BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2021
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2021-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1122
Wystartowało : 1003
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 991
Na trasie : 12
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BEDRA Robert 193BYDGOSZCZM-101M 1400:00:032021-11-11 15:00:1200:18:44.8000:18:48.25 3:4416,0
2WENZELEWSKI Daniel 1099LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-102M 1500:00:282021-11-11 15:00:3700:18:47.2000:19:15.45+00:00:023:4516,0
3OSSOWSKI Jakub 553BYDGOSZCZM-103M 1900:00:142021-11-11 15:00:2300:18:59.3000:19:13.90+00:00:143:4715,8
4TYMEK Kamil 1085ZAWISZABYDGOSZCZM-104M 2000:00:042021-11-11 15:00:1300:19:06.5500:19:10.55+00:00:213:4915,7
5MIRKIEWICZ Filip 453BYDGOSZCZM-105M 4600:00:222021-11-11 15:00:3100:20:51.0000:21:13.85+00:02:064:1014,4
6FRANKOWSKI Szymon 538BYDGOSZCZM-106M 5100:00:052021-11-11 15:00:1400:21:11.3500:21:17.10+00:02:264:1414,2
7GWIAZDOWSKI Dominik 140BYDGOSZCZM-107M 5200:00:042021-11-11 15:00:1300:21:12.0000:21:16.30+00:02:274:1414,2
8MIZIKOWSKI Tomasz 608MIZIK-TEAMBYDGOSZCZM-108M 6400:00:082021-11-11 15:00:1700:21:32.2000:21:41.15+00:02:474:1813,9
9SIKORSKI Arkadiusz 3MATEMATYKA Z PLUSEMBYDGOSZCZM-109M 8300:00:122021-11-11 15:00:2100:22:05.3000:22:18.05+00:03:204:2513,6
10WNUCZYŃSKI Kamil 85BYDGOSZCZM-1010M 9300:00:352021-11-11 15:00:4400:22:14.0000:22:49.55+00:03:294:2613,5
11WESOŁOWSKI Mateusz 955KOLEGIUM KUJAWSKIECIECHOCINEKM-1011M 9400:00:472021-11-11 15:00:5600:22:16.0000:23:03.80+00:03:314:2713,5
12RASZKA Konrad 1077RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1012M 9800:00:342021-11-11 15:00:4300:22:18.8000:22:53.10+00:03:344:2713,5
13CENTKOWSKI Oliwier 909KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1013M 10300:00:472021-11-11 15:00:5600:22:24.0000:23:11.40+00:03:394:2813,4
14NOWAK Damian 729-BYDGOSZCZM-1014M 10400:00:042021-11-11 15:00:1300:22:24.6500:22:28.65+00:03:394:2813,4
15WNUCZYŃSKI Jakub 201BYDGOSZCZM-1015M 11200:00:342021-11-11 15:00:4300:22:32.5000:23:07.25+00:03:474:3013,3
16SZCZEPANIK Bartosz 218BYDGOSZCZM-1016M 11900:00:382021-11-11 15:00:4700:22:38.6500:23:17.25+00:03:534:3113,3
17NEUMANN Paweł 1093LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1017M 12200:00:332021-11-11 15:00:4200:22:42.7500:23:15.95+00:03:574:3213,2
18GRUŻEWSKI Michał 384BYDGOSZCZM-1018M 14300:00:262021-11-11 15:00:3500:23:10.3500:23:37.25+00:04:254:3812,9
19POLIWODZIŃSKI Mateusz 514WISŁA FORDONBYDGOSZCZM-1019M 14700:00:132021-11-11 15:00:2200:23:16.8000:23:30.75+00:04:324:3912,9
20SĘK Tobiasz 546BARCINM-1020M 15300:00:392021-11-11 15:00:4800:23:22.8500:24:01.85+00:04:384:4012,8
21GÓRKA Adrian 324-BYDGOSZCZM-1021M 15400:00:122021-11-11 15:00:2100:23:23.6000:23:36.20+00:04:384:4012,8
22CHOJECKI Jan 580BYDGOSZCZM-1022M 17600:00:502021-11-11 15:00:5900:23:42.6500:24:32.75+00:04:574:4412,7
23JASIŃSKI Tymon 1013TORUŃM-1023M 18100:01:122021-11-11 15:01:2100:23:46.9000:24:59.40+00:05:024:4512,6
24GUTKOWSKI Michał 1058RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1024M 18200:00:332021-11-11 15:00:4200:23:46.9500:24:20.75+00:05:024:4512,6
25KAŹMIRSKI Krzysztof 315BYDGOSZCZM-1025M 19300:00:032021-11-11 15:00:1200:24:04.4500:24:08.20+00:05:194:4812,5
26KARCZ Jan 927R.K.S. HUWDUKRUSZYN KRAJEŃSKIM-1026M 20600:00:592021-11-11 15:01:0800:24:23.5500:25:22.95+00:05:384:5212,3
27IWANIUK Mateusz 135BYDGOSZCZM-1027M 21400:00:502021-11-11 15:00:5900:24:30.9000:25:21.25+00:05:464:5412,2
28KAŹMIERCZAK Jakub 338BYDGOSZCZM-1028M 21700:00:062021-11-11 15:00:1500:24:32.1000:24:39.05+00:05:474:5412,2
29JABŁOŃSKI Jakub 695MELLO TEAMŁOCHOWOM-1029M 22700:01:192021-11-11 15:01:2800:24:41.5000:26:01.05+00:05:564:5612,2
30KRUPIŃSKI Artur 1044BYDGOSZCZM-1030M 23000:00:382021-11-11 15:00:4700:24:44.4500:25:23.25+00:05:594:5612,1
31CHACIŃSKI Maciej 929KOLEGIUM KUJAWSKIEODOLIONM-1031M 25700:00:482021-11-11 15:00:5700:25:17.2500:26:05.60+00:06:325:0311,9
32MIŁKOŚ Filip 599TURM-1032M 26000:00:372021-11-11 15:00:4600:25:21.9000:25:59.30+00:06:375:0411,8
33CZERNY Szymon 890KOLEGIUM KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1033M 26900:00:472021-11-11 15:00:5600:25:30.2500:26:17.25+00:06:455:0611,8
34WÓJCIK Piotr 8BYDGOSZCZM-1034M 30900:00:452021-11-11 15:00:5400:26:10.3500:26:56.25+00:07:255:1411,5
35ZIELIŃSKI Jakub 893KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1035M 31800:00:462021-11-11 15:00:5500:26:25.7000:27:12.55+00:07:405:1711,4
36LEWANDOWSKI Patryk 810BYDGOSZCZM-1036M 32600:00:182021-11-11 15:00:2700:26:32.0000:26:50.40+00:07:475:1811,3
37PRACA Szymon 495MUROWANIECM-1037M 33600:00:212021-11-11 15:00:3000:26:45.8000:27:07.75+00:08:015:2111,2
38DOMAGAŁA Mikołaj 945KOLEGIUM KUJAWSKIODOLIONM-1038M 34300:00:482021-11-11 15:00:5700:26:52.0500:27:40.15+00:08:075:2211,2
39LEWICKI Aleksander 182ŁOCHOWICEM-1039M 34400:01:002021-11-11 15:01:0900:26:52.2000:27:52.65+00:08:075:2211,2
40KUCZEWSKI Damian 436KRUSZYN KRAJEŃSKIM-1040M 34800:00:212021-11-11 15:00:3000:26:55.8000:27:17.40+00:08:115:2311,1
41WINIARSKI Kacper 1110ŁOCHOWOM-1041M 35500:00:482021-11-11 15:00:5700:27:03.0500:27:51.45+00:08:185:2411,1
42DOLNY Kajetan 1030FOREST GANGBYDGOSZCZM-1042M 37800:01:172021-11-11 15:01:2600:27:38.5500:28:56.40+00:08:535:3110,9
43BIDAS Wiktor 114MATEMATYKA Z PLUSEMBYDGOSZCZM-1043M 39600:00:132021-11-11 15:00:2200:28:02.5000:28:16.15+00:09:175:3610,7
44GŁOWACKI Kamil 761BYDGOSZCZM-1044M 40400:00:082021-11-11 15:00:1700:28:13.4000:28:21.75+00:09:285:3810,6
45BUDCZAN Oliwier 991KOLEGIUM KUJAWSKIEODOLIONM-1045M 40700:00:442021-11-11 15:00:5300:28:14.6000:28:59.15+00:09:295:3810,6
46KUK Bartłomiej 132OSTROMECKOM-1046M 42700:00:482021-11-11 15:00:5700:28:39.5500:29:28.15+00:09:545:4310,5
47ZDUNKIEWICZ Filip 100#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-1047M 44500:00:572021-11-11 15:01:0600:29:21.4500:30:18.85+00:10:365:5210,2
48DEPTUŁA Stanisław 154NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-1048M 45200:00:272021-11-11 15:00:3600:29:37.4000:30:05.35+00:10:525:5510,1
49WRZESIŃSKI Maciej 914KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1049M 45600:00:472021-11-11 15:00:5600:29:42.9000:30:30.65+00:10:585:5610,1
50REINKE Kajetan 129BYDGOSZCZM-1050M 45800:00:052021-11-11 15:00:1400:29:47.7500:29:52.95+00:11:025:5710,1
51KWIATKOWSKI Konrad 892KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1051M 45900:00:452021-11-11 15:00:5400:29:48.8000:30:33.85+00:11:045:5710,1
52WOŁOWIEC Dawid 964TARKOWO DOLNEM-1052M 46100:00:402021-11-11 15:00:4900:29:49.5000:30:30.05+00:11:045:5710,1
53KORNACKI Tobiasz 922KOLEGIUM KUJAWSKIERACIĄŻEKM-1053M 46700:00:472021-11-11 15:00:5600:30:02.2500:30:49.50+00:11:176:0010,0
54KORNACKI Mateusz 539BYDGOSZCZM-1054M 48200:00:262021-11-11 15:00:3500:30:43.1000:31:09.45+00:11:586:089,8
55KAPELA Sebastian 1101BYDGOSZCZM-1055M 48300:00:0000:30:43.8000:30:43.80+00:11:596:089,8
56WIŚNIEWSKI Konrad 857ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1056M 51000:00:422021-11-11 15:00:5100:31:29.4000:32:11.65+00:12:446:179,5
57JAWORSKI Marek 858STOWARZYSZENIE "DZIĘKI WAM"BYDGOSZCZM-1057M 52500:00:302021-11-11 15:00:3900:31:59.6000:32:30.40+00:13:146:239,4
58SZULC Piotr 615BYDGOSZCZM-1058M 53800:01:152021-11-11 15:01:2400:32:31.8000:33:47.50+00:13:476:309,2
59RYMER Jarosław 676BORÓWNOM-1059M 54500:01:222021-11-11 15:01:3100:33:06.3500:34:29.25+00:14:216:379,1
60OLECHNOWICZ Maciej 1057GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1060M 56200:01:092021-11-11 15:01:1800:33:55.3000:35:05.15+00:15:106:478,8
61SOCHACKI Przemysław 699BYDGOSZCZM-1061M 56600:00:272021-11-11 15:00:3600:34:11.7500:34:39.40+00:15:266:508,8
62FLORCZAK Krzysztof 722BYDGOSZCZM-1062M 56700:00:272021-11-11 15:00:3600:34:12.1500:34:39.50+00:15:276:508,8
63JASIŃSKI Kacper 831BYDGOSZCZM-1063M 57600:00:042021-11-11 15:00:1300:35:01.9000:35:06.05+00:16:177:008,6
64KASPEROWICZ Jakub 696BYDGOSZCZM-1064M 58800:00:282021-11-11 15:00:3700:36:11.6500:36:40.20+00:17:267:148,3
65PALACZ Dawid 470BYDGOSZCZM-1065M 58900:00:572021-11-11 15:01:0600:36:54.4500:37:52.20+00:18:097:228,1
66WÓJCIK Mikołaj 9BYDGOSZCZM-1066M 59200:00:452021-11-11 15:00:5400:37:28.4000:38:13.80+00:18:437:298,0
67SŁOMSKI Jakub 835BYDGOSKA SEKCJA WKKKBYDGOSZCZM-1067M 59600:00:052021-11-11 15:00:1400:38:02.1000:38:07.45+00:19:177:367,9
68WRÓBEL Antoni 621BYDGOSZCZM-1068M 60700:00:0000:48:04.0500:48:04.05+00:29:199:366,2
Znaleziono 68 wynik(ów)