BYDGOSKI BIEG URODZINOWY
Organizator : Miasto Bydgoszcz
Data : 2022-04-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 800
Wystartowało : 690
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 686
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BISKUP Marcin 38CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM201M 100:00:0000:15:23.2000:15:23.95 3:0419,5
2SZALA Wojciech 592BYDGOSZCZM202M 1300:00:0000:19:35.4500:19:36.15+00:04:123:5515,3
3ONDRA Karol 452BYDGOSZCZM203M 2500:00:0600:20:15.3500:20:22.15+00:04:524:0314,8
4LEWANDOWSKI Piotr 362STREET WORKOUT ACADEMY TERMINATORBYDGOSZCZM204M 2700:00:0400:20:22.2000:20:26.85+00:04:594:0414,7
5STRUGAŁA Maciej 581OBORNIKIM205M 3300:00:0600:20:52.8000:20:59.05+00:05:294:1014,4
6KOZŁOWSKI Rafał 303BARCINM206M 4800:00:2600:21:43.5500:22:10.25+00:06:204:2013,8
7ZAJĄKAŁA Wojciech 700BYDGOSZCZM207M 5000:00:1100:21:50.4500:22:01.70+00:06:274:2213,7
8KAŹMIRSKI Krzysztof 248BYDGOSZCZM208M 6200:00:0400:22:25.7500:22:30.25+00:07:024:2913,4
9WALISZEWSKI Adrian 640BYDGOSZCZM209M 7200:01:2200:22:36.3000:23:58.40+00:07:134:3113,3
10CHORZEWSKI Kamil 70DROBINM2010M 7700:01:4200:22:42.5500:24:25.10+00:07:194:3213,2
11KRETOWICZ Piotr 308STONKS SQUADBYDGOSZCZM2011M 8400:00:2100:22:49.6000:23:10.65+00:07:264:3313,1
12NOWAKOWSKI Radosław 443SICIENKOM2012M 9900:00:5800:23:19.4500:24:17.65+00:07:564:3912,9
13NIKODEM Łukasz 433KĘPNOM2013M 12100:00:3900:24:05.5000:24:45.05+00:08:424:4912,5
14PUDO Wojciech 498DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2014M 12200:00:2800:24:05.6000:24:34.15+00:08:424:4912,5
15GŁĄBIŃSKI Piotr 145BYDGOSZCZM2015M 13200:01:5400:24:35.0500:26:29.30+00:09:114:5512,2
16JANKOWSKI Tomasz 207ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM2016M 14000:01:5400:24:45.9500:26:40.10+00:09:224:5712,1
17GRACZYK Dawid 165ÓSEMKAMOGILNOM2017M 18900:00:2700:26:28.0500:26:55.85+00:11:045:1711,3
18GÓRECKI Łukasz 159AZS WSG CHAMPIONS DRAGON BOAT TEAMBYDGOSZCZM2018M 19000:00:3500:26:29.7500:27:05.00+00:11:065:1711,3
19KAZUB Jerem 764JOTKAZBIAŁE BŁOTAM2019M 19800:01:0000:26:35.3000:27:36.25+00:11:125:1911,3
20KOSIOR Marcel 289SOLEC KUJAWSKIM2020M 22000:01:0500:27:00.8500:28:06.75+00:11:375:2411,1
21MICHALAK Krzysztof 405BYDGOSZCZM2021M 23900:01:5300:27:29.7500:29:23.60+00:12:065:2910,9
22MAĆKOWSKI Kacper 382BYDGOSZCZM2022M 24000:01:0100:27:32.7000:28:34.25+00:12:095:3010,9
23GREGO Mateusz 169BYDGOSZCZM2023M 25100:00:2600:27:44.3000:28:10.70+00:12:215:3210,8
24KOPCZYŃSKI Piotr 280BYDGOSZCZM2024M 26400:00:2800:28:05.3000:28:33.50+00:12:425:3710,7
25TEMPSKI Aleksander 621BYDGOSZCZM2025M 28200:00:3600:28:45.1500:29:21.65+00:13:215:4510,4
26LEWANDOWSKI Bartosz 361BYDGOSZCZM2026M 28300:01:0000:28:46.1000:29:46.10+00:13:225:4510,4
27LITWIN Mikołaj 368BYDGOSZCZM2027M 31900:01:2200:29:37.4000:31:00.35+00:14:145:5510,1
28DYNOWSKI Adam 115BYDGOSZCZM2028M 34300:01:3200:30:42.9500:32:15.70+00:15:196:089,8
29WÓJCIK Jakub 685BYDGOSZCZM2029M 34600:01:1800:30:56.9500:32:15.60+00:15:336:119,7
30DALKIEWICZ Igor 90BYDGOSZCZM2030M 35200:01:4400:31:15.9000:33:00.05+00:15:526:159,6
31POBIEDZIŃSKI Robert 486POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM2031M 36300:01:3300:32:17.8500:33:51.70+00:16:546:279,3
32PIETRZYKOWSKI Adam 473STONKS SQUADBYDGOSZCZM2032M 36800:01:1900:32:42.6000:34:02.30+00:17:196:329,2
33SULEJ-KOWALSKI Łukasz 584BYDGOSZCZM2033M 41000:01:3400:41:01.3000:42:35.85+00:25:388:127,3
Znaleziono 33 wynik(ów)