BULLET RUN SPORTY
Bullet Run
Organiser : Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Date : 2022-09-18
Place : Włocławek
Distance : 6 km
Registered : 40
Started : 35
Not finished : 0
Finished : 35
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | Finish
Classification by czasu netto. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MDrużyna 1Moment startuNet
time
6km
GapPace
min/km
Pace
km/h
       
1WŁODARCZYK Dawid 113STRZELCEElite M1M 1Jungle Nextreme2022-09-18 13:00:0200:29:04.55 4:5012,4
2KIĘPISTY Patryk 103ŁÓDŹElite M2M 22022-09-18 13:00:0200:30:46.25+00:01:415:0711,7
3MADALIŃSKI Michał 104ŁÓDŹElite M3M 3RAJSPORT ACTIVE2022-09-18 13:00:0300:35:28.25+00:06:235:5410,2
4KRĘGIELSKI Filip 407GDANSKElite M4M 42022-09-18 13:00:0500:35:29.50+00:06:245:5410,1
5TESKA Patrycja 118GDYNIAElite K1K 1Biegun OCR Team2022-09-18 13:20:0100:35:59.00+00:06:545:5910,0
6OŚCIK Krzysztof 164WOLBÓRZOpen M1M 52022-09-18 13:40:2500:36:40.15+00:07:356:069,8
7CIOSEK Dariusz 152MAŁA WIEŚOpen M2M 62022-09-18 13:40:2500:37:17.35+00:08:126:129,7
8WINKLER Mateusz 169TOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M3M 72022-09-18 13:40:2500:38:31.05+00:09:266:259,3
9MAZURKIEWICZ Oskar 107PŁOCKElite M5M 8Jungle Nextreme2022-09-18 13:00:0300:39:15.95+00:10:116:329,2
10OKTABIŃSKI Karol 114MOGILNOElite M6M 92022-09-18 13:00:0300:39:55.75+00:10:516:399,0
11MODLIŃSKI Łukasz 109CIECHRZElite M7M 102022-09-18 13:00:0200:41:44.85+00:12:406:578,6
12ADAMCZEWSKI Arkadiusz 406WŁOCŁAWEKElite M8M 11MOVE. TEAM2022-09-18 13:00:0300:44:14.45+00:15:097:228,1
13SEKUŁA Cezary 110WAGANIECOpen M4M 122022-09-18 13:00:0200:45:14.00+00:16:097:328,0
14MAZOWIECKI Rafal 106WŁOCŁAWEKElite M9M 13MOVE Team.2022-09-18 13:00:0300:45:25.95+00:16:217:347,9
15MAZURKIEWICZ Adam 108PŁOCKElite M10M 14Jungle Nextreme2022-09-18 13:00:0300:45:33.95+00:16:297:357,9
16BOROWSKI Maciej 151TRABCZYNOpen M5M 15588P412022-09-18 13:40:2600:46:20.80+00:17:167:437,8
17SZOJDA Ola 117TYCHYElite K2K 2Paka Borsuka2022-09-18 13:20:0000:47:42.45+00:18:377:577,5
18BAGDZIŃSKI Daniel 101WŁOCŁAWEKElite M11M 16MOVE Team.2022-09-18 13:00:0400:47:50.45+00:18:457:587,5
19BORKOWSKI Jarosław 102SIERPCElite M12M 172022-09-18 13:00:0400:49:17.35+00:20:128:127,3
20WITKOWSKI Kamil 170TŁUCHOWOOpen M6M 182022-09-18 14:01:1100:49:36.05+00:20:318:167,3
21LEWANDOWSKA Marzena 115WŁOCŁAWEKElite K3K 32022-09-18 13:20:0100:50:50.40+00:21:458:287,1
22JAKUBOWSKI Michał 158ZAGÓRÓWOpen M7M 19588P412022-09-18 13:40:2500:52:45.45+00:23:408:476,8
23SADOWSKA Katarzyna 166TORUŃOpen K1K 4Team Toruń2022-09-18 14:01:1100:53:40.30+00:24:358:566,7
24KANDELSZAJN Oliwia 160LIPNOOpen K2K 5VANILLA2022-09-18 14:01:1100:53:40.55+00:24:368:566,7
25JEZIORSKA Izabela 159ŁYSOMICEOpen K3K 6Team Toruń2022-09-18 14:01:1100:53:44.20+00:24:398:576,7
26PAWLIKOWSKA-ŚLĘCZKOWSKA Zuzanna 116ŁÓDŹElite K4K 7Warriors Łódź2022-09-18 13:20:0001:03:32.55+00:34:2810:355,7
27ŚLĘCZKOWSKI Błażej 112ŁÓDŹElite M13M 20Warriors Łódź2022-09-18 13:00:0401:08:54.05+00:39:4911:295,2
28WOJEWODZKI Daniel 171WLOCLAWEKOpen M8M 212022-09-18 13:40:2601:10:10.70+00:41:0611:415,1
29MALCZEWSKI Daniel 161RĄBIEŃOpen M9M 22Załoga Rudobrodego2022-09-18 14:01:1201:20:35.15+00:51:3013:254,5
30NESTEROWICZ Daria 162WŁOCŁAWEKOpen K4K 82022-09-18 13:40:2801:25:47.90+00:56:4314:174,2
31HOFFGUNST Ania 156SZAMOTUŁYOpen K5K 92022-09-18 13:40:2701:26:48.55+00:57:4414:284,1
32HOFFGUNST Kacper 157SZAMOTUŁYOpen M10M 232022-09-18 13:40:2601:26:48.95+00:57:4414:284,1
33GRYGORCZUK Maja 155OLSZTYNOpen K6K 102022-09-18 13:40:2601:34:59.60+01:05:5515:493,8
34SZENIAWSKA Kaja 167OLSZTYNOpen K7K 112022-09-18 13:40:2601:35:24.70+01:06:2015:543,8
35GERLACZYŃSKI Przemek 154OLSZTYNOpen M11M 242022-09-18 13:40:2601:35:54.30+01:06:4915:593,8
Total 35 results.