BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2021
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2021-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1122
Wystartowało : 1003
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 991
Na trasie : 12
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BRZEZIŃSKI Błażej 863BRZEZIŃSKI RUN CLUBBYDGOSZCZM-301M 100:00:022021-11-11 15:00:1100:15:11.6000:15:14.55 3:0219,8
2BISKUP Marcin 477CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCM-201M 200:00:032021-11-11 15:00:1200:16:20.8000:16:24.25+00:01:093:1618,4
3DZIERLIŃSKI Paweł 1024THE RUNNERS ŚWIEICEŚWIECIEM-302M 300:00:042021-11-11 15:00:1300:17:10.1000:17:14.40+00:01:583:2617,5
4FELCZAK Jakub 283BYDGOSZCZM-202M 400:00:032021-11-11 15:00:1200:17:14.9500:17:18.65+00:02:033:2617,4
5JURAK Krzysztof 1098KUJAWSCY RUNNERSCHOJNICEM-303M 500:00:032021-11-11 15:00:1200:17:46.2000:17:50.05+00:02:343:3316,9
6WIWATOWSKI Michał 262PRZYŁĘKIM-401M 600:00:042021-11-11 15:00:1300:17:48.8500:17:52.85+00:02:373:3316,9
7KUŁAKOWSKI Krzysztof 1097CZARNE STOPYBYDGOSZCZM-304M 700:00:042021-11-11 15:00:1300:17:52.1000:17:56.10+00:02:403:3416,8
8FLOREK Paweł 792RUNADDICTSBYDGOSZCZM-305M 800:00:042021-11-11 15:00:1300:17:54.5000:17:59.30+00:02:423:3416,8
9ŁAZ Kamil 906WTLENIE.PLBYDGOSZCZM-306M 900:00:032021-11-11 15:00:1200:18:09.2500:18:12.70+00:02:573:3716,5
10RYMER Jakub 681KOTŁOWSKI RUN TEAMBYDGOSZCZM-307M 1000:00:042021-11-11 15:00:1300:18:19.3500:18:23.70+00:03:073:3916,4
11MAĆKOWSKI Maciej 221UPSBYDOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM-308M 1100:00:032021-11-11 15:00:1200:18:41.5000:18:44.70+00:03:293:4416,1
12OLEJNIK Krzysztof 738BYDGOSZCZM-309M 1200:00:062021-11-11 15:00:1500:18:42.6500:18:49.40+00:03:313:4416,0
13SOBIERALSKI Rafał 166BRZOZAM-402M 1300:00:052021-11-11 15:00:1400:18:44.2000:18:49.65+00:03:323:4416,0
14BEDRA Robert 193BYDGOSZCZM-101M 1400:00:032021-11-11 15:00:1200:18:44.8000:18:48.25+00:03:333:4416,0
15WENZELEWSKI Daniel 1099LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-102M 1500:00:282021-11-11 15:00:3700:18:47.2000:19:15.45+00:03:353:4516,0
16TUCHOLSKI Bartłomiej 1028BYDGOSZCZM-203M 1600:00:042021-11-11 15:00:1300:18:48.3500:18:52.70+00:03:363:4516,0
17KOLMAJER Rafał 34ROWERTOURBYDGOSZCZM-403M 1700:00:032021-11-11 15:00:1200:18:49.6000:18:53.50+00:03:383:4515,9
18BĄK Oskar 767MĄKOWARSKOM-3010M 1800:00:042021-11-11 15:00:1300:18:49.9000:18:54.35+00:03:383:4515,9
19OSSOWSKI Jakub 553BYDGOSZCZM-103M 1900:00:142021-11-11 15:00:2300:18:59.3000:19:13.90+00:03:473:4715,8
20TYMEK Kamil 1085ZAWISZABYDGOSZCZM-104M 2000:00:042021-11-11 15:00:1300:19:06.5500:19:10.55+00:03:543:4915,7
21KALACZYŃSKI Miłosz 101KS POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA IM. KLEMENSA BINIAKOWSKIEGOBYDGOSZCZM-204M 2100:00:042021-11-11 15:00:1300:19:09.6500:19:14.55+00:03:583:4915,7
22TELEJKO Łukasz 1089RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-205M 2200:00:092021-11-11 15:00:1800:19:10.7000:19:20.60+00:03:593:5015,7
23STANIEC Tomasz 1070BYDGOSZCZM-404M 2300:00:052021-11-11 15:00:1400:19:12.3500:19:18.25+00:04:003:5015,6
24SZYMAŃSKI Adam 559BIEGAJ Z DYMKIEMTRYSZCZYNM-3011M 2400:00:052021-11-11 15:00:1400:19:20.4500:19:26.25+00:04:083:5215,5
25MENDEL Patryk 24TM IRON TRI-TEAM/SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-206M 2500:00:032021-11-11 15:00:1200:19:28.6500:19:32.00+00:04:173:5315,4
26SZCZEPANIAK Cezary 484BYDGOSZCZM-405M 2600:00:052021-11-11 15:00:1400:19:47.3500:19:52.55+00:04:353:5715,2
27KOZŁOWSKI Rafał 13BYDGOSZCZM-406M 2700:00:042021-11-11 15:00:1300:19:48.1000:19:52.40+00:04:363:5715,2
28FUZ Marek 700KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-501M 2800:00:052021-11-11 15:00:1400:19:54.4500:20:00.30+00:04:423:5815,1
29PISARSKI Igor 673BYDGOSZCZM-207M 2900:00:082021-11-11 15:00:1700:19:57.0000:20:05.05+00:04:453:5915,0
30WALDA Łukasz 611BYDGOSZCZM-3012M 3000:00:062021-11-11 15:00:1500:19:57.3000:20:03.80+00:04:453:5915,0
31DROBINSKI Daniel 209BYDGOSZCZM-3013M 3100:00:062021-11-11 15:00:1500:19:58.1500:20:04.30+00:04:463:5915,0
32PĘDZIOCH Przemysław 662RUCEWOM-3014M 3200:00:062021-11-11 15:00:1500:19:59.0000:20:05.35+00:04:473:5915,0
33MACIOSZEK Piotr 884BYDGOSZCZM-208M 3300:00:062021-11-11 15:00:1500:20:00.9500:20:07.05+00:04:494:0015,0
34SZLINGER Jakub 908BRAKTURM-3015M 3400:00:0000:20:04.7000:20:04.70+00:04:534:0015,0
35MALICKI Łukasz 231KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZZIELONKAM-3016M 3500:00:042021-11-11 15:00:1300:20:10.8500:20:15.65+00:04:594:0214,9
36KRUSZKA Łukasz 189K. S. TRI BE.RBYDGOSZCZM-407M 3600:00:052021-11-11 15:00:1400:20:20.2500:20:25.50+00:05:084:0414,8
37CHODKIEWICZ Tomek 1117BYDGOSZCZM-209M 3700:00:062021-11-11 15:00:1500:20:20.9500:20:27.10+00:05:094:0414,8
38BALCEREK Mateusz 1000GASTRO SZEFBYDGOSZCZM-3017M 3800:00:062021-11-11 15:00:1500:20:28.6000:20:35.35+00:05:174:0514,7
38WIECZOREK Michał 533MAJKTEAMBYDGOSZCZM-3017M 3800:00:072021-11-11 15:00:1600:20:28.6000:20:36.40+00:05:174:0514,7
40GURDAK Leszek 169BYDGOSZCZ NA STARTTURM-408M 4000:00:062021-11-11 15:00:1500:20:33.3500:20:39.45+00:05:214:0614,6
41STARZYŃSKI Piotr 855BYDGOSZCZM-409M 4100:00:082021-11-11 15:00:1700:20:37.0500:20:45.95+00:05:254:0714,6
42DROCIAK Michał 886OGR OSOWA GÓRA RUNNERBYDGOSZCZM-4010M 4200:00:062021-11-11 15:00:1500:20:41.5500:20:47.75+00:05:294:0814,5
43SZYMCZAK Maciej 222AKTYWNA BYDGOSZCZSTRZELEWOM-502M 4300:00:052021-11-11 15:00:1400:20:42.4000:20:47.90+00:05:304:0814,5
44KHADDOUR Alex 203BBL BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3019M 4400:00:062021-11-11 15:00:1500:20:44.3000:20:50.65+00:05:324:0814,5
45GŻYL Mikolaj 317JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3020M 4500:00:072021-11-11 15:00:1600:20:47.0500:20:54.80+00:05:354:0914,4
46MIRKIEWICZ Filip 453BYDGOSZCZM-105M 4600:00:222021-11-11 15:00:3100:20:51.0000:21:13.85+00:05:394:1014,4
47PAWLIK Stanisław 146OSIELSKOM-503M 4700:00:062021-11-11 15:00:1500:20:51.4000:20:57.55+00:05:394:1014,4
48LEWANDOWSKI Bartłomiej 899WYRZYSKM-2010M 4800:00:082021-11-11 15:00:1700:20:57.9000:21:06.25+00:05:464:1114,3
49BETHKE Jakub 882BYDGOSZCZM-3021M 4900:00:072021-11-11 15:00:1600:21:04.6500:21:12.30+00:05:534:1214,2
50BUZALSKI Robert 103ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4011M 5000:00:062021-11-11 15:00:1500:21:07.7000:21:14.65+00:05:564:1314,2
51FRANKOWSKI Szymon 538BYDGOSZCZM-106M 5100:00:052021-11-11 15:00:1400:21:11.3500:21:17.10+00:05:594:1414,2
52GWIAZDOWSKI Dominik 140BYDGOSZCZM-107M 5200:00:042021-11-11 15:00:1300:21:12.0000:21:16.30+00:06:004:1414,2
53MEYER Marek 710BYDGOSZCZM-504M 5300:00:262021-11-11 15:00:3500:21:12.9500:21:39.60+00:06:014:1414,2
54JARMUŻ Adam 2AJ TEAMBYDGOSZCZM-3022M 5400:00:052021-11-11 15:00:1400:21:13.0500:21:18.10+00:06:014:1414,1
55ZIÓŁKOWSKI Włodek 534FORDON BIEGABYDGOSZCZM-3023M 5500:00:042021-11-11 15:00:1300:21:14.0500:21:18.90+00:06:024:1414,1
56SUDOŁ Jacek 837PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4012M 5600:00:072021-11-11 15:00:1600:21:14.7000:21:21.95+00:06:034:1414,1
57KŁOSOWSKI Marcin 542CSM POLSKABYDGOSZCZM-4013M 5700:00:042021-11-11 15:00:1300:21:15.1500:21:20.10+00:06:034:1514,1
58SZYSZKA Radosław 915BYDGOSZCZM-3024M 5800:00:062021-11-11 15:00:1500:21:16.2000:21:22.95+00:06:044:1514,1
59DUDKOWIAK Michał 1086CHMIELARZ TEAMTORUŃM-3025M 5900:00:072021-11-11 15:00:1600:21:18.2500:21:25.55+00:06:064:1514,1
60IGNACZAK Jarosław 5983GRAVITYBYDGOSZCZM-4014M 6000:00:072021-11-11 15:00:1600:21:22.2500:21:30.05+00:06:104:1614,0
61ZAJĄKAŁA Wojciech 1105BYDGOSZCZM-2011M 6100:00:092021-11-11 15:00:1800:21:27.8000:21:37.75+00:06:164:1714,0
62ŻUCHELKOWSKI Rafał 524BYDGOSZCZM-3026M 6200:00:282021-11-11 15:00:3700:21:28.9500:21:57.75+00:06:174:1714,0
63WIECZOREK Waldemar 780BYDGOSZCZM-3027M 6300:01:092021-11-11 15:01:1800:21:30.6500:22:39.65+00:06:194:1814,0
64MIZIKOWSKI Tomasz 608MIZIK-TEAMBYDGOSZCZM-108M 6400:00:082021-11-11 15:00:1700:21:32.2000:21:41.15+00:06:204:1813,9
65MIZIKOWSKI Wojciech 530MIZIK TEAMBYDGOSZCZM-4015M 6500:00:092021-11-11 15:00:1800:21:33.1000:21:42.55+00:06:214:1813,9
66ZBORAŁA Dawid 1060BYDGOSZCZM-3028M 6600:00:052021-11-11 15:00:1400:21:33.5000:21:38.95+00:06:214:1813,9
67GRZECHULSKI Dariusz 571DOBRCZM-4016M 6700:00:072021-11-11 15:00:1600:21:34.5500:21:41.70+00:06:224:1813,9
68DAŃCZUK Jerzy 277BYDGOSZCZM-505M 6800:00:092021-11-11 15:00:1800:21:37.1000:21:46.95+00:06:254:1913,9
69KLINOWSKI Radosław 1076BYDGOSZCZM-3029M 6900:00:312021-11-11 15:00:4000:21:37.9500:22:08.95+00:06:264:1913,9
70LEWANDOWSKI Piotr 684BYDGOSZCZM-2012M 7000:00:062021-11-11 15:00:1500:21:38.7500:21:45.10+00:06:274:1913,9
71STRUGAŁA Maciej 178OBORNIKIM-2013M 7100:00:132021-11-11 15:00:2200:21:39.5500:21:52.90+00:06:274:1913,9
72BZDZION Marcin 751BYDGOSZCZM-2014M 7200:00:102021-11-11 15:00:1900:21:41.9000:21:52.45+00:06:304:2013,8
73KOLASSA Robert 939BYDGOSZCZM-2015M 7300:00:072021-11-11 15:00:1600:21:42.3000:21:49.60+00:06:304:2013,8
74MAZUREK Damian 447ŁĘCZNAM-2016M 7400:00:452021-11-11 15:00:5400:21:47.6500:22:33.35+00:06:364:2113,8
75ZBIRANEK Remigiusz 7201 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-4017M 7500:00:112021-11-11 15:00:2000:21:48.9000:22:00.55+00:06:374:2113,8
76DZIKOWSKI Jakub 1018BYDGOSZCZM-2017M 7600:00:062021-11-11 15:00:1500:21:49.9500:21:56.00+00:06:384:2113,8
77MARCINIAK Przemysław 176BYDGOSZCZM-3030M 7700:00:452021-11-11 15:00:5400:21:54.7500:22:40.15+00:06:434:2213,7
78KILAN Kacper 606SPOGLOOSÓWIECM-2018M 7800:00:352021-11-11 15:00:4400:21:56.6500:22:32.20+00:06:454:2313,7
79SADECKI Karol 205CHEŁMNOM-3031M 7900:00:062021-11-11 15:00:1500:21:57.6000:22:04.55+00:06:464:2313,7
80RYBCZYŃSKI Łukasz 936BARCINM-3032M 8000:00:172021-11-11 15:00:2600:22:00.3000:22:17.75+00:06:484:2413,6
81NOWAKOWSKI Radosław 210SICIENKOM-2019M 8100:00:352021-11-11 15:00:4400:22:00.5500:22:36.20+00:06:484:2413,6
82MACIOSZEK Marcin 408M.A.D.M.E.P.BYDGOSZCZM-4018M 8200:00:092021-11-11 15:00:1800:22:03.0500:22:12.10+00:06:514:2413,6
83SIKORSKI Arkadiusz 3MATEMATYKA Z PLUSEMBYDGOSZCZM-109M 8300:00:122021-11-11 15:00:2100:22:05.3000:22:18.05+00:06:534:2513,6
84BARCZAK Tomasz 329BYDGOSZCZM-506M 8400:00:072021-11-11 15:00:1600:22:07.0000:22:14.85+00:06:554:2513,6
85WASILUK Tomasz 175BYDGOSZCZM-3033M 8500:00:062021-11-11 15:00:1500:22:07.7500:22:14.60+00:06:564:2513,6
86PIEKARSKI Paweł 665BYDGOSZCZM-3034M 8600:00:262021-11-11 15:00:3500:22:08.0000:22:34.30+00:06:564:2513,6
87RENC Patryk 543SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-3035M 8700:00:082021-11-11 15:00:1700:22:09.0500:22:17.30+00:06:574:2513,5
88PINIARSKI Michał 1049MOGILNO TEAMMOGILNOM-4019M 8800:00:212021-11-11 15:00:3000:22:09.6000:22:30.75+00:06:584:2513,5
89WÓJCIK Jacek 197@RUN_JACEKBYDGOSZCZM-3036M 8900:00:072021-11-11 15:00:1600:22:10.9000:22:18.45+00:06:594:2613,5
90MIĘKCZYŃSKI Miłosz 256LUPUS TEAMZIELONCZYNM-3037M 9000:00:272021-11-11 15:00:3600:22:11.2000:22:38.75+00:06:594:2613,5
91SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 782FORDONBYDGOSZCZM-3038M 9100:00:452021-11-11 15:00:5400:22:12.2000:22:57.60+00:07:004:2613,5
92DOMALEWSKI Łukasz 55BYDGOSZCZM-3039M 9200:00:302021-11-11 15:00:3900:22:12.5000:22:42.85+00:07:004:2613,5
93WNUCZYŃSKI Kamil 85BYDGOSZCZM-1010M 9300:00:352021-11-11 15:00:4400:22:14.0000:22:49.55+00:07:024:2613,5
94WESOŁOWSKI Mateusz 955KOLEGIUM KUJAWSKIECIECHOCINEKM-1011M 9400:00:472021-11-11 15:00:5600:22:16.0000:23:03.80+00:07:044:2713,5
95PAPROCKI Rafał 581SLK POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4020M 9500:00:322021-11-11 15:00:4100:22:16.3500:22:48.45+00:07:044:2713,5
96BASA Mikołaj 1103SYPNIEWOM-2020M 9600:00:282021-11-11 15:00:3700:22:16.4500:22:45.30+00:07:044:2713,5
97GOSPODARCZYK Marek 973TORUNM-4021M 9700:00:082021-11-11 15:00:1700:22:18.0500:22:26.95+00:07:064:2713,5
98RASZKA Konrad 1077RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1012M 9800:00:342021-11-11 15:00:4300:22:18.8000:22:53.10+00:07:074:2713,5
99WIKA Arkadiusz 518BYDGOSZCZM-2021M 9900:00:082021-11-11 15:00:1700:22:19.3500:22:28.10+00:07:074:2713,4
100MIZERAKOWSKI Szymon 510TORUŃM-2022M 10000:00:182021-11-11 15:00:2700:22:19.7000:22:38.40+00:07:084:2713,4
101ŁASSA Rafał 190PARKA BIEGABYDGOSZCZM-2023M 10100:00:102021-11-11 15:00:1900:22:22.6500:22:33.50+00:07:114:2813,4
102SZARKOWSKI Fabian 32BĄDŹ DOBRYM CZŁOWIEKIEMGLINKI / BYDGOSZCZM-2024M 10200:00:312021-11-11 15:00:4000:22:22.7500:22:54.45+00:07:114:2813,4
103CENTKOWSKI Oliwier 909KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1013M 10300:00:472021-11-11 15:00:5600:22:24.0000:23:11.40+00:07:124:2813,4
104NOWAK Damian 729-BYDGOSZCZM-1014M 10400:00:042021-11-11 15:00:1300:22:24.6500:22:28.65+00:07:134:2813,4
105KRETOWICZ Piotr 73BYDGOSZCZM-2025M 10500:00:312021-11-11 15:00:4000:22:27.3000:22:58.30+00:07:154:2913,4
106SZYMAŃSKI Łukasz 584BYDGOSZCZM-3040M 10600:00:072021-11-11 15:00:1600:22:27.5000:22:35.45+00:07:154:2913,4
107WĘGRZYNOWSKI Sławomir 569KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-507M 10700:00:502021-11-11 15:00:5900:22:27.7500:23:18.40+00:07:164:2913,4
108CIEMNY Tomasz 591BYDGOSZCZM-4022M 10800:00:112021-11-11 15:00:2000:22:28.8000:22:39.95+00:07:174:2913,4
109DOMŻALSKI Marek 841ŁOCHOWOM-508M 10900:00:132021-11-11 15:00:2200:22:29.1500:22:43.10+00:07:174:2913,3
110GROBLENY Szymon 301BYDGOSZCZM-3041M 11000:00:242021-11-11 15:00:3300:22:32.1000:22:56.75+00:07:204:3013,3
111SZARLEJ Marcin 396PKO BANK POLSKI SABYDGOSZCZM-3042M 11100:00:392021-11-11 15:00:4800:22:32.3500:23:11.75+00:07:204:3013,3
112WNUCZYŃSKI Jakub 201BYDGOSZCZM-1015M 11200:00:342021-11-11 15:00:4300:22:32.5000:23:07.25+00:07:204:3013,3
113MICHALAK Wojciech 386BYDGOSZCZM-509M 11300:00:272021-11-11 15:00:3600:22:32.7000:22:59.80+00:07:214:3013,3
114POPIELARZ Robert 212RYNARZEWOM-5010M 11400:00:092021-11-11 15:00:1800:22:32.7500:22:42.60+00:07:214:3013,3
115JURKOWSKI Paweł 406PJKANCELARIA.PLBYDGOSZCZM-3043M 11500:00:372021-11-11 15:00:4600:22:32.8500:23:09.85+00:07:214:3013,3
116SZULC Jacek 848WAKE UPBYDGOSZCZM-2026M 11600:00:082021-11-11 15:00:1700:22:33.1000:22:41.20+00:07:214:3013,3
117GRZYWACZEWSKI Marcin 1075BYDGOSZCZM-2027M 11700:00:442021-11-11 15:00:5300:22:34.4000:23:18.75+00:07:224:3013,3
118MOMOT Mieczysław 332BYDGOSZCZM-4023M 11800:00:132021-11-11 15:00:2200:22:35.4000:22:48.60+00:07:234:3113,3
119SZCZEPANIK Bartosz 218BYDGOSZCZM-1016M 11900:00:382021-11-11 15:00:4700:22:38.6500:23:17.25+00:07:274:3113,3
120DZIEKAN Wojciech 387KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4024M 12000:00:492021-11-11 15:00:5800:22:39.0000:23:28.75+00:07:274:3113,2
121NOWACZYK Bartosz 1023BYDGOSZCZM-3044M 12100:00:082021-11-11 15:00:1700:22:41.4500:22:49.85+00:07:294:3213,2
122NEUMANN Paweł 1093LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1017M 12200:00:332021-11-11 15:00:4200:22:42.7500:23:15.95+00:07:314:3213,2
123KUJAWA Kamil 956BYDGOSZCZM-3045M 12300:00:052021-11-11 15:00:1400:22:44.6000:22:50.00+00:07:334:3213,2
124PRZEKWAS Paweł 791BYDGOSZCZM-3046M 12400:00:082021-11-11 15:00:1700:22:46.8000:22:55.05+00:07:354:3313,2
125KAŹMIRSKI Dariusz 252BYDGOSZCZM-5011M 12500:00:032021-11-11 15:00:1200:22:46.9500:22:50.50+00:07:354:3313,2
126KRAWCZYSZYN Tomasz 412GRUDZIĄDZM-3047M 12600:00:142021-11-11 15:00:2300:22:47.4500:23:01.70+00:07:354:3313,2
127WRZESINSKI Artur 46BYDGOSZCZM-3048M 12700:00:422021-11-11 15:00:5100:22:48.3500:23:30.55+00:07:364:3313,2
128WRZESIŃSKI Krzysztof 82BYDGOSZCZM-3049M 12800:00:412021-11-11 15:00:5000:22:51.1500:23:32.60+00:07:394:3413,1
129WNUCZYŃSKI Andrzej 81ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4025M 12900:00:342021-11-11 15:00:4300:22:53.9500:23:28.75+00:07:424:3413,1
130MROTEK Michał 667AKADEMIA MISTRZOW SPORTUKRUSZYN KRAJEŃSKIM-4026M 13000:00:152021-11-11 15:00:2400:22:54.2500:23:09.30+00:07:424:3413,1
131CIEŚLEWICZ Karol 809OLAF CREWBYDGOSZCZM-4027M 13100:00:102021-11-11 15:00:1900:22:55.0500:23:05.85+00:07:434:3513,1
132FUŁAT Karol 704TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNM-5012M 13200:00:132021-11-11 15:00:2200:22:55.4500:23:09.00+00:07:434:3513,1
133GRUBICH Arkadiusz 121NIEMCZM-4028M 13300:00:142021-11-11 15:00:2300:22:58.6500:23:13.60+00:07:474:3513,1
134RÓLKA Robert 997BYDGOSZCZM-3050M 13400:00:342021-11-11 15:00:4300:22:59.6000:23:34.00+00:07:484:3513,1
135DROŻYŃSKI Maciej 230BYDGOSZCZM-3051M 13500:00:272021-11-11 15:00:3600:23:01.9000:23:29.65+00:07:504:3613,0
136GACKOWSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-4029M 13600:00:082021-11-11 15:00:1700:23:02.0500:23:10.85+00:07:504:3613,0
137JAKUBCZAK Michał 685WIERZCHUCINEKM-3052M 13700:00:152021-11-11 15:00:2400:23:03.4000:23:18.60+00:07:514:3613,0
138SOWIŃSKI Marcin 871BYDGOSZCZM-3053M 13800:00:322021-11-11 15:00:4100:23:05.3000:23:37.45+00:07:534:3713,0
139BARTOS Arkadiusz 1118BYDGOSZCZM-2028M 13900:00:082021-11-11 15:00:1700:23:06.4000:23:14.95+00:07:544:3713,0
140KAZUBOWSKI Jacek 247TRIDARKO/KAZUBKI TEAMBIAŁE BŁOTAM-5013M 14000:00:092021-11-11 15:00:1800:23:07.3000:23:17.05+00:07:554:3713,0
141ZARECKI Piotr 1035PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-3054M 14100:00:322021-11-11 15:00:4100:23:09.0000:23:41.65+00:07:574:3713,0
142GRACZYK Przemysław 1001BYDGOSZCZM-3055M 14200:00:092021-11-11 15:00:1800:23:10.2500:23:19.60+00:07:584:3812,9
143GRUŻEWSKI Michał 384BYDGOSZCZM-1018M 14300:00:262021-11-11 15:00:3500:23:10.3500:23:37.25+00:07:584:3812,9
144STEFAŃSKI Marcin 327KOJOTYBYDGOSZCZM-4030M 14400:00:122021-11-11 15:00:2100:23:13.7500:23:26.50+00:08:024:3812,9
145LACHOWICZ Robert 237BYDGOSZCZM-5014M 14500:00:122021-11-11 15:00:2100:23:14.9500:23:27.70+00:08:034:3812,9
146BILSKI Marcin 690BYDGOSZCZM-4031M 14600:00:312021-11-11 15:00:4000:23:16.2000:23:47.60+00:08:044:3912,9
147POLIWODZIŃSKI Mateusz 514WISŁA FORDONBYDGOSZCZM-1019M 14700:00:132021-11-11 15:00:2200:23:16.8000:23:30.75+00:08:054:3912,9
148KRASIŃSKI Piotr 784BYDGOSZCZ, POW. BYDGOSZCZM-4032M 14800:00:162021-11-11 15:00:2500:23:17.2000:23:33.60+00:08:054:3912,9
149HRYCZ Paweł 948PAWEŁ BIEGA I KIBICUJETORUŃM-4033M 14900:00:292021-11-11 15:00:3800:23:18.5500:23:47.65+00:08:064:3912,9
150NEUMANN Andrzej 845BYDGOSZCZM-5015M 15000:00:152021-11-11 15:00:2400:23:20.5000:23:36.40+00:08:084:4012,9
151WIECZOREK Jakub 372BŁAŻEJEWOM-2029M 15100:00:142021-11-11 15:00:2300:23:20.6000:23:35.50+00:08:094:4012,9
152ROBACZEWSKI Artur 370ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-4034M 15200:00:142021-11-11 15:00:2300:23:20.7000:23:35.65+00:08:094:4012,9
153SĘK Tobiasz 546BARCINM-1020M 15300:00:392021-11-11 15:00:4800:23:22.8500:24:01.85+00:08:114:4012,8
154GÓRKA Adrian 324-BYDGOSZCZM-1021M 15400:00:122021-11-11 15:00:2100:23:23.6000:23:36.20+00:08:124:4012,8
155SOŁTYSIUK Bartosz 489BYDGOSZCZM-3056M 15500:00:362021-11-11 15:00:4500:23:23.9500:24:00.15+00:08:124:4012,8
156KOPIEC Mateusz 432BYDGOSZCZM-2030M 15600:01:182021-11-11 15:01:2700:23:26.5000:24:45.45+00:08:144:4112,8
157RÓŻAŃSKI Kamil 4013GRAVITYBYDGOSZCZM-3057M 15700:00:292021-11-11 15:00:3800:23:27.8000:23:57.30+00:08:164:4112,8
158KRZYŻANOWSKI Robert 1071BYDGOSZCZM-5016M 15800:00:122021-11-11 15:00:2100:23:28.8500:23:41.10+00:08:174:4112,8
159WENDA Dawid 1092BYDGOSZCZM-3058M 15900:00:052021-11-11 15:00:1400:23:29.5500:23:35.10+00:08:174:4112,8
160CHROMIŃSKI Fabian 143BYDGOSZCZM-2031M 16000:00:152021-11-11 15:00:2400:23:29.8000:23:45.40+00:08:184:4112,8
161SZATKOWSKI Oskar 724BYDGOSZCZM-2032M 16100:00:192021-11-11 15:00:2800:23:31.1000:23:50.85+00:08:194:4212,8
162STĘPSKI Marek 265BBLBYDGOSZCZM-4035M 16200:00:072021-11-11 15:00:1600:23:31.1500:23:38.15+00:08:194:4212,8
163FELINIAK Daniel 123BYDGOSZCZM-3059M 16300:00:292021-11-11 15:00:3800:23:31.5000:24:01.30+00:08:194:4212,8
164WARLIKOWSKI Łukasz 161BYDGOSZCZM-3060M 16400:00:292021-11-11 15:00:3800:23:32.0000:24:01.40+00:08:204:4212,7
165DERC Krzysztof 452KPBPPIR W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-2033M 16500:00:522021-11-11 15:01:0100:23:33.4500:24:26.40+00:08:214:4212,7
166KAMIŃSKI Marek 261TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-2034M 16600:01:062021-11-11 15:01:1500:23:33.9000:24:40.30+00:08:224:4212,7
167WŁODARCZYK Wojciech 604CZARNE STOPYBYDGOSZCZM-5017M 16700:00:172021-11-11 15:00:2600:23:34.1000:23:51.10+00:08:224:4212,7
168CIEPŁOWSKI Robert 731BYDGOSZCZM-4036M 16800:00:482021-11-11 15:00:5700:23:34.7000:24:23.05+00:08:234:4212,7
169MODRAKOWSKI Roland 1010DYSTRYBUCJA-REKLAM.PLNIEMCZM-3061M 16900:00:092021-11-11 15:00:1800:23:36.2500:23:46.00+00:08:244:4312,7
170WOLSKI Marcin 392BYDGOSZCZM-4037M 17000:00:452021-11-11 15:00:5400:23:36.6000:24:21.70+00:08:254:4312,7
171WIDŹGOWSKI Przemysław 253BYDGOSZCZM-4038M 17100:00:302021-11-11 15:00:3900:23:39.7500:24:09.95+00:08:284:4312,7
172ŚWIERCZYŃSKI Marcin 585ATHLETICOMED.PL BYDGOSZCZOSIELSKOM-3062M 17200:00:382021-11-11 15:00:4700:23:40.1500:24:18.75+00:08:284:4412,7
173KOZIOŁ Łukasz 786BYDGOSZCZM-3063M 17300:00:232021-11-11 15:00:3200:23:40.7500:24:04.00+00:08:294:4412,7
174PSZCZOLIŃSKI Adam 239ŚWISZCZĄCE SZPRYCHYPRUSZCZM-4039M 17400:01:222021-11-11 15:01:3100:23:40.8000:25:02.80+00:08:294:4412,7
175SKRZYNIARZ Hubert 691ŁOCHOWOM-3064M 17500:00:052021-11-11 15:00:1400:23:42.6000:23:48.45+00:08:314:4412,7
176CHOJECKI Jan 580BYDGOSZCZM-1022M 17600:00:502021-11-11 15:00:5900:23:42.6500:24:32.75+00:08:314:4412,7
177ROZKWITALSKI Bartosz 38SEROCKM-3065M 17700:00:322021-11-11 15:00:4100:23:42.7000:24:15.35+00:08:314:4412,7
178RZENTKOWSKI Grzegorz 754BYDGOSZCZM-4040M 17800:00:112021-11-11 15:00:2000:23:43.3000:23:55.25+00:08:314:4412,6
179KRYSZTOFORSKI Wojciech 122TEAMOCHAL (ZOSIA TEAM)BYDGOSZCZM-3066M 17900:00:542021-11-11 15:01:0300:23:44.2500:24:38.35+00:08:324:4412,6
180DZIENNIK Maciej 349THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-4041M 18000:00:102021-11-11 15:00:1900:23:45.6000:23:56.55+00:08:344:4512,6
181JASIŃSKI Tymon 1013TORUŃM-1023M 18100:01:122021-11-11 15:01:2100:23:46.9000:24:59.40+00:08:354:4512,6
182GUTKOWSKI Michał 1058RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1024M 18200:00:332021-11-11 15:00:4200:23:46.9500:24:20.75+00:08:354:4512,6
183DOLNY Marcin 1026FOREST GANGBYDGOSZCZM-4042M 18300:01:172021-11-11 15:01:2600:23:50.2000:25:08.05+00:08:384:4612,6
184SIERADZKI Bartosz 874NIEMCZM-4043M 18400:01:242021-11-11 15:01:3300:23:51.4000:25:15.55+00:08:394:4612,6
185HIPNAROWICZ Grzegorz 1069SPORTTREND.PLBYDGOSZCZM-4044M 18500:00:442021-11-11 15:00:5300:23:53.3500:24:38.20+00:08:414:4612,6
186QUAAS Łukasz 93BYDGOSZCZM-4045M 18600:00:292021-11-11 15:00:3800:23:55.9000:24:25.00+00:08:444:4712,5
187NOWOTNIK Mariusz 86BYDGOSZCZM-4046M 18700:00:312021-11-11 15:00:4000:23:57.8500:24:29.40+00:08:464:4712,5
188BARSZCZ Tomasz 735BYDGOSZCZM-3067M 18800:00:122021-11-11 15:00:2100:23:59.0500:24:11.25+00:08:474:4712,5
189DROZOWSKI Daniel 411M.A.D.M.E.P.BYDGOSZCZM-4047M 18900:00:092021-11-11 15:00:1800:24:01.7500:24:10.85+00:08:504:4812,5
190LIPIŃSKI Sebastian 316EPROSUMENT/KOJOTY RUNNING TEAMBYDGOSZCZM-4048M 19000:00:122021-11-11 15:00:2100:24:03.0000:24:15.55+00:08:514:4812,5
191RYDLEWSKI Marek 273RUN BYDGOSZCZCIELEM-5018M 19100:00:422021-11-11 15:00:5100:24:03.2500:24:45.45+00:08:514:4812,5
192KLAWIKOWSKI Dawid 108TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3068M 19200:00:062021-11-11 15:00:1500:24:04.2000:24:10.80+00:08:524:4812,5
193KAŹMIRSKI Krzysztof 315BYDGOSZCZM-1025M 19300:00:032021-11-11 15:00:1200:24:04.4500:24:08.20+00:08:524:4812,5
194PINIARSKI Paweł 1106MOGILNO TEAMMOGILNOM-3069M 19400:00:212021-11-11 15:00:3000:24:07.1000:24:28.50+00:08:554:4912,4
195JANCOWSKI Wojciech 928LEŚNE DZIADKI TEAMBYDGOSZCZM-5019M 19500:00:422021-11-11 15:00:5100:24:07.2000:24:49.70+00:08:554:4912,4
196RUNNER Andrzej 310BYDGOSZCZM-5020M 19600:00:092021-11-11 15:00:1800:24:09.0500:24:18.25+00:08:574:4912,4
197KAPANOWSKI Sylwester 23BYDGOSZCZM-4049M 19700:00:322021-11-11 15:00:4100:24:11.6000:24:43.90+00:09:004:5012,4
198BAUMGART Jacek 595BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-5021M 19800:01:202021-11-11 15:01:2900:24:12.0500:25:32.45+00:09:004:5012,4
199SZULC Jarosław 677SZULC TEAMPRZYŁĘKIM-4050M 19900:00:082021-11-11 15:00:1700:24:12.7000:24:21.15+00:09:014:5012,4
200LESZCZYŃSKI Tomasz 407BYDGOSZCZM-4051M 20000:00:392021-11-11 15:00:4800:24:13.7500:24:52.95+00:09:024:5012,4
201GŁOGOWSKI Mateusz 583SELEKCJA NATURALNABYDGOSZCZM-3070M 20100:00:312021-11-11 15:00:4000:24:14.6000:24:46.55+00:09:034:5012,4
202DANIELEK Piotr 17BYDGOSZCZ@BIEGABYDGOSZCZM-4052M 20200:00:172021-11-11 15:00:2600:24:15.3500:24:32.95+00:09:034:5112,4
203KASZUBA Marek 403BYDGOSZCZM-3071M 20300:00:292021-11-11 15:00:3800:24:18.2000:24:47.80+00:09:064:5112,3
204JASIENIECKI Piotr 879KOSZALINM-5022M 20400:00:092021-11-11 15:00:1800:24:19.4000:24:29.00+00:09:074:5112,3
205ZĄBKOWSKI Krzysztof 683BYDGOSZCZM-3072M 20500:00:222021-11-11 15:00:3100:24:20.7000:24:43.25+00:09:094:5212,3
206KARCZ Jan 927R.K.S. HUWDUKRUSZYN KRAJEŃSKIM-1026M 20600:00:592021-11-11 15:01:0800:24:23.5500:25:22.95+00:09:114:5212,3
207DĄBROWSKI Michał 110MYLEASE.PLBYDGOSZCZM-3073M 20700:00:342021-11-11 15:00:4300:24:24.3500:24:58.35+00:09:124:5212,3
208JAŻDŻEWSKI Dawid 424BYDGOSZCZM-4053M 20800:01:292021-11-11 15:01:3800:24:24.7000:25:54.55+00:09:134:5212,3
209JAWORSKI Krzysztof 815BYDGOSZCZM-4054M 20900:00:402021-11-11 15:00:4900:24:26.0500:25:06.05+00:09:144:5312,3
210SZCZĘSNY Arkadiusz 1036DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-4055M 21000:01:092021-11-11 15:01:1800:24:26.6000:25:35.75+00:09:154:5312,3
211GŁOWACKI Robert 72BYDGOSZCZM-4056M 21100:00:042021-11-11 15:00:1300:24:30.0500:24:34.80+00:09:184:5412,2
212GURZYŃSKI Marcin 762KOSOWIZNAM-2035M 21200:00:212021-11-11 15:00:3000:24:30.1500:24:52.05+00:09:184:5412,2
213ŻYŁKOWSKI Jarosław 989TORUŃM-3074M 21300:00:092021-11-11 15:00:1800:24:30.8000:24:40.35+00:09:194:5412,2
214IWANIUK Mateusz 135BYDGOSZCZM-1027M 21400:00:502021-11-11 15:00:5900:24:30.9000:25:21.25+00:09:194:5412,2
215MUCHA Marcin 257BATRUNPAWŁÓWEKM-4057M 21500:00:302021-11-11 15:00:3900:24:31.6500:25:02.55+00:09:204:5412,2
216KUCZEWSKI Łukasz 435KRUSZYN KRAJEŃSKIM-4058M 21600:00:222021-11-11 15:00:3100:24:31.8500:24:54.10+00:09:204:5412,2
217KAŹMIERCZAK Jakub 338BYDGOSZCZM-1028M 21700:00:062021-11-11 15:00:1500:24:32.1000:24:39.05+00:09:204:5412,2
218KASZUBA Konrad 376BYDGOSZCZM-3075M 21800:00:492021-11-11 15:00:5800:24:32.5500:25:21.80+00:09:204:5412,2
219BEDNAREK Waldemar 68WTELNOM-4059M 21900:00:352021-11-11 15:00:4400:24:35.6000:25:11.35+00:09:244:5512,2
220PSZCZOLIŃSKI Maciej 245ŚWISZCZĄCE SZPRYCHYPRUSZCZM-4060M 22000:01:222021-11-11 15:01:3100:24:37.0500:25:59.70+00:09:254:5512,2
221BARSZCZ Krzysztof 752BYDGOSZCZM-3076M 22100:00:122021-11-11 15:00:2100:24:38.6500:24:50.85+00:09:274:5512,2
222KLAJBOR Mariusz 56678112416374JEŻEWOM-4061M 22200:00:152021-11-11 15:00:2400:24:40.1000:24:56.05+00:09:284:5612,2
223LUZAK Mirosław 490TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM-60+1M 22300:00:092021-11-11 15:00:1800:24:40.2000:24:50.10+00:09:284:5612,2
224GOŁEMBIEWSKI Marcin 993MEGAGOLOMBBYDGOSZCZM-4062M 22400:00:112021-11-11 15:00:2000:24:40.3500:24:51.85+00:09:284:5612,2
225RADECKI Maciej 385BYDGOSZCZM-4063M 22500:00:152021-11-11 15:00:2400:24:40.4000:24:55.60+00:09:284:5612,2
226WINKLEWSKI Tomasz 1123PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM-3077M 22600:00:592021-11-11 15:01:0800:24:40.6500:25:40.60+00:09:294:5612,2
227JABŁOŃSKI Jakub 695MELLO TEAMŁOCHOWOM-1029M 22700:01:192021-11-11 15:01:2800:24:41.5000:26:01.05+00:09:294:5612,2
228GROCHOWSKI Piotr 444BYDGOSZCZM-4064M 22800:00:072021-11-11 15:00:1600:24:42.6000:24:50.05+00:09:314:5612,1
229ZAPARUCHA Mikołaj 287RYNARZEWOM-4065M 22900:00:222021-11-11 15:00:3100:24:42.7000:25:05.20+00:09:314:5612,1
230KRUPIŃSKI Artur 1044BYDGOSZCZM-1030M 23000:00:382021-11-11 15:00:4700:24:44.4500:25:23.25+00:09:324:5612,1
231SZEIB Robert 1031BYDGOSZCZM-4066M 23100:00:092021-11-11 15:00:1800:24:45.5000:24:55.35+00:09:334:5712,1
232URBAŃSKI Dawid 16BYDGOSZCZM-4067M 23200:00:362021-11-11 15:00:4500:24:46.7000:25:22.75+00:09:354:5712,1
233BRYLIŃSKI Jakub 326BYDGOSZCZM-3078M 23300:01:302021-11-11 15:01:3900:24:48.8500:26:19.70+00:09:374:5712,1
234STAWCZYK Dariusz 109BYDGOSZCZM-4068M 23400:00:282021-11-11 15:00:3700:24:50.6000:25:19.55+00:09:394:5812,1
235WOJCIECHOWSKI Grzegorz 423BYDGOSZCZM-2036M 23500:00:202021-11-11 15:00:2900:24:51.8500:25:11.95+00:09:404:5812,1
236MACIEJCZAK Marcin 4023GRAVITYBYDGOSZCZM-4069M 23600:00:292021-11-11 15:00:3800:24:52.8500:25:22.45+00:09:414:5812,1
237KRUPINSKI Tomasz 1043BYDGOSZCZM-5023M 23700:00:182021-11-11 15:00:2700:24:53.4500:25:11.85+00:09:414:5812,1
238MOCZYNSKI Leszek 772BYDGOSZCZ BIEGABYDGOSZCZM-60+2M 23800:00:082021-11-11 15:00:1700:24:54.9000:25:03.85+00:09:434:5812,0
239KUFLEWICZ Mirko 27BYDGOSZCZM-3079M 23900:00:232021-11-11 15:00:3200:24:55.0000:25:18.15+00:09:434:5912,0
240JABŁOŃSKI Tomasz 254MELLO TEAMŁOCHOWOM-3080M 24000:01:192021-11-11 15:01:2800:24:56.6500:26:15.90+00:09:454:5912,0
241PUDO Wojciech 255DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-2037M 24100:00:112021-11-11 15:00:2000:24:56.9500:25:08.90+00:09:454:5912,0
242PUDO Mateusz 259BYDGOSZCZM-2038M 24200:00:112021-11-11 15:00:2000:24:57.3000:25:08.85+00:09:454:5912,0
243GRUDA Mirosław 96OSIELSKOM-60+3M 24300:00:112021-11-11 15:00:2000:24:57.8000:25:09.70+00:09:464:5912,0
244GRUŻEWSKI Jarosław 383BYDGOSZCZM-4070M 24400:00:272021-11-11 15:00:3600:25:02.7000:25:29.70+00:09:515:0012,0
245BIZON Bartosz 763BYDGOSZCZM-3081M 24500:00:402021-11-11 15:00:4900:25:02.8500:25:43.40+00:09:515:0012,0
246CICHOWICZ Marcin 269BYDGOSZCZM-4071M 24600:00:082021-11-11 15:00:1700:25:06.6500:25:14.70+00:09:555:0112,0
247WOLNY Ryszard 64BOŻENKOWOM-4072M 24700:01:172021-11-11 15:01:2600:25:07.5500:26:24.75+00:09:555:0111,9
248KORPALSKI Andrzej 961BYDGOSZCZM-4073M 24800:01:152021-11-11 15:01:2400:25:08.6500:26:23.85+00:09:575:0111,9
249MRUGAŁA Bartosz 113BYDGOSZCZM-3082M 24900:00:442021-11-11 15:00:5300:25:09.6000:25:54.55+00:09:585:0111,9
250BRZEZINSKI Łukasz 877BYDGOSZCZM-2039M 25000:00:392021-11-11 15:00:4800:25:10.7500:25:50.00+00:09:595:0211,9
251GALICKI Jakub 829AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAM-4074M 25100:00:512021-11-11 15:01:0000:25:11.7000:26:03.15+00:10:005:0211,9
252HASS Adam 911BYDGOSZCZM-4075M 25200:00:232021-11-11 15:00:3200:25:12.6500:25:36.40+00:10:015:0211,9
253GŁOWACKI Tomek 759BYDGOSZCZM-4076M 25300:00:072021-11-11 15:00:1600:25:13.4500:25:20.90+00:10:015:0211,9
254BIELICKI Waldemar 141SOLEC KUJAWSKIM-4077M 25400:00:352021-11-11 15:00:4400:25:13.5500:25:48.55+00:10:015:0211,9
255GUDELL Radosław 733GRUPA MODERATORBYDGOSZCZM-4078M 25500:00:582021-11-11 15:01:0700:25:16.6500:26:14.85+00:10:055:0311,9
256NURKIEWICZ Jarosław 1008KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-5024M 25600:00:492021-11-11 15:00:5800:25:16.7000:26:06.20+00:10:055:0311,9
257CHACIŃSKI Maciej 929KOLEGIUM KUJAWSKIEODOLIONM-1031M 25700:00:482021-11-11 15:00:5700:25:17.2500:26:05.60+00:10:055:0311,9
258KALACZYŃSKI Grzegorz 214BYDGOSZCZM-5025M 25800:01:202021-11-11 15:01:2900:25:17.8500:26:38.55+00:10:065:0311,9
259LEWICKI Piotr 181ŁOCHOWICEM-4079M 25900:01:002021-11-11 15:01:0900:25:18.9500:26:19.85+00:10:075:0311,9
260MIŁKOŚ Filip 599TURM-1032M 26000:00:372021-11-11 15:00:4600:25:21.9000:25:59.30+00:10:105:0411,8
261KARASZEWSKI Aleksander 827BYDGOSZCZM-3083M 26100:00:082021-11-11 15:00:1700:25:23.5000:25:32.35+00:10:115:0411,8
262BUTOWSKI Michał 157BYDGOSZCZM-4080M 26200:01:132021-11-11 15:01:2200:25:25.4000:26:39.15+00:10:135:0511,8
263MACKIEWICZ Mariusz 223DAWIDYM-4081M 26300:00:262021-11-11 15:00:3500:25:26.0000:25:52.15+00:10:145:0511,8
263CZAJA Jarosław 37BYDGOSZCZM-4081M 26300:00:202021-11-11 15:00:2900:25:26.0000:25:46.50+00:10:145:0511,8
265CHOJNACKI Patryk 934BYDGOSZCZM-2040M 26500:00:332021-11-11 15:00:4200:25:26.8000:25:59.90+00:10:155:0511,8
266ŚWIĄTKOWSKI Marcin 975KOLEGIUM KUJAWSKIESŁUŻEWOM-4083M 26600:00:402021-11-11 15:00:4900:25:27.1000:26:07.10+00:10:155:0511,8
267KOWALEWSKI Mariusz 672KOZIELECM-3084M 26700:00:552021-11-11 15:01:0400:25:28.1000:26:23.95+00:10:165:0511,8
268CZECHOWSKI Paweł 85481 BLPTORUŃM-3085M 26800:00:382021-11-11 15:00:4700:25:30.0000:26:08.50+00:10:185:0611,8
269CZERNY Szymon 890KOLEGIUM KUJAWSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1033M 26900:00:472021-11-11 15:00:5600:25:30.2500:26:17.25+00:10:185:0611,8
270KRÓL Karol 153TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4084M 27000:00:042021-11-11 15:00:1300:25:35.2000:25:39.95+00:10:235:0711,7
271BANASIAK Paweł 7128 KUJAWSKO-POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJBYDGOSZCZM-3086M 27100:00:352021-11-11 15:00:4400:25:35.5000:26:11.05+00:10:235:0711,7
272SŁOWIŃSKI Pawel 348KPCP SMUKAŁABYDGOSZCZM-4085M 27200:00:562021-11-11 15:01:0500:25:35.9500:26:32.60+00:10:245:0711,7
273KULKA Marek 394BYDSGOSZCZM-60+4M 27300:00:462021-11-11 15:00:5500:25:37.6000:26:23.60+00:10:265:0711,7
274SCHMIDT Marcin 300BYDGOSZCZM-4086M 27400:00:232021-11-11 15:00:3200:25:37.6500:26:01.20+00:10:265:0711,7
275ZŁOTOWSKI Piotr 94RUN BYDGOSZCZNIWYM-4087M 27500:00:312021-11-11 15:00:4000:25:42.7500:26:14.25+00:10:315:0811,7
276KOZAK Krzysztof 304BIAŁE BŁOTAM-3087M 27600:00:242021-11-11 15:00:3300:25:43.3500:26:08.10+00:10:315:0811,7
277KIEŁCZYŃSKI Andrzej 640BYDGOSZCZM-3088M 27700:00:162021-11-11 15:00:2500:25:43.4500:25:59.95+00:10:315:0811,7
278GREŃ Sebastian 639BYDGOSZCZM-2041M 27800:00:162021-11-11 15:00:2500:25:43.8500:26:00.05+00:10:325:0811,7
279WOŹNICKI Michał 448BYDGOSZCZM-2042M 27900:01:032021-11-11 15:01:1200:25:43.9000:26:47.05+00:10:325:0811,7
280SAJDAK Marcin 739BYDGOSZCZM-3089M 28000:00:312021-11-11 15:00:4000:25:44.0500:26:15.60+00:10:325:0811,7
281SZUMSKI Kamil 833BYDGOSZCZM-3090M 28100:00:592021-11-11 15:01:0800:25:45.9000:26:45.00+00:10:345:0911,7
282FELIŃCZAK Marcin 987GDAŃSKM-4088M 28200:00:582021-11-11 15:01:0700:25:45.9500:26:44.25+00:10:345:0911,7
283WENDA Mateusz 258BYDGOSZCZM-3091M 28300:00:522021-11-11 15:01:0100:25:46.7500:26:38.80+00:10:355:0911,6
284KOPACZ Radosław 1102BYDGOSZCZM-4089M 28400:01:022021-11-11 15:01:1100:25:47.1000:26:49.45+00:10:355:0911,6
285NAWROCKI Dariusz 263OPEN PLBYDGOSZCZM-5026M 28500:01:392021-11-11 15:01:4800:25:47.3000:27:26.45+00:10:355:0911,6
286STASIEWSKI Mariusz 294TRISPACEBYDGOSZCZM-4090M 28600:00:392021-11-11 15:00:4800:25:47.9500:26:27.65+00:10:365:0911,6
287STAWICKI Paweł 379OSTROMECKOM-4091M 28700:00:552021-11-11 15:01:0400:25:49.4500:26:44.70+00:10:375:0911,6
288DEMSKI Krzysztof 737BYDGOSZCZM-2043M 28800:00:342021-11-11 15:00:4300:25:49.5000:26:23.65+00:10:375:0911,6
289JESKE Marek 268RUN BYDGOSZCZNIWYM-5027M 28900:00:312021-11-11 15:00:4000:25:49.9500:26:21.30+00:10:385:0911,6
290KWASEK Wojciech 846KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5028M 29000:00:512021-11-11 15:01:0000:25:50.0000:26:41.15+00:10:385:1011,6
291ŻMICH Tomasz 92MEMO AT HOME BY RAFAŁ GODZIEMSKIBYDGOSZCZM-4092M 29100:00:292021-11-11 15:00:3800:25:52.9500:26:22.35+00:10:415:1011,6
292PAWLAK Robert 291BYDGOSZCZM-5029M 29200:01:052021-11-11 15:01:1400:25:53.1000:26:58.65+00:10:415:1011,6
293FROELICH Łukasz 967BYDGOSZCZM-3092M 29300:00:492021-11-11 15:00:5800:25:54.1000:26:43.85+00:10:425:1011,6
294PAPROCKI Jakub 616SPOGLOPRĄDKIM-2044M 29400:00:182021-11-11 15:00:2700:25:54.7000:26:13.30+00:10:435:1011,6
295OWCZARZAK Michał 180BYDGOSZCZM-4093M 29500:01:012021-11-11 15:01:1000:25:54.9000:26:56.80+00:10:435:1011,6
296ZDUNKIEWICZ Marcin 99BYDGOSZCZM-4094M 29600:00:542021-11-11 15:01:0300:25:55.5000:26:49.95+00:10:435:1111,6
297PIOTROWICZ Wojciech 952URBEXONIKABYDGOSZCZM-3093M 29700:00:582021-11-11 15:01:0700:25:55.5500:26:54.25+00:10:435:1111,6
298LASKOWSKI Wojciech 577WOJCIECH LASKOWSKI FIRMA DORADCZAPRZYŁĘKIM-4095M 29800:00:252021-11-11 15:00:3400:25:56.3000:26:21.70+00:10:445:1111,6
299DOMAN Janusz 730UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM-60+5M 29900:00:222021-11-11 15:00:3100:25:56.5000:26:19.45+00:10:445:1111,6
300WALKOWIAK Paweł 393BYDGOSZCZM-2045M 30000:00:242021-11-11 15:00:3300:25:57.9500:26:22.70+00:10:465:1111,6
301SIUDA Marek 360KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-4096M 30100:01:062021-11-11 15:01:1500:25:59.2000:27:05.95+00:10:475:1111,5
302SZUMIŃSKI Jan 497BYDGOSZCZM-60+6M 30200:00:132021-11-11 15:00:2200:26:00.6000:26:14.40+00:10:495:1211,5
303POTRZEBOWSKI Marek 950DEAFBYDGOSZCZM-3094M 30300:00:582021-11-11 15:01:0700:26:01.6500:26:59.85+00:10:505:1211,5
304KOSIŃSKI Jerzy 796BYDGOSZCZM-5030M 30400:00:112021-11-11 15:00:2000:26:01.7500:26:13.55+00:10:505:1211,5
305MICHALAK Mariusz 788BYDGOSZCZM-4097M 30500:00:162021-11-11 15:00:2500:26:02.4500:26:18.85+00:10:505:1211,5
306SOSNA Mikolaj 186BYDGOSZCZM-4098M 30600:00:132021-11-11 15:00:2200:26:02.9500:26:16.65+00:10:515:1211,5
307LEWANDOWSKI Michał 267ŁOCHOWOM-4099M 30700:00:102021-11-11 15:00:1900:26:06.7000:26:17.05+00:10:555:1311,5
308GREGO Mateusz 472BYDGOSZCZM-2046M 30800:00:372021-11-11 15:00:4600:26:07.3500:26:44.85+00:10:555:1311,5
309WÓJCIK Piotr 8BYDGOSZCZM-1034M 30900:00:452021-11-11 15:00:5400:26:10.3500:26:56.25+00:10:585:1411,5
310PSZCZOLIŃSKI Michał 241BYDGOSZCZM-2047M 31000:01:222021-11-11 15:01:3100:26:12.7000:27:35.55+00:11:015:1411,5
311DERECKI Piotr 753KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5031M 31100:01:032021-11-11 15:01:1200:26:16.8000:27:20.20+00:11:055:1511,4
312LWOWSKI Zbigniew 487ŻOŁĘDOWOM-40100M 31200:01:162021-11-11 15:01:2500:26:18.3000:27:34.65+00:11:065:1511,4
313CHOJNACKI Tomasz 390BYDGOSZCZM-40101M 31300:01:262021-11-11 15:01:3500:26:20.1000:27:46.80+00:11:085:1611,4
314KOSZAREK Artur 1029OSIELSKOM-40102M 31400:01:262021-11-11 15:01:3500:26:20.5500:27:47.05+00:11:085:1611,4
315PASZKIET Witold 159TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM-60+7M 31500:00:142021-11-11 15:00:2300:26:21.3000:26:35.40+00:11:095:1611,4
316SKÓRCZEWSKI Jacek 1047NIEMCZM-5032M 31600:00:342021-11-11 15:00:4300:26:21.9500:26:55.95+00:11:105:1611,4
317BYLICA Robert 982BYDGOSZCZM-40103M 31700:00:522021-11-11 15:01:0100:26:25.0000:27:17.05+00:11:135:1711,4
318ZIELIŃSKI Jakub 893KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1035M 31800:00:462021-11-11 15:00:5500:26:25.7000:27:12.55+00:11:145:1711,4
319BERNADY Dawid 505BYDGOSZCZM-3095M 31900:00:232021-11-11 15:00:3200:26:27.7500:26:51.00+00:11:165:1711,3
320KUĆMIERZ Mirosław 658BIAŁE BŁOTAM-5033M 32000:00:432021-11-11 15:00:5200:26:28.4000:27:12.35+00:11:165:1711,3
321RYBAK Marcin 10398 KUJAWSKO-POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJOSIELSKOM-40104M 32100:00:342021-11-11 15:00:4300:26:28.5000:27:03.30+00:11:165:1711,3
322KOPCZYŃSKI Marcin 187BYDGOSZCZM-40105M 32200:00:102021-11-11 15:00:1900:26:28.7000:26:39.40+00:11:175:1711,3
323PRIETZ Bartosz 555BYDGOSZCZM-40106M 32300:01:102021-11-11 15:01:1900:26:29.8500:27:40.35+00:11:185:1711,3
324CHOJNACKI Damian 399BYDGOSZCZM-2048M 32400:01:272021-11-11 15:01:3600:26:30.3500:27:57.70+00:11:185:1811,3
325LECH Marek 116WHM POLSKABYDGOSZCZM-40107M 32500:00:322021-11-11 15:00:4100:26:30.6500:27:03.25+00:11:195:1811,3
326LEWANDOWSKI Patryk 810BYDGOSZCZM-1036M 32600:00:182021-11-11 15:00:2700:26:32.0000:26:50.40+00:11:205:1811,3
327ZAGÓRSKI Artur 949URBEXONIKABYDGOSZCZM-2049M 32700:00:582021-11-11 15:01:0700:26:33.6500:27:31.70+00:11:225:1811,3
328SZMELTER Michał 160BYDGOSZCZM-40108M 32800:01:022021-11-11 15:01:1100:26:34.0000:27:36.40+00:11:225:1811,3
329KOLASSA Michał 938MUROWANIECM-2050M 32900:00:072021-11-11 15:00:1600:26:34.9500:26:42.35+00:11:235:1811,3
330KOSTRZAK Dominik 305SKLEPSAKRALNY.PLBYDGOSZCZM-3096M 33000:00:202021-11-11 15:00:2900:26:36.5500:26:56.55+00:11:245:1911,3
331ŁEMPICKI Marek 977PRZYŁĘKIM-3097M 33100:00:172021-11-11 15:00:2600:26:41.6500:26:58.65+00:11:305:2011,2
332GRUDOWSKI Jarek 547BYDGOSZCZM-40109M 33200:00:132021-11-11 15:00:2200:26:42.2500:26:55.90+00:11:305:2011,2
333KĘSIK Roman 80313 WOG GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-5034M 33300:00:472021-11-11 15:00:5600:26:43.7500:27:31.55+00:11:325:2011,2
334BOROWCZAK Paweł 185BYDGOSZCZM-2051M 33400:00:112021-11-11 15:00:2000:26:44.1500:26:55.15+00:11:325:2011,2
335GOŁĘBIEWSKI Piotr 491BYDGOSZCZM-40110M 33500:01:052021-11-11 15:01:1400:26:44.6500:27:50.25+00:11:335:2011,2
336PRACA Szymon 495MUROWANIECM-1037M 33600:00:212021-11-11 15:00:3000:26:45.8000:27:07.75+00:11:345:2111,2
337PROKOPOWICZ Paweł 868OSIELSKOM-40111M 33700:01:242021-11-11 15:01:3300:26:46.5500:28:10.85+00:11:345:2111,2
338RATAJ Maciej 1009ŁOCHOWOM-40112M 33800:00:222021-11-11 15:00:3100:26:46.6000:27:08.80+00:11:355:2111,2
339ŁUKASIEWICZ Krzysztof 52MAJABYDGOSZCZM-40113M 33900:00:272021-11-11 15:00:3600:26:46.7000:27:14.40+00:11:355:2111,2
340WOLNY Tomasz 653BYDGOSZCZM-3098M 34000:00:102021-11-11 15:00:1900:26:50.1500:27:00.65+00:11:385:2211,2
341KASPRZAK Wojciech 462BYDGOSZCZM-40114M 34100:00:402021-11-11 15:00:4900:26:50.2500:27:30.60+00:11:385:2211,2
342LIS Janusz 605TKKF CHEŁMNOGRUDZIĄDZM-5035M 34200:00:182021-11-11 15:00:2700:26:51.0000:27:09.55+00:11:395:2211,2
343DOMAGAŁA Mikołaj 945KOLEGIUM KUJAWSKIODOLIONM-1038M 34300:00:482021-11-11 15:00:5700:26:52.0500:27:40.15+00:11:405:2211,2
344LEWICKI Aleksander 182ŁOCHOWICEM-1039M 34400:01:002021-11-11 15:01:0900:26:52.2000:27:52.65+00:11:405:2211,2
345JANOWSKI Piotr 656TKKF CHEŁMNOCHEŁMNOM-5036M 34500:00:182021-11-11 15:00:2700:26:53.0500:27:11.50+00:11:415:2211,2
346ŁATKA Marcin 902MYŚLĘCINEKM-40115M 34600:00:192021-11-11 15:00:2800:26:54.1500:27:13.65+00:11:425:2211,2
347PIOTROWSKI Dariusz 74BYDGOSZCZM-40116M 34700:01:052021-11-11 15:01:1400:26:55.1500:28:00.15+00:11:435:2311,1
348KUCZEWSKI Damian 436KRUSZYN KRAJEŃSKIM-1040M 34800:00:212021-11-11 15:00:3000:26:55.8000:27:17.40+00:11:445:2311,1
349WAWRZYNIAK Andrzej 11822.ODNBYDGOSZCZM-60+8M 34900:00:312021-11-11 15:00:4000:26:57.2500:27:29.10+00:11:455:2311,1
350ŻYDOWICZ Piotr 75KORONOWOM-3099M 35000:00:342021-11-11 15:00:4300:26:59.1500:27:33.55+00:11:475:2311,1
351MROZIK Andrzej 741BYDGOSZCZM-40117M 35100:01:032021-11-11 15:01:1200:26:59.6000:28:03.00+00:11:485:2311,1
352WILCZYŃSKI Arkadiusz 156BYDGOSZCZM-30100M 35200:01:002021-11-11 15:01:0900:27:01.1500:28:01.85+00:11:495:2411,1
353GOŁĘBIEWSKI Paweł 145BYDGOSZCZM-40118M 35300:01:002021-11-11 15:01:0900:27:01.4500:28:01.90+00:11:495:2411,1
354SZERWIŃSKI Mateusz 345BYDGOSZCZM-2052M 35400:01:182021-11-11 15:01:2700:27:02.0500:28:20.25+00:11:505:2411,1
355WINIARSKI Kacper 1110ŁOCHOWOM-1041M 35500:00:482021-11-11 15:00:5700:27:03.0500:27:51.45+00:11:515:2411,1
356LUDWINIAK Paweł 325BYDGOSZCZM-2053M 35600:00:192021-11-11 15:00:2800:27:03.3500:27:22.65+00:11:515:2411,1
357KRAJDA Piotr 574BBL BYDGOSZCZŁOCHOWICEM-40119M 35700:00:202021-11-11 15:00:2900:27:04.4000:27:25.25+00:11:525:2411,1
358KULCZYŃSKI Przemysław 219BYDGOSZCZM-30101M 35800:01:022021-11-11 15:01:1100:27:04.5000:28:07.35+00:11:525:2411,1
359ŚWIETLIK Grzegorz 516#SWIETLIKIFAMILJABYDGOSZCZM-30102M 35900:00:172021-11-11 15:00:2600:27:07.4500:27:24.95+00:11:555:2511,1
360BRĄGIEL Jakub 298MUD FOXESBYDGOSZCZM-30103M 36000:01:062021-11-11 15:01:1500:27:08.0500:28:14.50+00:11:565:2511,1
361GŁOWACKI Bartosz 311BYDGOSZCZM-2054M 36100:00:492021-11-11 15:00:5800:27:09.7000:27:59.65+00:11:585:2511,0
362BOROWIEC Michał 341VENEZUELATEAMBRZOZAM-30104M 36200:01:222021-11-11 15:01:3100:27:11.7500:28:34.55+00:12:005:2611,0
362ILNITSKYI Ivan 36BYDGOSZCZM-2055M 36200:00:182021-11-11 15:00:2700:27:11.7500:27:29.85+00:12:005:2611,0
364ZNANIECKI Wojciech 282BYDGOSZCZM-30105M 36400:00:542021-11-11 15:01:0300:27:17.0000:28:11.55+00:12:055:2711,0
365MAŁKIŃSKI Józef 766BYDGOSZCZM-60+9M 36500:00:562021-11-11 15:01:0500:27:22.0500:28:18.80+00:12:105:2811,0
366OSZUBSKI Kazimierz 1121PGBBYDGOSZCZM-40120M 36600:00:302021-11-11 15:00:3900:27:23.1000:27:53.80+00:12:115:2811,0
367MICHAŁOWSKI Bartosz 1052BYDGOSZCZM-2056M 36700:00:332021-11-11 15:00:4200:27:23.7500:27:57.30+00:12:125:2811,0
368GOTOWICZ Mariusz 243BYDGOSZCZM-5037M 36800:00:452021-11-11 15:00:5400:27:23.8500:28:09.70+00:12:125:2811,0
369BANDOCH Arkadiusz 565BYDGOSZCZM-40121M 36900:00:262021-11-11 15:00:3500:27:30.1500:27:57.00+00:12:185:3010,9
370CZYNSZ Łukasz 125BYDGOSZCZM-30106M 37000:01:032021-11-11 15:01:1200:27:30.3500:28:33.70+00:12:185:3010,9
371WOJCIESZAK Dariusz 728BYDGOSZCZM-5038M 37100:00:512021-11-11 15:01:0000:27:30.8500:28:22.05+00:12:195:3010,9
372OKRĘGLICKI Antoni 1040BYDGOSZCZM-60+10M 37200:00:512021-11-11 15:01:0000:27:30.9500:28:22.85+00:12:195:3010,9
373MAKUSZEWSKI Mateusz 40BYDGOSZCZM-30107M 37300:00:302021-11-11 15:00:3900:27:33.2000:28:03.85+00:12:215:3010,9
374SYBILA Michał 346VENEZUELATEAMBYDGOSZCZM-30108M 37400:01:222021-11-11 15:01:3100:27:35.0000:28:57.35+00:12:235:3110,9
375ŚWIETLIK Piotr 313BYDGOSZCZM-5039M 37500:00:332021-11-11 15:00:4200:27:35.3500:28:08.60+00:12:235:3110,9
376MIELCARSKI Michał 302MIELCAR TEAMSOLEC KUJAWSKIM-40122M 37600:01:102021-11-11 15:01:1900:27:35.8000:28:46.25+00:12:245:3110,9
377CIACHERA Ireneusz 44INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZM-5040M 37700:00:522021-11-11 15:01:0100:27:37.4500:28:29.80+00:12:255:3110,9
378DOLNY Kajetan 1030FOREST GANGBYDGOSZCZM-1042M 37800:01:172021-11-11 15:01:2600:27:38.5500:28:56.40+00:12:265:3110,9
379MAZUR Wojciech 671BYDGOSZCZM-5041M 37900:00:522021-11-11 15:01:0100:27:38.6000:28:31.20+00:12:275:3110,9
380SIKORSKI Norbert 4MATEMATYKA Z PLUSEMBYDGOSZCZM-40123M 38000:00:132021-11-11 15:00:2200:27:39.3000:27:52.50+00:12:275:3110,8
381BŁAŻEJEWSKI Dariusz 520ŚWIECIEM-5042M 38100:01:012021-11-11 15:01:1000:27:39.7000:28:40.95+00:12:285:3110,8
382DĄBROWSKI Bartosz 960SPORTOWA PASJABYDGOSZCZM-30109M 38200:00:592021-11-11 15:01:0800:27:41.5500:28:41.30+00:12:295:3210,8
383TADROWSKI Rafał 56BYDGOSZCZM-40124M 38300:00:292021-11-11 15:00:3800:27:42.2500:28:11.45+00:12:305:3210,8
384GRUBA Grzegorz 844KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-40125M 38400:00:362021-11-11 15:00:4500:27:42.4500:28:19.10+00:12:305:3210,8
385ZIÓŁKOWSKI Marek 717BIAŁE BŁOTAM-30110M 38500:01:042021-11-11 15:01:1300:27:43.4000:28:47.70+00:12:315:3210,8
386DURAJEWSKI Mateusz 144BYDGOSZCZM-30111M 38600:01:002021-11-11 15:01:0900:27:43.4500:28:43.60+00:12:315:3210,8
387RATAJCZAK Robert 1114TG SOKÓŁ IBYDGOSZCZM-5043M 38700:01:122021-11-11 15:01:2100:27:48.1500:29:00.55+00:12:365:3310,8
388SOBOTA Piotr 513BIAŁE BŁOTAM-5044M 38800:00:532021-11-11 15:01:0200:27:48.5500:28:41.85+00:12:365:3310,8
389BURNICKI Mariusz 428BYDGOSZCZM-5045M 38900:00:342021-11-11 15:00:4300:27:50.8000:28:25.65+00:12:395:3410,8
390KWASIGROCH Wiktor 549BYDGOSZCZM-2057M 39000:00:412021-11-11 15:00:5000:27:50.9500:28:32.25+00:12:395:3410,8
391FRANKÓW Łukasz 1005NAKŁO NAD NOTECIĄM-30112M 39100:00:192021-11-11 15:00:2800:27:55.1000:28:14.55+00:12:435:3510,7
392FRANCIS Khalil 312BYDGOSZCZM-40126M 39200:00:252021-11-11 15:00:3400:27:57.0500:28:22.45+00:12:455:3510,7
393DRZEWIECKI Mikołaj 207BYDGOSZCZM-30113M 39300:01:022021-11-11 15:01:1100:27:57.1500:28:59.15+00:12:455:3510,7
394WILMA Paweł 426BYDGOSZCZM-30114M 39400:01:262021-11-11 15:01:3500:28:00.3000:29:26.45+00:12:485:3610,7
395GOŁCZYŃSKI Tomasz 496BYDGOSZCZM-40127M 39500:00:572021-11-11 15:01:0600:28:00.9500:28:58.35+00:12:495:3610,7
396BIDAS Wiktor 114MATEMATYKA Z PLUSEMBYDGOSZCZM-1043M 39600:00:132021-11-11 15:00:2200:28:02.5000:28:16.15+00:12:505:3610,7
397CHĘSY Jacek 232BYDGOSZCZM-40128M 39700:00:492021-11-11 15:00:5800:28:04.4000:28:53.95+00:12:525:3610,7
398ZIELIŃSKI Radosław 925BYDGOSZCZM-30115M 39800:00:492021-11-11 15:00:5800:28:05.8500:28:55.30+00:12:545:3710,7
399OPALA Marcin 272BYDGOSZCZM-40129M 39900:00:572021-11-11 15:01:0600:28:06.3000:29:03.35+00:12:545:3710,7
400WILCZYŃSKI Łukasz 200BYDGOSZCZM-30116M 40000:00:572021-11-11 15:01:0600:28:09.3500:29:06.70+00:12:575:3710,7
401GRALAK Jacek 422BYDGOSZCZM-40130M 40100:00:472021-11-11 15:00:5600:28:11.3000:28:58.40+00:12:595:3810,6
402GACZKOWSKI Paweł 548BYDGOSZCZM-40131M 40200:00:122021-11-11 15:00:2100:28:11.5000:28:24.10+00:12:595:3810,6
403LEWICKI Arkadiusz 607BYDGOSZCZM-30117M 40300:01:122021-11-11 15:01:2100:28:11.5500:29:24.20+00:12:595:3810,6
404GŁOWACKI Kamil 761BYDGOSZCZM-1044M 40400:00:082021-11-11 15:00:1700:28:13.4000:28:21.75+00:13:015:3810,6
405KWIATKOWSKI Michał 880KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-30118M 40500:00:392021-11-11 15:00:4800:28:13.4500:28:53.35+00:13:015:3810,6
406PRUSZAK Julian 805LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM-30119M 40600:01:142021-11-11 15:01:2300:28:13.8500:29:27.95+00:13:025:3810,6
407BUDCZAN Oliwier 991KOLEGIUM KUJAWSKIEODOLIONM-1045M 40700:00:442021-11-11 15:00:5300:28:14.6000:28:59.15+00:13:035:3810,6
408GLINKOWSKI Dariusz 63B28BYDGOSZCZM-30120M 40800:00:172021-11-11 15:00:2600:28:15.6500:28:32.95+00:13:045:3910,6
409KOSIARSKI Tomasz 417BYDGOSZCZM-40132M 40900:00:392021-11-11 15:00:4800:28:16.0000:28:55.65+00:13:045:3910,6
410JANYSKA Adam 594UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2058M 41000:00:072021-11-11 15:00:1600:28:17.0000:28:24.75+00:13:055:3910,6
411SMUCZYŃSKI Wojciech 278BYDGOSZCZM-30121M 41100:01:022021-11-11 15:01:1100:28:18.3500:29:20.85+00:13:065:3910,6
412KRAJEWSKI Kamil 309BYDGOSZCZM-2059M 41200:01:082021-11-11 15:01:1700:28:20.2000:29:28.65+00:13:085:4010,6
413KOSEK Mariusz 813BYDGOSZCZM-40133M 41300:00:582021-11-11 15:01:0700:28:21.2000:29:19.75+00:13:095:4010,6
414MLICKI Marcin 66BIAŁE BŁOTAM-40134M 41400:01:262021-11-11 15:01:3500:28:22.0500:29:48.95+00:13:105:4010,6
415BRZYKCY Artur 812BIEGACZE KCYNIA TEAMLUDWIKOWOM-2060M 41500:00:282021-11-11 15:00:3700:28:22.5500:28:51.50+00:13:105:4010,6
416BĄKOWSKI Dawid 654BYDGOSZCZM-30122M 41600:00:522021-11-11 15:01:0100:28:22.8000:29:15.10+00:13:115:4010,6
417DAMBECKI Piotr 194POLISH AIR FORCE FAMILY FAN CLUBBYDGOSZCZM-40135M 41700:00:572021-11-11 15:01:0600:28:23.5000:29:20.75+00:13:115:4010,6
418GOLIK Krzysztof 19FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-40136M 41800:01:052021-11-11 15:01:1400:28:24.0500:29:29.30+00:13:125:4010,6
419WOJTCZAK Arkadiusz 757BYDGOSZCZM-2061M 41900:01:222021-11-11 15:01:3100:28:25.5000:29:48.15+00:13:135:4110,6
420DOMBROWSKI Łukasz 440BYDGOSZCZM-30123M 42000:01:092021-11-11 15:01:1800:28:25.9500:29:35.05+00:13:145:4110,6
421WESOŁOWSKI Dariusz 172BYDGOSZCZM-5046M 42100:00:142021-11-11 15:00:2300:28:26.1500:28:40.30+00:13:145:4110,6
422KASZUBOWSKI Daniel 318BYDGOSZCZM-30124M 42200:01:252021-11-11 15:01:3400:28:26.5500:29:51.80+00:13:145:4110,6
423JAGIELSKI Łukasz 1116BYDGOSZCZM-40137M 42300:00:272021-11-11 15:00:3600:28:27.5000:28:54.85+00:13:155:4110,5
424KWAŚNIEWSKI Waldemar 588MROCZAM-5047M 42400:01:112021-11-11 15:01:2000:28:36.8000:29:47.90+00:13:255:4310,5
425SARNECKI Waldemar 404BYDGOSZCZM-30125M 42500:00:132021-11-11 15:00:2200:28:37.2000:28:50.65+00:13:255:4310,5
426NOWAK Marcin 235BDGM-40138M 42600:00:122021-11-11 15:00:2100:28:38.5500:28:51.50+00:13:265:4310,5
427KUK Bartłomiej 132OSTROMECKOM-1046M 42700:00:482021-11-11 15:00:5700:28:39.5500:29:28.15+00:13:275:4310,5
428ŁĘGA Mariusz 369BYDGOSZCZM-2062M 42800:00:252021-11-11 15:00:3400:28:40.6000:29:06.00+00:13:295:4410,5
429SZAMP Krzysztof 560BYDGOSZCZM-40139M 42900:00:322021-11-11 15:00:4100:28:41.0500:29:13.65+00:13:295:4410,5
430PRZYBYLSKI Mariusz 206BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5048M 43000:00:572021-11-11 15:01:0600:28:45.9000:29:43.25+00:13:345:4510,4
431CIEŚLICKI Krzysztof 582SISU TEAMBYDGOSZCZM-30126M 43100:01:132021-11-11 15:01:2200:28:49.0000:30:02.35+00:13:375:4510,4
432KOPCZYŃSKI Piotr 726INOWROCŁAWM-2063M 43200:00:132021-11-11 15:00:2200:28:59.7500:29:12.95+00:13:485:4710,4
433JANKOWSKI Marcin 1100BYDGOSZCZM-2064M 43300:01:302021-11-11 15:01:3900:28:59.8000:30:30.60+00:13:485:4710,4
434FABROWSKI Dawid 238TRITATA TEAMOCHALBYDGOSZCZM-40140M 43400:01:162021-11-11 15:01:2500:29:06.5500:30:22.85+00:13:545:4910,3
435ŁUDZIŃSKI Jakub 706BYDGOSZCZM-30127M 43500:01:042021-11-11 15:01:1300:29:07.4500:30:11.45+00:13:555:4910,3
436PAPIS Piotr 742BACKONIKBYDGOSZCZM-40141M 43600:00:522021-11-11 15:01:0100:29:09.3000:30:02.20+00:13:575:4910,3
437SCIGOCKI Waldemar 165BYDGOSZCZM-5049M 43700:00:212021-11-11 15:00:3000:29:09.8500:29:30.95+00:13:585:4910,3
438BANDOCH Jacek 158BYDGOSZCZM-30128M 43800:01:302021-11-11 15:01:3900:29:11.7000:30:42.00+00:14:005:5010,3
439DOMINICZAK Robert 499CIELEM-5050M 43900:00:482021-11-11 15:00:5700:29:12.4000:30:01.10+00:14:005:5010,3
440GUŹDZIOŁ Jarek 990TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-40142M 44000:01:122021-11-11 15:01:2100:29:13.6000:30:25.80+00:14:025:5010,3
441CEJKO Sławomir 1004BYDOSZCZM-40143M 44100:01:252021-11-11 15:01:3400:29:16.6000:30:41.85+00:14:055:5110,3
442KOLANOWSKI Wojciech 820BYDGOSZCZM-5051M 44200:00:242021-11-11 15:00:3300:29:18.3000:29:43.00+00:14:065:5110,2
443WYPORKIEWICZ Jerzy 719KLINIKA TRIATHLONUWILCZE/OSIELSKOM-5052M 44300:01:002021-11-11 15:01:0900:29:19.6500:30:19.85+00:14:085:5110,2
444MYSYK Igor 1033KYIVM-2065M 44400:00:252021-11-11 15:00:3400:29:21.2000:29:46.95+00:14:095:5210,2
445ZDUNKIEWICZ Filip 100#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-1047M 44500:00:572021-11-11 15:01:0600:29:21.4500:30:18.85+00:14:095:5210,2
446BURCHARD Remigiusz 504BYDGOSZCZM-40144M 44600:00:562021-11-11 15:01:0500:29:22.5500:30:19.00+00:14:105:5210,2
447BĄBOLEWSKI Łukasz 97#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-30129M 44700:00:562021-11-11 15:01:0500:29:23.1500:30:19.55+00:14:115:5210,2
448HAWRYŁO Mariusz 389BYDGOSZCZM-30130M 44800:00:172021-11-11 15:00:2600:29:24.3500:29:42.15+00:14:125:5210,2
449STRUGAŁA Łukasz 202BYDGOSZCZM-30131M 44900:00:212021-11-11 15:00:3000:29:25.2500:29:46.85+00:14:135:5310,2
450PRĄDZYŃSKI Marcin 229AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZM-40145M 45000:01:132021-11-11 15:01:2200:29:31.9000:30:45.70+00:14:205:5410,2
451KUSA Piotr 944BYDGOSZCZM-40146M 45100:01:132021-11-11 15:01:2200:29:34.8000:30:48.10+00:14:235:5410,1
452DEPTUŁA Stanisław 154NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-1048M 45200:00:272021-11-11 15:00:3600:29:37.4000:30:05.35+00:14:255:5510,1
453DALKIEWICZ Igor 573BYDGOSZCZM-2066M 45300:00:362021-11-11 15:00:4500:29:38.0500:30:14.15+00:14:265:5510,1
454SZCZERBA Dariusz 83PRZYŁĘKIM-40147M 45400:01:002021-11-11 15:01:0900:29:40.1500:30:41.00+00:14:285:5610,1
455KOZŁOWSKI Przemysław 359KORSZEM-2067M 45500:01:002021-11-11 15:01:0900:29:40.8000:30:40.95+00:14:295:5610,1
456WRZESIŃSKI Maciej 914KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1049M 45600:00:472021-11-11 15:00:5600:29:42.9000:30:30.65+00:14:315:5610,1
457SKORNIA Paweł 199BYDGOSZCZM-30132M 45700:01:052021-11-11 15:01:1400:29:46.3500:30:52.05+00:14:345:5710,1
458REINKE Kajetan 129BYDGOSZCZM-1050M 45800:00:052021-11-11 15:00:1400:29:47.7500:29:52.95+00:14:365:5710,1
459KWIATKOWSKI Konrad 892KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1051M 45900:00:452021-11-11 15:00:5400:29:48.8000:30:33.85+00:14:375:5710,1
460ŚWIATLAK Marek 527TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5053M 46000:00:542021-11-11 15:01:0300:29:48.9500:30:43.65+00:14:375:5710,1
461WOŁOWIEC Dawid 964TARKOWO DOLNEM-1052M 46100:00:402021-11-11 15:00:4900:29:49.5000:30:30.05+00:14:375:5710,1
462BURY Tomasz 240BYDGOSZCZM-30133M 46200:00:182021-11-11 15:00:2700:29:50.0000:30:08.05+00:14:385:5810,1
463KOSIOROWSKI Przemysław 965BYDGOSZCZM-40148M 46300:00:502021-11-11 15:00:5900:29:52.0500:30:42.60+00:14:405:5810,0
464FURMAN Paweł 668SFORA BMKBYDGOSZCZM-30134M 46400:01:222021-11-11 15:01:3100:29:54.0500:31:16.85+00:14:425:5810,0
465WOLAN Krzysztof 59PRZEŻYĆ !BYDGOSZCZM-40149M 46500:00:192021-11-11 15:00:2800:29:57.4500:30:16.50+00:14:455:5910,0
466GROCHALA Michał 11BYDGOSZCZM-30135M 46600:00:582021-11-11 15:01:0700:30:00.8000:30:59.55+00:14:496:0010,0
467KORNACKI Tobiasz 922KOLEGIUM KUJAWSKIERACIĄŻEKM-1053M 46700:00:472021-11-11 15:00:5600:30:02.2500:30:49.50+00:14:506:0010,0
468LEWANDOWSKI Marek 980BYDGOSZCZM-40150M 46800:01:132021-11-11 15:01:2200:30:03.3000:31:16.45+00:14:516:0010,0
469KULPA Szymon 164BRONIEWOM-30136M 46900:01:022021-11-11 15:01:1100:30:11.1000:31:13.30+00:14:596:029,9
470POZNAŃSKI Szymon 978BYDGOSZCZM-30137M 47000:00:242021-11-11 15:00:3300:30:14.5500:30:38.65+00:15:026:029,9
471PANASENKO Olexandr 764BYDGOSZCZM-2068M 47100:01:062021-11-11 15:01:1500:30:16.4000:31:22.65+00:15:046:039,9
472RUTKOWSKI Tomasz 167BYDGOSZCZM-5054M 47200:00:272021-11-11 15:00:3600:30:16.8500:30:44.00+00:15:056:039,9
473CZERNIAK Marcin 609BIAŁE BŁOTAM-30138M 47300:01:012021-11-11 15:01:1000:30:24.2500:31:25.90+00:15:126:049,9
474RĘDZINA Michał 87ŚLIMAKI RĘDZINIAKIBYDGOSZCZM-30139M 47400:01:012021-11-11 15:01:1000:30:24.4000:31:25.75+00:15:126:049,9
475GRUZDOWSKI Jakub 460BYDGOSZCZM-2069M 47500:01:042021-11-11 15:01:1300:30:24.7000:31:29.25+00:15:136:049,9
476MAŁAS Marcin 250BYDGOSZCZM-30140M 47600:00:172021-11-11 15:00:2600:30:26.4000:30:44.30+00:15:146:059,9
477JAROCHA Michał 474BYDGOSZCZM-30141M 47700:00:502021-11-11 15:00:5900:30:27.3500:31:17.70+00:15:156:059,9
478GULKA Wojciech 718WITUNIAM-2070M 47800:00:482021-11-11 15:00:5700:30:33.3500:31:21.80+00:15:216:069,8
479ŻUKOWSKI Jakub 646BYDGOSZCZM-2071M 47900:01:132021-11-11 15:01:2200:30:36.3000:31:49.45+00:15:246:079,8
480KASZTELAN Marek 981LIBIDZAM-40151M 48000:00:382021-11-11 15:00:4700:30:36.9500:31:15.30+00:15:256:079,8
481WEGLARZ Łukasz 493BYDGOSZCZM-30142M 48100:01:162021-11-11 15:01:2500:30:42.3000:31:58.85+00:15:306:089,8
482KORNACKI Mateusz 539BYDGOSZCZM-1054M 48200:00:262021-11-11 15:00:3500:30:43.1000:31:09.45+00:15:316:089,8
483KAPELA Sebastian 1101BYDGOSZCZM-1055M 48300:00:0000:30:43.8000:30:43.80+00:15:326:089,8
484FIUT Kazimierz 626BYDGOSZCZM-60+11M 48400:01:152021-11-11 15:01:2400:30:48.1000:32:03.90+00:15:366:099,7
485SYGNECKI Marcin 937DZIEMIONNAM-30143M 48500:01:282021-11-11 15:01:3700:30:48.4500:32:16.90+00:15:366:099,7
486OPRAWA Jerzy 1067SZREŃSKM-5055M 48600:00:412021-11-11 15:00:5000:30:49.0000:31:30.90+00:15:376:099,7
487DORNIAK Krzysztof 50BYDGOSZCZM-40152M 48700:00:522021-11-11 15:01:0100:30:50.8000:31:43.60+00:15:396:109,7
488OPRAWA Michał 707BYDGOSZCZM-30144M 48800:00:432021-11-11 15:00:5200:30:51.4000:31:34.70+00:15:396:109,7
489OSTROWSKI Łukasz 388SOLEC KUJAWSKIM-30145M 48900:01:142021-11-11 15:01:2300:30:51.4500:32:06.05+00:15:396:109,7
490PREUSS Daniel 415BYDGOSZCZM-40153M 49000:01:062021-11-11 15:01:1500:30:53.1000:31:59.20+00:15:416:109,7
491NOWICKI Marek 416BYDGOSZCZM-40154M 49100:01:062021-11-11 15:01:1500:30:54.5500:32:00.90+00:15:426:109,7
492DROB Julian 770BYDGOSZCZM-30146M 49200:01:032021-11-11 15:01:1200:30:57.5000:32:00.95+00:15:456:119,7
493SZYCHOWSKI Jarosław 292TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZWIERZCHUCICEM-30147M 49300:00:242021-11-11 15:00:3300:30:58.2000:31:23.05+00:15:466:119,7
494TROJAŃCZYK Krzysztof 248BYDGOSZCZM-40155M 49400:01:122021-11-11 15:01:2100:30:58.4500:32:11.40+00:15:466:119,7
495SIEDLECKI Rafał 693BYDGOSZCZM-2072M 49500:01:192021-11-11 15:01:2800:31:00.0000:32:19.70+00:15:486:129,7
496GIERACH Marcin 798NIEMCZM-40156M 49600:00:422021-11-11 15:00:5100:31:02.3500:31:45.30+00:15:506:129,7
497GIERACH Krzystof 797BYDGOSZCZM-60+12M 49700:00:422021-11-11 15:00:5100:31:02.7000:31:45.15+00:15:516:129,7
498RÓŻYCKI Maciej 778BYDGOSZCZM-30148M 49800:00:232021-11-11 15:00:3200:31:03.1500:31:26.75+00:15:516:129,7
499ORZECHOWSKI Zbigniew 280ORZECH BIEGABYDGOSZCZM-40157M 49900:00:292021-11-11 15:00:3800:31:03.2500:31:33.10+00:15:516:129,7
500MICHALAK Krzysztof 458BYDGOSZCZM-2073M 50000:00:312021-11-11 15:00:4000:31:12.6500:31:44.40+00:16:016:149,6
501ZYGIEL Marcin 351WITKOWO BIEGABYDGOSZCZM-30149M 50100:01:002021-11-11 15:01:0900:31:15.2000:32:15.40+00:16:036:159,6
502SIELSKI Kamil 361WISEŁKA FORDONBYDGOSZCZM-30150M 50200:01:182021-11-11 15:01:2700:31:15.5000:32:33.55+00:16:036:159,6
503KAZUBOWSKI Jeremiasz 266KAZUBKI TEAMBIAŁE BŁOTAM-2074M 50300:00:152021-11-11 15:00:2400:31:16.6000:31:32.05+00:16:056:159,6
504KOWALSKI Jacek 246BYDGOSZCZM-40158M 50400:00:542021-11-11 15:01:0300:31:18.2500:32:12.80+00:16:066:159,6
505JOŃCA Grzegorz 1003BYDGOSZCZM-2075M 50500:00:462021-11-11 15:00:5500:31:22.3000:32:08.80+00:16:106:169,6
506KURTYSIAK Roman 333BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5056M 50600:00:512021-11-11 15:01:0000:31:25.4000:32:16.75+00:16:136:179,5
507DEPTUŁA Wojciech 152NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-60+13M 50700:00:282021-11-11 15:00:3700:31:26.5000:31:54.50+00:16:146:179,5
508OLSZEWSKI Mikołaj 995SUP POINT 🏄‍♂️BYDGOSZCZM-30151M 50800:01:072021-11-11 15:01:1600:31:26.7500:32:34.10+00:16:156:179,5
509GRZELAK Robert 541GMINA GARDEJA BIEGAGARDEJAM-5057M 50900:01:122021-11-11 15:01:2100:31:28.2500:32:40.30+00:16:166:179,5
510WIŚNIEWSKI Konrad 857ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-1056M 51000:00:422021-11-11 15:00:5100:31:29.4000:32:11.65+00:16:176:179,5
511SZULAKOWSKI Rafał 377TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-40159M 51100:01:212021-11-11 15:01:3000:31:29.5500:32:50.90+00:16:176:179,5
512ŁABENDA Piotr 330TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-5058M 51200:01:212021-11-11 15:01:3000:31:29.9500:32:50.95+00:16:186:179,5
513KARSKI Marcin 339BYDGOSZCZM-40160M 51300:00:562021-11-11 15:01:0500:31:34.2500:32:30.25+00:16:226:189,5
514KARSKI Hubert 215BYDGOSZCZM-60+14M 51400:00:562021-11-11 15:01:0500:31:34.3000:32:30.55+00:16:226:189,5
515SZECÓWKA Marcin 862FREAKY_FITBYDGOSZCZM-30152M 51500:01:112021-11-11 15:01:2000:31:35.5000:32:47.20+00:16:236:199,5
516GINTER Kacper 568JANOWOM-2076M 51600:01:192021-11-11 15:01:2800:31:37.1500:32:56.70+00:16:256:199,5
517CHEŁMIŃSKI Dawid 865R.K.S. HUWDUŁĄŻYNM-2077M 51700:01:092021-11-11 15:01:1800:31:41.2000:32:50.75+00:16:296:209,5
518WIŚNIEWSKI Jacek 475BYDGOSZCZM-30153M 51800:00:542021-11-11 15:01:0300:31:41.2500:32:35.35+00:16:296:209,5
519KOWALIK Adrian 1062BYDGOSZCZM-30154M 51900:00:592021-11-11 15:01:0800:31:42.3500:32:41.75+00:16:306:209,5
520WAWRZYSZKO Kamil 966BYDGOSZCZM-40161M 52000:01:162021-11-11 15:01:2500:31:46.3500:33:03.30+00:16:346:219,4
521GŁOGOWSKI Krzysztof 233KORONOWOM-40162M 52100:00:562021-11-11 15:01:0500:31:50.0000:32:46.30+00:16:386:229,4
522MAKUSZEWSKI Łukasz 840812 BLPNAKLO NAD NOTECIĄM-40163M 52200:00:212021-11-11 15:00:3000:31:51.0500:32:12.65+00:16:396:229,4
523MUSIAŁA Adam 847BYDGOSZCZM-40164M 52300:00:482021-11-11 15:00:5700:31:51.5000:32:40.45+00:16:396:229,4
524SPYCHAJ Piotr 698BYDGOSZCZM-30155M 52400:01:192021-11-11 15:01:2800:31:52.9000:33:11.90+00:16:416:229,4
525JAWORSKI Marek 858STOWARZYSZENIE "DZIĘKI WAM"BYDGOSZCZM-1057M 52500:00:302021-11-11 15:00:3900:31:59.6000:32:30.40+00:16:486:239,4
526GRUSZKA Marek 42NIEZRZESZONYMAKSYMILIANOWOM-60+15M 52600:00:152021-11-11 15:00:2400:32:02.2000:32:17.80+00:16:506:249,4
527WOLSKI Patryk 853BYDGOSZCZM-2078M 52700:00:552021-11-11 15:01:0400:32:11.2000:33:06.40+00:16:596:269,3
528GRZYBOWSKI Marek 454BYDGOSZCZM-40165M 52800:00:502021-11-11 15:00:5900:32:16.3000:33:06.85+00:17:046:279,3
529CISEWSKI Mateusz 519BYDGOSZCZM-30156M 52900:01:252021-11-11 15:01:3400:32:17.1500:33:42.60+00:17:056:279,3
530GÓRSKI Łukasz 467BYDGOSZCZM-30157M 53000:00:152021-11-11 15:00:2400:32:20.6000:32:36.55+00:17:096:289,3
530BUTRYM Dariusz 590ZABEKBYDGOSZCZM-40166M 53000:01:192021-11-11 15:01:2800:32:20.6000:33:40.45+00:17:096:289,3
532BUTRYM Piotr 885BYDGOSZCZM-40167M 53200:01:192021-11-11 15:01:2800:32:20.7000:33:40.55+00:17:096:289,3
533WIOSNA Tomasz 449BYDGOSZCZM-30158M 53300:01:202021-11-11 15:01:2900:32:25.6000:33:46.35+00:17:146:299,3
534MUSZYŃSKI Adam 494BYDGOSZCZM-30159M 53400:01:162021-11-11 15:01:2500:32:26.0000:33:42.75+00:17:146:299,2
535ASTUKIEWICZ Tomasz 288BYDGOSZCZM-5059M 53500:00:322021-11-11 15:00:4100:32:28.2000:33:00.65+00:17:166:299,2
536UMIŃSKI Robert 614BYDGOSZCZM-40168M 53600:01:152021-11-11 15:01:2400:32:31.5000:33:46.95+00:17:196:309,2
537SZULC Piotr 613BYDGOSZCZM-30160M 53700:01:152021-11-11 15:01:2400:32:31.7000:33:47.10+00:17:206:309,2
538SZULC Piotr 615BYDGOSZCZM-1058M 53800:01:152021-11-11 15:01:2400:32:31.8000:33:47.50+00:17:206:309,2
539PIETRZYKOWSKI Adam 790BYDGOSZCZM-2079M 53900:01:172021-11-11 15:01:2600:32:33.6000:33:50.95+00:17:226:309,2
540WÓJCIK Tomasz 7BYDGOSZCZM-5060M 54000:00:502021-11-11 15:00:5900:32:37.2500:33:27.85+00:17:256:319,2
541MAJEWSKI Mirosław 130OSIELSKOM-60+16M 54100:01:072021-11-11 15:01:1600:32:50.8000:33:58.60+00:17:396:349,1
542JANUSZEWSKI Marcin 478BYDGOSZCZM-40169M 54200:01:022021-11-11 15:01:1100:32:53.4000:33:55.75+00:17:416:349,1
543KOTECKI Marcin 78BYDGOSZCZM-40170M 54300:01:012021-11-11 15:01:1000:32:53.9500:33:55.90+00:17:426:349,1
544JAGODZINSKI Łukasz 1083BYDGOSZCZM-2080M 54400:00:472021-11-11 15:00:5600:33:02.9000:33:50.15+00:17:516:369,1
545RYMER Jarosław 676BORÓWNOM-1059M 54500:01:222021-11-11 15:01:3100:33:06.3500:34:29.25+00:17:546:379,1
546JARZEMSKI Marcin 785BYDGOSZCZM-30161M 54600:00:452021-11-11 15:00:5400:33:06.5000:33:52.25+00:17:546:379,1
547DUDZIAK Adam 768BYDGOSZCZM-5061M 54700:00:442021-11-11 15:00:5300:33:08.2000:33:52.45+00:17:566:379,1
548TYKWIŃSKI Krzysztof 650BYDGOSZCZM-40171M 54800:00:332021-11-11 15:00:4200:33:12.2000:33:46.05+00:18:006:389,0
549SKĄPSKI Łukasz 631BYDGOSZCZM-Open1M 54900:00:332021-11-11 15:00:4200:33:12.3500:33:46.10+00:18:006:389,0
550JEN Andrzej 643BYDGOSZCZM-5062M 55000:00:122021-11-11 15:00:2100:33:13.7000:33:26.55+00:18:026:389,0
551RZEPCZYŃSKI Tomasz 776GRYF BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40172M 55100:00:432021-11-11 15:00:5200:33:17.1000:34:00.65+00:18:056:399,0
552DEMBOWSKI Łukasz 601BYDGOSZCZM-2081M 55200:01:242021-11-11 15:01:3300:33:19.2000:34:43.90+00:18:076:399,0
553IWANIUK Jacek 43BYDGOSZCZM-40173M 55300:00:502021-11-11 15:00:5900:33:24.6500:34:15.20+00:18:136:409,0
554GURYN Wiktor 334ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-30162M 55400:00:362021-11-11 15:00:4500:33:31.2000:34:07.60+00:18:196:429,0
555STOIŃSKI Paweł 801BYDGOSZCZM-2082M 55500:01:262021-11-11 15:01:3500:33:31.7500:34:57.80+00:18:206:429,0
556OWCZARSKI Krzysztof 832BYDGOSZCZM-30163M 55600:00:452021-11-11 15:00:5400:33:34.9500:34:20.40+00:18:236:428,9
557JAGODZIŃSKI Karol 365BYDGOSZCZM-5063M 55700:01:162021-11-11 15:01:2500:33:35.7500:34:52.20+00:18:246:438,9
558SURMACZ Marcin 479BYDGOSZCZM-40174M 55800:00:502021-11-11 15:00:5900:33:36.3000:34:26.55+00:18:246:438,9
559FRĄCKOWSKI Łukasz 90THE TRI DOCTORBYDGOSZCZM-2083M 55900:01:282021-11-11 15:01:3700:33:48.2000:35:16.35+00:18:366:458,9
560JAWORSKI Adam 856STOWARZYSZENIE "DZIĘKI WAM"BYDGOSZCZM-40175M 56000:00:302021-11-11 15:00:3900:33:55.0500:34:26.00+00:18:436:478,8
561OLECHNOWICZ Tomasz 1056WALECZNE DZIECIAKIBYDGOSZCZM-5064M 56100:01:102021-11-11 15:01:1900:33:55.1000:35:05.15+00:18:436:478,8
562OLECHNOWICZ Maciej 1057GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1060M 56200:01:092021-11-11 15:01:1800:33:55.3000:35:05.15+00:18:436:478,8
563GACKOWSKI Edward 536MĘŻCZYZNAM-60+17M 56300:01:152021-11-11 15:01:2400:33:59.2000:35:14.25+00:18:476:478,8
564RYMER Adam 674BORÓWNOM-40176M 56400:01:242021-11-11 15:01:3300:34:01.5000:35:26.35+00:18:496:488,8
565PIETKUN Ryszard 743BYDGOSZCZM-60+18M 56500:01:082021-11-11 15:01:1700:34:10.5000:35:19.05+00:18:586:508,8
566SOCHACKI Przemysław 699BYDGOSZCZM-1061M 56600:00:272021-11-11 15:00:3600:34:11.7500:34:39.40+00:19:006:508,8
567FLORCZAK Krzysztof 722BYDGOSZCZM-1062M 56700:00:272021-11-11 15:00:3600:34:12.1500:34:39.50+00:19:006:508,8
568LENC Janusz 343TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+19M 56800:01:022021-11-11 15:01:1100:34:14.2000:35:16.65+00:19:026:508,8
569ANESZKO Bartłomiej 476BYDGOSZCZM-30164M 56900:00:542021-11-11 15:01:0300:34:24.2500:35:18.75+00:19:126:528,7
570WEGNER Roman 1022NIEMCZM-5065M 57000:00:432021-11-11 15:00:5200:34:24.6000:35:07.75+00:19:136:528,7
571KOŹMA Paweł 433BYDGOSZCZM-30165M 57100:00:362021-11-11 15:00:4500:34:40.3000:35:17.25+00:19:286:568,7
572OSIŃSKI Dominik 603OSIEKM-30166M 57200:00:0000:34:43.4500:34:43.45+00:19:316:568,6
573CZAJKOWSKI Kamil 703BYDGOSZCZM-2084M 57300:01:062021-11-11 15:01:1500:34:50.1500:35:56.95+00:19:386:588,6
574GORZYNSKI Arkadiusz 659ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM-40177M 57400:00:192021-11-11 15:00:2800:34:51.7000:35:10.90+00:19:406:588,6
575MĄDRY Wojciech 1087POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM-30167M 57500:00:252021-11-11 15:00:3400:35:00.8500:35:26.60+00:19:497:008,6
576JASIŃSKI Kacper 831BYDGOSZCZM-1063M 57600:00:042021-11-11 15:00:1300:35:01.9000:35:06.05+00:19:507:008,6
577JASIŃSKI Grzegorz 830BYDGOSZCZM-30168M 57700:00:042021-11-11 15:00:1300:35:01.9500:35:06.30+00:19:507:008,6
578KOPACZYK Maciej 926ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-2085M 57800:00:482021-11-11 15:00:5700:35:08.6500:35:57.45+00:19:577:018,5
579SMUŁKA Patryk 727BYDGOSZCZM-30169M 57900:01:002021-11-11 15:01:0900:35:09.5500:36:10.50+00:19:577:018,5
580RUDNIKOWSKI Andrzej 148BYDGOSZCZM-5066M 58000:00:582021-11-11 15:01:0700:35:10.0500:36:08.80+00:19:587:028,5
581GOZDZIK Tomasz 760BYDGOSZCZM-30170M 58100:00:422021-11-11 15:00:5100:35:12.9000:35:55.55+00:20:017:028,5
582KANJERSKI Jerzy 427RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+20M 58200:00:472021-11-11 15:00:5600:35:39.0000:36:26.75+00:20:277:078,4
583WIESE Grzegorz 236KORONOWOM-60+21M 58300:00:552021-11-11 15:01:0400:35:49.3500:36:45.15+00:20:377:098,4
584CHOLEWCZYŃSKI Dariusz 641BYDGOSZCZM-Open2M 58400:00:412021-11-11 15:00:5000:36:03.5500:36:44.90+00:20:517:128,3
585SAWIEŁAJC Michał 320BIZONBYDGOSZCZM-40178M 58500:00:332021-11-11 15:00:4200:36:09.3000:36:42.50+00:20:577:138,3
586KASPEROWICZ Pawel 694BYDGOSZCZM-30171M 58600:00:292021-11-11 15:00:3800:36:11.1000:36:40.20+00:20:597:148,3
587ŻURAWSKI Michał 14RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-40179M 58700:01:252021-11-11 15:01:3400:36:11.5500:37:37.00+00:20:597:148,3
588KASPEROWICZ Jakub 696BYDGOSZCZM-1064M 58800:00:282021-11-11 15:00:3700:36:11.6500:36:40.20+00:21:007:148,3
589PALACZ Dawid 470BYDGOSZCZM-1065M 58900:00:572021-11-11 15:01:0600:36:54.4500:37:52.20+00:21:427:228,1
590RAPCA Krzysztof 1063BYDGOSZCZM-40180M 59000:00:142021-11-11 15:00:2300:37:09.5000:37:24.15+00:21:577:258,1
591PILECKI Gustaw 715BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-60+22M 59100:00:112021-11-11 15:00:2000:37:23.3000:37:34.90+00:22:117:288,0
592WÓJCIK Mikołaj 9BYDGOSZCZM-1066M 59200:00:452021-11-11 15:00:5400:37:28.4000:38:13.80+00:22:167:298,0
593BIERYT Arkadiusz 1074POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM-5067M 59300:00:132021-11-11 15:00:2200:37:34.2500:37:47.25+00:22:227:308,0
594KACZMAREK Adam 421#4FAJTERTORUŃM-40181M 59400:00:402021-11-11 15:00:4900:37:39.0000:38:19.70+00:22:277:318,0
595TYMIŃSKI Łukasz 4194FAJTERTORUŃM-30172M 59500:00:402021-11-11 15:00:4900:37:39.5000:38:20.00+00:22:277:318,0
596SŁOMSKI Jakub 835BYDGOSKA SEKCJA WKKKBYDGOSZCZM-1067M 59600:00:052021-11-11 15:00:1400:38:02.1000:38:07.45+00:22:507:367,9
597GORZYCKI Dariusz 465BYDGOSKA SEKCJA WKKKBYDGOSZCZM-5068M 59700:00:052021-11-11 15:00:1400:38:03.0500:38:08.55+00:22:517:367,9
598PILARSKI Adam 1096BYDGOSZCZM-2086M 59800:01:012021-11-11 15:01:1000:39:08.0000:40:09.05+00:23:567:497,7
599KULCZYŃSKI Robert 883KOLEGIUM KUJAWSKIEALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-40182M 59900:00:372021-11-11 15:00:4600:39:30.7500:40:08.05+00:24:197:547,6
600REINHOLZ Mateusz 1072GRUCZNOM-2087M 60000:00:112021-11-11 15:00:2000:39:49.8000:40:01.35+00:24:387:577,5
601LATOS Paweł 133BYDGOSZCZM-30173M 60100:01:172021-11-11 15:01:2600:41:11.1500:42:28.60+00:25:598:147,3
602PĘKALA Wojciech 589BLUSZCZOWA RZEKABYDGOSZCZM-60+23M 60200:00:192021-11-11 15:00:2800:41:40.7500:41:59.90+00:26:298:207,2
603LEWANDOWSKI Mateusz 628BYDGOSZCZM-2088M 60300:01:152021-11-11 15:01:2400:43:22.5000:44:37.75+00:28:108:406,9
604ANGIEL Władysław 344TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+24M 60400:00:042021-11-11 15:00:1300:44:50.1500:44:55.00+00:29:388:586,7
605KUZNIAR Daniel 647BYDGOSZCZM-30174M 60500:00:372021-11-11 15:00:4600:47:25.6500:48:03.05+00:32:149:296,3
606BADOWSKI Krzysztof 617BYDGOSZCZM-5069M 60600:00:362021-11-11 15:00:4500:47:25.7500:48:01.90+00:32:149:296,3
607WRÓBEL Antoni 621BYDGOSZCZM-1068M 60700:00:0000:48:04.0500:48:04.05+00:32:529:366,2
608GRUSZCZYŃSKI Marcin 618BYDGOSZCZM-Open3M 60800:00:0000:48:04.2500:48:04.25+00:32:529:366,2
609OSIŃSKI Dominik 603OSIEKM-30175M 60900:00:00+7:008,6
610CICHY Łukasz 648BYDGOSZCZM-30176M 61000:00:392021-11-11 15:00:48   
611KRUCZKOWSKI Adam 644BYDGOSZCZM-5070M 61100:00:392021-11-11 15:00:48   
612KRÓL Wiesław 635BYDGOSZCZM-5071M 61200:00:402021-11-11 15:00:49   
613GŁOWACKI Jarosław 579ADP BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2089M 61300:01:012021-11-11 15:01:10   
614ŚLIWIŃSKI Piotr 632BYDGOSZCZM-5072M 61400:01:262021-11-11 15:01:35   
615CHMURZYŃSKI Tomasz 620BYDGOSZCZM-5073M 61500:01:272021-11-11 15:01:36   
Znaleziono 615 wynik(ów)