BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2018-04-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1365
Wystartowało:
1135
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1130
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M20

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JACKIEWICZ Mateusz 410BYDGOSZCZM201M 100:00:0000:16:06.2500:16:06.75 3:1318.6
2FELCZAK Jakub 138BYDGOSZCZM202M 200:00:0000:16:45.8500:16:46.15+00:00:393:2117.9
3KOWALSKI Dawid 603OPZS ZAWISZA MEKSYKBYDGOSZCZM203M 1000:00:0300:18:03.3500:18:06.65+00:01:573:3616.6
4TUCHOLSKI Bartłomiej 341BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM204M 1100:00:0100:18:13.6500:18:15.20+00:02:073:3816.5
5STALKA Jakub 816OSLBIAŁOŚLIWIEM205M 1200:00:0300:18:15.5500:18:19.00+00:02:093:3916.4
6KOWALSKI Krzysztof 794BYDGOSZCZM206M 1300:00:0100:18:17.7500:18:19.45+00:02:113:3916.4
7POZNAŃSKI Szymon 1198EDUTEAMBYDGOSZCZM207M 1400:00:0700:18:39.0500:18:47.00+00:02:323:4416.1
8NOWICKI Tomasz 1254BDG TRIBYDGOSZCZM208M 1500:00:0500:18:40.2000:18:46.10+00:02:333:4416.1
9STRUGAŁA Maciej 659OBORNIKIM209M 1700:00:0100:18:56.0500:18:57.45+00:02:493:4715.8
10GROSKOP Grzegorz 322RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2010M 1900:00:0000:18:59.0500:18:59.55+00:02:523:4715.8
11IWICKI Paweł 1222BYDGOSZCZM2011M 3500:00:0100:19:59.8500:20:01.25+00:03:534:0015
12KABACIŃSKI Marcin 761WUKAESBYDGOSZCZM2012M 3900:00:0200:20:05.4500:20:07.65+00:03:594:0114.9
13DADZIBÓG Mariusz 1325ŚWINKIM2013M 4000:01:2800:20:07.6000:21:36.45+00:04:014:0114.9
14BANASIAK Paweł 351BYDGOSZCZM2014M 4100:00:1900:20:08.2500:20:27.70+00:04:024:0114.9
15WENDA Dawid 168SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2015M 4300:00:0100:20:12.7500:20:14.65+00:04:064:0214.8
16BZDZION Marcin 1037BYDGOSZCZM2016M 4700:00:0200:20:17.7500:20:20.00+00:04:114:0314.8
17DĄBROWSKI Jarosław 23CB163BYDGOSZCZM2017M 4900:01:4000:20:21.0500:22:01.40+00:04:144:0414.7
18WALKOWIAK Paweł 348MUROWANIECM2018M 5000:00:0500:20:23.3000:20:28.55+00:04:174:0414.7
19KUNDE Tomasz 1040BYDGOSZCZ TRIATHLONLIPNIKIM2019M 5700:00:0200:20:35.1000:20:37.50+00:04:284:0714.6
20ZBORAŁA Dawid 509SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2020M 5800:00:0100:20:35.7000:20:37.55+00:04:294:0714.6
21WROBEL Mateusz 957FABIANKIM2021M 6700:00:0300:20:51.9500:20:55.05+00:04:454:1014.4
22PACKI Łukasz 1221WIELUŃ BIEGAWIELUŃM2022M 7000:00:0500:20:57.6000:21:03.00+00:04:514:1114.3
23BIAŁY Dawid 1144GKS SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALUCIMM2023M 7200:00:1000:20:59.5500:21:10.05+00:04:534:1214.3
24KURDELSKI Kamil 808BYDGOSZCZM2024M 7300:00:0200:21:00.5500:21:02.75+00:04:544:1214.3
25SOBIERAJSKI Łukasz 385WSPR BYDGOSZCZALEKSANDRÓW KUJAWSKIM2025M 7800:01:2900:21:06.3500:22:35.50+00:05:004:1314.2
26KLIMEK Paweł 811BYDGOSZCZM2026M 7900:00:0600:21:06.4500:21:12.80+00:05:004:1314.2
27BOROWSKI Radosław 933MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM2027M 8100:00:3500:21:11.3000:21:47.05+00:05:054:1414.2
28MILOSIERNY Oskar 1335NAKŁO NAD NOTECIĄM2028M 8400:00:0800:21:15.0000:21:23.70+00:05:084:1514.1
29KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 747TRISPACEBYDGOSZCZM2029M 9400:01:0200:21:23.6500:22:25.85+00:05:174:1614
30PIASECKI Radosław 205BYDGOSZCZM2030M 9500:00:1500:21:26.2500:21:42.00+00:05:204:1714
31JĘDRUSIK Michał 1229ARMIA CHRYSTUSATARNOWO DOLNEM2031M 10100:00:1700:21:30.2000:21:48.15+00:05:234:1813.9
32MALESKA Michał 881BYDGOSZCZM2032M 10400:01:1600:21:38.0000:22:54.45+00:05:314:1913.9
33LEŚNY Mateusz 1090PRZEMYŚLM2033M 10800:01:3400:21:40.3000:23:14.50+00:05:344:2013.8
34DURAJEWSKI Mateusz 86DIRTY BOYSBYDGOSZCZM2034M 11500:01:3100:21:47.6000:23:19.35+00:05:414:2113.8
35WNĘK Martin 1338BYDGOSZCZM2035M 11700:00:1200:21:49.5500:22:02.25+00:05:434:2213.7
36TUROWSKI Jakub 294BYDGOSZCZM2036M 12200:00:1400:21:54.9500:22:09.65+00:05:484:2313.7
37WANKIEWICZ Łukasz 359SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM2037M 12400:00:2800:21:55.6000:22:23.95+00:05:494:2313.7
38TOMKOWIAK Tomasz 181SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2038M 12900:00:0600:22:07.4000:22:14.25+00:06:014:2513.6
39WIELGOSZ Krzysztof 875BYDGOSZCZM2039M 13400:01:1200:22:14.6000:23:26.60+00:06:084:2613.5
40KILAN Kacper 783OSÓWIECOSÓWIECM2040M 14100:00:1900:22:19.6500:22:38.75+00:06:134:2713.4
41SPYCHALSKI Bartosz 537BYDGOSZCZM2041M 14200:00:3800:22:20.7500:22:59.70+00:06:144:2813.4
42KAMIŃSKI Marek 495TYPYGRUBEBYDGOSZCZM2042M 14400:00:1200:22:22.3500:22:34.85+00:06:164:2813.4
43PALIWODA Jakub 813TURM2043M 14700:00:4500:22:26.6500:23:11.65+00:06:204:2913.4
44GAWROŃSKI Mateusz 814BARCINM2044M 14800:00:1400:22:27.0000:22:41.70+00:06:204:2913.4
45SZYMAŃSKI Bartłomiej 812BYDGOSZCZM2045M 15200:00:4400:22:29.7000:23:14.10+00:06:234:3013.3
46PAWLACZYK Paweł 1053SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM2046M 15600:00:3900:22:37.4500:23:16.60+00:06:314:3113.3
47PIECZONKA Adam 1044BYDGOSZCZM2047M 15900:00:1200:22:43.6500:22:55.75+00:06:374:3213.2
48ISELVMO Espen 1356BYDGOSZCZM2048M 16500:00:4100:22:49.1000:23:30.70+00:06:424:3313.1
49OMNICZYŃSKI Tomasz 428FORDONBYDGOSZCZM2049M 16600:01:2100:22:51.9500:24:13.40+00:06:454:3413.1
50KLIMCZYK Bartosz 763BYDGOSZCZM2050M 16800:00:4500:22:55.0000:23:40.15+00:06:484:3513.1
51SAWICKI Mikołaj 1207BYDGOSZCZM2051M 17700:00:0800:23:03.8000:23:12.35+00:06:574:3613
52GWIZDAŁA Mikołaj 1146BYDGOSZCZM2052M 18000:00:2100:23:10.3500:23:32.15+00:07:044:3812.9
53RZĘTKOWSKI Artur 585SOLEC KUJAWSKIM2053M 18200:00:1400:23:12.6000:23:26.80+00:07:064:3812.9
54BATAROWICZ Patryk 674OSP NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM2054M 18500:00:0200:23:16.6500:23:19.30+00:07:104:3912.9
55WOJCIECHOWSKI Grzegorz 360ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2055M 19000:00:1700:23:21.0000:23:38.20+00:07:144:4012.8
56NOWAK Rafał 319JYSKBYDGOSZCZM2056M 19800:01:2000:23:26.9000:24:47.75+00:07:204:4112.8
57KRÓL Damian 551BYDGOSZCZM2057M 20200:01:2900:23:32.3500:25:01.85+00:07:264:4212.7
58KOZŁOWSKI Łukasz 755BYDGOSZCZM2058M 20400:01:0000:23:33.5000:24:34.45+00:07:274:4212.7
59SHCHERBAN Dmytro 502BYDGOSZCZM2059M 20500:00:1800:23:33.8500:23:52.45+00:07:274:4212.7
60LICA Paweł 1128BYDGOSZCZM2060M 21500:00:3400:23:39.2000:24:13.25+00:07:324:4312.7
61LINKOWSKI Paweł 1309BYDGOSZCZM2061M 21600:01:4400:23:39.6500:25:24.00+00:07:334:4412.7
62DONARSKI Maciej 173BYDGOSZCZM2062M 22000:01:0100:23:43.7000:24:44.80+00:07:374:4412.6
63WOJCIECHOWSKI Dawid 576WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM2063M 22100:01:2800:23:43.9500:25:12.80+00:07:374:4412.6
64OCHIMOWSKI Tomasz 655BYDGOSZCZM2064M 22200:00:2000:23:44.6500:24:05.30+00:07:384:4512.6
65KANNEBERG Maciej 1069RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2065M 22900:01:0100:23:53.8500:24:55.15+00:07:474:4612.6
66PILARSKI Paweł 923BYDGOSZCZM2066M 23100:00:1400:24:01.9000:24:16.30+00:07:554:4812.5
67RENC Patryk 342SERCE TYBETUBYDGOSZCZM2067M 23400:00:1400:24:03.3500:24:17.70+00:07:574:4812.5
68TUREK Józef 1275BYDGOSZCZM2068M 23900:00:0700:24:07.5000:24:14.90+00:08:014:4912.4
69JAGIELSKI Szymon 1316MAKSYMILIANOWOM2069M 24200:00:4100:24:12.1500:24:53.15+00:08:054:5012.4
70KOTWICA Kamil 1227BYGOSZCZM2070M 24700:00:2200:24:18.6000:24:40.65+00:08:124:5112.3
71NOWAK Sławomir 1011BARCINM2071M 25000:00:1400:24:22.1500:24:36.55+00:08:154:5212.3
72STRZAŁKOWSKI Dawid 919BYDGOSZCZM2072M 25600:00:0900:24:23.9500:24:33.85+00:08:174:5212.3
73D'ANGELO Antonio 1280PARMAM2073M 25700:00:4500:24:25.3500:25:10.65+00:08:194:5312.3
74SAWIŃSKI Łukasz 820STUDZIENKIM2074M 26000:00:1700:24:27.3500:24:44.50+00:08:214:5312.3
75SZUKALSKI Piotr 1117BYDGOSZCZM2075M 26400:00:4100:24:30.2000:25:11.50+00:08:234:5412.2
76CZYŚCIECKI Adrian 72ZAMOŚĆM2076M 26500:00:1700:24:31.6000:24:49.25+00:08:254:5412.2
77CHRZĄSZCZ Michał 305SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM2077M 26600:01:2200:24:33.1000:25:55.85+00:08:264:5412.2
78TYMEK Dariusz 590TYPYGRUBEBYDGOSZCZM2078M 26700:00:1200:24:33.6500:24:45.90+00:08:274:5412.2
79TYMOSIAK Mateusz 434GRUPA BIEGOWA SPÓJNIA BIAŁE BŁOTACIELEM2079M 27800:00:3900:24:40.3000:25:19.55+00:08:344:5612.2
80BLINET Jean-Baptiste 1341BYDGOSZCZM2080M 28100:00:5200:24:40.8000:25:33.05+00:08:344:5612.2
81GAWRYCH Adam 985BYDGOSZCZM2081M 29100:00:3400:24:56.7000:25:31.25+00:08:504:5912
82DUDZIC Łukasz 859CYBERMORSYBYDGOSZCZM2082M 29800:00:2400:25:01.1000:25:25.70+00:08:545:0012
83JAROCH Krzysztof 384BYDGOSZCZM2083M 30000:01:2200:25:01.3500:26:23.75+00:08:555:0012
84ŚWIETLIK Radosław 699BYDGOSZCZM2084M 32100:01:0300:25:18.7000:26:22.05+00:09:125:0311.8
85WIŚNIEWSKI Paweł 1166BYDGOSZCZM2085M 32300:01:3400:25:25.1000:26:59.10+00:09:185:0511.8
86ŁAWRYNOWICZ Tomasz 1021SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM2086M 32600:01:2300:25:29.7000:26:53.05+00:09:235:0611.8
87SALA Tymoteusz 1243OSIELSKOM2087M 34400:00:2500:25:47.1000:26:12.95+00:09:405:0911.6
88KONOWECKI Bartosz 1199TORUŃM2088M 34800:01:1100:25:52.1000:27:03.85+00:09:455:1011.6
89REPCZYŃSKI Tomek 107BYDGOSZCZM2089M 35000:01:1400:25:56.2500:27:10.40+00:09:505:1111.6
90NAWROCKI Damian 1153BYDGOSZCZM2090M 35300:00:4300:25:59.3000:26:42.60+00:09:535:1111.5
91DACIO Darek 968SZUBINM2091M 35800:00:1700:26:02.7000:26:20.55+00:09:565:1211.5
92MAŁACHOWSKI Mateusz 1255ŁOMŻAM2092M 35900:00:2400:26:03.4000:26:27.65+00:09:575:1211.5
93GOSIENIECKI Konrad 281DÓLSKM2093M 36500:00:4000:26:10.5000:26:51.05+00:10:045:1411.5
94WDOWIAK Piotr 115BYDGOSZCZM2094M 37500:01:2200:26:21.9500:27:44.40+00:10:155:1611.4
95ŁABĘCKI Kordian 1214SŁUPSKM2095M 37600:00:2200:26:25.9000:26:48.00+00:10:195:1711.3
96BŁAŻEJEWSKI Kacper 193CB163BYDGOSZCZM2096M 38100:01:3700:26:30.1000:28:07.55+00:10:235:1811.3
97DOBRZAŃSKI Dariusz 773GRAVITYBYDGOSZCZM2097M 38400:01:3800:26:34.0000:28:12.85+00:10:275:1811.3
98BUGARA Piotr 996BYDGOSZCZM2098M 38600:00:4000:26:39.3500:27:20.20+00:10:335:2011.3
99KAMASZ Dawid 627BYDGOSZCZM2099M 39000:01:2400:26:45.6500:28:10.55+00:10:395:2111.2
100WITKOWSKI Błażej 757BYDGOSZCZM20100M 39900:01:3700:26:55.6000:28:32.65+00:10:495:2311.1
101GÓRNIAK Jakub 647BYDGOSZCZM20101M 40500:00:1500:27:02.5500:27:17.70+00:10:565:2411.1
102ŁUKAWSKI Damian 989INOWROCŁAWM20102M 41000:00:3500:27:15.2500:27:50.60+00:11:095:2711
103ARENT Dawid 754BYDGOSZCZM20103M 41800:01:0000:27:21.9000:28:22.70+00:11:155:2811
104KORDAS Jacek 221BYDGOSZCZM20104M 41900:01:3100:27:23.9000:28:55.85+00:11:175:2810.9
105CHMIELEWSKI Mateusz 1232BYDGOSZCZM20105M 42200:01:3200:27:28.7000:29:01.45+00:11:225:2910.9
106ŚWIATLAK Piotr 931SOWA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20106M 42800:00:5300:27:38.1000:28:31.25+00:11:315:3110.9
107PRZYBYTKOWSKI Mateusz 1312BYDGOSZCZM20107M 43400:00:2800:27:45.5500:28:13.65+00:11:395:3310.8
108JĘDRZEJAK Karol 1272KOSZELEWYM20108M 43500:00:1300:27:47.4500:28:01.25+00:11:415:3310.8
109KORALEWSKI Jakub 1314GĄDECZM20109M 43700:00:4100:27:48.3500:28:30.05+00:11:425:3310.8
110HULISZ Daniel 1291BYDGOSZCZM20110M 44500:00:3300:27:57.3500:28:31.30+00:11:515:3510.7
111CIECHANOWSKI Radosław 1328ŚWIEKATOWOM20111M 45500:01:1200:28:09.1500:29:21.50+00:12:025:3710.7
112GREGO Mateusz 756BYDGOSZCZM20112M 45700:01:1500:28:12.0000:29:27.85+00:12:055:3810.6
113DĄBROWSKI Michał 594BYDGOSZCZM20113M 46500:01:2200:28:21.1500:29:43.85+00:12:145:4010.6
114MADEJ Adam 1145BYDGOSZCZM20114M 46700:00:5800:28:27.2000:29:25.75+00:12:205:4110.5
115JAROCHA Michał 1108BYDGOSZCZM20115M 47700:00:2600:28:33.6000:29:00.45+00:12:275:4210.5
116WIŚNIEWSKI Maksymilian 373TORUŃM20116M 48200:01:4400:28:37.0500:30:21.55+00:12:305:4310.5
117KUTER Wojciech 633UNISLAWM20117M 48300:01:3500:28:37.6500:30:13.05+00:12:315:4310.5
118RUTKOWSKI Damian 687BYDGOSZCZM20118M 48600:01:1900:28:39.1000:29:58.45+00:12:325:4310.5
119KOŁODZIEJCZAK Adam 1103BYDGOSZCZM20119M 48700:01:4800:28:40.2000:30:29.10+00:12:335:4410.5
120NOWAKOWSKI Dawid 886WOJNOWOM20120M 49100:00:1900:28:42.7000:29:01.75+00:12:365:4410.5
121PORCZEK Bartłomiej 1068BYDGOSZCZM20121M 49200:01:3000:28:43.1000:30:13.65+00:12:365:4410.4
122GALIŃSKI Bartosz 1BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM20122M 49700:00:4600:28:46.7500:29:33.15+00:12:405:4510.4
123PRUSINOWSKI Jakub 1213BYDGOSZCZM20123M 50500:01:1100:29:01.9000:30:13.05+00:12:555:4810.3
124SULIKOWSKI Jakub 1251PRABUTYM20124M 50800:01:1100:29:10.7500:30:22.05+00:13:045:5010.3
125SIUPKA Paweł 737BYDGOSZCZM20125M 51200:01:3700:29:14.6000:30:51.95+00:13:085:5010.3
126BANDOCH Jacek 908BYDGOSZCZM20126M 51700:01:0800:29:18.2500:30:27.20+00:13:125:5110.2
127ZAKRZEWSKI Adam 356BIAŁE BŁOTAM20127M 51800:00:5200:29:20.5500:30:13.25+00:13:145:5210.2
128PALIGA Mateusz 422RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM20128M 52000:01:0100:29:24.0500:30:25.35+00:13:175:5210.2
129JODKOWSKI Rafał 819BYDGOSZCZM20129M 52100:01:5300:29:25.2500:31:18.80+00:13:195:5310.2
130WALKOWIAK Rafał 686BYDGOSZCZM20130M 52500:01:1100:29:30.6000:30:42.50+00:13:245:5410.2
131BANASIK Marcin 664BYDGOSZCZM20131M 52600:00:4000:29:31.7000:30:12.00+00:13:255:5410.2
132LIPIŃSKI Adam 847BYDGOSZCZM20132M 53000:01:1800:29:33.6000:30:52.40+00:13:275:5410.1
133ASTUKIEWICZ Maksymilian 1125BYDGOSZCZM20133M 54700:01:5200:30:07.3500:31:59.95+00:14:016:0110
134PAWSKI Przemysław 1318BYDGOSZCZM20134M 54800:00:3400:30:07.6000:30:42.30+00:14:016:0110
135ROSADA Marcin 671BYDGOSZCZM20135M 54900:01:1900:30:07.8500:31:27.60+00:14:016:0110
136PRZEWOŹNIAK Rafał 254TRI FAMILYBYDGOSZCZM20136M 55000:00:2900:30:10.8000:30:40.65+00:14:046:029.9
137SIEDLECKI Rafał 984BYDGOSZCZM20137M 55500:01:3500:30:19.7500:31:55.65+00:14:136:049.9
138MARZEC Michał 955ZARZĄDTORUŃM20138M 55600:01:3700:30:20.6000:31:58.55+00:14:146:049.9
139KASZUBOWSKI Daniel 767BYDGOSZCZM20139M 55800:00:5600:30:22.4500:31:18.85+00:14:166:049.9
140JABŁOŃSKI Szymon 1077BYDGOSZCZM20140M 56200:00:3100:30:25.1500:30:56.15+00:14:186:059.9
141PYSZKA Maciej 510BYDGOSZCZM20141M 56300:01:3900:30:32.4000:32:12.05+00:14:266:069.8
142GRACZYK Dawid 1156BYDGOSZCZM20142M 56500:00:1000:30:37.7000:30:47.95+00:14:316:079.8
143BŁAŻEJCZYK Pawel 1332BYDGOSZCZM20143M 57700:01:3100:31:04.1500:32:35.25+00:14:576:129.7
144JENCZEWSKI Szymon 649ALBATROSYCIECHOCINM20144M 57900:00:2300:31:06.7000:31:30.10+00:15:006:139.6
145WORZAŁA Michał 59BYDGOSZCZM20145M 58700:01:5400:31:23.1500:33:17.85+00:15:166:169.6
146WŁODARCZYK Adam 718BYDGOSZCZM20146M 59200:01:4100:31:31.0500:33:12.95+00:15:246:189.5
147BIAŁEK Roman 1005BYDGOSZCZM20147M 59700:00:4000:31:55.6000:32:36.00+00:15:496:239.4
148KUŹNIAR Patryk 476BYDGOSZCZM20148M 60500:00:5900:32:19.2000:33:18.30+00:16:126:279.3
149DEMBEK Maciej 284LOS KUMPLOSBYDGOSZCZM20149M 61000:00:4500:32:27.0000:33:12.15+00:16:206:299.2
150GRZESZAK Sławomir 890ŁABISZYNM20150M 61200:01:1200:32:29.0000:33:41.30+00:16:226:299.2
151KULCZYK Albert 28BYDGOSZCZM20151M 61300:01:4500:32:29.0500:34:14.80+00:16:226:299.2
152DEMSKI Krzysztof 920BYDGOSZCZM20152M 63400:01:3000:34:03.1000:35:33.80+00:17:566:488.8
153LOOSE Michał 1180LOS KUMPLOSBYDGOSZCZM20153M 64300:00:4800:34:58.6000:35:47.25+00:18:526:598.6
154PRZYBYSZ Patryk 483ŻOŁĘDOWOM20154M 65000:01:3600:35:54.4500:37:31.30+00:19:487:118.4
155ŚCIŚLAK Wojtek 736RYJĄCE KUNYBYDGOSZCZM20155M 65700:01:2300:36:54.5000:38:17.95+00:20:487:228.1
156KOŁECKI Mateusz 1362BYDGOSZCZM20156M 66500:00:1000:40:45.2000:40:55.70+00:24:388:097.4
Znaleziono 156 wynik(ów)