BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2021
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2021-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1122
Wystartowało : 1003
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 991
Na trasie : 12
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIWATOWSKI Michał 262PRZYŁĘKIM-401M 600:00:042021-11-11 15:00:1300:17:48.8500:17:52.85 3:3316,9
2SOBIERALSKI Rafał 166BRZOZAM-402M 1300:00:052021-11-11 15:00:1400:18:44.2000:18:49.65+00:00:553:4416,0
3KOLMAJER Rafał 34ROWERTOURBYDGOSZCZM-403M 1700:00:032021-11-11 15:00:1200:18:49.6000:18:53.50+00:01:003:4515,9
4STANIEC Tomasz 1070BYDGOSZCZM-404M 2300:00:052021-11-11 15:00:1400:19:12.3500:19:18.25+00:01:233:5015,6
5SZCZEPANIAK Cezary 484BYDGOSZCZM-405M 2600:00:052021-11-11 15:00:1400:19:47.3500:19:52.55+00:01:583:5715,2
6KOZŁOWSKI Rafał 13BYDGOSZCZM-406M 2700:00:042021-11-11 15:00:1300:19:48.1000:19:52.40+00:01:593:5715,2
7KRUSZKA Łukasz 189K. S. TRI BE.RBYDGOSZCZM-407M 3600:00:052021-11-11 15:00:1400:20:20.2500:20:25.50+00:02:314:0414,8
8GURDAK Leszek 169BYDGOSZCZ NA STARTTURM-408M 4000:00:062021-11-11 15:00:1500:20:33.3500:20:39.45+00:02:444:0614,6
9STARZYŃSKI Piotr 855BYDGOSZCZM-409M 4100:00:082021-11-11 15:00:1700:20:37.0500:20:45.95+00:02:484:0714,6
10DROCIAK Michał 886OGR OSOWA GÓRA RUNNERBYDGOSZCZM-4010M 4200:00:062021-11-11 15:00:1500:20:41.5500:20:47.75+00:02:524:0814,5
11BUZALSKI Robert 103ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4011M 5000:00:062021-11-11 15:00:1500:21:07.7000:21:14.65+00:03:184:1314,2
12SUDOŁ Jacek 837PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4012M 5600:00:072021-11-11 15:00:1600:21:14.7000:21:21.95+00:03:254:1414,1
13KŁOSOWSKI Marcin 542CSM POLSKABYDGOSZCZM-4013M 5700:00:042021-11-11 15:00:1300:21:15.1500:21:20.10+00:03:264:1514,1
14IGNACZAK Jarosław 5983GRAVITYBYDGOSZCZM-4014M 6000:00:072021-11-11 15:00:1600:21:22.2500:21:30.05+00:03:334:1614,0
15MIZIKOWSKI Wojciech 530MIZIK TEAMBYDGOSZCZM-4015M 6500:00:092021-11-11 15:00:1800:21:33.1000:21:42.55+00:03:444:1813,9
16GRZECHULSKI Dariusz 571DOBRCZM-4016M 6700:00:072021-11-11 15:00:1600:21:34.5500:21:41.70+00:03:454:1813,9
17ZBIRANEK Remigiusz 7201 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-4017M 7500:00:112021-11-11 15:00:2000:21:48.9000:22:00.55+00:04:004:2113,8
18MACIOSZEK Marcin 408M.A.D.M.E.P.BYDGOSZCZM-4018M 8200:00:092021-11-11 15:00:1800:22:03.0500:22:12.10+00:04:144:2413,6
19PINIARSKI Michał 1049MOGILNO TEAMMOGILNOM-4019M 8800:00:212021-11-11 15:00:3000:22:09.6000:22:30.75+00:04:204:2513,5
20PAPROCKI Rafał 581SLK POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4020M 9500:00:322021-11-11 15:00:4100:22:16.3500:22:48.45+00:04:274:2713,5
21GOSPODARCZYK Marek 973TORUNM-4021M 9700:00:082021-11-11 15:00:1700:22:18.0500:22:26.95+00:04:294:2713,5
22CIEMNY Tomasz 591BYDGOSZCZM-4022M 10800:00:112021-11-11 15:00:2000:22:28.8000:22:39.95+00:04:394:2913,4
23MOMOT Mieczysław 332BYDGOSZCZM-4023M 11800:00:132021-11-11 15:00:2200:22:35.4000:22:48.60+00:04:464:3113,3
24DZIEKAN Wojciech 387KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4024M 12000:00:492021-11-11 15:00:5800:22:39.0000:23:28.75+00:04:504:3113,2
25WNUCZYŃSKI Andrzej 81ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4025M 12900:00:342021-11-11 15:00:4300:22:53.9500:23:28.75+00:05:054:3413,1
26MROTEK Michał 667AKADEMIA MISTRZOW SPORTUKRUSZYN KRAJEŃSKIM-4026M 13000:00:152021-11-11 15:00:2400:22:54.2500:23:09.30+00:05:054:3413,1
27CIEŚLEWICZ Karol 809OLAF CREWBYDGOSZCZM-4027M 13100:00:102021-11-11 15:00:1900:22:55.0500:23:05.85+00:05:064:3513,1
28GRUBICH Arkadiusz 121NIEMCZM-4028M 13300:00:142021-11-11 15:00:2300:22:58.6500:23:13.60+00:05:094:3513,1
29GACKOWSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-4029M 13600:00:082021-11-11 15:00:1700:23:02.0500:23:10.85+00:05:134:3613,0
30STEFAŃSKI Marcin 327KOJOTYBYDGOSZCZM-4030M 14400:00:122021-11-11 15:00:2100:23:13.7500:23:26.50+00:05:244:3812,9
31BILSKI Marcin 690BYDGOSZCZM-4031M 14600:00:312021-11-11 15:00:4000:23:16.2000:23:47.60+00:05:274:3912,9
32KRASIŃSKI Piotr 784BYDGOSZCZ, POW. BYDGOSZCZM-4032M 14800:00:162021-11-11 15:00:2500:23:17.2000:23:33.60+00:05:284:3912,9
33HRYCZ Paweł 948PAWEŁ BIEGA I KIBICUJETORUŃM-4033M 14900:00:292021-11-11 15:00:3800:23:18.5500:23:47.65+00:05:294:3912,9
34ROBACZEWSKI Artur 370ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-4034M 15200:00:142021-11-11 15:00:2300:23:20.7000:23:35.65+00:05:314:4012,9
35STĘPSKI Marek 265BBLBYDGOSZCZM-4035M 16200:00:072021-11-11 15:00:1600:23:31.1500:23:38.15+00:05:424:4212,8
36CIEPŁOWSKI Robert 731BYDGOSZCZM-4036M 16800:00:482021-11-11 15:00:5700:23:34.7000:24:23.05+00:05:454:4212,7
37WOLSKI Marcin 392BYDGOSZCZM-4037M 17000:00:452021-11-11 15:00:5400:23:36.6000:24:21.70+00:05:474:4312,7
38WIDŹGOWSKI Przemysław 253BYDGOSZCZM-4038M 17100:00:302021-11-11 15:00:3900:23:39.7500:24:09.95+00:05:504:4312,7
39PSZCZOLIŃSKI Adam 239ŚWISZCZĄCE SZPRYCHYPRUSZCZM-4039M 17400:01:222021-11-11 15:01:3100:23:40.8000:25:02.80+00:05:514:4412,7
40RZENTKOWSKI Grzegorz 754BYDGOSZCZM-4040M 17800:00:112021-11-11 15:00:2000:23:43.3000:23:55.25+00:05:544:4412,6
41DZIENNIK Maciej 349THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-4041M 18000:00:102021-11-11 15:00:1900:23:45.6000:23:56.55+00:05:564:4512,6
42DOLNY Marcin 1026FOREST GANGBYDGOSZCZM-4042M 18300:01:172021-11-11 15:01:2600:23:50.2000:25:08.05+00:06:014:4612,6
43SIERADZKI Bartosz 874NIEMCZM-4043M 18400:01:242021-11-11 15:01:3300:23:51.4000:25:15.55+00:06:024:4612,6
44HIPNAROWICZ Grzegorz 1069SPORTTREND.PLBYDGOSZCZM-4044M 18500:00:442021-11-11 15:00:5300:23:53.3500:24:38.20+00:06:044:4612,6
45QUAAS Łukasz 93BYDGOSZCZM-4045M 18600:00:292021-11-11 15:00:3800:23:55.9000:24:25.00+00:06:074:4712,5
46NOWOTNIK Mariusz 86BYDGOSZCZM-4046M 18700:00:312021-11-11 15:00:4000:23:57.8500:24:29.40+00:06:094:4712,5
47DROZOWSKI Daniel 411M.A.D.M.E.P.BYDGOSZCZM-4047M 18900:00:092021-11-11 15:00:1800:24:01.7500:24:10.85+00:06:124:4812,5
48LIPIŃSKI Sebastian 316EPROSUMENT/KOJOTY RUNNING TEAMBYDGOSZCZM-4048M 19000:00:122021-11-11 15:00:2100:24:03.0000:24:15.55+00:06:144:4812,5
49KAPANOWSKI Sylwester 23BYDGOSZCZM-4049M 19700:00:322021-11-11 15:00:4100:24:11.6000:24:43.90+00:06:224:5012,4
50SZULC Jarosław 677SZULC TEAMPRZYŁĘKIM-4050M 19900:00:082021-11-11 15:00:1700:24:12.7000:24:21.15+00:06:234:5012,4
51LESZCZYŃSKI Tomasz 407BYDGOSZCZM-4051M 20000:00:392021-11-11 15:00:4800:24:13.7500:24:52.95+00:06:244:5012,4
52DANIELEK Piotr 17BYDGOSZCZ@BIEGABYDGOSZCZM-4052M 20200:00:172021-11-11 15:00:2600:24:15.3500:24:32.95+00:06:264:5112,4
53JAŻDŻEWSKI Dawid 424BYDGOSZCZM-4053M 20800:01:292021-11-11 15:01:3800:24:24.7000:25:54.55+00:06:354:5212,3
54JAWORSKI Krzysztof 815BYDGOSZCZM-4054M 20900:00:402021-11-11 15:00:4900:24:26.0500:25:06.05+00:06:374:5312,3
55SZCZĘSNY Arkadiusz 1036DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-4055M 21000:01:092021-11-11 15:01:1800:24:26.6000:25:35.75+00:06:374:5312,3
56GŁOWACKI Robert 72BYDGOSZCZM-4056M 21100:00:042021-11-11 15:00:1300:24:30.0500:24:34.80+00:06:414:5412,2
57MUCHA Marcin 257BATRUNPAWŁÓWEKM-4057M 21500:00:302021-11-11 15:00:3900:24:31.6500:25:02.55+00:06:424:5412,2
58KUCZEWSKI Łukasz 435KRUSZYN KRAJEŃSKIM-4058M 21600:00:222021-11-11 15:00:3100:24:31.8500:24:54.10+00:06:434:5412,2
59BEDNAREK Waldemar 68WTELNOM-4059M 21900:00:352021-11-11 15:00:4400:24:35.6000:25:11.35+00:06:464:5512,2
60PSZCZOLIŃSKI Maciej 245ŚWISZCZĄCE SZPRYCHYPRUSZCZM-4060M 22000:01:222021-11-11 15:01:3100:24:37.0500:25:59.70+00:06:484:5512,2
61KLAJBOR Mariusz 56678112416374JEŻEWOM-4061M 22200:00:152021-11-11 15:00:2400:24:40.1000:24:56.05+00:06:514:5612,2
62GOŁEMBIEWSKI Marcin 993MEGAGOLOMBBYDGOSZCZM-4062M 22400:00:112021-11-11 15:00:2000:24:40.3500:24:51.85+00:06:514:5612,2
63RADECKI Maciej 385BYDGOSZCZM-4063M 22500:00:152021-11-11 15:00:2400:24:40.4000:24:55.60+00:06:514:5612,2
64GROCHOWSKI Piotr 444BYDGOSZCZM-4064M 22800:00:072021-11-11 15:00:1600:24:42.6000:24:50.05+00:06:534:5612,1
65ZAPARUCHA Mikołaj 287RYNARZEWOM-4065M 22900:00:222021-11-11 15:00:3100:24:42.7000:25:05.20+00:06:534:5612,1
66SZEIB Robert 1031BYDGOSZCZM-4066M 23100:00:092021-11-11 15:00:1800:24:45.5000:24:55.35+00:06:564:5712,1
67URBAŃSKI Dawid 16BYDGOSZCZM-4067M 23200:00:362021-11-11 15:00:4500:24:46.7000:25:22.75+00:06:574:5712,1
68STAWCZYK Dariusz 109BYDGOSZCZM-4068M 23400:00:282021-11-11 15:00:3700:24:50.6000:25:19.55+00:07:014:5812,1
69MACIEJCZAK Marcin 4023GRAVITYBYDGOSZCZM-4069M 23600:00:292021-11-11 15:00:3800:24:52.8500:25:22.45+00:07:044:5812,1
70GRUŻEWSKI Jarosław 383BYDGOSZCZM-4070M 24400:00:272021-11-11 15:00:3600:25:02.7000:25:29.70+00:07:135:0012,0
71CICHOWICZ Marcin 269BYDGOSZCZM-4071M 24600:00:082021-11-11 15:00:1700:25:06.6500:25:14.70+00:07:175:0112,0
72WOLNY Ryszard 64BOŻENKOWOM-4072M 24700:01:172021-11-11 15:01:2600:25:07.5500:26:24.75+00:07:185:0111,9
73KORPALSKI Andrzej 961BYDGOSZCZM-4073M 24800:01:152021-11-11 15:01:2400:25:08.6500:26:23.85+00:07:195:0111,9
74GALICKI Jakub 829AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAM-4074M 25100:00:512021-11-11 15:01:0000:25:11.7000:26:03.15+00:07:225:0211,9
75HASS Adam 911BYDGOSZCZM-4075M 25200:00:232021-11-11 15:00:3200:25:12.6500:25:36.40+00:07:235:0211,9
76GŁOWACKI Tomek 759BYDGOSZCZM-4076M 25300:00:072021-11-11 15:00:1600:25:13.4500:25:20.90+00:07:245:0211,9
77BIELICKI Waldemar 141SOLEC KUJAWSKIM-4077M 25400:00:352021-11-11 15:00:4400:25:13.5500:25:48.55+00:07:245:0211,9
78GUDELL Radosław 733GRUPA MODERATORBYDGOSZCZM-4078M 25500:00:582021-11-11 15:01:0700:25:16.6500:26:14.85+00:07:275:0311,9
79LEWICKI Piotr 181ŁOCHOWICEM-4079M 25900:01:002021-11-11 15:01:0900:25:18.9500:26:19.85+00:07:305:0311,9
80BUTOWSKI Michał 157BYDGOSZCZM-4080M 26200:01:132021-11-11 15:01:2200:25:25.4000:26:39.15+00:07:365:0511,8
81MACKIEWICZ Mariusz 223DAWIDYM-4081M 26300:00:262021-11-11 15:00:3500:25:26.0000:25:52.15+00:07:375:0511,8
81CZAJA Jarosław 37BYDGOSZCZM-4081M 26300:00:202021-11-11 15:00:2900:25:26.0000:25:46.50+00:07:375:0511,8
83ŚWIĄTKOWSKI Marcin 975KOLEGIUM KUJAWSKIESŁUŻEWOM-4083M 26600:00:402021-11-11 15:00:4900:25:27.1000:26:07.10+00:07:385:0511,8
84KRÓL Karol 153TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4084M 27000:00:042021-11-11 15:00:1300:25:35.2000:25:39.95+00:07:465:0711,7
85SŁOWIŃSKI Pawel 348KPCP SMUKAŁABYDGOSZCZM-4085M 27200:00:562021-11-11 15:01:0500:25:35.9500:26:32.60+00:07:475:0711,7
86SCHMIDT Marcin 300BYDGOSZCZM-4086M 27400:00:232021-11-11 15:00:3200:25:37.6500:26:01.20+00:07:485:0711,7
87ZŁOTOWSKI Piotr 94RUN BYDGOSZCZNIWYM-4087M 27500:00:312021-11-11 15:00:4000:25:42.7500:26:14.25+00:07:535:0811,7
88FELIŃCZAK Marcin 987GDAŃSKM-4088M 28200:00:582021-11-11 15:01:0700:25:45.9500:26:44.25+00:07:575:0911,7
89KOPACZ Radosław 1102BYDGOSZCZM-4089M 28400:01:022021-11-11 15:01:1100:25:47.1000:26:49.45+00:07:585:0911,6
90STASIEWSKI Mariusz 294TRISPACEBYDGOSZCZM-4090M 28600:00:392021-11-11 15:00:4800:25:47.9500:26:27.65+00:07:595:0911,6
91STAWICKI Paweł 379OSTROMECKOM-4091M 28700:00:552021-11-11 15:01:0400:25:49.4500:26:44.70+00:08:005:0911,6
92ŻMICH Tomasz 92MEMO AT HOME BY RAFAŁ GODZIEMSKIBYDGOSZCZM-4092M 29100:00:292021-11-11 15:00:3800:25:52.9500:26:22.35+00:08:045:1011,6
93OWCZARZAK Michał 180BYDGOSZCZM-4093M 29500:01:012021-11-11 15:01:1000:25:54.9000:26:56.80+00:08:065:1011,6
94ZDUNKIEWICZ Marcin 99BYDGOSZCZM-4094M 29600:00:542021-11-11 15:01:0300:25:55.5000:26:49.95+00:08:065:1111,6
95LASKOWSKI Wojciech 577WOJCIECH LASKOWSKI FIRMA DORADCZAPRZYŁĘKIM-4095M 29800:00:252021-11-11 15:00:3400:25:56.3000:26:21.70+00:08:075:1111,6
96SIUDA Marek 360KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-4096M 30100:01:062021-11-11 15:01:1500:25:59.2000:27:05.95+00:08:105:1111,5
97MICHALAK Mariusz 788BYDGOSZCZM-4097M 30500:00:162021-11-11 15:00:2500:26:02.4500:26:18.85+00:08:135:1211,5
98SOSNA Mikolaj 186BYDGOSZCZM-4098M 30600:00:132021-11-11 15:00:2200:26:02.9500:26:16.65+00:08:145:1211,5
99LEWANDOWSKI Michał 267ŁOCHOWOM-4099M 30700:00:102021-11-11 15:00:1900:26:06.7000:26:17.05+00:08:175:1311,5
100LWOWSKI Zbigniew 487ŻOŁĘDOWOM-40100M 31200:01:162021-11-11 15:01:2500:26:18.3000:27:34.65+00:08:295:1511,4
101CHOJNACKI Tomasz 390BYDGOSZCZM-40101M 31300:01:262021-11-11 15:01:3500:26:20.1000:27:46.80+00:08:315:1611,4
102KOSZAREK Artur 1029OSIELSKOM-40102M 31400:01:262021-11-11 15:01:3500:26:20.5500:27:47.05+00:08:315:1611,4
103BYLICA Robert 982BYDGOSZCZM-40103M 31700:00:522021-11-11 15:01:0100:26:25.0000:27:17.05+00:08:365:1711,4
104RYBAK Marcin 10398 KUJAWSKO-POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOSIELSKOM-40104M 32100:00:342021-11-11 15:00:4300:26:28.5000:27:03.30+00:08:395:1711,3
105KOPCZYŃSKI Marcin 187BYDGOSZCZM-40105M 32200:00:102021-11-11 15:00:1900:26:28.7000:26:39.40+00:08:395:1711,3
106PRIETZ Bartosz 555BYDGOSZCZM-40106M 32300:01:102021-11-11 15:01:1900:26:29.8500:27:40.35+00:08:415:1711,3
107LECH Marek 116WHM POLSKABYDGOSZCZM-40107M 32500:00:322021-11-11 15:00:4100:26:30.6500:27:03.25+00:08:415:1811,3
108SZMELTER Michał 160BYDGOSZCZM-40108M 32800:01:022021-11-11 15:01:1100:26:34.0000:27:36.40+00:08:455:1811,3
109GRUDOWSKI Jarek 547BYDGOSZCZM-40109M 33200:00:132021-11-11 15:00:2200:26:42.2500:26:55.90+00:08:535:2011,2
110GOŁĘBIEWSKI Piotr 491BYDGOSZCZM-40110M 33500:01:052021-11-11 15:01:1400:26:44.6500:27:50.25+00:08:555:2011,2
111PROKOPOWICZ Paweł 868OSIELSKOM-40111M 33700:01:242021-11-11 15:01:3300:26:46.5500:28:10.85+00:08:575:2111,2
112RATAJ Maciej 1009ŁOCHOWOM-40112M 33800:00:222021-11-11 15:00:3100:26:46.6000:27:08.80+00:08:575:2111,2
113ŁUKASIEWICZ Krzysztof 52MAJABYDGOSZCZM-40113M 33900:00:272021-11-11 15:00:3600:26:46.7000:27:14.40+00:08:575:2111,2
114KASPRZAK Wojciech 462BYDGOSZCZM-40114M 34100:00:402021-11-11 15:00:4900:26:50.2500:27:30.60+00:09:015:2211,2
115ŁATKA Marcin 902MYŚLĘCINEKM-40115M 34600:00:192021-11-11 15:00:2800:26:54.1500:27:13.65+00:09:055:2211,2
116PIOTROWSKI Dariusz 74BYDGOSZCZM-40116M 34700:01:052021-11-11 15:01:1400:26:55.1500:28:00.15+00:09:065:2311,1
117MROZIK Andrzej 741BYDGOSZCZM-40117M 35100:01:032021-11-11 15:01:1200:26:59.6000:28:03.00+00:09:105:2311,1
118GOŁĘBIEWSKI Paweł 145BYDGOSZCZM-40118M 35300:01:002021-11-11 15:01:0900:27:01.4500:28:01.90+00:09:125:2411,1
119KRAJDA Piotr 574BBL BYDGOSZCZŁOCHOWICEM-40119M 35700:00:202021-11-11 15:00:2900:27:04.4000:27:25.25+00:09:155:2411,1
120OSZUBSKI Kazimierz 1121PGBBYDGOSZCZM-40120M 36600:00:302021-11-11 15:00:3900:27:23.1000:27:53.80+00:09:345:2811,0
121BANDOCH Arkadiusz 565BYDGOSZCZM-40121M 36900:00:262021-11-11 15:00:3500:27:30.1500:27:57.00+00:09:415:3010,9
122MIELCARSKI Michał 302MIELCAR TEAMSOLEC KUJAWSKIM-40122M 37600:01:102021-11-11 15:01:1900:27:35.8000:28:46.25+00:09:465:3110,9
123SIKORSKI Norbert 4MATEMATYKA Z PLUSEMBYDGOSZCZM-40123M 38000:00:132021-11-11 15:00:2200:27:39.3000:27:52.50+00:09:505:3110,8
124TADROWSKI Rafał 56BYDGOSZCZM-40124M 38300:00:292021-11-11 15:00:3800:27:42.2500:28:11.45+00:09:535:3210,8
125GRUBA Grzegorz 844KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-40125M 38400:00:362021-11-11 15:00:4500:27:42.4500:28:19.10+00:09:535:3210,8
126FRANCIS Khalil 312BYDGOSZCZM-40126M 39200:00:252021-11-11 15:00:3400:27:57.0500:28:22.45+00:10:085:3510,7
127GOŁCZYŃSKI Tomasz 496BYDGOSZCZM-40127M 39500:00:572021-11-11 15:01:0600:28:00.9500:28:58.35+00:10:125:3610,7
128CHĘSY Jacek 232BYDGOSZCZM-40128M 39700:00:492021-11-11 15:00:5800:28:04.4000:28:53.95+00:10:155:3610,7
129OPALA Marcin 272BYDGOSZCZM-40129M 39900:00:572021-11-11 15:01:0600:28:06.3000:29:03.35+00:10:175:3710,7
130GRALAK Jacek 422BYDGOSZCZM-40130M 40100:00:472021-11-11 15:00:5600:28:11.3000:28:58.40+00:10:225:3810,6
131GACZKOWSKI Paweł 548BYDGOSZCZM-40131M 40200:00:122021-11-11 15:00:2100:28:11.5000:28:24.10+00:10:225:3810,6
132KOSIARSKI Tomasz 417BYDGOSZCZM-40132M 40900:00:392021-11-11 15:00:4800:28:16.0000:28:55.65+00:10:275:3910,6
133KOSEK Mariusz 813BYDGOSZCZM-40133M 41300:00:582021-11-11 15:01:0700:28:21.2000:29:19.75+00:10:325:4010,6
134MLICKI Marcin 66BIAŁE BŁOTAM-40134M 41400:01:262021-11-11 15:01:3500:28:22.0500:29:48.95+00:10:335:4010,6
135DAMBECKI Piotr 194POLISH AIR FORCE FAMILY FAN CLUBBYDGOSZCZM-40135M 41700:00:572021-11-11 15:01:0600:28:23.5000:29:20.75+00:10:345:4010,6
136GOLIK Krzysztof 19FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-40136M 41800:01:052021-11-11 15:01:1400:28:24.0500:29:29.30+00:10:355:4010,6
137JAGIELSKI Łukasz 1116BYDGOSZCZM-40137M 42300:00:272021-11-11 15:00:3600:28:27.5000:28:54.85+00:10:385:4110,5
138NOWAK Marcin 235BDGM-40138M 42600:00:122021-11-11 15:00:2100:28:38.5500:28:51.50+00:10:495:4310,5
139SZAMP Krzysztof 560BYDGOSZCZM-40139M 42900:00:322021-11-11 15:00:4100:28:41.0500:29:13.65+00:10:525:4410,5
140FABROWSKI Dawid 238TRITATA TEAMOCHALBYDGOSZCZM-40140M 43400:01:162021-11-11 15:01:2500:29:06.5500:30:22.85+00:11:175:4910,3
141PAPIS Piotr 742BACKONIKBYDGOSZCZM-40141M 43600:00:522021-11-11 15:01:0100:29:09.3000:30:02.20+00:11:205:4910,3
142GUŹDZIOŁ Jarek 990TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-40142M 44000:01:122021-11-11 15:01:2100:29:13.6000:30:25.80+00:11:245:5010,3
143CEJKO Sławomir 1004BYDOSZCZM-40143M 44100:01:252021-11-11 15:01:3400:29:16.6000:30:41.85+00:11:275:5110,3
144BURCHARD Remigiusz 504BYDGOSZCZM-40144M 44600:00:562021-11-11 15:01:0500:29:22.5500:30:19.00+00:11:335:5210,2
145PRĄDZYŃSKI Marcin 229AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZM-40145M 45000:01:132021-11-11 15:01:2200:29:31.9000:30:45.70+00:11:435:5410,2
146KUSA Piotr 944BYDGOSZCZM-40146M 45100:01:132021-11-11 15:01:2200:29:34.8000:30:48.10+00:11:455:5410,1
147SZCZERBA Dariusz 83PRZYŁĘKIM-40147M 45400:01:002021-11-11 15:01:0900:29:40.1500:30:41.00+00:11:515:5610,1
148KOSIOROWSKI Przemysław 965BYDGOSZCZM-40148M 46300:00:502021-11-11 15:00:5900:29:52.0500:30:42.60+00:12:035:5810,0
149WOLAN Krzysztof 59PRZEŻYĆ !BYDGOSZCZM-40149M 46500:00:192021-11-11 15:00:2800:29:57.4500:30:16.50+00:12:085:5910,0
150LEWANDOWSKI Marek 980BYDGOSZCZM-40150M 46800:01:132021-11-11 15:01:2200:30:03.3000:31:16.45+00:12:146:0010,0
151KASZTELAN Marek 981LIBIDZAM-40151M 48000:00:382021-11-11 15:00:4700:30:36.9500:31:15.30+00:12:486:079,8
152DORNIAK Krzysztof 50BYDGOSZCZM-40152M 48700:00:522021-11-11 15:01:0100:30:50.8000:31:43.60+00:13:016:109,7
153PREUSS Daniel 415BYDGOSZCZM-40153M 49000:01:062021-11-11 15:01:1500:30:53.1000:31:59.20+00:13:046:109,7
154NOWICKI Marek 416BYDGOSZCZM-40154M 49100:01:062021-11-11 15:01:1500:30:54.5500:32:00.90+00:13:056:109,7
155TROJAŃCZYK Krzysztof 248BYDGOSZCZM-40155M 49400:01:122021-11-11 15:01:2100:30:58.4500:32:11.40+00:13:096:119,7
156GIERACH Marcin 798NIEMCZM-40156M 49600:00:422021-11-11 15:00:5100:31:02.3500:31:45.30+00:13:136:129,7
157ORZECHOWSKI Zbigniew 280ORZECH BIEGABYDGOSZCZM-40157M 49900:00:292021-11-11 15:00:3800:31:03.2500:31:33.10+00:13:146:129,7
158KOWALSKI Jacek 246BYDGOSZCZM-40158M 50400:00:542021-11-11 15:01:0300:31:18.2500:32:12.80+00:13:296:159,6
159SZULAKOWSKI Rafał 377TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-40159M 51100:01:212021-11-11 15:01:3000:31:29.5500:32:50.90+00:13:406:179,5
160KARSKI Marcin 339BYDGOSZCZM-40160M 51300:00:562021-11-11 15:01:0500:31:34.2500:32:30.25+00:13:456:189,5
161WAWRZYSZKO Kamil 966BYDGOSZCZM-40161M 52000:01:162021-11-11 15:01:2500:31:46.3500:33:03.30+00:13:576:219,4
162GŁOGOWSKI Krzysztof 233KORONOWOM-40162M 52100:00:562021-11-11 15:01:0500:31:50.0000:32:46.30+00:14:016:229,4
163MAKUSZEWSKI Łukasz 840812 BLPNAKLO NAD NOTECIĄM-40163M 52200:00:212021-11-11 15:00:3000:31:51.0500:32:12.65+00:14:026:229,4
164MUSIAŁA Adam 847BYDGOSZCZM-40164M 52300:00:482021-11-11 15:00:5700:31:51.5000:32:40.45+00:14:026:229,4
165GRZYBOWSKI Marek 454BYDGOSZCZM-40165M 52800:00:502021-11-11 15:00:5900:32:16.3000:33:06.85+00:14:276:279,3
166BUTRYM Dariusz 590ZABEKBYDGOSZCZM-40166M 53000:01:192021-11-11 15:01:2800:32:20.6000:33:40.45+00:14:316:289,3
167BUTRYM Piotr 885BYDGOSZCZM-40167M 53200:01:192021-11-11 15:01:2800:32:20.7000:33:40.55+00:14:316:289,3
168UMIŃSKI Robert 614BYDGOSZCZM-40168M 53600:01:152021-11-11 15:01:2400:32:31.5000:33:46.95+00:14:426:309,2
169JANUSZEWSKI Marcin 478BYDGOSZCZM-40169M 54200:01:022021-11-11 15:01:1100:32:53.4000:33:55.75+00:15:046:349,1
170KOTECKI Marcin 78BYDGOSZCZM-40170M 54300:01:012021-11-11 15:01:1000:32:53.9500:33:55.90+00:15:056:349,1
171TYKWIŃSKI Krzysztof 650BYDGOSZCZM-40171M 54800:00:332021-11-11 15:00:4200:33:12.2000:33:46.05+00:15:236:389,0
172RZEPCZYŃSKI Tomasz 776GRYF BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40172M 55100:00:432021-11-11 15:00:5200:33:17.1000:34:00.65+00:15:286:399,0
173IWANIUK Jacek 43BYDGOSZCZM-40173M 55300:00:502021-11-11 15:00:5900:33:24.6500:34:15.20+00:15:356:409,0
174SURMACZ Marcin 479BYDGOSZCZM-40174M 55800:00:502021-11-11 15:00:5900:33:36.3000:34:26.55+00:15:476:438,9
175JAWORSKI Adam 856STOWARZYSZENIE "DZIĘKI WAM"BYDGOSZCZM-40175M 56000:00:302021-11-11 15:00:3900:33:55.0500:34:26.00+00:16:066:478,8
176RYMER Adam 674BORÓWNOM-40176M 56400:01:242021-11-11 15:01:3300:34:01.5000:35:26.35+00:16:126:488,8
177GORZYNSKI Arkadiusz 659ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM-40177M 57400:00:192021-11-11 15:00:2800:34:51.7000:35:10.90+00:17:026:588,6
178SAWIEŁAJC Michał 320BIZONBYDGOSZCZM-40178M 58500:00:332021-11-11 15:00:4200:36:09.3000:36:42.50+00:18:207:138,3
179ŻURAWSKI Michał 14RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-40179M 58700:01:252021-11-11 15:01:3400:36:11.5500:37:37.00+00:18:227:148,3
180RAPCA Krzysztof 1063BYDGOSZCZM-40180M 59000:00:142021-11-11 15:00:2300:37:09.5000:37:24.15+00:19:207:258,1
181KACZMAREK Adam 421#4FAJTERTORUŃM-40181M 59400:00:402021-11-11 15:00:4900:37:39.0000:38:19.70+00:19:507:318,0
182KULCZYŃSKI Robert 883KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-40182M 59900:00:372021-11-11 15:00:4600:39:30.7500:40:08.05+00:21:417:547,6
Znaleziono 182 wynik(ów)