BYDGOSKI BIEG URODZINOWY
Organizator : Miasto Bydgoszcz
Data : 2022-04-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 800
Wystartowało : 690
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 686
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1BISKUP Marcin 38CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2000:00:00
2SZALA Wojciech 592BYDGOSZCZM2000:00:00
3PUŁKOWNIK Gabriela 499BYDGOSZCZK2000:00:00
4KOZICKI Marcin 297BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4000:00:00
5OBRZANOWSKI Maciej 449ZAMOŚĆM5000:00:00
6CESARZ Bartosz 61BYDGOSZCZM3000:00:00
7MRUK Tomasz 424CZARNE STOPYBYDGOSZCZM4000:00:01
8STANIEC Tomasz 571BYDGOSZCZM4000:00:01
9KOZŁOWSKI Rafał 302RUN PASJABYDGOSZCZM4000:00:01
10BEJGIER Edmund 21OSIELSKOM5000:00:01
11FUZ Marek 131KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:00:01
12SZENK Marta 599BYDGOSZCZK4000:00:02
13SUTKOWY Paweł 587BYDGOSZCZM3000:00:02
14WIERZYŃSKI Damian 656TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM3000:00:02
15TOMCZYK Agata 625SLA POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3000:00:02
16MACIŃSKI Waldemar 379BYDGOSZCZM4000:00:02
17SZCZEPANIAK Cezary 596BYDGOSZCZM4000:00:02
18PAWLIK Stanisław 462OSIELSKOM5000:00:02
19MICHALIK Joanna 406BYDGOSZCZK4000:00:02
20OLEJNIK Krzysztof 753BYDGOSZCZM3000:00:03
21KUŁAKOWSKI Artur 331CHOJNICEM4000:00:03
22WALKOWIAK Paweł 641BYDGOSZCZM3000:00:03
23KOTULA Sławomir 291BYDGOSZCZM3000:00:03
24CHODKIEWICZ Tomasz 66GARDENFLORA SPORT KLUBBYDGOSZCZM4000:00:03
25SZYMCZAK Maciej 610BYDGOSZCZM5000:00:03
26SZYSZKA Radosław 612BYDGOSZCZM4000:00:03
27KRUSZKA Łukasz 313BYDGOSZCZM4000:00:03
28REDIS Agata 513SZKÓŁKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO AGATA REDISŻOŁĘDOWOK3000:00:03
29NOWAK Martyna 4373GRAVITYBYDGOSZCZK2000:00:03
30ANGIEL Władysław 4TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6000:00:03
31SPRYSZYŃSKI Michał 762TRIRODZINKABYDGOSZCZM3000:00:04
32SAWICKI Marcin 537BYDGOSZCZM3000:00:04
33LEWANDOWSKI Piotr 362STREET WORKOUT ACADEMY TERMINATORBYDGOSZCZM2000:00:04
34GRUBICH Arkadiusz 178NIEMCZM4000:00:04
35KAŹMIRSKI Krzysztof 248BYDGOSZCZM2000:00:04
36KAŹMIRSKI Dariusz 247BYDGOSZCZM5000:00:04
37WŁOCH Sylwester 667BYDGOSZCZM5000:00:04
38GRALIK Jędrzej 167BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM3000:00:05
39GILL Daniel 787LKS OSTROMECKOBYDGOSZCZM4000:00:05
40KUJDA Arkadiusz 3261 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM4000:00:05
41KŁOSOWSKI Marcin 271CSM POLSKABYDGOSZCZM4000:00:05
42KOLASSA Robert 274BYDGOSZCZM3000:00:05
43ROBACZEWSKI Artur 518ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM4000:00:05
44PILARSKI Radosław 476BYDGOSZCZM4000:00:05
45ZAJDLEWICZ Daniel 701BRZOZAM4000:00:05
46DRĘŻEK Ewelina 800K3000:00:05
47WINIECKI Patryk 660BYDGOSZCZM3000:00:06
48ONDRA Karol 452BYDGOSZCZM2000:00:06
49STRUGAŁA Maciej 581OBORNIKIM2000:00:06
50JANUSZKIEWICZ Piotr 211REBELIA UNDERGROUND TRIATHLONŁOCHOWOM4000:00:06
51KIEŁCZYŃSKI Marek 257CSM POLSKAPRZYŁĘKIM4000:00:06
52PIASECKI Wlodzimierz 466BEDFORDM5000:00:06
53BIDAS Wiktor 30MATEMATYKA Z PLUSEMBYDGOSZCZM1000:00:06
54BIDAS Piotr 31BYDGOSZCZM4000:00:06
55SZKOPIAK Marcin 601BYDGOSZCZM4000:00:06
56MALICKI Bartosz 389BYDGOSZCZM3000:00:07
57MACIOSZEK Piotr 380KRUSZWICAM3000:00:07
58KWAŚNIEWSKI Waldemar 349MROCZAM5000:00:07
59SIKORSKI Arkadiusz 549BYDGOSZCZM1000:00:07
60DERING Hanna 98BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOK4000:00:07
61WATOROWSKI Irek 643BYDGOSZCZM3000:00:07
62DACH Łukasz 731BYDGOSZCZM4000:00:07
63DEMBSKI Marek 96TEAM PATROLBYDGOSZCZM4000:00:07
64SIKORSKI Norbert 550BYDGOSZCZM5000:00:07
65KĄTNIK Jacek 249BUDINVESTŁOCHOWOM5000:00:08
66JOPPEK Łukasz 225BYDGOSZCZM3000:00:08
67RADZIEJEWSKI Tomasz 503BYDGOSZCZM4000:00:08
68DOBRZYŃSKA Ewa 102BYDGOSZCZK3000:00:08
69PRZEKWAS Paweł 493BYDGOSZCZM3000:00:08
70KLENIEWSKI Piotr 744KOSZALINM6000:00:08
71KUJDA Dorota 327OSIELSKOK4000:00:08
72BUDNY Ewa 50MŁODZIEŻOWA RADA MIASTABYDGOSZCZK1000:00:08
73GORZYCKI Dariusz 155BYDGOSKA SEKCJA WKKKBYDGOSZCZM5000:00:08
74PĘKALA Wojciech 465BLUSZCZOWA RZEKABYDGOSZCZM6000:00:08
75DERING Tomasz 99BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4000:00:09
76ROSÓŁ Jacek 522BYDGOSZCZM4000:00:09
77WŁOCH Jakub 669BYDGOSZCZM3000:00:09
78GACKOWSKI Krzysztof 134BYDGOSZCZM4000:00:09
79SZOPINSKA Justyna 604SEROCKK3000:00:09
80PRĄDZYŃSKI Mikołaj 739BYDGOSZCZM1000:00:09
81PRĄDZYŃSKA Weronika 489AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZK1000:00:09
82PRĄDZYŃSKI Marcin 490AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZM4000:00:09
83JAŻDŻEWSKI Dawid 221BYDGOSZCZM4000:00:10
84KUJAWA Kamil 325BYDGOSZCZM3000:00:10
85BYLICA Robert 58BYDGOSZCZM4000:00:10
86WIŚNIEWSKI Tomasz 664NAKŁO NAD NOTECIĄM3000:00:10
87MOCZYNSKI Leszek 422BIEGAM DLA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM6000:00:10
88SZOSTEK Katarzyna 606KWIDZYN BIEGAKWIDZYNK4000:00:10
89GROD-OBREMSKA Monika 175ZAMOŚĆK4000:00:10
90ZYGIEL Paulina 723BYDGOSZCZK2000:00:10
91RYBAK Remigiusz 751TRISPACE/TREKBIAŁE BŁOTAM4000:00:11
92ZAJĄKAŁA Wojciech 700BYDGOSZCZM2000:00:11
93KAZUBOWSKI Jacek 772TRIDARKOBIAŁE BŁOTAM5000:00:11
94SZEIB Robert 775BYDGOSZCZM4000:00:11
95TRUDNOWSKI Janusz 627BYDGOSZCZM6000:00:11
96ZYGIEL Marcin 724WITKOWO BIEGABYDGOSZCZM3000:00:11
97SZOSTEK Tomasz 605KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM4000:00:11
98ZMUDA Aleksandra 719GZIN DOLNYK4000:00:11
99BARSZCZEWSKI Sebastian 14BYDGOSZCZM4000:00:12
100DROCIAK Michał 110OSOWA GÓRA RUNNERBYDGOSZCZM4000:00:12
101BALCER Remigiusz 6MROCZAM4000:00:12
102WRZESIŃSKI Krzysztof 695BYDGOSZCZM3000:00:12
103KLUSZCZYŃSKI Robert 268BYDGOSZCZM5000:00:12
104KWASEK Wojciech 345KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:00:12
105SPYCHALSKA Kinga 569SOLEC KUJAWSKIK3000:00:12
106MAŁKIŃSKI Józef 393BYDGOSZCZM6000:00:12
107ZMUDA Waldemar 720GZIN DOLNYM4000:00:12
108REINKE Kajetan 796BYDGOSZCZM1000:00:12
109JAKUBCZAK Michał 200WIERCHUCINEKM3000:00:13
110BĄCZKOWSKI Rafał 741BUDSTOL INVESTDRZEWCEM4000:00:13
111KOZIORZEMSKI Damian 301ŁOCHOWOM3000:00:13
112STAWCZYK Dariusz 574BYDGOSZCZM4000:00:13
113SZAFKOWSKI Arkadiusz 590SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4000:00:13
114LEWANDOWSKI Grzegorz 746BYDGODZCZM4000:00:13
115GROCHOWSKI Piotr 795BYDGOSZCZM4000:00:13
116REINKE Joanna 794BYDGOSZCZK4000:00:13
117DEJEWSKI Arkadiusz 94ÓSEMKATORUŃM4000:00:14
118BUZALSKI Robert 57ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4000:00:14
119RENC Patryk 514SERCE TYBETUBYDGOSZCZM3000:00:14
120WOJCIECHOWSKI Grzegorz 672BYDGOSZCZM3000:00:14
121STROKOWSKA Paulina 579BYDGOSZCZK2000:00:14
122WOLNY Tomasz 676BYDGOSZCZM4000:00:14
123SIEDLECKI Rafał 543BYDGOSZCZM3000:00:14
124KWAŚNIEWSKA Aldona 348MROCZAK4000:00:14
125OBRZANOWSKA Zuzanna 448ZAMOŚĆK2000:00:14
126SKRZYPIŃSKI Marek 559WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIM3000:00:15
127TOMASZEWSKI Marcin 624ŁOCHOWICEM4000:00:15
128ZAPARUCHA Mikołaj 703RYNARZEWOM5000:00:15
129MAGDZIARZ Leszek 383ZAMOŚĆM6000:00:15
130GRZYBOWSKI Marek 182BYDGOSZCZM4000:00:15
131GRZYBOWSKI Marek Igor 183BYDGOSZCZM1000:00:15
132KUBIŃSKA Klaudyna 320BYDGOSZCZK2000:00:16
133KRASIŃSKI Piotr 306BYDGOSZCZM4000:00:16
134ANDRZEJEWSKA Sylwia 773BYDGOSZCZK3000:00:16
135CZYŻEWSKA Justyna 85BRZOZAK3000:00:16
136KOSIARSKI Tomasz 287BYDGOSZCZM4000:00:16
137MAGDZIARZ Emilia 766ZAMOŚĆK1800:00:16
138AGACIAK Elżbieta 2RZĘCZKOWOK4000:00:16
139CHMIELEWSKA Agnieszka 64LISI OGONK4000:00:16
140KŁOS Katarzyna 270ŁOCHOWOK4000:00:16
141HATŁAS Małgorzata 190DOBRCZK4000:00:16
142ŚWIETLIK Piotr 616BYDGOSZCZM5000:00:17
143ROSIŃSKI Marek 521METAL-TECHNIKBRODNICAM5000:00:17
144BIEŃKOWSKA Ania 36OSIEKK3000:00:17
145PISKORSKA Marta 481SOLEC KUJAWSKIK4000:00:17
146JASIECKA Monika 214BYDGOSZCZK3000:00:17
147WOŹNIACKA Beata 679SOLEC KUJAWSKIK5000:00:17
148GRZYBOWSKA Julia 181BYDGOSZCZK1000:00:17
149GOŁĘBIEWSKI Piotr 153BYDGOSZCZM4000:00:18
150ZUZA-WITKOWSKA Anna 333BYDGOSZCZK5000:00:18
151ŁUKASIEWICZ Krzysztof 748MAJABYDGOSZCZM4000:00:18
152KUTKA Czesia 341BYDGOSZCZK4000:00:18
153ZIELIŃSKA Justyna 714SOLEC KUJAWSKIK4000:00:18
154KWASIGROCH Aleksandra 347NAKŁO NAD NOTECIĄK5000:00:18
155SOBCZAK Marcin 564CZARNE STOPYBYDGOSZCZM3000:00:19
156WOLSKI Marcin 677BYDGOSZCZM4000:00:19
157WOLAN Magdalena 674AMOREKBYDGOSZCZK4000:00:19
158GROBELNA Ida 171BYDGOSZCZK2000:00:19
159PIKULSKA Monika 475BYDGOSZCZK3000:00:19
160JASIECKI Michał 215BYDGOSZCZM3000:00:19
161WITEK Magdalena 666NOWE DĄBIEK2000:00:20
162KASPROWICZ Piotr 243JW 1515BYDGOSZCZM4000:00:20
163SOBANIA Grace 563POINT COOK RUNNING CLUBPOINT COOKK5000:00:20
164ŚWIETLIK Michalina 757BYDGOSZCZK3000:00:20
165ŚWIETLIK Grzegorz 756BYDGOSZCZM3000:00:20
166ANASZEWICZ Marzena 3PRZYŁĘKIK4000:00:20
167RYDELSKA Kinga 531BYDGOSZCZK5000:00:20
168MALICKA Beata 388BYDGOSZCZK5000:00:20
169KRETOWICZ Piotr 308STONKS SQUADBYDGOSZCZM2000:00:21
170WŁODARCZYK Adam 7768KP-BOTBYDGOSZCZM3000:00:21
171BIEGAŁA Agnieszka 33INOWROCŁAWK4000:00:21
172KOPACZEWSKA Agnieszka 278SZKOŁA JAZDY KOPACZEWSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIK4000:00:21
173GOŚCINNY Michał 156BYDGOSZCZM3000:00:21
174MALATYŃSKA Barbara 386PRZYŁĘKIK4000:00:21
175WOLAN Krzysztof 675DOBIEGNĘ ALBO NIEBYDGOSZCZM4000:00:21
176ORCHOWSKI Rafał 454BYDGOSZCZM3000:00:21
177DURA Barbara 113BYDGOSXCZK6000:00:21
178KOPACZEWSKI Marcin 279SZKOŁA JAZDY BYDGOSCKRUSZYN KRAJEŃSKIM4000:00:22
179GLAMA Stanisław 144BYDGOSZCZM5000:00:22
180BIERNACKA Magdalena 37ŻOŁĘDOWOK3000:00:22
181MIŁKOŚ Filip 415TURM1800:00:22
182MASŁOWSKA Angelika 397ŁACHOWOK3000:00:22
183LECH Marek 352WHM TEAMBYDGOSZCZM4000:00:22
184KARCZEWSKA Arletta 236WHM TEAMBYDGOSZCZK4000:00:22
185BONIN Karolina 45BYDGOSZCZK3000:00:22
186NIEDBALSKI Grzegorz 432RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6000:00:23
187RUNNER Andrzej 526THE UNOFFICIAL RUN BYDGOSZCZ FAN CLUBBYDGOSZCZM5000:00:23
188SZABLINSKA Honorata 589KOŁACZKOWOK4000:00:23
189OKULICZ Anita 747MUD FOXESBYDGOSZCZK3000:00:23
190NAGORZYSKA Sylwia 429MUDFOXESBYDGOSZCZK4000:00:23
191BUREK Dorota 54NIEMCZK4000:00:23
192KLEJNOWSKA-KRZYWAŃSKA Aleksandra 263BYDGOSZCZK4000:00:23
193BARAŃCZAK Paweł 11BYDGOSZCZM3000:00:23
194BARAŃCZAK Weronika 10BYDGOSZCZK3000:00:23
195WIECZOREK Waldemar 655BYDGOSZCZM3000:00:24
196ZYGLER Zbigniew 72522.ODNBYDGOSZCZM5000:00:24
197MAŁKOWSKA Ewa 395BYDGOSZCZK2000:00:24
198BIZON Bartosz 40BYDGOSZCZM3000:00:24
199NAGORZYSKI Arkadiusz 430MUDFOXESBYDGOSZCZM3000:00:24
200JASIŃSKA Małgorzata 217MUROWANIECK3000:00:24
201LEWANDOWSKA Marlena 360BYDGOSZCZK2000:00:24
202PIERZGALSKI Jarek 469ZAMULONE OSTRYGIBYDGOSZCZM5000:00:24
203KACPERSKA Anna 229BIEGACZKI SIŁACZKIBYDGOSZCZK4000:00:24
204MATEUSZCZYK Dawid 398BYDGOSZCZM3000:00:25
205WAWRZYNIAK Andrzej 64422.ODNBYDGOSZCZM6000:00:25
206WALCZAK Maciej 638BYDGOSZCZM4000:00:25
207NOWICKA Danuta 445BYDGOSZCZK6000:00:25
208ZBIRANEK Beata 705BYDGOSZCZK4000:00:25
209KORBEL Ewa 281BYDGOSZCZK5000:00:25
210KOZŁOWSKI Rafał 303BARCINM2000:00:26
211WIECZOREK Mateusz 778BYDGOSZCZM3000:00:26
212SZARLEJ Marcin 594BYDGOSZCZM3000:00:26
213KAZEK-ŁUKOWSKA Agnieszka 244BYDGOSZCZK3000:00:26
214GREGO Mateusz 169BYDGOSZCZM2000:00:26
215MIEDZIŃSKA Katarzyna 410BYDGOSZCZK2000:00:26
216KOŁAKOWSKI Tomasz 275ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWEBYDGOSZCZM3000:00:27
217GROBELNY Szymon 173BYDGOSZCZM3000:00:27
218RADECKI Maciej 502CYBORGIBYDGOSZCZM4000:00:27
219FUŁAT Karol 129TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNM5000:00:27
220WIECZOREK Izabela 779BYDGOSZCZK3000:00:27
221GRACZYK Dawid 165ÓSEMKAMOGILNOM2000:00:27
222KOSEK Mariusz 286RCIBYDGOSZCZM5000:00:27
223OPATRZYK Kinga 453ÓSEMKABYDGOSZCZK2000:00:27
224CYRANKOWSKA Agnieszka 79BYDGOSZCZK4000:00:27
225KŁAK Michał 269NAKŁO NAD NOTECIĄM3000:00:28
226SIKORSKI Jarek 552KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:00:28
227KAPANOWSKI Sylwester 234BYDGOSZCZM5000:00:28
228PUDO Wojciech 498DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2000:00:28
229CZAJA Jarosław 80BYDGOSZCZM4000:00:28
230SCHUMACHER-RATAJ Marta 540BYDGOSZCZK3000:00:28
231WILCZYŃSKI Arkadiusz 657BYDGOSZCZM3000:00:28
232KOPCZYŃSKI Piotr 280BYDGOSZCZM2000:00:28
233ZBIRANEK Remigiusz 7071BLOGBYDGOSZCZM4000:00:29
234HAŁASA Bogdan 188KRUSZWICAM6000:00:29
235BANASIAK Paweł 7ÓSEMKABYDGOSZCZM3000:00:29
236JANUSZEWSKI Radosław 210BYDGOSZCZM4000:00:29
237KRÓL Karol 765TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM4000:00:29
238PASZKIET Witold 461TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM6000:00:29
239ORZECHOWSKA Gabriela 455ORZECH BIEGABYDGOSZCZK1000:00:29
240WESOŁOWSKI Mateusz 64922. ODNBYDGOSZCZM3000:00:29
241CZAJA Sonia 81BYDGOSZCZK4000:00:29
242CIEŚLEWICZ Karol 76BYDGOSZCZM4000:00:30
243CHOJNACKI Tomasz 69STARY FORDONBYDGOSZCZM4000:00:30
244ZGÓRSKI Maciej 712BYDGOSZCZM4000:00:30
245ORZECHOWSKI Zbigniew 456ORZECH BIEGABYDGOSZCZM4000:00:30
246GROMOWSKA Grażyna 176TKKF KOLEJARZCEKCYNK5000:00:30
247NALEWALSKA Justyna 431SERCE TYBETU/ WKURW_TEAMBYDGOSZCZK3000:00:31
248ZŁOTOWSKI Piotr 718RUN BYDGOSZCZNIWYM4000:00:31
249KUSA Oliwia 334ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK1000:00:31
250KUSA Wiktoria 335ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK1000:00:31
251BINDEK Weronika 774ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK1000:00:31
252LEWANDOWSKA Wanda 358BYDGOSZCZK1000:00:31
253STASIAK Jacek 572BYDGOSZCZM4000:00:31
254DZIŻA-KONICZYŃSKA Zuzanna 117BYDGOSZCZK4000:00:31
255SIKORSKI Jarek 551RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:00:32
256PIETRASZAK Tomasz 470RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:00:32
257RUTKOWSKI Tomasz 530BYDGOSZCZM5000:00:32
258MŁYNAREK-STASIAK Dorota 421BYDGOSZCZK4000:00:32
259MŁYNAREK Waldemar 420BYDGOSZCZM5000:00:32
260MLYNAREK Daria 418BYDGOSZCZK4000:00:32
261GĘSICKA Marta 792BYDGOSZCZK3000:00:33
262JESKE Marek 223RUN BYDGOSZCZNIWYM5000:00:33
263WOJTYSIAK Dorota 673BYDGOSZCZK4000:00:33
264KAŹMIERCZAK Monika 246BEŁCHATÓWK3000:00:33
265FILIPEK Mirosława 124BYDGOSZCZK4000:00:33
266KRYSZTOFINSKA Aneta 316BYDGOSZCZK3000:00:34
267ZIELIŃSKI Radosław 715BYDGOSZCZM3000:00:34
268MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 392BYDGOSZCZK3000:00:34
269WOŹNIAK Krzysztof 683BYDGOSZCZM4000:00:34
270TYKWIŃSKA Agnieszka 632BYDGOSZCZK3000:00:34
271KOZIEŁ Bartłomiej 299BYDGOSZCZM1000:00:34
272KOZIEŁ Tomasz 298BYDGOSZCZM3000:00:34
273JURKOWSKI Paweł 227PJKANCELARIA.PLBYDGOSZCZM3000:00:35
274JUREK Sławomir 226BYDGOSZCZM5000:00:35
275GÓRECKI Łukasz 159AZS WSG CHAMPIONS DRAGON BOAT TEAMBYDGOSZCZM2000:00:35
276ZDUNKIEWICZ Filip 710#WIĘCEJ SPRZĘTU NIŻ TALENTUBYDGOSZCZM1000:00:35
277ZDUNKIEWICZ Hanna 709#WIĘCEJ SPRZĘTU NIŻ TALENTUBYDGOSZCZK4000:00:35
278ZBIRANEK Artur 706BYDGOSZCZM4000:00:36
279LEMAŃSKA Agnieszka 354BYDGOSZCZK2000:00:36
280TEMPSKI Aleksander 621BYDGOSZCZM2000:00:36
281BĄKOWSKI Dawid 20BYDGOSZCZM4000:00:36
282ZDUNKIEWICZ Marcin 708#WIĘCEJ SPRZĘTU NIŻ TALENTUBYDGOSZCZM4000:00:36
283BĄBOLEWSKI Łukasz 18#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM4000:00:36
284KRYMER Agnieszka 786BYDGOSZCZK5000:00:36
285GRYNIS Anna 769BYDGOSZCZK4000:00:36
286GRABSKA-ZIELIŃSKA Sylwia 164BYDGOSZCZK3000:00:36
287NURKIEWICZ Jarosław 802Kung Fu Pandy 3BYDGOSZCZM5000:00:37
288JABŁOŃSKI Tomasz 761ŁOCHOWICE TEAMBYDGOSZCZM4000:00:37
289KLARKOWSKI Marcin 750NIEMCZM3000:00:37
290KOLANOWSKA Grażyna 272BYDGOSZCZK6000:00:37
291KOLANOWSKI Wojciech 273BYDGOSZCZM6000:00:37
292LATOSIŃSKA Aleksandra 351BYDGOSZCZK3000:00:37
293FUZ Gabriela 130KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4000:00:37
294WOSZCZYK Agnieszka 1BYDGOSZCZK3000:00:38
295SZKOPIAK-NOWAKOWSKA Oliwia 602BYDGOSZCZK2000:00:38
296JANASZ Krzysztof 202BYDGOSZCZM5000:00:38
297JAWORSKA Sylwia 219BYDGOSZCZK3000:00:38
298FRANKÓW Łukasz 126NAKŁO NAD NOTECIĄM3000:00:38
299TELIŻYN Henryka 620BYDGOSZCZK5000:00:38
300SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 560BYDGOSZCZM3000:00:39
301WITKOWSKI Łukasz 789GRILL TEAMJAGODOWOM3000:00:39
302NIKODEM Łukasz 433KĘPNOM2000:00:39
303WAJER Marita 637ŚLESINK2000:00:39
304KORPALSKI Andrzej 283BYDGOSZCZM4000:00:39
305ZIELIŃSKA Agnieszka 713RUNNING STARSBYDGOSZCZK3000:00:39
306KUŹBA Karolina 342CIECHOCINEKK2000:00:39
307KULPA Janusz 330ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM5000:00:39
308BOJAROWICZ Ewa 44BYDGOSZCZK2000:00:40
309MAZUR Paulina 400RYNARZEWOK2000:00:40
310MUSIAŁ Janusz 427KU AZS PBŚBYDGOSZCZM5000:00:40
311TUSZYŃSKA Anna 631BYDGOSZCZK2000:00:40
312NOWAKOWSKA Iwona 439BYDGOSZCZK3000:00:40
313RYNKIEWICZ Łukasz` 533BYDGOSZCZM3000:00:40
314URBAŃSKI Dawid 636BYDGOSZCZM4000:00:41
315NOWICKI Adam 446BYDGOSZCZM4000:00:41
316PIETRYGA Mateusz 471BYDGOSZCZM3000:00:41
317FRONTCZAK Arkadiusz 127GALARETKIBYDGOSZCZM3000:00:41
318NOWOTNIK Mariusz 447BYDGOSZCZM4000:00:42
319MUCHA Marcin 425PAWŁÓWEKM4000:00:42
320JAKUBCZAK Łukasz 201BYDGOSZCZM3000:00:42
321MELLEM Ania 401BYDGOSZCZK3000:00:42
322SERLIKOWSKA Agnieszka 542BYDGOSZCZK3000:00:42
323KUŹNIEWSKI Oliwier 344PRĄDKIM1000:00:43
324DERESZYŃSKI Piotr 97BYDGOSZCZM4000:00:43
325MICHAŁEK Daniel 408BYDGOSZCZM3000:00:43
326JANUSZKIEWICZ Judyta 212BYDGOSZCZK3000:00:43
327KUŹNIEWSKA Aleksandra 343PRĄDKIK3000:00:43
328GADOMSKA Maria 135RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK6000:00:43
329RACZKO Agata 501BYDGOSZCZK3000:00:44
330ŻUCHOWSKI Dariusz 728PARK RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:00:44
331GŁOWACKI Robert 147BYDGOSZCZM4000:00:44
332GŁOWACKA Kornelia 146BYDGOSZCZK1000:00:44
333DUDZIAK Tomasz 112BYDGOSZCZM4000:00:44
334SOŁDON Halina 566BIEGAJ Z NAMIOSIELSKOK5000:00:45
335LASKOWSKA Wojciech 350PRZYŁĘKIM4000:00:45
336PIONTEK Elżbieta 477BYDGOSZCZK6000:00:45
337ŻUCHELKOWSKA Agata 727BYDGOSZCZK3000:00:45
338MUDŁO Michał 426BYDGOSZCZM3000:00:46
339GOLIK Krzysztof 152FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM4000:00:46
340PORĘBA Paweł 488MROCZAM3000:00:46
341WOJCIECHOWSKA Dagmara 671ZIELONKAK4000:00:46
342PLUCIŃSKA Aleksandra 484PACTUMBYDGOSZCZK4000:00:46
343BAUMGART Jacek 17BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM6000:00:47
344PIOTROWSKI Dariusz 478GARDENFLORA SPORT TEAMBYDGOSZCZM4000:00:47
345CYWIŃSKI Artur 740BYDGOSZCZM3000:00:47
346GACKOWSKI Edward 133MĘŻCZYZNAM6000:00:47
347BARCZYKOWSKA Marlena 13GIERKOWOK3000:00:47
348NOWAKOWSKA-SZWAJCA Anna 441BYDGOSZCZK5000:00:47
349ROBAKOWSKI Waldemar 519PACTUMBYDGOSZCZM4000:00:47
350JANKOWSKI Tomasz 206DĘBY OSIELSKOOSIELSKOM5000:00:48
351ZAJĄC Tomasz 699OSIELSKOM4000:00:48
352ŁADNIAK Bernadeta 372RUNMORSCZARNOWOK4000:00:48
353ŁADNIAK Dariusz 373RUNMORSCZARNOWOM4000:00:48
354SURMACZ Marcin 585BYDGOSZCZM4000:00:48
355KALEMBA Daria 233ZAMOŚĆK3000:00:48
356PIETRZAK Anna 472BYDGOSZCZK3000:00:49
357WIŚNIEWSKI Leszek 767BYDGOSZCZM3000:00:49
358ŁATKA Marcin 374MYŚLĘCIINEKM4000:00:49
359SOŁDON Bogusław 565BOGUSŁAW SOŁDONOSIELSKOM6000:00:49
360KURTYSIAK Roman 332BYDGOSZCZM5000:00:49
361MUSIAŁA Adam 428BYDGOSZCZM4000:00:49
362BIELENNY Michal 34BYDGOSZCZM6000:00:49
363RYGIEWICZ Wojciech 532WOLWARKM5000:00:50
364MĘŻYKOWSKI Krzysztof 404SZUBINM4000:00:50
365SURMACZ Natalia 586BYDGOSZCZK1000:00:50
366BORDON Monika 46MUROWANIECK3000:00:50
367GAPIŃSKI Jerzy 733BYDGOSZCZM6000:00:50
368KĘSIK Roman 25513 WOG GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM5000:00:51
369KRUK Łukasz 312BYDGOSZCZM1000:00:51
370KRUK Szymon 311BYDGOSZCZM1000:00:51
371KRUK Anna 310BYDGOSZCZK4000:00:51
372BARAŃSKA Sylwia 12PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK5000:00:51
373KRUK Krzysztof 309BYDGOSZCZM4000:00:52
374STOKŁOSA Kamil 578BYDGOSZCZM3000:00:52
375BETLEJEWSKI Sebastian 24CINKA TEAMBYDGOSZCZM3000:00:52
376KRASIŃSKA Katarzyna 305BYDGOSZCZK4000:00:52
377DORNIAK Krzysztof 106BYDGOSZCZM4000:00:52
378KOWALSKA Anna 293BYDGOSZCZK4000:00:52
379KOSMAL Monika 743TRYCHOLOG BYDGOSZCZ - MONIKA KOSMALBYDGOSZCZK2000:00:52
379TWARDOWSKI Bartosz 742TRYCHOLOG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:52
381RADZIŃSKA Joanna 504TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK3000:00:53
382PRZYBYLSKA Karolina 496BYDGOSZCZ/POZNAŃK3000:00:53
383LEWANDOWSKI Marek 363BYDGOSZCZM4000:00:53
384KUSA Piotr 336ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:00:53
385LEWANDOWSKA Renata 359BYDGOSZCZK4000:00:53
386OWCZARSKI Krzysztof 457BYDGOSZCZM3000:00:53
387WOŹNICA Krzysztof 684INOWROCŁAWM3000:00:54
388KUŚ Marcin Tomasz 340AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:00:54
389JASIENIECKI Piotr 216KOSZALINM5000:00:54
390WESOŁOWSKA Aleksandra 646BYDGOSZCZK4000:00:54
391KARPIŃSKI Łukasz 237AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:00:54
392WESOŁOWSKI Dariusz 650BYDGOSZCZM5000:00:55
393WÓJCIK Anna 687BYDGOSZCZK4000:00:55
394WÓJCIK Piotr 689BYDGOSZCZM1000:00:56
395CHLEBOWSKI Marcin 63EXIMO TEAMBYDGOSZCZM4000:00:56
396LEWICKI Jarek 366BYDGOSZCZM4000:00:56
397JANOWSKA Renata 208BYDGOSZCZK4000:00:56
398NOWAK Mariola 435BYDGOSZCZK5000:00:56
399FRYDRYCHOWICZ Lilianna 128BYDGOSZCZK6000:00:56
400TRAWIŃSKA Adrianna 626BYDGOSZCZK3000:00:56
401KRYSIŃSKI Adrian 315BYDGOSZCZM1800:00:57
402BĄCZKOWSKA Karolina 19BYDGOSZCZK3000:00:57
403KĘDZIERSKI Sebastian 254FAMILY MWSBYDGOSZCZM1000:00:57
404KĘDZIERSKA Marzena 252FAMILY MWSBYDGOSZCZK4000:00:57
405WÓJCIK Mikołaj 690BYDGOSZCZM1000:00:57
406NOWAKOWSKI Radosław 443SICIENKOM2000:00:58
407KĘDZIERSKI Wojciech 253FAMILY MWSBYDGOSZCZM4000:00:58
408JAWORSKI Janusz 220TOPORZYSKOM5000:00:58
409DAMBECKI Piotr 91BYDGOSZCZM4000:00:58
410KRYSIŃSKA Kamila 314BYDGOSZCZK4000:00:58
411MALCZEWSKA Mirka 387FORDONRUNNERSBYDGOSZCZK6000:00:58
412KARSKI Krzysztof 240BYDGOSZCZM1000:00:59
413MALISZEWSKI Kamil 390APPSDREAMSCIELEM3000:00:59
414LEWANDOWSKI Michał 365ŁOCHOWOM4000:00:59
415RÓŻYCZKA Joanna 524BYDGOSZCZK3000:00:59
416BŁAŻEK-KOJRO Kasia 42BIAŁE BŁOTAK3000:00:59
417LEWANDOWSKA Sylwia 357BYDGOSZCZK4000:00:59
418PROKOPOWICZ Aleksandra 492OSIELSKOK4000:00:59
419MIĘKCZYŃSKI Miłosz 412LUPUS TEAMZIELONCZYNM3000:01:00
420FIRST Anna 125OSIELSKOK2000:01:00
421KAZUB Jerem 764JOTKAZBIAŁE BŁOTAM2000:01:00
422WIŚNIEWSKA Iga 663TRZEBIEŁUCHK3000:01:00
423BAGNIEWSKA Sandra 5BYDGOSZCZK3000:01:00
424WIŚNIEWSKA Aurelia 662BYDGOSZCZK3000:01:00
425SYGNECKA Kasia 588DZIEMIONNAK3000:01:00
426LEWANDOWSKI Bartosz 361BYDGOSZCZM2000:01:00
427MAĆKOWSKI Kacper 382BYDGOSZCZM2000:01:01
428DOMEK Katarzyna 103BYDGOSZCZK3000:01:01
429STRUGAŁA Łukasz 580BYDGOSZCZM3000:01:01
430KOSIOL Mirek 288BYDGOSZCZM4000:01:01
431STEFANOWSKA Sara 576BYDGOSZCZK2000:01:01
432STEJUK Aleksandra 577AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZK4000:01:02
433SCIGOCKI Waldemar 541BYDGOSZCZM5000:01:02
434MICHALSKA Aleksandra 407BYDGOSZCZK5000:01:02
435SŁOWIŃSKI Adam 561BYDGOSZCZM3000:01:02
436CYRANKOWSKI Jan 777BYDGOSZCZM1000:01:02
437MŁYNARCZYK Ewa 763BYDGOSKIE ŻÓŁWIENAKŁO N NOTECIĄK4000:01:03
438BESS Ania 749BYDGOSZCZK4000:01:03
439SIUDZIŃSKA-BESS Anna 556BYDGOSZCZK3000:01:03
439BESS Marcin 22BYDGOSZCZM3000:01:03
441SIEG Ewa 545BYDGOSZCZK3000:01:03
442SIEG Marcin 544BYDGOSZCZM4000:01:03
443RÓŻYCKI Dariusz 758BYDGOSKIE ZÓŁWIEOSIELSKOM5000:01:04
444NOJEK Michał 434WARSZAWAM3000:01:04
445KLIMCZAK Justyna 264BYDGOSZCZK4000:01:04
446GROCHOWSKA Zuzanna 174BYDGOSZCZK1800:01:04
447MISUN-NOWAK Katarzyna 416AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK4000:01:04
448NOWAK Leon 436AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECM1000:01:04
449RASZLIŃSKA Mariola 510BYDGOSZCZK5000:01:05
450ĆWIKLIŃSKI Jarosław 89COLORADO PIZZA EXPRESSBYDGOSZCZM5000:01:05
451WENDA Mateusz 645BYDGOSZCZM3000:01:05
452FABROWSKI Dawid 120TEAMOCHALBYDGOSZCZM4000:01:05
453KOSIOR Marcel 289SOLEC KUJAWSKIM2000:01:05
454KWASIGROCH Krzysztof 346TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:01:05
455GALICKA Nina 136AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAK1000:01:05
456GALICKI Jakub 137AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAM4000:01:05
457GŁOWACKI Tomek 149BYDGOSZCZM4000:01:06
458GŁOWACKI Kamil 148BYDGOSZCZM1800:01:06
459MAZUR Karolina 399BYDGOSZCZK2000:01:06
460MOSUR-GALICKA Angelina 423AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAK5000:01:06
461SARNECKI Bartosz 536BYDGOSZCZM3000:01:07
462KIERNICKI Jarosław 258BYDGOSZCZM5000:01:07
463BANDOCH Jacek 8BYDGOSZCZM3000:01:07
464CHYLIŃSKA Monika 72BYDGOSZCZK4000:01:07
465ŚWIGOŃ Aneta 618BYDGOSZCZK3000:01:07
466DYNIEWSKA Agnieszka 114BTŻ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK5000:01:07
467PIĘKNA Monika 474BYDGOSZCZK4000:01:07
468SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 600BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4000:01:08
469BRĄGIEL Jakub 49VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM3000:01:08
470ŚWIĘCICKI Andrzej 617BYDGOSZCZM4000:01:08
471GUZMAN Daniel 186BYDGOSZCZM4000:01:08
472SZMELTER Michał 603BYDGOSZCZM5000:01:08
473WILCZYŃSKI Łukasz 658BYDGOSZCZM3000:01:08
474KORWEL Robert 285BYDGOSZCZM4000:01:08
475KOWALSKI Marek 294BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4000:01:09
476PYTLIŃSKI Paweł 500BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM4000:01:09
477SCHMIDT Artur 539BIAŁE BŁOTAM1000:01:09
478KUKLIŃSKI Rafał 328BYDGOSZCZM4000:01:09
479KOZAK Krzysztof 296BIAŁE BŁOTAM3000:01:10
480SCHMIDT Marcin 538BIAŁE BŁOTAM4000:01:10
481GOŹDZIK Tomasz 759BYDGOSZCZM3000:01:10
482ŁUSZCZYNA Karolina 760BYDGOSZCZK2000:01:10
483SZAJDA Magdalena 591BYDGOSZCZK4000:01:11
484MAĆKOWSKA Madzia 381FIT_MADZIA_85BYDGOSZCZK3000:01:11
485BŁASZKIEWICZ Marzena 41BORÓWNOK4000:01:11
486TUCZKOWSKA Joanna 630BYDGOSZCZK3000:01:11
487JANULEWICZ Monika 209BYDGOSZCZK4000:01:11
488TEWS Marzena 622BYDGOSZCZK4000:01:11
489KLOMFAS Miron 266AS BOX / TRISPACETRYSZCZYNM4000:01:12
490GROBELNA Monika 170KOBYLARNIAK4000:01:12
491KARSKI Marcin 239BYDGOSZCZM4000:01:12
492KARSKI Hubert 238BYDGOSZCZM6000:01:12
493UMIŃSKA Marzena 633BYDGOSZCZK3000:01:12
494SIERADZKI Bartosz 547NIEMCZM4000:01:13
495STASIEWSKI Mariusz 573TRISPACE / TRCKBYDGOSZCZM4000:01:13
496GRUDA Mirosław 179OSIELSKOM6000:01:13
497WŁODARCZYK Wojciech 670BYDGOSZCZM5000:01:13
498SIERADZKA Małgorzata 546NIEMCZK4000:01:13
499SONTOWSKI Eryk 567BYDGOSZCZM1000:01:14
500CHRÓŚCIŃSKA Monika 71BRZOZAK2000:01:14
501WÓJCIK Magda 694ZIELONKAK2000:01:14
502SZCZERBA Dariusz 597PRZYŁĘKIM4000:01:14
503STEFANOWICZ Natalia 575BYDGOSZCZK3000:01:14
504BUTRYM Piotr 56BYDGOSZCZM4000:01:14
505KUCZEWSKI Łukasz 322KRUSZYN KRAJEŃSKIM4000:01:15
506CĄBROWSKI Piotr 59PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM4000:01:15
507UMIŃSKI Robert 634BYDGOSZCZM4000:01:15
508RAMZA Adam 508BYDGOSZCZM3000:01:16
509GIERSZEWSKA Grażyna 142BYDGOSZCZK5000:01:16
510GÓRSKI Roger 160BYDGOSZCZM4000:01:16
511ZAMIATOWSKA Kinga 702BELLA LINEBYDGOSZCZK4000:01:16
512RITTER Tomasz 517TM 52 TOMASZ RITTERBYDGOSZCZM4000:01:16
513BACZKOWSKA Maja 752MŁODZIEŻOWA RADA MIASTABYDGOSZCZK1000:01:16
514RZEPCZYNSKI Tomasz 534GRYF BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:01:16
515RAMZA Kamila 507BYDGOSZCZK4000:01:16
516RESZELA Marta 515BYDGOSZCZK3000:01:17
517BUTOWSKI Michał 55BYDGOSZCZM4000:01:17
518WYPORKIEWICZ Jerzy 696WILCZE/OSIELSKOM5000:01:17
519KOWALSKA Jolanta 292BYDGOSZCZK4000:01:17
520SKRZĄTEK Anna 558PRZYŁĘKIK4000:01:17
521KEMPA Beata 251BYDGOSZCZK4000:01:17
522PAWLISZ Małgorzata 463GOŚCIERADZK3000:01:18
523SIUDA Marek 554BYDGOSZCZM4000:01:18
524JACKOWIEC-JAGIELSKA Małgorzata 197BYDGOSZCZK4000:01:18
525JAGIELSKI Łukasz 198BYDGOSZCZM4000:01:18
526GAWRYCH Adam 138BYDGOSZCZM3000:01:18
527KEMPA Marek 250BYDGOSZCZM5000:01:18
528HARACEWIAT Cezary 189BYDGOSZCZM6000:01:18
529WÓJCIK Jakub 685BYDGOSZCZM2000:01:18
530ILNITSKYI Ivan 193BYDGOSZCZM3000:01:19
531PRIETZ Agata 491BYDGOSZCZK4000:01:19
532PIETRZYKOWSKI Adam 473STONKS SQUADBYDGOSZCZM2000:01:19
533WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 697BYDGOSZCZK4000:01:19
534KHANDIUK Ihor 256ROTAXBIAŁE BŁOTAM3000:01:20
535JANIKOWSKA Awa 204CZARNE STOPYBYDGOSZCZK3000:01:20
536PRZERACKA Dominika 494BYDGOSZCZK1800:01:20
537SUDOŁ Karolina 582BYDGOSZCZK4000:01:20
538ZAWADZKA Monika 704BYDGOSZCZK3000:01:20
539SŁAWETA Michał 784BYDGOSZCZM4000:01:20
540LUTOSTAŃSKA Monika 785BYDGOSZCZK4000:01:20
541PIĘTA Darek 732BYDGOSZCZM5000:01:21
542PRZERACKI Mirosław 495BYDGOSZCZM5000:01:21
543GRALAK Jacek 166BYDGOSZCZM5000:01:21
544WŁOCH Justyna 668ŁABISZYNK4000:01:21
545JANICKA Maria 203BYDGOSZCZK3000:01:21
546WALISZEWSKI Adrian 640BYDGOSZCZM2000:01:22
547CEGŁOWSKI Tomasz 60BYDGOSZCZM4000:01:22
548CHĘSY Jacek 62BYDGOSZCZM4000:01:22
549SOSNA Mikolaj 568BYDGOSZCZM4000:01:22
550LITWIN Mikołaj 368BYDGOSZCZM2000:01:22
551GOGOLEWSKI Adam 151BYDGOSZCZM3000:01:22
552MIKOŁAJSKA Agata 413BYDGOSZCZK2000:01:22
553BIAŁOWĄS Dariusz 29BYDGOSZCZM4000:01:23
554HERNANDEZ Miguel 191BYDGOSZCZM3000:01:23
555RUMIANOWSKA Anna 525BYDGOSZCZK3000:01:23
556WOŹNIAK Alina 680BYDGOSZCZK5000:01:23
557MAJCHRZAK Katarzyna 384BYDGOSZCZK3000:01:24
558BIAŁOWĄS Jakub 28BERGOVIABYDGOSZCZM1000:01:24
559KOMOROWSKA Hanna 276BIEGACZE KCYNIA TEAM!KCYNIAK3000:01:24
560RASSALSKA-KAUSA Jola 509BYDGOSZCZK4000:01:24
561KUBERSKA Roma 319BYDGOSZCZK4000:01:24
562ZWOLAK Danuta 722BIEGACZE KCYNIA TEAMKCYNIAK4000:01:24
563KUSOWSKA Emilia 337ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK2000:01:25
564OLECH Justyna 450ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK3000:01:25
565ŻEBROWSKA Martyna 726BYDGOSZCZK4000:01:25
566JASKÓLSKI Andrzej 218BYDGOSZCZM4000:01:26
567MARCHESANI Aleksandra 783RENENSK1000:01:26
568MARCHESANI Barbara 782RENENSK1000:01:26
569MASŁOWSKA Weronika 780RENENSK4000:01:26
570PAPROCKI Rafał 460SLK POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:01:27
571GOŁĘBIEWSKI Paweł 154BYDGOSZCZM4000:01:27
572CHOJECKI Jan 68BYDGOSZCZM1800:01:27
573ISKRA Jacek 194BYDGOSZCZM4000:01:27
574SZATKOWSKA Beata 595BYDGOSZCZK5000:01:27
575LENC Janusz 355TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6000:01:27
576ŻEBROWSKI Radoslaw 737BYDGOSZCZM4000:01:27
577MARCHESANI Hanna 781RENENSK1000:01:27
578FIJAŁKOWSKI Paweł 122BYDGOSZCZM3000:01:28
579GŁOGOWSKI Mateusz 791BYDGOSZCZM3000:01:28
580BETHKE Jakub 23BYDGOSZCZM3000:01:28
581GROCHOWSKI Piotr 810BYDGOSZCZM4000:01:28
582GIERACH Krzysztof 141NIEMCZM6000:01:28
583ISKRA Marcel 195B6DGOSZCZM1000:01:28
584ZŁOTOWSKA Julia 717BYDGOSZCZK1000:01:28
585PRZYBYLSKI Mariusz 497BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM6000:01:29
586ROGOZIŃSKA Karolina 520RUNMORSBYDGOSZCZK3000:01:29
587ŚWIERCZYŃSKI Michał 614BYDGOSZCZM3000:01:29
588BUDZYŃSKI Witold 51BYDGOSZCZM4000:01:30
589PISKRZYŃSKI Krzysztof 483BYDGOSZCZM4000:01:30
590GĘSICKA Marta 793BYDGOSZCZK3000:01:30
591JAROCHA Michał 213BYDGOSZCZM3000:01:30
592JENDRZEJEWSKA-JAROCHA Joanna 222BYDGOSZCZK3000:01:30
593KLAFETKA Mateusz 262PESABYDGOSZCZM3000:01:31
594BARANOWSKI Bartek 9ZIELONKAM3000:01:31
595GURYN Wiktor 184ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM3000:01:31
596HOLWEG Karolina 192BYDGOSZCZK2000:01:31
597GĄGOLA Ewelina 139WUDZYNK3000:01:31
598GRZELCZAK Tadeusz 180BYDGOSZCZM6000:01:32
599DYNOWSKI Adam 115BYDGOSZCZM2000:01:32
600WIATROWSKA Katarzyna 738BYDGOSZCZK3000:01:32
601WIATROWSKA Ewa 797BYDGOSZCZK1000:01:32
602PISKRZYŃSKA Dominika 482BYDGOSZCZK3000:01:32
603NOWAKOWSKA Sylwia 440BYDGOSZCZK4000:01:32
604POBIEDZIŃSKI Robert 486POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM2000:01:33
605POBIEDZIŃSKA Marta 485POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK2000:01:33
606ERDMANN Agnieszka 118REDAK4000:01:33
607DRAFC Mariola 107REDAK4000:01:33
608DANIELEK Adam 92BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM4000:01:33
609SZPERKOWSKI Bartosz 745BYDGOSZCZM3000:01:34
610KRAJDA Piotr 788BBL BYDGOSZCZŁOCHOWICEM4000:01:34
611NOWAKOWSKA Anastazja 438BYDGOSZCZK1000:01:34
612SULEJ-KOWALSKI Łukasz 584BYDGOSZCZM2000:01:34
613KRZEMIŃSKA Jolanta 317BYDGOSZCZK3000:01:34
614PIÓRKOWSKA Aga 480BRB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4000:01:35
615NOWAKOWSKI Tomasz 442BYDGOSZCZM3000:01:35
616GROBELNA Angelika 172BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZK4000:01:35
617BURCHARD Remigiusz 52BYDGOSZCZM4000:01:35
618ZELEK Aleksandra 711BYDGOSZCZK4000:01:35
619BURCHARD Natalia 53BYDGOSZCZK1000:01:35
620MACIEJCZAK Marcin 3783GRAVITYBYDGOSZCZM4000:01:36
621WÓJCIK Tomasz 688BYDGOSZCZM5000:01:36
622IWANIUK Jacek 196BYDGOSZCZM4000:01:36
623TRYNKIEWICZ-KUGLARZ Karolina 629LISEWO KOŚCIELNEK4000:01:36
624KOTECKI Marcin 290GANG KOCURABYDGOSZCZM4000:01:36
625LECH Artur 353AEROKLUB BYDGOSKIBYDGOSZCZM5000:01:37
626DONDALSKI Mateusz 736AEROKLUB BYDGOSKIBYDGOSZCZM3000:01:37
627RĘDZINA Michał 516PEDZĄCE ŚLIMAKIBYDGOSZCZM4000:01:37
628KUGLARZ Dominik 324LISEWO KOŚCIELNEM4000:01:37
629PAPIERSKA Kaja 459AEROKLUB BYDGOSKIBYDGOSZCZK3000:01:38
630CIERŻNICKI Zbigniew 75TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:01:38
631ŁABENDA Piotr 371TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM5000:01:38
632SZULAKOWSKI Rafał 609TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM4000:01:38
633DANIELEK Piotr 93TEAMRUNBYDGOSZCZM4000:01:38
634SZULAKOWSKA Patrycja 608TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZK4000:01:39
635KAŹMIERCZAK Aleksandra 245UG OSIELSKO/ BIEGAJ Z DĘBAMINIWYK4000:01:39
636CZYNSZ Łukasz 84BYDGOSZCZM4000:01:39
637CHODOROWSKA Maria 67BYDGOSZCZK3000:01:39
638DONARSKI Janusz 105BYDGOSZCZM5000:01:40
639MILARSKA Patrycja 414KOTOMIERZK3000:01:40
640WĘGLARZ Łukasz 651ZABIEGANE SMOKIBYDGOSZCZM3000:01:40
641GRABOWICZ Uljana 162ZABIEGANE SMOKIBYDGOSZCZK3000:01:40
642LESZCZYŃSKA Liza 356BYDGOSZCZK3000:01:40
643BIAŁEK Marcin 27OSIELSKOM1000:01:41
644BIAŁEK Łukasz 26OSIELSKOM4000:01:41
645MARKOWSKA-BAUMGART Aneta 730DĘBY OSIELSKOOSIELSKOK6000:01:41
646JAGODZIŃSKI Karol 199BYDGOSZCZM5000:01:41
647BIAŁEK Anna 25OSIELSKOK4000:01:41
648CHORZEWSKI Kamil 70DROBINM2000:01:42
649NOWICKA Małgorzata 444#WKURW_TEAMBYDGOSZCZK2000:01:42
650MŁYNARCZYK Monika 419BYDGOSZCZK3000:01:42
651DUDZIAK Michał 111CPRBYDGOSZCZM3000:01:42
652ŁUKASZCZYK Joanna 377BYDGOSZCZK4000:01:42
653LEWANDOWSKI Robert 364FUNDACJA SZTUKA WYBORUBYDGOSZCZ, POLANDM5000:01:43
654DALKIEWICZ Igor 90BYDGOSZCZM2000:01:44
655OLECHNOWICZ Tomasz 451BIEGIEM PRZEZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:01:44
656KUKUŁA Aleksandra 329MORZEWIECK2000:01:44
657KACZMAREK Marta 230BYDGOSZCZK3000:01:44
658KACZMAREK Dominika 231BYDGOSZCZK3000:01:44
659GIL Wiktor 143BYDGOSZCZM4000:01:45
660OLECHNOWICZ Maciej 799BYDGOSZCZM1000:01:45
661WIOSNA Tomasz 661BYDGOSZCZM3000:01:45
662KRAWCZYK Joanna 307BYDGOSZCZK3000:01:45
663DOMERADZKA Jagoda 104BYDGOSZCZK3000:01:45
664MLICKI Marcin 417BIAŁE BŁOTAM4000:01:46
665MICHTA Iwona 409MUROWANIECK3000:01:46
666BIELUSZEWSKA Mirela 35BYDGOSZCZK3000:01:46
667URBANCZYK Justine 635NIEMCZK2000:01:46
668ŻURAWSKI Michał 729RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM4000:01:46
669ŚWIERCZYŃSKI Marcin 615ATHLETICOMED.PL BYDGOSZCZOSIELSKOM3000:01:47
670KONDEK Jakub 277BYDGOSZCZM4000:01:47
671PERLINSKI Damian 464BYDGOSZCZM3000:01:48
672RUTKOWSKA Weronika 527BYDGOSZCZK3000:01:48
673RUTKOWSKA Natalia 528#GLUPIAKITKABYDGOSZCZK2000:01:48
674MAŁAS Marcin 391BYDGOSZCZM3000:01:48
675WALCZAK Mariusz Marek 639ŻNINM5000:01:49
676RASZLIŃSKA Kasia 511BYDGOSZCZK2000:01:49
677SZCZĘSNY Arkadiusz 598DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM4000:01:50
678WĘGRZYNOWSKI Sławomir 790KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:01:50
679GÓRAL Marzena 158ŻALNOK5000:01:50
680SKOPOWSKI Krzysztof 809SalusBYDGOSZCZM4000:01:51
681WOŹNIAK Bartłomiej 682BYDGOSZCZM4000:01:51
682MICHALAK Krzysztof 405BYDGOSZCZM2000:01:53
683CIEŚLICKI Krzysztof 77SISU TEAMBYDGOSZCZM3000:01:53
684GŁĄBIŃSKI Piotr 145BYDGOSZCZM2000:01:54
685JANKOWSKI Tomasz 207ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM2000:01:54
686ĆWIKLIŃSKA Anna 87AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZK4000:01:55
687ĆWIKLIŃSKA Antonina 88AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZK1000:01:55
688ĆWIKLINSKI Marian 86AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUCIECHOCINEKM5000:01:56
689GROT Monika 177SZKOCJAK3000:01:56
690KILIŃSKA Magdalena 260HELIX POMATIAŻOŁĘDOWOK3000:03:32
Znaleziono 690 wynik(ów)