BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2021
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2021-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1122
Wystartowało : 1003
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 991
Na trasie : 12
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startu
   
1KAPELA Sebastian 1101BYDGOSZCZM-1000:00:00
2WRZESIŃSKA Anna 22BYDGOSZCZK-3000:00:00
3MAŁKOWSKA Joanna 398BYDGOSZCZK-3000:00:00
4OSIŃSKI Dominik 603OSIEKM-3000:00:00
5JĘDRZEJCZYK Iwona 818BYDGOSZCZK-4000:00:00
6SZLINGER Jakub 908BRAKTURM-3000:00:00
7WOŹNIAKOWSKA Agata 916WTLENIE.PLBYDGOSZCZK-3000:00:00
8OSIŃSKI Dominik 603OSIEKM-3000:00:00
9MAJEWSKA Martyna 286OSIELSKOK-1000:00:00
10WIŚNIEWSKA Karina 716BYDGOSZCZK-2000:00:00
11GILEWSKA Julia 740BYDGOSZCZK-2000:00:00
12BOROWICZ Malgorzata 563KLUB ZDROWIABYDGOSZCZK-4000:00:00
13WRÓBEL Antoni 621BYDGOSZCZM-1000:00:00
14GRUSZCZYŃSKI Marcin 618BYDGOSZCZM-Open00:00:00
15BRZEZIŃSKI Błażej 863BRZEZIŃSKI RUN CLUBBYDGOSZCZM-3000:00:022021-11-11 15:00:11
16JURAK Krzysztof 1098KUJAWSCY RUNNERSCHOJNICEM-3000:00:032021-11-11 15:00:12
17BEDRA Robert 193BYDGOSZCZM-1000:00:032021-11-11 15:00:12
18MAĆKOWSKI Maciej 221UPSBYDOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:032021-11-11 15:00:12
19MENDEL Patryk 24TM IRON TRI-TEAM/SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2000:00:032021-11-11 15:00:12
20KAŹMIRSKI Dariusz 252BYDGOSZCZM-5000:00:032021-11-11 15:00:12
21FELCZAK Jakub 283BYDGOSZCZM-2000:00:032021-11-11 15:00:12
22KAŹMIRSKI Krzysztof 315BYDGOSZCZM-1000:00:032021-11-11 15:00:12
23KOLMAJER Rafał 34ROWERTOURBYDGOSZCZM-4000:00:032021-11-11 15:00:12
24BISKUP Marcin 477CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCM-2000:00:032021-11-11 15:00:12
25ŁAZ Kamil 906WTLENIE.PLBYDGOSZCZM-3000:00:032021-11-11 15:00:12
26KALACZYŃSKI Miłosz 101KS POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA IM. KLEMENSA BINIAKOWSKIEGOBYDGOSZCZM-2000:00:042021-11-11 15:00:13
27DZIERLIŃSKI Paweł 1024THE RUNNERS ŚWIEICEŚWIECIEM-3000:00:042021-11-11 15:00:13
28TUCHOLSKI Bartłomiej 1028BYDGOSZCZM-2000:00:042021-11-11 15:00:13
29TYMEK Kamil 1085ZAWISZABYDGOSZCZM-1000:00:042021-11-11 15:00:13
30MENDEL Magdalena 1090TM IRON TEAMBYDGOSZCZK-3000:00:042021-11-11 15:00:13
31KUŁAKOWSKI Krzysztof 1097CZARNE STOPYBYDGOSZCZM-3000:00:042021-11-11 15:00:13
32KOZŁOWSKI Rafał 13BYDGOSZCZM-4000:00:042021-11-11 15:00:13
33STĘPNIEWSKA Marta 136BYDGOSZCZK-3000:00:042021-11-11 15:00:13
34SZENK Marta 138BYDGOSZCZK-4000:00:042021-11-11 15:00:13
35GWIAZDOWSKI Dominik 140BYDGOSZCZM-1000:00:042021-11-11 15:00:13
36KRÓL Karol 153TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:042021-11-11 15:00:13
37MALICKI Łukasz 231KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZZIELONKAM-3000:00:042021-11-11 15:00:13
38WIWATOWSKI Michał 262PRZYŁĘKIM-4000:00:042021-11-11 15:00:13
39MAJCHRZAK Kasia 355BYDGOSZCZK-3000:00:042021-11-11 15:00:13
40RUMIANOWSKA Anna 364BYDGOSZCZK-3000:00:042021-11-11 15:00:13
41ZIÓŁKOWSKI Włodek 534FORDON BIEGABYDGOSZCZM-3000:00:042021-11-11 15:00:13
42KŁOSOWSKI Marcin 542CSM POLSKABYDGOSZCZM-4000:00:042021-11-11 15:00:13
43RYMER Jakub 681KOTŁOWSKI RUN TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:042021-11-11 15:00:13
44GŁOWACKI Robert 72BYDGOSZCZM-4000:00:042021-11-11 15:00:13
45NOWAK Damian 729-BYDGOSZCZM-1000:00:042021-11-11 15:00:13
46BĄK Oskar 767MĄKOWARSKOM-3000:00:042021-11-11 15:00:13
47FLOREK Paweł 792RUNADDICTSBYDGOSZCZM-3000:00:042021-11-11 15:00:13
48JASIŃSKI Kacper 831BYDGOSZCZM-1000:00:042021-11-11 15:00:13
49JASIŃSKI Grzegorz 830BYDGOSZCZM-3000:00:042021-11-11 15:00:13
50MIKOŁAJSKA Agata 896BYDGOSZCZK-2000:00:042021-11-11 15:00:13
51ANGIEL Władysław 344TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+00:00:042021-11-11 15:00:13
52DOBRZYŃSKA Ewa 1042BYDGOSZCZK-3000:00:052021-11-11 15:00:14
53ZBORAŁA Dawid 1060BYDGOSZCZM-3000:00:052021-11-11 15:00:14
54STANIEC Tomasz 1070BYDGOSZCZM-4000:00:052021-11-11 15:00:14
55WENDA Dawid 1092BYDGOSZCZM-3000:00:052021-11-11 15:00:14
56REINKE Olivia 127BYDGOSZCZK-1000:00:052021-11-11 15:00:14
57REINKE Kajetan 129BYDGOSZCZM-1000:00:052021-11-11 15:00:14
58SOBIERALSKI Rafał 166BRZOZAM-4000:00:052021-11-11 15:00:14
59KRUSZKA Łukasz 189K. S. TRI BE.RBYDGOSZCZM-4000:00:052021-11-11 15:00:14
60JARMUŻ Adam 2AJ TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:052021-11-11 15:00:14
61SZYMCZAK Maciej 222AKTYWNA BYDGOSZCZSTRZELEWOM-5000:00:052021-11-11 15:00:14
62SZCZEPANIAK Cezary 484BYDGOSZCZM-4000:00:052021-11-11 15:00:14
63TOMCZYK Agata 521SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:052021-11-11 15:00:14
64FRANKOWSKI Szymon 538BYDGOSZCZM-1000:00:052021-11-11 15:00:14
65SZYMAŃSKI Adam 559BIEGAJ Z DYMKIEMTRYSZCZYNM-3000:00:052021-11-11 15:00:14
66SKRZYNIARZ Hubert 691ŁOCHOWOM-3000:00:052021-11-11 15:00:14
67FUZ Marek 700KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:052021-11-11 15:00:14
68BŁAŻEJAK Krzysztofa 907WTLENIE.PLBYDGOSZCZK-4000:00:052021-11-11 15:00:14
69KUJAWA Kamil 956BYDGOSZCZM-3000:00:052021-11-11 15:00:14
70ANDRZEJEWSKA Sylwia 992BYDGOSZCZK-3000:00:052021-11-11 15:00:14
71REINKE Joanna 126BYDGOSZCZK-3000:00:052021-11-11 15:00:14
72SŁOMSKI Jakub 835BYDGOSKA SEKCJA WKKKBYDGOSZCZM-1000:00:052021-11-11 15:00:14
73GORZYCKI Dariusz 465BYDGOSKA SEKCJA WKKKBYDGOSZCZM-5000:00:052021-11-11 15:00:14
74BALCEREK Mateusz 1000GASTRO SZEFBYDGOSZCZM-3000:00:062021-11-11 15:00:15
75DZIKOWSKI Jakub 1018BYDGOSZCZM-2000:00:062021-11-11 15:00:15
76BUZALSKI Robert 103ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4000:00:062021-11-11 15:00:15
77KLAWIKOWSKA Julita 107TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:00:062021-11-11 15:00:15
78KLAWIKOWSKI Dawid 108TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:062021-11-11 15:00:15
79PAWLIK Stanisław 146OSIELSKOM-5000:00:062021-11-11 15:00:15
80GURDAK Leszek 169BYDGOSZCZ NA STARTTURM-4000:00:062021-11-11 15:00:15
81WASILUK Tomasz 175BYDGOSZCZM-3000:00:062021-11-11 15:00:15
82KHADDOUR Alex 203BBL BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:062021-11-11 15:00:15
83SADECKI Karol 205CHEŁMNOM-3000:00:062021-11-11 15:00:15
84DROBINSKI Daniel 209BYDGOSZCZM-3000:00:062021-11-11 15:00:15
85KAŹMIERCZAK Jakub 338BYDGOSZCZM-1000:00:062021-11-11 15:00:15
86WADZIŃSKA Paulina 57TEAMOCHALBYDGOSZCZK-3000:00:062021-11-11 15:00:15
87WALDA Łukasz 611BYDGOSZCZM-3000:00:062021-11-11 15:00:15
88PĘDZIOCH Przemysław 662RUCEWOM-3000:00:062021-11-11 15:00:15
89LEWANDOWSKI Piotr 684BYDGOSZCZM-2000:00:062021-11-11 15:00:15
90OLEJNIK Krzysztof 738BYDGOSZCZM-3000:00:062021-11-11 15:00:15
91MACIOSZEK Piotr 884BYDGOSZCZM-2000:00:062021-11-11 15:00:15
92DROCIAK Michał 886OGR OSOWA GÓRA RUNNERBYDGOSZCZM-4000:00:062021-11-11 15:00:15
93SZYSZKA Radosław 915BYDGOSZCZM-3000:00:062021-11-11 15:00:15
94CHODKIEWICZ Tomek 1117BYDGOSZCZM-2000:00:062021-11-11 15:00:15
95DUDKOWIAK Michał 1086CHMIELARZ TEAMTORUŃM-3000:00:072021-11-11 15:00:16
96URBAŃSKA Ewa 179TM IRON TEAMŁOCHOWOK-4000:00:072021-11-11 15:00:16
97WÓJCIK Jacek 197@RUN_JACEKBYDGOSZCZM-3000:00:072021-11-11 15:00:16
98STĘPSKI Marek 265BBLBYDGOSZCZM-4000:00:072021-11-11 15:00:16
99GŻYL Mikolaj 317JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:072021-11-11 15:00:16
100BARCZAK Tomasz 329BYDGOSZCZM-5000:00:072021-11-11 15:00:16
101GROCHOWSKI Piotr 444BYDGOSZCZM-4000:00:072021-11-11 15:00:16
102WIECZOREK Michał 533MAJKTEAMBYDGOSZCZM-3000:00:072021-11-11 15:00:16
103GRZECHULSKI Dariusz 571DOBRCZM-4000:00:072021-11-11 15:00:16
104SZYMAŃSKI Łukasz 584BYDGOSZCZM-3000:00:072021-11-11 15:00:16
105JANYSKA Adam 594UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2000:00:072021-11-11 15:00:16
106IGNACZAK Jarosław 5983GRAVITYBYDGOSZCZM-4000:00:072021-11-11 15:00:16
107GŁOWACKI Tomek 759BYDGOSZCZM-4000:00:072021-11-11 15:00:16
108SUDOŁ Jacek 837PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:072021-11-11 15:00:16
109BETHKE Jakub 882BYDGOSZCZM-3000:00:072021-11-11 15:00:16
110KOLASSA Michał 938MUROWANIECM-2000:00:072021-11-11 15:00:16
111KOLASSA Robert 939BYDGOSZCZM-2000:00:072021-11-11 15:00:16
112NOWACZYK Bartosz 1023BYDGOSZCZM-3000:00:082021-11-11 15:00:17
113MACIOSZEK Ewa 409M.A.D.M.E.P.BYDGOSZCZK-4000:00:082021-11-11 15:00:17
114DROZDOWSKA Paulina 410M.A.D.M.E.P.BYDGOSZCZK-3000:00:082021-11-11 15:00:17
115REDIS Szkółka Języka Angielskiego 468SZKÓŁKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO AGATA REDISŻOŁĘDOWOK-3000:00:082021-11-11 15:00:17
116GACKOWSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-4000:00:082021-11-11 15:00:17
117WIKA Arkadiusz 518BYDGOSZCZM-2000:00:082021-11-11 15:00:17
118RENC Patryk 543SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-3000:00:082021-11-11 15:00:17
119MIZIKOWSKI Tomasz 608MIZIK-TEAMBYDGOSZCZM-1000:00:082021-11-11 15:00:17
120PISARSKI Igor 673BYDGOSZCZM-2000:00:082021-11-11 15:00:17
121SZULC Jarosław 677SZULC TEAMPRZYŁĘKIM-4000:00:082021-11-11 15:00:17
122GŁOWACKI Kamil 761BYDGOSZCZM-1000:00:082021-11-11 15:00:17
123MOCZYNSKI Leszek 772BYDGOSZCZ BIEGABYDGOSZCZM-60+00:00:082021-11-11 15:00:17
124PRZEKWAS Paweł 791BYDGOSZCZM-3000:00:082021-11-11 15:00:17
125KARASZEWSKI Aleksander 827BYDGOSZCZM-3000:00:082021-11-11 15:00:17
126SZULC Jacek 848WAKE UPBYDGOSZCZM-2000:00:082021-11-11 15:00:17
127STARZYŃSKI Piotr 855BYDGOSZCZM-4000:00:082021-11-11 15:00:17
128LEWANDOWSKI Bartłomiej 899WYRZYSKM-2000:00:082021-11-11 15:00:17
129GOSPODARCZYK Marek 973TORUNM-4000:00:082021-11-11 15:00:17
130BARTOS Arkadiusz 1118BYDGOSZCZM-2000:00:082021-11-11 15:00:17
131CICHOWICZ Marcin 269BYDGOSZCZM-4000:00:082021-11-11 15:00:17
132GRACZYK Przemysław 1001BYDGOSZCZM-3000:00:092021-11-11 15:00:18
133MODRAKOWSKI Roland 1010DYSTRYBUCJA-REKLAM.PLNIEMCZM-3000:00:092021-11-11 15:00:18
134STROKOWSKA Paulina 1021BYDGOSZCZK-2000:00:092021-11-11 15:00:18
135SZEIB Robert 1031BYDGOSZCZM-4000:00:092021-11-11 15:00:18
136TELEJKO Łukasz 1089RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2000:00:092021-11-11 15:00:18
137ZAJĄKAŁA Wojciech 1105BYDGOSZCZM-2000:00:092021-11-11 15:00:18
138POPIELARZ Robert 212RYNARZEWOM-5000:00:092021-11-11 15:00:18
139KAZUBOWSKI Jacek 247TRIDARKO/KAZUBKI TEAMBIAŁE BŁOTAM-5000:00:092021-11-11 15:00:18
140DAŃCZUK Jerzy 277BYDGOSZCZM-5000:00:092021-11-11 15:00:18
141GAPINSKA Bogna 29BYDGOSZCZK-3000:00:092021-11-11 15:00:18
142PIONTEK Elżbieta 30BYDGOSZCZK-60+00:00:092021-11-11 15:00:18
143RUNNER Andrzej 310BYDGOSZCZM-5000:00:092021-11-11 15:00:18
144MACIOSZEK Marcin 408M.A.D.M.E.P.BYDGOSZCZM-4000:00:092021-11-11 15:00:18
145DROZOWSKI Daniel 411M.A.D.M.E.P.BYDGOSZCZM-4000:00:092021-11-11 15:00:18
146LUZAK Mirosław 490TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM-60+00:00:092021-11-11 15:00:18
147MIZIKOWSKI Wojciech 530MIZIK TEAMBYDGOSZCZM-4000:00:092021-11-11 15:00:18
148JASIENIECKI Piotr 879KOSZALINM-5000:00:092021-11-11 15:00:18
149JANECZKO Emilia 900SKRA PATEREKNAKŁO NAD NOTECIĄK-3000:00:092021-11-11 15:00:18
150ŻYŁKOWSKI Jarosław 989TORUŃM-3000:00:092021-11-11 15:00:18
151SOBOLEWSKA Aleksandra 1046BYDGOSZCZK-2000:00:102021-11-11 15:00:19
152BOROWCZAK Julita 184BYDGOSZCZK-3000:00:102021-11-11 15:00:19
153KOPCZYŃSKI Marcin 187BYDGOSZCZM-4000:00:102021-11-11 15:00:19
154ŁASSA Rafał 190PARKA BIEGABYDGOSZCZM-2000:00:102021-11-11 15:00:19
155SKORNIA Eliza 191PARKA BIEGABYDGOSZCZK-2000:00:102021-11-11 15:00:19
156LEWANDOWSKI Michał 267ŁOCHOWOM-4000:00:102021-11-11 15:00:19
157TARKA Agnieszka 322BYDGOSZCZK-3000:00:102021-11-11 15:00:19
158TARKA Roksana 323BYDGOSZCZK-1000:00:102021-11-11 15:00:19
159DZIENNIK Maciej 349THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-4000:00:102021-11-11 15:00:19
160WOJCIECHOWSKA Dagmara 570ZIELONKAK-4000:00:102021-11-11 15:00:19
161PRZYBYLAK Marta 600BYDGOSZCZK-3000:00:102021-11-11 15:00:19
162WOLNY Tomasz 653BYDGOSZCZM-3000:00:102021-11-11 15:00:19
163BZDZION Marcin 751BYDGOSZCZM-2000:00:102021-11-11 15:00:19
164CIEŚLEWICZ Karol 809OLAF CREWBYDGOSZCZM-4000:00:102021-11-11 15:00:19
165KUJDA Dorota 924OSIELSKOK-4000:00:102021-11-11 15:00:19
166BOROWCZAK Paweł 185BYDGOSZCZM-2000:00:112021-11-11 15:00:20
167PUDO Wojciech 255DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-2000:00:112021-11-11 15:00:20
168PUDO Mateusz 259BYDGOSZCZM-2000:00:112021-11-11 15:00:20
169ZIÓŁKOWSKA Gosia 535FORDON BIEGABYDGOSZCZK-3000:00:112021-11-11 15:00:20
170CIEMNY Tomasz 591BYDGOSZCZM-4000:00:112021-11-11 15:00:20
171PIECZYŃSKA Joanna 71BYDGOSZCZK-3000:00:112021-11-11 15:00:20
172ZBIRANEK Remigiusz 7201 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-4000:00:112021-11-11 15:00:20
173RZENTKOWSKI Grzegorz 754BYDGOSZCZM-4000:00:112021-11-11 15:00:20
174KOSIŃSKI Jerzy 796BYDGOSZCZM-5000:00:112021-11-11 15:00:20
175PIEŁOWSKA Roma 821NIWYK-2000:00:112021-11-11 15:00:20
176TYKWIŃSKA Agnieszka 826BYDGOSZCZK-3000:00:112021-11-11 15:00:20
177GRUDA Mirosław 96OSIELSKOM-60+00:00:112021-11-11 15:00:20
178GOŁEMBIEWSKI Marcin 993MEGAGOLOMBBYDGOSZCZM-4000:00:112021-11-11 15:00:20
179PILECKI Gustaw 715BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-60+00:00:112021-11-11 15:00:20
180WŁOCH Sandra 1073ŚWIEKATOWOK-2000:00:112021-11-11 15:00:20
181REINHOLZ Mateusz 1072GRUCZNOM-2000:00:112021-11-11 15:00:20
182KRZYŻANOWSKI Robert 1071BYDGOSZCZM-5000:00:122021-11-11 15:00:21
183NOWAK Marcin 235BDGM-4000:00:122021-11-11 15:00:21
184LACHOWICZ Robert 237BYDGOSZCZM-5000:00:122021-11-11 15:00:21
185SIKORSKI Arkadiusz 3MATEMATYKA Z PLUSEMBYDGOSZCZM-1000:00:122021-11-11 15:00:21
186LIPIŃSKI Sebastian 316EPROSUMENT/KOJOTY RUNNING TEAMBYDGOSZCZM-4000:00:122021-11-11 15:00:21
187GÓRKA Adrian 324-BYDGOSZCZM-1000:00:122021-11-11 15:00:21
188STEFAŃSKI Marcin 327KOJOTYBYDGOSZCZM-4000:00:122021-11-11 15:00:21
189FIRST Anna 342OSIELSKOK-2000:00:122021-11-11 15:00:21
190GACZKOWSKI Paweł 548BYDGOSZCZM-4000:00:122021-11-11 15:00:21
191JEN Andrzej 643BYDGOSZCZM-5000:00:122021-11-11 15:00:21
192BARSZCZ Tomasz 735BYDGOSZCZM-3000:00:122021-11-11 15:00:21
193BARSZCZ Krzysztof 752BYDGOSZCZM-3000:00:122021-11-11 15:00:21
194BARTOS Ligia 963WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK-4000:00:122021-11-11 15:00:21
195BIDAS Wiktor 114MATEMATYKA Z PLUSEMBYDGOSZCZM-1000:00:132021-11-11 15:00:22
196STRUGAŁA Maciej 178OBORNIKIM-2000:00:132021-11-11 15:00:22
197SOSNA Mikolaj 186BYDGOSZCZM-4000:00:132021-11-11 15:00:22
198WITEK Magdalena 251NOWE DĄBIEK-2000:00:132021-11-11 15:00:22
199MOMOT Mieczysław 332BYDGOSZCZM-4000:00:132021-11-11 15:00:22
200SIKORSKI Norbert 4MATEMATYKA Z PLUSEMBYDGOSZCZM-4000:00:132021-11-11 15:00:22
201SARNECKI Waldemar 404BYDGOSZCZM-3000:00:132021-11-11 15:00:22
202MAJEWSKA Barbara 450PIEŃK-4000:00:132021-11-11 15:00:22
203SZUMIŃSKI Jan 497BYDGOSZCZM-60+00:00:132021-11-11 15:00:22
204POLIWODZIŃSKI Mateusz 514WISŁA FORDONBYDGOSZCZM-1000:00:132021-11-11 15:00:22
205GRUDOWSKI Jarek 547BYDGOSZCZM-4000:00:132021-11-11 15:00:22
206FUŁAT Karol 704TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNM-5000:00:132021-11-11 15:00:22
207KOPCZYŃSKI Piotr 726INOWROCŁAWM-2000:00:132021-11-11 15:00:22
208DOMŻALSKI Marek 841ŁOCHOWOM-5000:00:132021-11-11 15:00:22
209GROBELNA Monika 95KOBYLARNIAK-3000:00:132021-11-11 15:00:22
210BIERYT Arkadiusz 1074POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM-5000:00:132021-11-11 15:00:22
211SZCZEPAŃSKA Jarka 1065BYDGOSZCZK-3000:00:142021-11-11 15:00:23
212GRUBICH Arkadiusz 121NIEMCZM-4000:00:142021-11-11 15:00:23
213SIUDZIŃSKA-BESS Ania 15BYDGOSZCZK-3000:00:142021-11-11 15:00:23
214PASZKIET Witold 159TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM-60+00:00:142021-11-11 15:00:23
215WESOŁOWSKA Aleksandra 171BYDGOSZCZK-4000:00:142021-11-11 15:00:23
216WESOŁOWSKI Dariusz 172BYDGOSZCZM-5000:00:142021-11-11 15:00:23
217BESS Ania 328BYDGOSZCZK-3000:00:142021-11-11 15:00:23
218ROBACZEWSKI Artur 370ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-4000:00:142021-11-11 15:00:23
219WIECZOREK Jakub 372BŁAŻEJEWOM-2000:00:142021-11-11 15:00:23
220KRAWCZYSZYN Tomasz 412GRUDZIĄDZM-3000:00:142021-11-11 15:00:23
221POLIWODZIŃSKA Agnieszka 515WISŁA FORDONBYDGOSZCZK-4000:00:142021-11-11 15:00:23
222OSSOWSKI Jakub 553BYDGOSZCZM-1000:00:142021-11-11 15:00:23
223TUROWSKA Patrycja 771TEAMOCHALMĄKOWARSKOK-3000:00:142021-11-11 15:00:23
224RAPCA Krzysztof 1063BYDGOSZCZM-4000:00:142021-11-11 15:00:23
225POLITOWSKA Ewa 1104WŁOCŁAWEKK-3000:00:142021-11-11 15:00:23
226CZYŻEWSKA Justyna 137BRZOZAK-3000:00:152021-11-11 15:00:24
227CHROMIŃSKI Fabian 143BYDGOSZCZM-2000:00:152021-11-11 15:00:24
228KAZUBOWSKI Jeremiasz 266KAZUBKI TEAMBIAŁE BŁOTAM-2000:00:152021-11-11 15:00:24
229RADECKI Maciej 385BYDGOSZCZM-4000:00:152021-11-11 15:00:24
230GRUSZKA Marek 42NIEZRZESZONYMAKSYMILIANOWOM-60+00:00:152021-11-11 15:00:24
231GÓRSKI Łukasz 467BYDGOSZCZM-3000:00:152021-11-11 15:00:24
232MALICKA Beata 486BYDGOSZCZK-5000:00:152021-11-11 15:00:24
233KLAJBOR Mariusz 56678112416374JEŻEWOM-4000:00:152021-11-11 15:00:24
234MROTEK Katarzyna 663AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKRUSZYN KRAJEŃSKIK-4000:00:152021-11-11 15:00:24
235MROTEK Michał 667AKADEMIA MISTRZOW SPORTUKRUSZYN KRAJEŃSKIM-4000:00:152021-11-11 15:00:24
236JAKUBCZAK Michał 685WIERZCHUCINEKM-3000:00:152021-11-11 15:00:24
237NEUMANN Andrzej 845BYDGOSZCZM-5000:00:152021-11-11 15:00:24
238WOŹNIAK Anna 21BYDGOSZCZK-4000:00:162021-11-11 15:00:25
238OSTROWSKA Renata 25BĘDZITOWOK-4000:00:162021-11-11 15:00:25
240GÓRSKA Paulina 466BYDGOSZCZK-3000:00:162021-11-11 15:00:25
241GREŃ Sebastian 639BYDGOSZCZM-2000:00:162021-11-11 15:00:25
242KIEŁCZYŃSKI Andrzej 640BYDGOSZCZM-3000:00:162021-11-11 15:00:25
243BIEDROŃ Aleksandra 65B28BIAŁE BŁOTAK-2000:00:162021-11-11 15:00:25
244KRASIŃSKA Katarzyna 783BYDGOSZCZK-4000:00:162021-11-11 15:00:25
245KRASIŃSKI Piotr 784BYDGOSZCZ, POW. BYDGOSZCZM-4000:00:162021-11-11 15:00:25
246MICHALAK Mariusz 788BYDGOSZCZM-4000:00:162021-11-11 15:00:25
247PŁOMIŃSKA Monika 919BYDGOSZCZK-3000:00:162021-11-11 15:00:25
248PIĄTEK Justyna 120GDAŃSKK-3000:00:172021-11-11 15:00:26
249DANIELEK Piotr 17BYDGOSZCZ@BIEGABYDGOSZCZM-4000:00:172021-11-11 15:00:26
250PRACA Joanna 173MUROWANIECK-4000:00:172021-11-11 15:00:26
251TEWS Marzena 177BYDGOSZCZK-4000:00:172021-11-11 15:00:26
252MAŁAS Marcin 250BYDGOSZCZM-3000:00:172021-11-11 15:00:26
253HAWRYŁO Marta 374BYDGOSZCZK-2000:00:172021-11-11 15:00:26
254HAWRYŁO Mariusz 389BYDGOSZCZM-3000:00:172021-11-11 15:00:26
255ŚWIETLIK Grzegorz 516#SWIETLIKIFAMILJABYDGOSZCZM-3000:00:172021-11-11 15:00:26
256ŚWIETLIK Michalina 517#SWIETLIKIFAMILJABYDGOSZCZK-3000:00:172021-11-11 15:00:26
257WŁAŚNIAK Sylwia 586TRYSZCZYNK-4000:00:172021-11-11 15:00:26
258WŁODARCZYK Wojciech 604CZARNE STOPYBYDGOSZCZM-5000:00:172021-11-11 15:00:26
259GLINKOWSKI Dariusz 63B28BYDGOSZCZM-3000:00:172021-11-11 15:00:26
260ZADROŻNA Magdalena 666MORZEWIECK-4000:00:172021-11-11 15:00:26
261RYBCZYŃSKI Łukasz 936BARCINM-3000:00:172021-11-11 15:00:26
262ŁEMPICKI Marek 977PRZYŁĘKIM-3000:00:172021-11-11 15:00:26
263KRUPINSKI Tomasz 1043BYDGOSZCZM-5000:00:182021-11-11 15:00:27
264ŁUKASZEWSKA Ewelina 1082BYDGOSZCZK-3000:00:182021-11-11 15:00:27
265BURY Tomasz 240BYDGOSZCZM-3000:00:182021-11-11 15:00:27
266ILNITSKYI Ivan 36BYDGOSZCZM-2000:00:182021-11-11 15:00:27
267MIZERAKOWSKI Szymon 510TORUŃM-2000:00:182021-11-11 15:00:27
268LIS Janusz 605TKKF CHEŁMNOGRUDZIĄDZM-5000:00:182021-11-11 15:00:27
269PAPROCKI Jakub 616SPOGLOPRĄDKIM-2000:00:182021-11-11 15:00:27
270WOLAN Magdalena 62AMOREKBYDGOSZCZK-4000:00:182021-11-11 15:00:27
271JANOWSKI Piotr 656TKKF CHEŁMNOCHEŁMNOM-5000:00:182021-11-11 15:00:27
272WYRĄBKIEWICZ Hanna 723BYDGOSZCZK-3000:00:182021-11-11 15:00:27
273LEWANDOWSKI Patryk 810BYDGOSZCZM-1000:00:182021-11-11 15:00:27
274WILANDT-SOBKO Marta 708BYDGOSZCZK-2000:00:182021-11-11 15:00:27
275WILANDT Natalia 709BYDGOSZCZK-2000:00:182021-11-11 15:00:27
276FRANKÓW Łukasz 1005NAKŁO NAD NOTECIĄM-3000:00:192021-11-11 15:00:28
277KOWALSKA Jolanta 1066BYDGOSZCZK-4000:00:192021-11-11 15:00:28
278CZECH Dominika 1091BYDGOSZCZK-2000:00:192021-11-11 15:00:28
279LUDWINIAK Paweł 325BYDGOSZCZM-2000:00:192021-11-11 15:00:28
280KRZESZEWSKA Agnieszka 357MUROWANIECK-4000:00:192021-11-11 15:00:28
281WOLAN Krzysztof 59PRZEŻYĆ !BYDGOSZCZM-4000:00:192021-11-11 15:00:28
282SZATKOWSKI Oskar 724BYDGOSZCZM-2000:00:192021-11-11 15:00:28
283BIESEK Oliwia 839BYDGOSZCZK-1000:00:192021-11-11 15:00:28
284ŁATKA Marcin 902MYŚLĘCINEKM-4000:00:192021-11-11 15:00:28
285RATAJCZAK Aurelia 660BYDGOSZCZK-4000:00:192021-11-11 15:00:28
286GORZYNSKI Arkadiusz 659ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM-4000:00:192021-11-11 15:00:28
287PĘKALA Wojciech 589BLUSZCZOWA RZEKABYDGOSZCZM-60+00:00:192021-11-11 15:00:28
288SIEWERT Nadia 1054OSIELSKOK-1000:00:202021-11-11 15:00:29
289KOSTRZAK Dominik 305SKLEPSAKRALNY.PLBYDGOSZCZM-3000:00:202021-11-11 15:00:29
290CZAJA Jarosław 37BYDGOSZCZM-4000:00:202021-11-11 15:00:29
291KALEMBA Daria 395ZAMOŚĆK-2000:00:202021-11-11 15:00:29
292WOŹNIAK Anna 405NAKŁO NAD NOTECIĄK-5000:00:202021-11-11 15:00:29
293WOJCIECHOWSKI Grzegorz 423BYDGOSZCZM-2000:00:202021-11-11 15:00:29
294KRAJDA Piotr 574BBL BYDGOSZCZŁOCHOWICEM-4000:00:202021-11-11 15:00:29
295KWASIGROCH Aleksandra 732NAKŁO NAD NOTECIĄK-5000:00:202021-11-11 15:00:29
296KŁODA Karolina 838BYDGOSZCZK-4000:00:202021-11-11 15:00:29
297TOMCZAK Marzena 891STRZELEWOK-3000:00:202021-11-11 15:00:29
298RASSALSKA-KAUSA Jola 903BYDGOSZCZK-4000:00:202021-11-11 15:00:29
299CHMARA-SZATKOWSKA Paulina 657BECOME ONEBYDGOSZZK-2000:00:202021-11-11 15:00:29
300PINIARSKI Michał 1049MOGILNO TEAMMOGILNOM-4000:00:212021-11-11 15:00:30
301PINIARSKI Paweł 1106MOGILNO TEAMMOGILNOM-3000:00:212021-11-11 15:00:30
302JELEŃ-KOTLAREK Agnieszka 119VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK-3000:00:212021-11-11 15:00:30
303SCIGOCKI Waldemar 165BYDGOSZCZM-5000:00:212021-11-11 15:00:30
304STRUGAŁA Łukasz 202BYDGOSZCZM-3000:00:212021-11-11 15:00:30
305KUCZEWSKI Damian 436KRUSZYN KRAJEŃSKIM-1000:00:212021-11-11 15:00:30
306PRACA Szymon 495MUROWANIECM-1000:00:212021-11-11 15:00:30
307MURAWSKA Marta 575ŁOCHOWICEK-4000:00:212021-11-11 15:00:30
308GURZYŃSKI Marcin 762KOSOWIZNAM-2000:00:212021-11-11 15:00:30
309NALEWALSKA Justyna 79SERCE TYBETUBYDGOSZCZK-3000:00:212021-11-11 15:00:30
310MAZELA Aleksandra 816TORUŃK-2000:00:212021-11-11 15:00:30
311GURZYŃSKA Beata 823BYDGOSZCZK-3000:00:212021-11-11 15:00:30
312MAKUSZEWSKI Łukasz 840812 BLPNAKLO NAD NOTECIĄM-4000:00:212021-11-11 15:00:30
313ZIELIŃSKA Agnieszka 781TORUŃK-4000:00:212021-11-11 15:00:30
314SIEWERT Iwona 1053OSIELSKOK-4000:00:212021-11-11 15:00:30
315RATAJ Maciej 1009ŁOCHOWOM-4000:00:222021-11-11 15:00:31
316BOHDANOWICZ Patrycja 26BYDGOSZCZK-3000:00:222021-11-11 15:00:31
317ZAPARUCHA Mikołaj 287RYNARZEWOM-4000:00:222021-11-11 15:00:31
318KUFLEWICZ Justyna 31MATKA TYMKABYDGOSZCZK-3000:00:222021-11-11 15:00:31
319WIATROWSKA Katarzyna 430BYDGOSZCZK-3000:00:222021-11-11 15:00:31
320WIOTROWSKA Ewa 431BYDGOSZCZK-3000:00:222021-11-11 15:00:31
321KUCZEWSKI Łukasz 435KRUSZYN KRAJEŃSKIM-4000:00:222021-11-11 15:00:31
322MAJEWSKA Monika 446BYDGOSZCZK-3000:00:222021-11-11 15:00:31
323MIRKIEWICZ Filip 453BYDGOSZCZM-1000:00:222021-11-11 15:00:31
324KRZEMIŃSKA Jolanta 4828K-PBOTBYDGOSZCZK-3000:00:222021-11-11 15:00:31
325ZĄBKOWSKI Krzysztof 683BYDGOSZCZM-3000:00:222021-11-11 15:00:31
326DOMAN Janusz 730UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM-60+00:00:222021-11-11 15:00:31
327PIĄTEK Marta 661BYDGOSZCZK-2000:00:222021-11-11 15:00:31
328KOPYTOWSKA Mariola 721ŁÓDŹK-3000:00:222021-11-11 15:00:31
329WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 174BYDGOSZCZK-3000:00:222021-11-11 15:00:31
330WOJTYSIAK Dorota 104BYDGOSZCZK-4000:00:232021-11-11 15:00:32
331KUFLEWICZ Mirko 27BYDGOSZCZM-3000:00:232021-11-11 15:00:32
332SCHMIDT Marcin 300BYDGOSZCZM-4000:00:232021-11-11 15:00:32
333RÓŻYCKI Maciej 778BYDGOSZCZM-3000:00:232021-11-11 15:00:32
334KOZIOŁ Łukasz 786BYDGOSZCZM-3000:00:232021-11-11 15:00:32
335PAWLEWSKA Joanna 811SPORTWAYBYDGOSZCZK-4000:00:232021-11-11 15:00:32
336HASS Adam 911BYDGOSZCZM-4000:00:232021-11-11 15:00:32
337WYPYCH Zuzanna 979BYDGOSZCZK-2000:00:232021-11-11 15:00:32
338BERNADY Dawid 505BYDGOSZCZM-3000:00:232021-11-11 15:00:32
339JAKUBOWSKA Sabina 1019ŁUBIANKAK-3000:00:242021-11-11 15:00:33
340KRUSZYŃSKA Magdalena 1020TORUŃK-4000:00:242021-11-11 15:00:33
341ŁUCZAK Monika 1084MORSIAKIBRĄCHNOWOK-3000:00:242021-11-11 15:00:33
342AUGUSTYNOWICZ Katarzyna 249TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZK-4000:00:242021-11-11 15:00:33
343NAWROCKA Joanna 264OPEN PLBYDGOSZCZK-4000:00:242021-11-11 15:00:33
344SZYCHOWSKI Jarosław 292TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZWIERZCHUCICEM-3000:00:242021-11-11 15:00:33
345GROBLENY Szymon 301BYDGOSZCZM-3000:00:242021-11-11 15:00:33
346KOZAK Krzysztof 304BIAŁE BŁOTAM-3000:00:242021-11-11 15:00:33
347MELWIŃSKA Paulina 33RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4000:00:242021-11-11 15:00:33
348WALKOWIAK Paweł 393BYDGOSZCZM-2000:00:242021-11-11 15:00:33
349DZIEŻA Roma 47RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-5000:00:242021-11-11 15:00:33
350GRALAK Martyna 562BYDGOSZCZK-1000:00:242021-11-11 15:00:33
351KOLANOWSKA Grażyna 819BYDGOSZCZK-5000:00:242021-11-11 15:00:33
352KOLANOWSKI Wojciech 820BYDGOSZCZM-5000:00:242021-11-11 15:00:33
353HERMAN Olga 910SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-2000:00:242021-11-11 15:00:33
354JANKOWSKA Anna 932BYDGOSZCZK-3000:00:242021-11-11 15:00:33
355POZNAŃSKI Szymon 978BYDGOSZCZM-3000:00:242021-11-11 15:00:33
356MYSYK Igor 1033KYIVM-2000:00:252021-11-11 15:00:34
357WITKOWSKA Mariola 1038GÓRSKK-4000:00:252021-11-11 15:00:34
358KABACIŃSKA Kinga 196BYDGOSZCZK-3000:00:252021-11-11 15:00:34
359FRANCIS Khalil 312BYDGOSZCZM-4000:00:252021-11-11 15:00:34
360ŁĘGA Mariusz 369BYDGOSZCZM-2000:00:252021-11-11 15:00:34
361GABRICH Zaneta 500BYDGOSZCZK-4000:00:252021-11-11 15:00:34
362LASKOWSKI Wojciech 577WOJCIECH LASKOWSKI FIRMA DORADCZAPRZYŁĘKIM-4000:00:252021-11-11 15:00:34
363MĄDRY Wojciech 1087POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM-3000:00:252021-11-11 15:00:34
364GARBACZEWSKA Anna 943MUROWANIECK-3000:00:252021-11-11 15:00:34
365POPIELARZ Anna 213RYNARZEWOK-5000:00:252021-11-11 15:00:34
366BEAUVALE Monika 1064ROZGARTYK-4000:00:262021-11-11 15:00:35
367POCZTÓŁ Paulina 1078BYDGOSZCZK-3000:00:262021-11-11 15:00:35
368MACKIEWICZ Mariusz 223DAWIDYM-4000:00:262021-11-11 15:00:35
369WIECZOREK Sonita 371BŁAŻEJEWOK-2000:00:262021-11-11 15:00:35
370GRUŻEWSKI Michał 384BYDGOSZCZM-1000:00:262021-11-11 15:00:35
371ZAMIATOWSKA Kinga 531BELLA LINE, NARTOROLKI BDGBYDGOSZCZK-4000:00:262021-11-11 15:00:35
372KORNACKA Katarzyna 537BYDGOSZCZK-4000:00:262021-11-11 15:00:35
373KORNACKI Mateusz 539BYDGOSZCZM-1000:00:262021-11-11 15:00:35
374SKRZĄTEK Anna 558PRZYŁĘKIK-4000:00:262021-11-11 15:00:35
375BANDOCH Arkadiusz 565BYDGOSZCZM-4000:00:262021-11-11 15:00:35
376LASKOWSKA Aleksandra 576PRZYŁĘKIK-3000:00:262021-11-11 15:00:35
377PIEKARSKI Paweł 665BYDGOSZCZM-3000:00:262021-11-11 15:00:35
378MEYER Marek 710BYDGOSZCZM-5000:00:262021-11-11 15:00:35
379MACKIEWICZ Beata 224DAWIDYK-4000:00:262021-11-11 15:00:35
380DEPTUŁA Stanisław 154NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-1000:00:272021-11-11 15:00:36
381RUTKOWSKI Tomasz 167BYDGOSZCZM-5000:00:272021-11-11 15:00:36
382FILIPEK Mirosława 168BYDGOSZCZK-4000:00:272021-11-11 15:00:36
383DROŻYŃSKI Maciej 230BYDGOSZCZM-3000:00:272021-11-11 15:00:36
384MIĘKCZYŃSKI Miłosz 256LUPUS TEAMZIELONCZYNM-3000:00:272021-11-11 15:00:36
385KURYŁO Julia 296I LO BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-1000:00:272021-11-11 15:00:36
386JACKOWIEC-JAGIELSKA Małgorzata 331BYDGOSZCZK-4000:00:272021-11-11 15:00:36
387ROBACZEWSKA Lidia 368ZŁOTNIKI KUJAWSKIEK-4000:00:272021-11-11 15:00:36
388GRUŻEWSKA Justyna 38246BYDGOSZCZK-4000:00:272021-11-11 15:00:36
389GRUŻEWSKI Jarosław 383BYDGOSZCZM-4000:00:272021-11-11 15:00:36
390MICHALAK Wojciech 386BYDGOSZCZM-5000:00:272021-11-11 15:00:36
391ŁUKASIEWICZ Krzysztof 52MAJABYDGOSZCZM-4000:00:272021-11-11 15:00:36
392STRAMEK Marta 638BYDGOSZCZK-2000:00:272021-11-11 15:00:36
393SOCHACKI Przemysław 699BYDGOSZCZM-1000:00:272021-11-11 15:00:36
394FLORCZAK Krzysztof 722BYDGOSZCZM-1000:00:272021-11-11 15:00:36
395JAGIELSKI Łukasz 1116BYDGOSZCZM-4000:00:272021-11-11 15:00:36
396STAWCZYK Dariusz 109BYDGOSZCZM-4000:00:282021-11-11 15:00:37
397WENZELEWSKI Daniel 1099LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:282021-11-11 15:00:37
398BASA Mikołaj 1103SYPNIEWOM-2000:00:282021-11-11 15:00:37
399DEPTUŁA Wojciech 152NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-60+00:00:282021-11-11 15:00:37
400CIACIUCH Agnieszka 274BIEGACZE KCYNIA TEAMKCYNIAK-2000:00:282021-11-11 15:00:37
401KEMNITZ Agnieszka 275BIEGACZE KCYNIA TEAMNOWA WIEŚ NOTECKAK-3000:00:282021-11-11 15:00:37
402HAŁAS Ewa 276BIEGACZE KCYNIA TEAMKCYNIAK-4000:00:282021-11-11 15:00:37
403JAKUBIK LORENC Aneta 391NIE MAMŁOCHOWOK-4000:00:282021-11-11 15:00:37
404ŻUCHELKOWSKI Rafał 524BYDGOSZCZM-3000:00:282021-11-11 15:00:37
405BRZYKCY Artur 812BIEGACZE KCYNIA TEAMLUDWIKOWOM-2000:00:282021-11-11 15:00:37
406KARAKIEWICZ Marzena 876BIEGACZE KCYNIA TEAMKCYNIAK-5000:00:282021-11-11 15:00:37
407KASPEROWICZ Jakub 696BYDGOSZCZM-1000:00:282021-11-11 15:00:37
408FELINIAK Daniel 123BYDGOSZCZM-3000:00:292021-11-11 15:00:38
409WARLIKOWSKI Łukasz 161BYDGOSZCZM-3000:00:292021-11-11 15:00:38
410ORZECHOWSKI Zbigniew 280ORZECH BIEGABYDGOSZCZM-4000:00:292021-11-11 15:00:38
411LEMAŃSKA Agnieszka 295BYDGOSZCZK-2000:00:292021-11-11 15:00:38
412RÓŻAŃSKI Kamil 4013GRAVITYBYDGOSZCZM-3000:00:292021-11-11 15:00:38
413MACIEJCZAK Marcin 4023GRAVITYBYDGOSZCZM-4000:00:292021-11-11 15:00:38
414KASZUBA Marek 403BYDGOSZCZM-3000:00:292021-11-11 15:00:38
415TADROWSKI Rafał 56BYDGOSZCZM-4000:00:292021-11-11 15:00:38
416ORZECHOWSKA Gabriela 679ORZECH BIEGABYDGOSZCZK-1000:00:292021-11-11 15:00:38
417CHYLIŃSKA Monika 70-BYDGOSZCZK-3000:00:292021-11-11 15:00:38
418ŻMICH Tomasz 92MEMO AT HOME BY RAFAŁ GODZIEMSKIBYDGOSZCZM-4000:00:292021-11-11 15:00:38
419QUAAS Łukasz 93BYDGOSZCZM-4000:00:292021-11-11 15:00:38
420HRYCZ Paweł 948PAWEŁ BIEGA I KIBICUJETORUŃM-4000:00:292021-11-11 15:00:38
421KASPEROWICZ Pawel 694BYDGOSZCZM-3000:00:292021-11-11 15:00:38
422OSUCH Małgorzata 381BYDGOSZCZK-3000:00:292021-11-11 15:00:38
423LAPKE Róża 147BYDGOSZCZK-3000:00:302021-11-11 15:00:39
424ROGOZIŃSKA Karolina 217RUNMORSBYDGOSZCZK-3000:00:302021-11-11 15:00:39
425WIDŹGOWSKI Przemysław 253BYDGOSZCZM-4000:00:302021-11-11 15:00:39
426MUCHA Marcin 257BATRUNPAWŁÓWEKM-4000:00:302021-11-11 15:00:39
427MAKUSZEWSKI Mateusz 40BYDGOSZCZM-3000:00:302021-11-11 15:00:39
428SŁOWIŃSKA Lidia 41BYDGOSZCZK-2000:00:302021-11-11 15:00:39
429DOMALEWSKI Łukasz 55BYDGOSZCZM-3000:00:302021-11-11 15:00:39
430GESING Joanna 734BIEŃKÓWKAK-3000:00:302021-11-11 15:00:39
431CENDROWSKA Weronika 787CHEŁMNOK-2000:00:302021-11-11 15:00:39
432JAWORSKI Adam 856STOWARZYSZENIE "DZIĘKI WAM"BYDGOSZCZM-4000:00:302021-11-11 15:00:39
433JAWORSKI Marek 858STOWARZYSZENIE "DZIĘKI WAM"BYDGOSZCZM-1000:00:302021-11-11 15:00:39
434JAWORSKA Michalina 859STOWARZYSZENIE "DZIĘKI WAM"BYDGOSZCZK-1000:00:302021-11-11 15:00:39
435OSZUBSKI Kazimierz 1121PGBBYDGOSZCZM-4000:00:302021-11-11 15:00:39
436KLINOWSKI Radosław 1076BYDGOSZCZM-3000:00:312021-11-11 15:00:40
437WAWRZYNIAK Andrzej 11822.ODNBYDGOSZCZM-60+00:00:312021-11-11 15:00:40
438JESKE Marek 268RUN BYDGOSZCZNIWYM-5000:00:312021-11-11 15:00:40
439SZARKOWSKI Fabian 32BĄDŹ DOBRYM CZŁOWIEKIEMGLINKI / BYDGOSZCZM-2000:00:312021-11-11 15:00:40
440MICHALAK Krzysztof 458BYDGOSZCZM-2000:00:312021-11-11 15:00:40
441GŁOGOWSKI Mateusz 583SELEKCJA NATURALNABYDGOSZCZM-3000:00:312021-11-11 15:00:40
442BILSKI Marcin 690BYDGOSZCZM-4000:00:312021-11-11 15:00:40
443KRETOWICZ Piotr 73BYDGOSZCZM-2000:00:312021-11-11 15:00:40
444SAJDAK Marcin 739BYDGOSZCZM-3000:00:312021-11-11 15:00:40
445NOWOTNIK Mariusz 86BYDGOSZCZM-4000:00:312021-11-11 15:00:40
446JAWORSKA Marcelina 860STOWARZYSZENIE "DZIĘKI WAM"BYDGOSZCZK-1000:00:312021-11-11 15:00:40
447ZŁOTOWSKI Piotr 94RUN BYDGOSZCZNIWYM-4000:00:312021-11-11 15:00:40
448ZARECKI Piotr 1035PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-3000:00:322021-11-11 15:00:41
449LECH Marek 116WHM POLSKABYDGOSZCZM-4000:00:322021-11-11 15:00:41
450KAPANOWSKI Sylwester 23BYDGOSZCZM-4000:00:322021-11-11 15:00:41
451ASTUKIEWICZ Tomasz 288BYDGOSZCZM-5000:00:322021-11-11 15:00:41
452ASTUKIEWICZ Agnieszka 299FREAKY FITBYDGOSZCZK-5000:00:322021-11-11 15:00:41
453ROZKWITALSKI Bartosz 38SEROCKM-3000:00:322021-11-11 15:00:41
454SZAMP Krzysztof 560BYDGOSZCZM-4000:00:322021-11-11 15:00:41
455PAPROCKI Rafał 581SLK POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:322021-11-11 15:00:41
456BEDNAREK Marta 67CZARNE STOPYWTELNOK-4000:00:322021-11-11 15:00:41
457TEMPSKA Agnieszka 843FREAKY FIT TEAMBYDGOSZCZK-4000:00:322021-11-11 15:00:41
458SOWIŃSKI Marcin 871BYDGOSZCZM-3000:00:322021-11-11 15:00:41
459RYCIO-SAWIEŁAJC Joanna 321BYDGOSZCZK-4000:00:322021-11-11 15:00:41
460KOTECKA Agnieszka 284BYDGOSZCZK-2000:00:322021-11-11 15:00:41
461MICHAŁOWSKI Bartosz 1052BYDGOSZCZM-2000:00:332021-11-11 15:00:42
462GUTKOWSKI Michał 1058RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:332021-11-11 15:00:42
463NEUMANN Paweł 1093LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:332021-11-11 15:00:42
464HEINRICH Julia 1111BYDGOSZCZK-1000:00:332021-11-11 15:00:42
465KARCZEWSKA Arletta 117WHM POLSKABYDGOSZCZK-4000:00:332021-11-11 15:00:42
466ŚWIETLIK Piotr 313BYDGOSZCZM-5000:00:332021-11-11 15:00:42
467JUNKA Małgorzata 593KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-5000:00:332021-11-11 15:00:42
468SKĄPSKI Łukasz 631BYDGOSZCZM-Open00:00:332021-11-11 15:00:42
469TYKWIŃSKI Krzysztof 650BYDGOSZCZM-4000:00:332021-11-11 15:00:42
470CHOJNACKI Patryk 934BYDGOSZCZM-2000:00:332021-11-11 15:00:42
471SAWIEŁAJC Michał 320BIZONBYDGOSZCZM-4000:00:332021-11-11 15:00:42
472HEYMANN Maria 88SOŚNOK-5000:00:332021-11-11 15:00:42
473RYBAK Marcin 10398 KUJAWSKO-POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOSIELSKOM-4000:00:342021-11-11 15:00:43
474SKÓRCZEWSKI Jacek 1047NIEMCZM-5000:00:342021-11-11 15:00:43
475RASZKA Konrad 1077RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1000:00:342021-11-11 15:00:43
476DĄBROWSKI Michał 110MYLEASE.PLBYDGOSZCZM-3000:00:342021-11-11 15:00:43
477RÓŻYCZKA Joanna 142BYDGOSZCZK-3000:00:342021-11-11 15:00:43
478WNUCZYŃSKI Jakub 201BYDGOSZCZM-1000:00:342021-11-11 15:00:43
479BURNICKI Mariusz 428BYDGOSZCZM-5000:00:342021-11-11 15:00:43
480LEWANDOWSKA Sylwia 53BYDGOSZCZK-4000:00:342021-11-11 15:00:43
481BŁAŻEK-KOJRO Kasia 54BIAŁE BŁOTAK-3000:00:342021-11-11 15:00:43
482LEWANDOWSKA Marlena 689BYDGOSZCZK-2000:00:342021-11-11 15:00:43
483DEMSKI Krzysztof 737BYDGOSZCZM-2000:00:342021-11-11 15:00:43
484ŻYDOWICZ Piotr 75KORONOWOM-3000:00:342021-11-11 15:00:43
485WNUCZYŃSKI Andrzej 81ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4000:00:342021-11-11 15:00:43
486DOMŻALSKA Sławomira 842ŁOCHOWOK-5000:00:342021-11-11 15:00:43
487RÓLKA Robert 997BYDGOSZCZM-3000:00:342021-11-11 15:00:43
488BURNICKA Ewa 429BYDGOSZCZK-5000:00:342021-11-11 15:00:43
489KARDASIŃSKA Marta 89KAMIEŃ KRAJEŃSKIK-2000:00:342021-11-11 15:00:43
490BIELICKI Waldemar 141SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:352021-11-11 15:00:44
491NOWAKOWSKI Radosław 210SICIENKOM-2000:00:352021-11-11 15:00:44
492KILAN Kacper 606SPOGLOOSÓWIECM-2000:00:352021-11-11 15:00:44
493BEDNAREK Waldemar 68WTELNOM-4000:00:352021-11-11 15:00:44
494BANASIAK Paweł 7128 KUJAWSKO-POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZM-3000:00:352021-11-11 15:00:44
495WNUCZYŃSKI Kamil 85BYDGOSZCZM-1000:00:352021-11-11 15:00:44
496URBAŃSKI Dawid 16BYDGOSZCZM-4000:00:362021-11-11 15:00:45
497GURYN Wiktor 334ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-3000:00:362021-11-11 15:00:45
498SOŁTYSIUK Bartosz 489BYDGOSZCZM-3000:00:362021-11-11 15:00:45
499NOWICKA Małgorzata 572BYDGOSZCZK-2000:00:362021-11-11 15:00:45
500DALKIEWICZ Igor 573BYDGOSZCZM-2000:00:362021-11-11 15:00:45
501KOBYLARZ Malgorzata 736BYDGOSZCZK-2000:00:362021-11-11 15:00:45
502GRUBA Grzegorz 844KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4000:00:362021-11-11 15:00:45
503POROŻYŃSKA Anna 434BYDGOSZCZK-3000:00:362021-11-11 15:00:45
504KOŹMA Paweł 433BYDGOSZCZM-3000:00:362021-11-11 15:00:45
505BADOWSKI Krzysztof 617BYDGOSZCZM-5000:00:362021-11-11 15:00:45
506KRUPA Paulina 651BYDGOSZCZK-2000:00:362021-11-11 15:00:45
507JURKOWSKI Paweł 406PJKANCELARIA.PLBYDGOSZCZM-3000:00:372021-11-11 15:00:46
508ZMUDA Aleksandra 414GZIN DOLNYK-4000:00:372021-11-11 15:00:46
509GREGO Mateusz 472BYDGOSZCZM-2000:00:372021-11-11 15:00:46
510MIŁKOŚ Filip 599TURM-1000:00:372021-11-11 15:00:46
511KASPRZAK Ewa 701BYDGOSZCZK-4000:00:372021-11-11 15:00:46
512RACZKO Agata 953BYDGOSZCZK-3000:00:372021-11-11 15:00:46
513BARAŃSKA Sylwia 958PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4000:00:372021-11-11 15:00:46
514ŻEREK Magdalena 976KOLEGIUM KUJAWSKIEJARANOWO 4K-4000:00:372021-11-11 15:00:46
515KASZTELAN Agnieszka 984LIBIDZAK-4000:00:372021-11-11 15:00:46
516MARACH Kinga 1122K-5000:00:372021-11-11 15:00:46
517KULCZYŃSKI Robert 883KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4000:00:372021-11-11 15:00:46
518KUZNIAR Daniel 647BYDGOSZCZM-3000:00:372021-11-11 15:00:46
519KRUPIŃSKI Artur 1044BYDGOSZCZM-1000:00:382021-11-11 15:00:47
520MICHALIK Joanna 106BYDGOSZCZK-4000:00:382021-11-11 15:00:47
521SZCZEPANIK Bartosz 218BYDGOSZCZM-1000:00:382021-11-11 15:00:47
522ŚWIERCZYŃSKI Marcin 585ATHLETICOMED.PL BYDGOSZCZOSIELSKOM-3000:00:382021-11-11 15:00:47
523SZYMCZAK Elwira 777INOWROCŁAWK-2000:00:382021-11-11 15:00:47
524CZECHOWSKI Paweł 85481 BLPTORUŃM-3000:00:382021-11-11 15:00:47
525PŁACHECKA Angelika 878BYDGOSZCZK-2000:00:382021-11-11 15:00:47
526KASZTELAN Marek 981LIBIDZAM-4000:00:382021-11-11 15:00:47
527SKRODZKA Anna 969ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-4000:00:382021-11-11 15:00:47
528MAZURKIEWICZ Aniela 972KOLEGIUM KUJAWSKIERADZIEJÓWK-5000:00:382021-11-11 15:00:47
529CHNURZYŃSKA Ewa 633BYDGOSZCZK-Open00:00:392021-11-11 15:00:48
530TOMCZAK Katarzyna 637BYDGOSZCZK-4000:00:392021-11-11 15:00:48
531KRUCZKOWSKI Adam 644BYDGOSZCZM-5000:00:392021-11-11 15:00:48
532CICHY Łukasz 648BYDGOSZCZM-3000:00:392021-11-11 15:00:48
533STASIEWSKI Mariusz 294TRISPACEBYDGOSZCZM-4000:00:392021-11-11 15:00:48
534SZARLEJ Marcin 396PKO BANK POLSKI SABYDGOSZCZM-3000:00:392021-11-11 15:00:48
535LESZCZYŃSKI Tomasz 407BYDGOSZCZM-4000:00:392021-11-11 15:00:48
536KOSIARSKI Tomasz 417BYDGOSZCZM-4000:00:392021-11-11 15:00:48
537JAWORSKA KACZMAREK Sylwia 420#4FAJTERTORUŃK-4000:00:392021-11-11 15:00:48
538SĘK Tobiasz 546BARCINM-1000:00:392021-11-11 15:00:48
539MASŁOWSKA Angelika 597ŁACHOWO44DK-3000:00:392021-11-11 15:00:48
540BRZEZINSKI Łukasz 877BYDGOSZCZM-2000:00:392021-11-11 15:00:48
541KWIATKOWSKI Michał 880KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-3000:00:392021-11-11 15:00:48
542KUJAWA Iwona 957BYDGOSZCZK-3000:00:392021-11-11 15:00:48
543SKRODZKA Natalia 970ALEKSANDRÓW KUJK-1000:00:392021-11-11 15:00:48
544KRÓL Wiesław 635BYDGOSZCZM-5000:00:402021-11-11 15:00:49
545WAJER Marita 451ŚLESINK-2000:00:402021-11-11 15:00:49
546PIERZCHALSKA Kasia 459BYDGOSZCZK-4000:00:402021-11-11 15:00:49
547KASPRZAK Wojciech 462BYDGOSZCZM-4000:00:402021-11-11 15:00:49
548BIZON Bartosz 763BYDGOSZCZM-3000:00:402021-11-11 15:00:49
549JAWORSKI Krzysztof 815BYDGOSZCZM-4000:00:402021-11-11 15:00:49
550WOŁOWIEC Dawid 964TARKOWO DOLNEM-1000:00:402021-11-11 15:00:49
551ŚWIĄTKOWSKI Marcin 975KOLEGIUM KUJAWSKIESŁUŻEWOM-4000:00:402021-11-11 15:00:49
552MALCZEWSKA Mirka 242BYDGOSZCZK-60+00:00:402021-11-11 15:00:49
553STANISZEWSKA Aleksandra 913BYDGOSZCZK-3000:00:402021-11-11 15:00:49
554KACZMAREK Adam 421#4FAJTERTORUŃM-4000:00:402021-11-11 15:00:49
555TYMIŃSKA Beata 4184FAJTERTORUŃK-3000:00:402021-11-11 15:00:49
556TYMIŃSKI Łukasz 4194FAJTERTORUŃM-3000:00:402021-11-11 15:00:49
557OPRAWA Jerzy 1067SZREŃSKM-5000:00:412021-11-11 15:00:50
558KWASIGROCH Wiktor 549BYDGOSZCZM-2000:00:412021-11-11 15:00:50
559GROBELNA Ida 774BYDGOSZCZK-2000:00:412021-11-11 15:00:50
560PUZIO Justyna 814NOWA WIEŚ WIELKAK-1000:00:412021-11-11 15:00:50
561WRZESIŃSKI Krzysztof 82BYDGOSZCZM-3000:00:412021-11-11 15:00:50
562SOLAK Karolina 917KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-1000:00:412021-11-11 15:00:50
563CHOLEWCZYŃSKA Dorota 642BYDGOSZCZK-5000:00:412021-11-11 15:00:50
564CHOLEWCZYŃSKI Dariusz 641BYDGOSZCZM-Open00:00:412021-11-11 15:00:50
565CHOLEWCZYŃSKA Barbara 150BYDGOSZCZK-4000:00:412021-11-11 15:00:50
566CHOLEWCZYŃSKA Martyna 151BYDGOSZCZK-1000:00:412021-11-11 15:00:50
567RYDLEWSKI Marek 273RUN BYDGOSZCZCIELEM-5000:00:422021-11-11 15:00:51
568WRZESINSKI Artur 46BYDGOSZCZM-3000:00:422021-11-11 15:00:51
569LASKOWSKA Daria 550BYDGOSZCZK-2000:00:422021-11-11 15:00:51
570GIERACH Krzystof 797BYDGOSZCZM-60+00:00:422021-11-11 15:00:51
571GIERACH Marcin 798NIEMCZM-4000:00:422021-11-11 15:00:51
572WIŚNIEWSKI Konrad 857ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1000:00:422021-11-11 15:00:51
573KOTARSKA-SKONIECZKA Anna 905PND RUNNING TEAMOSIELSKOK-4000:00:422021-11-11 15:00:51
574JANCOWSKI Wojciech 928LEŚNE DZIADKI TEAMBYDGOSZCZM-5000:00:422021-11-11 15:00:51
575ŁUSZCZYNA Karolina 1119BYDGOSZCZK-4000:00:422021-11-11 15:00:51
576GOZDZIK Tomasz 760BYDGOSZCZM-3000:00:422021-11-11 15:00:51
577BRODA Nadia 918KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-1000:00:422021-11-11 15:00:51
578WOŹNIAK Alina 592BYDGOSZCZK-5000:00:422021-11-11 15:00:51
579CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 488BYDGOSZCZK-4000:00:432021-11-11 15:00:52
580WRÓBLEWSKA Oliwia 544BARCINK-1000:00:432021-11-11 15:00:52
581WOJCIECHOWSKA Maja 545BARCINK-1000:00:432021-11-11 15:00:52
582ZDANOWICZ Joanna 552SOLEC KUJAWSKIK-1000:00:432021-11-11 15:00:52
583KUĆMIERZ Mirosław 658BIAŁE BŁOTAM-5000:00:432021-11-11 15:00:52
584OPRAWA Michał 707BYDGOSZCZM-3000:00:432021-11-11 15:00:52
585RZEPCZYŃSKI Tomasz 776GRYF BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:432021-11-11 15:00:52
586POLIWKA Ula 888ABRAMCZYKDĄBROWA CHELMINSKAK-4000:00:432021-11-11 15:00:52
587WEGNER Roman 1022NIEMCZM-5000:00:432021-11-11 15:00:52
588JANKOWSKA Małgorzata 1037KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-4000:00:432021-11-11 15:00:52
589HIPNAROWICZ Grzegorz 1069SPORTTREND.PLBYDGOSZCZM-4000:00:442021-11-11 15:00:53
590GRZYWACZEWSKI Marcin 1075BYDGOSZCZM-2000:00:442021-11-11 15:00:53
591MRUGAŁA Bartosz 113BYDGOSZCZM-3000:00:442021-11-11 15:00:53
592ZIMOSZ Wiktoria 337BYDGOSZCZK-2000:00:442021-11-11 15:00:53
593DUDZIAK Adam 768BYDGOSZCZM-5000:00:442021-11-11 15:00:53
594DRÓŻDŻ Małgorzata 84BYDGOSZCZK-3000:00:442021-11-11 15:00:53
595SERAFIN Paulina 867RACIĄŻEKK-1000:00:442021-11-11 15:00:53
596BUDCZAN Oliwier 991KOLEGIUM KUJAWSKIEODOLIONM-1000:00:442021-11-11 15:00:53
597PRUS-FABISZAK Beata 935WOJNOWOK-3000:00:442021-11-11 15:00:53
598MARCINIAK Przemysław 176BYDGOSZCZM-3000:00:452021-11-11 15:00:54
599GOTOWICZ Mariusz 243BYDGOSZCZM-5000:00:452021-11-11 15:00:54
600WOLSKI Marcin 392BYDGOSZCZM-4000:00:452021-11-11 15:00:54
601MAZUREK Damian 447ŁĘCZNAM-2000:00:452021-11-11 15:00:54
602JARZEMSKA Alicja 688BYDGOSZCZK-3000:00:452021-11-11 15:00:54
603SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 782FORDONBYDGOSZCZM-3000:00:452021-11-11 15:00:54
604JARZEMSKI Marcin 785BYDGOSZCZM-3000:00:452021-11-11 15:00:54
605WÓJCIK Piotr 8BYDGOSZCZM-1000:00:452021-11-11 15:00:54
606OWCZARSKI Krzysztof 832BYDGOSZCZM-3000:00:452021-11-11 15:00:54
607KWIATKOWSKI Konrad 892KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1000:00:452021-11-11 15:00:54
608GRECZANIUK Ewa 968KOLEGIUM KUJAWSKIESŁUŻEWOK-1000:00:452021-11-11 15:00:54
609 112500:00:452021-11-11 15:00:54
610WÓJCIK Mikołaj 9BYDGOSZCZM-1000:00:452021-11-11 15:00:54
611WÓJCIK Anna 6BYDGOSZCZK-4000:00:452021-11-11 15:00:54
612MURAL Natalia 1002BYDGOSZCZK-Open00:00:462021-11-11 15:00:55
613JOŃCA Grzegorz 1003BYDGOSZCZM-2000:00:462021-11-11 15:00:55
614KULKA Marek 394BYDSGOSZCZM-60+00:00:462021-11-11 15:00:55
615KLIN Paulina 554CZERSKK-3000:00:462021-11-11 15:00:55
616PRZYBYLSKA Karolina 61BYDGOSZCZ/POZNAŃK-3000:00:462021-11-11 15:00:55
617ZIELIŃSKI Jakub 893KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1000:00:462021-11-11 15:00:55
618DOMARADZKA Małgorzata 894BYDGOSZCZK-2000:00:462021-11-11 15:00:55
619LIPOWSKA Joanna 895ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-1000:00:462021-11-11 15:00:55
620KRANC Justyna 904BYDGOSZCZK-5000:00:462021-11-11 15:00:55
621LEWANDOWSKA Weronika 921ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-1000:00:462021-11-11 15:00:55
622WIATROWSKA Wiktoria 947RACIĄŻEKK-1000:00:462021-11-11 15:00:55
623LEWANDOWSKA Malwina 1079BYDGOSZCZK-3000:00:472021-11-11 15:00:56
624JAGODZINSKA Angelika 1081BYDGOSZCZK-2000:00:472021-11-11 15:00:56
625JAGODZINSKI Łukasz 1083BYDGOSZCZM-2000:00:472021-11-11 15:00:56
626BANSZAK Ewa 1094BYDGOSZCZK-2000:00:472021-11-11 15:00:56
627GRALAK Jacek 422BYDGOSZCZM-4000:00:472021-11-11 15:00:56
628GREILICH Paulina 507Z ŁĄCZNIKAPAKOŚĆK-3000:00:472021-11-11 15:00:56
629WOŹNIAK-KRÓLIKOWSKA Milena 508Z ŁĄCZNIKAINOWROCŁAWK-3000:00:472021-11-11 15:00:56
630KĘSIK Roman 80313 WOG GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-5000:00:472021-11-11 15:00:56
631CZERNY Szymon 890KOLEGIUM KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1000:00:472021-11-11 15:00:56
632CENTKOWSKI Oliwier 909KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1000:00:472021-11-11 15:00:56
633WRZESIŃSKI Maciej 914KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1000:00:472021-11-11 15:00:56
634KORNACKI Tobiasz 922KOLEGIUM KUJAWSKIERACIĄŻEKM-1000:00:472021-11-11 15:00:56
635SZOPINSKA Wiktoria 931BYDGOSZCZK-1000:00:472021-11-11 15:00:56
636WESOŁOWSKI Mateusz 955KOLEGIUM KUJAWSKIECIECHOCINEKM-1000:00:472021-11-11 15:00:56
637KANJERSKI Jerzy 427RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+00:00:472021-11-11 15:00:56
638WINIARSKI Kacper 1110ŁOCHOWOM-1000:00:482021-11-11 15:00:57
639KUK Bartłomiej 132OSTROMECKOM-1000:00:482021-11-11 15:00:57
640DOMINICZAK Robert 499CIELEM-5000:00:482021-11-11 15:00:57
641GULKA Wojciech 718WITUNIAM-2000:00:482021-11-11 15:00:57
642CIEPŁOWSKI Robert 731BYDGOSZCZM-4000:00:482021-11-11 15:00:57
643MUSIAŁA Adam 847BYDGOSZCZM-4000:00:482021-11-11 15:00:57
644CHACIŃSKI Maciej 929KOLEGIUM KUJAWSKIEODOLIONM-1000:00:482021-11-11 15:00:57
645DOMAGAŁA Mikołaj 945KOLEGIUM KUJAWSKIODOLIONM-1000:00:482021-11-11 15:00:57
646ŚWIĄTKOWSKA Weronika 974KOLEGIUM KUJAWSKIESŁUŻEWOK-1000:00:482021-11-11 15:00:57
647KOPACZYK Maciej 926ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-2000:00:482021-11-11 15:00:57
647URBANIAK Martyna 849ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-1000:00:482021-11-11 15:00:57
649NURKIEWICZ Jarosław 1008KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-5000:00:492021-11-11 15:00:58
650CHĘSY Jacek 232BYDGOSZCZM-4000:00:492021-11-11 15:00:58
651GŁOWACKI Bartosz 311BYDGOSZCZM-2000:00:492021-11-11 15:00:58
652KASZUBA Konrad 376BYDGOSZCZM-3000:00:492021-11-11 15:00:58
653DZIEKAN Wojciech 387KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:492021-11-11 15:00:58
654KRUSZYŃSKA Anna 457BYDGOSZCZK-3000:00:492021-11-11 15:00:58
655GROCHOWSKA Zuzanna 69BYDGOSZCZK-1000:00:492021-11-11 15:00:58
656ZIELIŃSKI Radosław 925BYDGOSZCZM-3000:00:492021-11-11 15:00:58
657FROELICH Łukasz 967BYDGOSZCZM-3000:00:492021-11-11 15:00:58
658MAŁKOWSKA Dorota 898TORUŃK-3000:00:492021-11-11 15:00:58
659IWANIUK Mateusz 135BYDGOSZCZM-1000:00:502021-11-11 15:00:59
660IWANIUK Jacek 43BYDGOSZCZM-4000:00:502021-11-11 15:00:59
661GRZYBOWSKI Marek 454BYDGOSZCZM-4000:00:502021-11-11 15:00:59
662GRZYBOWSKA Julia 456BYDGOSZCZK-1000:00:502021-11-11 15:00:59
663JAROCHA Michał 474BYDGOSZCZM-3000:00:502021-11-11 15:00:59
664SURMACZ Marcin 479BYDGOSZCZM-4000:00:502021-11-11 15:00:59
665WĘGRZYNOWSKI Sławomir 569KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:502021-11-11 15:00:59
666CHOJECKI Jan 580BYDGOSZCZM-1000:00:502021-11-11 15:00:59
667WÓJCIK Tomasz 7BYDGOSZCZM-5000:00:502021-11-11 15:00:59
668SZKOPIAK-NOWAKOWSKA Oliwia 795BYDGOSZCZK-2000:00:502021-11-11 15:00:59
669KOSIOROWSKI Przemysław 965BYDGOSZCZM-4000:00:502021-11-11 15:00:59
670SURMACZ Natalia 480BYDGOSZCZK-1000:00:502021-11-11 15:00:59
671OKRĘGLICKI Antoni 1040BYDGOSZCZM-60+00:00:512021-11-11 15:01:00
672TOKARSKA Alicja 271VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK-4000:00:512021-11-11 15:01:00
673KURTYSIAK Roman 333BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5000:00:512021-11-11 15:01:00
674WOJCIESZAK Dariusz 728BYDGOSZCZM-5000:00:512021-11-11 15:01:00
675GALICKI Jakub 829AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAM-4000:00:512021-11-11 15:01:00
676KWASEK Wojciech 846KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:512021-11-11 15:01:00
677OKRĘGLICKA Barbara 1041BYDGOSZCZK-5000:00:522021-11-11 15:01:01
678WENDA Mateusz 258BYDGOSZCZM-3000:00:522021-11-11 15:01:01
679CIACHERA Ireneusz 44INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZM-5000:00:522021-11-11 15:01:01
680DERC Krzysztof 452KPBPPIR W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-2000:00:522021-11-11 15:01:01
681DORNIAK Krzysztof 50BYDGOSZCZM-4000:00:522021-11-11 15:01:01
682ŻUCHELKOWSKA Agata 525BYDGOSZCZK-3000:00:522021-11-11 15:01:01
683BĄKOWSKI Dawid 654BYDGOSZCZM-3000:00:522021-11-11 15:01:01
684MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 655TRZECIEWIECK-3000:00:522021-11-11 15:01:01
685MAZUR Wojciech 671BYDGOSZCZM-5000:00:522021-11-11 15:01:01
686PAPIS Piotr 742BACKONIKBYDGOSZCZM-4000:00:522021-11-11 15:01:01
687BYLICA Robert 982BYDGOSZCZM-4000:00:522021-11-11 15:01:01
688SZATKOWSKA Beata 220BYDGOSZCZK-5000:00:532021-11-11 15:01:02
689KRZYŻANOWSKA Patrycja 234BYDGOSZCZK-3000:00:532021-11-11 15:01:02
690LESZCZYNSKA Kinga 380BYDGOSZCZK-4000:00:532021-11-11 15:01:02
691SOBOTA Piotr 513BIAŁE BŁOTAM-5000:00:532021-11-11 15:01:02
692SZULC Magda 680SZULC TEAMPRZYŁĘKIK-4000:00:532021-11-11 15:01:02
693MIKLASZEWSKA Karolina 822BOŻENKOWOK-2000:00:532021-11-11 15:01:02
694ERDMANN Agnieszka 940REDAK-4000:00:532021-11-11 15:01:02
695SOBOTA Beata 512BIAŁE BŁOTAK-4000:00:532021-11-11 15:01:02
696KRYSZTOFORSKI Wojciech 122TEAMOCHAL (ZOSIA TEAM)BYDGOSZCZM-3000:00:542021-11-11 15:01:03
697KOWALSKI Jacek 246BYDGOSZCZM-4000:00:542021-11-11 15:01:03
698ZNANIECKI Wojciech 282BYDGOSZCZM-3000:00:542021-11-11 15:01:03
699WIŚNIEWSKI Jacek 475BYDGOSZCZM-3000:00:542021-11-11 15:01:03
700ŚWIATLAK Marek 527TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:542021-11-11 15:01:03
701PESZYŃSKA Joanna 692BYDGOSZCZK-4000:00:542021-11-11 15:01:03
702MOSUR-GALICKA Angelina 828AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAK-5000:00:542021-11-11 15:01:03
703KRYSPIN Marta 986RUNPROGRESSTEAMGRUDZIĄDZ / BYDGOSZCZK-3000:00:542021-11-11 15:01:03
704ZDUNKIEWICZ Marcin 99BYDGOSZCZM-4000:00:542021-11-11 15:01:03
705 112800:00:542021-11-11 15:01:03
706ANESZKO Bartłomiej 476BYDGOSZCZM-3000:00:542021-11-11 15:01:03
707NOWAKOWSKA-SZWAJCA Anna 18BYDGOSZCZK-5000:00:542021-11-11 15:01:03
708RADZIEJEWSKA Grażyna 105BYDGOSZCZK-5000:00:552021-11-11 15:01:04
709STAWICKI Paweł 379OSTROMECKOM-4000:00:552021-11-11 15:01:04
710KOWALEWSKI Mariusz 672KOZIELECM-3000:00:552021-11-11 15:01:04
711SOSNOWSKA Martyna 851BYDGOSZCZK-2000:00:552021-11-11 15:01:04
712WOLSKI Patryk 853BYDGOSZCZM-2000:00:552021-11-11 15:01:04
713POBIEDZIŃSKA Marta 897KS POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2000:00:552021-11-11 15:01:04
714POTRZEBOWSKA Agata 951DEAFBYDGOSZCZK-3000:00:552021-11-11 15:01:04
715POZORSKA Klaudia 996SMOGULECKA WIEŚK-1000:00:552021-11-11 15:01:04
716 112400:00:552021-11-11 15:01:04
717MIKOŁAJCZAK Martyna 375KPCP SMUKAŁABYDGOSZCZK-2000:00:552021-11-11 15:01:04
718WIESE Grzegorz 236KORONOWOM-60+00:00:552021-11-11 15:01:04
719KARSKI Hubert 215BYDGOSZCZM-60+00:00:562021-11-11 15:01:05
720JANIC Joanna 228BYDGOSZCZK-4000:00:562021-11-11 15:01:05
721GŁOGOWSKI Krzysztof 233KORONOWOM-4000:00:562021-11-11 15:01:05
722KARSKI Marcin 339BYDGOSZCZM-4000:00:562021-11-11 15:01:05
723SŁOWIŃSKI Pawel 348KPCP SMUKAŁABYDGOSZCZM-4000:00:562021-11-11 15:01:05
724KAJA Dominika 367KPCP SMUKAŁABYDGOSZCZK-3000:00:562021-11-11 15:01:05
725BURCHARD Remigiusz 504BYDGOSZCZM-4000:00:562021-11-11 15:01:05
726MAŁKIŃSKI Józef 766BYDGOSZCZM-60+00:00:562021-11-11 15:01:05
727BĄBOLEWSKI Łukasz 97#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-3000:00:562021-11-11 15:01:05
728ŁAKOMSKA - OPALA Iwona 270BYDGOSZCZK-4000:00:562021-11-11 15:01:05
729ZDUNKIEWICZ Filip 100#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-1000:00:572021-11-11 15:01:06
730DAMBECKI Piotr 194POLISH AIR FORCE FAMILY FAN CLUBBYDGOSZCZM-4000:00:572021-11-11 15:01:06
731WILCZYŃSKI Łukasz 200BYDGOSZCZM-3000:00:572021-11-11 15:01:06
732PRZYBYLSKI Mariusz 206BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5000:00:572021-11-11 15:01:06
733OPALA Marcin 272BYDGOSZCZM-4000:00:572021-11-11 15:01:06
734GOŁCZYŃSKI Tomasz 496BYDGOSZCZM-4000:00:572021-11-11 15:01:06
735PRZYBYLSKA Grażyna 745BYDGOSZCZK-5000:00:572021-11-11 15:01:06
736ZDUNKIEWICZ Hania 98#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZK-4000:00:572021-11-11 15:01:06
737PALACZ Dawid 470BYDGOSZCZM-1000:00:572021-11-11 15:01:06
738GROCHALA Michał 11BYDGOSZCZM-3000:00:582021-11-11 15:01:07
739KOWALCZYK Magdalena 12BYDGOSZCZK-3000:00:582021-11-11 15:01:07
740GUDELL Radosław 733GRUPA MODERATORBYDGOSZCZM-4000:00:582021-11-11 15:01:07
741KOSEK Mariusz 813BYDGOSZCZM-4000:00:582021-11-11 15:01:07
742ZAGÓRSKI Artur 949URBEXONIKABYDGOSZCZM-2000:00:582021-11-11 15:01:07
743POTRZEBOWSKI Marek 950DEAFBYDGOSZCZM-3000:00:582021-11-11 15:01:07
744PIOTROWICZ Wojciech 952URBEXONIKABYDGOSZCZM-3000:00:582021-11-11 15:01:07
745FELIŃCZAK Marcin 987GDAŃSKM-4000:00:582021-11-11 15:01:07
746RUDNIKOWSKI Andrzej 148BYDGOSZCZM-5000:00:582021-11-11 15:01:07
747PALACZ Wioletta 469POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-4000:00:582021-11-11 15:01:07
748KOWALIK Adrian 1062BYDGOSZCZM-3000:00:592021-11-11 15:01:08
749LESZCZYNSKA Iza 528BYDGOSZCZK-3000:00:592021-11-11 15:01:08
750MALATYŃSKA Barbara 670PRZYŁĘKIK-4000:00:592021-11-11 15:01:08
751SZUMSKI Kamil 833BYDGOSZCZM-3000:00:592021-11-11 15:01:08
752KARCZ Jan 927R.K.S. HUWDUKRUSZYN KRAJEŃSKIM-1000:00:592021-11-11 15:01:08
753SZOPINSKA Agnieszka 930BYDGOSZCZK-4000:00:592021-11-11 15:01:08
754DĄBROWSKI Bartosz 960SPORTOWA PASJABYDGOSZCZM-3000:00:592021-11-11 15:01:08
755ŻURYŃ Aldona 999ORANGE POLSKABYDGOSZCZK-4000:00:592021-11-11 15:01:08
756WINKLEWSKI Tomasz 1123PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM-3000:00:592021-11-11 15:01:08
757 112900:00:592021-11-11 15:01:08
758DURAJEWSKI Mateusz 144BYDGOSZCZM-3000:01:002021-11-11 15:01:09
759GOŁĘBIEWSKI Paweł 145BYDGOSZCZM-4000:01:002021-11-11 15:01:09
760WILCZYŃSKI Arkadiusz 156BYDGOSZCZM-3000:01:002021-11-11 15:01:09
761LEWICKI Piotr 181ŁOCHOWICEM-4000:01:002021-11-11 15:01:09
762LEWICKI Aleksander 182ŁOCHOWICEM-1000:01:002021-11-11 15:01:09
763ZYGIEL Paulina 350BYDGOSZCZK-2000:01:002021-11-11 15:01:09
764ZYGIEL Marcin 351WITKOWO BIEGABYDGOSZCZM-3000:01:002021-11-11 15:01:09
765KOZŁOWSKI Przemysław 359KORSZEM-2000:01:002021-11-11 15:01:09
766WYPORKIEWICZ Jerzy 719KLINIKA TRIATHLONUWILCZE/OSIELSKOM-5000:01:002021-11-11 15:01:09
767WÓJCIK Magda 80ZIELONKAK-2000:01:002021-11-11 15:01:09
768SZCZERBA Dariusz 83PRZYŁĘKIM-4000:01:002021-11-11 15:01:09
769SMUŁKA Patryk 727BYDGOSZCZM-3000:01:002021-11-11 15:01:09
770KARWASZ Martyna 1095BYDGOSZCZK-2000:01:002021-11-11 15:01:09
771GŁOWACKI Jarosław 579ADP BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2000:01:012021-11-11 15:01:10
772OWCZARZAK Michał 180BYDGOSZCZM-4000:01:012021-11-11 15:01:10
773BŁAŻEJEWSKI Dariusz 520ŚWIECIEM-5000:01:012021-11-11 15:01:10
774CZERNIAK Marcin 609BIAŁE BŁOTAM-3000:01:012021-11-11 15:01:10
775KOTECKI Marcin 78BYDGOSZCZM-4000:01:012021-11-11 15:01:10
776RĘDZINA Michał 87ŚLIMAKI RĘDZINIAKIBYDGOSZCZM-3000:01:012021-11-11 15:01:10
777ROK Agnieszka 971BYDGOSZCZK-2000:01:012021-11-11 15:01:10
778RUJNER Klara 111KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZK-5000:01:012021-11-11 15:01:10
779PILARSKI Adam 1096BYDGOSZCZM-2000:01:012021-11-11 15:01:10
780ZUZA-WITKOWSKA Anna 1BYDGOSZCZK-5000:01:022021-11-11 15:01:11
781KOPACZ Radosław 1102BYDGOSZCZM-4000:01:022021-11-11 15:01:11
782SZMELTER Michał 160BYDGOSZCZM-4000:01:022021-11-11 15:01:11
783KULPA Szymon 164BRONIEWOM-3000:01:022021-11-11 15:01:11
784DRZEWIECKI Mikołaj 207BYDGOSZCZM-3000:01:022021-11-11 15:01:11
785KULCZYŃSKI Przemysław 219BYDGOSZCZM-3000:01:022021-11-11 15:01:11
786SMUCZYŃSKI Wojciech 278BYDGOSZCZM-3000:01:022021-11-11 15:01:11
787GĘSICKA Marta 441BYDGOSZCZK-3000:01:022021-11-11 15:01:11
788JANUSZEWSKI Marcin 478BYDGOSZCZM-4000:01:022021-11-11 15:01:11
789POLAŃCZYK Paulina 58ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-3000:01:022021-11-11 15:01:11
790LENC Janusz 343TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+00:01:022021-11-11 15:01:11
791WISNIEWSKA Malgorzata 483BYDGOSZCZK-5000:01:022021-11-11 15:01:11
792CHODOROWSKA Maria 124BYDGOSZCZK-3000:01:032021-11-11 15:01:12
793CZYNSZ Łukasz 125BYDGOSZCZM-3000:01:032021-11-11 15:01:12
794WOŹNICKI Michał 448BYDGOSZCZM-2000:01:032021-11-11 15:01:12
795MROZIK Andrzej 741BYDGOSZCZM-4000:01:032021-11-11 15:01:12
796DERECKI Piotr 753KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:01:032021-11-11 15:01:12
797DROSDOWSKA Klara 769BYDGOSZCZK-2000:01:032021-11-11 15:01:12
798DROB Julian 770BYDGOSZCZM-3000:01:032021-11-11 15:01:12
799KALINOWSKA Marta 824BYDGOSZCZK-1000:01:032021-11-11 15:01:12
800KUK Sylwia 131OSTROMECKOK-4000:01:042021-11-11 15:01:13
801WICHTOWSKA Ewa 163OSTROMECKOK-3000:01:042021-11-11 15:01:13
802GRUZDOWSKI Jakub 460BYDGOSZCZM-2000:01:042021-11-11 15:01:13
803FYDRYCH Dagmara 461BYDGOSZCZK-2000:01:042021-11-11 15:01:13
804GAWŁOWSKA Kinga 463BYDGOSZCZK-2000:01:042021-11-11 15:01:13
805ŁUDZIŃSKI Jakub 706BYDGOSZCZM-3000:01:042021-11-11 15:01:13
806ZIÓŁKOWSKI Marek 717BIAŁE BŁOTAM-3000:01:042021-11-11 15:01:13
807MIELCAREK Ania 356BYDGOSZCZK-4000:01:042021-11-11 15:01:13
808DYNIEWSKA Agnieszka 208GRUPABTŻBYDGOSZCZK-5000:01:042021-11-11 15:01:13
809PIĘKNA Monika 204BYDGOSZCZK-4000:01:042021-11-11 15:01:13
810FRYDRYCHOWICZ Lilianna 149BYDGOSZCZK-60+00:01:052021-11-11 15:01:14
811GOLIK Krzysztof 19FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-4000:01:052021-11-11 15:01:14
812SKORNIA Paweł 199BYDGOSZCZM-3000:01:052021-11-11 15:01:14
813PAWLAK Robert 291BYDGOSZCZM-5000:01:052021-11-11 15:01:14
814GOŁĘBIEWSKI Piotr 491BYDGOSZCZM-4000:01:052021-11-11 15:01:14
815PIOTROWSKI Dariusz 74BYDGOSZCZM-4000:01:052021-11-11 15:01:14
816MARACH Kinga 1115OSIELSKOK-3000:01:052021-11-11 15:01:14
817SKORNIA Marika 198BYDGOSZCZK-2000:01:062021-11-11 15:01:15
818KAMIŃSKI Marek 261TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-2000:01:062021-11-11 15:01:15
819OKULICZ Anita 297MUD FOXESBYDGOSZCZK-3000:01:062021-11-11 15:01:15
820BRĄGIEL Jakub 298MUD FOXESBYDGOSZCZM-3000:01:062021-11-11 15:01:15
821SIUDA Marek 360KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-4000:01:062021-11-11 15:01:15
822PREUSS Daniel 415BYDGOSZCZM-4000:01:062021-11-11 15:01:15
823NOWICKI Marek 416BYDGOSZCZM-4000:01:062021-11-11 15:01:15
824PANASENKO Olexandr 764BYDGOSZCZM-2000:01:062021-11-11 15:01:15
825OLEKSIUK Monika 804BYDGOSZCZK-2000:01:062021-11-11 15:01:15
826CZAJKOWSKI Kamil 703BYDGOSZCZM-2000:01:062021-11-11 15:01:15
827MAJEWSKI Mirosław 130OSIELSKOM-60+00:01:072021-11-11 15:01:16
828GRACZKOWSKA Miroslawa 192BYDGOSZCZK-5000:01:072021-11-11 15:01:16
829PRIETZ Agata 289BYDGOSZCZK-4000:01:072021-11-11 15:01:16
830ZAWADZKA Monika 290BYDGOSZCZK-3000:01:072021-11-11 15:01:16
831SIWAK Anna 526KOTOMIERZK-4000:01:072021-11-11 15:01:16
832FILIPEK Emilia 994SUP POINT 🏄🏻‍♀️BYDGOSZCZK-2000:01:072021-11-11 15:01:16
833OLSZEWSKI Mikołaj 995SUP POINT 🏄‍♂️BYDGOSZCZM-3000:01:072021-11-11 15:01:16
834CZYŻNIKOWSKA Anna 807BYDGOSZCZK-3000:01:072021-11-11 15:01:16
835MAJEWSKA Ryszarda 128OSIELSKOK-60+00:01:082021-11-11 15:01:17
836OKUPNIAK Monika 211BYDGOSZCZK-3000:01:082021-11-11 15:01:17
837RADATZ Magdalena 306NAKŁO NAD NOTECIĄK-3000:01:082021-11-11 15:01:17
838KRAJEWSKI Kamil 309BYDGOSZCZM-2000:01:082021-11-11 15:01:17
839PIETKUN Ryszard 743BYDGOSZCZM-60+00:01:082021-11-11 15:01:17
840SZCZĘSNY Arkadiusz 1036DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-4000:01:092021-11-11 15:01:18
841BARWIKOWSKA Bogusia 1048SOLEC KUJAWSKIK-4000:01:092021-11-11 15:01:18
842DOMBROWSKI Łukasz 440BYDGOSZCZM-3000:01:092021-11-11 15:01:18
843WOJTECKA Ewelina 445MUZEUM SOLCASOLEC KUJAWSKIK-3000:01:092021-11-11 15:01:18
844LENSER Ewa 473MUZEUM SOLCASOLEC KUJAWSKIK-4000:01:092021-11-11 15:01:18
845WIECZOREK Waldemar 780BYDGOSZCZM-3000:01:092021-11-11 15:01:18
846CHEŁMIŃSKI Dawid 865R.K.S. HUWDUŁĄŻYNM-2000:01:092021-11-11 15:01:18
847KARCZ Marta 864R.K.S. HUWDUKRUSZYN KRAJEŃSKIK-3000:01:092021-11-11 15:01:18
848OLECHNOWICZ Maciej 1057GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1000:01:092021-11-11 15:01:18
849ŻELAZKO Anna 366SOLEC KUJAWSKIK-3000:01:092021-11-11 15:01:18
850NOWACKA Katarzyna 354BYDGOSZCZK-3000:01:092021-11-11 15:01:18
851SZCZUTOWSKA Olga 352STEFANOWOK-4000:01:092021-11-11 15:01:18
852JACUK Julia 1007MKS ASTORIABYDGOSZCZK-1000:01:102021-11-11 15:01:19
853WŁODARCZYK Olga 1014Z BUTA W ŚWIATBYDGOSZCZK-2000:01:102021-11-11 15:01:19
854KALINOWSKA Patrycja 1088SOLEC KUJAWSKIK-3000:01:102021-11-11 15:01:19
855MIELCARSKI Michał 302MIELCAR TEAMSOLEC KUJAWSKIM-4000:01:102021-11-11 15:01:19
856WOŹNIACKA Beata 503SOLEC KUJAWSKIK-5000:01:102021-11-11 15:01:19
857PRIETZ Bartosz 555BYDGOSZCZM-4000:01:102021-11-11 15:01:19
858PRIETZ Monika 556BYDGOSZCZK-3000:01:102021-11-11 15:01:19
859GRZELAK Sylwia 744GARDEJAK-5000:01:102021-11-11 15:01:19
860NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 985BORÓWNOK-4000:01:102021-11-11 15:01:19
861URBANEK Magda 1120SPORTOWA PACZKA POCZTOWA GRUPA BIEGOWABYDGOSZCZK-3000:01:102021-11-11 15:01:19
862OLECHNOWICZ Tomasz 1056WALECZNE DZIECIAKIBYDGOSZCZM-5000:01:102021-11-11 15:01:19
863ZIELIŃSKA Justyna 51KAPITEAMSOLEC KUJAWSKIK-4000:01:112021-11-11 15:01:20
864KWAŚNIEWSKA Aldona 587MROCZAK-4000:01:112021-11-11 15:01:20
865KWAŚNIEWSKI Waldemar 588MROCZAM-5000:01:112021-11-11 15:01:20
866FUZ Gabriela 697KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4000:01:112021-11-11 15:01:20
867MAGOŃ Emilia 705KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2000:01:112021-11-11 15:01:20
868DERECKA Katarzyna 756KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4000:01:112021-11-11 15:01:20
869BŁASZKIEWICZ Marzena 850BORÓWNOK-4000:01:112021-11-11 15:01:20
870LEWANDOWSKA Agnieszka 861FREAKY_FITBYDGOSZCZK-3000:01:112021-11-11 15:01:20
871SZECÓWKA Marcin 862FREAKY_FITBYDGOSZCZM-3000:01:112021-11-11 15:01:20
872WISNIEWSKA Małgorzata 887DOBRCZK-4000:01:112021-11-11 15:01:20
873MIELCARSKA Izabela 303MIELCAR TEAMSOLEC KUJAWSKIK-4000:01:112021-11-11 15:01:20
874JASIŃSKA Małgorzata 1012TORUŃK-4000:01:122021-11-11 15:01:21
875JASIŃSKI Tymon 1013TORUŃM-1000:01:122021-11-11 15:01:21
876KŁOS Kamila 1055TG SOKÓŁ IKOŁUDA WIELKAK-4000:01:122021-11-11 15:01:21
877TROJAŃCZYK Krzysztof 248BYDGOSZCZM-4000:01:122021-11-11 15:01:21
878GRZELAK Robert 541GMINA GARDEJA BIEGAGARDEJAM-5000:01:122021-11-11 15:01:21
879LEWICKI Arkadiusz 607BYDGOSZCZM-3000:01:122021-11-11 15:01:21
880LEWANDOWSKA Renata 983BYDGOSZCZK-4000:01:122021-11-11 15:01:21
881GUŹDZIOŁ Jarek 990TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-4000:01:122021-11-11 15:01:21
882RATAJCZAK Robert 1114TG SOKÓŁ IBYDGOSZCZM-5000:01:122021-11-11 15:01:21
883PIÓRKOWSKA Aga 28BRB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4000:01:122021-11-11 15:01:21
884SPYCHALSKA Kinga 39SOLEC KUJAWSKIK-3000:01:122021-11-11 15:01:21
885BAGNIEWSKA Małgorzata 1011TRYSZCZYNK-3000:01:132021-11-11 15:01:22
886BUTOWSKI Michał 157BYDGOSZCZM-4000:01:132021-11-11 15:01:22
887WAWRZYNIAK Sandra 216BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZK-3000:01:132021-11-11 15:01:22
888PRĄDZYŃSKI Marcin 229AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZM-4000:01:132021-11-11 15:01:22
889CIEŚLICKI Krzysztof 582SISU TEAMBYDGOSZCZM-3000:01:132021-11-11 15:01:22
890ŻUKOWSKI Jakub 646BYDGOSZCZM-2000:01:132021-11-11 15:01:22
891PRUSZAK Monika 806LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZK-3000:01:132021-11-11 15:01:22
892KUSA Piotr 944BYDGOSZCZM-4000:01:132021-11-11 15:01:22
893LEWANDOWSKI Marek 980BYDGOSZCZM-4000:01:132021-11-11 15:01:22
894STEJUK Aleksandra 279AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZK-4000:01:142021-11-11 15:01:23
895MISUN-NOWAK Katarzyna 281AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK-4000:01:142021-11-11 15:01:23
896WASILEWSKA Agata 285OSÓWIECK-4000:01:142021-11-11 15:01:23
897OSTROWSKI Łukasz 388SOLEC KUJAWSKIM-3000:01:142021-11-11 15:01:23
898UMIŃSKA Marzena 612BYDGOSZCZK-3000:01:142021-11-11 15:01:23
899WASILEWSKA Martyna 711AMS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:01:142021-11-11 15:01:23
900PRUSZAK Julian 805LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM-3000:01:142021-11-11 15:01:23
901SZAJDA Magdalena 188BYDGOSZCZK-4000:01:152021-11-11 15:01:24
902SZULC Piotr 613BYDGOSZCZM-3000:01:152021-11-11 15:01:24
903UMIŃSKI Robert 614BYDGOSZCZM-4000:01:152021-11-11 15:01:24
904SZULC Piotr 615BYDGOSZCZM-1000:01:152021-11-11 15:01:24
905FIUT Kazimierz 626BYDGOSZCZM-60+00:01:152021-11-11 15:01:24
906RZEPA Karolina 627BYDGOSZCZK-2000:01:152021-11-11 15:01:24
907MAĆKOWSKA Madzia 76FIT_MADZIA_85BYDGOSZCZK-3000:01:152021-11-11 15:01:24
908KUBIS Sylwia 872BYDGOSZCZK-4000:01:152021-11-11 15:01:24
909KORPALSKI Andrzej 961BYDGOSZCZM-4000:01:152021-11-11 15:01:24
910GACKOWSKI Edward 536MĘŻCZYZNAM-60+00:01:152021-11-11 15:01:24
911ŚWIĄTEK Katarzyna 625BYDGOSZCZK-2000:01:152021-11-11 15:01:24
912LEWANDOWSKI Mateusz 628BYDGOSZCZM-2000:01:152021-11-11 15:01:24
913ZECH Izabela 1025FOREST GANGBYDGOSZCZK-4000:01:162021-11-11 15:01:25
914FABROWSKI Dawid 238TRITATA TEAMOCHALBYDGOSZCZM-4000:01:162021-11-11 15:01:25
915DRESLERSKA Agnieszka 353BIAŁE BŁOTAK-3000:01:162021-11-11 15:01:25
916LWOWSKI Zbigniew 487ŻOŁĘDOWOM-4000:01:162021-11-11 15:01:25
917WEGLARZ Łukasz 493BYDGOSZCZM-3000:01:162021-11-11 15:01:25
918MUSZYŃSKI Adam 494BYDGOSZCZM-3000:01:162021-11-11 15:01:25
919GŁĘBOCKA Agnieszka 523BIAŁE BŁOTAK-4000:01:162021-11-11 15:01:25
920WAWRZYSZKO Kamil 966BYDGOSZCZM-4000:01:162021-11-11 15:01:25
921JAGODZIŃSKI Karol 365BYDGOSZCZM-5000:01:162021-11-11 15:01:25
922DOLNY Marcin 1026FOREST GANGBYDGOSZCZM-4000:01:172021-11-11 15:01:26
923SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 1027FOREST GANGBYDGOSZCZK-5000:01:172021-11-11 15:01:26
924DOLNY Kajetan 1030FOREST GANGBYDGOSZCZM-1000:01:172021-11-11 15:01:26
925WOLNY Ryszard 64BOŻENKOWOM-4000:01:172021-11-11 15:01:26
926PIETRZYKOWSKI Adam 790BYDGOSZCZM-2000:01:172021-11-11 15:01:26
927WIDAWSKA Anna 750NAKŁOK-4000:01:172021-11-11 15:01:26
928LATOS Paweł 133BYDGOSZCZM-3000:01:172021-11-11 15:01:26
928LATOS Barbara 134BYDGOSZCZK-3000:01:172021-11-11 15:01:26
930OKOŃSKA Emilia 1068BYDGOSZCZK-4000:01:182021-11-11 15:01:27
931IDZIŃSKA Natalia 260BRAK- OS.PRYWATNABYDGOSZCZK-3000:01:182021-11-11 15:01:27
932SZERWIŃSKI Mateusz 345BYDGOSZCZM-2000:01:182021-11-11 15:01:27
933SIELSKI Kamil 361WISEŁKA FORDONBYDGOSZCZM-3000:01:182021-11-11 15:01:27
934KOPIEC Mateusz 432BYDGOSZCZM-2000:01:182021-11-11 15:01:27
935SPYCHAJ Ania 702BYDGOSZCZK-3000:01:182021-11-11 15:01:27
936MUSS Karolina 959BYDGOSZCZK-4000:01:182021-11-11 15:01:27
937MIKOŁAJEWSKA Dominika 362SZUBINK-2000:01:182021-11-11 15:01:27
938MARĆ Natalia 748SZUBINK-3000:01:182021-11-11 15:01:27
939JABŁOŃSKI Tomasz 254MELLO TEAMŁOCHOWOM-3000:01:192021-11-11 15:01:28
940GINTER Kacper 568JANOWOM-2000:01:192021-11-11 15:01:28
941BUTRYM Dariusz 590ZABEKBYDGOSZCZM-4000:01:192021-11-11 15:01:28
942SIEDLECKI Rafał 693BYDGOSZCZM-2000:01:192021-11-11 15:01:28
943JABŁOŃSKI Jakub 695MELLO TEAMŁOCHOWOM-1000:01:192021-11-11 15:01:28
944SPYCHAJ Piotr 698BYDGOSZCZM-3000:01:192021-11-11 15:01:28
945BUTRYM Piotr 885BYDGOSZCZM-4000:01:192021-11-11 15:01:28
946BONIN Karolina 962BYDGOSZCZK-3000:01:192021-11-11 15:01:28
947SPRENGEL Agnieszka 682BYDGOSZCZK-4000:01:192021-11-11 15:01:28
948KUKUŁA Aleksandra 567MORZEWIECK-2000:01:192021-11-11 15:01:28
949KALACZYŃSKI Grzegorz 214BYDGOSZCZM-5000:01:202021-11-11 15:01:29
950POLACKA Jadwiga 225BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOK-4000:01:202021-11-11 15:01:29
951SZULAKOWSKA Patrycja 378TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZK-4000:01:202021-11-11 15:01:29
952WIOSNA Tomasz 449BYDGOSZCZM-3000:01:202021-11-11 15:01:29
953BAUMGART Jacek 595BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-5000:01:202021-11-11 15:01:29
954SIERADZKA Małgorzata 610NIEMCZK-4000:01:202021-11-11 15:01:29
955ŁABENDA Piotr 330TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-5000:01:212021-11-11 15:01:30
956SZULAKOWSKI Rafał 377TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-4000:01:212021-11-11 15:01:30
957FURMAN Małgorzata 669BYDGOSZCZK-4000:01:212021-11-11 15:01:30
958KAMYSZEK Ewa 901SPCŁUBIANKAK-5000:01:212021-11-11 15:01:30
959PROWADZISZ Justyna 870PIGŻAK-4000:01:212021-11-11 15:01:30
960PSZCZOLIŃSKI Adam 239ŚWISZCZĄCE SZPRYCHYPRUSZCZM-4000:01:222021-11-11 15:01:31
961PSZCZOLIŃSKI Michał 241BYDGOSZCZM-2000:01:222021-11-11 15:01:31
962PSZCZOLIŃSKI Maciej 245ŚWISZCZĄCE SZPRYCHYPRUSZCZM-4000:01:222021-11-11 15:01:31
963BOROWIEC Michał 341VENEZUELATEAMBRZOZAM-3000:01:222021-11-11 15:01:31
964SYBILA Michał 346VENEZUELATEAMBYDGOSZCZM-3000:01:222021-11-11 15:01:31
965FURMAN Paweł 668SFORA BMKBYDGOSZCZM-3000:01:222021-11-11 15:01:31
966RYMER Jarosław 676BORÓWNOM-1000:01:222021-11-11 15:01:31
967KOZICKA Magdalena 755BYDGOSZCZK-2000:01:222021-11-11 15:01:31
968WOJTCZAK Arkadiusz 757BYDGOSZCZM-2000:01:222021-11-11 15:01:31
969BŁOCH Katarzyna 758BYDGOSZCZK-2000:01:222021-11-11 15:01:31
970WILMA Patrycja 425BYDGOSZCZK-3000:01:232021-11-11 15:01:32
971FELKNER Alicja 502CIELEK-1000:01:242021-11-11 15:01:33
972PROKOPOWICZ Paweł 868OSIELSKOM-4000:01:242021-11-11 15:01:33
973SIERADZKI Bartosz 874NIEMCZM-4000:01:242021-11-11 15:01:33
974DEMBOWSKA Marta 602BYDGOSZCZK-2000:01:242021-11-11 15:01:33
975DEMBOWSKI Łukasz 601BYDGOSZCZM-2000:01:242021-11-11 15:01:33
976RYMER Agnieszka 675BORÓWNOK-4000:01:242021-11-11 15:01:33
977RYMER Adam 674BORÓWNOM-4000:01:242021-11-11 15:01:33
978CEJKO Sławomir 1004BYDOSZCZM-4000:01:252021-11-11 15:01:34
979KASZUBOWSKI Daniel 318BYDGOSZCZM-3000:01:252021-11-11 15:01:34
980CISEWSKI Mateusz 519BYDGOSZCZM-3000:01:252021-11-11 15:01:34
981GÓRNA Michalina 800NAKŁO NAD NOTECIĄK-3000:01:252021-11-11 15:01:34
982ŻURAWSKI Michał 14RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-4000:01:252021-11-11 15:01:34
983ŚLIWIŃSKI Piotr 632BYDGOSZCZM-5000:01:262021-11-11 15:01:35
984KOSZAREK Artur 1029OSIELSKOM-4000:01:262021-11-11 15:01:35
985CHOJNACKI Tomasz 390BYDGOSZCZM-4000:01:262021-11-11 15:01:35
986WILMA Paweł 426BYDGOSZCZM-3000:01:262021-11-11 15:01:35
987MLICKI Marcin 66BIAŁE BŁOTAM-4000:01:262021-11-11 15:01:35
988STOIŃSKI Paweł 801BYDGOSZCZM-2000:01:262021-11-11 15:01:35
989MARKOWSKA-BAUMGART Aneta 596BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOK-60+00:01:262021-11-11 15:01:35
990KRÓL Janina 634BYDGOSZCZK-5000:01:272021-11-11 15:01:36
991CHMURZYŃSKI Tomasz 620BYDGOSZCZM-5000:01:272021-11-11 15:01:36
992MYLER Georgina 630BYDGOSZCZK-3000:01:272021-11-11 15:01:36
993CHOJNACKI Damian 399BYDGOSZCZM-2000:01:272021-11-11 15:01:36
994FRĄCKOWSKA Daria 91LEKARKA W BIEGUBYDGOSZCZK-2000:01:272021-11-11 15:01:36
995PROKOPOWICZ Aleksandra 866OSIELSKOK-4000:01:282021-11-11 15:01:37
996SYGNECKA Kasia 869DZIEMIONNAK-3000:01:282021-11-11 15:01:37
997SYGNECKI Marcin 937DZIEMIONNAM-3000:01:282021-11-11 15:01:37
998FRĄCKOWSKI Łukasz 90THE TRI DOCTORBYDGOSZCZM-2000:01:282021-11-11 15:01:37
999JAŻDŻEWSKI Dawid 424BYDGOSZCZM-4000:01:292021-11-11 15:01:38
1000JANKOWSKI Marcin 1100BYDGOSZCZM-2000:01:302021-11-11 15:01:39
1001BANDOCH Jacek 158BYDGOSZCZM-3000:01:302021-11-11 15:01:39
1002BRYLIŃSKI Jakub 326BYDGOSZCZM-3000:01:302021-11-11 15:01:39
1003NAWROCKI Dariusz 263OPEN PLBYDGOSZCZM-5000:01:392021-11-11 15:01:48
Znaleziono 1003 wynik(ów)