BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2018-04-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1365
Wystartowało:
1135
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1130
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-Open

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JACKIEWICZ Mateusz 410BYDGOSZCZM201M 100:00:0000:16:06.2500:16:06.75 3:1318.6
2FELCZAK Jakub 138BYDGOSZCZM202M 200:00:0000:16:45.8500:16:46.15+00:00:393:2117.9
3KRYSKE Bartosz 1365SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIALE BŁOTAM301M 300:00:0000:16:50.1000:16:50.60+00:00:433:2217.8
4PIETRYKA Grzegorz 1141ZAKŁAD KARNY NR 2 W GRUDZIĄDZUGRUDZIĄDZM302M 400:00:0100:16:54.4500:16:55.45+00:00:483:2217.8
5GOŚCINIAK Michał 13583GRAVITYBYDGOSZCZM303M 500:00:0100:17:17.6500:17:18.90+00:01:113:2717.4
6DEROŃ Waldemar 5841 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM304M 600:00:0100:17:19.7000:17:20.85+00:01:133:2717.3
7BEDRA Robert 397CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM305M 700:00:0100:17:25.3500:17:26.60+00:01:193:2917.2
8MRUK Tomasz 98CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM401M 800:00:0100:17:27.4500:17:28.45+00:01:213:2917.2
9MAĆKOWSKI Maciej 73UPS BYDGOSZCZ TEAMBYDGOSZCZM306M 900:00:0000:17:49.8000:17:50.65+00:01:433:3416.8
10KOWALSKI Dawid 603OPZS ZAWISZA MEKSYKBYDGOSZCZM203M 1000:00:0300:18:03.3500:18:06.65+00:01:573:3616.6
11TUCHOLSKI Bartłomiej 341BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM204M 1100:00:0100:18:13.6500:18:15.20+00:02:073:3816.5
12STALKA Jakub 816OSLBIAŁOŚLIWIEM205M 1200:00:0300:18:15.5500:18:19.00+00:02:093:3916.4
13KOWALSKI Krzysztof 794BYDGOSZCZM206M 1300:00:0100:18:17.7500:18:19.45+00:02:113:3916.4
14POZNAŃSKI Szymon 1198EDUTEAMBYDGOSZCZM207M 1400:00:0700:18:39.0500:18:47.00+00:02:323:4416.1
15NOWICKI Tomasz 1254BDG TRIBYDGOSZCZM208M 1500:00:0500:18:40.2000:18:46.10+00:02:333:4416.1
16STARZYŃSKI Piotr 303BYDGOSZCZM307M 1600:00:0700:18:52.8500:19:00.45+00:02:463:4615.9
17STRUGAŁA Maciej 659OBORNIKIM209M 1700:00:0100:18:56.0500:18:57.45+00:02:493:4715.8
18ROMANOWSKI Michal 660BYDGOSZCZM308M 1800:00:0100:18:57.0000:18:58.75+00:02:503:4715.8
19GROSKOP Grzegorz 322RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2010M 1900:00:0000:18:59.0500:18:59.55+00:02:523:4715.8
20BANACH Tomasz 1258GRUDZIĄDZM309M 2000:00:0400:19:00.3000:19:04.85+00:02:543:4815.8
21SZOPIŃSKI Rafał 462BYDGOSZCZM3010M 2100:00:0500:19:00.7000:19:06.55+00:02:543:4815.8
22RADECKI Przemysław 288BYDGOSZCZM402M 2200:00:0600:19:07.0000:19:13.65+00:03:003:4915.7
23WILK Łukasz 45RUNADDICTSBYDGOSZCZM3011M 2300:00:0200:19:15.4000:19:18.30+00:03:093:5115.6
24MAGDZIARZ Jakub 1253KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM3012M 2400:00:0400:19:24.1500:19:28.80+00:03:173:5215.5
25STANIEC Tomasz 1139BYDGOSZCZM403M 2500:00:0400:19:32.6500:19:37.00+00:03:263:5415.3
26MAŁAS Marcin 976BYDGOSZCZM181M 2600:00:0500:19:38.3500:19:43.45+00:03:323:5515.3
27KUROWSKI Kamil 603GRAVITYBYDGOSZCZM3013M 2700:00:0300:19:39.8500:19:43.55+00:03:333:5615.3
28OLEJNIK Krzysztof 580BYDGOSZCZM3014M 2800:00:0500:19:40.9000:19:46.30+00:03:343:5615.2
29FIGURSKI Przemek 152BYDGOSZCZM3015M 2900:00:0200:19:46.7500:19:49.25+00:03:403:5715.2
30WRÓBLEWSKI Lech 323ZK 2 GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM3016M 3000:00:0300:19:48.1500:19:51.15+00:03:413:5715.2
31RACZYŃSKI Krzysztof 1183BIEGAJĄCY FILOZOF TEAMBYDGOSZCZM501M 3100:00:0200:19:51.9500:19:54.60+00:03:453:5815.1
32SZATTEN Dawid 420BYDGOSZCZM3017M 3200:00:0100:19:54.3000:19:56.05+00:03:483:5915.1
33GURDAK Leszek 622TURM404M 3300:00:0300:19:58.1000:20:01.70+00:03:513:5915
34FRĄCZYK Jarosław 1131PARKRUN TORUŃTORUŃM405M 3400:00:0400:19:58.1000:20:02.85+00:03:513:5915
35IWICKI Paweł 1222BYDGOSZCZM2011M 3500:00:0100:19:59.8500:20:01.25+00:03:534:0015
36JANCZYK Mariusz 10481 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3018M 3600:00:0800:20:01.6000:20:09.70+00:03:554:0015
37RUDNICKI Michał 972NOWA WIEŚ WIELKAM3019M 3700:00:0400:20:01.9500:20:06.00+00:03:554:0015
38WADELSKI Maciej 1051FITSERWIS MYB TEAMBYDGOSZCZM3020M 3800:00:3000:20:03.2000:20:33.95+00:03:564:0015
39KABACIŃSKI Marcin 761WUKAESBYDGOSZCZM2012M 3900:00:0200:20:05.4500:20:07.65+00:03:594:0114.9
40DADZIBÓG Mariusz 1325ŚWINKIM2013M 4000:01:2800:20:07.6000:21:36.45+00:04:014:0114.9
41BANASIAK Paweł 351BYDGOSZCZM2014M 4100:00:1900:20:08.2500:20:27.70+00:04:024:0114.9
42NAMIEŚNIK Krzysztof 1033KRZYSIEKNINOWROCŁAWM406M 4200:00:1600:20:10.4000:20:27.00+00:04:044:0214.9
43WENDA Dawid 168SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2015M 4300:00:0100:20:12.7500:20:14.65+00:04:064:0214.8
44ANISZCZYK Hubert 752BYDGOSZCZM101M 4400:00:0700:20:13.0500:20:20.85+00:04:064:0214.8
45GOŁATA Wojciech 51WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3021M 4500:00:0600:20:14.1500:20:21.00+00:04:074:0314.8
46DUSZKA Łukasz 270BYDGOSZCZM3022M 4600:00:0600:20:15.3000:20:21.65+00:04:094:0314.8
47BZDZION Marcin 1037BYDGOSZCZM2016M 4700:00:0200:20:17.7500:20:20.00+00:04:114:0314.8
48OWCZARZAK Filip 1067GDANSKM3023M 4800:00:0400:20:18.0000:20:22.00+00:04:114:0314.8
49DĄBROWSKI Jarosław 23CB163BYDGOSZCZM2017M 4900:01:4000:20:21.0500:22:01.40+00:04:144:0414.7
50WALKOWIAK Paweł 348MUROWANIECM2018M 5000:00:0500:20:23.3000:20:28.55+00:04:174:0414.7
51KŁOSOWSKI Marcin 667GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM407M 5100:00:0200:20:23.8000:20:26.75+00:04:174:0414.7
52PAPROCKI Rafał 887CYBERMORSYBYDGOSZCZM3024M 5200:00:1800:20:25.2000:20:43.50+00:04:184:0514.7
53JUREK Piotr 744BBL SZUBINSZUBINM502M 5300:00:0500:20:25.4500:20:31.15+00:04:194:0514.7
54KOWALSKI Jacek 545BYDGOSZCZM408M 5400:00:0700:20:26.4000:20:33.55+00:04:204:0514.7
55OKOŃSKI Jarosław 69BYDGOSZCZM3025M 5500:00:0600:20:27.9000:20:34.15+00:04:214:0514.7
56TRZCIŃSKI Franciszek 677SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOM503M 5600:00:0300:20:32.9500:20:36.15+00:04:264:0614.6
57KUNDE Tomasz 1040BYDGOSZCZ TRIATHLONLIPNIKIM2019M 5700:00:0200:20:35.1000:20:37.50+00:04:284:0714.6
58ZBORAŁA Dawid 509SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2020M 5800:00:0100:20:35.7000:20:37.55+00:04:294:0714.6
59CZAPLEWSKI Krzysztof 772FLORIAN CHOJNICEOSTROWITE K. CHOJNICM3026M 5900:00:0300:20:36.1000:20:39.55+00:04:294:0714.6
60WŁODARCZYK Wojciech 321BYDGOSZCZM504M 6000:00:0400:20:36.1500:20:41.00+00:04:294:0714.6
61PIKULSKI Paweł 583TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3027M 6100:00:1100:20:38.7000:20:49.85+00:04:324:0714.5
62SOBCZAK Marcin 186CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3028M 6200:00:0400:20:40.9500:20:45.30+00:04:344:0814.5
63KUTOWSKI Przemysław 929PRUSZCZM409M 6300:00:0200:20:41.7500:20:44.55+00:04:354:0814.5
64SADECKI Karol 468ATOS TEAMCHEŁMNOM3029M 6400:00:4000:20:43.7000:21:24.00+00:04:374:0814.5
65BOINSKI Rafal 994SOLEC KUJAWSKIM3030M 6500:00:0500:20:47.2500:20:52.50+00:04:414:0914.4
66WŁOCH Sylwester 578BYDGOSZCZM505M 6600:00:0300:20:49.1000:20:52.80+00:04:424:0914.4
67WROBEL Mateusz 957FABIANKIM2021M 6700:00:0300:20:51.9500:20:55.05+00:04:454:1014.4
68JANYSKA Krzysztof 229BYDGOSZCZM3031M 6800:00:1000:20:54.3500:21:04.85+00:04:484:1014.4
69ROSÓŁ Jacek 559BYDGOSZCZM3032M 6900:00:0700:20:56.1000:21:03.55+00:04:494:1114.3
70PACKI Łukasz 1221WIELUŃ BIEGAWIELUŃM2022M 7000:00:0500:20:57.6000:21:03.00+00:04:514:1114.3
71FELINIAK Daniel 1015BYDGOSZCZM3033M 7100:00:1700:20:58.9500:21:16.75+00:04:524:1114.3
72BIAŁY Dawid 1144GKS SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALUCIMM2023M 7200:00:1000:20:59.5500:21:10.05+00:04:534:1214.3
73KURDELSKI Kamil 808BYDGOSZCZM2024M 7300:00:0200:21:00.5500:21:02.75+00:04:544:1214.3
74SUSKI Piotr 872ŚWINOUJŚCIEM4010M 7400:00:1300:21:00.5500:21:14.15+00:04:544:1214.3
75ADAMCZAK Filip 967BYDGOSZCZM102M 7500:00:4500:21:03.7500:21:49.35+00:04:574:1214.2
76ROGALSKI Maciej 1276BYDGOSZCZM3034M 7600:01:4400:21:04.4000:22:48.45+00:04:584:1214.2
77CZYZEWSKI Mateusz 600SOLEC KUJAWSKIM3035M 7700:00:0700:21:05.9000:21:13.85+00:04:594:1314.2
78SOBIERAJSKI Łukasz 385WSPR BYDGOSZCZALEKSANDRÓW KUJAWSKIM2025M 7800:01:2900:21:06.3500:22:35.50+00:05:004:1314.2
79KLIMEK Paweł 811BYDGOSZCZM2026M 7900:00:0600:21:06.4500:21:12.80+00:05:004:1314.2
80HOC Marek 956LEGE ARTISBYDGOSZCZM4011M 8000:01:2100:21:09.1500:22:30.25+00:05:024:1314.2
81BOROWSKI Radosław 933MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM2027M 8100:00:3500:21:11.3000:21:47.05+00:05:054:1414.2
82NALEŻYTY Piotr 118KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM3036M 8200:00:2800:21:12.5500:21:40.90+00:05:064:1414.2
83GRUSZECZKA Jacek 1174GRUDZIĄDZM3037M 8300:00:1500:21:14.3500:21:29.35+00:05:084:1414.1
84MILOSIERNY Oskar 1335NAKŁO NAD NOTECIĄM2028M 8400:00:0800:21:15.0000:21:23.70+00:05:084:1514.1
85MONDRY Waldemar 433BYDGOSZCZM506M 8500:00:1600:21:15.1000:21:31.15+00:05:084:1514.1
86RATAJCZAK Arkadius 335BYDGOSZCZM4012M 8600:00:0200:21:15.2500:21:18.15+00:05:094:1514.1
87GLIWKA Artur 10311.BLWLINOWROCŁAWM3038M 8700:00:1600:21:17.4000:21:33.40+00:05:114:1514.1
88PALIGA Antoni 425RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM507M 8800:00:1700:21:18.0000:21:35.05+00:05:114:1514.1
89BUZALSKI Robert 1298ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4013M 8900:00:0800:21:18.1000:21:26.65+00:05:114:1514.1
90PAWLAK Jakub 1039JFTC SUBYDGOSZCZM3039M 9000:00:1400:21:18.6500:21:32.65+00:05:124:1514.1
91WACHOWSKI Piotr 909BYDGOSZCZM3040M 9100:00:0100:21:18.8000:21:19.90+00:05:124:1514.1
92MROTEK Michał 828KRUSZYN KRAJEŃSKIM3041M 9200:00:1000:21:19.2000:21:30.05+00:05:124:1614.1
93TUBAJA Albert 1087KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4014M 9300:00:1500:21:23.2000:21:38.70+00:05:164:1614
94KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 747TRISPACEBYDGOSZCZM2029M 9400:01:0200:21:23.6500:22:25.85+00:05:174:1614
95PIASECKI Radosław 205BYDGOSZCZM2030M 9500:00:1500:21:26.2500:21:42.00+00:05:204:1714
96JANCOWSKI Wojciech 33BYDGOSZCZM4015M 9600:00:0900:21:26.5000:21:36.10+00:05:204:1714
97RUDOL Sebastian 824PRĄDOCINM4016M 9700:00:2400:21:27.1500:21:52.00+00:05:204:1714
98PRZYBYLSKI Remi 917BYDGOSZCM4017M 9800:00:2300:21:27.2500:21:50.40+00:05:214:1714
99SUDOŁ Jacek 222BYDGOSZCZM4018M 9900:00:0400:21:29.7500:21:34.60+00:05:234:1814
100ŁUKOMSKI Marcin 253BYDGOSZCZM3042M 10000:01:2100:21:30.0500:22:52.00+00:05:234:1813.9
101JĘDRUSIK Michał 1229ARMIA CHRYSTUSATARNOWO DOLNEM2031M 10100:00:1700:21:30.2000:21:48.15+00:05:234:1813.9
102SZATKOWSKI Marcin 293BYDGOSZCZM3043M 10200:00:2800:21:31.2500:21:59.95+00:05:254:1813.9
103KACZMAREK Sebastian 709BYDGOSZCZM3044M 10300:00:0900:21:37.3000:21:46.50+00:05:314:1913.9
104MALESKA Michał 881BYDGOSZCZM2032M 10400:01:1600:21:38.0000:22:54.45+00:05:314:1913.9
105SZYSZKA Radosław 15POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM3045M 10500:00:0300:21:38.5000:21:42.10+00:05:324:1913.9
106APANASIEWICZ Bartosz 1301RUN PASJABYDGOSZCZM4019M 10600:00:2200:21:38.5500:22:01.50+00:05:324:1913.9
107MÄRTIN Paweł 450BYDGOSZCZM3046M 10700:00:1300:21:38.6500:21:52.35+00:05:324:1913.9
108LEŚNY Mateusz 1090PRZEMYŚLM2033M 10800:01:3400:21:40.3000:23:14.50+00:05:344:2013.8
109MALINOWSKI Igor 1134BTWBYDGOSZCZM103M 10900:01:0400:21:40.5500:22:45.25+00:05:344:2013.8
110KOCHAŃSKI Dariusz 1017BUKOWIECM508M 11000:00:1500:21:41.5000:21:56.75+00:05:354:2013.8
111JANUSZKIEWICZ Piotr 1196ŁOCHOWOM3047M 11100:01:2800:21:41.5000:23:10.00+00:05:354:2013.8
112GÓRSKI Marian 960SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM601M 11200:00:0900:21:44.4500:21:54.00+00:05:384:2113.8
113GZYL Mikolaj 581JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM3048M 11300:00:2000:21:45.7500:22:06.10+00:05:394:2113.8
114SKRZYPIŃSKI Marek 1124BYDGOSZCZM3049M 11400:00:1100:21:46.4000:21:57.55+00:05:404:2113.8
115DURAJEWSKI Mateusz 86DIRTY BOYSBYDGOSZCZM2034M 11500:01:3100:21:47.6000:23:19.35+00:05:414:2113.8
116GRECHUTA Tomasz 1177BYDGOSZCZM3050M 11600:00:1500:21:48.5000:22:03.75+00:05:424:2113.8
117WNĘK Martin 1338BYDGOSZCZM2035M 11700:00:1200:21:49.5500:22:02.25+00:05:434:2213.7
118FUŁAT Karol 836TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZCEKCYNM509M 11800:00:0800:21:50.6500:21:59.35+00:05:444:2213.7
119KABAT Jakub 82RUN TEAM SĘPÓLNO KRSĘPÓLNO KR.M104M 11900:01:0100:21:50.7000:22:52.00+00:05:444:2213.7
120BYRTEK Marcin 844BYDGOSZCZM4020M 12000:00:3500:21:51.1500:22:26.40+00:05:444:2213.7
121BARCZAK Tomasz 1026BYDGOSZCZM4021M 12100:00:0600:21:52.5000:21:58.55+00:05:464:2213.7
122TUROWSKI Jakub 294BYDGOSZCZM2036M 12200:00:1400:21:54.9500:22:09.65+00:05:484:2313.7
123CZELEŃ Szymon 162BYDGOSZCZM3051M 12300:00:1800:21:55.2000:22:13.75+00:05:484:2313.7
124WANKIEWICZ Łukasz 359SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM2037M 12400:00:2800:21:55.6000:22:23.95+00:05:494:2313.7
125GABRYCH Maciej 99CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM3052M 12500:00:0500:21:58.1500:22:03.70+00:05:514:2313.7
126BINIENDA Mateusz 535BIMATKRUSZYNM4022M 12600:00:0800:21:59.2000:22:07.55+00:05:524:2313.6
127STĘPSKI Marek 157BYDGOSZCZM4023M 12700:00:1200:22:06.9000:22:19.15+00:06:004:2513.6
128DZIEKAN Wojtek 1277KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3053M 12800:00:1600:22:07.1500:22:23.35+00:06:004:2513.6
129TOMKOWIAK Tomasz 181SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2038M 12900:00:0600:22:07.4000:22:14.25+00:06:014:2513.6
130CIEPŁOWSKI Robert 926GRUPA WODABYDGOSZCZM4024M 13000:00:1600:22:07.9000:22:24.70+00:06:014:2513.6
131MAZURKIEWICZ Piotr 831DOBRCZM4025M 13100:00:0900:22:08.4000:22:18.35+00:06:024:2513.5
132GRZECHOWIAK Krzysztof 366ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM3054M 13200:00:0400:22:13.2000:22:18.15+00:06:064:2613.5
133SZULC Andrzej 357ŁOCHOWOM4026M 13300:00:0600:22:13.5000:22:20.35+00:06:074:2613.5
134WIELGOSZ Krzysztof 875BYDGOSZCZM2039M 13400:01:1200:22:14.6000:23:26.60+00:06:084:2613.5
135DERING Tomasz 676BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM3055M 13500:00:5100:22:14.9000:23:06.75+00:06:084:2713.5
136ŚLEFARSKI Marcin 233BIAŁE BŁOTAM3056M 13600:00:1100:22:15.4500:22:26.60+00:06:094:2713.5
137KODRANC Michał 184TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3057M 13700:00:1200:22:16.4000:22:29.20+00:06:104:2713.5
138KABATEK Janusz 1120ŻOŁĘDOWOM3058M 13800:00:1100:22:17.8000:22:29.45+00:06:114:2713.5
139ANDRYCH Wojtek 608TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3059M 13900:00:1200:22:18.0000:22:30.25+00:06:114:2713.5
140ŁOBOCKI Krzysztof 240BYDGOSZCZM3060M 14000:00:0600:22:18.0500:22:24.55+00:06:114:2713.5
141KILAN Kacper 783OSÓWIECOSÓWIECM2040M 14100:00:1900:22:19.6500:22:38.75+00:06:134:2713.4
142SPYCHALSKI Bartosz 537BYDGOSZCZM2041M 14200:00:3800:22:20.7500:22:59.70+00:06:144:2813.4
143RUMIŃSKI Adam 1219SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM3061M 14300:00:1000:22:21.5000:22:32.10+00:06:154:2813.4
144KAMIŃSKI Marek 495TYPYGRUBEBYDGOSZCZM2042M 14400:00:1200:22:22.3500:22:34.85+00:06:164:2813.4
145KLEPACZEWSKI Arkadiusz 26BYDGOSZCZM3062M 14500:00:1300:22:23.0500:22:36.60+00:06:164:2813.4
146ŁADNIAK Dariusz 1224CZARNOWOM4027M 14600:00:5500:22:23.6000:23:19.15+00:06:174:2813.4
147PALIWODA Jakub 813TURM2043M 14700:00:4500:22:26.6500:23:11.65+00:06:204:2913.4
148GAWROŃSKI Mateusz 814BARCINM2044M 14800:00:1400:22:27.0000:22:41.70+00:06:204:2913.4
149GWIAZDOWSKI Dominik 453BYDGOSZCZM105M 14900:00:0900:22:27.1000:22:37.05+00:06:204:2913.4
150GORDON Roman 641RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM602M 15000:00:0500:22:28.2000:22:34.05+00:06:214:2913.3
151BILSKI Marcin 1136BYDGOSZCZM3063M 15100:00:1700:22:28.5500:22:45.95+00:06:224:2913.4
152SZYMAŃSKI Bartłomiej 812BYDGOSZCZM2045M 15200:00:4400:22:29.7000:23:14.10+00:06:234:3013.3
153ROSZCZYN Dawid 164CB163BYDGOSZCZM3064M 15300:01:4000:22:32.1500:24:12.20+00:06:254:3013.3
154RAUNEST Adam 596BYDGOSZCZM5010M 15400:00:2500:22:34.8000:23:00.55+00:06:284:3113.3
155ZYGLER Zbigniew 52422.ODNBYDGOSZCZM4028M 15500:00:1300:22:37.0500:22:50.45+00:06:304:3113.3
156PAWLACZYK Paweł 1053SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM2046M 15600:00:3900:22:37.4500:23:16.60+00:06:314:3113.3
157NIEDBALSKI Paweł 446BYDGOSZCZM3065M 15700:00:0100:22:38.4000:22:40.25+00:06:324:3113.2
158WESOŁOWSKI Dariusz 990BYDGOSZCZM4029M 15800:00:0800:22:39.1000:22:47.35+00:06:324:3113.2
159PIECZONKA Adam 1044BYDGOSZCZM2047M 15900:00:1200:22:43.6500:22:55.75+00:06:374:3213.2
160BRZEZIŃSKI Sławomir 557CZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4030M 16000:00:1900:22:44.3000:23:03.65+00:06:384:3213.2
161GACKOWSKI Krzysztof 280BYDGOSZCZM4031M 16100:00:0400:22:45.9000:22:50.65+00:06:394:3313.2
162SIUDA Sebastian 58SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM4032M 16200:00:2600:22:47.9000:23:14.10+00:06:414:3313.2
163KUCHCZYŃSKI Jakub 716BKS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM106M 16300:00:2700:22:48.9500:23:15.95+00:06:424:3313.2
164GŁOWSKI Dariusz 200BYDGOSZCZM4033M 16400:00:2200:22:49.0500:23:12.00+00:06:424:3413.1
165ISELVMO Espen 1356BYDGOSZCZM2048M 16500:00:4100:22:49.1000:23:30.70+00:06:424:3313.1
166OMNICZYŃSKI Tomasz 428FORDONBYDGOSZCZM2049M 16600:01:2100:22:51.9500:24:13.40+00:06:454:3413.1
167KWARDYS Karol 150BYDGOSZCZM3066M 16700:00:1100:22:53.7000:23:05.60+00:06:474:3413.1
168KLIMCZYK Bartosz 763BYDGOSZCZM2050M 16800:00:4500:22:55.0000:23:40.15+00:06:484:3513.1
169PIOTROWSKI Dariusz 326BYDGOSZCZM4034M 16900:00:1900:22:55.6500:23:15.55+00:06:494:3513.1
170LUBIŃSKI Robert 874BYDGOSZCZM3067M 17000:00:0800:22:55.7000:23:03.95+00:06:494:3513.1
171SZUBERT Maciej 230BYDGOSZCZM4035M 17100:01:4000:22:57.7000:24:38.65+00:06:514:3513.1
172ĆWIKLIŃSKI Jarosław 688M5011M 17200:00:3900:22:57.8500:23:37.50+00:06:514:3513.1
173WAJCHERT Łukasz 954BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM3068M 17300:00:3400:22:58.4500:23:32.90+00:06:524:3513.1
174KAMPER Jarosław 717BYDGOSZCZM4036M 17400:00:2800:22:59.3000:23:28.20+00:06:534:3613
175PACZKOWSKI Mirosław 950CB163BYDGOSZCZM4037M 17500:00:3200:23:00.2500:23:32.90+00:06:544:3613
176WIECZOREK Waldek 532BYDGOSZCZM3069M 17600:01:5700:23:01.9000:24:58.95+00:06:554:3613
177SAWICKI Mikołaj 1207BYDGOSZCZM2051M 17700:00:0800:23:03.8000:23:12.35+00:06:574:3613
178MACIĄGA Jakub 471BYDGOSZCZM3070M 17800:00:1600:23:05.7500:23:22.15+00:06:594:3713
179MIKOŁAJCZAK Sławomir 231BYDGOSZCZM4038M 17900:00:3200:23:07.5000:23:40.35+00:07:014:3713
180GWIZDAŁA Mikołaj 1146BYDGOSZCZM2052M 18000:00:2100:23:10.3500:23:32.15+00:07:044:3812.9
181JARYSZ Adrian 863NIEMCZM3071M 18100:00:0600:23:12.4500:23:18.50+00:07:064:3812.9
182RZĘTKOWSKI Artur 585SOLEC KUJAWSKIM2053M 18200:00:1400:23:12.6000:23:26.80+00:07:064:3812.9
183JURKOWSKI Paweł 999KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM3072M 18300:01:3000:23:13.3000:24:43.60+00:07:074:3812.9
184KUCHCZYŃSKI Adam 715BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM5012M 18400:00:2600:23:14.0000:23:40.85+00:07:074:3812.9
185BATAROWICZ Patryk 674OSP NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM2054M 18500:00:0200:23:16.6500:23:19.30+00:07:104:3912.9
186SZATTEN Michał 408TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3073M 18600:00:1200:23:17.1000:23:30.05+00:07:104:3912.9
187SKUBISZEWSKI Damian 328ARMIA CHRYSTUSABYDGOSZCZM3074M 18700:00:1800:23:17.7500:23:36.20+00:07:114:3912.9
188SZYMAŃSKI Tomasz 880BYDGOSZCZM3075M 18800:00:0900:23:18.1500:23:27.95+00:07:114:3912.9
189STAWCZYK Dariusz 126BYDGOSZCZM4039M 18900:00:0700:23:20.4500:23:28.05+00:07:144:4012.8
190WOJCIECHOWSKI Grzegorz 360ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2055M 19000:00:1700:23:21.0000:23:38.20+00:07:144:4012.8
191SZYMCZAK Maciej 723STRZELEWOM4040M 19100:00:0900:23:22.0000:23:31.50+00:07:154:4012.8
192ŁATKA Marcin 35BZDGOSYCYM4041M 19200:00:1200:23:22.8500:23:34.85+00:07:164:4012.8
193BRACIKOWSKI Bartosz 1269BYDGOSZCZM107M 19300:00:2800:23:23.4000:23:51.55+00:07:174:4012.8
194RZENTKOWSKI Grzegorz 1055BYDGOSZCZM4042M 19400:00:1500:23:23.5500:23:38.85+00:07:174:4012.8
195SZARLEJ Marcin 283BYDGOSZCZM3076M 19500:01:2100:23:23.6000:24:44.75+00:07:174:4012.8
196RAK Waldemar 725BYDGOSZCZM4043M 19600:00:0600:23:24.3000:23:30.45+00:07:184:4012.8
197ROŚ Sławek 121ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WIELKAM3077M 19700:00:1700:23:26.0500:23:43.90+00:07:194:4112.8
198NOWAK Rafał 319JYSKBYDGOSZCZM2056M 19800:01:2000:23:26.9000:24:47.75+00:07:204:4112.8
199ANGLART Roman 396PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5013M 19900:00:1600:23:26.9500:23:43.00+00:07:204:4112.8
200KRÓL Maciej 896ŚWINOUJŚCIEM4044M 20000:00:1300:23:30.3500:23:43.95+00:07:244:4212.8
201NOWAKOWSKI Grzegorz 569DAEFBYDGOSZCZM3078M 20100:00:3100:23:32.3000:24:03.65+00:07:264:4212.7
202KRÓL Damian 551BYDGOSZCZM2057M 20200:01:2900:23:32.3500:25:01.85+00:07:264:4212.7
203KORTAS Marcin 567BYDGOSZCZM4045M 20300:00:4200:23:33.2500:24:15.55+00:07:274:4212.7
204KOZŁOWSKI Łukasz 755BYDGOSZCZM2058M 20400:01:0000:23:33.5000:24:34.45+00:07:274:4212.7
205SHCHERBAN Dmytro 502BYDGOSZCZM2059M 20500:00:1800:23:33.8500:23:52.45+00:07:274:4212.7
206CELEGRAT Andrzej 913GRUPAM3079M 20600:00:1500:23:34.6000:23:49.85+00:07:284:4212.7
207LUBISZEWSKI Bartosz 809BYDGOSZCZM3080M 20700:00:1400:23:34.9500:23:49.10+00:07:284:4312.7
208ŁABENDA Robert 63BYDGOSZCZM3081M 20800:00:2800:23:35.2000:24:03.55+00:07:284:4312.7
209NURKIEWICZ Jarosław 501KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM4046M 20900:00:0900:23:35.5500:23:45.05+00:07:294:4312.7
210URBAŃSKI Dawid 124BYDGOSZCZM3082M 21000:00:2900:23:35.9000:24:05.60+00:07:294:4312.7
211KOPICKI Mariusz 71BYDGOSZCZM4047M 21100:00:0300:23:36.2500:23:40.05+00:07:304:4312.7
212GWIAZDOWSKI Krzysztof 451BYDGOSZCZM4048M 21200:00:1000:23:37.5000:23:47.55+00:07:314:4312.7
213DANKOWSKI Błażej 1143POTULICEM108M 21300:00:0900:23:38.6500:23:48.15+00:07:324:4312.7
214PACEK Mirosław 358SEROCKM5014M 21400:01:2700:23:38.9500:25:06.50+00:07:324:4312.7
215LICA Paweł 1128BYDGOSZCZM2060M 21500:00:3400:23:39.2000:24:13.25+00:07:324:4312.7
216LINKOWSKI Paweł 1309BYDGOSZCZM2061M 21600:01:4400:23:39.6500:25:24.00+00:07:334:4412.7
217DACH Łukasz 1047BYDGOSZCZM3083M 21700:00:1200:23:40.8500:23:53.25+00:07:344:4412.7
218SMUCZYŃSKI Wojciech 566BYDGOSZCZM3084M 21800:01:2500:23:41.0000:25:06.55+00:07:344:4412.7
219MRUGAŁA Bartosz 57BYDGOSZCZM3085M 21900:01:0500:23:42.2000:24:48.00+00:07:354:4412.6
220DONARSKI Maciej 173BYDGOSZCZM2062M 22000:01:0100:23:43.7000:24:44.80+00:07:374:4412.6
221WOJCIECHOWSKI Dawid 576WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM2063M 22100:01:2800:23:43.9500:25:12.80+00:07:374:4412.6
222OCHIMOWSKI Tomasz 655BYDGOSZCZM2064M 22200:00:2000:23:44.6500:24:05.30+00:07:384:4512.6
223WOJTYSIAK Kamil 46BYDGOSZCZM3086M 22300:00:5300:23:45.2000:24:39.00+00:07:384:4512.6
224ŚWIĘCICKI Andrzej 459BYDGOSZCZM4049M 22400:00:3100:23:45.5500:24:17.35+00:07:394:4512.6
225TWARDOWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM3087M 22500:01:3200:23:45.8500:25:18.65+00:07:394:4512.6
226KABACIŃSKI Maciej 733WUKAESBYDGOSZCZM4050M 22600:00:0400:23:48.0000:23:52.25+00:07:414:4512.6
227FRĄCKOWIAK Waldemar 605BYDGOSZCZM4051M 22700:00:4100:23:49.0000:24:30.00+00:07:424:4512.6
228ZAMROWSKI Tomasz 419BYDGOSZCZM4052M 22800:00:1400:23:51.6000:24:06.30+00:07:454:4612.6
229KANNEBERG Maciej 1069RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2065M 22900:01:0100:23:53.8500:24:55.15+00:07:474:4612.6
230SZCZERBINSKI Mariusz 312BUKOWIECM4053M 23000:01:0700:24:00.0000:25:07.10+00:07:534:4812.5
231PILARSKI Paweł 923BYDGOSZCZM2066M 23100:00:1400:24:01.9000:24:16.30+00:07:554:4812.5
232KIECA Andrzej 891ROWEROWA BRZOZA / BRZOZA BIEGAGRUDZIĄDZM5015M 23200:00:3800:24:02.1500:24:41.05+00:07:554:4812.5
233BYRTEK Grzegorz 142CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM4054M 23300:00:3400:24:03.1000:24:38.00+00:07:564:4812.5
234RENC Patryk 342SERCE TYBETUBYDGOSZCZM2067M 23400:00:1400:24:03.3500:24:17.70+00:07:574:4812.5
235URBAŃSKI Tomasz 340JW 4326BYDGOSZCZM3088M 23500:00:3200:24:03.5500:24:35.60+00:07:574:4812.5
236PIOTROWSKI Maciej 892BYDGOSZCZM3089M 23600:01:0700:24:04.3000:25:11.50+00:07:584:4812.5
237SKOPOWSKI Krzysztof 430BYDGOSZCZM4055M 23700:00:1800:24:05.2500:24:24.00+00:07:594:4912.4
238KOWALSKI Patryk 1267BYDGOSZCZM3090M 23800:00:2900:24:06.6500:24:36.20+00:08:004:4912.4
239TUREK Józef 1275BYDGOSZCZM2068M 23900:00:0700:24:07.5000:24:14.90+00:08:014:4912.4
240KLINOWSKI Radosław 1173BYDGOSZCZM3091M 24000:00:5500:24:07.7500:25:03.25+00:08:014:4912.4
241NAWROCKI Dariusz 714VAUPE TEAMBYDGOSZCZM5016M 24100:00:5700:24:09.2000:25:07.10+00:08:024:5012.4
242JAGIELSKI Szymon 1316MAKSYMILIANOWOM2069M 24200:00:4100:24:12.1500:24:53.15+00:08:054:5012.4
243CIARKOWSKI Mirosław 1050INOWROCŁAWM3092M 24300:00:1600:24:13.7500:24:29.85+00:08:074:5012.4
244GRZEBIELUCHA Arkadiusz 452BYDGOSZCZM3093M 24400:00:0000:24:16.6500:24:16.65+00:08:104:5112.4
245POPIELARZ Robert 807RYNARZEWOM4056M 24500:00:2100:24:17.4000:24:38.55+00:08:114:5112.4
246PAWLAK Waldemar 191VEGERUNNERSBYDGOSZCZM3094M 24600:00:2300:24:17.9000:24:41.65+00:08:114:5112.3
247KOTWICA Kamil 1227BYGOSZCZM2070M 24700:00:2200:24:18.6000:24:40.65+00:08:124:5112.3
248CHMIELEWSKI Ireneusz 55CZARNE STOPY.SMM.NIESZAWKAM5017M 24800:00:1800:24:18.7000:24:37.40+00:08:124:5112.3
249BRYJA Robert 1204BYDGOSZCZM5018M 24900:00:4800:24:21.1500:25:09.20+00:08:144:5212.3
250NOWAK Sławomir 1011BARCINM2071M 25000:00:1400:24:22.1500:24:36.55+00:08:154:5212.3
251MATTHEWS Karol 762BYDGOSZCZM3095M 25100:00:2000:24:22.3000:24:42.65+00:08:164:5212.3
252TRZCIŃSKI Eugeniusz 638SZWEDEROWOBYDGOSZCZM603M 25200:00:0800:24:22.9000:24:31.65+00:08:164:5212.3
253KITOWSKI Przemysław 148BYDGOSZCZM3096M 25300:00:2900:24:23.5000:24:53.05+00:08:174:5212.3
254GRUBA Jacek 618BRZOZAM5019M 25400:00:1300:24:23.5500:24:36.60+00:08:174:5212.3
255SADOWSKI Bartosz 1111BYDGOSZCZM4057M 25500:00:3700:24:23.9500:25:01.55+00:08:174:5212.3
256STRZAŁKOWSKI Dawid 919BYDGOSZCZM2072M 25600:00:0900:24:23.9500:24:33.85+00:08:174:5212.3
257D'ANGELO Antonio 1280PARMAM2073M 25700:00:4500:24:25.3500:25:10.65+00:08:194:5312.3
258JASIŃSKI Artur 421SZUBINM4058M 25800:00:4700:24:25.9500:25:13.00+00:08:194:5312.3
259KOWALSKI Marek 1012BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4059M 25900:00:5200:24:25.9500:25:18.05+00:08:194:5312.3
260SAWIŃSKI Łukasz 820STUDZIENKIM2074M 26000:00:1700:24:27.3500:24:44.50+00:08:214:5312.3
261WIŚNIEWSKI Włodzimierz 370SPCTORUŃM5020M 26100:01:4400:24:27.6000:26:12.45+00:08:214:5312.3
262GROCHOWSKI Jakub 498JW1515WITOSŁAWM3097M 26200:01:0500:24:28.5500:25:34.50+00:08:224:5312.3
263KUSZYŃSKI Robert 151PJBBYDGOSZCZM4060M 26300:00:3500:24:29.0500:25:04.20+00:08:224:5312.3
264SZUKALSKI Piotr 1117BYDGOSZCZM2075M 26400:00:4100:24:30.2000:25:11.50+00:08:234:5412.2
265CZYŚCIECKI Adrian 72ZAMOŚĆM2076M 26500:00:1700:24:31.6000:24:49.25+00:08:254:5412.2
266CHRZĄSZCZ Michał 305SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM2077M 26600:01:2200:24:33.1000:25:55.85+00:08:264:5412.2
267TYMEK Dariusz 590TYPYGRUBEBYDGOSZCZM2078M 26700:00:1200:24:33.6500:24:45.90+00:08:274:5412.2
268WŁOCH Mateusz 582BYDGOSZCZM109M 26800:00:0400:24:33.9500:24:38.00+00:08:274:5412.2
269KĘDZIERSKI Wojciech 1013BYDGOSZCZM4061M 26900:00:2200:24:34.1000:24:56.40+00:08:274:5412.2
270KOZICKI Marcin 657BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM4062M 27000:00:5200:24:35.4000:25:28.05+00:08:294:5512.2
271DRZEWIECKI Radosław 1310BYDGOSZCZM3098M 27100:00:3900:24:36.2000:25:15.35+00:08:294:5512.2
272BRYCKI Łukasz 1202BYDGOSZCZM3099M 27200:00:3600:24:37.4500:25:13.70+00:08:314:5512.2
273HEIDAK Piotr 1042BYDGOSZCZM4063M 27300:00:1900:24:38.0500:24:57.40+00:08:314:5512.2
274DROZDOWSKI Krzysztof 663BYDGOSZCZM4064M 27400:00:4800:24:39.1500:25:27.30+00:08:324:5512.2
275FRANKÓW Łukasz 1350OSP NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM30100M 27500:00:0200:24:39.1500:24:41.65+00:08:324:5512.2
276PRZERACKI Mirosław 336SZOSZONIBYDGOSZCZM4065M 27600:01:2000:24:39.9500:26:00.75+00:08:334:5612.2
277LESZCZYŃSKI Łukasz 196BYDGOSZCZM30101M 27700:01:0300:24:40.2000:25:44.00+00:08:334:5612.2
278TYMOSIAK Mateusz 434GRUPA BIEGOWA SPÓJNIA BIAŁE BŁOTACIELEM2079M 27800:00:3900:24:40.3000:25:19.55+00:08:344:5612.2
279MINTA Adam 904BYDGOSZCZM30102M 27900:00:2200:24:40.6500:25:03.25+00:08:344:5612.2
280ŚWIATLAK Marek 963BYDGOSZCZM4066M 28000:00:3900:24:40.7500:25:20.25+00:08:344:5612.2
281BLINET Jean-Baptiste 1341BYDGOSZCZM2080M 28100:00:5200:24:40.8000:25:33.05+00:08:344:5612.2
282GRYGIEL Mateusz 372BYDGOSZCZM30103M 28200:01:0400:24:41.0000:25:45.45+00:08:344:5612.2
283ŚCIBAK Wojciech 1043JFTC SUBYDGOSZCZM30104M 28300:00:1800:24:44.0500:25:02.55+00:08:374:5612.1
284POLIWODZIŃSKI Mateusz 1100KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM1010M 28400:00:1300:24:44.6500:24:58.00+00:08:384:5712.1
285SZYMKOWIAK Krzysztof 971BYDGOSZCZM1011M 28500:01:1800:24:46.7000:26:04.70+00:08:404:5712.1
286MOCZULSKI Tomek 398BYDGOSZCZM30105M 28600:00:3100:24:50.4500:25:22.15+00:08:444:5812.1
287POTRZEBOWSKI Marek 209BYDGOSZCZM30106M 28700:00:3000:24:51.8500:25:22.70+00:08:454:5812.1
288SPIRYDOWICZ Piotr 1192BYDGOSZCZM30107M 28800:00:2400:24:54.8000:25:19.05+00:08:484:5912
289MOKOS Tomasz 189INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWM30108M 28900:00:5000:24:54.8500:25:45.25+00:08:484:5912
290ANTKOWIAK Bartosz 508TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30109M 29000:01:5200:24:54.9000:26:46.90+00:08:484:5812
291GAWRYCH Adam 985BYDGOSZCZM2081M 29100:00:3400:24:56.7000:25:31.25+00:08:504:5912
292POLIWODZIŃSKI Michał 22KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM30110M 29200:00:1300:24:57.0000:25:10.80+00:08:504:5912
293DOMŻALSKI Lech 1344BYDGOSZCZM30111M 29300:00:4100:24:59.0500:25:40.75+00:08:524:5912
294FOJUTOWSKI Jan 484MKS 63BYDGOSZCZM1012M 29400:00:0300:24:59.4500:25:02.75+00:08:534:5912
295KARLIŃSKI Oskar 614BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1013M 29500:01:1900:24:59.6500:26:19.05+00:08:535:0012
296KAŹMIERCZAK Paweł 1172BYDGOSZCZM4067M 29600:00:1000:24:59.7000:25:10.40+00:08:535:0012
297KWASIGROCH Krzysztof 838TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5021M 29700:00:5300:25:00.0000:25:53.15+00:08:535:0012
298DUDZIC Łukasz 859CYBERMORSYBYDGOSZCZM2082M 29800:00:2400:25:01.1000:25:25.70+00:08:545:0012
299BUSSE Dariusz 1352BYDGOSZCZM4068M 29900:00:5900:25:01.3500:26:00.45+00:08:555:0012
300JAROCH Krzysztof 384BYDGOSZCZM2083M 30000:01:2200:25:01.3500:26:23.75+00:08:555:0012
301BARSZCZEWSKI Sebastian 1114BYDGOSZCZM30112M 30100:00:5000:25:02.5500:25:53.00+00:08:565:0012
302CZAJA Jarosław 251BYDGOSZCZM4069M 30200:00:3700:25:02.6000:25:40.05+00:08:565:0012
303SOSNA Mikolaj 207BYDGOSZCZM30113M 30300:01:2300:25:03.1000:26:26.35+00:08:565:0012
304CHRUPAŁA Rafał 768BYDGOSZCZM30114M 30400:00:5100:25:03.7500:25:54.80+00:08:575:0012
305ŚLADEWSKI Rafał 412GĄDECZM30115M 30500:00:4100:25:03.9000:25:45.40+00:08:575:0012
306OSZUBSKI Kazimierz 934BYDGOSZCZM4070M 30600:00:2200:25:04.8500:25:27.75+00:08:585:0112
307GŁOWACKI Robert 400BYDGOSZCZM4071M 30700:00:1000:25:05.1500:25:15.75+00:08:585:0112
308ANDRZEJEWSKI Adam 406BYDGOSZCZM4072M 30800:01:5000:25:05.7500:26:56.50+00:08:595:0112
309PACANOWSKI Szymon 862BYDGOSZCZM1014M 30900:00:1600:25:06.9500:25:23.65+00:09:005:0111.9
310AFELT Jarosław 204BYDGOSZCZM30116M 31000:01:0700:25:07.3500:26:14.80+00:09:015:0111.9
311SIKORSKI Norbert 211BYDGOSZCZM4073M 31100:00:1800:25:08.0000:25:26.30+00:09:015:0111.9
312OSZUBSKI Dawid 969BYDGOSZCZM182M 31200:00:2200:25:08.2000:25:30.65+00:09:015:0111.9
313DUDZIC Sławek 554ZIELONKAM5022M 31300:00:1100:25:11.8500:25:22.90+00:09:055:0211.9
314WILDHIRT Mariusz 216BYDGOSZCZM30117M 31400:00:1200:25:12.3000:25:24.90+00:09:065:0211.9
315WŁODARSKI Paweł 799BYDGOSZCZM30118M 31500:01:0100:25:14.3500:26:16.05+00:09:085:0311.9
316KARSKI Przemysław 771BYDGOSZCZM30119M 31600:00:4400:25:14.9000:25:59.65+00:09:085:0311.9
317NOWOSIELSKI Marcin 656BYDGOSZCZM4074M 31700:00:3800:25:16.2500:25:55.00+00:09:105:0311.9
318TOMCZAK Sylwester 389KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM30120M 31800:01:2500:25:16.2500:26:41.30+00:09:105:0311.9
319ŚWIETLIK Piotr 901BYDGOSZCZM5023M 31900:00:3600:25:16.7500:25:53.70+00:09:105:0311.9
320BARTNIK Mieczysław 1248BYDGOSZCZM5024M 32000:01:1800:25:18.0000:26:36.05+00:09:115:0311.9
321ŚWIETLIK Radosław 699BYDGOSZCZM2084M 32100:01:0300:25:18.7000:26:22.05+00:09:125:0311.8
322RADECKI Maciej 1149CYBORGIBYDGOSZCZM4075M 32200:01:5500:25:22.3500:27:17.90+00:09:165:0411.8
323WIŚNIEWSKI Paweł 1166BYDGOSZCZM2085M 32300:01:3400:25:25.1000:26:59.10+00:09:185:0511.8
324BALCERZAK Leszek 1095NOWE DĄBIEM30121M 32400:00:1300:25:25.4000:25:38.75+00:09:195:0511.8
325SZYDŁOWSKI Rafał 85BYDGOSZCZM30122M 32500:00:3500:25:28.4500:26:04.35+00:09:225:0511.8
326ŁAWRYNOWICZ Tomasz 1021SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2086M 32600:01:2300:25:29.7000:26:53.05+00:09:235:0611.8
327GRUCHAŁA Wojciech 338BYDGOSZCZM5025M 32700:00:0800:25:30.1000:25:38.95+00:09:235:0611.8
328SKONIECZNY Daniel 507TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30123M 32800:01:4800:25:30.7000:27:19.60+00:09:245:0611.8
329ŁABENDA Piotr 792TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM4076M 32900:00:4200:25:31.8500:26:14.35+00:09:255:0611.7
330CIACHERA Ireneusz 1261INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZM5026M 33000:00:3700:25:33.7000:26:11.00+00:09:275:0611.7
331GŁOGOWSKI Mateusz 857CYBERMORSYBYDGOSZCZM30124M 33100:00:2400:25:33.7000:25:58.15+00:09:275:0611.7
332MORZYK Michał 496OSIELSKOM30125M 33200:01:0700:25:34.0500:26:41.75+00:09:275:0611.7
333STĘPSKI Sławomir 202BYDGOSZCZM183M 33300:01:3100:25:34.4500:27:06.00+00:09:285:0711.7
334BRZOZOWSKI Jarosław 97BRZOZAM5027M 33400:00:1800:25:36.7000:25:55.45+00:09:305:0711.7
335MORAWSKI Marek 274KK ASTORIABYDGOSZCZM30126M 33500:01:2600:25:37.9500:27:04.25+00:09:315:0711.7
336KONWIŃSKI Daniel 513CYBERMORSYBYDGOSZCZM30127M 33600:01:2600:25:38.9000:27:05.85+00:09:325:0711.7
337MALINOWSKI Waldemar 457RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM4077M 33700:01:2100:25:40.4500:27:01.45+00:09:345:0811.7
338GOŁCZYŃSKI Tomasz 995BYDGOSZCZM4078M 33800:00:2200:25:40.7000:26:02.75+00:09:345:0811.7
339BORZYSZKOWSKI Grzegorz 105STARY FORDONBYDGOSZCZM30128M 33900:00:1300:25:43.6000:25:56.65+00:09:375:0811.7
340PANKOWSKI Przemysław 10561. BLWLINOWROCŁAWM30129M 34000:00:1600:25:44.3500:26:00.65+00:09:385:0811.7
341GŁOWACKI Jarosław 1345ADP BYDGOSZCZBYDGOSZCZM184M 34100:00:2100:25:45.0000:26:06.65+00:09:385:0911.7
342SONTOWSKI Eryk 893BYDGOSZCZM1015M 34200:00:1200:25:45.8000:25:58.10+00:09:395:0911.6
343DANKOWSKI Rafał 1142POTULICEM4079M 34300:00:1000:25:46.3500:25:56.55+00:09:405:0911.6
344SALA Tymoteusz 1243OSIELSKOM2087M 34400:00:2500:25:47.1000:26:12.95+00:09:405:0911.6
345DERESZYŃSKI Piotr 592BYDGOSZCZM4080M 34500:00:5700:25:47.9500:26:45.60+00:09:415:0911.6
346FABROWSKI Dawid 34PRACOWNIAFIZJO ROMETBYDGOSZCZM30130M 34600:01:4500:25:49.3000:27:34.85+00:09:435:0911.6
347WALERYCH Jarosław 1294TYPYGRUBEBRZOZAM30131M 34700:00:1100:25:51.7500:26:03.35+00:09:455:1011.6
348KONOWECKI Bartosz 1199TORUŃM2088M 34800:01:1100:25:52.1000:27:03.85+00:09:455:1011.6
349GRZELAK Łukasz 1337BYDGOSZCZM4081M 34900:01:0700:25:55.5000:27:03.40+00:09:495:1111.6
350REPCZYŃSKI Tomek 107BYDGOSZCZM2089M 35000:01:1400:25:56.2500:27:10.40+00:09:505:1111.6
351KIJEWSKI Maciej 263KABEL TEAMBYDGOSZCZM30132M 35100:01:1800:25:56.4500:27:15.00+00:09:505:1111.6
352LEŚNIEWSKI Tomasz 125BYDGOSZCZM4082M 35200:00:2300:25:57.4000:26:21.25+00:09:515:1111.6
353NAWROCKI Damian 1153BYDGOSZCZM2090M 35300:00:4300:25:59.3000:26:42.60+00:09:535:1111.5
354DEREZIŃSKI Tomasz 316BYDGOSZCZM30133M 35400:01:0300:26:01.2000:27:04.25+00:09:545:1211.5
355KOPACZ Radosław 939PĘDZĄCE ŻÓŁWITIBYDGOSZCZM30134M 35500:01:1800:26:01.3500:27:19.90+00:09:555:1211.5
356KLINIKOWSKI Jacek 367KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4083M 35600:00:4700:26:02.1000:26:49.95+00:09:555:1211.5
357TRUDNOWSKI Janusz 424BYDGOSZCZM604M 35700:01:0200:26:02.5500:27:05.35+00:09:565:1211.5
358DACIO Darek 968SZUBINM2091M 35800:00:1700:26:02.7000:26:20.55+00:09:565:1211.5
359MAŁACHOWSKI Mateusz 1255ŁOMŻAM2092M 35900:00:2400:26:03.4000:26:27.65+00:09:575:1211.5
360BIERYT Krzysztof 542POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM30135M 36000:00:5500:26:03.4000:26:58.70+00:09:575:1211.5
361GRALAK Jacek 601BYDGOSZCZM4084M 36100:00:1100:26:04.7000:26:16.55+00:09:585:1311.5
362DĘBICKI Mateusz 895BYDGOSZCZM1016M 36200:00:1200:26:05.1500:26:17.85+00:09:585:1311.5
363LEWANDOWSKI Damian 299TEAMBYDGOSZCZM30136M 36300:00:4300:26:05.5000:26:49.40+00:09:595:1311.5
364NOWAKOWSKI Tomasz 426BYDGOSZCZM30137M 36400:00:4200:26:05.6000:26:48.15+00:09:595:1311.5
365GOSIENIECKI Konrad 281DÓLSKM2093M 36500:00:4000:26:10.5000:26:51.05+00:10:045:1411.5
366KALA Michał 1315ŁABISZYNM30138M 36600:01:1400:26:11.1000:27:25.55+00:10:045:1411.5
367ROSINSKI Przemysław 346BYDGOSZCZM30139M 36700:01:3400:26:11.2000:27:45.55+00:10:045:1411.5
368ŻUCHELKOWSKI Rafał 958BYDGOSZCZM30140M 36800:00:3000:26:11.8000:26:41.95+00:10:055:1411.5
369KIEŁCZYŃSKI Marek 1278PRZYŁĘKIM4085M 36900:00:1500:26:12.4000:26:27.95+00:10:065:1411.5
370JESKE Marek 870RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4086M 37000:00:2200:26:15.7000:26:38.10+00:10:095:1511.4
371ARENT Jan 753BYDGOSZCZM5028M 37100:01:0000:26:16.2500:27:16.75+00:10:105:1511.4
372CĄBROWSKI Piotr 1006GRUDZIĄDZM4087M 37200:00:5000:26:16.7000:27:07.55+00:10:105:1511.4
373KUNDE Adam 1041BYDGOSZCZ TRIATHLONLIPNIKIM5029M 37300:01:0800:26:19.6000:27:28.55+00:10:135:1611.4
374BIELENNY Michał 494BYDGOSZCZM605M 37400:01:3500:26:21.7500:27:57.00+00:10:155:1611.4
375WDOWIAK Piotr 115BYDGOSZCZM2094M 37500:01:2200:26:21.9500:27:44.40+00:10:155:1611.4
376ŁABĘCKI Kordian 1214SŁUPSKM2095M 37600:00:2200:26:25.9000:26:48.00+00:10:195:1711.3
377BEJGER Łukasz 505TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30141M 37700:01:4900:26:26.8500:28:16.45+00:10:205:1711.3
378PAPIS Piotr 386BYDGOSZCZM30142M 37800:00:4600:26:26.9500:27:13.65+00:10:205:1711.3
379SZEWCZUK Sebastian 879BYDGOSZCZM30143M 37900:01:1300:26:27.6500:27:41.45+00:10:215:1711.3
380PRZYBYLSKI Mariusz 353BYDGOSZCZM5030M 38000:00:3200:26:29.7000:27:02.05+00:10:235:1811.3
381BŁAŻEJEWSKI Kacper 193CB163BYDGOSZCZM2096M 38100:01:3700:26:30.1000:28:07.55+00:10:235:1811.3
382JAROCH Rafał 383BYDGOSZCZM30144M 38200:01:2100:26:31.2500:27:53.15+00:10:255:1811.3
383KAPELA Jacek 415KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM4088M 38300:00:1400:26:32.6000:26:47.20+00:10:265:1811.3
384DOBRZAŃSKI Dariusz 773GRAVITYBYDGOSZCZM2097M 38400:01:3800:26:34.0000:28:12.85+00:10:275:1811.3
385CISZEWSKI Paweł 1288BRZOSTOWOM30145M 38500:00:2700:26:38.2000:27:05.45+00:10:315:1911.3
386BUGARA Piotr 996BYDGOSZCZM2098M 38600:00:4000:26:39.3500:27:20.20+00:10:335:2011.3
387GRUSZECZKA Patryk 1176GRUDZIĄDZM30146M 38700:00:1400:26:41.1000:26:55.55+00:10:345:2011.2
388JARZEMSKI Marcin 1324BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM30147M 38800:01:5000:26:44.9000:28:35.15+00:10:385:2111.2
389MIERZWA Damian 42RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30148M 38900:00:5900:26:45.2500:27:44.80+00:10:395:2111.2
390KAMASZ Dawid 627BYDGOSZCZM2099M 39000:01:2400:26:45.6500:28:10.55+00:10:395:2111.2
391ŚNIECHOTA Konrad 176TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30149M 39100:00:1100:26:46.4500:26:57.90+00:10:405:2111.2
392WALENCIAK Jarosław 289CZARNE STOPY.SMMĘŻCZYZNAM4089M 39200:00:1900:26:46.4500:27:06.35+00:10:405:2111.2
393CZUBKOWSKI Sebastian 423RUN TEAMSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30150M 39300:00:5700:26:47.1000:27:44.60+00:10:405:2111.2
394KILANOWSKI Darek 1240BYDGOSZCZM30151M 39400:01:2900:26:48.5500:28:18.15+00:10:425:2111.2
395BIZON Bartosz 927BYDGOSZCZM30152M 39500:01:2400:26:49.9500:28:14.00+00:10:435:2211.2
396WARCZAK Kuba 208TEAMOCHALBYDGOSZCZM30153M 39600:00:3100:26:50.4500:27:21.60+00:10:445:2211.2
397OGRODOWICZ Marcin 354MIODOWEBYDGOSZCZM4090M 39700:00:3100:26:53.4500:27:25.05+00:10:475:2211.2
398PODGÓRSKI Jakub 3ZIELONY PELIKANCZELADŹM30154M 39800:00:4700:26:54.8500:27:42.05+00:10:485:2311.1
399WITKOWSKI Błażej 757BYDGOSZCZM20100M 39900:01:3700:26:55.6000:28:32.65+00:10:495:2311.1
400DĄBROWSKI Bartosz 550SPORTOWA PASJABYDGOSZCZM30155M 40000:00:5900:26:56.6500:27:56.50+00:10:505:2311.1
401DOLNY Kajetan 526BYDGOSZCZM1017M 40100:00:5000:26:57.0000:27:47.05+00:10:505:2311.1
402JANKE Damian 781SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30156M 40200:00:5800:26:58.5000:27:56.70+00:10:525:2311.1
403BARAŃSKI Maciej 644SOLEC KUJAWSKIM30157M 40300:02:2100:26:58.7000:29:20.55+00:10:525:2311.1
404WYPORKIEWICZ Jerzy 436WILCZE/OSIELSKOM5031M 40400:00:4000:27:01.2000:27:41.55+00:10:545:2411.1
405GÓRNIAK Jakub 647BYDGOSZCZM20101M 40500:00:1500:27:02.5500:27:17.70+00:10:565:2411.1
406WIELIŃSKI Rafał 1073BYDGOSZCZM30158M 40600:01:1500:27:05.7500:28:21.45+00:10:595:2511.1
407BRĄGIEL Jakub 399VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM30159M 40700:00:4100:27:10.4500:27:52.35+00:11:045:2611
408BYCZKOWSKI Zenon 1035INDYWIDUALNIEMUROWANIECM5032M 40800:01:1700:27:10.5000:28:27.85+00:11:045:2611
409DURAŁEK Andrzej 888PRUSZCZM4091M 40900:00:5700:27:10.7000:28:08.00+00:11:045:2611
410ŁUKAWSKI Damian 989INOWROCŁAWM20102M 41000:00:3500:27:15.2500:27:50.60+00:11:095:2711
411SOBOTA Piotr 482BIAŁE BŁOTAM4092M 41100:00:1900:27:17.1500:27:36.75+00:11:105:2711
412ISKRA Jacek 849BYDGOSZCZM4093M 41200:01:1900:27:17.4000:28:36.45+00:11:115:2711
413KOTECKI Marcin 334BYDGOSZCZM30160M 41300:00:5000:27:17.8000:28:08.25+00:11:115:2711
414TUPTANOWSKI Przemysław 1078WELD-LINEŁOCHOWOM30161M 41400:01:1500:27:17.9000:28:33.45+00:11:115:2711
415GUŹDZIOŁ Jarek 527SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4094M 41500:00:3000:27:18.0500:27:48.55+00:11:115:2711
416RĘDZINA Michał 50BYDGOSZCZM30162M 41600:00:4900:27:19.6500:28:08.95+00:11:135:2711
417JANKOWSKI Tomasz Michał 804RUN DELFINBYDGOSZCZM5033M 41700:00:1700:27:21.4500:27:39.10+00:11:155:2811
418ARENT Dawid 754BYDGOSZCZM20103M 41800:01:0000:27:21.9000:28:22.70+00:11:155:2811
419KORDAS Jacek 221BYDGOSZCZM20104M 41900:01:3100:27:23.9000:28:55.85+00:11:175:2810.9
420ZIELIŃSKI Radosław 101BYDGOSZCZM30163M 42000:00:4300:27:24.2500:28:07.25+00:11:185:2810.9
421WÓJCIK Jakub 297BYDGOSZCZM185M 42100:00:5900:27:28.6500:28:28.05+00:11:225:2910.9
422CHMIELEWSKI Mateusz 1232BYDGOSZCZM20105M 42200:01:3200:27:28.7000:29:01.45+00:11:225:2910.9
423GOTOWICZ Mariusz 36KDP GOTOWICZBYDGOSZCZM5034M 42300:01:0200:27:29.9500:28:32.30+00:11:235:3010.9
424DEPTUŁA Stanisław 845BYDGOSZCZM1018M 42400:01:0300:27:30.5500:28:33.75+00:11:245:3010.9
425MARZEC Maciej 944TEBIBYDGOSZCZM4095M 42500:01:1600:27:34.2000:28:50.95+00:11:275:3010.9
426JANUSZEWSKI Marcin 475BYDGOSZCZM30164M 42600:00:5000:27:36.8500:28:27.40+00:11:305:3110.9
427RUCIŃSKI Rafał 511CYBERMORSYMAŁE RUDYM30165M 42700:01:2600:27:37.0500:29:03.70+00:11:305:3110.9
428ŚWIATLAK Piotr 931SOWA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20106M 42800:00:5300:27:38.1000:28:31.25+00:11:315:3110.9
429OBREMSKI Wojciech 1054KUNOWICEM30166M 42900:00:1200:27:38.2500:27:50.85+00:11:325:3110.9
430SIWIAK Łukasz 998BYDGOSZCZM30167M 43000:01:2100:27:38.3000:28:59.35+00:11:325:3110.9
431JURCZYK Piotr 417VIRTUAL RUNNER CLUBGRUDZIĄDZM4096M 43100:00:5000:27:38.5000:28:29.35+00:11:325:3110.8
432KRUK Krzysztof 662BYDGOSZCZM4097M 43200:00:4000:27:38.6000:28:18.90+00:11:325:3110.9
433MARKIEWICZ Jakub 1101BYDGOSZCZM30168M 43300:00:2100:27:39.6500:28:00.65+00:11:335:3110.8
434PRZYBYTKOWSKI Mateusz 1312BYDGOSZCZM20107M 43400:00:2800:27:45.5500:28:13.65+00:11:395:3310.8
435JĘDRZEJAK Karol 1272KOSZELEWYM20108M 43500:00:1300:27:47.4500:28:01.25+00:11:415:3310.8
436UHLENBERG Marek 743BYDGOSZCZM30169M 43600:01:1600:27:47.9000:29:04.75+00:11:415:3310.8
437KORALEWSKI Jakub 1314GĄDECZM20109M 43700:00:4100:27:48.3500:28:30.05+00:11:425:3310.8
438OSTACH Michał 1287GRUPA BIEGOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKIGNIEZNOM30170M 43800:01:2000:27:48.8500:29:09.55+00:11:425:3310.8
439DĘBIEC Andrzej 668NIEMCZM30171M 43900:01:1600:27:49.3500:29:05.80+00:11:435:3310.8
440RATAJCZAK Marcel 339BYDGOSZCZM1019M 44000:00:0900:27:50.3500:27:59.55+00:11:445:3410.8
441KOPERSKI Jan 1082SŁAWNOM606M 44100:00:3600:27:54.0000:28:30.50+00:11:475:3410.8
442PACEWICZ Wojciech 1246BYDGOSZCZM30172M 44200:01:1400:27:55.0500:29:09.20+00:11:485:3510.7
443NIEDBALSKI Karol 1334BYDGOSZCZM30173M 44300:00:2800:27:56.5500:28:25.20+00:11:505:3510.7
444NIEDBALSKI Edward 1132NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM607M 44400:00:2800:27:56.8000:28:25.20+00:11:505:3510.7
445HULISZ Daniel 1291BYDGOSZCZM20110M 44500:00:3300:27:57.3500:28:31.30+00:11:515:3510.7
446BURCZYK Roman 461BYDGOSZCZM4098M 44600:01:3200:27:58.4000:29:30.95+00:11:525:3510.7
447OLKOWSKI Eugeniusz 980BYDGOSZCZM608M 44700:01:0100:27:59.7500:29:01.35+00:11:535:3610.7
448KASPROWICZ Piotr 525JW 1515BYDGOSZCZM30174M 44800:00:2600:28:00.1000:28:26.55+00:11:535:3610.7
449KRYSZTOFIAK Robert 639BRZOZAM4099M 44900:00:4800:28:00.6000:28:48.80+00:11:545:3610.7
450DEPTUŁA Wojciech 843NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM609M 45000:01:0300:28:02.3500:29:06.15+00:11:565:3610.7
451KOLODZIEJSKI Błażej 748ŚCIBORZEM30175M 45100:01:1100:28:04.2000:29:15.50+00:11:575:3610.7
452ŁUKASIK Leszek 1289LEADER SCHOOL GNIEZNOGNIEZNOM30176M 45200:01:2100:28:04.6500:29:25.65+00:11:585:3610.7
453SCIGOCKI Waldemar 1001BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM40100M 45300:01:2800:28:05.7500:29:34.10+00:11:595:3710.7
454DRWĘCKI Daniel 520BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM30177M 45400:01:2800:28:07.0000:29:35.50+00:12:005:3710.7
455CIECHANOWSKI Radosław 1328ŚWIEKATOWOM20111M 45500:01:1200:28:09.1500:29:21.50+00:12:025:3710.7
456RADZIKOWSKI Przemysław 285BYDGOSZCZM40101M 45600:00:2600:28:10.6000:28:37.25+00:12:045:3810.6
457GREGO Mateusz 756BYDGOSZCZM20112M 45700:01:1500:28:12.0000:29:27.85+00:12:055:3810.6
458GRACZYKOWSKI Andrzej 197NADTO SIĘ JADŁOBYDGOSZCZM40102M 45800:01:4600:28:12.8000:29:59.00+00:12:065:3810.6
459KOMAJDA Jarosław 959SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM5035M 45900:01:1100:28:13.6000:29:25.10+00:12:075:3810.6
460WOLNY Tomasz 791DELTABYDGOSZCZM30178M 46000:00:1200:28:14.1500:28:26.25+00:12:075:3810.6
461BRZOZOWSKI Krzysztof 376BYDGOSZCZM30179M 46100:01:0300:28:14.3000:29:17.55+00:12:085:3810.6
462WITKOWSKI Tomasz 1195VIVA LA VIDABYDGOSZCZM30180M 46200:00:2700:28:14.6000:28:42.45+00:12:085:3910.6
463LASKOWSKI Wojciech 1059PRZYŁĘKIM40103M 46300:01:1000:28:19.2000:29:29.45+00:12:125:3910.6
464JAGIELSKI Łukasz 1299BYDGOSZCZM30181M 46400:00:3300:28:20.1000:28:53.40+00:12:135:4010.6
465DĄBROWSKI Michał 594BYDGOSZCZM20113M 46500:01:2200:28:21.1500:29:43.85+00:12:145:4010.6
466SZCZEPKOWSKI Andrzej 689BYDGOSZCZM5036M 46600:01:1900:28:25.8000:29:44.80+00:12:195:4110.6
467MADEJ Adam 1145BYDGOSZCZM20114M 46700:00:5800:28:27.2000:29:25.75+00:12:205:4110.5
468NAGORZYSKI Arkadiusz 109BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZM30182M 46800:00:2600:28:27.2500:28:53.30+00:12:215:4110.5
469KIERNICKI Jarosław 1123BYDGOSZCZM40104M 46900:01:0900:28:27.4000:29:36.45+00:12:215:4110.5
470JASKÓLSKI Andrzej 1300BYDGOSZCZM40105M 47000:00:3000:28:28.2000:28:58.50+00:12:215:4110.5
471KWIATKOWSKI Tomasz 719KAWUESBYDGOSZCZM5037M 47100:01:0500:28:28.2000:29:33.55+00:12:215:4110.5
472LICZMAŃSKI Maciej 992BYDGOSZCZM30183M 47200:01:3000:28:28.2000:29:58.60+00:12:215:4110.5
473BUTRYM Dariusz 749BYDGOSZCZM40106M 47300:01:4700:28:32.6000:30:19.95+00:12:265:4210.5
474SIUDA Marek 1025BYDGOSZCZM40107M 47400:01:3100:28:32.7500:30:04.40+00:12:265:4210.5
475HEŁMINIAK Michał 962BYDGOSZCZM30184M 47500:01:2000:28:33.1000:29:53.15+00:12:265:4210.5
476BUTRYM Piotr 380BYDGOSZCZM30185M 47600:01:4600:28:33.1500:30:19.95+00:12:265:4210.5
477JAROCHA Michał 1108BYDGOSZCZM20115M 47700:00:2600:28:33.6000:29:00.45+00:12:275:4210.5
478STASZKIEWICZ Radosław 464CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM5038M 47800:00:3100:28:33.6500:29:05.55+00:12:275:4210.5
479PROSEK Krzysztof 841BYDGOSZCZM40108M 47900:01:3000:28:33.9000:30:04.00+00:12:275:4210.5
480PRIEBE Krzysztof 801BYDGOSZCZM5039M 48000:00:3200:28:36.3500:29:09.20+00:12:305:4310.5
481BURNICKI Mariusz 672BYDGOSKI KLUB MORSÓWBYDGOSZCZM5040M 48100:01:2900:28:36.6500:30:05.70+00:12:305:4310.5
482WIŚNIEWSKI Maksymilian 373TORUŃM20116M 48200:01:4400:28:37.0500:30:21.55+00:12:305:4310.5
483KUTER Wojciech 633UNISLAWM20117M 48300:01:3500:28:37.6500:30:13.05+00:12:315:4310.5
484LEWANDOWSKI Piotr 1118BYDGOSZCZM40109M 48400:01:1500:28:37.8500:29:53.75+00:12:315:4310.5
485ADAMCZAK Damian 965BYDGOSZCZM30186M 48500:00:4400:28:38.7500:29:23.55+00:12:325:4310.5
486RUTKOWSKI Damian 687BYDGOSZCZM20118M 48600:01:1900:28:39.1000:29:58.45+00:12:325:4310.5
487KOŁODZIEJCZAK Adam 1103BYDGOSZCZM20119M 48700:01:4800:28:40.2000:30:29.10+00:12:335:4410.5
488OSSOWSKI Łukasz 577BYDGOSZCZM30187M 48800:01:5500:28:40.5500:30:36.45+00:12:345:4410.5
489PIÓRKOWSKI Rafał 343BIAŁE BŁOTAM40110M 48900:00:4900:28:41.4500:29:30.55+00:12:355:4410.5
490GERLACH Waldemar 1060INOWROCŁAWM40111M 49000:01:3300:28:41.5500:30:14.65+00:12:355:4410.5
491NOWAKOWSKI Dawid 886WOJNOWOM20120M 49100:00:1900:28:42.7000:29:01.75+00:12:365:4410.5
492PORCZEK Bartłomiej 1068BYDGOSZCZM20121M 49200:01:3000:28:43.1000:30:13.65+00:12:365:4410.4
493KAMINSKI Mariusz 1080OSÓWIECM40112M 49300:01:1700:28:43.9000:30:01.60+00:12:375:4410.4
494LUKASIEWICZ Krzysztof 777BYDGOSZCZM40113M 49400:01:4700:28:43.9500:30:31.75+00:12:375:4410.4
495KORZENIEWSKI Jacek 443BYDGOSZCZM30188M 49500:01:1900:28:44.9000:30:04.55+00:12:385:4510.4
496CIERŻNICKI Zbigniew 839TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5041M 49600:00:5400:28:46.5000:29:40.50+00:12:405:4510.4
497GALIŃSKI Bartosz 1BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM20122M 49700:00:4600:28:46.7500:29:33.15+00:12:405:4510.4
498ŻMICH Tomasz 1329BYDGOSZCZM40114M 49800:01:2600:28:48.3000:30:14.55+00:12:425:4510.4
499SZCZĘSNY Arkadiusz 201DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM40115M 49900:01:5100:28:48.8000:30:40.50+00:12:425:4510.4
500QUAAS Łukasz 314BYDGOSZCZM30189M 50000:01:2500:28:49.1500:30:14.50+00:12:425:4510.4
501PRIEWE Paweł 111DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30190M 50100:01:5000:28:50.3000:30:40.60+00:12:445:4610.4
502RUBASZEWSKI Marcin 352BYDGOSZCZM30191M 50200:01:3300:28:50.9000:30:24.15+00:12:445:4610.4
503ZIELIŃSKI Robert 530SOLEC KUJAWSKIM30192M 50300:01:0300:28:57.5000:30:01.30+00:12:515:4710.4
504CIEŚLICKI Krzysztof 199SISU TEAMBYDGOSZCZM30193M 50400:00:3400:28:57.9000:29:31.95+00:12:515:4710.4
505PRUSINOWSKI Jakub 1213BYDGOSZCZM20123M 50500:01:1100:29:01.9000:30:13.05+00:12:555:4810.3
506NOWICKI Adam 650BYDGOSZCZM40116M 50600:01:0600:29:03.2000:30:09.95+00:12:565:4810.3
507AUGUSTYNIAK Piotr 103BYDGOSZCZM40117M 50700:01:1500:29:08.5500:30:23.80+00:13:025:4910.3
508SULIKOWSKI Jakub 1251PRABUTYM20124M 50800:01:1100:29:10.7500:30:22.05+00:13:045:5010.3
509PISZCZ Andrzej 706BIAŁE BŁOTAM40118M 50900:01:0600:29:10.9000:30:17.35+00:13:045:5010.3
510GODZIK Kamil 174DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM40119M 51000:00:2900:29:12.6000:29:42.35+00:13:065:5010.3
511MULLER Jakub 705STOWARZYSZENIE SERDUSZKO NA DŁONIBYDGOSZCZM1020M 51100:00:0700:29:14.5500:29:21.55+00:13:085:5010.3
512SIUPKA Paweł 737BYDGOSZCZM20125M 51200:01:3700:29:14.6000:30:51.95+00:13:085:5010.3
513RATKE Kamil 1293BYDGOSZCZM30194M 51300:00:2200:29:15.0500:29:37.65+00:13:085:5110.3
514PODOLSKI Mariusz 1353EVERY DAY RUNNING TEAMBYDGOSZCZM30195M 51400:01:2800:29:17.1500:30:45.65+00:13:105:5110.2
515BOREK Marcin 432BYDGOSZCZM40120M 51500:00:4900:29:18.1000:30:08.00+00:13:115:5110.2
516ORZECHOWSKI Michał 17BYDGOSZCZM30196M 51600:00:1700:29:18.2000:29:36.15+00:13:115:5110.2
517BANDOCH Jacek 908BYDGOSZCZM20126M 51700:01:0800:29:18.2500:30:27.20+00:13:125:5110.2
518ZAKRZEWSKI Adam 356BIAŁE BŁOTAM20127M 51800:00:5200:29:20.5500:30:13.25+00:13:145:5210.2
519WOLOSZYN Kazimierz 269ROWEROWA BRZOZA /BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM6010M 51900:01:0500:29:23.8000:30:29.15+00:13:175:5210.2
520PALIGA Mateusz 422RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM20128M 52000:01:0100:29:24.0500:30:25.35+00:13:175:5210.2
521JODKOWSKI Rafał 819BYDGOSZCZM20129M 52100:01:5300:29:25.2500:31:18.80+00:13:195:5310.2
522RUTKOWSKI Tomasz 40BYDGOSZCZM40121M 52200:00:2300:29:27.9000:29:51.40+00:13:215:5310.2
523KULCZYK Sebastian 973ŁOCHOWICEM40122M 52300:00:3800:29:29.1500:30:07.90+00:13:225:5310.2
524TWARDOWSKI Łukasz 878BYDGOSZCZM30197M 52400:00:5300:29:30.4500:30:24.30+00:13:245:5410.2
525WALKOWIAK Rafał 686BYDGOSZCZM20130M 52500:01:1100:29:30.6000:30:42.50+00:13:245:5410.2
526BANASIK Marcin 664BYDGOSZCZM20131M 52600:00:4000:29:31.7000:30:12.00+00:13:255:5410.2
527TREPANOWSKI Tomasz 786PRZYŁĘKIM5042M 52700:01:1400:29:31.9000:30:45.90+00:13:255:5410.2
528ZABOROWSKI Robert 742ŁOCHOWOM40123M 52800:00:4300:29:32.2000:30:15.90+00:13:255:5410.2
529DANIELEK Adam 25BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZ 11M40124M 52900:01:1200:29:32.4000:30:44.45+00:13:265:5410.2
530LIPIŃSKI Adam 847BYDGOSZCZM20132M 53000:01:1800:29:33.6000:30:52.40+00:13:275:5410.1
531KAMIŃSKI Michał 345GRUDZIĄDZM40125M 53100:00:5100:29:35.7500:30:27.35+00:13:295:5510.1
532CYBUL Krzysztof 379BYDGOSZCZM30198M 53200:00:3900:29:40.1500:30:20.00+00:13:335:5610.1
533ANDRZEJEWSKI Paweł 911NOWA WIEŚ WIELKAM40126M 53300:00:3100:29:40.9500:30:12.30+00:13:345:5610.1
534DANKOWIAKOWSKI Paweł 456BYDGOSZCZM30199M 53400:01:0100:29:42.2000:30:44.10+00:13:355:5610.1
535DZEDZEJ Bartłomiej 271KK ASTORIABYDGOSZCZM30200M 53500:01:2700:29:45.7000:31:13.30+00:13:395:5710.1
536SMERLIŃSKI Robert 710-BYDGOSZCZM40127M 53600:01:3600:29:45.8000:31:22.45+00:13:395:5710.1
537KOT Franciszek 678DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWM6011M 53700:00:3600:29:50.7000:30:27.55+00:13:445:5810.1
538STACHEWICZ Sławomir 617NIEMCZM40128M 53800:00:2500:29:52.3000:30:17.50+00:13:465:5810
539JANKOWSKI Rafał 807 BDH SZARE WILKIBYDGOSZCZM40129M 53900:00:5500:29:53.8000:30:49.45+00:13:475:5810
540SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 260RZEKA SPORTUBYDGOSZCZM30201M 54000:01:5200:29:53.9500:31:46.00+00:13:475:5810
541WIŚNIEWSKI Krzysztof 680BYDGOSZCZM5043M 54100:00:2100:29:54.8000:30:16.25+00:13:485:5910
542ŁUDZIŃSKI Marek 610KRUSZYN KRAJEŃSKIM5044M 54200:01:3600:29:57.2000:31:33.85+00:13:505:5910
543SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 418BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM30202M 54300:00:5400:30:01.3000:30:56.10+00:13:556:0010
544KROPIDŁOWSKI Bartosz 1279BYDGOSZCZM30203M 54400:01:4100:30:01.4500:31:42.60+00:13:556:0010
545STĘPIEŃ Bogdan 329LUXTORPEDYBYDGOSZCZM30204M 54500:00:4900:30:01.5500:30:51.15+00:13:556:0010
546DOLATA Grzegorz 404BYDGOSZCZM40130M 54600:00:5700:30:06.5500:31:03.60+00:14:006:0110
547ASTUKIEWICZ Maksymilian 1125BYDGOSZCZM20133M 54700:01:5200:30:07.3500:31:59.95+00:14:016:0110
548PAWSKI Przemysław 1318BYDGOSZCZM20134M 54800:00:3400:30:07.6000:30:42.30+00:14:016:0110
549ROSADA Marcin 671BYDGOSZCZM20135M 54900:01:1900:30:07.8500:31:27.60+00:14:016:0110
550PRZEWOŹNIAK Rafał 254TRI FAMILYBYDGOSZCZM20136M 55000:00:2900:30:10.8000:30:40.65+00:14:046:029.9
551JANICKI Robert 414RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30205M 55100:00:5000:30:10.9000:31:01.70+00:14:046:029.9
552LEMIEŻ Andrzej 842SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM40131M 55200:01:0500:30:11.7500:31:17.10+00:14:056:029.9
553ASTUKIEWICZ Tomasz 24BYDGOSZCZM40132M 55300:01:5200:30:16.7000:32:09.25+00:14:106:039.9
554DZIEWIECZYŃSKI Maciej 1170KCYNIAM30206M 55400:00:2700:30:19.2000:30:47.15+00:14:126:049.9
555SIEDLECKI Rafał 984BYDGOSZCZM20137M 55500:01:3500:30:19.7500:31:55.65+00:14:136:049.9
556MARZEC Michał 955ZARZĄDTORUŃM20138M 55600:01:3700:30:20.6000:31:58.55+00:14:146:049.9
557CENTAŁA Jarosław 227WUJEK PORADABYDGOSZCZM30207M 55700:01:2600:30:21.3000:31:47.60+00:14:156:049.9
558KASZUBOWSKI Daniel 767BYDGOSZCZM20139M 55800:00:5600:30:22.4500:31:18.85+00:14:166:049.9
559MIKOŁAJEWSKI Jacek 1161'ROWER' S.C. WIŚLANABYDGOSZCZM40133M 55900:01:1400:30:22.6500:31:36.90+00:14:166:049.9
560IWAN Remigiusz 1160BYDGOSZCZM40134M 56000:01:1300:30:23.0000:31:36.70+00:14:166:049.9
561WESOŁOWSKI Rafał 1076SZURUSIE TEAMZIELONKA K.BYDGOSZCZYM40135M 56100:00:3200:30:24.2000:30:56.75+00:14:176:049.9
562JABŁOŃSKI Szymon 1077BYDGOSZCZM20140M 56200:00:3100:30:25.1500:30:56.15+00:14:186:059.9
563PYSZKA Maciej 510BYDGOSZCZM20141M 56300:01:3900:30:32.4000:32:12.05+00:14:266:069.8
564KULCZYŃSKI Przemysław 1038TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30208M 56400:00:1100:30:36.4000:30:47.75+00:14:306:079.8
565GRACZYK Dawid 1156BYDGOSZCZM20142M 56500:00:1000:30:37.7000:30:47.95+00:14:316:079.8
566JANIC Arek 856BYDGOSZCZM1021M 56600:00:4600:30:38.0000:31:24.15+00:14:316:079.8
567ŁUDZIŃSKI Jakub 606CALISTHENICS ACADEMYBYDGOSZCZM30209M 56700:00:3500:30:43.9000:31:19.10+00:14:376:089.8
568PRZYBYSZEWSKI Marcin 1175OSIELSKOM40136M 56800:00:2500:30:44.7500:31:10.25+00:14:386:099.8
569KARSKI Hubert 802BYDGOSZCZM6012M 56900:00:4600:30:45.2500:31:32.15+00:14:396:099.8
570STEFAŃSKI Dawid 564BYDGOSZCZM1022M 57000:01:1400:30:45.4000:32:00.00+00:14:396:099.8
571SZYMAŃSKI Bartosz 1212BYDGOSZCZM30210M 57100:01:2000:30:46.6500:32:06.85+00:14:406:099.8
572WÓJCIK Tomasz 113BYDGOSZCZM40137M 57200:00:3100:30:51.1000:31:22.15+00:14:446:109.7
573GUMIENNY Maciej 673BYDGOSZCZM40138M 57300:01:4700:30:52.7500:32:40.35+00:14:466:109.7
574GRUSZKA Marek 1045NIEZRZESZONYMAKSYMILIANOWOM5045M 57400:00:1800:30:54.4000:31:12.40+00:14:486:109.7
575BUDZIAK Tymoteusz 287BYDGOSZCZM1023M 57500:01:4100:30:57.4500:32:39.25+00:14:516:119.7
576OWCZARZ Łukasz 1205BYDGOSZCZM30211M 57600:00:2200:31:02.5000:31:24.90+00:14:566:129.7
577BŁAŻEJCZYK Pawel 1332BYDGOSZCZM20143M 57700:01:3100:31:04.1500:32:35.25+00:14:576:129.7
578BUDZIAK Bartosz 282BYDGOSZCZM40139M 57800:01:4000:31:04.8500:32:45.00+00:14:586:139.7
579JENCZEWSKI Szymon 649ALBATROSYCIECHOCINM20144M 57900:00:2300:31:06.7000:31:30.10+00:15:006:139.6
580WIELIŃSKI Wojciech 169BYDGOSZCZM30212M 58000:01:1200:31:06.7000:32:18.90+00:15:006:139.6
581WISNIEWSKI Tadeusz 1127TRZEBIELUCH27M5046M 58100:01:0700:31:07.7000:32:14.85+00:15:016:139.6
582KIERZKOWSKI Paweł 970GRUDZIĄDZM30213M 58200:01:2300:31:12.5500:32:35.90+00:15:066:149.6
583KOWALSKI Bartosz 409ZIELONKAM30214M 58300:01:0900:31:14.2500:32:23.30+00:15:086:149.6
584FARBOTKO Marcin 1285FARBOTKIBYDGOSZCZM40140M 58400:01:4100:31:19.0500:33:00.95+00:15:126:159.6
585WITKOWSKI Paweł 100KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM1024M 58500:01:2600:31:19.3000:32:46.15+00:15:136:169.6
586PALIŃSKI Grzegorz 897BYDGOSZCZM30215M 58600:01:3800:31:20.3500:32:58.70+00:15:146:169.6
587WORZAŁA Michał 59BYDGOSZCZM20145M 58700:01:5400:31:23.1500:33:17.85+00:15:166:169.6
588DOBROWOLSKI Krzysztof 943BYDGOSZCZM40141M 58800:00:4700:31:26.2000:32:13.40+00:15:196:179.5
589BIAŁKOWSKI Kamil 304BYDGOSZCZM30216M 58900:01:4100:31:28.3500:33:09.50+00:15:226:179.5
590PIJAROWSKI Milan 1182BYDGOSZCZM1025M 59000:00:3500:31:30.0500:32:06.00+00:15:236:189.5
591KATLEWSKI Marcin 167CHEŁMNOM30217M 59100:01:0800:31:30.4500:32:38.85+00:15:246:189.5
592WŁODARCZYK Adam 718BYDGOSZCZM20146M 59200:01:4100:31:31.0500:33:12.95+00:15:246:189.5
593FLOREK Piotr 52RUNADDICTSBYDGOSZCZM5047M 59300:01:5200:31:38.6000:33:31.20+00:15:326:199.5
594SMYŁA Krzysztof 1242BYDGOSZCZM30218M 59400:01:4700:31:40.7000:33:27.85+00:15:346:209.5
595JAWORSKI Paweł 624BYDGOSZCZM30219M 59500:01:2200:31:51.6000:33:13.90+00:15:456:229.4
596WANKE Przemyslaw 311TORUŃM40142M 59600:01:2600:31:53.8000:33:20.00+00:15:476:229.4
597BIAŁEK Roman 1005BYDGOSZCZM20147M 59700:00:4000:31:55.6000:32:36.00+00:15:496:239.4
598ŚLĘZAK Rafał 1317BYDGOSZCZM40143M 59800:01:2200:32:01.7500:33:23.95+00:15:556:249.4
599KUJAWA Kamil 427WOJNOWOM30220M 59900:01:0900:32:02.5000:33:11.75+00:15:566:249.4
600MODRZEWSKI Łukasz 579BYDGOSZCZM40144M 60000:00:1900:32:05.0000:32:24.60+00:15:586:259.4
601HARACEWIAT Cezary 368BYDGOSZCZM5048M 60100:00:3300:32:08.0000:32:41.35+00:16:016:259.3
602LISOWSKI Sebastian 572BYDGOSZCZM40145M 60200:01:4000:32:12.4500:33:53.40+00:16:066:269.3
603KMIEĆ Norbert 565NORBIŁOCHOWICEM40146M 60300:00:3200:32:13.9000:32:46.85+00:16:076:269.3
604GNIEWKOWSKI Daniel 1263BYDGOSZCZM30221M 60400:00:2700:32:15.9500:32:43.80+00:16:096:279.3
605KUŹNIAR Patryk 476BYDGOSZCZM20148M 60500:00:5900:32:19.2000:33:18.30+00:16:126:279.3
606RÓŻAŃSKI Kamil 2183GRAVITYBYDGOSZCZM30222M 60600:01:4000:32:22.0000:34:02.15+00:16:156:289.3
607BIERYT Arkadiusz 435POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM5049M 60700:00:5500:32:22.6000:33:18.55+00:16:166:289.3
608GROCHOWALSKI Arkadiusz 1074BYDGOSZCZM40147M 60800:01:4100:32:23.7000:34:05.15+00:16:176:289.3
609MARĆ Robert 1235BYDGOSZCZM40148M 60900:01:2700:32:26.0500:33:53.90+00:16:196:299.2
610DEMBEK Maciej 284LOS KUMPLOSBYDGOSZCZM20149M 61000:00:4500:32:27.0000:33:12.15+00:16:206:299.2
611NOWOSADKO Przemysław 905BYDGOSZCZM30223M 61100:01:1200:32:28.6500:33:41.55+00:16:226:299.2
612GRZESZAK Sławomir 890ŁABISZYNM20150M 61200:01:1200:32:29.0000:33:41.30+00:16:226:299.2
613KULCZYK Albert 28BYDGOSZCZM20151M 61300:01:4500:32:29.0500:34:14.80+00:16:226:299.2
614KRZEMIŃSKI Piotr 291BYDGOSZCZM30224M 61400:01:5200:32:33.5500:34:25.55+00:16:276:309.2
615ŻEBROWSKI Michał 264BIAŁE BŁOTAM30225M 61500:01:3000:32:34.4000:34:05.25+00:16:286:319.2
616PYTLIŃSKI Paweł 653BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM30226M 61600:00:5400:32:38.0500:33:32.35+00:16:316:319.2
617MAJEWSKI Mirosław 1036OSIELSKOM5050M 61700:00:5700:32:41.1500:33:38.20+00:16:346:329.2
618GRUBICH Arkadiusz 750NIEMCZM40149M 61800:01:1700:32:43.8000:34:00.95+00:16:376:329.2
619ROBAKOWSKI Waldemar 788PACTUMBYDGOSZCZM40150M 61900:01:3300:32:54.0500:34:27.35+00:16:476:349.1
620KONIEC Piotr 466#IRONTATABYDGOSZCZM40151M 62000:01:2700:33:05.2000:34:32.75+00:16:586:379.1
621DUDZIAK Michał 249CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30227M 62100:01:0200:33:05.5000:34:08.15+00:16:596:379.1
622ZELEK Janusz 523BYDGOSZCZM40152M 62200:00:5100:33:06.5500:33:58.40+00:17:006:379.1
623ROGOZIŃSKI Aleksander 1223BYDGOSZCZM30228M 62300:00:5500:33:09.5000:34:05.10+00:17:036:389
624BOROWICZ Ireneusz 81BYDGOSZCZM30229M 62400:00:5300:33:11.4000:34:05.25+00:17:056:389
625KAWA Marcin 1311BYDGOSZCZM40153M 62500:00:4800:33:25.0000:34:13.95+00:17:186:419
626BOJARSKI Jarosław 619BYDGOSZCZM5051M 62600:00:4800:33:26.2500:34:14.30+00:17:206:419
627TEWS Sebastian 869BYDGOSZCZM40154M 62700:01:0100:33:26.6000:34:28.20+00:17:206:419
628URBANSKI Piotr 1129RUNTEAMPRUSZCZPRUSZCZM40155M 62800:01:1400:33:29.4000:34:44.35+00:17:236:429
629GORZYCKI Dariusz 455BYDGOSKA SEKCJA KARATE IKO KYOKUSHINKAIKANBYDGOSZCZM40156M 62900:00:0800:33:47.7500:33:55.90+00:17:416:458.9
630TOMCZAK Krzysztof 183STRZELEWOM30230M 63000:01:0000:33:56.2500:34:56.55+00:17:506:478.8
631MATUSZEWSKI Tomasz 588BYDGOSZCZM30231M 63100:01:3900:33:57.6000:35:36.90+00:17:516:478.8
632PILECKI Gustaw 561BRZOZA BIEGABYDGO9SZCZM6013M 63200:01:1800:33:58.7000:35:17.25+00:17:526:478.8
633TYBURSKI Maciej 116GRUDZIĄDZM30232M 63300:00:4700:34:01.8000:34:49.30+00:17:556:488.8
634DEMSKI Krzysztof 920BYDGOSZCZM20152M 63400:01:3000:34:03.1000:35:33.80+00:17:566:488.8
635SZCZESZAK Miłosz 156BYDGOSZCZM40157M 63500:01:4300:34:04.8500:35:48.55+00:17:586:498.8
636ŻURAWSKI Michał 378RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM40158M 63600:01:3600:34:12.7500:35:49.00+00:18:066:508.8
637KITOWSKI Andrzej 1070ŁOCHOWOM40159M 63700:00:1500:34:20.0500:34:35.85+00:18:136:528.7
638HALAMUS Norbert 915MIROSŁAWIECM30233M 63800:01:3600:34:26.0500:36:02.05+00:18:196:538.7
639JURCZYK Artur 988BYDGOSZCZM40160M 63900:01:4500:34:35.5000:36:21.15+00:18:296:558.7
640KLABACHA Piotr 381BYDGOSZCZM40161M 64000:00:2700:34:37.9000:35:05.75+00:18:316:558.7
641ZALEWSKI Łukasz 350BYDGOSZCZM40162M 64100:01:2900:34:42.5000:36:12.30+00:18:366:568.6
642ZNANIECKI Wojciech 553BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM30234M 64200:01:4300:34:52.2500:36:35.65+00:18:466:588.6
643LOOSE Michał 1180LOS KUMPLOSBYDGOSZCZM20153M 64300:00:4800:34:58.6000:35:47.25+00:18:526:598.6
644KUCHARSKI Adam 392PODSTOLICEM5052M 64400:01:0500:35:00.0500:36:05.80+00:18:537:008.6
645GURYN Wiktor 472ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM30235M 64500:01:3900:35:07.5000:36:46.75+00:19:017:018.5
646PERS Łukasz 774BYDGOSZCZM30236M 64600:01:0200:35:31.2000:36:34.00+00:19:247:068.4
647SAPA Dariusz 798BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM5053M 64700:00:5300:35:33.4000:36:26.80+00:19:277:068.4
648KAMIŃSKI Jakub 518QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZM1026M 64800:01:1600:35:50.6500:37:06.95+00:19:447:108.4
649KUBOWICZ Piotr 636BYDGOSZCZM5054M 64900:01:1500:35:51.9000:37:07.45+00:19:457:108.4
650PRZYBYSZ Patryk 483ŻOŁĘDOWOM20154M 65000:01:3600:35:54.4500:37:31.30+00:19:487:118.4
651ŁANOCH Janusz 695JARUŻYNM5055M 65100:01:1700:36:05.6000:37:23.45+00:19:597:138.3
652LEDKIEWICZ Grzegorz 696WILCZEM5056M 65200:01:1800:36:09.0000:37:27.30+00:20:027:138.3
653PORA Dariusz 693BYDGOSZCZM5057M 65300:01:1700:36:09.8500:37:27.55+00:20:037:148.3
654LISOWSKI Mikołaj 573SP 14BYDGOSZCZM1027M 65400:01:4100:36:38.0500:38:19.20+00:20:317:198.2
655LEWANDOWSKI Paweł 74BIEGAMY DLA KORNELKIBYDGOSZCZM30237M 65500:00:2800:36:40.0500:37:08.30+00:20:337:208.2
656KLIMKIEWICZ Maciej 854SETOPOOLSBYDGOSZCZM40163M 65600:01:2500:36:52.6000:38:18.55+00:20:467:228.1
657ŚCIŚLAK Wojtek 736RYJĄCE KUNYBYDGOSZCZM20155M 65700:01:2300:36:54.5000:38:17.95+00:20:487:228.1
658SZTEJKA Damian 375BYDGOSZCZM40164M 65800:01:2600:37:17.5500:38:43.55+00:21:117:278
659OLECHNOWICZ Tomasz 978SMUKAŁA TEAMBYDGOSZCZM40165M 65900:01:4700:37:21.8000:39:09.70+00:21:157:288
660OLECHNOWICZ Maciej 977KRÓL MACIUŚ 1BYDGOSZCZM1028M 66000:01:4700:37:22.4500:39:09.55+00:21:167:288
661KUŹNIAR Zbigniew 477BYDGOSZCZM5058M 66100:00:5800:37:48.3500:38:47.00+00:21:427:337.9
662RAKAŁOWICZ Krzysztof 683PLBYDGOSZCZM40166M 66200:00:2900:38:21.8500:38:50.95+00:22:157:407.8
663KONARZEWSKI Arkadiusz 539BYDGOSZCZM40167M 66300:01:1300:38:26.6500:39:40.05+00:22:207:417.8
664RAKAŁOWICZ Jakub 685PLBYDGOSZCZM1029M 66400:00:2900:39:11.5000:39:40.65+00:23:057:507.7
665KOŁECKI Mateusz 1362BYDGOSZCZM20156M 66500:00:1000:40:45.2000:40:55.70+00:24:388:097.4
666ORLIŃSKI Andrzej 1008BYDGOSZCZM40168M 66600:01:3300:40:46.3000:42:20.15+00:24:408:097.4
667ORLIŃSKI Mateusz 1009BYDGOSZCZM1030M 66700:01:3400:40:59.3000:42:33.30+00:24:538:117.3
668ZABOROWSKI Marek 654BYDGOSZCZM1031M 66800:00:4300:43:31.5500:44:14.85+00:27:258:426.9
KONARZEWSKI Piotr 540BYDGOSZCZM10DNF DNF DNF--
KRUCZKOWSKI Marek 800BYDGOSZCZM30DNF DNF DNF--
WIECZOREK Marcin 533BYDGOSZCZM30DNF DNF DNF--
Znaleziono 671 wynik(ów)