BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2020-07-26
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 319
Wystartowało : 238
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 237
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Bieg z psem | U5 K | U5 M | U7 K | U7 M | U9 K | U9 M | U11 K | U11 M | U14 K | U14 M | U17 K | U17 M | U29 K | U29 M | U39 K | U39 M | U49 K | U49 M | U59 K | U59 M | U69 K | U69 M | U70+ K | U70+ M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ZDUNKIEWICZ Hania 312BYDGOSZCZU39 K00:00:00
2WOLSKA Katarzyna 304BYDGOSZCZU29 K00:00:00
3BUCZKO Magdalena 34OSIEK NAD NOTECIĄU29 K00:00:00
4TOMCZYK Agata 284BYDGOSZCZU39 K00:00:02
5FIEREK Bernadeta 61TUCHOLAU59 K00:00:02
6WOJTANIŚ Magdalena 329TORUŃU39 K00:00:02
7ZIOMKOWSKA Beata 317BYDGOSZCZU39 K00:00:03
8RYDELSKA Marysia 243TUCHOLAU39 K00:00:03
9MILEWSKA Violetta 190BYDGOSZCZU49 K00:00:04
10LEŚNIAK Edyta 164BYDGOSZCZU39 K00:00:04
11NOGA Magdalena 201TORUŃU49 K00:00:04
12KRUBER Karolina 133BYDGOSZCZU39 K00:00:04
13PIWECKA Karolina 223TURU49 K00:00:05
14SZEIB Honorata 274BYDGOSZCZU49 K00:00:05
15DEKOWSKA Monika 49WĘTFIEU39 K00:00:05
16ŻYŁA Magdalena 320ŁABISZYNU39 K00:00:05
17KULIK Viktoriia 150BYDGOSZCZU39 K00:00:05
18CHEŁMINIAK Monika 36BYDGOSZCZU39 K00:00:05
19LEWANDOWSKA Kornelia 167BYDGOSZCZU7 K00:00:05
20LEWANDOWSKA Sylwia 165BYDGOSZCZU39 K00:00:05
21KUJDA Dorota 148OSIELSKOU49 K00:00:06
22MROTEK Katarzyna 194KRUSZYN KRAJEŃSKIU39 K00:00:06
23MALCZEWSKA Mirka 182BYDGOSZCZU69 K00:00:06
24CICHOŃSKA-BAZAK Marzena 38BYDGOSZCZU49 K00:00:06
25KOLIŃSKA Sylwia 117GOŁAŃCZU49 K00:00:06
26BORAKIEWICZ Agnieszka 27GOŁAŃCZU39 K00:00:06
27SOŁDYGA Jolanta 255BYDGOSZCZU39 K00:00:06
28ZIELIŃSKA Agnieszka 316BYDGOSZCZU29 K00:00:07
29CYBUL Anna 41BYDGOSZCZU49 K00:00:07
30ŁUKASZEK Halina 177BYDGOSZCZU69 K00:00:07
31BORAKIEWICZ Natalia 28GOŁAŃCZU29 K00:00:07
32NAGORZYSKA Sylwia 196BYDGOSZCZU39 K00:00:07
33SOSIŃSKA Angelika 258BRYŃSKU29 K00:00:07
34ZGŁOBICA Magdalena 313BYDGOSZCZU29 K00:00:07
35WAJER Marita 292ŚLESINU29 K00:00:07
36LEWANDOWSKA Sylwia 166BYDGOSZCZU49 K00:00:08
37WIATROWSKA Katarzyna 299BYDGOSZCZU39 K00:00:08
38RÓŻYCZKA Joanna 239BYDGOSZCZU39 K00:00:08
39BAGNIEWSKA Małgorzata 10TRYSZCZYNU29 K00:00:08
40RUTKOWSKA Karolina 241BYDGOSZCZU49 K00:00:08
41GRYNIENKO Alicja 82BYDGOSZCZU17 K00:00:09
42WOŹNIAK Monika 307BYDGOSZCZU49 K00:00:09
43KLEWICZ Jolanta 113BYDGOSZCZU59 K00:00:09
44TYLL Anna 286NAKŁO NAD NOTECIĄU39 K00:00:09
45NOWICKA Marta 205TURU39 K00:00:10
46UMIŃSKA Marzena 290BYDGOSZCZU39 K00:00:10
47HAN Agnieszka 85BIAŁE BŁOTAU39 K00:00:10
48WOJCIECHOWSKA Emilia 302BYDGOSZCZU49 K00:00:10
49BONDAS Marta 25KRUSZWICAU39 K00:00:10
50RAKOWSKA Natalia 328BYDGOSZCZU29 K00:00:10
51WÓJCIK Anna 308BYDGOSZCZU39 K00:00:10
52CZAJA Agnieszka 44BYDGOSZCZU39 K00:00:11
53WIŚNIEWSKA Izabela 300BYDGOSZCZU39 K00:00:11
54CZYŻEWSKA Justyna 48BRZOZAU39 K00:00:11
55CZAJA Anna 46BYDGOSZCZU7 K00:00:11
56KLAMECKA Agnieszka 111POPOWOU39 K00:00:11
57KLAMECKA Paulina 110KRUSZWICAU39 K00:00:11
58GIERCZAK Dorota 73BYDGOSZCZU39 K00:00:12
59PIONTEK Elżbieta 221BYDGOSZCZU69 K00:00:12
60BARANOWSKA Julia 13BYDGOSZCZU29 K00:00:12
61KASTNER Beata 107BYDGOSZCZU39 K00:00:12
62MOROSZCZAK Dominika 192BYDGOSZCZU39 K00:00:12
63PAWŁOWSKA Anna 218BYDGOSZCZU39 K00:00:12
64ASTUKIEWICZ Agnieszka 7BYDGOSZCZU59 K00:00:12
65PIECHOWSKA Magdalena 219TUCHOLAU49 K00:00:12
66KRASIŃSKA Katarzyna 321BYDGOSZCZU39 K00:00:13
67BARTCZAK Natalia 18BYDGOSZCZU39 K00:00:13
68DUSZYŃSKA Kasia 58SIENNOU49 K00:00:14
69SOBOCZYŃSKA Barbara 254KRUSZYNU69 K00:00:14
70WELSBERG Magdalena 296BYDGOSZCZU49 K00:00:14
71OSTROWSKA Justyna 213GULCZEWOU39 K00:00:14
72WRUK Justyna 310GRÓDEKU49 K00:00:14
73SUCHARA Maria 270OSSÓWKAU5 K00:00:14
74KABLUKA Valeriya 98BYDGOSZCZU29 K00:00:15
75NOWICKA Tatiana 206ŚWIECIEU49 K00:00:15
76KRZYWDZIŃSKA Alicja 139BYDGOSZCZU49 K00:00:16
77KOŁECKA Magdalena 118BIAŁE BŁOTAU49 K00:00:16
78ANDRYSZCZYK Olga 2BYDGOSZCZU49 K00:00:16
79SUCHARA Magdalena 267KONECKU39 K00:00:16
80KUZIEMSKA Monika 155BYDGOSZCZU29 K00:00:16
81SKRZYPINSKA Roksana 249INOWROCLAWU29 K00:00:16
82KAJA Dominika 100BYDGOSZCZU29 K00:00:16
83SUCHARSKA Magdalena 271ŁOCHOWOU39 K00:00:17
84WAWRZYNIAK Sandra 294BYDGOSZCZU29 K00:00:17
85MROCZEK Barbara 193BYDGOSZCZU39 K00:00:17
86KUCZKOWSKA-WRÓBEL Małgorzata 143BYDGOSZCZU39 K00:00:17
87CYWKA Katarzyna 43BYDGOSZCZU29 K00:00:17
88WESOŁOWSKA Agnieszka 298BYDGOSZCZU39 K00:00:17
89SAGANOWSKA Weronika 245BYDGOSZCZU39 K00:00:17
90SPYCHAJ Ania 260BYDGOSZCZU39 K00:00:18
91ANDRYSZCZYK Alicja 4BYDGOSZCZU7 K00:00:18
92GALCZAK Ewa 70JANIKOWOU49 K00:00:18
93MLICKA Agnieszka 191BYDGOSZCZU49 K00:00:18
94BARTELA Alicja 19BYDGOSZCZU39 K00:00:19
95ŚLEDZIŃSKA Jolanta 279OSIELSKOU59 K00:00:19
96ŚLEDZIŃSKA Aleksandra 280OSIELSKOU29 K00:00:19
97HENCLIK Aleksandra 86TORUŃU29 K00:00:20
98FRYCA Aleksandra 64BYDGOSZCZU39 K00:00:20
99ŚLEDZIŃSKA Paulina 278OSIELSKOU29 K00:00:20
100TELIŻYN Henryka 283BYDGOSZCZU59 K00:00:20
101KULPA Ewelina 153BRONIEWOU39 K00:00:21
102JACKOWIEC-JAGIELSKA Małgorzata 92BYDGOSZCZU49 K00:00:21
103DEMBIŃSKA Katarzyna 50BYDGOSZCZU29 K00:00:21
104MUZOLF Natalia 195BYDGOSZCZU29 K00:00:22
105LATOSIŃSKA Aleksandra 160BYDGOSZCZU39 K00:00:22
106BIEDROŃ Aleksandra 22BIAŁE BŁOTAU29 K00:00:22
107GARBACZEWSKA Anna 71MUROWANIECU39 K00:00:22
108GROCHOWSKA Ania 79BYDGOSZCZU39 K00:00:23
109KANARSKA Edyta 103TUCHOLAU59 K00:00:24
110RUTKOWSKA PISZCZYŃSKA Agata 242BYDGOSZCZU39 K00:00:24
111MALATYŃSKA Barbara 180PRZYŁĘKIU49 K00:00:24
112HORKA Izabela 88BYDGOSZCZU49 K00:00:25
113WOLSZCZAK Joanna 305BYDGOSZCZU49 K00:00:25
114JELIŃSKA Beata 96KOTOMIERZU49 K00:00:25
115KANARSKA Nina 104TUCHOLAU7 K00:00:25
116MIGDALSKA Justyna 188MUROWANIECU39 K00:00:27
117STRZYŻOWSKA Monika 264BYDGOSZCZU49 K00:00:28
118WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 301OSIELSKOU29 K00:00:29
119NOWAK Monika 202WYRZAU49 K00:00:29
120GACKA Lucyna 68KRUKÓWKOU49 K00:00:29
121SMARUJ - SADOWSKA Janina 252BYDGOSZCZU69 K00:00:30
122TARASIK Elżbieta 282ZŁOTÓWU49 K00:00:30
123SZULC Marlena 276BYDGOSZCZU49 K00:00:31
124BALCERZAK Milena 11GRUDZIĄDZU29 K00:00:31
125GROCHOWSKA Karolina 80BYDGOSZCZU49 K00:00:31
126TYSZLUKIEWICZ Danuta 288BYDGOSZCZU69 K00:00:32
127LATTA-SCHIRAKOWSKA Zuzanna 162BYDGOSZCZ​U39 K00:00:32
128KRUSZYNA Renata 135DZIEMIONNAU39 K00:00:34
129RĘDZINA Agnieszka 234BYDGOSZCZU49 K00:00:37
Niesklasyfikowani
KOŁEK Jadwiga 342TORUŃU11 KDNF
HORKA Natalka 90BYDGOSZCZU11 KDNF
KIJAS Sylwia 109BYDGOSZCZU39 KDNF
KRÓL Agnieszka 132BYDGOSZCZU49 KDNF
FIK Agata 63BYDGOSZCZU9 KDNF
SOŁDYGA Urszula 257BYDGOSZCZU9 KDNF
LATRSKA Julia 161GRUDZIĄDZU11 KDNF
PALUCH Patrycja 215GRUDZIĄDZU39 KDNF
Znaleziono 137 wynik(ów)