PNB | POZNAŃ | K-Open | |
39 | PTAK Adam | 82 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | M-Open | |
41 | MATUSZEWSKI Szymon | 56 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | M-Open | |
42 | WILK Daniel | 105 | AKTYWNI KRZYŻ | ŻELICHOWO | M-Open | |
43 | DAWISKIBA Artur | 5 | FSD RUN DREZDENKO | DREZDENKO | M-Open | |
44 | JAZŁOCKI Łukasz | 26 | TWDW | WARSZAWA | M-Open | |
45 | GARDYZA Jacek | 14 | IPA BYDGOSZCZ/NAKIELSKI KB | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-Open | |
46 | POBŁOCKI Jan | 122 | SPARTANIE DZIECIOM | GDAŃSK | M-Open | |
47 | SŁODOWNIK Rafał | 96 | BFM | ZIELONKA | M-Open | |
48 | KOWALSKI Paweł | 39 | KOWALE TEAM | TORUŃ | M-Open | |
49 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 106 | SBD ENERGETYK RYBNIK | JASTRZĘBIA ZDRÓJ | M-Open | |
50 | FOJCIK Asia | 12 | SBD ENERGETYK RYBNIK | RYBNIK | K-Open | |
51 | MAŁOWIŃSKI Artur | 55 | :-) | BYDGOSZCZ | M-Open | |
52 | MORAWSKI Maciej | 61 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
53 | LIK Marek | 47 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M-Open | |
54 | RYBACKI Filip | 90 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
55 | LIGUS Maciej | 46 | EXIMO EXTREME TEAM | BYDGOSZCZ | M-Open | |
56 | GRUBICH Damian | 18 | GRUDZIĄDZ | M-Open | ||
57 | KAMIONKA Mateusz | 30 | CHOJNICE | M-Open | ||
58 | MICHALAK Marcin | 57 | POZNAŃ | M-Open | ||
59 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 73 | OSTRESROKI | PIASECZNO | M-Open | |
60 | SROCZYŃSKI Marcin | 99 | OSTRESROKI | PIASECZNO | M-Open | |
61 | OSTAPIŃSKA Magda | 72 | PIASECZNO | K-Open | ||
62 | WRZESIŃSKA Joanna | 109 | FORDONRUNNERS | BYDGOSZCZ | K-Open | |
62 | WAWRZYNIAK Dawid | 54 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
64 | KORPALSKI Andrzej | 37 | WUDZYN | M-Open | ||
65 | PODKÓWKA Zbigniew | 79 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
66 | NAGORZYSKI Arkadiusz | 66 | BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
67 | WITCZAK Dariusz | 108 | SPORT ZDROWIE KONDYCJA | KRĄPLEWICE | M-Open | |
68 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 17 | KOSZALIN | K-Open | ||
69 | SYPNIEWSKA Hanna | 121 | SPARTANIE DZIECIOM | GDYNIA | K-Open | |
70 | KARKOWSKA Wiesława | 33 | BARANOWO | K-Open | ||
71 | ZIENKIEWICZ Agata | 113 | PIASECZNO RUNNING | WARSZAWA | K-Open | |
72 | ŻAK Oliwia | 114 | PIASECZNO RUNNING | JASTRZĘBIE | K-Open | |
73 | SZWEDA Marek | 101 | ZŁOTÓW | M-Open | ||
74 | JASIŃSKI Daniel | 25 | NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA | BIEGANOWO | M-Open | |
75 | KUROWSKI Michał | 41 | GLIWICE | M-Open | ||
76 | WRZOSEK Jarosław | 110 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
77 | DEJNECKA Ewa | 6 | TORUŃ | K-Open | ||
78 | SIKORA Artur | 93 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
79 | JAWOREK Youstka Ya Raramuri | 27 | TRZCIANY | K-Open | ||
80 | POWIERŻA Marta | 81 | ŁOCHÓW | K-Open | ||
81 | MAŁKIEWICZ Dariusz | 53 | PGB SPORTOWA PACZKA | KATOWICE | M-Open | |
82 | MINICHOWSKI Piotr | 60 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
83 | SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria | 98 | SPARTANIE DZIECIOM | WARSZAWA | K-Open | |
83 | PIETRULIŃSKI Mateusz | 78 | SPARTANIE DZIECIOM | WARSZAWA | M-Open | |
Niesklasyfikowani | ||||||
GAURA Łukasz | 15 | CIĆWIRZE | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
ZIELIŃSKI Karol | 112 | TORUŃ | M-Open | |||
PUŁAWSKI Kazimierz | 83 | GPN | ŁYSE | M-Open | ||
MRELA Adrian | 63 | NAKŁO | M-Open | |||
CHWIŁKA Daniel | 4 | TASAK TEAM | ŁOCHOWO | M-Open | ||
ŚLUSARCZYK Paweł | 102 | ŚRÓDBORÓW | M-Open | |||
STEFANIAK Maciej | 117 | gRUNwald Team Poznań | POZNAŃ | M-Open | ||
JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona | 24 | KS PEGAZ | GÓRA KALWARIA | K-Open | ||
RUTA Przemysław | 88 | MTR TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M-Open | ||
SKRZYPCZYK Andrzej | 95 | ZAMOŚĆ | M-Open | |||
DĘBICKI Darek | 7 | WŁOCŁAWEK | M-Open | |||
MAŁOWIŃSKA Małgorzata | 115 | :-) | BYDGOSZCZ | K-Open | ||
VUCO Ivo | 116 | KRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA | WARSZAWA | M-Open |
Znaleziono 97 wynik(ów)