BYDGOSKI BIEG URODZINOWY

Organizator:
Miasto Bydgoszcz
Data:
2018-04-22
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1365
Wystartowało:
1135
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1130
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M30

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Drużyny | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KRYSKE Bartosz 1365SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIALE BŁOTAM301M 300:00:0000:16:50.1000:16:50.60 3:2217.8
2PIETRYKA Grzegorz 1141ZAKŁAD KARNY NR 2 W GRUDZIĄDZUGRUDZIĄDZM302M 400:00:0100:16:54.4500:16:55.45+00:00:043:2217.8
3GOŚCINIAK Michał 13583GRAVITYBYDGOSZCZM303M 500:00:0100:17:17.6500:17:18.90+00:00:273:2717.4
4DEROŃ Waldemar 5841 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM304M 600:00:0100:17:19.7000:17:20.85+00:00:293:2717.3
5BEDRA Robert 397CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM305M 700:00:0100:17:25.3500:17:26.60+00:00:353:2917.2
6MAĆKOWSKI Maciej 73UPS BYDGOSZCZ TEAMBYDGOSZCZM306M 900:00:0000:17:49.8000:17:50.65+00:00:593:3416.8
7STARZYŃSKI Piotr 303BYDGOSZCZM307M 1600:00:0700:18:52.8500:19:00.45+00:02:023:4615.9
8ROMANOWSKI Michal 660BYDGOSZCZM308M 1800:00:0100:18:57.0000:18:58.75+00:02:063:4715.8
9BANACH Tomasz 1258GRUDZIĄDZM309M 2000:00:0400:19:00.3000:19:04.85+00:02:103:4815.8
10SZOPIŃSKI Rafał 462BYDGOSZCZM3010M 2100:00:0500:19:00.7000:19:06.55+00:02:103:4815.8
11WILK Łukasz 45RUNADDICTSBYDGOSZCZM3011M 2300:00:0200:19:15.4000:19:18.30+00:02:253:5115.6
12MAGDZIARZ Jakub 1253KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM3012M 2400:00:0400:19:24.1500:19:28.80+00:02:343:5215.5
13KUROWSKI Kamil 603GRAVITYBYDGOSZCZM3013M 2700:00:0300:19:39.8500:19:43.55+00:02:493:5615.3
14OLEJNIK Krzysztof 580BYDGOSZCZM3014M 2800:00:0500:19:40.9000:19:46.30+00:02:503:5615.2
15FIGURSKI Przemek 152BYDGOSZCZM3015M 2900:00:0200:19:46.7500:19:49.25+00:02:563:5715.2
16WRÓBLEWSKI Lech 323ZK 2 GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM3016M 3000:00:0300:19:48.1500:19:51.15+00:02:583:5715.2
17SZATTEN Dawid 420BYDGOSZCZM3017M 3200:00:0100:19:54.3000:19:56.05+00:03:043:5915.1
18JANCZYK Mariusz 10481 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3018M 3600:00:0800:20:01.6000:20:09.70+00:03:114:0015
19RUDNICKI Michał 972NOWA WIEŚ WIELKAM3019M 3700:00:0400:20:01.9500:20:06.00+00:03:114:0015
20WADELSKI Maciej 1051FITSERWIS MYB TEAMBYDGOSZCZM3020M 3800:00:3000:20:03.2000:20:33.95+00:03:134:0015
21GOŁATA Wojciech 51WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3021M 4500:00:0600:20:14.1500:20:21.00+00:03:244:0314.8
22DUSZKA Łukasz 270BYDGOSZCZM3022M 4600:00:0600:20:15.3000:20:21.65+00:03:254:0314.8
23OWCZARZAK Filip 1067GDANSKM3023M 4800:00:0400:20:18.0000:20:22.00+00:03:274:0314.8
24PAPROCKI Rafał 887CYBERMORSYBYDGOSZCZM3024M 5200:00:1800:20:25.2000:20:43.50+00:03:354:0514.7
25OKOŃSKI Jarosław 69BYDGOSZCZM3025M 5500:00:0600:20:27.9000:20:34.15+00:03:374:0514.7
26CZAPLEWSKI Krzysztof 772FLORIAN CHOJNICEOSTROWITE K. CHOJNICM3026M 5900:00:0300:20:36.1000:20:39.55+00:03:464:0714.6
27PIKULSKI Paweł 583TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3027M 6100:00:1100:20:38.7000:20:49.85+00:03:484:0714.5
28SOBCZAK Marcin 186CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM3028M 6200:00:0400:20:40.9500:20:45.30+00:03:504:0814.5
29SADECKI Karol 468ATOS TEAMCHEŁMNOM3029M 6400:00:4000:20:43.7000:21:24.00+00:03:534:0814.5
30BOINSKI Rafal 994SOLEC KUJAWSKIM3030M 6500:00:0500:20:47.2500:20:52.50+00:03:574:0914.4
31JANYSKA Krzysztof 229BYDGOSZCZM3031M 6800:00:1000:20:54.3500:21:04.85+00:04:044:1014.4
32ROSÓŁ Jacek 559BYDGOSZCZM3032M 6900:00:0700:20:56.1000:21:03.55+00:04:064:1114.3
33FELINIAK Daniel 1015BYDGOSZCZM3033M 7100:00:1700:20:58.9500:21:16.75+00:04:084:1114.3
34ROGALSKI Maciej 1276BYDGOSZCZM3034M 7600:01:4400:21:04.4000:22:48.45+00:04:144:1214.2
35CZYZEWSKI Mateusz 600SOLEC KUJAWSKIM3035M 7700:00:0700:21:05.9000:21:13.85+00:04:154:1314.2
36NALEŻYTY Piotr 118KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM3036M 8200:00:2800:21:12.5500:21:40.90+00:04:224:1414.2
37GRUSZECZKA Jacek 1174GRUDZIĄDZM3037M 8300:00:1500:21:14.3500:21:29.35+00:04:244:1414.1
38GLIWKA Artur 10311.BLWLINOWROCŁAWM3038M 8700:00:1600:21:17.4000:21:33.40+00:04:274:1514.1
39PAWLAK Jakub 1039JFTC SUBYDGOSZCZM3039M 9000:00:1400:21:18.6500:21:32.65+00:04:284:1514.1
40WACHOWSKI Piotr 909BYDGOSZCZM3040M 9100:00:0100:21:18.8000:21:19.90+00:04:284:1514.1
41MROTEK Michał 828KRUSZYN KRAJEŃSKIM3041M 9200:00:1000:21:19.2000:21:30.05+00:04:294:1614.1
42ŁUKOMSKI Marcin 253BYDGOSZCZM3042M 10000:01:2100:21:30.0500:22:52.00+00:04:394:1813.9
43SZATKOWSKI Marcin 293BYDGOSZCZM3043M 10200:00:2800:21:31.2500:21:59.95+00:04:414:1813.9
44KACZMAREK Sebastian 709BYDGOSZCZM3044M 10300:00:0900:21:37.3000:21:46.50+00:04:474:1913.9
45SZYSZKA Radosław 15POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM3045M 10500:00:0300:21:38.5000:21:42.10+00:04:484:1913.9
46MÄRTIN Paweł 450BYDGOSZCZM3046M 10700:00:1300:21:38.6500:21:52.35+00:04:484:1913.9
47JANUSZKIEWICZ Piotr 1196ŁOCHOWOM3047M 11100:01:2800:21:41.5000:23:10.00+00:04:514:2013.8
48GZYL Mikolaj 581JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM3048M 11300:00:2000:21:45.7500:22:06.10+00:04:554:2113.8
49SKRZYPIŃSKI Marek 1124BYDGOSZCZM3049M 11400:00:1100:21:46.4000:21:57.55+00:04:564:2113.8
50GRECHUTA Tomasz 1177BYDGOSZCZM3050M 11600:00:1500:21:48.5000:22:03.75+00:04:584:2113.8
51CZELEŃ Szymon 162BYDGOSZCZM3051M 12300:00:1800:21:55.2000:22:13.75+00:05:054:2313.7
52GABRYCH Maciej 99CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM3052M 12500:00:0500:21:58.1500:22:03.70+00:05:084:2313.7
53DZIEKAN Wojtek 1277KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3053M 12800:00:1600:22:07.1500:22:23.35+00:05:174:2513.6
54GRZECHOWIAK Krzysztof 366ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM3054M 13200:00:0400:22:13.2000:22:18.15+00:05:234:2613.5
55DERING Tomasz 676BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM3055M 13500:00:5100:22:14.9000:23:06.75+00:05:244:2713.5
56ŚLEFARSKI Marcin 233BIAŁE BŁOTAM3056M 13600:00:1100:22:15.4500:22:26.60+00:05:254:2713.5
57KODRANC Michał 184TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3057M 13700:00:1200:22:16.4000:22:29.20+00:05:264:2713.5
58KABATEK Janusz 1120ŻOŁĘDOWOM3058M 13800:00:1100:22:17.8000:22:29.45+00:05:274:2713.5
59ANDRYCH Wojtek 608TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3059M 13900:00:1200:22:18.0000:22:30.25+00:05:274:2713.5
60ŁOBOCKI Krzysztof 240BYDGOSZCZM3060M 14000:00:0600:22:18.0500:22:24.55+00:05:274:2713.5
61RUMIŃSKI Adam 1219SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM3061M 14300:00:1000:22:21.5000:22:32.10+00:05:314:2813.4
62KLEPACZEWSKI Arkadiusz 26BYDGOSZCZM3062M 14500:00:1300:22:23.0500:22:36.60+00:05:324:2813.4
63BILSKI Marcin 1136BYDGOSZCZM3063M 15100:00:1700:22:28.5500:22:45.95+00:05:384:2913.4
64ROSZCZYN Dawid 164CB163BYDGOSZCZM3064M 15300:01:4000:22:32.1500:24:12.20+00:05:424:3013.3
65NIEDBALSKI Paweł 446BYDGOSZCZM3065M 15700:00:0100:22:38.4000:22:40.25+00:05:484:3113.2
66KWARDYS Karol 150BYDGOSZCZM3066M 16700:00:1100:22:53.7000:23:05.60+00:06:034:3413.1
67LUBIŃSKI Robert 874BYDGOSZCZM3067M 17000:00:0800:22:55.7000:23:03.95+00:06:054:3513.1
68WAJCHERT Łukasz 954BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM3068M 17300:00:3400:22:58.4500:23:32.90+00:06:084:3513.1
69WIECZOREK Waldek 532BYDGOSZCZM3069M 17600:01:5700:23:01.9000:24:58.95+00:06:114:3613
70MACIĄGA Jakub 471BYDGOSZCZM3070M 17800:00:1600:23:05.7500:23:22.15+00:06:154:3713
71JARYSZ Adrian 863NIEMCZM3071M 18100:00:0600:23:12.4500:23:18.50+00:06:224:3812.9
72JURKOWSKI Paweł 999KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM3072M 18300:01:3000:23:13.3000:24:43.60+00:06:234:3812.9
73SZATTEN Michał 408TYPYGRUBEBYDGOSZCZM3073M 18600:00:1200:23:17.1000:23:30.05+00:06:274:3912.9
74SKUBISZEWSKI Damian 328ARMIA CHRYSTUSABYDGOSZCZM3074M 18700:00:1800:23:17.7500:23:36.20+00:06:274:3912.9
75SZYMAŃSKI Tomasz 880BYDGOSZCZM3075M 18800:00:0900:23:18.1500:23:27.95+00:06:284:3912.9
76SZARLEJ Marcin 283BYDGOSZCZM3076M 19500:01:2100:23:23.6000:24:44.75+00:06:334:4012.8
77ROŚ Sławek 121ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WIELKAM3077M 19700:00:1700:23:26.0500:23:43.90+00:06:354:4112.8
78NOWAKOWSKI Grzegorz 569DAEFBYDGOSZCZM3078M 20100:00:3100:23:32.3000:24:03.65+00:06:424:4212.7
79CELEGRAT Andrzej 913GRUPAM3079M 20600:00:1500:23:34.6000:23:49.85+00:06:444:4212.7
80LUBISZEWSKI Bartosz 809BYDGOSZCZM3080M 20700:00:1400:23:34.9500:23:49.10+00:06:444:4312.7
81ŁABENDA Robert 63BYDGOSZCZM3081M 20800:00:2800:23:35.2000:24:03.55+00:06:454:4312.7
82URBAŃSKI Dawid 124BYDGOSZCZM3082M 21000:00:2900:23:35.9000:24:05.60+00:06:454:4312.7
83DACH Łukasz 1047BYDGOSZCZM3083M 21700:00:1200:23:40.8500:23:53.25+00:06:504:4412.7
84SMUCZYŃSKI Wojciech 566BYDGOSZCZM3084M 21800:01:2500:23:41.0000:25:06.55+00:06:504:4412.7
85MRUGAŁA Bartosz 57BYDGOSZCZM3085M 21900:01:0500:23:42.2000:24:48.00+00:06:524:4412.6
86WOJTYSIAK Kamil 46BYDGOSZCZM3086M 22300:00:5300:23:45.2000:24:39.00+00:06:554:4512.6
87TWARDOWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM3087M 22500:01:3200:23:45.8500:25:18.65+00:06:554:4512.6
88URBAŃSKI Tomasz 340JW 4326BYDGOSZCZM3088M 23500:00:3200:24:03.5500:24:35.60+00:07:134:4812.5
89PIOTROWSKI Maciej 892BYDGOSZCZM3089M 23600:01:0700:24:04.3000:25:11.50+00:07:144:4812.5
90KOWALSKI Patryk 1267BYDGOSZCZM3090M 23800:00:2900:24:06.6500:24:36.20+00:07:164:4912.4
91KLINOWSKI Radosław 1173BYDGOSZCZM3091M 24000:00:5500:24:07.7500:25:03.25+00:07:174:4912.4
92CIARKOWSKI Mirosław 1050INOWROCŁAWM3092M 24300:00:1600:24:13.7500:24:29.85+00:07:234:5012.4
93GRZEBIELUCHA Arkadiusz 452BYDGOSZCZM3093M 24400:00:0000:24:16.6500:24:16.65+00:07:264:5112.4
94PAWLAK Waldemar 191VEGERUNNERSBYDGOSZCZM3094M 24600:00:2300:24:17.9000:24:41.65+00:07:274:5112.3
95MATTHEWS Karol 762BYDGOSZCZM3095M 25100:00:2000:24:22.3000:24:42.65+00:07:324:5212.3
96KITOWSKI Przemysław 148BYDGOSZCZM3096M 25300:00:2900:24:23.5000:24:53.05+00:07:334:5212.3
97GROCHOWSKI Jakub 498JW1515WITOSŁAWM3097M 26200:01:0500:24:28.5500:25:34.50+00:07:384:5312.3
98DRZEWIECKI Radosław 1310BYDGOSZCZM3098M 27100:00:3900:24:36.2000:25:15.35+00:07:464:5512.2
99BRYCKI Łukasz 1202BYDGOSZCZM3099M 27200:00:3600:24:37.4500:25:13.70+00:07:474:5512.2
100FRANKÓW Łukasz 1350OSP NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM30100M 27500:00:0200:24:39.1500:24:41.65+00:07:494:5512.2
101LESZCZYŃSKI Łukasz 196BYDGOSZCZM30101M 27700:01:0300:24:40.2000:25:44.00+00:07:504:5612.2
102MINTA Adam 904BYDGOSZCZM30102M 27900:00:2200:24:40.6500:25:03.25+00:07:504:5612.2
103GRYGIEL Mateusz 372BYDGOSZCZM30103M 28200:01:0400:24:41.0000:25:45.45+00:07:504:5612.2
104ŚCIBAK Wojciech 1043JFTC SUBYDGOSZCZM30104M 28300:00:1800:24:44.0500:25:02.55+00:07:534:5612.1
105MOCZULSKI Tomek 398BYDGOSZCZM30105M 28600:00:3100:24:50.4500:25:22.15+00:08:004:5812.1
106POTRZEBOWSKI Marek 209BYDGOSZCZM30106M 28700:00:3000:24:51.8500:25:22.70+00:08:014:5812.1
107SPIRYDOWICZ Piotr 1192BYDGOSZCZM30107M 28800:00:2400:24:54.8000:25:19.05+00:08:044:5912
108MOKOS Tomasz 189INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWM30108M 28900:00:5000:24:54.8500:25:45.25+00:08:044:5912
109ANTKOWIAK Bartosz 508TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30109M 29000:01:5200:24:54.9000:26:46.90+00:08:044:5812
110POLIWODZIŃSKI Michał 22KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM30110M 29200:00:1300:24:57.0000:25:10.80+00:08:064:5912
111DOMŻALSKI Lech 1344BYDGOSZCZM30111M 29300:00:4100:24:59.0500:25:40.75+00:08:084:5912
112BARSZCZEWSKI Sebastian 1114BYDGOSZCZM30112M 30100:00:5000:25:02.5500:25:53.00+00:08:125:0012
113SOSNA Mikolaj 207BYDGOSZCZM30113M 30300:01:2300:25:03.1000:26:26.35+00:08:135:0012
114CHRUPAŁA Rafał 768BYDGOSZCZM30114M 30400:00:5100:25:03.7500:25:54.80+00:08:135:0012
115ŚLADEWSKI Rafał 412GĄDECZM30115M 30500:00:4100:25:03.9000:25:45.40+00:08:135:0012
116AFELT Jarosław 204BYDGOSZCZM30116M 31000:01:0700:25:07.3500:26:14.80+00:08:175:0111.9
117WILDHIRT Mariusz 216BYDGOSZCZM30117M 31400:00:1200:25:12.3000:25:24.90+00:08:225:0211.9
118WŁODARSKI Paweł 799BYDGOSZCZM30118M 31500:01:0100:25:14.3500:26:16.05+00:08:245:0311.9
119KARSKI Przemysław 771BYDGOSZCZM30119M 31600:00:4400:25:14.9000:25:59.65+00:08:245:0311.9
120TOMCZAK Sylwester 389KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM30120M 31800:01:2500:25:16.2500:26:41.30+00:08:265:0311.9
121BALCERZAK Leszek 1095NOWE DĄBIEM30121M 32400:00:1300:25:25.4000:25:38.75+00:08:355:0511.8
122SZYDŁOWSKI Rafał 85BYDGOSZCZM30122M 32500:00:3500:25:28.4500:26:04.35+00:08:385:0511.8
123SKONIECZNY Daniel 507TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30123M 32800:01:4800:25:30.7000:27:19.60+00:08:405:0611.8
124GŁOGOWSKI Mateusz 857CYBERMORSYBYDGOSZCZM30124M 33100:00:2400:25:33.7000:25:58.15+00:08:435:0611.7
125MORZYK Michał 496OSIELSKOM30125M 33200:01:0700:25:34.0500:26:41.75+00:08:435:0611.7
126MORAWSKI Marek 274KK ASTORIABYDGOSZCZM30126M 33500:01:2600:25:37.9500:27:04.25+00:08:475:0711.7
127KONWIŃSKI Daniel 513CYBERMORSYBYDGOSZCZM30127M 33600:01:2600:25:38.9000:27:05.85+00:08:485:0711.7
128BORZYSZKOWSKI Grzegorz 105STARY FORDONBYDGOSZCZM30128M 33900:00:1300:25:43.6000:25:56.65+00:08:535:0811.7
129PANKOWSKI Przemysław 10561. BLWLINOWROCŁAWM30129M 34000:00:1600:25:44.3500:26:00.65+00:08:545:0811.7
130FABROWSKI Dawid 34PRACOWNIAFIZJO ROMETBYDGOSZCZM30130M 34600:01:4500:25:49.3000:27:34.85+00:08:595:0911.6
131WALERYCH Jarosław 1294TYPYGRUBEBRZOZAM30131M 34700:00:1100:25:51.7500:26:03.35+00:09:015:1011.6
132KIJEWSKI Maciej 263KABEL TEAMBYDGOSZCZM30132M 35100:01:1800:25:56.4500:27:15.00+00:09:065:1111.6
133DEREZIŃSKI Tomasz 316BYDGOSZCZM30133M 35400:01:0300:26:01.2000:27:04.25+00:09:115:1211.5
134KOPACZ Radosław 939PĘDZĄCE ŻÓŁWITIBYDGOSZCZM30134M 35500:01:1800:26:01.3500:27:19.90+00:09:115:1211.5
135BIERYT Krzysztof 542POLI-FAX UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM30135M 36000:00:5500:26:03.4000:26:58.70+00:09:135:1211.5
136LEWANDOWSKI Damian 299TEAMBYDGOSZCZM30136M 36300:00:4300:26:05.5000:26:49.40+00:09:155:1311.5
137NOWAKOWSKI Tomasz 426BYDGOSZCZM30137M 36400:00:4200:26:05.6000:26:48.15+00:09:155:1311.5
138KALA Michał 1315ŁABISZYNM30138M 36600:01:1400:26:11.1000:27:25.55+00:09:215:1411.5
139ROSINSKI Przemysław 346BYDGOSZCZM30139M 36700:01:3400:26:11.2000:27:45.55+00:09:215:1411.5
140ŻUCHELKOWSKI Rafał 958BYDGOSZCZM30140M 36800:00:3000:26:11.8000:26:41.95+00:09:215:1411.5
141BEJGER Łukasz 505TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30141M 37700:01:4900:26:26.8500:28:16.45+00:09:365:1711.3
142PAPIS Piotr 386BYDGOSZCZM30142M 37800:00:4600:26:26.9500:27:13.65+00:09:365:1711.3
143SZEWCZUK Sebastian 879BYDGOSZCZM30143M 37900:01:1300:26:27.6500:27:41.45+00:09:375:1711.3
144JAROCH Rafał 383BYDGOSZCZM30144M 38200:01:2100:26:31.2500:27:53.15+00:09:415:1811.3
145CISZEWSKI Paweł 1288BRZOSTOWOM30145M 38500:00:2700:26:38.2000:27:05.45+00:09:485:1911.3
146GRUSZECZKA Patryk 1176GRUDZIĄDZM30146M 38700:00:1400:26:41.1000:26:55.55+00:09:515:2011.2
147JARZEMSKI Marcin 1324BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM30147M 38800:01:5000:26:44.9000:28:35.15+00:09:545:2111.2
148MIERZWA Damian 42RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30148M 38900:00:5900:26:45.2500:27:44.80+00:09:555:2111.2
149ŚNIECHOTA Konrad 176TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30149M 39100:00:1100:26:46.4500:26:57.90+00:09:565:2111.2
150CZUBKOWSKI Sebastian 423RUN TEAMSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30150M 39300:00:5700:26:47.1000:27:44.60+00:09:575:2111.2
151KILANOWSKI Darek 1240BYDGOSZCZM30151M 39400:01:2900:26:48.5500:28:18.15+00:09:585:2111.2
152BIZON Bartosz 927BYDGOSZCZM30152M 39500:01:2400:26:49.9500:28:14.00+00:09:595:2211.2
153WARCZAK Kuba 208TEAMOCHALBYDGOSZCZM30153M 39600:00:3100:26:50.4500:27:21.60+00:10:005:2211.2
154PODGÓRSKI Jakub 3ZIELONY PELIKANCZELADŹM30154M 39800:00:4700:26:54.8500:27:42.05+00:10:045:2311.1
155DĄBROWSKI Bartosz 550SPORTOWA PASJABYDGOSZCZM30155M 40000:00:5900:26:56.6500:27:56.50+00:10:065:2311.1
156JANKE Damian 781SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30156M 40200:00:5800:26:58.5000:27:56.70+00:10:085:2311.1
157BARAŃSKI Maciej 644SOLEC KUJAWSKIM30157M 40300:02:2100:26:58.7000:29:20.55+00:10:085:2311.1
158WIELIŃSKI Rafał 1073BYDGOSZCZM30158M 40600:01:1500:27:05.7500:28:21.45+00:10:155:2511.1
159BRĄGIEL Jakub 399VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM30159M 40700:00:4100:27:10.4500:27:52.35+00:10:205:2611
160KOTECKI Marcin 334BYDGOSZCZM30160M 41300:00:5000:27:17.8000:28:08.25+00:10:275:2711
161TUPTANOWSKI Przemysław 1078WELD-LINEŁOCHOWOM30161M 41400:01:1500:27:17.9000:28:33.45+00:10:275:2711
162RĘDZINA Michał 50BYDGOSZCZM30162M 41600:00:4900:27:19.6500:28:08.95+00:10:295:2711
163ZIELIŃSKI Radosław 101BYDGOSZCZM30163M 42000:00:4300:27:24.2500:28:07.25+00:10:345:2810.9
164JANUSZEWSKI Marcin 475BYDGOSZCZM30164M 42600:00:5000:27:36.8500:28:27.40+00:10:465:3110.9
165RUCIŃSKI Rafał 511CYBERMORSYMAŁE RUDYM30165M 42700:01:2600:27:37.0500:29:03.70+00:10:465:3110.9
166OBREMSKI Wojciech 1054KUNOWICEM30166M 42900:00:1200:27:38.2500:27:50.85+00:10:485:3110.9
167SIWIAK Łukasz 998BYDGOSZCZM30167M 43000:01:2100:27:38.3000:28:59.35+00:10:485:3110.9
168MARKIEWICZ Jakub 1101BYDGOSZCZM30168M 43300:00:2100:27:39.6500:28:00.65+00:10:495:3110.8
169UHLENBERG Marek 743BYDGOSZCZM30169M 43600:01:1600:27:47.9000:29:04.75+00:10:575:3310.8
170OSTACH Michał 1287GRUPA BIEGOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKIGNIEZNOM30170M 43800:01:2000:27:48.8500:29:09.55+00:10:585:3310.8
171DĘBIEC Andrzej 668NIEMCZM30171M 43900:01:1600:27:49.3500:29:05.80+00:10:595:3310.8
172PACEWICZ Wojciech 1246BYDGOSZCZM30172M 44200:01:1400:27:55.0500:29:09.20+00:11:045:3510.7
173NIEDBALSKI Karol 1334BYDGOSZCZM30173M 44300:00:2800:27:56.5500:28:25.20+00:11:065:3510.7
174KASPROWICZ Piotr 525JW 1515BYDGOSZCZM30174M 44800:00:2600:28:00.1000:28:26.55+00:11:105:3610.7
175KOLODZIEJSKI Błażej 748ŚCIBORZEM30175M 45100:01:1100:28:04.2000:29:15.50+00:11:145:3610.7
176ŁUKASIK Leszek 1289LEADER SCHOOL GNIEZNOGNIEZNOM30176M 45200:01:2100:28:04.6500:29:25.65+00:11:145:3610.7
177DRWĘCKI Daniel 520BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM30177M 45400:01:2800:28:07.0000:29:35.50+00:11:165:3710.7
178WOLNY Tomasz 791DELTABYDGOSZCZM30178M 46000:00:1200:28:14.1500:28:26.25+00:11:245:3810.6
179BRZOZOWSKI Krzysztof 376BYDGOSZCZM30179M 46100:01:0300:28:14.3000:29:17.55+00:11:245:3810.6
180WITKOWSKI Tomasz 1195VIVA LA VIDABYDGOSZCZM30180M 46200:00:2700:28:14.6000:28:42.45+00:11:245:3910.6
181JAGIELSKI Łukasz 1299BYDGOSZCZM30181M 46400:00:3300:28:20.1000:28:53.40+00:11:305:4010.6
182NAGORZYSKI Arkadiusz 109BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘBYDGOSZCZM30182M 46800:00:2600:28:27.2500:28:53.30+00:11:375:4110.5
183LICZMAŃSKI Maciej 992BYDGOSZCZM30183M 47200:01:3000:28:28.2000:29:58.60+00:11:385:4110.5
184HEŁMINIAK Michał 962BYDGOSZCZM30184M 47500:01:2000:28:33.1000:29:53.15+00:11:435:4210.5
185BUTRYM Piotr 380BYDGOSZCZM30185M 47600:01:4600:28:33.1500:30:19.95+00:11:435:4210.5
186ADAMCZAK Damian 965BYDGOSZCZM30186M 48500:00:4400:28:38.7500:29:23.55+00:11:485:4310.5
187OSSOWSKI Łukasz 577BYDGOSZCZM30187M 48800:01:5500:28:40.5500:30:36.45+00:11:505:4410.5
188KORZENIEWSKI Jacek 443BYDGOSZCZM30188M 49500:01:1900:28:44.9000:30:04.55+00:11:545:4510.4
189QUAAS Łukasz 314BYDGOSZCZM30189M 50000:01:2500:28:49.1500:30:14.50+00:11:595:4510.4
190PRIEWE Paweł 111DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM30190M 50100:01:5000:28:50.3000:30:40.60+00:12:005:4610.4
191RUBASZEWSKI Marcin 352BYDGOSZCZM30191M 50200:01:3300:28:50.9000:30:24.15+00:12:005:4610.4
192ZIELIŃSKI Robert 530SOLEC KUJAWSKIM30192M 50300:01:0300:28:57.5000:30:01.30+00:12:075:4710.4
193CIEŚLICKI Krzysztof 199SISU TEAMBYDGOSZCZM30193M 50400:00:3400:28:57.9000:29:31.95+00:12:075:4710.4
194RATKE Kamil 1293BYDGOSZCZM30194M 51300:00:2200:29:15.0500:29:37.65+00:12:245:5110.3
195PODOLSKI Mariusz 1353EVERY DAY RUNNING TEAMBYDGOSZCZM30195M 51400:01:2800:29:17.1500:30:45.65+00:12:275:5110.2
196ORZECHOWSKI Michał 17BYDGOSZCZM30196M 51600:00:1700:29:18.2000:29:36.15+00:12:285:5110.2
197TWARDOWSKI Łukasz 878BYDGOSZCZM30197M 52400:00:5300:29:30.4500:30:24.30+00:12:405:5410.2
198CYBUL Krzysztof 379BYDGOSZCZM30198M 53200:00:3900:29:40.1500:30:20.00+00:12:505:5610.1
199DANKOWIAKOWSKI Paweł 456BYDGOSZCZM30199M 53400:01:0100:29:42.2000:30:44.10+00:12:525:5610.1
200DZEDZEJ Bartłomiej 271KK ASTORIABYDGOSZCZM30200M 53500:01:2700:29:45.7000:31:13.30+00:12:555:5710.1
201SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 260RZEKA SPORTUBYDGOSZCZM30201M 54000:01:5200:29:53.9500:31:46.00+00:13:035:5810
202SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 418BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM30202M 54300:00:5400:30:01.3000:30:56.10+00:13:116:0010
203KROPIDŁOWSKI Bartosz 1279BYDGOSZCZM30203M 54400:01:4100:30:01.4500:31:42.60+00:13:116:0010
204STĘPIEŃ Bogdan 329LUXTORPEDYBYDGOSZCZM30204M 54500:00:4900:30:01.5500:30:51.15+00:13:116:0010
205JANICKI Robert 414RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30205M 55100:00:5000:30:10.9000:31:01.70+00:13:206:029.9
206DZIEWIECZYŃSKI Maciej 1170KCYNIAM30206M 55400:00:2700:30:19.2000:30:47.15+00:13:296:049.9
207CENTAŁA Jarosław 227WUJEK PORADABYDGOSZCZM30207M 55700:01:2600:30:21.3000:31:47.60+00:13:316:049.9
208KULCZYŃSKI Przemysław 1038TYPYGRUBEBYDGOSZCZM30208M 56400:00:1100:30:36.4000:30:47.75+00:13:466:079.8
209ŁUDZIŃSKI Jakub 606CALISTHENICS ACADEMYBYDGOSZCZM30209M 56700:00:3500:30:43.9000:31:19.10+00:13:536:089.8
210SZYMAŃSKI Bartosz 1212BYDGOSZCZM30210M 57100:01:2000:30:46.6500:32:06.85+00:13:566:099.8
211OWCZARZ Łukasz 1205BYDGOSZCZM30211M 57600:00:2200:31:02.5000:31:24.90+00:14:126:129.7
212WIELIŃSKI Wojciech 169BYDGOSZCZM30212M 58000:01:1200:31:06.7000:32:18.90+00:14:166:139.6
213KIERZKOWSKI Paweł 970GRUDZIĄDZM30213M 58200:01:2300:31:12.5500:32:35.90+00:14:226:149.6
214KOWALSKI Bartosz 409ZIELONKAM30214M 58300:01:0900:31:14.2500:32:23.30+00:14:246:149.6
215PALIŃSKI Grzegorz 897BYDGOSZCZM30215M 58600:01:3800:31:20.3500:32:58.70+00:14:306:169.6
216BIAŁKOWSKI Kamil 304BYDGOSZCZM30216M 58900:01:4100:31:28.3500:33:09.50+00:14:386:179.5
217KATLEWSKI Marcin 167CHEŁMNOM30217M 59100:01:0800:31:30.4500:32:38.85+00:14:406:189.5
218SMYŁA Krzysztof 1242BYDGOSZCZM30218M 59400:01:4700:31:40.7000:33:27.85+00:14:506:209.5
219JAWORSKI Paweł 624BYDGOSZCZM30219M 59500:01:2200:31:51.6000:33:13.90+00:15:016:229.4
220KUJAWA Kamil 427WOJNOWOM30220M 59900:01:0900:32:02.5000:33:11.75+00:15:126:249.4
221GNIEWKOWSKI Daniel 1263BYDGOSZCZM30221M 60400:00:2700:32:15.9500:32:43.80+00:15:256:279.3
222RÓŻAŃSKI Kamil 2183GRAVITYBYDGOSZCZM30222M 60600:01:4000:32:22.0000:34:02.15+00:15:316:289.3
223NOWOSADKO Przemysław 905BYDGOSZCZM30223M 61100:01:1200:32:28.6500:33:41.55+00:15:386:299.2
224KRZEMIŃSKI Piotr 291BYDGOSZCZM30224M 61400:01:5200:32:33.5500:34:25.55+00:15:436:309.2
225ŻEBROWSKI Michał 264BIAŁE BŁOTAM30225M 61500:01:3000:32:34.4000:34:05.25+00:15:446:319.2
226PYTLIŃSKI Paweł 653BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM30226M 61600:00:5400:32:38.0500:33:32.35+00:15:476:319.2
227DUDZIAK Michał 249CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30227M 62100:01:0200:33:05.5000:34:08.15+00:16:156:379.1
228ROGOZIŃSKI Aleksander 1223BYDGOSZCZM30228M 62300:00:5500:33:09.5000:34:05.10+00:16:196:389
229BOROWICZ Ireneusz 81BYDGOSZCZM30229M 62400:00:5300:33:11.4000:34:05.25+00:16:216:389
230TOMCZAK Krzysztof 183STRZELEWOM30230M 63000:01:0000:33:56.2500:34:56.55+00:17:066:478.8
231MATUSZEWSKI Tomasz 588BYDGOSZCZM30231M 63100:01:3900:33:57.6000:35:36.90+00:17:076:478.8
232TYBURSKI Maciej 116GRUDZIĄDZM30232M 63300:00:4700:34:01.8000:34:49.30+00:17:116:488.8
233HALAMUS Norbert 915MIROSŁAWIECM30233M 63800:01:3600:34:26.0500:36:02.05+00:17:356:538.7
234ZNANIECKI Wojciech 553BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM30234M 64200:01:4300:34:52.2500:36:35.65+00:18:026:588.6
235GURYN Wiktor 472ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM30235M 64500:01:3900:35:07.5000:36:46.75+00:18:177:018.5
236PERS Łukasz 774BYDGOSZCZM30236M 64600:01:0200:35:31.2000:36:34.00+00:18:417:068.4
237LEWANDOWSKI Paweł 74BIEGAMY DLA KORNELKIBYDGOSZCZM30237M 65500:00:2800:36:40.0500:37:08.30+00:19:497:208.2
KRUCZKOWSKI Marek 800BYDGOSZCZM30DNF DNF DNF--
WIECZOREK Marcin 533BYDGOSZCZM30DNF DNF DNF--
Znaleziono 239 wynik(ów)