BYDGOSKI BIEG URODZINOWY
Organizator : Miasto Bydgoszcz
Data : 2022-04-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 800
Wystartowało : 690
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 686
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BISKUP Marcin 38CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM201M 100:00:0000:15:23.2000:15:23.95 3:0419,5
2MRUK Tomasz 424CZARNE STOPYBYDGOSZCZM401M 200:00:0100:17:47.7000:17:49.05+00:02:243:3316,9
3STANIEC Tomasz 571BYDGOSZCZM402M 300:00:0100:18:45.6000:18:46.90+00:03:223:4516,0
4MALICKI Bartosz 389BYDGOSZCZM301M 400:00:0700:18:55.0000:19:02.10+00:03:313:4715,9
5KOZŁOWSKI Rafał 302RUN PASJABYDGOSZCZM403M 500:00:0100:19:01.4500:19:03.20+00:03:383:4815,8
6SUTKOWY Paweł 587BYDGOSZCZM302M 600:00:0200:19:01.5500:19:04.05+00:03:383:4815,8
7BEJGIER Edmund 21OSIELSKOM501M 700:00:0100:19:07.8000:19:08.80+00:03:443:4915,7
8SPRYSZYŃSKI Michał 762TRIRODZINKABYDGOSZCZM303M 800:00:0400:19:12.0500:19:17.00+00:03:483:5015,6
9WIERZYŃSKI Damian 656TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM304M 900:00:0200:19:14.4000:19:16.45+00:03:513:5015,6
10OLEJNIK Krzysztof 753BYDGOSZCZM305M 1000:00:0300:19:15.1000:19:18.25+00:03:513:5115,6
11KUŁAKOWSKI Artur 331CHOJNICEM404M 1100:00:0300:19:29.5500:19:33.35+00:04:063:5315,4
12DERING Tomasz 99BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM405M 1200:00:0900:19:30.1000:19:39.55+00:04:063:5415,4
13SZALA Wojciech 592BYDGOSZCZM202M 1300:00:0000:19:35.4500:19:36.15+00:04:123:5515,3
14FUZ Marek 131KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM502M 1400:00:0100:19:39.7000:19:41.50+00:04:163:5515,3
15MACIŃSKI Waldemar 379BYDGOSZCZM406M 1500:00:0200:19:42.7000:19:45.40+00:04:193:5615,2
16MACIOSZEK Piotr 380KRUSZWICAM306M 1600:00:0700:19:46.5500:19:54.45+00:04:233:5715,2
17KWAŚNIEWSKI Waldemar 349MROCZAM503M 1700:00:0700:19:52.1500:19:59.45+00:04:283:5815,1
18GRALIK Jędrzej 167BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM307M 1800:00:0500:19:52.6000:19:57.75+00:04:293:5815,1
19WINIECKI Patryk 660BYDGOSZCZM308M 1900:00:0600:19:52.9000:19:58.95+00:04:293:5815,1
20SZCZEPANIAK Cezary 596BYDGOSZCZM407M 2000:00:0200:19:53.7000:19:56.30+00:04:303:5815,1
21SAWICKI Marcin 537BYDGOSZCZM309M 2100:00:0400:19:56.6000:20:00.95+00:04:333:5915,1
22WALKOWIAK Paweł 641BYDGOSZCZM3010M 2200:00:0300:20:00.8500:20:04.70+00:04:374:0015,0
23PAWLIK Stanisław 462OSIELSKOM504M 2300:00:0200:20:01.5500:20:03.55+00:04:384:0015,0
24GILL Daniel 787LKS OSTROMECKOBYDGOSZCZM408M 2400:00:0500:20:05.4500:20:11.40+00:04:424:0114,9
25ONDRA Karol 452BYDGOSZCZM203M 2500:00:0600:20:15.3500:20:22.15+00:04:524:0314,8
26KUJDA Arkadiusz 3261 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM409M 2600:00:0500:20:20.9000:20:26.80+00:04:574:0414,8
27LEWANDOWSKI Piotr 362STREET WORKOUT ACADEMY TERMINATORBYDGOSZCZM204M 2700:00:0400:20:22.2000:20:26.85+00:04:594:0414,7
28KĄTNIK Jacek 249BUDINVESTŁOCHOWOM505M 2800:00:0800:20:25.1500:20:33.30+00:05:014:0514,7
29KOTULA Sławomir 291BYDGOSZCZM3011M 2900:00:0300:20:31.7500:20:35.20+00:05:084:0614,6
30SKRZYPIŃSKI Marek 559WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIM3012M 3000:00:1500:20:35.6500:20:51.40+00:05:124:0714,6
31DEJEWSKI Arkadiusz 94ÓSEMKATORUŃM4010M 3100:00:1400:20:39.5500:20:53.70+00:05:164:0714,5
32RYBAK Remigiusz 751TRISPACE/TREKBIAŁE BŁOTAM4011M 3200:00:1100:20:48.4500:21:00.15+00:05:254:0914,4
33STRUGAŁA Maciej 581OBORNIKIM205M 3300:00:0600:20:52.8000:20:59.05+00:05:294:1014,4
34BARSZCZEWSKI Sebastian 14BYDGOSZCZM4012M 3400:00:1200:20:54.6000:21:06.75+00:05:314:1014,4
35SZYMCZAK Maciej 610BYDGOSZCZM506M 3500:00:0300:21:01.5000:21:04.95+00:05:384:1214,3
36JANUSZKIEWICZ Piotr 211REBELIA UNDERGROUND TRIATHLONŁOCHOWOM4013M 3600:00:0600:21:01.8000:21:08.60+00:05:384:1214,3
37CHODKIEWICZ Tomasz 66GARDENFLORA SPORT KLUBBYDGOSZCZM4014M 3700:00:0300:21:10.4000:21:13.75+00:05:474:1414,2
38GRUBICH Arkadiusz 178NIEMCZM4015M 3800:00:0400:21:20.9000:21:25.85+00:05:574:1614,1
39KŁOSOWSKI Marcin 271CSM POLSKABYDGOSZCZM4016M 3900:00:0500:21:21.8500:21:27.15+00:05:584:1614,1
40DROCIAK Michał 110OSOWA GÓRA RUNNERBYDGOSZCZM4017M 4000:00:1200:21:25.3000:21:38.00+00:06:024:1714,0
41SZYSZKA Radosław 612BYDGOSZCZM4018M 4100:00:0300:21:27.0500:21:30.10+00:06:034:1714,0
42KRUSZKA Łukasz 313BYDGOSZCZM4019M 4200:00:0300:21:29.7500:21:33.20+00:06:064:1714,0
43BALCER Remigiusz 6MROCZAM4020M 4300:00:1200:21:34.6000:21:47.05+00:06:114:1813,9
44SIKORSKI Arkadiusz 549BYDGOSZCZM101M 4400:00:0700:21:35.3500:21:42.65+00:06:124:1913,9
45WIECZOREK Waldemar 655BYDGOSZCZM3013M 4500:00:2400:21:35.5500:22:00.00+00:06:124:1913,9
46KŁAK Michał 269NAKŁO NAD NOTECIĄM3014M 4600:00:2800:21:36.7000:22:04.90+00:06:134:1913,9
47WOŹNICA Krzysztof 684INOWROCŁAWM3015M 4700:00:5400:21:38.5000:22:32.60+00:06:154:1913,9
48KOZŁOWSKI Rafał 303BARCINM206M 4800:00:2600:21:43.5500:22:10.25+00:06:204:2013,8
49JOPPEK Łukasz 225BYDGOSZCZM3016M 4900:00:0800:21:48.1500:21:56.15+00:06:244:2113,8
50ZAJĄKAŁA Wojciech 700BYDGOSZCZM207M 5000:00:1100:21:50.4500:22:01.70+00:06:274:2213,7
51MATEUSZCZYK Dawid 398BYDGOSZCZM3017M 5100:00:2500:21:55.3500:22:20.80+00:06:324:2313,7
52JAKUBCZAK Michał 200WIERCHUCINEKM3018M 5200:00:1300:21:58.3500:22:12.20+00:06:354:2313,7
53RADZIEJEWSKI Tomasz 503BYDGOSZCZM4021M 5300:00:0800:22:01.7500:22:10.15+00:06:384:2413,6
54SIKORSKI Jarek 552KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4022M 5400:00:2800:22:05.7000:22:34.50+00:06:424:2513,6
55KOLASSA Robert 274BYDGOSZCZM3019M 5500:00:0500:22:09.3000:22:14.45+00:06:464:2513,5
56WIECZOREK Mateusz 778BYDGOSZCZM3020M 5600:00:2600:22:09.6000:22:36.35+00:06:464:2513,5
57KRASIŃSKI Piotr 306BYDGOSZCZM4023M 5700:00:1600:22:12.6000:22:29.05+00:06:494:2613,5
58MIĘKCZYŃSKI Miłosz 412LUPUS TEAMZIELONCZYNM3021M 5800:01:0000:22:15.3000:23:15.80+00:06:524:2713,5
59WĘGRZYNOWSKI Sławomir 790KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM507M 5900:01:5000:22:18.5000:24:09.40+00:06:554:2713,5
60SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 560BYDGOSZCZM3022M 6000:00:3900:22:20.2000:22:59.75+00:06:574:2813,4
61JURKOWSKI Paweł 227PJKANCELARIA.PLBYDGOSZCZM3023M 6100:00:3500:22:23.2000:22:58.45+00:07:004:2813,4
62KAŹMIRSKI Krzysztof 248BYDGOSZCZM208M 6200:00:0400:22:25.7500:22:30.25+00:07:024:2913,4
63KAZUBOWSKI Jacek 772TRIDARKOBIAŁE BŁOTAM508M 6300:00:1100:22:26.7000:22:37.85+00:07:034:2913,4
64WITKOWSKI Łukasz 789GRILL TEAMJAGODOWOM3024M 6400:00:3900:22:27.7000:23:07.25+00:07:044:2913,4
65PRZEKWAS Paweł 493BYDGOSZCZM3025M 6500:00:0800:22:29.9000:22:38.45+00:07:064:2913,3
66KOŁAKOWSKI Tomasz 275ELENSPORT.PL SKLEPY SPORTOWEBYDGOSZCZM3026M 6600:00:2700:22:32.5500:22:59.90+00:07:094:3013,3
67KAŹMIRSKI Dariusz 247BYDGOSZCZM509M 6700:00:0400:22:33.6500:22:38.15+00:07:104:3013,3
68ZBIRANEK Remigiusz 7071BLOGBYDGOSZCZM4024M 6800:00:2900:22:34.2000:23:04.05+00:07:114:3013,3
69ROBACZEWSKI Artur 518ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM4025M 6900:00:0500:22:34.8000:22:40.15+00:07:114:3013,3
70JAŻDŻEWSKI Dawid 221BYDGOSZCZM4026M 7000:00:1000:22:35.3000:22:45.35+00:07:124:3113,3
71KLOMFAS Miron 266AS BOX / TRISPACETRYSZCZYNM4027M 7100:01:1200:22:35.6500:23:47.90+00:07:124:3113,3
72WALISZEWSKI Adrian 640BYDGOSZCZM209M 7200:01:2200:22:36.3000:23:58.40+00:07:134:3113,3
73TOMASZEWSKI Marcin 624ŁOCHOWICEM4028M 7300:00:1500:22:38.1000:22:53.95+00:07:144:3113,3
74WRZESIŃSKI Krzysztof 695BYDGOSZCZM3027M 7400:00:1200:22:38.4500:22:51.15+00:07:154:3113,3
75KOPACZEWSKI Marcin 279SZKOŁA JAZDY BYDGOSCKRUSZYN KRAJEŃSKIM4029M 7500:00:2200:22:40.8500:23:02.85+00:07:174:3213,2
76WATOROWSKI Irek 643BYDGOSZCZM3028M 7600:00:0700:22:42.5000:22:50.00+00:07:194:3213,2
77CHORZEWSKI Kamil 70DROBINM2010M 7700:01:4200:22:42.5500:24:25.10+00:07:194:3213,2
78BUZALSKI Robert 57ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4030M 7800:00:1400:22:44.3500:22:58.50+00:07:214:3213,2
79GROBELNY Szymon 173BYDGOSZCZM3029M 7900:00:2700:22:44.9000:23:12.35+00:07:214:3213,2
80PILARSKI Radosław 476BYDGOSZCZM4031M 8000:00:0500:22:46.0500:22:51.95+00:07:224:3313,2
81RENC Patryk 514SERCE TYBETUBYDGOSZCZM3030M 8100:00:1400:22:46.4000:23:01.25+00:07:234:3313,2
82ROSÓŁ Jacek 522BYDGOSZCZM4032M 8200:00:0900:22:46.9000:22:56.45+00:07:234:3313,2
83HAŁASA Bogdan 188KRUSZWICAM601M 8300:00:2900:22:47.5000:23:16.65+00:07:244:3313,2
84KRETOWICZ Piotr 308STONKS SQUADBYDGOSZCZM2011M 8400:00:2100:22:49.6000:23:10.65+00:07:264:3313,1
85GLAMA Stanisław 144BYDGOSZCZM5010M 8500:00:2200:22:50.5500:23:13.40+00:07:274:3413,1
86WŁODARCZYK Adam 7768KP-BOTBYDGOSZCZM3031M 8600:00:2100:22:54.0000:23:15.50+00:07:304:3413,1
87SONTOWSKI Eryk 567BYDGOSZCZM102M 8700:01:1400:22:58.9000:24:13.65+00:07:354:3513,1
88BĄCZKOWSKI Rafał 741BUDSTOL INVESTDRZEWCEM4033M 8800:00:1300:23:01.0500:23:14.90+00:07:374:3613,0
89SZARLEJ Marcin 594BYDGOSZCZM3032M 8900:00:2600:23:03.9000:23:30.30+00:07:404:3613,0
90WŁOCH Jakub 669BYDGOSZCZM3033M 9000:00:0900:23:04.2500:23:14.10+00:07:414:3613,0
91JUREK Sławomir 226BYDGOSZCZM5011M 9100:00:3500:23:04.4000:23:40.10+00:07:414:3613,0
92SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 600BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4034M 9200:01:0800:23:09.0500:24:17.20+00:07:454:3713,0
93GACKOWSKI Krzysztof 134BYDGOSZCZM4035M 9300:00:0900:23:09.9500:23:19.90+00:07:464:3713,0
94KIEŁCZYŃSKI Marek 257CSM POLSKAPRZYŁĘKIM4036M 9400:00:0600:23:14.6500:23:21.00+00:07:514:3812,9
95SOBCZAK Marcin 564CZARNE STOPYBYDGOSZCZM3034M 9500:00:1900:23:14.7000:23:33.85+00:07:514:3812,9
96PAPROCKI Rafał 460SLK POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4037M 9600:01:2700:23:15.9000:24:43.75+00:07:524:3912,9
97ZBIRANEK Artur 706BYDGOSZCZM4038M 9700:00:3600:23:16.3500:23:52.60+00:07:534:3912,9
98BANASIAK Paweł 7ÓSEMKABYDGOSZCZM3035M 9800:00:2900:23:19.3000:23:48.45+00:07:564:3912,9
99NOWAKOWSKI Radosław 443SICIENKOM2012M 9900:00:5800:23:19.4500:24:17.65+00:07:564:3912,9
100WOJCIECHOWSKI Grzegorz 672BYDGOSZCZM3036M 10000:00:1400:23:19.9000:23:34.65+00:07:564:3912,9
101KLENIEWSKI Piotr 744KOSZALINM602M 10100:00:0800:23:20.0500:23:28.80+00:07:564:4012,9
102WOLSKI Marcin 677BYDGOSZCZM4039M 10200:00:1900:23:24.2500:23:43.60+00:08:014:4012,8
103KARSKI Krzysztof 240BYDGOSZCZM103M 10300:00:5900:23:24.9000:24:24.00+00:08:014:4012,8
104DACH Łukasz 731BYDGOSZCZM4040M 10400:00:0700:23:27.7000:23:34.95+00:08:044:4112,8
105BAUMGART Jacek 17BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM603M 10500:00:4700:23:33.8500:24:20.90+00:08:104:4212,7
106KOZIORZEMSKI Damian 301ŁOCHOWOM3037M 10600:00:1300:23:37.1000:23:50.35+00:08:134:4312,7
107ZYGLER Zbigniew 72522.ODNBYDGOSZCZM5012M 10700:00:2400:23:38.9000:24:03.50+00:08:154:4312,7
108FIJAŁKOWSKI Paweł 122BYDGOSZCZM3038M 10800:01:2800:23:40.5000:25:08.65+00:08:174:4412,7
109PERLINSKI Damian 464BYDGOSZCZM3039M 10900:01:4800:23:42.6000:25:30.95+00:08:194:4412,7
110NIEDBALSKI Grzegorz 432RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM604M 11000:00:2300:23:43.1000:24:06.15+00:08:194:4412,6
111KUJAWA Kamil 325BYDGOSZCZM3040M 11100:00:1000:23:43.3500:23:53.65+00:08:204:4412,6
112RADECKI Maciej 502CYBORGIBYDGOSZCZM4041M 11200:00:2700:23:46.2000:24:13.35+00:08:234:4512,6
113KUŹNIEWSKI Oliwier 344PRĄDKIM104M 11300:00:4300:23:54.6500:24:38.55+00:08:314:4612,6
114CIEŚLEWICZ Karol 76BYDGOSZCZM4042M 11400:00:3000:23:55.3000:24:26.05+00:08:324:4712,5
115BRĄGIEL Jakub 49VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM3041M 11500:01:0800:23:59.6500:25:07.75+00:08:364:4712,5
116FUŁAT Karol 129TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNM5013M 11600:00:2700:24:01.5000:24:29.15+00:08:384:4812,5
117URBAŃSKI Dawid 636BYDGOSZCZM4043M 11700:00:4100:24:02.5000:24:44.25+00:08:394:4812,5
118KAPANOWSKI Sylwester 234BYDGOSZCZM5014M 11800:00:2800:24:03.1000:24:31.95+00:08:394:4812,5
119SZPERKOWSKI Bartosz 745BYDGOSZCZM3042M 11900:01:3400:24:04.3000:25:38.35+00:08:414:4812,5
120SIERADZKI Bartosz 547NIEMCZM4044M 12000:01:1300:24:04.8000:25:18.05+00:08:414:4812,5
121NIKODEM Łukasz 433KĘPNOM2013M 12100:00:3900:24:05.5000:24:45.05+00:08:424:4912,5
122PUDO Wojciech 498DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2014M 12200:00:2800:24:05.6000:24:34.15+00:08:424:4912,5
123GOŁĘBIEWSKI Piotr 153BYDGOSZCZM4045M 12300:00:1800:24:18.5000:24:37.45+00:08:554:5112,3
124BYLICA Robert 58BYDGOSZCZM4046M 12400:00:1000:24:20.8000:24:30.95+00:08:574:5212,3
125ZAJDLEWICZ Daniel 701BRZOZAM4047M 12500:00:0500:24:23.1000:24:28.70+00:08:594:5212,3
126ŚWIETLIK Piotr 616BYDGOSZCZM5015M 12600:00:1700:24:24.0000:24:41.50+00:09:004:5212,3
127NURKIEWICZ Jarosław 802Kung Fu Pandy 3BYDGOSZCZM5016M 12700:00:3700:24:27.6000:25:05.35+00:09:044:5312,3
128WIŚNIEWSKI Tomasz 664NAKŁO NAD NOTECIĄM3043M 12800:00:1000:24:29.0500:24:39.85+00:09:054:5312,3
129RUNNER Andrzej 526THE UNOFFICIAL RUN BYDGOSZCZ FAN CLUBBYDGOSZCZM5017M 12900:00:2300:24:32.0500:24:55.70+00:09:084:5412,2
130ZAPARUCHA Mikołaj 703RYNARZEWOM5018M 13000:00:1500:24:32.9000:24:48.60+00:09:094:5412,2
131KLUSZCZYŃSKI Robert 268BYDGOSZCZM5019M 13100:00:1200:24:33.5500:24:46.05+00:09:104:5412,2
132GŁĄBIŃSKI Piotr 145BYDGOSZCZM2015M 13200:01:5400:24:35.0500:26:29.30+00:09:114:5512,2
133KASPROWICZ Piotr 243JW 1515BYDGOSZCZM4048M 13300:00:2000:24:35.5500:24:55.65+00:09:124:5512,2
134CZAJA Jarosław 80BYDGOSZCZM4049M 13400:00:2800:24:36.8000:25:05.05+00:09:134:5512,2
135KHANDIUK Ihor 256ROTAXBIAŁE BŁOTAM3044M 13500:01:2000:24:37.4500:25:57.80+00:09:144:5512,2
136SZEIB Robert 775BYDGOSZCZM4050M 13600:00:1100:24:37.7000:24:48.80+00:09:144:5512,2
137ILNITSKYI Ivan 193BYDGOSZCZM3045M 13700:01:1900:24:38.2000:25:58.10+00:09:154:5512,2
138STASIEWSKI Mariusz 573TRISPACE / TRCKBYDGOSZCZM4051M 13800:01:1300:24:40.6500:25:54.30+00:09:174:5612,2
139RÓŻYCKI Dariusz 758BYDGOSKIE ZÓŁWIEOSIELSKOM5020M 13900:01:0400:24:41.1000:25:45.25+00:09:174:5612,2
140JANKOWSKI Tomasz 207ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM2016M 14000:01:5400:24:45.9500:26:40.10+00:09:224:5712,1
141CHOJNACKI Tomasz 69STARY FORDONBYDGOSZCZM4052M 14100:00:3000:24:46.0500:25:16.30+00:09:224:5712,1
142PIOTROWSKI Dariusz 478GARDENFLORA SPORT TEAMBYDGOSZCZM4053M 14200:00:4700:24:46.5500:25:33.60+00:09:234:5712,1
143KOSIARSKI Tomasz 287BYDGOSZCZM4054M 14300:00:1600:24:51.1500:25:07.55+00:09:274:5812,1
144GŁOGOWSKI Mateusz 791BYDGOSZCZM3046M 14400:01:2800:24:53.8000:26:22.00+00:09:304:5812,1
145STAWCZYK Dariusz 574BYDGOSZCZM4055M 14500:00:1300:24:58.4000:25:11.50+00:09:354:5912,0
146CYWIŃSKI Artur 740BYDGOSZCZM3047M 14600:00:4700:25:02.0500:25:49.85+00:09:385:0012,0
147ĆWIKLIŃSKI Jarosław 89COLORADO PIZZA EXPRESSBYDGOSZCZM5021M 14700:01:0500:25:02.2500:26:07.35+00:09:395:0012,0
148JABŁOŃSKI Tomasz 761ŁOCHOWICE TEAMBYDGOSZCZM4056M 14800:00:3700:25:08.6000:25:45.70+00:09:455:0111,9
149RYGIEWICZ Wojciech 532WOLWARKM5022M 14900:00:5000:25:15.5000:26:05.50+00:09:525:0311,9
150KOZAK Krzysztof 296BIAŁE BŁOTAM3048M 15000:01:1000:25:16.5500:26:27.10+00:09:535:0311,9
151ŚWIĘCICKI Andrzej 617BYDGOSZCZM4057M 15100:01:0800:25:17.9500:26:26.40+00:09:545:0311,9
152KUCZEWSKI Łukasz 322KRUSZYN KRAJEŃSKIM4058M 15200:01:1500:25:18.2500:26:33.75+00:09:555:0311,9
153NOWOTNIK Mariusz 447BYDGOSZCZM4059M 15300:00:4200:25:18.7500:26:00.85+00:09:555:0311,9
154JANUSZEWSKI Radosław 210BYDGOSZCZM4060M 15400:00:2900:25:18.9000:25:48.15+00:09:555:0311,9
155WENDA Mateusz 645BYDGOSZCZM3049M 15500:01:0500:25:24.0500:26:29.90+00:10:005:0411,8
156GUZMAN Daniel 186BYDGOSZCZM4061M 15600:01:0800:25:26.2000:26:35.10+00:10:035:0511,8
157MALISZEWSKI Kamil 390APPSDREAMSCIELEM3050M 15700:00:5900:25:29.2000:26:28.35+00:10:065:0511,8
158KWASEK Wojciech 345KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5023M 15800:00:1200:25:30.8000:25:43.00+00:10:075:0611,8
158MIŁKOŚ Filip 415TURM181M 15800:00:2200:25:30.8000:25:53.05+00:10:075:0611,8
160GOŁĘBIEWSKI Paweł 154BYDGOSZCZM4062M 16000:01:2700:25:31.3000:26:58.65+00:10:085:0611,8
161GRUDA Mirosław 179OSIELSKOM605M 16100:01:1300:25:32.8000:26:45.80+00:10:095:0611,7
162KORPALSKI Andrzej 283BYDGOSZCZM4063M 16200:00:3900:25:33.0500:26:12.05+00:10:095:0611,7
163BIZON Bartosz 40BYDGOSZCZM3051M 16300:00:2400:25:35.9500:26:00.20+00:10:125:0711,7
164JANKOWSKI Tomasz 206DĘBY OSIELSKOOSIELSKOM5024M 16400:00:4800:25:36.8500:26:25.55+00:10:135:0711,7
165CHOJECKI Jan 68BYDGOSZCZM182M 16500:01:2700:25:37.5000:27:05.40+00:10:145:0711,7
166ROSIŃSKI Marek 521METAL-TECHNIKBRODNICAM5025M 16600:00:1700:25:40.0500:25:57.85+00:10:165:0811,7
167WŁOCH Sylwester 667BYDGOSZCZM5026M 16700:00:0400:25:44.8500:25:49.05+00:10:215:0811,7
168NAGORZYSKI Arkadiusz 430MUDFOXESBYDGOSZCZM3052M 16800:00:2400:25:50.3000:26:14.45+00:10:275:1011,6
169KLARKOWSKI Marcin 750NIEMCZM3053M 16900:00:3700:25:51.9500:26:29.85+00:10:285:1011,6
170JESKE Marek 223RUN BYDGOSZCZNIWYM5027M 17000:00:3300:25:56.4000:26:29.50+00:10:335:1111,6
171LECH Artur 353AEROKLUB BYDGOSKIBYDGOSZCZM5028M 17100:01:3700:25:57.7500:27:35.65+00:10:345:1111,6
172ZGÓRSKI Maciej 712BYDGOSZCZM4064M 17200:00:3000:25:58.1500:26:28.95+00:10:345:1111,6
173SARNECKI Bartosz 536BYDGOSZCZM3054M 17300:01:0700:26:02.2000:27:10.15+00:10:395:1211,5
174WÓJCIK Piotr 689BYDGOSZCZM105M 17400:00:5600:26:05.5500:27:01.90+00:10:425:1311,5
175KRÓL Karol 765TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM4065M 17500:00:2900:26:09.7500:26:38.90+00:10:465:1311,5
176MOCZYNSKI Leszek 422BIEGAM DLA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM606M 17600:00:1000:26:10.5000:26:21.40+00:10:475:1411,5
177PIETRASZAK Tomasz 470RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5029M 17700:00:3200:26:14.4500:26:47.25+00:10:515:1411,4
178SIKORSKI Jarek 551RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4066M 17800:00:3200:26:14.5500:26:46.95+00:10:515:1411,4
179ZAJĄC Tomasz 699OSIELSKOM4067M 17900:00:4800:26:14.9000:27:03.05+00:10:515:1411,4
180LEWANDOWSKI Michał 365ŁOCHOWOM4068M 18000:00:5900:26:17.8500:27:16.85+00:10:545:1511,4
181SZAFKOWSKI Arkadiusz 590SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4069M 18100:00:1300:26:19.3000:26:32.85+00:10:565:1511,4
182CEGŁOWSKI Tomasz 60BYDGOSZCZM4070M 18200:01:2200:26:19.7500:27:41.80+00:10:565:1511,4
183DEMBSKI Marek 96TEAM PATROLBYDGOSZCZM4071M 18300:00:0700:26:20.5000:26:27.75+00:10:575:1611,4
184BIAŁEK Marcin 27OSIELSKOM106M 18400:01:4100:26:21.3000:28:02.65+00:10:585:1611,4
185PASZKIET Witold 461TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM607M 18500:00:2900:26:21.9500:26:51.75+00:10:585:1611,4
186KĘSIK Roman 25513 WOG GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM5030M 18600:00:5100:26:24.1000:27:15.55+00:11:005:1611,4
187TRUDNOWSKI Janusz 627BYDGOSZCZM608M 18700:00:1100:26:25.2000:26:36.80+00:11:025:1711,4
188WIŚNIEWSKI Leszek 767BYDGOSZCZM3055M 18800:00:4900:26:27.9500:27:17.15+00:11:045:1711,3
189GRACZYK Dawid 165ÓSEMKAMOGILNOM2017M 18900:00:2700:26:28.0500:26:55.85+00:11:045:1711,3
190GÓRECKI Łukasz 159AZS WSG CHAMPIONS DRAGON BOAT TEAMBYDGOSZCZM2018M 19000:00:3500:26:29.7500:27:05.00+00:11:065:1711,3
191PIASECKI Wlodzimierz 466BEDFORDM5031M 19100:00:0600:26:31.8000:26:37.80+00:11:085:1811,3
192ŁADNIAK Dariusz 373RUNMORSCZARNOWOM4072M 19200:00:4800:26:32.6000:27:20.60+00:11:095:1811,3
193WŁODARCZYK Wojciech 670BYDGOSZCZM5032M 19300:01:1300:26:32.7500:27:46.35+00:11:095:1811,3
194DONARSKI Janusz 105BYDGOSZCZM5033M 19400:01:4000:26:33.5000:28:13.75+00:11:105:1811,3
195KRUK Łukasz 312BYDGOSZCZM107M 19500:00:5100:26:34.0000:27:25.55+00:11:105:1811,3
196KRUK Szymon 311BYDGOSZCZM108M 19600:00:5100:26:34.2500:27:25.70+00:11:115:1811,3
197KOSEK Mariusz 286RCIBYDGOSZCZM5034M 19700:00:2700:26:35.2000:27:02.95+00:11:125:1911,3
198KAZUB Jerem 764JOTKAZBIAŁE BŁOTAM2019M 19800:01:0000:26:35.3000:27:36.25+00:11:125:1911,3
199ŻUCHOWSKI Dariusz 728PARK RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5035M 19900:00:4400:26:38.9500:27:23.05+00:11:155:1911,3
200WOLNY Tomasz 676BYDGOSZCZM4073M 20000:00:1400:26:40.4000:26:54.85+00:11:175:2011,3
201ŚWIETLIK Grzegorz 756BYDGOSZCZM3056M 20100:00:2000:26:40.8000:27:01.35+00:11:175:2011,3
202SURMACZ Marcin 585BYDGOSZCZM4074M 20200:00:4800:26:41.1000:27:29.20+00:11:175:2011,2
203FABROWSKI Dawid 120TEAMOCHALBYDGOSZCZM4075M 20300:01:0500:26:42.0500:27:47.35+00:11:185:2011,2
204NOJEK Michał 434WARSZAWAM3057M 20400:01:0400:26:44.5000:27:49.40+00:11:215:2011,2
205LECH Marek 352WHM TEAMBYDGOSZCZM4076M 20500:00:2200:26:45.4500:27:07.85+00:11:225:2111,2
206KUŚ Marcin Tomasz 340AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4077M 20600:00:5400:26:45.5000:27:40.10+00:11:225:2111,2
207BIDAS Wiktor 30MATEMATYKA Z PLUSEMBYDGOSZCZM109M 20700:00:0600:26:45.6500:26:52.45+00:11:225:2111,2
208MAŁKIŃSKI Józef 393BYDGOSZCZM609M 20800:00:1200:26:46.3000:26:59.20+00:11:235:2111,2
209KRYSIŃSKI Adrian 315BYDGOSZCZM183M 20900:00:5700:26:48.4500:27:45.85+00:11:255:2111,2
210ZŁOTOWSKI Piotr 718RUN BYDGOSZCZNIWYM4078M 21000:00:3100:26:50.7500:27:22.65+00:11:275:2211,2
211CHĘSY Jacek 62BYDGOSZCZM4079M 21100:01:2200:26:52.3000:28:15.05+00:11:295:2211,2
212PRĄDZYŃSKI Mikołaj 739BYDGOSZCZM1010M 21200:00:0900:26:54.4000:27:03.95+00:11:315:2211,2
213SIEDLECKI Rafał 543BYDGOSZCZM3058M 21300:00:1400:26:55.4500:27:09.50+00:11:325:2311,1
214BUDZYŃSKI Witold 51BYDGOSZCZM4080M 21400:01:3000:26:55.7500:28:26.05+00:11:325:2311,1
215ZYGIEL Marcin 724WITKOWO BIEGABYDGOSZCZM3059M 21500:00:1100:26:56.0000:27:07.20+00:11:325:2311,1
216PIERZGALSKI Jarek 469ZAMULONE OSTRYGIBYDGOSZCZM5036M 21600:00:2400:26:56.4500:27:21.30+00:11:335:2311,1
216GŁOWACKI Tomek 149BYDGOSZCZM4081M 21600:01:0600:26:56.4500:28:03.30+00:11:335:2311,1
218GOŚCINNY Michał 156BYDGOSZCZM3060M 21800:00:2100:26:57.3500:27:18.95+00:11:345:2311,1
219BIAŁOWĄS Jakub 28BERGOVIABYDGOSZCZM1011M 21900:01:2400:27:00.4500:28:24.45+00:11:375:2411,1
220KOSIOR Marcel 289SOLEC KUJAWSKIM2020M 22000:01:0500:27:00.8500:28:06.75+00:11:375:2411,1
221MUCHA Marcin 425PAWŁÓWEKM4082M 22100:00:4200:27:03.4500:27:45.85+00:11:405:2411,1
222SZMELTER Michał 603BYDGOSZCZM5037M 22200:01:0800:27:04.1500:28:13.05+00:11:405:2411,1
223SIKORSKI Norbert 550BYDGOSZCZM5038M 22300:00:0700:27:04.3500:27:12.15+00:11:415:2411,1
224WILCZYŃSKI Arkadiusz 657BYDGOSZCZM3061M 22400:00:2800:27:05.1500:27:33.95+00:11:415:2511,1
224KRAJDA Piotr 788BBL BYDGOSZCZŁOCHOWICEM4083M 22400:01:3400:27:05.1500:28:39.85+00:11:415:2511,1
226BUTOWSKI Michał 55BYDGOSZCZM4084M 22600:01:1700:27:07.9500:28:25.80+00:11:445:2511,1
227ŁUKASIEWICZ Krzysztof 748MAJABYDGOSZCZM4085M 22700:00:1800:27:09.2500:27:27.45+00:11:465:2511,0
228KIERNICKI Jarosław 258BYDGOSZCZM5039M 22800:01:0700:27:10.7000:28:17.75+00:11:475:2611,0
229JAKUBCZAK Łukasz 201BYDGOSZCZM3062M 22900:00:4200:27:12.5000:27:54.80+00:11:495:2611,0
230BIAŁOWĄS Dariusz 29BYDGOSZCZM4086M 23000:01:2300:27:13.6500:28:37.60+00:11:505:2611,0
231PRĄDZYŃSKI Marcin 490AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZM4087M 23100:00:0900:27:16.8000:27:26.35+00:11:535:2711,0
232WILCZYŃSKI Łukasz 658BYDGOSZCZM3063M 23200:01:0800:27:17.9500:28:26.10+00:11:545:2711,0
233SIUDA Marek 554BYDGOSZCZM4088M 23300:01:1800:27:19.4500:28:38.20+00:11:565:2711,0
234KARSKI Marcin 239BYDGOSZCZM4089M 23400:01:1200:27:21.6000:28:33.95+00:11:585:2811,0
235BIDAS Piotr 31BYDGOSZCZM4090M 23500:00:0600:27:24.7500:27:30.95+00:12:015:2810,9
236RAMZA Adam 508BYDGOSZCZM3064M 23600:01:1600:27:27.5500:28:43.65+00:12:045:2910,9
237WYPORKIEWICZ Jerzy 696WILCZE/OSIELSKOM5040M 23700:01:1700:27:28.7000:28:45.85+00:12:055:2910,9
238DERESZYŃSKI Piotr 97BYDGOSZCZM4091M 23800:00:4300:27:29.7000:28:12.75+00:12:065:2910,9
239MICHALAK Krzysztof 405BYDGOSZCZM2021M 23900:01:5300:27:29.7500:29:23.60+00:12:065:2910,9
240MAĆKOWSKI Kacper 382BYDGOSZCZM2022M 24000:01:0100:27:32.7000:28:34.25+00:12:095:3010,9
241BARANOWSKI Bartek 9ZIELONKAM3065M 24100:01:3100:27:34.4500:29:06.00+00:12:115:3010,9
242KLAFETKA Mateusz 262PESABYDGOSZCZM3066M 24200:01:3100:27:34.5000:29:06.00+00:12:115:3010,9
243PIĘTA Darek 732BYDGOSZCZM5041M 24300:01:2100:27:36.9000:28:57.90+00:12:135:3110,9
244ZIELIŃSKI Radosław 715BYDGOSZCZM3067M 24400:00:3400:27:37.9500:28:12.70+00:12:145:3110,9
245SZOSTEK Tomasz 605KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM4092M 24500:00:1100:27:39.8500:27:51.55+00:12:165:3110,8
246SOSNA Mikolaj 568BYDGOSZCZM4093M 24600:01:2200:27:41.3500:29:03.60+00:12:185:3210,8
247KRUK Krzysztof 309BYDGOSZCZM4094M 24700:00:5200:27:41.6000:28:34.00+00:12:185:3210,8
248RUTKOWSKI Tomasz 530BYDGOSZCZM5042M 24800:00:3200:27:42.5000:28:15.35+00:12:195:3210,8
249CHLEBOWSKI Marcin 63EXIMO TEAMBYDGOSZCZM4095M 24900:00:5600:27:43.1000:28:39.35+00:12:195:3210,8
250DONDALSKI Mateusz 736AEROKLUB BYDGOSKIBYDGOSZCZM3068M 25000:01:3700:27:44.2500:29:21.35+00:12:215:3210,8
251GREGO Mateusz 169BYDGOSZCZM2023M 25100:00:2600:27:44.3000:28:10.70+00:12:215:3210,8
251ORZECHOWSKI Zbigniew 456ORZECH BIEGABYDGOSZCZM4096M 25100:00:3000:27:44.3000:28:14.55+00:12:215:3210,8
253KOLANOWSKI Wojciech 273BYDGOSZCZM6010M 25300:00:3700:27:45.2500:28:22.65+00:12:225:3310,8
254LASKOWSKA Wojciech 350PRZYŁĘKIM4097M 25400:00:4500:27:46.4500:28:31.55+00:12:235:3310,8
255WAWRZYNIAK Andrzej 64422.ODNBYDGOSZCZM6011M 25500:00:2500:27:48.8500:28:14.00+00:12:255:3310,8
256GŁOWACKI Robert 147BYDGOSZCZM4098M 25600:00:4400:27:49.4500:28:33.85+00:12:265:3310,8
257BANDOCH Jacek 8BYDGOSZCZM3069M 25700:01:0700:27:50.0000:28:57.45+00:12:265:3410,8
258KWASIGROCH Krzysztof 346TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5043M 25800:01:0500:27:50.7000:28:56.30+00:12:275:3410,8
259CIERŻNICKI Zbigniew 75TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5044M 25900:01:3800:27:56.2500:29:35.10+00:12:335:3510,7
260HERNANDEZ Miguel 191BYDGOSZCZM3070M 26000:01:2300:27:59.4500:29:22.70+00:12:365:3510,7
261KOWALSKI Marek 294BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4099M 26100:01:0900:28:01.2000:29:10.90+00:12:385:3610,7
262PYTLIŃSKI Paweł 500BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM40100M 26200:01:0900:28:01.3000:29:11.10+00:12:385:3610,7
263STOKŁOSA Kamil 578BYDGOSZCZM3071M 26300:00:5200:28:01.4000:28:53.45+00:12:385:3610,7
264KOPCZYŃSKI Piotr 280BYDGOSZCZM2024M 26400:00:2800:28:05.3000:28:33.50+00:12:425:3710,7
265JAGIELSKI Łukasz 198BYDGOSZCZM40101M 26500:01:1800:28:05.4500:29:24.30+00:12:425:3710,7
266JASKÓLSKI Andrzej 218BYDGOSZCZM40102M 26600:01:2600:28:05.6000:29:31.95+00:12:425:3710,7
267GRZELCZAK Tadeusz 180BYDGOSZCZM6012M 26700:01:3200:28:05.6500:29:38.25+00:12:425:3710,7
268GOLIK Krzysztof 152FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM40103M 26800:00:4600:28:07.9500:28:54.85+00:12:445:3710,7
269MACIEJCZAK Marcin 3783GRAVITYBYDGOSZCZM40104M 26900:01:3600:28:08.6000:29:45.00+00:12:455:3710,7
270MAGDZIARZ Leszek 383ZAMOŚĆM6013M 27000:00:1500:28:12.0000:28:27.50+00:12:485:3810,6
271GIL Wiktor 143BYDGOSZCZM40105M 27100:01:4500:28:14.9000:30:00.15+00:12:515:3810,6
272WALCZAK Maciej 638BYDGOSZCZM40106M 27200:00:2500:28:24.4000:28:49.85+00:13:015:4010,6
273JANASZ Krzysztof 202BYDGOSZCZM5045M 27300:00:3800:28:27.0500:29:05.25+00:13:035:4110,5
274ZMUDA Waldemar 720GZIN DOLNYM40107M 27400:00:1200:28:27.1500:28:39.50+00:13:035:4110,5
275BETLEJEWSKI Sebastian 24CINKA TEAMBYDGOSZCZM3072M 27500:00:5200:28:27.5000:29:20.25+00:13:045:4110,5
276BESS Marcin 22BYDGOSZCZM3073M 27600:01:0300:28:32.4000:29:35.90+00:13:095:4210,5
277NOWICKI Adam 446BYDGOSZCZM40108M 27700:00:4100:28:32.5000:29:13.55+00:13:095:4210,5
278ŚWIERCZYŃSKI Marcin 615ATHLETICOMED.PL BYDGOSZCZOSIELSKOM3074M 27800:01:4700:28:33.5000:30:21.10+00:13:105:4210,5
279MUSIAŁ Janusz 427KU AZS PBŚBYDGOSZCZM5046M 27900:00:4000:28:34.5500:29:15.00+00:13:115:4210,5
280PORĘBA Paweł 488MROCZAM3075M 28000:00:4600:28:41.3500:29:27.70+00:13:185:4410,5
281ŁATKA Marcin 374MYŚLĘCIINEKM40109M 28100:00:4900:28:42.7500:29:32.20+00:13:195:4410,5
282TEMPSKI Aleksander 621BYDGOSZCZM2025M 28200:00:3600:28:45.1500:29:21.65+00:13:215:4510,4
283LEWANDOWSKI Bartosz 361BYDGOSZCZM2026M 28300:01:0000:28:46.1000:29:46.10+00:13:225:4510,4
284KARSKI Hubert 238BYDGOSZCZM6014M 28400:01:1200:28:48.8500:30:01.30+00:13:255:4510,4
285KĘDZIERSKI Wojciech 253FAMILY MWSBYDGOSZCZM40110M 28500:00:5800:28:50.1500:29:48.80+00:13:265:4610,4
286NOWAK Leon 436AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECM1012M 28600:01:0400:28:52.2500:29:56.70+00:13:295:4610,4
287MICHAŁEK Daniel 408BYDGOSZCZM3076M 28700:00:4300:28:53.9000:29:37.00+00:13:305:4610,4
288REINKE Kajetan 796BYDGOSZCZM1013M 28800:00:1200:28:55.6000:29:08.30+00:13:325:4710,4
289JASIENIECKI Piotr 216KOSZALINM5047M 28900:00:5400:28:55.8000:29:50.45+00:13:325:4710,4
290WESOŁOWSKI Dariusz 650BYDGOSZCZM5048M 29000:00:5500:28:58.1000:29:53.75+00:13:345:4710,4
291ZDUNKIEWICZ Filip 710#WIĘCEJ SPRZĘTU NIŻ TALENTUBYDGOSZCZM1014M 29100:00:3500:28:58.6500:29:34.05+00:13:355:4710,4
292KULPA Janusz 330ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM5049M 29200:00:3900:29:02.1000:29:41.95+00:13:385:4810,3
293KORWEL Robert 285BYDGOSZCZM40111M 29300:01:0800:29:02.2500:30:10.85+00:13:395:4810,3
294SZCZERBA Dariusz 597PRZYŁĘKIM40112M 29400:01:1400:29:03.6000:30:17.75+00:13:405:4810,3
295BĄKOWSKI Dawid 20BYDGOSZCZM40113M 29500:00:3600:29:03.6500:29:39.90+00:13:405:4810,3
296PRZYBYLSKI Mariusz 497BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM6015M 29600:01:2900:29:04.7000:30:33.85+00:13:415:4810,3
297GÓRSKI Roger 160BYDGOSZCZM40114M 29700:01:1600:29:05.0000:30:21.00+00:13:415:4910,3
298ŁABENDA Piotr 371TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM5050M 29800:01:3800:29:06.5000:30:45.05+00:13:435:4910,3
299ISKRA Jacek 194BYDGOSZCZM40115M 29900:01:2700:29:06.7500:30:34.35+00:13:435:4910,3
300BUTRYM Piotr 56BYDGOSZCZM40116M 30000:01:1400:29:07.1500:30:21.40+00:13:435:4910,3
301DUDZIAK Tomasz 112BYDGOSZCZM40117M 30100:00:4400:29:09.9500:29:54.75+00:13:465:4910,3
302ZDUNKIEWICZ Marcin 708#WIĘCEJ SPRZĘTU NIŻ TALENTUBYDGOSZCZM40118M 30200:00:3600:29:10.0000:29:46.90+00:13:465:5010,3
303BĄBOLEWSKI Łukasz 18#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM40119M 30300:00:3600:29:10.8500:29:47.35+00:13:475:5010,3
304KOZICKI Marcin 297BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM40120M 30400:00:0000:29:10.9000:29:10.90+00:13:475:5010,3
305WALCZAK Mariusz Marek 639ŻNINM5051M 30500:01:4900:29:13.4500:31:03.05+00:13:505:5010,3
306RĘDZINA Michał 516PEDZĄCE ŚLIMAKIBYDGOSZCZM40121M 30600:01:3700:29:14.5500:30:51.55+00:13:515:5010,3
307SOŁDON Bogusław 565BOGUSŁAW SOŁDONOSIELSKOM6016M 30700:00:4900:29:15.2000:30:04.65+00:13:525:5110,3
308SZKOPIAK Marcin 601BYDGOSZCZM40122M 30800:00:0600:29:16.9000:29:23.75+00:13:535:5110,3
309STRUGAŁA Łukasz 580BYDGOSZCZM3077M 30900:01:0100:29:18.4000:30:20.05+00:13:555:5110,2
310GAWRYCH Adam 138BYDGOSZCZM3078M 31000:01:1800:29:18.6500:30:36.85+00:13:555:5110,2
311STASIAK Jacek 572BYDGOSZCZM40123M 31100:00:3100:29:20.1000:29:51.70+00:13:565:5210,2
312JAWORSKI Janusz 220TOPORZYSKOM5052M 31200:00:5800:29:20.7000:30:18.95+00:13:575:5210,2
313WESOŁOWSKI Mateusz 64922. ODNBYDGOSZCZM3079M 31300:00:2900:29:22.5500:29:52.50+00:13:595:5210,2
314CIEŚLICKI Krzysztof 77SISU TEAMBYDGOSZCZM3080M 31400:01:5300:29:23.1000:31:16.15+00:13:595:5210,2
315PISKRZYŃSKI Krzysztof 483BYDGOSZCZM40124M 31500:01:3000:29:30.4500:31:01.40+00:14:075:5410,2
316WOŹNIAK Krzysztof 683BYDGOSZCZM40125M 31600:00:3400:29:31.3500:30:06.00+00:14:085:5410,2
317SZULAKOWSKI Rafał 609TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM40126M 31700:01:3800:29:36.4500:31:15.20+00:14:135:5510,1
318KEMPA Marek 250BYDGOSZCZM5053M 31800:01:1800:29:37.2000:30:55.35+00:14:145:5510,1
319LITWIN Mikołaj 368BYDGOSZCZM2027M 31900:01:2200:29:37.4000:31:00.35+00:14:145:5510,1
320LEWANDOWSKI Grzegorz 746BYDGODZCZM40127M 32000:00:1300:29:38.7500:29:52.30+00:14:155:5510,1
321FRANKÓW Łukasz 126NAKŁO NAD NOTECIĄM3081M 32100:00:3800:29:40.9500:30:19.40+00:14:175:5610,1
322KURTYSIAK Roman 332BYDGOSZCZM5054M 32200:00:4900:29:45.1000:30:34.90+00:14:215:5710,1
323PIETRYGA Mateusz 471BYDGOSZCZM3082M 32300:00:4100:29:46.4000:30:27.60+00:14:235:5710,1
324GŁOWACKI Kamil 148BYDGOSZCZM184M 32400:01:0600:29:50.1500:30:56.65+00:14:265:5810,1
325MĘŻYKOWSKI Krzysztof 404SZUBINM40128M 32500:00:5000:29:54.1000:30:44.95+00:14:305:5810,0
326LEWANDOWSKI Marek 363BYDGOSZCZM40129M 32600:00:5300:29:59.5500:30:53.15+00:14:365:5910,0
327BETHKE Jakub 23BYDGOSZCZM3083M 32700:01:2800:30:01.2000:31:29.95+00:14:386:0010,0
328GROCHOWSKI Piotr 810BYDGOSZCZM40130M 32800:01:2800:30:01.5500:31:30.40+00:14:386:0010,0
329CĄBROWSKI Piotr 59PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM40131M 32900:01:1500:30:01.6500:31:17.25+00:14:386:0010,0
330SIEG Marcin 544BYDGOSZCZM40132M 33000:01:0300:30:01.7500:31:05.20+00:14:386:0010,0
331SCHMIDT Artur 539BIAŁE BŁOTAM1015M 33100:01:0900:30:02.5500:31:11.80+00:14:396:0010,0
332SCHMIDT Marcin 538BIAŁE BŁOTAM40133M 33200:01:1000:30:03.0500:31:13.15+00:14:396:0010,0
333KUSA Piotr 336ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40134M 33300:00:5300:30:07.2000:31:01.15+00:14:446:0110,0
334JASIECKI Michał 215BYDGOSZCZM3084M 33400:00:1900:30:12.5500:30:31.65+00:14:496:029,9
335KARPIŃSKI Łukasz 237AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40135M 33500:00:5400:30:18.8500:31:13.75+00:14:556:039,9
336SKOPOWSKI Krzysztof 809SalusBYDGOSZCZM40136M 33600:01:5100:30:21.7500:32:12.85+00:14:586:049,9
337BIAŁEK Łukasz 26OSIELSKOM40137M 33700:01:4100:30:22.9000:32:04.65+00:14:596:049,9
338WÓJCIK Tomasz 688BYDGOSZCZM5055M 33800:01:3600:30:29.5000:32:06.05+00:15:066:059,8
339SCIGOCKI Waldemar 541BYDGOSZCZM5056M 33900:01:0200:30:32.3500:31:35.15+00:15:096:069,8
340ŚWIERCZYŃSKI Michał 614BYDGOSZCZM3085M 34000:01:2900:30:33.7000:32:03.05+00:15:106:069,8
341HARACEWIAT Cezary 189BYDGOSZCZM6017M 34100:01:1800:30:39.6000:31:58.10+00:15:166:079,8
342LEWICKI Jarek 366BYDGOSZCZM40138M 34200:00:5600:30:40.0500:31:36.85+00:15:166:089,8
343DYNOWSKI Adam 115BYDGOSZCZM2028M 34300:01:3200:30:42.9500:32:15.70+00:15:196:089,8
344UMIŃSKI Robert 634BYDGOSZCZM40139M 34400:01:1500:30:44.7500:32:00.10+00:15:216:089,8
345RITTER Tomasz 517TM 52 TOMASZ RITTERBYDGOSZCZM40140M 34500:01:1600:30:47.0500:32:03.95+00:15:236:099,7
346WÓJCIK Jakub 685BYDGOSZCZM2029M 34600:01:1800:30:56.9500:32:15.60+00:15:336:119,7
347ĆWIKLINSKI Marian 86AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUCIECHOCINEKM5057M 34700:01:5600:31:02.4000:32:59.05+00:15:396:129,7
348RZEPCZYNSKI Tomasz 534GRYF BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40141M 34800:01:1600:31:03.9500:32:20.55+00:15:406:129,7
349PRZERACKI Mirosław 495BYDGOSZCZM5058M 34900:01:2100:31:07.8000:32:29.60+00:15:446:139,6
350GRALAK Jacek 166BYDGOSZCZM5059M 35000:01:2100:31:13.0500:32:34.45+00:15:496:149,6
351DORNIAK Krzysztof 106BYDGOSZCZM40142M 35100:00:5200:31:14.7000:32:07.50+00:15:516:149,6
352DALKIEWICZ Igor 90BYDGOSZCZM2030M 35200:01:4400:31:15.9000:33:00.05+00:15:526:159,6
353KOSIOL Mirek 288BYDGOSZCZM40143M 35300:01:0100:31:20.2000:32:21.65+00:15:576:169,6
354DAMBECKI Piotr 91BYDGOSZCZM40144M 35400:00:5800:31:31.3500:32:30.20+00:16:086:189,5
355MLICKI Marcin 417BIAŁE BŁOTAM40145M 35500:01:4600:31:50.7000:33:37.00+00:16:276:229,4
356OWCZARSKI Krzysztof 457BYDGOSZCZM3086M 35600:00:5300:31:50.9500:32:44.85+00:16:276:229,4
357TWARDOWSKI Bartosz 742TRYCHOLOG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3087M 35700:00:5200:31:51.1500:32:43.85+00:16:276:229,4
358GORZYCKI Dariusz 155BYDGOSKA SEKCJA WKKKBYDGOSZCZM5060M 35800:00:0800:31:55.8500:32:04.05+00:16:326:239,4
359GIERACH Krzysztof 141NIEMCZM6018M 35900:01:2800:32:02.3500:33:31.25+00:16:396:249,4
360MAŁAS Marcin 391BYDGOSZCZM3088M 36000:01:4800:32:04.5500:33:52.60+00:16:416:249,4
361KUKLIŃSKI Rafał 328BYDGOSZCZM40146M 36100:01:0900:32:11.4000:33:20.45+00:16:486:269,3
362CESARZ Bartosz 61BYDGOSZCZM3089M 36200:00:0000:32:12.4500:32:12.45+00:16:496:269,3
363POBIEDZIŃSKI Robert 486POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM2031M 36300:01:3300:32:17.8500:33:51.70+00:16:546:279,3
364MUSIAŁA Adam 428BYDGOSZCZM40147M 36400:00:4900:32:21.6500:33:10.70+00:16:586:289,3
365JAROCHA Michał 213BYDGOSZCZM3090M 36500:01:3000:32:40.9000:34:11.55+00:17:176:329,2
366OLECHNOWICZ Maciej 799BYDGOSZCZM1016M 36600:01:4500:32:41.9500:34:27.20+00:17:186:329,2
367OLECHNOWICZ Tomasz 451BIEGIEM PRZEZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5061M 36700:01:4400:32:42.2000:34:27.15+00:17:196:329,2
368PIETRZYKOWSKI Adam 473STONKS SQUADBYDGOSZCZM2032M 36800:01:1900:32:42.6000:34:02.30+00:17:196:329,2
369GROCHOWSKI Piotr 795BYDGOSZCZM40148M 36900:00:1300:32:44.7500:32:58.05+00:17:216:329,2
370WIOSNA Tomasz 661BYDGOSZCZM3091M 37000:01:4500:32:45.6500:34:31.25+00:17:226:339,2
371WOŹNIAK Bartłomiej 682BYDGOSZCZM40149M 37100:01:5100:33:03.5000:34:54.60+00:17:406:369,1
372FRONTCZAK Arkadiusz 127GALARETKIBYDGOSZCZM3092M 37200:00:4100:33:09.5500:33:51.30+00:17:466:379,0
373IWANIUK Jacek 196BYDGOSZCZM40150M 37300:01:3600:33:16.0000:34:52.70+00:17:526:399,0
374LEWANDOWSKI Robert 364FUNDACJA SZTUKA WYBORUBYDGOSZCZ, POLANDM5062M 37400:01:4300:33:22.5500:35:06.50+00:17:596:409,0
375KUGLARZ Dominik 324LISEWO KOŚCIELNEM40151M 37500:01:3700:33:40.0000:35:17.40+00:18:166:448,9
376GOŹDZIK Tomasz 759BYDGOSZCZM3093M 37600:01:1000:33:40.2500:34:51.00+00:18:176:448,9
377RYNKIEWICZ Łukasz` 533BYDGOSZCZM3094M 37700:00:4000:33:42.0500:34:22.25+00:18:186:448,9
378KOTECKI Marcin 290GANG KOCURABYDGOSZCZM40152M 37800:01:3600:33:47.2000:35:23.90+00:18:246:458,9
379DUDZIAK Michał 111CPRBYDGOSZCZM3095M 37900:01:4200:33:57.9500:35:40.30+00:18:346:478,8
380ISKRA Marcel 195B6DGOSZCZM1017M 38000:01:2800:34:01.5500:35:30.15+00:18:386:488,8
381WĘGLARZ Łukasz 651ZABIEGANE SMOKIBYDGOSZCZM3096M 38100:01:4000:34:10.3000:35:50.50+00:18:476:508,8
382LENC Janusz 355TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6019M 38200:01:2700:34:26.8500:35:54.75+00:19:036:538,7
383MŁYNAREK Waldemar 420BYDGOSZCZM5063M 38300:00:3200:34:42.1000:35:14.45+00:19:186:568,6
384SŁAWETA Michał 784BYDGOSZCZM40153M 38400:01:2000:34:53.1500:36:13.65+00:19:296:588,6
385GRZYBOWSKI Marek 182BYDGOSZCZM40154M 38500:00:1500:34:55.0000:35:10.05+00:19:316:598,6
386GRZYBOWSKI Marek Igor 183BYDGOSZCZM1018M 38600:00:1500:34:55.0500:35:10.30+00:19:316:598,6
387GURYN Wiktor 184ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM3097M 38700:01:3100:34:57.8000:36:29.05+00:19:346:598,6
388GACKOWSKI Edward 133MĘŻCZYZNAM6020M 38800:00:4700:35:05.9500:35:53.60+00:19:427:018,6
389ŻEBROWSKI Radoslaw 737BYDGOSZCZM40155M 38900:01:2700:35:32.6000:36:59.65+00:20:097:068,4
390DANIELEK Piotr 93TEAMRUNBYDGOSZCZM40156M 39000:01:3800:35:33.0500:37:11.30+00:20:097:068,4
391DANIELEK Adam 92BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM40157M 39100:01:3300:35:37.5500:37:10.95+00:20:147:078,4
392KĘDZIERSKI Sebastian 254FAMILY MWSBYDGOSZCZM1019M 39200:00:5700:35:39.2500:36:36.60+00:20:167:078,4
393GOGOLEWSKI Adam 151BYDGOSZCZM3098M 39300:01:2200:35:39.7000:37:01.75+00:20:167:078,4
394ŻURAWSKI Michał 729RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM40158M 39400:01:4600:36:02.3000:37:49.10+00:20:397:128,3
395BARAŃCZAK Paweł 11BYDGOSZCZM3099M 39500:00:2300:36:08.4500:36:31.45+00:20:457:138,3
396CZYNSZ Łukasz 84BYDGOSZCZM40159M 39600:01:3900:36:27.6500:38:07.10+00:21:047:178,2
397KOZIEŁ Bartłomiej 299BYDGOSZCZM1020M 39700:00:3400:36:46.0500:37:20.05+00:21:227:218,2
398KOZIEŁ Tomasz 298BYDGOSZCZM30100M 39800:00:3400:36:46.4000:37:20.75+00:21:237:218,2
399JAGODZIŃSKI Karol 199BYDGOSZCZM5064M 39900:01:4100:37:09.6000:38:50.70+00:21:467:258,1
400WOLAN Krzysztof 675DOBIEGNĘ ALBO NIEBYDGOSZCZM40160M 40000:00:2100:37:34.2500:37:56.20+00:22:117:308,0
401ORCHOWSKI Rafał 454BYDGOSZCZM30101M 40100:00:2100:37:34.9500:37:56.55+00:22:117:308,0
402GAPIŃSKI Jerzy 733BYDGOSZCZM6021M 40200:00:5000:37:47.0500:38:37.90+00:22:237:337,9
403ANGIEL Władysław 4TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6022M 40300:00:0300:37:52.9000:37:56.15+00:22:297:347,9
404ROBAKOWSKI Waldemar 519PACTUMBYDGOSZCZM40161M 40400:00:4700:38:38.4000:39:26.20+00:23:157:437,8
405GALICKI Jakub 137AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAM40162M 40500:01:0500:38:38.7500:39:44.45+00:23:157:437,8
406NOWAKOWSKI Tomasz 442BYDGOSZCZM30102M 40600:01:3500:38:50.0500:40:25.35+00:23:267:467,7
407SŁOWIŃSKI Adam 561BYDGOSZCZM30103M 40700:01:0200:39:48.6000:40:50.85+00:24:257:577,5
408WÓJCIK Mikołaj 690BYDGOSZCZM1021M 40800:00:5700:40:07.4000:41:04.55+00:24:448:017,5
409KONDEK Jakub 277BYDGOSZCZM40163M 40900:01:4700:40:58.4500:42:46.15+00:25:358:117,3
410SULEJ-KOWALSKI Łukasz 584BYDGOSZCZM2033M 41000:01:3400:41:01.3000:42:35.85+00:25:388:127,3
411BURCHARD Remigiusz 52BYDGOSZCZM40164M 41100:01:3500:41:02.0000:42:37.60+00:25:388:127,3
412CYRANKOWSKI Jan 777BYDGOSZCZM1022M 41200:01:0200:41:32.6500:42:35.20+00:26:098:187,2
413PĘKALA Wojciech 465BLUSZCZOWA RZEKABYDGOSZCZM6023M 41300:00:0800:45:08.5000:45:17.20+00:29:459:016,6
414BIELENNY Michal 34BYDGOSZCZM6024M 41400:00:4900:45:33.3000:46:23.25+00:30:109:066,6
415OBRZANOWSKI Maciej 449ZAMOŚĆM5065M 41500:00:00+6:079,8
416MUDŁO Michał 426BYDGOSZCZM30104M 41600:00:46   
417SZCZĘSNY Arkadiusz 598DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM40165M 41700:01:50   
Znaleziono 417 wynik(ów)