BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2021
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2021-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1122
Wystartowało : 1003
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 991
Na trasie : 12
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FUZ Marek 700KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-501M 2800:00:052021-11-11 15:00:1400:19:54.4500:20:00.30 3:5815,1
2SZYMCZAK Maciej 222AKTYWNA BYDGOSZCZSTRZELEWOM-502M 4300:00:052021-11-11 15:00:1400:20:42.4000:20:47.90+00:00:474:0814,5
3PAWLIK Stanisław 146OSIELSKOM-503M 4700:00:062021-11-11 15:00:1500:20:51.4000:20:57.55+00:00:564:1014,4
4MEYER Marek 710BYDGOSZCZM-504M 5300:00:262021-11-11 15:00:3500:21:12.9500:21:39.60+00:01:184:1414,2
5DAŃCZUK Jerzy 277BYDGOSZCZM-505M 6800:00:092021-11-11 15:00:1800:21:37.1000:21:46.95+00:01:424:1913,9
6BARCZAK Tomasz 329BYDGOSZCZM-506M 8400:00:072021-11-11 15:00:1600:22:07.0000:22:14.85+00:02:124:2513,6
7WĘGRZYNOWSKI Sławomir 569KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-507M 10700:00:502021-11-11 15:00:5900:22:27.7500:23:18.40+00:02:334:2913,4
8DOMŻALSKI Marek 841ŁOCHOWOM-508M 10900:00:132021-11-11 15:00:2200:22:29.1500:22:43.10+00:02:344:2913,3
9MICHALAK Wojciech 386BYDGOSZCZM-509M 11300:00:272021-11-11 15:00:3600:22:32.7000:22:59.80+00:02:384:3013,3
10POPIELARZ Robert 212RYNARZEWOM-5010M 11400:00:092021-11-11 15:00:1800:22:32.7500:22:42.60+00:02:384:3013,3
11KAŹMIRSKI Dariusz 252BYDGOSZCZM-5011M 12500:00:032021-11-11 15:00:1200:22:46.9500:22:50.50+00:02:524:3313,2
12FUŁAT Karol 704TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNM-5012M 13200:00:132021-11-11 15:00:2200:22:55.4500:23:09.00+00:03:014:3513,1
13KAZUBOWSKI Jacek 247TRIDARKO/KAZUBKI TEAMBIAŁE BŁOTAM-5013M 14000:00:092021-11-11 15:00:1800:23:07.3000:23:17.05+00:03:124:3713,0
14LACHOWICZ Robert 237BYDGOSZCZM-5014M 14500:00:122021-11-11 15:00:2100:23:14.9500:23:27.70+00:03:204:3812,9
15NEUMANN Andrzej 845BYDGOSZCZM-5015M 15000:00:152021-11-11 15:00:2400:23:20.5000:23:36.40+00:03:264:4012,9
16KRZYŻANOWSKI Robert 1071BYDGOSZCZM-5016M 15800:00:122021-11-11 15:00:2100:23:28.8500:23:41.10+00:03:344:4112,8
17WŁODARCZYK Wojciech 604CZARNE STOPYBYDGOSZCZM-5017M 16700:00:172021-11-11 15:00:2600:23:34.1000:23:51.10+00:03:394:4212,7
18RYDLEWSKI Marek 273RUN BYDGOSZCZCIELEM-5018M 19100:00:422021-11-11 15:00:5100:24:03.2500:24:45.45+00:04:084:4812,5
19JANCOWSKI Wojciech 928LEŚNE DZIADKI TEAMBYDGOSZCZM-5019M 19500:00:422021-11-11 15:00:5100:24:07.2000:24:49.70+00:04:124:4912,4
20RUNNER Andrzej 310BYDGOSZCZM-5020M 19600:00:092021-11-11 15:00:1800:24:09.0500:24:18.25+00:04:144:4912,4
21BAUMGART Jacek 595BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-5021M 19800:01:202021-11-11 15:01:2900:24:12.0500:25:32.45+00:04:174:5012,4
22JASIENIECKI Piotr 879KOSZALINM-5022M 20400:00:092021-11-11 15:00:1800:24:19.4000:24:29.00+00:04:244:5112,3
23KRUPINSKI Tomasz 1043BYDGOSZCZM-5023M 23700:00:182021-11-11 15:00:2700:24:53.4500:25:11.85+00:04:594:5812,1
24NURKIEWICZ Jarosław 1008KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-5024M 25600:00:492021-11-11 15:00:5800:25:16.7000:26:06.20+00:05:225:0311,9
25KALACZYŃSKI Grzegorz 214BYDGOSZCZM-5025M 25800:01:202021-11-11 15:01:2900:25:17.8500:26:38.55+00:05:235:0311,9
26NAWROCKI Dariusz 263OPEN PLBYDGOSZCZM-5026M 28500:01:392021-11-11 15:01:4800:25:47.3000:27:26.45+00:05:525:0911,6
27JESKE Marek 268RUN BYDGOSZCZNIWYM-5027M 28900:00:312021-11-11 15:00:4000:25:49.9500:26:21.30+00:05:555:0911,6
28KWASEK Wojciech 846KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5028M 29000:00:512021-11-11 15:01:0000:25:50.0000:26:41.15+00:05:555:1011,6
29PAWLAK Robert 291BYDGOSZCZM-5029M 29200:01:052021-11-11 15:01:1400:25:53.1000:26:58.65+00:05:585:1011,6
30KOSIŃSKI Jerzy 796BYDGOSZCZM-5030M 30400:00:112021-11-11 15:00:2000:26:01.7500:26:13.55+00:06:075:1211,5
31DERECKI Piotr 753KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5031M 31100:01:032021-11-11 15:01:1200:26:16.8000:27:20.20+00:06:225:1511,4
32SKÓRCZEWSKI Jacek 1047NIEMCZM-5032M 31600:00:342021-11-11 15:00:4300:26:21.9500:26:55.95+00:06:275:1611,4
33KUĆMIERZ Mirosław 658BIAŁE BŁOTAM-5033M 32000:00:432021-11-11 15:00:5200:26:28.4000:27:12.35+00:06:335:1711,3
34KĘSIK Roman 80313 WOG GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-5034M 33300:00:472021-11-11 15:00:5600:26:43.7500:27:31.55+00:06:495:2011,2
35LIS Janusz 605TKKF CHEŁMNOGRUDZIĄDZM-5035M 34200:00:182021-11-11 15:00:2700:26:51.0000:27:09.55+00:06:565:2211,2
36JANOWSKI Piotr 656TKKF CHEŁMNOCHEŁMNOM-5036M 34500:00:182021-11-11 15:00:2700:26:53.0500:27:11.50+00:06:585:2211,2
37GOTOWICZ Mariusz 243BYDGOSZCZM-5037M 36800:00:452021-11-11 15:00:5400:27:23.8500:28:09.70+00:07:295:2811,0
38WOJCIESZAK Dariusz 728BYDGOSZCZM-5038M 37100:00:512021-11-11 15:01:0000:27:30.8500:28:22.05+00:07:365:3010,9
39ŚWIETLIK Piotr 313BYDGOSZCZM-5039M 37500:00:332021-11-11 15:00:4200:27:35.3500:28:08.60+00:07:405:3110,9
40CIACHERA Ireneusz 44INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZM-5040M 37700:00:522021-11-11 15:01:0100:27:37.4500:28:29.80+00:07:435:3110,9
41MAZUR Wojciech 671BYDGOSZCZM-5041M 37900:00:522021-11-11 15:01:0100:27:38.6000:28:31.20+00:07:445:3110,9
42BŁAŻEJEWSKI Dariusz 520ŚWIECIEM-5042M 38100:01:012021-11-11 15:01:1000:27:39.7000:28:40.95+00:07:455:3110,8
43RATAJCZAK Robert 1114TG SOKÓŁ IBYDGOSZCZM-5043M 38700:01:122021-11-11 15:01:2100:27:48.1500:29:00.55+00:07:535:3310,8
44SOBOTA Piotr 513BIAŁE BŁOTAM-5044M 38800:00:532021-11-11 15:01:0200:27:48.5500:28:41.85+00:07:545:3310,8
45BURNICKI Mariusz 428BYDGOSZCZM-5045M 38900:00:342021-11-11 15:00:4300:27:50.8000:28:25.65+00:07:565:3410,8
46WESOŁOWSKI Dariusz 172BYDGOSZCZM-5046M 42100:00:142021-11-11 15:00:2300:28:26.1500:28:40.30+00:08:315:4110,6
47KWAŚNIEWSKI Waldemar 588MROCZAM-5047M 42400:01:112021-11-11 15:01:2000:28:36.8000:29:47.90+00:08:425:4310,5
48PRZYBYLSKI Mariusz 206BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5048M 43000:00:572021-11-11 15:01:0600:28:45.9000:29:43.25+00:08:515:4510,4
49SCIGOCKI Waldemar 165BYDGOSZCZM-5049M 43700:00:212021-11-11 15:00:3000:29:09.8500:29:30.95+00:09:155:4910,3
50DOMINICZAK Robert 499CIELEM-5050M 43900:00:482021-11-11 15:00:5700:29:12.4000:30:01.10+00:09:175:5010,3
51KOLANOWSKI Wojciech 820BYDGOSZCZM-5051M 44200:00:242021-11-11 15:00:3300:29:18.3000:29:43.00+00:09:235:5110,2
52WYPORKIEWICZ Jerzy 719KLINIKA TRIATHLONUWILCZE/OSIELSKOM-5052M 44300:01:002021-11-11 15:01:0900:29:19.6500:30:19.85+00:09:255:5110,2
53ŚWIATLAK Marek 527TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5053M 46000:00:542021-11-11 15:01:0300:29:48.9500:30:43.65+00:09:545:5710,1
54RUTKOWSKI Tomasz 167BYDGOSZCZM-5054M 47200:00:272021-11-11 15:00:3600:30:16.8500:30:44.00+00:10:226:039,9
55OPRAWA Jerzy 1067SZREŃSKM-5055M 48600:00:412021-11-11 15:00:5000:30:49.0000:31:30.90+00:10:546:099,7
56KURTYSIAK Roman 333BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5056M 50600:00:512021-11-11 15:01:0000:31:25.4000:32:16.75+00:11:306:179,5
57GRZELAK Robert 541GMINA GARDEJA BIEGAGARDEJAM-5057M 50900:01:122021-11-11 15:01:2100:31:28.2500:32:40.30+00:11:336:179,5
58ŁABENDA Piotr 330TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-5058M 51200:01:212021-11-11 15:01:3000:31:29.9500:32:50.95+00:11:356:179,5
59ASTUKIEWICZ Tomasz 288BYDGOSZCZM-5059M 53500:00:322021-11-11 15:00:4100:32:28.2000:33:00.65+00:12:336:299,2
60WÓJCIK Tomasz 7BYDGOSZCZM-5060M 54000:00:502021-11-11 15:00:5900:32:37.2500:33:27.85+00:12:426:319,2
61DUDZIAK Adam 768BYDGOSZCZM-5061M 54700:00:442021-11-11 15:00:5300:33:08.2000:33:52.45+00:13:136:379,1
62JEN Andrzej 643BYDGOSZCZM-5062M 55000:00:122021-11-11 15:00:2100:33:13.7000:33:26.55+00:13:196:389,0
63JAGODZIŃSKI Karol 365BYDGOSZCZM-5063M 55700:01:162021-11-11 15:01:2500:33:35.7500:34:52.20+00:13:416:438,9
64OLECHNOWICZ Tomasz 1056WALECZNE DZIECIAKIBYDGOSZCZM-5064M 56100:01:102021-11-11 15:01:1900:33:55.1000:35:05.15+00:14:006:478,8
65WEGNER Roman 1022NIEMCZM-5065M 57000:00:432021-11-11 15:00:5200:34:24.6000:35:07.75+00:14:306:528,7
66RUDNIKOWSKI Andrzej 148BYDGOSZCZM-5066M 58000:00:582021-11-11 15:01:0700:35:10.0500:36:08.80+00:15:157:028,5
67BIERYT Arkadiusz 1074POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM-5067M 59300:00:132021-11-11 15:00:2200:37:34.2500:37:47.25+00:17:397:308,0
68GORZYCKI Dariusz 465BYDGOSKA SEKCJA WKKKBYDGOSZCZM-5068M 59700:00:052021-11-11 15:00:1400:38:03.0500:38:08.55+00:18:087:367,9
69BADOWSKI Krzysztof 617BYDGOSZCZM-5069M 60600:00:362021-11-11 15:00:4500:47:25.7500:48:01.90+00:27:319:296,3
70KRUCZKOWSKI Adam 644BYDGOSZCZM-5070M 61100:00:392021-11-11 15:00:48   
71KRÓL Wiesław 635BYDGOSZCZM-5071M 61200:00:402021-11-11 15:00:49   
72ŚLIWIŃSKI Piotr 632BYDGOSZCZM-5072M 61400:01:262021-11-11 15:01:35   
73CHMURZYŃSKI Tomasz 620BYDGOSZCZM-5073M 61500:01:272021-11-11 15:01:36   
Znaleziono 73 wynik(ów)