Organizator : | Joanna Maciejewska reprezentująca firmę Life+ Joanna Maciejewska oraz Wojciech Wrzesiński i Arkadiusz Koryciński |
Data : | 2018-11-24 |
Miejsce : | BYDGOSZCZ |
Dystans : | 100 km |
Zgłoszonych : | 122 |
Wystartowało : | 97 |
Nie ukończyło : | 13 |
Ukończyło : | 84 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | STROINSKI Daniel | 51 | RYBNIK | M-Open | ||
2 | KALINOWSKI Dawid | 29 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
3 | BOROWSKI Adam | 3 | INOWROCŁAW | M-Open | ||
4 | PIETRYSZYN Emil | 120 | ŻNIN | M-Open | ||
5 | OLEJNIK Adam | 71 | REFERICON/ULTRAZDROWIE | WŁOCŁAWEK | M-Open | |
6 | OBRĘBSKI Grzegorz | 70 | BIEGASIE | BYDGOSZCZ | M-Open | |
7 | MUCHA Robert | 65 | FSD RUN DREZDENKO | DREZDEMKO | M-Open | |
8 | KLONOWSKI Mariusz | 35 | PRIMIGENIUS | ŁOCHOWO | M-Open | |
9 | NALAZEK Marcin | 67 | KALENJI BY DECATHLON | WARSZAWA | M-Open | |
10 | LIPIŃSKI Rafał | 48 | LEGBĄD | M-Open | ||
11 | ROCZKOWSKI Artur | 86 | SBD ENERGETYK RYBNIK | RYBNIK | M-Open | |
12 | RUDNICKI Michał | 87 | TASAK TEAM | NOWA WIEŚ WIELKA | M-Open | |
13 | KLIMCZEWSKI Andrzej | 34 | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M-Open | |
14 | NOJMAN Rafał | 69 | SA WOLNIEJSI | DOBRE MIASTO | M-Open | |
15 | TOJZA Tomasz | 118 | DOBRZYCA | M-Open | ||
16 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 1 | NOWA WIEŚ WIELKA | M-Open | ||
17 | HAUPA Maciej | 22 | KS DEBIUT WIELEŃ | WIELEŃ | M-Open | |
18 | SIP Wojciech | 94 | FSD RUN DREZDENKO | DREZDENKO | M-Open | |
19 | LEWANDOWSKI Filip | 45 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
20 | KOWALSKI Marcin | 38 | KOWALE TEAM | TORUŃ | M-Open | |
21 | KONCZALSKI Krzysztof | 119 | TORUŃ | M-Open | ||
22 | DZWONKOWSKI Andrzej | 10 | WĄBRZEŹNO | M-Open | ||
23 | LUTOWSKI Wojciech | 49 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
24 | ZGIET Radosław | 111 | SIEMIATYCZE | M-Open | ||
25 | NIEDBAŁA Marek | 68 | SPORTOWE SUWAŁKI | SUWAŁKI | M-Open | |
26 | PANDER Marek | 75 | SAMOTNE WILKI | ORZESZE | M-Open | |
27 | SIERACKI Krzysztof | 92 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
28 | KARAŚ Marek | 31 | PODGÓRZ TORUŃ | TORUŃ | M-Open | |
29 | GALA Damian | 13 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M-Open | ||
29 | RATAJCZAK Konrad | 85 | TROCHĘ JUŻ BIEGAM :) | PNIEWY | M-Open | |
31 | PODLEŚ Zbigniew | 80 | WARSZAWA | M-Open | ||
32 | GUZIK Grzegorz | 20 | ING | BYDGOSZCZ | M-Open | |
33 | PTAK Adam | 82 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | M-Open | |
34 | MATUSZEWSKI Szymon | 56 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | M-Open | |
35 | WILK Daniel | 105 | AKTYWNI KRZYŻ | ŻELICHOWO | M-Open | |
36 | DAWISKIBA Artur | 5 | FSD RUN DREZDENKO | DREZDENKO | M-Open | |
37 | JAZŁOCKI Łukasz | 26 | TWDW | WARSZAWA | M-Open | |
38 | GARDYZA Jacek | 14 | IPA BYDGOSZCZ/NAKIELSKI KB | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-Open | |
39 | POBŁOCKI Jan | 122 | SPARTANIE DZIECIOM | GDAŃSK | M-Open | |
40 | SŁODOWNIK Rafał | 96 | BFM | ZIELONKA | M-Open | |
41 | KOWALSKI Paweł | 39 | KOWALE TEAM | TORUŃ | M-Open | |
42 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 106 | SBD ENERGETYK RYBNIK | JASTRZĘBIA ZDRÓJ | M-Open | |
43 | MAŁOWIŃSKI Artur | 55 | :-) | BYDGOSZCZ | M-Open | |
44 | MORAWSKI Maciej | 61 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
45 | LIK Marek | 47 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M-Open | |
46 | RYBACKI Filip | 90 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
47 | LIGUS Maciej | 46 | EXIMO EXTREME TEAM | BYDGOSZCZ | M-Open | |
48 | GRUBICH Damian | 18 | GRUDZIĄDZ | M-Open | ||
49 | KAMIONKA Mateusz | 30 | CHOJNICE | M-Open | ||
50 | MICHALAK Marcin | 57 | POZNAŃ | M-Open | ||
51 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 73 | OSTRESROKI | PIASECZNO | M-Open | |
52 | SROCZYŃSKI Marcin | 99 | OSTRESROKI | PIASECZNO | M-Open | |
53 | WAWRZYNIAK Dawid | 54 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
54 | KORPALSKI Andrzej | 37 | WUDZYN | M-Open | ||
55 | PODKÓWKA Zbigniew | 79 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
56 | NAGORZYSKI Arkadiusz | 66 | BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ | BYDGOSZCZ | M-Open | |
57 | WITCZAK Dariusz | 108 | SPORT ZDROWIE KONDYCJA | KRĄPLEWICE | M-Open | |
58 | SZWEDA Marek | 101 | ZŁOTÓW | M-Open | ||
59 | JASIŃSKI Daniel | 25 | NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA | BIEGANOWO | M-Open | |
60 | KUROWSKI Michał | 41 | GLIWICE | M-Open | ||
61 | WRZOSEK Jarosław | 110 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
62 | SIKORA Artur | 93 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
63 | MAŁKIEWICZ Dariusz | 53 | PGB SPORTOWA PACZKA | KATOWICE | M-Open | |
64 | MINICHOWSKI Piotr | 60 | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
65 | PIETRULIŃSKI Mateusz | 78 | SPARTANIE DZIECIOM | WARSZAWA | M-Open | |
Niesklasyfikowani | ||||||
GAURA Łukasz | 15 | CIĆWIRZE | BYDGOSZCZ | M-Open | ||
ZIELIŃSKI Karol | 112 | TORUŃ | M-Open | |||
PUŁAWSKI Kazimierz | 83 | GPN | ŁYSE | M-Open | ||
MRELA Adrian | 63 | NAKŁO | M-Open | |||
CHWIŁKA Daniel | 4 | TASAK TEAM | ŁOCHOWO | M-Open | ||
ŚLUSARCZYK Paweł | 102 | ŚRÓDBORÓW | M-Open | |||
STEFANIAK Maciej | 117 | gRUNwald Team Poznań | POZNAŃ | M-Open | ||
RUTA Przemysław | 88 | MTR TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M-Open | ||
SKRZYPCZYK Andrzej | 95 | ZAMOŚĆ | M-Open | |||
DĘBICKI Darek | 7 | WŁOCŁAWEK | M-Open | |||
VUCO Ivo | 116 | KRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA | WARSZAWA | M-Open |
Znaleziono 76 wynik(ów)