BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2020-07-26
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 319
Wystartowało : 238
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 237
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Bieg z psem | U5 K | U5 M | U7 K | U7 M | U9 K | U9 M | U11 K | U11 M | U14 K | U14 M | U17 K | U17 M | U29 K | U29 M | U39 K | U39 M | U49 K | U49 M | U59 K | U59 M | U69 K | U69 M | U70+ K | U70+ M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ZDUNKIEWICZ Hania 312BYDGOSZCZU39 K00:00:00
2TOMCZYK Agata 284BYDGOSZCZU39 K00:00:02
3WOJTANIŚ Magdalena 329TORUŃU39 K00:00:02
4ZIOMKOWSKA Beata 317BYDGOSZCZU39 K00:00:03
5RYDELSKA Marysia 243TUCHOLAU39 K00:00:03
6LEŚNIAK Edyta 164BYDGOSZCZU39 K00:00:04
7KRUBER Karolina 133BYDGOSZCZU39 K00:00:04
8DEKOWSKA Monika 49WĘTFIEU39 K00:00:05
9ŻYŁA Magdalena 320ŁABISZYNU39 K00:00:05
10KULIK Viktoriia 150BYDGOSZCZU39 K00:00:05
11CHEŁMINIAK Monika 36BYDGOSZCZU39 K00:00:05
12LEWANDOWSKA Sylwia 165BYDGOSZCZU39 K00:00:05
13MROTEK Katarzyna 194KRUSZYN KRAJEŃSKIU39 K00:00:06
14BORAKIEWICZ Agnieszka 27GOŁAŃCZU39 K00:00:06
15SOŁDYGA Jolanta 255BYDGOSZCZU39 K00:00:06
16NAGORZYSKA Sylwia 196BYDGOSZCZU39 K00:00:07
17WIATROWSKA Katarzyna 299BYDGOSZCZU39 K00:00:08
18RÓŻYCZKA Joanna 239BYDGOSZCZU39 K00:00:08
19TYLL Anna 286NAKŁO NAD NOTECIĄU39 K00:00:09
20NOWICKA Marta 205TURU39 K00:00:10
21UMIŃSKA Marzena 290BYDGOSZCZU39 K00:00:10
22HAN Agnieszka 85BIAŁE BŁOTAU39 K00:00:10
23BONDAS Marta 25KRUSZWICAU39 K00:00:10
24WÓJCIK Anna 308BYDGOSZCZU39 K00:00:10
25CZAJA Agnieszka 44BYDGOSZCZU39 K00:00:11
26WIŚNIEWSKA Izabela 300BYDGOSZCZU39 K00:00:11
27CZYŻEWSKA Justyna 48BRZOZAU39 K00:00:11
28KLAMECKA Agnieszka 111POPOWOU39 K00:00:11
29KLAMECKA Paulina 110KRUSZWICAU39 K00:00:11
30GIERCZAK Dorota 73BYDGOSZCZU39 K00:00:12
31KASTNER Beata 107BYDGOSZCZU39 K00:00:12
32MOROSZCZAK Dominika 192BYDGOSZCZU39 K00:00:12
33PAWŁOWSKA Anna 218BYDGOSZCZU39 K00:00:12
34KRASIŃSKA Katarzyna 321BYDGOSZCZU39 K00:00:13
35BARTCZAK Natalia 18BYDGOSZCZU39 K00:00:13
36OSTROWSKA Justyna 213GULCZEWOU39 K00:00:14
37SUCHARA Magdalena 267KONECKU39 K00:00:16
38SUCHARSKA Magdalena 271ŁOCHOWOU39 K00:00:17
39MROCZEK Barbara 193BYDGOSZCZU39 K00:00:17
40KUCZKOWSKA-WRÓBEL Małgorzata 143BYDGOSZCZU39 K00:00:17
41WESOŁOWSKA Agnieszka 298BYDGOSZCZU39 K00:00:17
42SAGANOWSKA Weronika 245BYDGOSZCZU39 K00:00:17
43SPYCHAJ Ania 260BYDGOSZCZU39 K00:00:18
44BARTELA Alicja 19BYDGOSZCZU39 K00:00:19
45FRYCA Aleksandra 64BYDGOSZCZU39 K00:00:20
46KULPA Ewelina 153BRONIEWOU39 K00:00:21
47LATOSIŃSKA Aleksandra 160BYDGOSZCZU39 K00:00:22
48GARBACZEWSKA Anna 71MUROWANIECU39 K00:00:22
49GROCHOWSKA Ania 79BYDGOSZCZU39 K00:00:23
50RUTKOWSKA PISZCZYŃSKA Agata 242BYDGOSZCZU39 K00:00:24
51MIGDALSKA Justyna 188MUROWANIECU39 K00:00:27
52LATTA-SCHIRAKOWSKA Zuzanna 162BYDGOSZCZ​U39 K00:00:32
53KRUSZYNA Renata 135DZIEMIONNAU39 K00:00:34
Niesklasyfikowani
KIJAS Sylwia 109BYDGOSZCZU39 KDNF
PALUCH Patrycja 215GRUDZIĄDZU39 KDNF
Znaleziono 55 wynik(ów)