BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2020-07-26
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 319
Wystartowało : 238
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 237
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Bieg z psem | U5 K | U5 M | U7 K | U7 M | U9 K | U9 M | U11 K | U11 M | U14 K | U14 M | U17 K | U17 M | U29 K | U29 M | U39 K | U39 M | U49 K | U49 M | U59 K | U59 M | U69 K | U69 M | U70+ K | U70+ M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1KOŚCIELSKI Marcin 124BYDGOSZCZU29 M00:00:00
2AWIZEN Antoni 9BYDGOSZCZU70+ M00:00:02
3MENDEL Patryk 185BYDGOSZCZU29 M00:00:02
4KOLIŃSKI Dawid 327NAKŁO NAD NOTECIĄU39 M00:00:02
5MICHALAK Marek 187KRUSZWICAU39 M00:00:03
6SOŁDYGA Paweł 256BYDGOSZCZU49 M00:00:03
7NAGORZYSKI Arkadiusz 198BYDGOSZCZU39 M00:00:03
8KRYGOWSKI Tomasz 137TUCHOLAU49 M00:00:03
9GUCZALSKI Paweł 325BYDGOSZCZU39 M00:00:03
10RACZYŃSKI Krzysztof 326BYDGOSZCZU69 M00:00:03
11NOWAK Waldemar 203BIAŁE BŁOTAU59 M00:00:03
12PIWECKI Mikołaj 225TURU29 M00:00:04
13SZEIB Robert 275BYDGOSZCZU49 M00:00:04
14MACIŃSKI Waldek 179BYDGOSZCZU39 M00:00:04
15SZULC Mateusz 277BYDGOSZCZU29 M00:00:04
16FIEGEL Wojciech 60BYDGOSZCZU49 M00:00:04
17LUBERDA Łukasz 175BYDGOSZCZU29 M00:00:04
18GDANIEC Grzegorz 72BYDGOSZCZU29 M00:00:04
19GLINKOWSKI Dariusz 74BYDGOSZCZU39 M00:00:04
20ANGIEL Władysław 6BYDGOSZCZU70+ M00:00:04
21WNUKIEWICZ Mikołaj 324NIEMCZU7 M00:00:04
22KULIK Stanislav 151BYDGOSZCZU39 M00:00:05
23ROSZAK Zbigniew 238GNIEWKOWOU39 M00:00:05
24HRYCZ Paweł 91TORUŃU49 M00:00:05
25JÓŹWIK Jacek 334BYDGOSZCZU69 M00:00:06
26SIUDA Sebastian 248BYDGOSZCZU49 M00:00:06
27JĘDRZEJEWSKI Adrian 97BYDGOSZCZU39 M00:00:06
28BORAKIEWICZ Przemysław 26GOŁAŃCZU39 M00:00:06
29KONDEK Jakub 119BYDGOSZCZU49 M00:00:07
30MACIEJEWSKI Maciej 178KCYNIAU49 M00:00:08
31BARAŃSKI Dawid 14LIDZBARKU29 M00:00:08
32MATUSIAK Daniel 184GRZYBINYU29 M00:00:08
33ANDRUSZKIEWICZ Stanisław 1BYDGOSZCZU59 M00:00:08
34ŻEGLICZ Marek 319BIAŁE BŁOTAU29 M00:00:08
35UMIŃSKI Robert 291BYDGOSZCZU49 M00:00:09
36HAN Sławomir 84BIAŁE BŁOTAU39 M00:00:09
37NOWIŃSKI Jarosław 208BYDGOSZCZU49 M00:00:09
38LEWANDOWSKI Maciej 171PŁONKOWOU29 M00:00:09
39JARZEMBSKI Piotr 95BYDGOSZCZU59 M00:00:09
40SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 250BYDGOSZCZU39 M00:00:09
41POSERT Przemyslaw 226BYDGOSZCZU39 M00:00:10
42WÓJCIK Piotr 309BYDGOSZCZU14 M00:00:10
43CZAPLICKI Bartłomiej 47BYDGOSZCZU39 M00:00:10
44MEZYKOWSKI Krzysztof 186SZUBINU49 M00:00:11
45FRYDRYCH Marcin 66BYDGOSZCZU39 M00:00:11
46KLAMECKI Marcin 112POPOWOU39 M00:00:11
47WOJCIECHOWSKI Jarosław 303BYDGOSZCZU49 M00:00:11
48CZAJA Stanisław 45BYDGOSZCZU9 M00:00:12
49KALINOWSKI Radosław 102BRZOZAU39 M00:00:12
50CIEŚLIK Marek 39MICHALINU59 M00:00:12
51KUCHARCZYK Dariusz 142BYDGOSZCZU59 M00:00:12
52GROSSKREUTZ Łukasz 77BYDGOSZCZU39 M00:00:12
53GRALAK Robert 78BYDGOSZCZU39 M00:00:13
54BARTCZAK Piotr 17BYDGOSZCZU39 M00:00:13
55ASTUKIEWICZ Tomasz 8BYDGOSZCZU59 M00:00:13
56FRYDRYCH Paweł 67BYDGOSZCZU49 M00:00:13
57BITNER Jan 23BYDGOSZCZU39 M00:00:14
58DUSZYŃSKI Filip 59SIENNOU49 M00:00:14
59GOLIK Krzysztof 76BYDGOSZCZU49 M00:00:14
60GORCZYŃSKI Michał 332U29 M00:00:15
61SUCHARA Dariusz 268OSSÓWKAU39 M00:00:15
62ANDRYSZCZYK Paweł 3BYDGOSZCZU11 M00:00:15
63SUCHARA Jan 269OSSÓWKAU7 M00:00:15
64SAWIEŁAJC Michał 246BYDGOSZCZU49 M00:00:16
65DRAPIŃSKI Maciej 57BYDGOSZCZU39 M00:00:16
66LENC Janusz 163BYDGOSZCZU69 M00:00:16
67SCHNEIDER Krzysztof 247BYDGOSZCZU59 M00:00:17
68SŁOWIŃSKI Paweł 251BYDGOSZCZU39 M00:00:17
69ŁUKASIK Adam 176BYDGOSZCZU29 M00:00:17
70ANDRYSZCZYK Grzegorz 5BYDGOSZCZU49 M00:00:18
71SAGANOWSKI Michał 330BYDGOSZCZU39 M00:00:18
72STANISZEWSKI Konrad 262KUTNOU39 M00:00:19
73RUDNIKOWSKI Andrzej 240BYDGOSZCZU59 M00:00:19
74LEWANDOWSKI Robert 172BYDGOSZCZU49 M00:00:19
75HENCLIK Jacek 87TORUŃU29 M00:00:20
76FRYCA Hubert 65BYDGOSZCZU39 M00:00:20
77KOTECKI Marcin 126BYDGOSZCZU49 M00:00:20
78BRYLIŃSKI Jakub 32BYDGOSZCZU39 M00:00:20
79RĘDZINA Michał 235BYDGOSZCZU39 M00:00:21
80KANARSKI Józef Grzegorz 105TUCHOLAU59 M00:00:22
81KANARSKI Wojciech 106TUCHOLAU14 M00:00:22
82BARTCZAK Wojciech 16BYDGOSZCZU39 M00:00:23
83KULPA Szymon 152BRONIEWOU39 M00:00:24
84PIWECKI Paweł 224TURU49 M00:00:24
85KRUSZYNA Robert 134DZIEMIONNAU49 M00:00:24
85KRUSZYNA Wiktor 136DZIEMIONNAU11 M00:00:24
87WOLSZCZAK Rafał 306BYDGOSZCZU49 M00:00:25
88PISZCZYŃSKI Rafał 222BYDGOSZCZU49 M00:00:25
89HORKA Adam 89BYDGOSZCZU49 M00:00:26
90DOBROWOLSKI Grzegorz 52MUROWANIECU39 M00:00:26
91GOLA Grzegorz 75MARKOWOU49 M00:00:26
92GACKA Julian 69KRUKÓWKOU11 M00:00:27
93MALATYŃSKI Krzysztof 181PRZYŁĘKIU49 M00:00:27
94TARASIK Krzysztof 281ZŁOTÓWU49 M00:00:27
95STRZYŻOWSKI Paweł 265BYDGOSZCZU49 M00:00:28
96GROCHOWSKI Jan 81BYDGOSZCZU7 M00:00:31
97TYSZLUKIEWICZ Włodzimierz 289BYDGOSZCZU69 M00:00:32
98STRZYŻOWSKI Nikodem 266BYDGOSZCZU14 M00:00:32
99KOŚMIEJA Filip 125BYDGOSZCZU14 M00:00:33
100ZAJĄKAŁA Wojciech 311BYDGOSZCZU29 M00:00:47
Niesklasyfikowani
FIK Marek 62BYDGOSZCZU39 MDNF
Znaleziono 101 wynik(ów)